JOICO K-PAK VERO - opinie, rady - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 13:16   #61
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

średnich blondów,najchętniej popielatych,mam trudne do rozjaśnienia włosy i jak farbuje jasnymi blondami to nawet na 12-tce mam marchewke,a tak średnie popielate wychodzą mi jak karmel co nie jest moim celem ale i tak lepsze to niż moje naturalki ,rozjaśniacza nie używam bo zapuszczam włosy.Te odcienie z poziomu 7 są w Alfie dużo ciemniejsze niż w Joico które wychodzi ton jaśniej.średni blond Joico to tak jak jasny w palecie Alfaparf-o czym się przekonałam na własnych włosach.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-04, 09:25   #62
ewelcia109
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

dziewczyny a ta woda na koniec do dodania dlaczego musi byc ciepla i dlaczego musi byc dodawana ?
wczoraj doszla mi ta HLB i teraz sie zastanawiam czy mogla bym docisnac do niej wlasnie tego( boostera ) wspomagacza rozjasniania LB? (moje wlosy sie ciezko rozjasniaja )
ile trzymac na odrostach ?
i teraz wytlumaczcie mi ze slabsza woda rozroc na reszte wlosow na ostatnie 10 minut ta sama farbe HLB czy dokupic jeszcze ta Light Beige Blonde 9B i ta polozyc na reszte wloskow z 9 procentowa woda ?
wiem ze mecze Was pytaniami ale chciala bym zrobic to jak nalezy i zdac relacje potem Wam
pozdrawiam serdecznie
ewelcia109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 19:41   #63
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Witajcie
Kochane zastanawiam się jaką farbę zamówić -myślę nad HLN lub HLA
Przez ostatnie farbowania używałam Wella Profesjonalnej z wodą 12% popielatą...Wychodziły ładne ale po 3tyg kolor robi się cieplejszy , może nie żółty ale taki średni blond a końce 3/4 bardzo, bardo , badzo jasny blond ..... chciałabym uzyskać jednolity kolor na całości...
Mój naturalny odrost to ciemny blond (powiedźmy poziom 6) ...
Więc teraz sytuacja wygląda tak : 1,5 cm odrost naturalny, ptem ok 5 cm cieplejszy może nie żółty ale taki średni blond i 20 cm bardzo bardzo jasny blond - niektóre pasma nawet białawe

PROSZĘ DORADŹCIE :
HLN cy HLA z 12% wodą - natura czy popiel ?
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 22:23   #64
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez frida3 Pokaż wiadomość
Witajcie
Kochane zastanawiam się jaką farbę zamówić -myślę nad HLN lub HLA
Przez ostatnie farbowania używałam Wella Profesjonalnej z wodą 12% popielatą...Wychodziły ładne ale po 3tyg kolor robi się cieplejszy , może nie żółty ale taki średni blond a końce 3/4 bardzo, bardo , badzo jasny blond ..... chciałabym uzyskać jednolity kolor na całości...
Mój naturalny odrost to ciemny blond (powiedźmy poziom 6) ...
Więc teraz sytuacja wygląda tak : 1,5 cm odrost naturalny, ptem ok 5 cm cieplejszy może nie żółty ale taki średni blond i 20 cm bardzo bardzo jasny blond - niektóre pasma nawet białawe

