Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-08, 21:00   #61
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tylko że Ty teraz piszesz o czymś innym - ja pisałam o cofaniu, wtedy nie oglądam się przez ramie patrzac całkiem do tyłu tylko korzystam z lusterek. Ucząc się jeździć uczyłam się z 4 instruktorami i każdy mnie przestrzegał przed oglądaniem się przez ramie
A, no to zwracam honor, zrozumiałam nie tak
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafko, i jak ten nowy smakołyk z KFC? Bo się nad nim dziś zastanawiałam.
Fajny, dostałam taki gorący tylko tortillę trochę za bardzo przysmażyli i zdecydowanei za mało tego sosu jest w środku. Ale miła odmiana od ulubionego twisterka jeszcze tylko pocketa nie próbowałam ciągle

Kocham połączenie czekolady/kawy z pomarańczą

Jakich maseczek używacie tubkowych? Mam na myśli oczyszczające lub regulujące i nie peeloff. I ile standardowo kosztuje bluecorn?
No i polećcie jasną blond farbę, mojego koloru z garniera 100% 823 już nie ma na rynku a taki mi ładny wyszedł parę lat temu

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Obejrzałąm gazetkę natury- fajne te szminki Astora, dziś widziałam, intensywne kolorki, zastanawiam się nad fuksją
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:10   #62
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

rzyrafko Blue Corn bez zniżki chyba 45, a teraz jest 10% zniżki jeśli uśmiechniesz się po zjedzeniu cytryny ja z tubkowych mam miodlę Himalayi i inną jeszcze maskę TBS - algową (też oczyszczająca).
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 21:45   #63
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nie możesz pod żadnym pozorem zmienić pasa ruchu nie oglądając się przez ramię Żadnym innym sposobem nie zobaczysz auta, które w tym momencie znajduje się przy Twoich tylnych drzwiach na pasie obok, przekonałam się o tym osobiście jakieś 3 lata temu- z 5 razy sprawdzałam lusterka i jak w końcu podjęłam decyzję o zjeździe na prawy pas to mało sie nie wrąbałam w auto- na szczęście zatrąbił
Hmm, trochę to jest dziwne dla mnie. Doświadczeni kierowcy zawsze mówią, żeby się nie oglądać tylko bazować na lusterkach.jak posłuchałam jak znajomą uczą na kursie to byłam w szoku- uczą tak, żeby zdać egzamin, a nie żeby umieć jeździć. Np. parkowanie tyłem- każą jej dojechać do pewnego miejsca spojrzeć na pachołek(musi go być widać w tym a tym lusterku) i zakręcić 3 razy kierownicą i ona zamiast myśleć co robi to liczy obroty kierownicy. Dla mnie to jest beznadziejne, że tak uczą.
To jak w takim razie jeżdżą i zmieniają pasy kierowcy tirów czy samochodów dostawczych, jeśli nie mogą się odwracać? Myślę, że jazda tylko na lusterkach to już "wyższa szkoła jazdy"
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 22:16   #64
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

No nie wiem, chyba z jakiegoś powodu powstała nazwa "martwy punkt" w odniesieniu do lusterek więc trzeba sobie radzić obracając głowę wg mnie. a przy parkowaniu prędkość masz zerowa prawie więc co szkodzi się pooglądać? Przyznam, że nie mam pojęcia jak parkuję- cyz na lusterkach czy nie- po prostu staram się trafić i zwykle wychodzi
A w tirze nigdy nie siedziałam ani w ciężarówce więc nie mam pojęcia gdzie tam są martwe punkty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 22:19   #65
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

Używałam i nawet dalej mam w razie jakiejś awarii Dermalibour i właśnie jego bym Ci poleciła Naprawdę nieźle rozprawia się z wszelkimi podrażnieniami. Tylko tyle, że jest tępy, tłusty i bieli, więc sama dawałam go tylko na noc.
Bardzo dziękuję
Ja właśnie potrzebuję czegoś na noc. A masz może porównanie z innymi tłuściochami o podobnym działaniu?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakich maseczek używacie tubkowych? Mam na myśli oczyszczające lub regulujące i nie peeloff. I ile standardowo kosztuje bluecorn?
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
rzyrafko Blue Corn bez zniżki chyba 45
Z tego co pamiętam to 35zl.

