Lubelskie Panny Młode 2017! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 17:49   #121
Marterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej Dziewczyny
jestem tu nowa i nie bardzo wiem od czego zacząć. Ale jak czytam wasze posty to piszecie o weselach na 100+.. osób. A czy któraś robiła kameralne wesele na max 50 osób, w okolicach lublina? potrzebuje pomocy w wyborze sali, bo sama nie mogę tego zrobić bo mieszkam w gdańsku a do urlopu jeszcze ho ho ho...
Polecacie coś fajnego?
My aktualnie zastanawiamy się nad Hotelem Focus, czy ktoś tam coś ?
Marterina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 13:29   #122
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Marterina Pokaż wiadomość
My aktualnie zastanawiamy się nad Hotelem Focus, czy ktoś tam coś ?
My też robimy małe przyjęcie. Focus miał bardzo sensowną ofertę, ale sala mi się w ogóle nie podobała. Dla małych wesel proponują tą na piętrze, brzydką i bez wyjścia na ogród.

Luxor trochę lepiej. Sala taka trochę na wylocie, ale przynajmniej z wyjściem blisko.

Korona dobrze pod tym względem bo mniejsza sala ma oddzielne wyjście i wszystko osobno, nawet toalety. Ale wystrój sali nie jest typowo weselny, musiałabyś zobaczyć czy ci pasuje.

Royal Botanic bardzo fajna oferta i przepiękna lokalizacja, ale dojazd

Agit nie zrobi małego wesela w sezonie w sobotę.

Portofino minimum 60 osób.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-06, 18:44   #123
dek0ral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 41
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Co do wesela na 50 osób, to mogę dodać Lawendowy Dworek (znajoma tam robiła, była zadowolona) i Złoty klucz ( ja tam będę robić, zobaczymy czy będę zadowolona )
dek0ral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 10:25   #124
pannamloda2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej Dziewczyny!
Czy któraś z Was interesowała się organizacją wesela w Agicie? Albo była tam na weselu? Ma on bardzo dobre recenzje na wielu portalach, ale słyszałam, że są tam małe porcje serwowanych dań. Czy któraś z mogłaby się wypowiedzieć na ten temat?
pannamloda2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-09, 13:42   #125
Kamellea5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez pannamloda2017 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Czy któraś z Was interesowała się organizacją wesela w Agicie? Albo była tam na weselu? Ma on bardzo dobre recenzje na wielu portalach, ale słyszałam, że są tam małe porcje serwowanych dań. Czy któraś z mogłaby się wypowiedzieć na ten temat?
Hej, osobiście tam nie byłam, ale była moja siostra i koleżanka mojej mamy. Od obu usłyszałam, że ciepłe danie były podawane po 20/30 minutach, że jedni już dawno zjedli, a inni o jedzeniu nie mieli nawet co myśleć, dodatkowo mówiły że jedzenie było zimne, warzywa niedogotowane, porcje małe, bo w końcu kuchnia molekularna ... i nie dało się tym najeść. Obsługa kompletnie nie zajmowała się gośćmi, próżno było ich o coś prosić. Koleżanka mojej siostry, której było to wesele płakała na własnym weselu z tego powodu.

Osobiście ta sala bardzo mi się podobała, oferta super, ale właśnie to mnie zaczęło zastanawiać, że dodają masaż, jakieś karnety na siłownie, a cena dość niska jak na takiego typu lokale, dodatkowo manager widać, że jest super marketingowcem, więc pomyślałam, że coś musi być nie tak, a jak już usłyszałam opinie powyższych osób to stwierdziłam, że na swój wyjątkowy dzień nie zaryzykuję aż tak.
Kamellea5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 21:41   #126
pannamloda2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Kamellea5 Pokaż wiadomość
Hej, osobiście tam nie byłam, ale była moja siostra i koleżanka mojej mamy. Od obu usłyszałam, że ciepłe danie były podawane po 20/30 minutach, że jedni już dawno zjedli, a inni o jedzeniu nie mieli nawet co myśleć, dodatkowo mówiły że jedzenie było zimne, warzywa niedogotowane, porcje małe, bo w końcu kuchnia molekularna ... i nie dało się tym najeść. Obsługa kompletnie nie zajmowała się gośćmi, próżno było ich o coś prosić. Koleżanka mojej siostry, której było to wesele płakała na własnym weselu z tego powodu.