PROSZĘ DORADŹCIE :
HLN cy HLA z 12% wodą - natura czy popiel ?
Zależy jaki kolor chciałbyś uzyskać!? jajestem bardzo zadowolona z HLN ale to bardzo jacny naturakny blond, a jesli chciłabys uzyskać bardziej popielaty to moze weź HLA. Czekamy na Twoją opinie!!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 08:55   #65
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Zależy jaki kolor chciałbyś uzyskać!? jajestem bardzo zadowolona z HLN ale to bardzo jacny naturakny blond, a jesli chciłabys uzyskać bardziej popielaty to moze weź HLA. Czekamy na Twoją opinie!!
Magdulka ...Możesz wkleić zdjęcie swoich włosków - bardo ciekawi mnie kolor...
Podobają mi się bardzo jasne naturalne blondy ale nie wiem czy po tym jak nakładałam profesjonalną popielatą farbę nie wyjdzie coś dziwnego na głowie ....Zielone czy niebieskie włosy???
Słyszałam, że farby Joico ni lubią się z innymi farbami ...
Napisz proszę jakie były Twoje włoski zanim zafarbowałaś HLN ... tzn odrost, końce itp. z tego co pamiętam najpierw zafarbowałaś HLB , potem szampon piasek więc może dlatego HLN tak ładnie ci wyszedł po HLB ..Z tego co wyczytałam to beż jest neutralny więc blond naturalny jak najbardziej można na niego położyć mimo, że to odcień ciepły..ale naturlny bolond ( ciepły ) na popiel ( zimny) to już problem ...
Kurcze przy poziomie 6 ( ciemny blond) może na wodzie 12% wyszedłby ładnie 10A ( bardzo jasny blond popielaty) - może HLA będzie za mocna i wyjdą mi siwe ...?????
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:17   #66
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Witam!
Wwczesniejczych watkach opisywałam całą historie z moimi włosami, jeżeli chodzi o zdjęcie to narazie nie moge wkleić bo jestem poza domem, ale jak wrócę to się postaram wklejć!
mi zarówno HLN jak i HLB z wodą 12% fajnie wyszedł na odrostach gorzej było z resztą włosów ale szampon kolor. piasek plażowy N9 fajnie wyrównała kolor!
Może spróbuj HLA na odrosty a 10A na reszte włosów,żeby wyrównać kolor.
Farby joico z tego co zauważyłam fajnie się zmywaja do jasniejszego koloru,ja jesstem bardzo zadowolona!!! Poczekaj może jeszcze na rady innych dziewczyn, mi morelle bardzo pomogła!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 16:42   #67
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Morelle pomożesz
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-20, 21:22   #68
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Kochane kupiła odcień HLA plus 2 x 75ml woda 12% ( farba mogłaby kosztować mniej )...

Denerwuję się co mi wyjdzie i w jakiej kondycji będą moje kręcone włoski.. Nałożę na ok 2 cm odrost a na 10 min przed końcem dodam trochę ciepłej wody i przeciągnę na moje bardzo bardzo jasne końcówki aby wyrównać i odświeżyć kolorek.

Dam znać jaki będzie efekt końcowy...boję się jak diabli
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 15:23   #69
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez frida3 Pokaż wiadomość
Kochane kupiła odcień HLA plus 2 x 75ml woda 12% ( farba mogłaby kosztować mniej )...

Denerwuję się co mi wyjdzie i w jakiej kondycji będą moje kręcone włoski.. Nałożę na ok 2 cm odrost a na 10 min przed końcem dodam trochę ciepłej wody i przeciągnę na moje bardzo bardzo jasne końcówki aby wyrównać i odświeżyć kolorek.

Dam znać jaki będzie efekt końcowy...boję się jak diabli
Jestem bardzo ciekawa jak wyjdzie
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-26, 19:27   #70
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Już jestem po

Ogólnie nieźle ... chodź na początku miałam wrażenie , że kolor wyszedł lekko żółtawy...ale po 3 myciach jest ok ( dla mnie to ciepły jasny blond) a kupiłam HLA ( popiel) . Jeszcze jutro kupię szampon dla blondynek ( fioletowy) to pewnie kolor się ochłodzi...
Farba faktycznie nie niszczy włosów, ale zastanawiam się czy jest warta tej ceny : za farbę , 2 x oxydant 12% zapłaciłam ponad 90 zł....
Czy jeszcze ją kupię : zależy jak będzie się zmywać ...

Magda Bartek - Jak zmywa się kolor? Może jak nałożę drugi raz HLA to kolor będzie ładniejszy...w końcu drugi raz na tą samą farbę za ok 3, 4 tyg ... U Ciebie pierwsza aplikacja HLB wyszła rudawa a druga HLN już ok ...sama nie wiem...
A co sądzisz o szamponie plażowy piasek...????
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 17:54   #71
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez frida3 Pokaż wiadomość
Już jestem po

Ogólnie nieźle ... chodź na początku miałam wrażenie , że kolor wyszedł lekko żółtawy...ale po 3 myciach jest ok ( dla mnie to ciepły jasny blond) a kupiłam HLA ( popiel) . Jeszcze jutro kupię szampon dla blondynek ( fioletowy) to pewnie kolor się ochłodzi...
Farba faktycznie nie niszczy włosów, ale zastanawiam się czy jest warta tej ceny : za farbę , 2 x oxydant 12% zapłaciłam ponad 90 zł....
Czy jeszcze ją kupię : zależy jak będzie się zmywać ...

