jestem położną i chętnie pomogę ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-19, 20:20   #1
tygrysiatko1
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiatko1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12

jestem położną i chętnie pomogę ;-)


jestem położną, jeżeli macie jakieś pytania to chętnie pomogę... jestem z Warszawy, w tym roku obroniłam dyplom na AM, ale nadal studiuję na mgr, mogę wiele powiedzieć o róznych szpitalach warszawskich i nt ciązy, porodu, połogu i generalbie sprwa kobiecych... zapraszam również na gg 7421440
tygrysiatko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 01:24   #2
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

ooo Milo wiedziec ze jest na forum ktos kto w razie potrzeby odpowie fachowo na dreczace nas pytania dotyczace ciazy , porodu , pologu itp
Pozdrawiam
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:37   #3
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko1 Pokaż wiadomość
jestem położną, jeżeli macie jakieś pytania to chętnie pomogę... jestem z Warszawy, w tym roku obroniłam dyplom na AM, ale nadal studiuję na mgr, mogę wiele powiedzieć o róznych szpitalach warszawskich i nt ciązy, porodu, połogu i generalbie sprwa kobiecych... zapraszam również na gg 7421440
a dlaczego powielasz watki? Nie lubimy spamu na wizazu. a predzej czy pozniej i tak by sie wszyscy dowiedzieli, ze jestes polozna

identyczny watek na ginekologii zamknelam
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 21:12   #4
tygrysiatko1
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiatko1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

bo dziewczyny na ginekologii powiedziały, żeby tutaj również zamieścxić taką informację...
tygrysiatko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 13:09   #5
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko1 Pokaż wiadomość
bo dziewczyny na ginekologii powiedziały, żeby tutaj również zamieścxić taką informację...
to trzeba bylo podpiac sie do jakiegos watku, pomoc jakiejs wizazance i przy okazji powiedziec, ze jestes polozna...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:01   #6
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

jaga...nie zamykaj przecież tygrysiatko niczego nie sprzedaje tylko chce pomagać. zapotrzebowanie jest bo porad laików owszem jest wiele ale każdy mowi z wlasnego doswiadczenia, ale większość nie ma kompetentnej wiedzy medycznej i zdażają się porady typu bierzesz pigułki nie noś soczewek bo oślepniesz pan doktor na forum zagląda rzadko więc skoro tygrysiątko ma zapał i chce z własnej woli pomagać to niech pomaga
naprawdę dobrze wiedzieć że się można do kogoś kompetentnego zwrócić.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:25   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
jaga...nie zamykaj przecież tygrysiatko niczego nie sprzedaje tylko chce pomagać. zapotrzebowanie jest bo porad laików owszem jest wiele ale każdy mowi z wlasnego doswiadczenia, ale większość nie ma kompetentnej wiedzy medycznej i zdażają się porady typu bierzesz pigułki nie noś soczewek bo oślepniesz pan doktor na forum zagląda rzadko więc skoro tygrysiątko ma zapał i chce z własnej woli pomagać to niech pomaga
naprawdę dobrze wiedzieć że się można do kogoś kompetentnego zwrócić.
ale czy ja gdzies napisalam, ze zle, ze tygrysiatko sie u nas na forum pojawilo? Nie. Ciesze sie, ze kojelna osoba z FACHOWA wiedza dolacza do naszego grona i witamy serdecznie. Tylko ze strony moderatorskiej uwazam, ze zakladanie watkow o podobnym temacie jak ten nie ma sensu i wg regulaminu forum jest spamem. Lekarze na ginekologi nie zakladali takich watkow a kazdy wiedzial, ze lekarzami sa. CZasem pojawial sie anonimowy lekarz, ktory tez dawal fachowe rady i tez watku takiego nie zakladal a mimo to wszystcy wiedzieli, ze lekarzem jest. Jak juz napisalam, tygrysiatko moglo odpowiedziec na czyjs post i przy okazji sie przedstawic. tak tez m.in. spora grupa wizazanek wie, ze sama studiuje na AM medycyne laboratoryjna i interpretacja wynikow to moj "konik" jeszcze nie do konca ale juz w znacznej wiekszosci

