Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 16:51   #1
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx

Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne


Witam pilne studentki tego uniwersytetuw przyszłym roku włąśnie sie tam wybieram obstawiam 2 wydziały biochemie i biotechnologie ale,nie wykluczam również farmaceutyki choć na maturze bede zdawac raczej biologie podstawowa i rozszerzona. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i ewentualnie niedogodnosciami bo nie chciałabym isc w Ciemno.
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 17:39   #2
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
Witam pilne studentki tego uniwersytetuw przyszłym roku włąśnie sie tam wybieram obstawiam 2 wydziały biochemie i biotechnologie ale,nie wykluczam również farmaceutyki choć na maturze bede zdawac raczej biologie podstawowa i rozszerzona. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i ewentualnie niedogodnosciami bo nie chciałabym isc w Ciemno.

2 się nie daPodstawę czy rozszerzenie??
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:00   #3
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

miałobyć podstawowe albo rozszerzone pomyliłam coś
raczej rozszerzone bo z podstawami sie tam nie dostane
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:14   #4
Dorcia91
Zakorzenienie
 
Avatar Dorcia91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Oz
Wiadomości: 3 482
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Właśnie raczej rozszerzenie,i to dobrze musisz napisać NIe jest łatwo dostać się dna uczelnie medyczną na oblegany kierunek
POwodzenia życzę
__________________
Moje 3 miłości:
MB
IS


Mój blog KLIK
Dorcia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:21   #5
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Oj przyda sie te powodzenie
dzieki
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:26   #6
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
Witam pilne studentki tego uniwersytetuw przyszłym roku włąśnie sie tam wybieram obstawiam 2 wydziały biochemie i biotechnologie ale,nie wykluczam również farmaceutyki choć na maturze bede zdawac raczej biologie podstawowa i rozszerzona. Podzielcie sie swoimi doswiadczeniami i ewentualnie niedogodnosciami bo nie chciałabym isc w Ciemno.
to jest akurat przedmiot a nie kierunek
nie ma takiego kierunku, jest farmacja

jesli chcesz sie dostac na te uczelnie to radze zdawac rozszerzona biologie i CHEMIE (tym bardziej, ze chcesz isc na farmacje)
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:59   #7
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Nie polecam tej uczelni- jest na niej okropny bałagan ;/ sama ją skończyłam i uważam, że na innych uczelniach (np. Warszawski Uniwersytet Medyczny) organizacja jest o wiele lepsza.
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 23:46   #8
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Nie idz na farmacje, oplaca Ci sie uczyc 5 lat zeby pozniej w superpharmie leki podawac?
Wybacz, wylewam swoja frustracje
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 23:49   #9
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Nie idz na farmacje, oplaca Ci sie uczyc 5 lat zeby pozniej w superpharmie leki podawac?
Wybacz, wylewam swoja frustracje

Znam kobietę, która pracuje w firmie farmaceutycznej na bardzo wysokim stanowisku właśnie po farmacji. Oj, można robić inne rzeczy niż tylko śmigać po aptece w białym fartuchu i leki podawać
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:37   #10
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Wiem, wiem sama jestem na farmacji i to prawda mozna byc na wysokim stanowisku w firmie farmaceutycznej, ale takich ludzi jest malo. firmy potrzebuja ludzi do badan nad lekami, wg mnie to praca strasznie nudna i monotonna, kupe pracy w papierach zeby sie wszystko zgadzalo bo kasa to nieziemska. Mimo wszystko uwazam,ze nie warto. Ja zaluje.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 14:00   #11
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem sama jestem na farmacji i to prawda mozna byc na wysokim stanowisku w firmie farmaceutycznej, ale takich ludzi jest malo. firmy potrzebuja ludzi do badan nad lekami, wg mnie to praca strasznie nudna i monotonna, kupe pracy w papierach zeby sie wszystko zgadzalo bo kasa to nieziemska. Mimo wszystko uwazam,ze nie warto. Ja zaluje.
to dlaczego wybrałaś ten kierunek?
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 18:53   #12
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkanajgorsza Pokaż wiadomość
to dlaczego wybrałaś ten kierunek?