Magda Bartek - Jak zmywa się kolor? Może jak nałożę drugi raz HLA to kolor będzie ładniejszy...w końcu drugi raz na tą samą farbę za ok 3, 4 tyg ... U Ciebie pierwsza aplikacja HLB wyszła rudawa a druga HLN już ok ...sama nie wiem...
A co sądzisz o szamponie plażowy piasek...????
Ja już jestem w sumie po tzrecim farbowaniu Joico, i dla mnie jak narzie to HLN na odrost jest ładniejsza niż HLB a na całość kładę szampon koloryzujący piasek plażowy i kolorek jest super!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 11:32   #72
frida3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

HLA - niestety jak dla mnie do bani , sporo kasy a włosy żółte przy 12% oxydancie ( kolor moich włosów ciemny blond) ...
Troszkę uratowała mnie farba palette 218 i stonowała żółć....
frida3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 17:51   #73
Neptune
Raczkowanie
 
Avatar Neptune
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 116
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Hej wszystkim, mam do Was pytanie - mam włosy długie, bardzo zniszczone i cieniutkie, jasny brąz/ciemny blond no i chciałam sobie zafarbować tak żeby mieć rudy kolor taki jak odcień 7FOR lub ciemniejszy, ale rudy. Czy mogłybyście mi napisać jakiej wody mam użyć i jakiego odcieniu farby? Jeśli potrzeba to wkleję fotkę moich włosów No i też czy te farby są z amoniakiem czy są bez? Bo już się pogubiłam. Chciałabym też wiedzieć, czy mam wcześniej rozjaśniać włosy i jeśli tak to czym? Miałam w przeszłości farbowane salonowymi farbami L'oreal i Goldwell i farba trzymała mi jakieś 1-2 tygodnie - masakra, nie chciałabym czegoś takiego, chcę, żeby trzymała się długo. Bardzo proszę o porady! Dzięki
Neptune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 15:07   #74
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

to trzeba kupic farbe (60 zl) + wode ?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:38   #75
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
to trzeba kupic farbe (60 zl) + wode ?
Tak!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 14:44   #76
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Tak w ramach rady....
Dziewczyny nie przeciągamy na całość farby z wodą 12%!!!!!!!! Chyba, że nakładamy pierwszy raz na włosy naturalne. W przypadku kiedy były już rozjaśniane i odświeżamy odrost to nakładamy tylko na odrost i to pod warunkiem, że naturalne włosy na odroście mają maksymalnie kolor ciemny blond. Inaczej nie wyjdzie, farba z woda 12% maksymalnie rozjaśnia o 4 tony. Im większa różnica między odrostem a kolorem docelowym tym większa szansa na kolor żółtawy. I nie ma dużego znaczenia jakiej firmy to będzie farba. Na resztę włosów już po zmyciu farby z odrostu nakładamy na mokre włosy toner w wybranym kolorze z aktywatorem lub wodą 3% ewentualnie i trzymamy kilka minut. Wówczas osiągamy ładny, jaśniuteńki blond w wybranym odcieniu na całości i zdrowe włosy. Tak więc musimy mieć dwie różne farby i wody utl. na odrost i na resztę włosów. Inaczej przeciągając farbę z wodą 12% na rozjaśniane włosy jedynie pogłębiamy stopień ich zniszczenia kolejnym rozjaśnianiem...i deponujemy minimalną ilość pigmentu na dodatek buro-popielatego zazwyczaj, który i tak po 3 myciach się wypłucze.

Jeżeli włosy były farbowane ale na ciemniejszy blond niż docelowy to można spróbować przeciągnąć tą farbe z 12% wodą ale efekt to wielka niewiadoma. Najpierw należałoby usnąć poprzednią farbę.