Na ginekologii watek zamknelam, bo byl watkiem, w ktorym juz spora grupa dziewczat zaczela zadawac przerozne pytania, gdzie sa juz watki zbiorcze. Powodowalo to zamet i ogolny baladan na forum. obawiam sie, ze podobnie moze byc i tutaj. A tygrysioatko moze przeciez przeczytac ostatnie posty i odpowiedziec na te, na ktore uzna, ze warto. CZyz zle pisze?

Tu nie zamkne, bo nie mam do tego uprawnien
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 18:19   #8
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Heh no to dobrze. wiesz ja myślę że to po prostu straszny zapał do pracy spowodował założenie przez nowe na forum tygrysiątko takiego a nie innego tematu. jak się kończy szkołę to ma się wrażenie że można góry przenosić. taka nadgorliwość która mija z czasem
a póki co trzeba korzystać z porad
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:25   #9
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Heh no to dobrze. wiesz ja myślę że to po prostu straszny zapał do pracy spowodował założenie przez nowe na forum tygrysiątko takiego a nie innego tematu. jak się kończy szkołę to ma się wrażenie że można góry przenosić. taka nadgorliwość która mija z czasem
a póki co trzeba korzystać z porad
otoz to. tez to przezylam wiec potwierdzam Oby wiec nie bylo tak jak nagle nam sie tygrysiatko pojawilo tak zeby nagle nie zniknela
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 18:28   #10
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

:d
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:54   #11
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
otoz to. tez to przezylam wiec potwierdzam Oby wiec nie bylo tak jak nagle nam sie tygrysiatko pojawilo tak zeby nagle nie zniknela
Czas pokaże
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 11:30   #12
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Juz, nie ma co roztrząsać, nie wiedziała, załozyła, nie chciała źle. Różne fora rządzą sie swoimi prawami bądź wręcz bezprawiem ale z regulaminami jest tak jak z instrukcjami obsługi - raczej sie nie czyta, albo niedokładnie
Niech sobie tygrysiątko buszuje po wizazu bez stresu
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 16:16   #13
tygrysiatko1
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiatko1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

ja nie mam tyle czasu, aby codzienni sprawdzać każdy wątek czy jakaś mama nie ma do mnie jakiegoś pytania czy problemu do rozwiązania... zdecydowanie lepszym wyjściem byłby zapałożenie jednego zbiorcszego wątku.... i nikomu nic by się od tego nie stało...
tygrysiatko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 16:28   #14
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko1 Pokaż wiadomość
ja nie mam tyle czasu, aby codzienni sprawdzać każdy wątek czy jakaś mama nie ma do mnie jakiegoś pytania czy problemu do rozwiązania... zdecydowanie lepszym wyjściem byłby zapałożenie jednego zbiorcszego wątku.... i nikomu nic by się od tego nie stało...
taki watek po pewnym czasie bylby zupelnie nieczytelny, bo znajdowalyby sie w nim rozne pytania. Z zycia wiem, ze czesto i gesto pytania beda sie powielac a jesli miedzy nimi beda inne pytania to osoba zainteresowana bedzie miala problem z odszukaniem odpowiedzi na wlasne pytanie. Taki watek bylby wowczas malo przydatny, bo bylkby takim smietnikiem, w ktorym jest wszystko. Nie wiem jak jest na "mamie z klasa' (to nie jest moj 'rewir') ale na ginekologii zalozenie jednego zbiorczego watku mijaloby sie z celem. Z czasem i tak mialabym sporo roboty z przerzucaniem postow w odpowiednie watki zbiorcze. A ja tak jak ty nie mam zbyt duzo czasu i dlatego Twoj watek na ginekologii zamknelam.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 22:54   #15
tygrysiatko1
Przyczajenie
 