Ja jestem nią zachwycona, jestem w trakcie dugiego słoika i na pewno będzie kolejny; miodla mnie jakoś nie przekonała i miłościa do niej nie zapałałam, ale to pewnie dlatego że moja sucha skóra jest do niej za delikatna.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 23:00   #66
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hej Ja dzisiaj nie dostałam kwiatka... ale TŻ zabrał mnie do teatru, bardzo przyjemnie spędziłam wieczór po całym dniu nauki
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
W nowym mieszkaniu jest bosko. Od wczoraj nie przestaję sprzątać. I moje skarby mają nowe domki.
Ale super Zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wczorajsze malowanie, jestem zachwycona tym błękitem
Piękny kolor no i jak zwykle świetny makijaż
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
kochanie, i jak wizyta?
A dziękuję, bardzo przyjemnie Najgorsze, że tyle już czasu nie jadłam słodyczy, a wczoraj musiałam bo by się zmarnowało No ale dzisiaj ćwiczyłam z Tamilee pośladki i ramiona, to może spaliłam pół kalorii przy tym

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moje PF
Bardzo ładny zakup Naprawdę udany dzień kobiet
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakich maseczek używacie tubkowych?
Ja ostatnio próbuję zmęczyć YR z serii hammam (całkiem fajna, ale mam jej dosyć) i maskę Lusha miętową (termin przydatności miała do grudnia, ale jest cały czas taka sama, nie chce się popsuć, to używam...). Ale jak będę mieć czas to muszę pojechać po paczulową logony


Sleepy, świetny avek Mi się jeszcze podoba ten kawowy "plakat":
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-08, 23:15   #67
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

A dziękuję, bardzo przyjemnie Najgorsze, że tyle już czasu nie jadłam słodyczy, a wczoraj musiałam bo by się zmarnowało No ale dzisiaj ćwiczyłam z Tamilee pośladki i ramiona, to może spaliłam pół kalorii przy tym


Sleepy, świetny avek Mi się jeszcze podoba ten kawowy "plakat":
Cieszę się.
Też muszę się w końcu zebrać i regularnie ćwiczyć z Tami. Mogłabym wtedy jakos wytłumaczyć tą dzisiejszą czekoladę

A w gronie moich ulubionych jest ten:
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 23:20   #68
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

To jakby była po 35 to by było fajnie paczulowa mnie nie przekonała, himalayki też jakoś. Jutro powertuję KWC jeszcze, może coś ciekawego wpadnie w oko- bo w drogerii jakos nic nie wypatrzyłam.

pomóżcie https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=344

kawowy plakacik super, ktoś ma go w avku zdaje się
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 07:25   #69
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI


Wpadłam się szybko przywitać i zmykam do pracy.

Widziałam, że była dyskusja o cofaniu i pakowaniu. Mnie instruktor uczył tylko i wyłącznie parkowania na lusterkach. Z kolei moją koleżankę uczono metody na lusterka i zerkania do tyłu. Ja myślę, że tak na prawdę potrzebne są obie Parkowanie na lusterkach dla mnie jest łatwiejsze, bo nie muszę patrzeć do tyłu i wtedy mi się te kierunki tak nie mylą, ale jednak nie dam rady cofać ufając tylko lusterkom Trzeba po prostu patrzeć i przed siebie i do tyłu. I nie zapominać o tym, że jak się cofa to tak samo trzeba uważać na tył samochodu jak i na przód, bo skupiając się tylko na "zadzie" można kogoś pięknie przerysować przednim zderzakiem

A w ogóle to siedzę teraz w pracy i w lustrze na szafie widzę jakie mam długie już włosy! Jakoś w domu przyglądam się im tysiące razy i wydają mi się cały czas takie same a dziś jak się zobaczyłam w pracy to się aż zdziwiłam skąd one już takie długie Ale to dobrze. Znaczy, że Capivit działa.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 07:28   #70
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Hmm, trochę to jest dziwne dla mnie. Doświadczeni kierowcy zawsze mówią, żeby się nie oglądać tylko bazować na lusterkach.jak posłuchałam jak znajomą uczą na kursie to byłam w szoku- uczą tak, żeby zdać egzamin, a nie żeby umieć jeździć. Np. parkowanie tyłem- każą jej dojechać do pewnego miejsca spojrzeć na pachołek(musi go być widać w tym a tym lusterku) i zakręcić 3 razy kierownicą i ona zamiast myśleć co robi to liczy obroty kierownicy. Dla mnie to jest beznadziejne, że tak uczą.
To jak w takim razie jeżdżą i zmieniają pasy kierowcy tirów czy samochodów dostawczych, jeśli nie mogą się odwracać? Myślę, że jazda tylko na lusterkach to już "wyższa szkoła jazdy"
Tiry często mają kamery z tyłu. A jak nie mają to mają znaki, że z prawej strony się ich nie wyprzedza, bo oni kierując mają słabszą widoczność. Nie zobaczą jak ktoś z prawej ich wyprzedza.