Żeby nie wyszły żółte powinny mieć dodatek fioletowego pigmentu, żeby nie były rude niebieskiego, a więc TBB albo TPB, silver blonde, ewentualnie HLB chociaż on jest raczej słabo fioletowy. Trzeba pamiętać, że w przypadku serii silnie rozjaśniającej wody utlenionej musi być 2x tyle co farby inaczej nie zdążą się utlenić i wyjdą żółte. Trzeba pamiętać, że kolor docelowy to nie kolor na próbce tylko suma naturalnych pigmentów we włosie i tych zawartych w farbie....a te zawarte we włosie to koszmarna dla każdej blondynki ilość żółtego


Warto też wiedzieć, że przy włosach farbowanych nie nakładamy jaśniejszego odcienia na ciemniejszy czyli np. na farbowane na jasny brąz średniego rudego. Farba farby nie rozjaśni i nie ma znaczenia czy stara farba częściowo się wypłukała...... częściowo się też przyjmie, ale chyba nie o to chodzi Wyjątkiem jest właśnie ta seria rozjaśniająca ale też do pewnej granicy stąd niewiadomy efekt.

Ja jestem bardzo zadowolona z tych farb, kolory wychodzą idealnie i włosy wyglądają bardzo zdrowo i nie mają żółtego refleksu jak się dobrze dobierze nr farby. Ja zamawiam z amerykańskiego sklepu VB.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 03:09   #77
snow_whitee
Raczkowanie
 
Avatar snow_whitee
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 82
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Obecnie mam na włosach baardzo ciemny brąz, wpadający w czarny.
Zastanawiam się między farbami - 5A średni popielaty brąz / 4A ciemny popielaty brąz. Nie chciałabym znów zostać z czarnymi, dlatego skłaniam się raczej ku 5A. Czy farby JOICO wychodzą dużo ciemniejsze niż w palecie?

Planuję zrobić u fryzjera dekoloryzację... bo na tym kolorze, co mam teraz, to chyba już nic nie chwyci. Jak już mi ściągnie ten czarny kolor z głowy, jakiej wody użyć? 3% czy 6%?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Popielfarby.jpg (44,9 KB, 61 załadowań)
snow_whitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:18   #78
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

To czy będziesz mogła nałożyć 4 czy 5 zależy od siły dekoloryzacji i ustępliwości poprzedniej farby. Przy czym po dekoloryzacji nie wyjdzie Ci taki kolor jak z palety tylko suma tego co będzie po dekoloryzacji, czyli żółto-rudo-czerownego + popielatego średniego brązu 5A. Na logikę fryzjera wyjdzie naturalny, może lekko ciepły brąz z ciemniejszymi końcówkami o jeszcze cieplejszym refleksie. Raczej nie wyjdzie popielaty brąz jak z palety. Musiałaby być dobrze zrobiona dekoloryzacja i stonowane niepożądane odcienie przed nałożeniem farby.

Mi wychodzą te kolory jak na palecie. Ciemniejsze wychodzą jak się za długo farbę trzyma albo włosy są uwrażliwione, porowate...przy czym kolor szybko będzie płowieć na włosach po dekoloryzacji. Radziłabym jednak w tym przypadku skorzystać z usługi fryzjerskiej całkowitej, czyli zrobić dekoloryzację, poprosić o nałożenie brązu o ton jaśniejszego niż chcesz z joico....a po miesiącu nałożyć już sobie samej wybrany brąz z Joico na odrost i resztę zmieniając jedynie odcień i wyrównując to co nie uda się fryzjerowi (po dekoloryzacji zawsze zostają niedociągnięcia po pierwszej koloryzacji i farba szybko się wypłukuje) i przerzucając się na stałe na dany odcień.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2012-01-30 o 15:23
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:41   #79
karolinados
Przyczajenie
 
Avatar karolinados
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 25
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

dziewczyny wstawcie zdjecia, ja czekam na swoje hln i jestem ciekawa co wyjdzie
karolinados jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 18:20   #80
Ines_^_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Dziewczyny, bardzo proszę o radę chciałabym uzyskać chłodny ciemny blond lub chłodny jasny brąz. Czy powinnam zmieszac kolor oznaczony N z tym oznaczonym A, tak żeby efekt był zadowalający i w miarę naturalny? Czy może wystarczy tylko jeden z nich? Oksydant 6%? Może któraś z Was już próbowała farbowac na podobny kolor farbami Joico? Będę bardzo wdzięczna za wszystkie wskazowki pozdrawiam
Ines_^_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 17:34   #81
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

pytanie do Anq26, który szampon koloryzujący (toner) będzie lepszy A9 czy B9 żeby zneutralizować ciepły blond wpadający w rudy? Chciałabym uzyskać naturalny jasny blond, ale raczej w tonacji zimnej!?