Avatar tygrysiatko1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 12
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

w związku z powyższym mamy z pytaniami zapraszam na gg lub priv, bo nie będę każdego wątku przeglądać i szukać na co by tu komu opowiedzieć... dziwne to jest bo na innych forach świetnie taki zbiorczy wątek zdaje egzamin... nikt nic nie przenosi i na każde nawet powtarzane po raz 5 tysiuęcy piąty pytanie spokojnie opowiadam...
tygrysiatko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 10:59   #16
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

ja uważam, ze taki wątek mógłby byc tym bardziej, ze jest duzo więcej głupich watków, których sie nie zamyka a tutaj chociaz mozna skorzystac
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 18:45   #17
agatkamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Witam jestem tu pierwszy raz wiec z gory przepraszam za bledy, mam problem z zajsciem w ciaze lekarz skierowal mnie na badania i mam juz wyniki zaznaczam ze badania byly robione w drugim dniu cyklu ESTRADIOL 97,30
PROLAKTYNA 538 TESTOSTERON 1,74 bardzo prosze o interpretacje wynikow
agatkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 19:19   #18
myszka26aaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

witaj w klubie,ja tez mam z tym problem i swieze wyniku o ktorych dowiem sie za miesiac dopiero.Tez chciala bym dowiedziec sie o moich wynikach,zajrzyj na ginekologie tam poruszylam temat bezplodnosc...ja mam inne wyniki niz ty...
myszka26aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 09:44   #19
agatkamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Witam juz sie dowiedzialam co znacza moje wyniki na innych forach i u ginekologa-endokrynologa bo w przeliczeniu 538 prolaktyna wyn 26.9ng/ml czyli mam hiperprolaktynemie stad problem z zajsciem w ciaze mialam kuracje clostilgebyt i bromergonem ale dorobilam sie przestymulowania jajnikow czyli w tym cyklu nici z dzidzi i musze zrobic przerwe na mies-dwa z lekami wszystko sie przeciaga;( mam nadzieje ze doczekam sie w koncu upragnionej dzidzi pozdrawiam
agatkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-08, 16:53   #20
myszka26aaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Witam moje panie, i ciebie agatkamilka.Przeczytalam Twoja wypowiedz,ja tez mam problem z wynikami-musze czekac na wizyte u lekarza a mam ja 19 albo 22grudnia.Zastanawiam sie,co mo powie lekarz-moj wynik prolaktyny to to 31,890ng/mL szadzac ze Ty masz 26 cos tam czyli ja mam to samo co Ty.Wiec prosze powiedz co Ci powiedzial lekarz,jakie leki,i jaki czas na zajscie daje lekarz,jak czulas sie po lekach?czy w trakcie przyjmowania leku mozna juz starac sie o dzidzie? i powiedz mi ile kosztuja te leki hormonalne?czekam
myszka26aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-08, 17:19   #21
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Pamiętajcie, że położna to nie lekarz. Trochę w czym innym się specjalizuje.

Tygrysiątko, wiesz może ile mg Witaminy C dziennie powinno się brać do Uroseptu, (jak jest się w ciąży)?
Nie wiem, czy ta z witamin dla ciężarnych jest już ok. A może cytryny do herbaty wciskać wystarczy?

Jaga, a czemu nie może być "wątku śmietnika". Jak ktoś będzie chciał to w śmietniku pogrzebie.
__________________


Edytowane przez eklerka
Czas edycji: 2008-12-08 o 17:20
eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:57   #22
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Witam Chciałabym się dowiedzieć, jakiej długości powinna być szyjka macicy przed porodem. Jestem w 7 miesiącu, moja szyjka ma 3 cm i podobno jest krótka Ile w takim razie powinna mieć mm?
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 06:26   #23
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez gosiunia22 Pokaż wiadomość
Witam Chciałabym się dowiedzieć, jakiej długości powinna być szyjka macicy przed porodem. Jestem w 7 miesiącu, moja szyjka ma 3 cm i podobno jest krótka Ile w takim razie powinna mieć mm?
z tego co ja wiem to 3cm to jest normalna dlugosc szyjki... moja od poczatku ciazy ma 2-3 cm...
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 09:36   #24
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Witam Chciałabym się dowiedzieć, jakiej długości powinna być szyjka macicy przed porodem. Jestem w 7 miesiącu, moja szyjka ma 3 cm i podobno jest krótka Ile w takim razie powinna mieć mm?
Lepiej mieć krótszą co "stoi w miejscu" niż dłuższą co się skraca.