Osobiście ta sala bardzo mi się podobała, oferta super, ale właśnie to mnie zaczęło zastanawiać, że dodają masaż, jakieś karnety na siłownie, a cena dość niska jak na takiego typu lokale, dodatkowo manager widać, że jest super marketingowcem, więc pomyślałam, że coś musi być nie tak, a jak już usłyszałam opinie powyższych osób to stwierdziłam, że na swój wyjątkowy dzień nie zaryzykuję aż tak.

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. W takim razie ja też chyba nie będę tego robić
pannamloda2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:19   #127
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Dzień dobry!
Dołączam się
Jak idą przygotowania?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Marterina Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
jestem tu nowa i nie bardzo wiem od czego zacząć. Ale jak czytam wasze posty to piszecie o weselach na 100+.. osób. A czy któraś robiła kameralne wesele na max 50 osób, w okolicach lublina? potrzebuje pomocy w wyborze sali, bo sama nie mogę tego zrobić bo mieszkam w gdańsku a do urlopu jeszcze ho ho ho...
Polecacie coś fajnego?
My aktualnie zastanawiamy się nad Hotelem Focus, czy ktoś tam coś ?
W zeszłym roku podpisaliśmy z nimi umowę na organizację wesela w sali balowej Byłam tam na dwóch weselach (sala balowa i konferencyjna) i na chrzcinach (sala restauracyjna) i byłam zadowolona zarówno z jedzenia, jak i z obsługi. Martwi mnie tylko to, że na balu sylwestrowym mieli podobno kiepskie jedzenie ;/ Mam nadzieję, że to był chwilowy spadek formy...

anlaya witaj wiedziałam, że znajdę kogoś znajomego na forum

Edytowane przez luna_laula
Czas edycji: 2016-03-15 o 09:35
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 12:36   #128
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Dołączam się
Jak idą przygotowania?

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------



W zeszłym roku podpisaliśmy z nimi umowę na organizację wesela w sali balowej Byłam tam na dwóch weselach (sala balowa i konferencyjna) i na chrzcinach (sala restauracyjna) i byłam zadowolona zarówno z jedzenia, jak i z obsługi. Martwi mnie tylko to, że na balu sylwestrowym mieli podobno kiepskie jedzenie ;/ Mam nadzieję, że to był chwilowy spadek formy...