Edytowane przez magda bajtek
Czas edycji: 2012-04-03 o 20:10
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 22:24   #82
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

wtam panienki prosze o rade. obecnie mam na wlosach b jasny blond. byla to farba z welli 9/36 stare opakowanie to byl very light golden blond no i na to mam nalozony toner ten sam. kolor b ladny ale juz mi sie znudzil. zakupilam joico vero color 8g tbb medium beige i jasny perlowy blond. wiem ze oba te kolory wychodza pieknie bo mialam taki mix z welli i byl cud. ale to moze pozniej. obecnie mam ochote na ten bez. doradzcie jaka woda? 9 czy 6? nie chcem by wyszly za jasne przy 9. i co znaczy to tbb czy tbp? bo hl mialam i wyszedl mi bialy kiedys ale taki ladny bialy. ja wogole kocham beze. a toner z welli color touch 9/03 lub farba polecam ..och co za kolorek. ale oczywiscie na bardzo jasne wloski. plecam rowniez mix welli 8/03 i perla. cudenko. mowie tu o starych opakowaniach. nowe nie tylko zmienily szate ale i kolory bo np 9/36 juz teraz jest very light violet blond nierozumiem tego jak mozna pozmieniac kolorki? zawiodlam sie na nowych kolorach. w nowej szacie 9/03 to juz jakis gold i wychodzi brzydki. takze kupuje na ebaju angielkim stere opakowania badz ze stanow. pozdrawiam kobitki blondynki i nie tylko
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 11:51   #83
lalka3
Raczkowanie
 
Avatar lalka3
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: gdansk/manchester
Wiadomości: 150
Cool Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez lalka3 Pokaż wiadomość
wtam panienki prosze o rade. obecnie mam na wlosach b jasny blond. byla to farba z welli 9/36 stare opakowanie to byl very light golden blond no i na to mam nalozony toner ten sam. kolor b ladny ale juz mi sie znudzil. zakupilam joico vero color 8g tbb medium beige i jasny perlowy blond. wiem ze oba te kolory wychodza pieknie bo mialam taki mix z welli i byl cud. ale to moze pozniej. obecnie mam ochote na ten bez. doradzcie jaka woda? 9 czy 6? nie chcem by wyszly za jasne przy 9. i co znaczy to tbb czy tbp? bo hl mialam i wyszedl mi bialy kiedys ale taki ladny bialy. ja wogole kocham beze. a toner z welli color touch 9/03 lub farba polecam ..och co za kolorek. ale oczywiscie na bardzo jasne wloski. plecam rowniez mix welli 8/03 i perla. cudenko. mowie tu o starych opakowaniach. nowe nie tylko zmienily szate ale i kolory bo np 9/36 juz teraz jest very light violet blond nierozumiem tego jak mozna pozmieniac kolorki? zawiodlam sie na nowych kolorach. w nowej szacie 9/03 to juz jakis gold i wychodzi brzydki. takze kupuje na ebaju angielkim stere opakowania badz ze stanow. pozdrawiam kobitki blondynki i nie tylko
a ha zaponialam dodac ze te farby wella to koleston a tonery color touch
__________________
czlowieka 🌱 poznamy po jego stosunku do zwierzat ️❗️️❗️😼🐾
lalka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 23:50   #84
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
pytanie do Anq26, który szampon koloryzujący (toner) będzie lepszy A9 czy B9 żeby zneutralizować ciepły blond wpadający w rudy? Chciałabym uzyskać naturalny jasny blond, ale raczej w tonacji zimnej!?
Trudno wyczuć. Jeżeli wpada w typowo rudy to zdecydowanie A9, jeżeli bardziej w żółty to B9. Jak stwierdzisz, że są pomarańczowe i nałożysz A9 to nic się nie stanie, nie zadziała i tyle. Jak stwierdzisz, że są pomarańczowe i nałożysz B9...ale w rzeczywistości były bardziej żółte niż pomarańczowe to będzie problem bo żółty + niebieski (A) = zielony Z tym, że trudno mi uwierzyć, że włosy rozjaśnione do poziomu 9 są pomarańczowe...albo zły poziom określiłaś albo są bardziej żółte niż pomarańczowe.