Dla mnie obracanie się, nawet przy parkowaniu, to jest odruch bezwarunkowy już w sumie. Wiem, że to robię, ale się nad tym nie zastanawiam. Zawsze najpierw patrzę na wprost czy mogę się obrócić (np. podczas jazdy), poza tym ja patrze we wszystkie lusterka wtedy, żeby nie zostawić ani 1% wątpliwości. "oglądanie" uratowało mnie nie raz przed zjechaniem na inne auto a przy parkowaniu przed stuknięciem w murek

Jak ktoś nie chce patrzeć to nie. Ja nie zmuszam, ale potem trąbie na takie dziumdzie co prawie we mnie wjeżdżają podczas zmiany pasa. Dwóch to w ostatniej chwili w ogóle wykręciło. Bo się nie obejrzeli i polegali tylko na lusterkach.

Kierowcy autobusów zawsze patrząc w prawe lusterko się wychylają najmocniej jak mogą, żeby mieć jak największą widoczność. Lusterka mają duże, ale kąt padania wzroku z miejsca kierowcy ogranicza im widoczność i muszą się ustawić jakoś tak, żeby widzieć wszystko właśnie przy zjeżdżaniu na prawy pas.

i czujniki parkowania mają duże samochody/tiry. co nie?
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-03-09 o 07:41
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 08:12   #71
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Tiry często mają kamery z tyłu. A jak nie mają to mają znaki, że z prawej strony się ich nie wyprzedza, bo oni kierując mają słabszą widoczność. Nie zobaczą jak ktoś z prawej ich wyprzedza.

i czujniki parkowania mają duże samochody/tiry. co nie?
W tirze nie jeździłam, ale mam doświadczenie w samochodach typu Iveco, w tych najnowszych mają czujniki parkowania, ale też nie wszystkie, w starszych nie mają i jeżdżą tylko na lusterkach, a też muszą parkować, cofać czy wyprzedzać.
Ja tam się nie wypowiadam za bardzo, bo sama nie jestem jeszcze kierowcą, ale opieram się na opinii innych. Muszę jeszcze zapytać wujka, który jeździ tirem jak to jest
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 09:13   #72
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Jezu Zapomniałam, że jestem dziś umówiona do fryzjera na 13. Byłam święcie przekonana, że na jutro!!!!Musiałam dzwonić i odmawiać, bo nie dam rady wyjśc wczesniej, mam dużo pracy. Yh. A następny wolny termin za 2 tyg :/ Ale zadzwoniłam do innego fryz i jutro ma jeden jedyny wolny termin a potem 3 tyg zajęte i na 13:30 jutro jadę. huh.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 10:30   #73
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Jezu Zapomniałam, że jestem dziś umówiona do fryzjera na 13. Byłam święcie przekonana, że na jutro!!!!Musiałam dzwonić i odmawiać, bo nie dam rady wyjśc wczesniej, mam dużo pracy. Yh. A następny wolny termin za 2 tyg :/ Ale zadzwoniłam do innego fryz i jutro ma jeden jedyny wolny termin a potem 3 tyg zajęte i na 13:30 jutro jadę. huh.
A ja wczoraj do późna szukałam opinii o fabrach, chyba jednak zaryzykuję z garnierem 100% 801, ale żal mi wycofanego 823 No i przejrzałam kwc i chyba się zdecyduję na maseczki tbs, tylko nie wiem która najpierw- teatree, seaweed czy bluecorn
Namówiłam mamę na wizytę w Kaziu więc może dziś mi jakaś wpadnie
Odbieram dziś torebeczkę od kaletnika, oby jej nie zmasakrował za bardzo