Znalazłam na innym forum wpis, dziewczyny, która twierdzi, że "palcowo" gin wyczuł 1,5 cm, a na usg 4,9cm.

Dalej jestem zdania, że powinnam wkleić źródło, (pomimo że wczoraj dostałam za takie coś ostrzeżenie):
http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza...ki-macicy.html
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 22:13   #25
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
z tego co ja wiem to 3cm to jest normalna dlugosc szyjki... moja od poczatku ciazy ma 2-3 cm...
To 2 czy 3 cm? Bo to jest duuuża różnica! Moja ma dokładnie 3,1 cm i podobno jest na granicy - mam się oszczędzac i nie podnosic ciężarów plus całkowity zakaz współżycia

Dziękuję również za namiar na stronę. W środę mam usg i dowiem się, czy szyjka nie ma tendencji do skracania.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 12:24   #26
agatkamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Witam Myszka26aaa wiec pewnie masz tak jak ja wiec dostaniesz bromergon -ja bralam na noc tabletke codziennie bo po tym odrazu idz spac bo bedzie ci niedobrze, clostilgebyt 2x1tab przez 5 dni na wywloanie owulacji bo za wysoka prolaktyna hamuje owulacje, ok 14 dnia powinnam miec zastrzyk Pregnyl bardzo trudno go zdobyc mi kolezanka przyslala z Lublina poczta, bo w Lodzkiem nie bylo, no-spa, duphaston na podtrzymanie ciazy ale ze u mnie doszlo do przestymulowania nie bralam zastrzyku i duphastonu, musze zrobic przerwe w lekach i ponownie badania hormonow, koszt wszystkich lekow ok 100zl w pierwszym cyklu brania juz mozesz zajsc w ciaze tylko musisz miec usg przed zastrzykiem, jak ci go zleci bo on jest na pekniecie pecherzyka zeby moglo dojsc do zaplodnienia, no i maz moze bedzie badany jego nasienie, powodzenia trzymam kciuki
agatkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:15   #27
myszka26aaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

dziekuje za odpowiedz,pewnie jedziemy na tym samym wozku )tak cos czuje.Moze masz ochote na wymiane nr tel?Szczerze jestem sama z tym problemem.Ja czekam na wizyte u lekarza...nie wiem czy dam rade w tym roku..mialam miec ocene owulacji w 10dc...widze,ze potrzeba duzo czasu jeszcze.Czyli leki przyjmuje sie z dniem 1dnia okresu,z nowym cyklem?dziekuje
myszka26aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:19   #28
myszka26aaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 38
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

A zapomnialam,maz ma badania zrobione i coz-nie sa szalowe lecz jest szansa na ciaze-tak mowil lekarz nie znajac moich hormonow.
myszka26aaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 09:05   #29
agatkamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6
Dot.: jestem położną i chętnie pomogę ;-)

Hej Myszka26aaa chetnie bym sie wymienila tylkomoj problem polega na tym ze jestem w durnym Londynie i jeszcze rok tu posiedzimy z mezem;/ tu lekarze to kompletne osly nie wiedza od czego zaczac leczenie, poprostu brak slow no i na wszelkie bole paracetamol poprostu brak slow. ale chetnie dam ci moj e-mail bo nie ma sensu zebys pisala na ang num, pozdrawiam i z okazji Swiat zycze Ci tego najcudowniejszego prezentu na swiecie
agatkamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:11.