anlaya witaj wiedziałam, że znajdę kogoś znajomego na forum
Napisz na PW skąd się znamy, bo po nicku nie skojarzę
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 13:39   #129
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez Marterina Pokaż wiadomość
My aktualnie zastanawiamy się nad Hotelem Focus, czy ktoś tam coś ?
My już mieliśmy nawet zaklepaną datę w Focusie (1.07.2017), ale jednak się wycofaliśmy Okazało się, że w tym terminie wymagana minimalna liczba gości to 120, a u nas aż tyle może się nie nazbierać. Nie było też niestety pola do negocjacji, chociaż zaproponowano nam, że jeśli podpiszemy umowę i na weselu pojawi się np. 100 a nie 120 osób, to oczywiście będziemy musieli zapłacić jak za 120, z tym, że ten koszt za gości, którzy nie przyjdą, zostanie przeznaczony np. na owoce - żebyśmy nie byli stratni. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłam Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na Hotel Pod Kasztanami, bo i termin bardziej nam pasował (w Focusie ten, który chcieliśmy był już zajęty), i udało nam się wynegocjować mniejszą liczbę gości.
Co do samego Hotelu Focus, byliśmy tam na weselu w zeszłym roku. Sala jest piękna, szczególnie przy ustawieniu okrągłych stołów. Jedzenie też dobre, chociaż w głównym daniu trafiło mi się niedopieczone/niedosmażone mięso i była to wieprzowina, a wieprzowiny się krwistej nie podaje Więcej "wpadek" nie odnotowałam, aczkolwiek słyszałam, że ludzie skarżyli się na ciepłą wódkę - ja wódki nie piłam, więc nie wiem czy faktycznie było aż tak źle. Wesele w każdym razie odbywało się w trakcie największych upałów w tamtym roku i alkohol na stołach zdążył się nagrzać dość szybko, więc może to kwestia klimatyzacji, która nie pracowała na wystarczająco dużych obrotach, a może gości, którzy nie nadążali z piciem
Niemniej jednak, miejsce wizualnie jest tak atrakcyjne, że byliśmy gotowi te drobne mankamenty wybaczyć, ale zadecydowały inne czynniki i mam nadzieję, że wybór, którego dokonaliśmy ostatecznie też będzie dobry, albo nawet lepszy
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 16:46   #130
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
My już mieliśmy nawet zaklepaną datę w Focusie (1.07.2017), ale jednak się wycofaliśmy Okazało się, że w tym terminie wymagana minimalna liczba gości to 120, a u nas aż tyle może się nie nazbierać. Nie było też niestety pola do negocjacji, chociaż zaproponowano nam, że jeśli podpiszemy umowę i na weselu pojawi się np. 100 a nie 120 osób, to oczywiście będziemy musieli zapłacić jak za 120, z tym, że ten koszt za gości, którzy nie przyjdą, zostanie przeznaczony np. na owoce - żebyśmy nie byli stratni. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłam Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na Hotel Pod Kasztanami, bo i termin bardziej nam pasował (w Focusie ten, który chcieliśmy był już zajęty), i udało nam się wynegocjować mniejszą liczbę gości.
Co do samego Hotelu Focus, byliśmy tam na weselu w zeszłym roku. Sala jest piękna, szczególnie przy ustawieniu okrągłych stołów. Jedzenie też dobre, chociaż w głównym daniu trafiło mi się niedopieczone/niedosmażone mięso i była to wieprzowina, a wieprzowiny się krwistej nie podaje Więcej "wpadek" nie odnotowałam, aczkolwiek słyszałam, że ludzie skarżyli się na ciepłą wódkę - ja wódki nie piłam, więc nie wiem czy faktycznie było aż tak źle. Wesele w każdym razie odbywało się w trakcie największych upałów w tamtym roku i alkohol na stołach zdążył się nagrzać dość szybko, więc może to kwestia klimatyzacji, która nie pracowała na wystarczająco dużych obrotach, a może gości, którzy nie nadążali z piciem
Niemniej jednak, miejsce wizualnie jest tak atrakcyjne, że byliśmy gotowi te drobne mankamenty wybaczyć, ale zadecydowały inne czynniki i mam nadzieję, że wybór, którego dokonaliśmy ostatecznie też będzie dobry, albo nawet lepszy
No niestety, w ofercie mają, że sezon od czerwca i wtedy obowiązuje minimalna ilość gości. My na szczęście mamy zupełnie ruchomą, poszczególne zaliczki zostały obliczone na podstawie 100 os. ale ostateczne rozliczenie po weselu, więc jak będzie mniej to nic nie dopłacamy I tak marudziłam, że nie ma zniżki z targów (na ulotce było -10% ale nie napisali, że tylko i wyłącznie na 2016), że dali nam fontannę czekoladową za darmo
Jeżeli chodzi o upały to właśnie dlatego wybrałam maj, chociaż pogoda może nas zaskoczyć...
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 22:45   #131
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

piąteczka, bierzemy ślub tego samego dnia !

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
No niestety, w ofercie mają, że sezon od czerwca i wtedy obowiązuje minimalna ilość gości. My na szczęście mamy zupełnie ruchomą, poszczególne zaliczki zostały obliczone na podstawie 100 os. ale ostateczne rozliczenie po weselu, więc jak będzie mniej to nic nie dopłacamy I tak marudziłam, że nie ma zniżki z targów (na ulotce było -10% ale nie napisali, że tylko i wyłącznie na 2016), że dali nam fontannę czekoladową za darmo
Jeżeli chodzi o upały to właśnie dlatego wybrałam maj, chociaż pogoda może nas zaskoczyć...

piątka koleżanko, bierzemy ślub tego samego dnia !
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 11:02   #132
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
piąteczka, bierzemy ślub tego samego dnia !

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------




piątka koleżanko, bierzemy ślub tego samego dnia !
Piąteczka! A ślub gdzie i o której?