I mam kartkówkę o 14 a jeszcze nic nie umiem

A listonosza nie byłoooooo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:42   #74
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

bosiak to co w końcu robisz w włosami?

rzyrafko trzymam kciuki za kartkówkę

Jejciu, jejciu jutro wielki dzień Rusza moje szkolenie i facet jedzie do Dojczland po moje autko. Wieczorem będę wiedzieć czy coś znalazł czy będzie musiał poszukać dłużej, ale liczę na to, że jednak szybko znajdzie.
Nie sądziłam, że może być coś bardziej ekscytującego niż zakup nowego wymarzonego kosmetyku. A jednak jak widać może
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 11:46   #75
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Witam w nowej części

Kochanie może ten wątek jest światełkiem w tunelu i wszystkie za przykładem Bossy zmniejszymi zbiorki. W weekend wpadł mi olejek Liss ultime, szampon i maska Lorys czosnkowa i kuracja z rzepą Joanny

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
rzyrafko, i jak ten nowy smakołyk z KFC? Bo się nad nim dziś zastanawiałam.
Jadałam i jak za KFC nie przepadam, tak ten jest dobry Chociaż wolę mimo wszystko McDonalda,a szczególnie frytki i lody z Lionem
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jakich maseczek używacie tubkowych? Mam na myśli oczyszczające lub regulujące i nie peeloff. I ile standardowo kosztuje bluecorn?
Na stanie mam Logone z lotosem i jestem zadowolona. TBS chętnie bym wypróbowała, no ale nigdzie ich u mnie nie ma
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:00   #76
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Cieszę się.
Też muszę się w końcu zebrać i regularnie ćwiczyć z Tami. Mogłabym wtedy jakos wytłumaczyć tą dzisiejszą czekoladę

A w gronie moich ulubionych jest ten:
Widać było nerwy na początku, ale wszyscy się jakoś rozkręcili, talk jak mówiłaś Najmniej byłam ja zdenerwowana, siedziałam cicho jak myszka, po się wtrącać

Fajny ten plakat, szkoda, że nie można mieć obrazków w podpisie

A Ty przecież możesz sobie pozwolić na czekoladę bez ćwiczeń
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Kochanie może ten wątek jest światełkiem w tunelu i wszystkie za przykładem Bossy zmniejszymi zbiorki. W weekend wpadł mi olejek Liss ultime, szampon i maska Lorys czosnkowa i kuracja z rzepą Joanny
Tak, zwłaszcza twoje zakupy są światełkiem A tak serio, to wierzę, że każda z nas może kiedyś wyjść z nałogu. Życie czasem zmusza. Na przykład nie wyobrażam sobie, że jak będę mieszkać w jakimś małym mieszkaniu, żebym miałam mieć tyle kosmetyków co teraz - po prostu nie będą się mieścić
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Na stanie mam Logone z lotosem i jestem zadowolona. TBS chętnie bym wypróbowała, no ale nigdzie ich u mnie nie ma
Wiesz, zawsze możesz dać znać i Ci wyślę


Kurczę, miałam sen, że to już dziś obrona, a ja jeszcze tyyyle rzeczy nie umiem! Muszę się dużo uczyć w ciągu dnia, żeby potem nie mieć koszmarów
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 12:47   #77
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
bosiak to co w końcu robisz w włosami?

Podcinam końcówy i odrosty zrobie
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:16   #78
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Podcinam końcówy i odrosty zrobie
Czyli jeszcze nie bob jednak?
A właśnie, ice miałaś się pochwalić swoim bobem