Bezpieczniej więc A9, ale to i tak nie da zimnej tonacji tylko neutralną. Żeby był chłodny odcień musiałabyś na rozjaśniony żółty nałożyć mieszankę A i B, B zneutralizuje żółty, a A nada chłodnego odcienia.
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:58   #85
Justa1976
Przyczajenie
 
Avatar Justa1976
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Anq26 Pokaż wiadomość
Trudno wyczuć. Jeżeli wpada w typowo rudy to zdecydowanie A9, jeżeli bardziej w żółty to B9. Jak stwierdzisz, że są pomarańczowe i nałożysz A9 to nic się nie stanie, nie zadziała i tyle. Jak stwierdzisz, że są pomarańczowe i nałożysz B9...ale w rzeczywistości były bardziej żółte niż pomarańczowe to będzie problem bo żółty + niebieski (A) = zielony Z tym, że trudno mi uwierzyć, że włosy rozjaśnione do poziomu 9 są pomarańczowe...albo zły poziom określiłaś albo są bardziej żółte niż pomarańczowe.

Bezpieczniej więc A9, ale to i tak nie da zimnej tonacji tylko neutralną. Żeby był chłodny odcień musiałabyś na rozjaśniony żółty nałożyć mieszankę A i B, B zneutralizuje żółty, a A nada chłodnego odcienia.
pytanie do Anq26,
witam mam pytanie a mozna pomieszac dwa kolory HLB+HLA na odrosty a potem na calosc polozyc N9? Mam naturalne wlosy w odcieniu ciemny szatyn i czesto te odrosty wychdoza mi żółte . Dlatego pomyslalm o zmiesznaiu tych dwóch odcieni a potem nalozeniu szampnu w kolroze piaskowego blondu. Prosze o rade bo dosyc juz mam tych kurczakowcyh odcieni
Justa1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 14:39   #86
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

jak długo czekacie na Joico z Victoria's beauty?
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 17:26   #87
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Ja czekałam około dwóch tygodni!
Farby rewelacyje, nie niszczą włosów ja byłam bedzo zadowolona tylko kolory rudziały, ale dlatego i nie potrafie mieszać kolorów! Teraz zastanawiam się czy nie zamówić 9N i 9A i pomieszać albo 9B i 9A chciałabym użyskać beżowy zimny blond! Może Ty Fencze pomożesz?????????
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 20:04   #88
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

ja nie robiłam jeszcze Joico, ale jak chcesz bardzo zimny blond, to ja zmieszałabym popiel z perłą, czyli irysek. Możesz zmieszać popiel, czyli jedną farbę z popielą a drugą nałożyć popielato-perłową. Powinno być zimno, to sprawdza się niezależnie od firmy

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

i oczywiście dziękuję Czy możesz jeszcze wkleić skład farby? Patrzę, na którym miejscu są te wstrętne sole w farbie
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 21:43   #89
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

[QUOTE=Fencze;34975316]ja nie robiłam jeszcze Joico, ale jak chcesz bardzo zimny blond, to ja zmieszałabym popiel z perłą, czyli irysek. Możesz zmieszać popiel, czyli jedną farbę z popielą a drugą nałożyć popielato-perłową. Powinno być zimno, to sprawdza się niezależnie od firmy

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Tylko joico ma perłowe odcienie rozjasniające, a nic z 9 lub 10-tek
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:12   #90
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

aha, to nie wiedziałam. To może weź sam popielaty odcień? Bo jak zmieszasz z naturą, to zawsze będzie/powinno wyjść nieco cieplej niż po samym popielu. Chociaż u mnie natura wychodzi bardzo zimno
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-05 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:55.