Słyszałyście coś o DJ Jacky? Bo nie wiem czy go brać

Edytowane przez luna_laula
Czas edycji: 2016-03-19 o 11:40
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 11:25   #133
majoweczka08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Słyszałyście może coś na temat zespołu z Lublina Free-Band ?
majoweczka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 09:52   #134
Kamellea5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 19
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Słyszałyście coś o DJ Jacky? Bo nie wiem czy go brać
Hej, byłam na 2 weselach, które prowadził i mi osobiście się bardzo podobał, ale to było już parę lat temu i podobno nie wprowadza nic nowego, więc nie wiem czy to na + czy -.
Kamellea5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 22:36   #135
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

.

Edytowane przez 90_GOSIA
Czas edycji: 2016-04-01 o 21:59
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 15:10   #136
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez luna_laula Pokaż wiadomość
Piąteczka! A ślub gdzie i o której?

Słyszałyście coś o DJ Jacky? Bo nie wiem czy go brać




15:30 w parafii p.w. Świętej Rodziny (ul Jana Pawła) a Ty ?
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 08:47   #137
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
15:30 w parafii p.w. Świętej Rodziny (ul Jana Pawła) a Ty ?
17:30 Archikatedra
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 11:30   #138
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

elegancko, zawsze raźniej

macie już coś przygotowane, poza kościołem i salą?
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 12:59   #139
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez patka91lbn Pokaż wiadomość
elegancko, zawsze raźniej

macie już coś przygotowane, poza kościołem i salą?
tylko fotografa... na dj wciaz sie nie moge zdecydowac, a juz tak pozno ;/ zaraz po swietach sprobuje zadzwonic do dj jacky, bo zlych opinii jednak nie znalazlam. no i na jednej degustacji w cukierni juz bylismy

a wy?
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-31, 16:07   #140
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

mamy fotografa i wodzireja, wszystko oglądamy, ale bardzo wstępnie, bo nam z kolei wydaje się bardzo dużo czasu (pewnie zludzenie) ;D
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 22:01   #141
90_GOSIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 36
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczyny! Zastanawiam się nad oprawą muzyczną.. Nie bardzo się w tej kwestii orientuje. Myślę nad skrzypcami i chyba śpiewem. Możecie kogoś polecić? Zalezy mi na dobrej cenie. Orientujecie się czy znajdę w Lublinie kogoś kto zaśpiewa Hallelujah?
90_GOSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-02, 21:15   #142
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zastanawiam się nad oprawą muzyczną.. Nie bardzo się w tej kwestii orientuje. Myślę nad skrzypcami i chyba śpiewem. Możecie kogoś polecić? Zalezy mi na dobrej cenie. Orientujecie się czy znajdę w Lublinie kogoś kto zaśpiewa Hallelujah?
Ostatnio gdzies widziałam reklamę kwartetu smyczkowego. Mają na pewno stronę na fb, bo patrząc na reklamę o tym myślałam, że mają stronę swoją, fb i jeszcze coś

Tu jest trochę do wyboru: https://www.planujemywesele.pl/katal...yka/w-kosciele
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy

Edytowane przez aankaa092
Czas edycji: 2016-04-02 o 21:20
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 15:18   #143
patka91lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 26
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zastanawiam się nad oprawą muzyczną.. Nie bardzo się w tej kwestii orientuje. Myślę nad skrzypcami i chyba śpiewem. Możecie kogoś polecić? Zalezy mi na dobrej cenie. Orientujecie się czy znajdę w Lublinie kogoś kto zaśpiewa Hallelujah?
widziałam reklamę na ogrodzeniu na Nałęczowskiej, w tej części, gdzie skręcasz w stronę wompu, trochę wcześniej, niż na wysokości stacji paliw. Śpiewają ave maria itd, ale nie mam kontaktu, musiałabyś się przejechać
patka91lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 12:42   #144
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez 90_GOSIA Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zastanawiam się nad oprawą muzyczną.. Nie bardzo się w tej kwestii orientuje. Myślę nad skrzypcami i chyba śpiewem. Możecie kogoś polecić? Zalezy mi na dobrej cenie. Orientujecie się czy znajdę w Lublinie kogoś kto zaśpiewa Hallelujah?
Też szukam oprawy muzycznej, na razie kontaktowałam się z kwartetami smyczkowymi Kwartemia, Ladies i OFF and BACH - wszystkie mają fanpage na facebooku, wystarczy wysłać wiadomość prywatną. Od dwóch ostatnich dostałam dokument z ich ofertą i repertuarem, "Hallelujah" jakby co jest na jednej i drugiej liście
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 16:03   #145
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
Też szukam oprawy muzycznej, na razie kontaktowałam się z kwartetami smyczkowymi Kwartemia, Ladies i OFF and BACH - wszystkie mają fanpage na facebooku, wystarczy wysłać wiadomość prywatną. Od dwóch ostatnich dostałam dokument z ich ofertą i repertuarem, "Hallelujah" jakby co jest na jednej i drugiej liście
Aga, napisz mi jak to cenowo wychodzi
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 12:04   #146
xpaulisiaax
Przyczajenie
 