Też powinnam się umówić na podcięcie końcówek. Co prawda mam teraz włosy w lepszej kondycji dzięki odżywkom, maskom i olejom, ale i tak jeszcze pozostałości jasnego blondu na włosach są i końce się przez to niszczą. Od głowy mam już zdrowe, młode włosy w moim kolorze. To, że zdecydowałam wrócić do mojego naturalnego koloru było dobrą decyzją. Widać, że kłaki są zdrowe i lśniące Na jasnym blondzie nigdy nie miałam takiego efektu. Z początku po farbowaniu wyglądały co prawda pięknie, ale minął miesiąc i miałam suche, matowe siano
Nie mam zamiaru się farbować w najbliższej przyszłości. I tak mój naturalny kolor jest dla mnie chyba najbardziej twarzowy W czerni wyglądałam blado, chudo i starzej, w jasnym blondzie z kolei mam bardzo puckowatą i okrągłą twarz. Brązy też raczej odpadają, bo przy wypłukiwaniu koloru rudzieję.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 13:36   #79
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bossy: pisałas, że ćwiczysz rano. Jak długo ćwiczysz? (tzn jak dlugo trwają Twoje ćwiczenia)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 14:00   #80
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Hosenko godzinę. A jak rano nie wstanę to wtedy ok 19-20 też godzina
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:15   #81
nowa_modnisia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z poza kraju
Wiadomości: 25
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Czesc,
ja sie w sumie nie chce za bardzo mieszac w wasze dyskusje, ale jestem tutaj nowa i tak samo uzalezniona...bo chyba to macie na mysli, jezeli piszecie o "Kosmetykoholiczkach" , co? Jezeli moge sie troche zwiezyc, czy te opowiedziec troche mojego zycia, to ja musze regularnie kupowac sobie jakies kosmetyki. Czy wy tez macie taki problem? W sumie nie sledzilam calej waszej rozmowy, bo ona sie ciagnie i ciagnie, ale troche poczytalam i mi sie to spodobalo. Mam nadzieje, ze jestescie otwarte na przyjecie kolejnej uzaleznionej do swojej kliki? Jak nie to po prostu dajcie znac. W sumie widzialam, ze wy juz latami jestescie "uzaleznione", bo tak dlugo juz na tym blogu, ale ja szczerze powiedziawszy dopiero wczoraj sie o tej stronie dowiedzialam, wstyd, co? No ale coz, lepiej pozno niz wcale, tak mowi stare przyslowie polskie. Cieszylabym sie bardzo z odpowiedzi! Mam nadzieje, ze ja znajde, bo sie jeszcze w ogle nie znam, jak to wszystko tu funkcjonuje! Pa nw
nowa_modnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 17:52   #82
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez nowa_modnisia Pokaż wiadomość
Czesc,
ja sie w sumie nie chce za bardzo mieszac w wasze dyskusje, ale jestem tutaj nowa i tak samo uzalezniona...bo chyba to macie na mysli, jezeli piszecie o "Kosmetykoholiczkach" , co? Jezeli moge sie troche zwiezyc, czy te opowiedziec troche mojego zycia, to ja musze regularnie kupowac sobie jakies kosmetyki. Czy wy tez macie taki problem? W sumie nie sledzilam calej waszej rozmowy, bo ona sie ciagnie i ciagnie, ale troche poczytalam i mi sie to spodobalo. Mam nadzieje, ze jestescie otwarte na przyjecie kolejnej uzaleznionej do swojej kliki? Jak nie to po prostu dajcie znac. W sumie widzialam, ze wy juz latami jestescie "uzaleznione", bo tak dlugo juz na tym blogu, ale ja szczerze powiedziawszy dopiero wczoraj sie o tej stronie dowiedzialam, wstyd, co? No ale coz, lepiej pozno niz wcale, tak mowi stare przyslowie polskie. Cieszylabym sie bardzo z odpowiedzi! Mam nadzieje, ze ja znajde, bo sie jeszcze w ogle nie znam, jak to wszystko tu funkcjonuje! Pa nw
Witaj
Właściwie to nie blog, tylko forum aaale chyba rzeczywiście wątki społecznościowe przypominają wieloosobowe blogi


Ostrzegam tylko, że wątek nie pomoże Ci wyjść z nałogu, raczej go tylko pogłębi
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:11   #83
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ostrzegam tylko, że wątek nie pomoże Ci wyjść z nałogu, raczej go tylko pogłębi
Właśnie.

TŻ zrobił mi wczoraj niespodziankę, dostałam od niego łańcuszek i zawieszkę z Apartu, bardzo mi się podobają.
Zupełnie się nie spodziewałam, liczyłam co najwyżej na kwiaty.