dlatego,ze wszyscy tlukli mi do glowy ,ze to dobry kierunek. Praca czysta, fajna. Kontakt z ludzmi <- to jest dla mnie najwazniejsze.
Nie potrafie caly dzien pracowac w odosobnieniu.
Praktyki mi sie nawet podobaja, faktycznie kontakt z ludzmi jest. Tylko,ze ja dorabiam sobie w innej i uwierz mi ,ze strasznie przypomina to prace w aptece. Wiec stwierdzam,ze szkoda az 5 lat na to. Np mnie osobiscie praca w aptece szpitalnej w ogole niesatysfakcjonuje, ale wiem,ze innym sie podoba. Jest cisza spokoj, ta sama grupa ludzi, nie "narobisz" sie. Przygotowujesz leki na 12 i masz spokoj. Tylko,ze straszna nuda. Siedzisz sama w pokoju i np robisz 50 proszkow. Nic w tym ciekawego, prawie wszystko gotowe. Moim jedynym zajeciem bylo tarowanie wagi i odwazanie kolejno substancji. I tak przez caaly dzien. Jak mialam masci to sudocrem musialam odwazyc z 250 g na 5 x 50 g cala filozofia.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:18   #13
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez paryzanka202 Pokaż wiadomość
dlatego,ze wszyscy tlukli mi do glowy ,ze to dobry kierunek. Praca czysta, fajna. Kontakt z ludzmi <- to jest dla mnie najwazniejsze.
Nie potrafie caly dzien pracowac w odosobnieniu.
Praktyki mi sie nawet podobaja, faktycznie kontakt z ludzmi jest. Tylko,ze ja dorabiam sobie w innej i uwierz mi ,ze strasznie przypomina to prace w aptece. Wiec stwierdzam,ze szkoda az 5 lat na to. Np mnie osobiscie praca w aptece szpitalnej w ogole niesatysfakcjonuje, ale wiem,ze innym sie podoba. Jest cisza spokoj, ta sama grupa ludzi, nie "narobisz" sie. Przygotowujesz leki na 12 i masz spokoj. Tylko,ze straszna nuda. Siedzisz sama w pokoju i np robisz 50 proszkow. Nic w tym ciekawego, prawie wszystko gotowe. Moim jedynym zajeciem bylo tarowanie wagi i odwazanie kolejno substancji. I tak przez caaly dzien. Jak mialam masci to sudocrem musialam odwazyc z 250 g na 5 x 50 g cala filozofia.
No dobrze, ale przecież ustaliłyśmy, że nie trzeba koniecznie pracować w aptece. Kobieta o której mówiłam pracuje w dziale rejestracji leków- dobrze płatna, odpowiedzialna robota, fakt- trochę papierkowa, bo siedzi w dokumentach i się grzebie z tym, gdy jakiś lek ma być wprowadzony na rynek, fakt- takich stanowisk też nie jest aż tak dużo (znasz języki? To może za granicą???). Ale jednak ma kontakt z ludźmi z różnych części świata. Zarabia dobrze, co rekompensuje jej nudną pracę- ma pieniądze by żyć dostatnio, jadać w restauracjach, kupować świetne ubrania, kosmetyki i do tego PODRÓŻOWAĆ. Myślę, że ogólny bilans jest taki, że życie ma ciekawe. Takie ratownictwo medyczne- może i ciekawe, ale pieniądze takie, że wracasz do domu i siadasz przed telewizorem. Chcesz polecieć na Kubę- kredyt, chcesz kupić dobry samochód- kredyt. To ja bym z chęcią postudiowała te 5 lat i się już pobawiła w tę papierologię tzn. nie żeby mi było źle z moim zawodem tu gdzie jestem (mgr fizjoterapii/Francja). Jest dobrze, ale myślę, że i Ty nie doceniasz tego co robisz. Naprawdę zrobiłaś już rozeznanie jakie masz możliwości po farmacji? :P

Edytowane przez ksiezniczkanajgorsza
Czas edycji: 2010-10-27 o 19:24 Powód: ortografia
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 20:18   #14
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkanajgorsza Pokaż wiadomość
No dobrze, ale przecież ustaliłyśmy, że nie trzeba koniecznie pracować w aptece. Kobieta o której mówiłam pracuje w dziale rejestracji leków- dobrze płatna, odpowiedzialna robota, fakt- trochę papierkowa, bo siedzi w dokumentach i się grzebie z tym, gdy jakiś lek ma być wprowadzony na rynek, fakt- takich stanowisk też nie jest aż tak dużo (znasz języki? To może za granicą???). Ale jednak ma kontakt z ludźmi z różnych części świata. Zarabia dobrze, co rekompensuje jej nudną pracę- ma pieniądze by żyć dostatnio, jadać w restauracjach, kupować świetne ubrania, kosmetyki i do tego PODRÓŻOWAĆ. Myślę, że ogólny bilans jest taki, że życie ma ciekawe. Takie ratownictwo medyczne- może i ciekawe, ale pieniądze takie, że wracasz do domu i siadasz przed telewizorem. Chcesz polecieć na Kubę- kredyt, chcesz kupić dobry samochód- kredyt. To ja bym z chęcią postudiowała te 5 lat i się już pobawiła w tę papierologię tzn. nie żeby mi było źle z moim zawodem tu gdzie jestem (mgr fizjoterapii/Francja). Jest dobrze, ale myślę, że i Ty nie doceniasz tego co robisz. Naprawdę zrobiłaś już rozeznanie jakie masz możliwości po farmacji? :P

Mysle,ze to tez dlatego ,ze ostatnio mnie ten kierunek ostro wymeczyl i nie jestem obiektywna
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 13:47   #15
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

widze ,ze watek sie rozkreca to dobrze
teraz szefowa sie wypowie heh..no wiec pozwoliłam sobie zasiegnac rady mojego pana od biologi i tez odradzałmi te kierunki poniewaz po pierwsze ciezko po drugie bede musiała dodatkowo zdawać chemii ,fizyke i cholera jeszcze wie co..po trzecie perspektywy pracy w polsce nikłe
podsunołmi zato kierunek hmm..pielegniarstwo i przyznam ze spodobał mi sie
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 15:14   #16
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomości: 398
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez daisyxx Pokaż wiadomość
widze ,ze watek sie rozkreca to dobrze
teraz szefowa sie wypowie heh..no wiec pozwoliłam sobie zasiegnac rady mojego pana od biologi i tez odradzałmi te kierunki poniewaz po pierwsze ciezko po drugie bede musiała dodatkowo zdawać chemii ,fizyke i cholera jeszcze wie co..po trzecie perspektywy pracy w polsce nikłe
podsunołmi zato kierunek hmm..pielegniarstwo i przyznam ze spodobał mi sie

a znasz języki? bo bez języków nie wyjedziesz za granicę, a praca pielęgniarki w Polsce to horror... więcej napiszę w nocy, bo teraz spadam się szykować na imprezę
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:03   #17
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Studentki Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu-przyszłe i obecne

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkanajgorsza Pokaż wiadomość
a znasz języki? bo bez języków nie wyjedziesz za granicę, a praca pielęgniarki w Polsce to horror... więcej napiszę w nocy, bo teraz spadam się szykować na imprezę
taa niemiecki i angielski ale,chciałabym jeszcze umieć rosyjski
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.