Avatar xpaulisiaax
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczyny, jestem tu nowa
Postanowiłam dołączyć do Was i dzielić się informacjami z przygotowań.
Nasz termin to 1 lipca 2017. Mamy już salę, zespół, fotografa. Wesele na 250 osób.

Chcielibyśmy zapisać się na kurs tańca. Chodzi o podstawowe kroki,( aby nie stresować się wzrokiem starszych i doświadczonych gości na weselu) a później może jeszcze choreografię do pierwszego tańca Polecacie coś? Słyszałyście o jakiejś dobrej szkole?
xpaulisiaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 06:52   #147
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez xpaulisiaax Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tu nowa
Postanowiłam dołączyć do Was i dzielić się informacjami z przygotowań.
Nasz termin to 1 lipca 2017. Mamy już salę, zespół, fotografa. Wesele na 250 osób.

Chcielibyśmy zapisać się na kurs tańca. Chodzi o podstawowe kroki,( aby nie stresować się wzrokiem starszych i doświadczonych gości na weselu) a później może jeszcze choreografię do pierwszego tańca Polecacie coś? Słyszałyście o jakiejś dobrej szkole?
Tez mam 1 lipca. Ale chyba niewiele osób się interesowało szkołami tańca juz teraz, bo jest jeszcze czas
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 08:24   #148
noxiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 9
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Hej dziewczyny!

Dołączam do Was
My mamy zaplanowany ślub na 27.05.
Mamy już salę, zespół oraz fotografa, także jakieś początki już są


Nas urzekła piękna sala w Malibu- cała drewniana z cudownym zapachem świeżego drewna od samego wejścia. Wyróżniała się na tle innych sal, które oglądaliśmy- Sonatina, Trzy Róże, Katarzynka i wiele innych. Wszystkie sale były w stylu glamour, bardzo na bogato, kryształowe żyrandole itp.
Bardzo mnie to denerwowało, że większość tych sal zrobiona jest na jedno kopyto, miałam wrażenie, że wręcz one mówią do gości - "patrzcie w jakim cudownym dworku było nas stać na zrobienie wesela"!. Do mnie coś takiego nie przemawia. Taki styl nowobogackich rodzin.

Dlatego jak zobaczyliśmy Malibu praktycznie od razu zdecydowaliśmy się, ponieważ sala jest inna niż wszystkie. Piękny drewniany lokal, okolica mogłaby być lepsza, ale przecież goście mają się bawić w środku, a nie na zewnątrz

Może ktoś z Was kiedyś tam był na jakiejś uroczystości i może podzielić się opiniami?