Muszę jakoś zacząć walczyć z tym moim zmęczeniem, bo jak wczoraj TŻ przyjechał, to byłam tak zmęczona, że wieczór przespaliśmy. Nie miałam siły kompletnie na nic, nawet na oglądanie głupiego filmu. Nie wiem co się ze mną dzieje.
Powoli mam już tego dosyć, bo notorycznie jestem zmęczona, chce mi się spać (a staram się wysypiać) i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.

Koniecznie muszę wypróbować yerba mate, chyba Rzyrafka polecała.

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to jakoś nie idzie mi zużywanie w tym miesiącu, a znowu sporo wydałam - więcej niż w lutym i więcej niż sobie założyłam na każdy miesiąc. Trochę źle się z tym czuję i pora jakoś to ogarnąć.
Jestem w trakcie testowania nowego kremu i już widzę, że mi nie służy - jednak moja cera potrzebuje wyłącznie prostych, a nie przekombinowanych składów. Zużyję go na szyję i dekolt, a na twarz wraca Humektan - jako jedyny w ostatnim czasie nie powodował u mnie wysypu.

Kiepski nastrój dziś mam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:23   #84
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Kiepski nastrój dziś mam.
Fuksjo, a może brakuje Ci witamin? Podobno na koniec zimy dużo ludzi tak ma... No i może lepiej zrób sobie badanie krwi?

Ja dziś natknęłam się na "kurację cytrynową" i się zastanawiam, czy to dobre... Pije się codziennie na czczo sok z cytryny - 10 dni. Zaczyna się od jednej cytryny, codziennie zwiększa dawkę do 5 dnia, a później się zmniejsza, czyli: 1 2 3 4 5 5 4 3 2 1 cytryn. Tak się zastanawiam, czy to coś da oprócz zastrzyka witaminy C i czy nie zaszkodzi...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:24   #85
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Fajny, dostałam taki gorący tylko tortillę trochę za bardzo przysmażyli i zdecydowanei za mało tego sosu jest w środku. Ale miła odmiana od ulubionego twisterka jeszcze tylko pocketa nie próbowałam ciągle
oo, muszę spróbować, wygląda bardzo apetycznie choć nie powinnam
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I ile standardowo kosztuje bluecorn?
35zł
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A dziękuję, bardzo przyjemnie Najgorsze, że tyle już czasu nie jadłam słodyczy, a wczoraj musiałam bo by się zmarnowało No ale dzisiaj ćwiczyłam z Tamilee pośladki i ramiona, to może spaliłam pół kalorii przy tym
musiałaś?
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja wczoraj do późna szukałam opinii o fabrach, chyba jednak zaryzykuję z garnierem 100% 801, ale żal mi wycofanego 823 No i przejrzałam kwc i chyba się zdecyduję na maseczki tbs, tylko nie wiem która najpierw- teatree, seaweed czy bluecorn
Teatree podobno jest fatalna, przynajmniej Ice i Madziarra nie pisały o niej zbyt dobrze
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Kurczę, miałam sen, że to już dziś obrona, a ja jeszcze tyyyle rzeczy nie umiem! Muszę się dużo uczyć w ciągu dnia, żeby potem nie mieć koszmarów
a kiedy ta obrona? w tym tygodniu?
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:38   #86
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Muszę jakoś zacząć walczyć z tym moim zmęczeniem, bo jak wczoraj TŻ przyjechał, to byłam tak zmęczona, że wieczór przespaliśmy. Nie miałam siły kompletnie na nic, nawet na oglądanie głupiego filmu. Nie wiem co się ze mną dzieje.
Powoli mam już tego dosyć, bo notorycznie jestem zmęczona, chce mi się spać (a staram się wysypiać) i nie jestem w stanie normalnie funkcjonować.

Koniecznie muszę wypróbować yerba mate, chyba Rzyrafka polecała.

Jeżeli chodzi o kosmetyki, to jakoś nie idzie mi zużywanie w tym miesiącu, a znowu sporo wydałam - więcej niż w lutym i więcej niż sobie założyłam na każdy miesiąc. Trochę źle się z tym czuję i pora jakoś to ogarnąć.
Kiepski nastrój dziś mam.
Kurczę, pod całą tą częścią Twojego postu fuksjo mogę się podpisać. Fizycznie czuję się ostatnio jak wrak człowieka, zasypiam w każdym możliwym miejscu i pozycji. Jestem nie do życia i najchętniej w ogóle nie wyłaziłabym spod kołdry. Psychicznie też nienajlepiej mimo całej pozytywnej aury dookoła.
Też słyszałam dużo pozytywnych opinii o yerba mate.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
oo, muszę spróbować, wygląda bardzo apetycznie choć nie powinnam
ja też muszę kocham KFC a niby czemu nie powinnaś?
Cytat:
Napisane przez Organzza
Teatree podobno jest fatalna, przynajmniej Ice i Madziarra nie pisały o niej zbyt dobrze
a kiedy ta obrona? w tym tygodniu?
oj tak, potwierdzam, ona nic nie robi. za to bardzo polecam Seaweed.

Dziewczyny czy rzuciły się Wam może w oczy gdzieś czerwone rękawice kuchenne?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:52   #87
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Ja też się kiepskawo czuję. taka jestem zmęczona i nic mi się nie chce... Ale nie, jest jedna rzecz, której mi się chce: kliknąć meteoryty Emilio Pucci... Tak sie zastanawiam, czy sobie nie zrobic juz takiego prezentu na urodziny kwietniowe... no i co ja mam zrobić? Miałam oszczędzać na maksa...
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 18:52   #88
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Fuksjo, a może brakuje Ci witamin? Podobno na koniec zimy dużo ludzi tak ma... No i może lepiej zrób sobie badanie krwi?

Ja dziś natknęłam się na "kurację cytrynową" i się zastanawiam, czy to dobre... Pije się codziennie na czczo sok z cytryny - 10 dni. Zaczyna się od jednej cytryny, codziennie zwiększa dawkę do 5 dnia, a później się zmniejsza, czyli: 1 2 3 4 5 5 4 3 2 1 cytryn. Tak się zastanawiam, czy to coś da oprócz zastrzyka witaminy C i czy nie zaszkodzi...
Pewnie po części też. Cały czas mam nadzieję, że to jakieś przesilenie i niedługo minie, ale z każdym dniem jestem coraz bardziej zmęczona. Badania krwi też powinnam zrobić, bo martwię się, że to może być jednak anemia jakaś.

Ta kuracja, o której piszesz to dla mnie jakaś masakra, nie wyobrażam sobie wycisnąć sok z 5ciu cytryn i wypić.
Ale może coś w tym jest. Zrobię sobie jutro jakąś owocową sałatkę, do tego wezmę podwójną dawkę rutinoscorbinu i oby było lepiej.
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Kurczę, pod całą tą częścią Twojego postu fuksjo mogę się podpisać. Fizycznie czuję się ostatnio jak wrak człowieka, zasypiam w każdym możliwym miejscu i pozycji. Jestem nie do życia i najchętniej w ogóle nie wyłaziłabym spod kołdry. Psychicznie też nienajlepiej mimo całej pozytywnej aury dookoła.
Też słyszałam dużo pozytywnych opinii o yerba mate.
Widzę, że nie jestem z tym sama.
Tak jak napisałam wcześniej, mam nadzieję, że dopadło nas tylko jakieś przesilenie i niedługo przejdzie.

Nie kuście tymi maseczkami TBS.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:04   #89
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

luskap a dlaczego akurat Pucci? ja z tego co pamiętam słyszałam, że one robią prosiaka na buzi no i chyba nie są już "najświeższe"
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-09, 19:04   #90
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
musiałaś?
No musiałam Ale teraz znów nie jem słodyczy, w sumie wtedy tak naprawdę tego nie potrzebowałam, ale mama położyła mi kawałek ciasta na talerzyku... wytrzymałam chyba godzinę siedząc przy nim i w końcu mnie skusił
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a kiedy ta obrona? w tym tygodniu?
tak w piątek Stąd ten sen
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ta kuracja, o której piszesz to dla mnie jakaś masakra, nie wyobrażam sobie wycisnąć sok z 5ciu cytryn i wypić.
Ale może coś w tym jest. Zrobię sobie jutro jakąś owocową sałatkę, do tego wezmę podwójną dawkę rutinoscorbinu i oby było lepiej.
Ja chyba spróbuję, zawsze można je trochę rozcieńczyć wodą i ewentualnie dodać troszeczkę miodu. Zobaczymy, czy to coś da, zaczynam w piątek

A maska blue corn TBS mnie nie zachwyciła, wolę paczulę
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.