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość
My już mieliśmy nawet zaklepaną datę w Focusie (1.07.2017), ale jednak się wycofaliśmy Okazało się, że w tym terminie wymagana minimalna liczba gości to 120, a u nas aż tyle może się nie nazbierać. Nie było też niestety pola do negocjacji, chociaż zaproponowano nam, że jeśli podpiszemy umowę i na weselu pojawi się np. 100 a nie 120 osób, to oczywiście będziemy musieli zapłacić jak za 120, z tym, że ten koszt za gości, którzy nie przyjdą, zostanie przeznaczony np. na owoce - żebyśmy nie byli stratni. Mam nadzieję, że w miarę jasno to wytłumaczyłam Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na Hotel Pod Kasztanami, bo i termin bardziej nam pasował (w Focusie ten, który chcieliśmy był już zajęty), i udało nam się wynegocjować mniejszą liczbę gości.
Co do samego Hotelu Focus, byliśmy tam na weselu w zeszłym roku. Sala jest piękna, szczególnie przy ustawieniu okrągłych stołów. Jedzenie też dobre, chociaż w głównym daniu trafiło mi się niedopieczone/niedosmażone mięso i była to wieprzowina, a wieprzowiny się krwistej nie podaje Więcej "wpadek" nie odnotowałam, aczkolwiek słyszałam, że ludzie skarżyli się na ciepłą wódkę - ja wódki nie piłam, więc nie wiem czy faktycznie było aż tak źle. Wesele w każdym razie odbywało się w trakcie największych upałów w tamtym roku i alkohol na stołach zdążył się nagrzać dość szybko, więc może to kwestia klimatyzacji, która nie pracowała na wystarczająco dużych obrotach, a może gości, którzy nie nadążali z piciem
Niemniej jednak, miejsce wizualnie jest tak atrakcyjne, że byliśmy gotowi te drobne mankamenty wybaczyć, ale zadecydowały inne czynniki i mam nadzieję, że wybór, którego dokonaliśmy ostatecznie też będzie dobry, albo nawet lepszy
Też oglądałam hotel pod kasztanami Moja mama bardzo chwaliła tamtejszą organizację i jedzenie, była w tamtym roku na jakieś uroczystości organizowanej właśnie tam i dla niej to był jeden z lokali w czołówce ale my jednak zdecydowaliśmy się na Malibu koniec końców
noxiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 08:56   #149
luna_laula
catwoman
 
Avatar luna_laula
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: New Cat City
Wiadomości: 9 855
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Cytat:
Napisane przez noxiss Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Dołączam do Was
My mamy zaplanowany ślub na 27.05.
Mamy już salę, zespół oraz fotografa, także jakieś początki już są
Nas urzekła piękna sala w Malibu- cała drewniana z cudownym zapachem świeżego drewna od samego wejścia. Wyróżniała się na tle innych sal, które oglądaliśmy- Sonatina, Trzy Róże, Katarzynka i wiele innych. Wszystkie sale były w stylu glamour, bardzo na bogato, kryształowe żyrandole itp.
Bardzo mnie to denerwowało, że większość tych sal zrobiona jest na jedno kopyto, miałam wrażenie, że wręcz one mówią do gości - "patrzcie w jakim cudownym dworku było nas stać na zrobienie wesela"!. Do mnie coś takiego nie przemawia. Taki styl nowobogackich rodzin.
Dlatego jak zobaczyliśmy Malibu praktycznie od razu zdecydowaliśmy się, ponieważ sala jest inna niż wszystkie. Piękny drewniany lokal, okolica mogłaby być lepsza, ale przecież goście mają się bawić w środku, a nie na zewnątrz
Może ktoś z Was kiedyś tam był na jakiejś uroczystości i może podzielić się opiniami?

Też oglądałam hotel pod kasztanami Moja mama bardzo chwaliła tamtejszą organizację i jedzenie, była w tamtym roku na jakieś uroczystości organizowanej właśnie tam i dla niej to był jeden z lokali w czołówce ale my jednak zdecydowaliśmy się na Malibu koniec końców
Witaj Ja mam ślub tydzień przed także piona

W Malibu byłam raz (ale nie na weselu) i nie miałam zastrzeżeń. W Internecie raczej ma dobre opinie, ale to już pewnie wiesz

To chyba ja będę mieć wesele w stylu nowobogackich rodzin Chociaż nie stylem glamour i kryształowymi żyrandolami się kierowałam, a minimalizmem
luna_laula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-16, 09:15   #150
Ellshana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Lubelskie Panny Młode 2017!

Witajcie dziewczyny! Również jestem nowa w wątku jestem w trakcie szukania sali na wesele na przyszly rok i trafilam na hotel Forun na Obywatelskiej. Czy ktoraś z Was słyszała coś na jego temat? Oferta wygląda bardzo zachęcająco, sala ladniutka i dobrze nam się rozmawiało z managerem,ale nigdzie nie ma żadnych opinii odnośnie wesel tam organizowanych.
I dołączam się do pytania o naukę pierwszego tańca totalnie nie jestem zorientowana a przydałoby nam się kilka lekcji. Pozdrawiam!
Ellshana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-20 20:08:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.