czy warto walczyc o zajetego chlopaka? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 11:08   #121
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Dodam jeszcze, że właśnie w młodości jest dobry moment na szukanie, próbowanie, określanie swoich preferencji. Po to by nie trzeba było szukać tego, gdy jest już za późno. Nie każdy związek musi być na zawsze. Mnie jest na rękę jeśli wszystkie kobiety dookoła będą się oglądać czy nie robią mi czasem przykrości . W każdym razie ja dbam jedynie o siebie i swoich bliskich (rodzinę, przyjaciół). Dla ich szczęścia mogę zrobić wiele i wyrzec się swoich celów (nie zawsze oczywiście). Ale niestety, obce dziewczyny i ich rozterki niewiele mnie interesują, a to co robią ze swoim związkiem to nie mój biznes. Każdy ma swój pogląd, być może źle na tym wyjdę, być może źle wyjdą na tym te "modliszki", którym tak tego życzą co niektóre z was. Nie musi wam mój tok myślenia odpowiadać. Lecz mimo, że jestem w mniejszości (ostatnio coraz częściej ) widzę, że pojedyncze jednostki jednak rozumieją o co mi chodzi, nawet jeśli nie wyrażałam się odpowiednio precyzyjnie. A powtarzające się wciąż te same pytania i zarzuty w moim kierunku, na które już w tym wątku odpowiedziałam kilkakrotnie świadczą, że nie każdy mój pogląd akceptuje i absolutnie zdaję sobie z tego sprawę .
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:19   #122
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że właśnie w młodości jest dobry moment na szukanie, próbowanie, określanie swoich preferencji. Po to by nie trzeba było szukać tego, gdy jest już za późno. Nie każdy związek musi być na zawsze. Mnie jest na rękę jeśli wszystkie kobiety dookoła będą się oglądać czy nie robią mi czasem przykrości . W każdym razie ja dbam jedynie o siebie i swoich bliskich (rodzinę, przyjaciół). Dla ich szczęścia mogę zrobić wiele i wyrzec się swoich celów (nie zawsze oczywiście). Ale niestety, obce dziewczyny i ich rozterki niewiele mnie interesują, a to co robią ze swoim związkiem to nie mój biznes. Każdy ma swój pogląd, być może źle na tym wyjdę, być może źle wyjdą na tym te "modliszki", którym tak tego życzą co niektóre z was. Nie musi wam mój tok myślenia odpowiadać. Lecz mimo, że jestem w mniejszości (ostatnio coraz częściej ) widzę, że pojedyncze jednostki jednak rozumieją o co mi chodzi, nawet jeśli nie wyrażałam się odpowiednio precyzyjnie. A powtarzające się wciąż te same pytania i zarzuty w moim kierunku, na które już w tym wątku odpowiedziałam kilkakrotnie świadczą, że nie każdy mój pogląd akceptuje i absolutnie zdaję sobie z tego sprawę .
Uwazaj zeby podczas poszukiwania swojego szczescia przy pchaniu sie w szczescie innych nie trafiła Ci sie dziewczyna Twojego ewentalnego szczescia mniej kulturalna od nas, ktora Ci dobitniej wytłumaczy, ze nie pcha sie z buciorami w cudze zycieBo i takie sa
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:27   #123
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Uwazaj zeby podczas poszukiwania swojego szczescia przy pchaniu sie w szczescie innych nie trafiła Ci sie dziewczyna Twojego ewentalnego szczescia mniej kulturalna od nas, ktora Ci dobitniej wytłumaczy, ze nie pcha sie z buciorami w cudze zycieBo i takie sa
Wyjęłaś mi to z ust;-) Zgadzam sie w 100%, a diamentowej nie rozumiem, i nawet nie chce zrozumieć. Madrze ona nie pisze...
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:28   #124
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Uwazaj zeby podczas poszukiwania swojego szczescia przy pchaniu sie w szczescie innych nie trafiła Ci sie dziewczyna Twojego ewentalnego szczescia mniej kulturalna od nas, ktora Ci dobitniej wytłumaczy, ze nie pcha sie z buciorami w cudze zycieBo i takie sa
Jasne, tak jak jakiś dres może mnie napaść i skatować w parku za krzywe spojrzenie. Dla mnie to ten sam typ człowieka, który uznaje załatwianie spraw siłowo (bo zakładam, że o to Ci chodzi?). Jeśli tak do ze środowiskiem "wrednych s*k" (jak same siebie nazywają) z gimnazjum nie mam zbyt wiele wspólnego. Jeśli chodzi Ci o intrygantyki, które mogą się mścić? Zdaję sobie doskonale sprawę, że takie są. Ale nie boję się, bo to nie robi na mnie wrażenia. Zresztą mam nadzieję, że żadnej kobiecie faceta odbierać nie będę miała potrzeby. Ale życie potrafi zaskoczyć. I naprawdę nie musisz mnie straszyć, bo nie jestem dzieckiem we mgle, wiem jacy są ludzie.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:49   #125
anna jeszcze panna
Przyczajenie
 
Avatar anna jeszcze panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: w cieniu wysokich bloków
Wiadomości: 15
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Opowiem wam pewien ciekawy przypadek.
Pewne dziewczątko chciało wejść z buciorami w mój długoletni związek, który wtedy akurat przechodził jeden z kryzysów (dot. głównie odmiennego podejścia do pieniędzy we wspólnym życiu, a nie innej kobiety).
Dzwoniła, próbowała się zaprzyjaźnić, ciągle potrzebowała naszej, a właściwie mojego tż pomocy.
Powiedziałam jej wprost, że mam tego dosyć, że mamy problemy, że nam w ten sposób nie pomaga. Dziewczynina przyznała, ze się zakochała, ze on dawał jej nadzieje, ze będzie o niego walczyć.
Jak to się wszystko skończyło?
Zerwaliśmy z nią kontakty, ona próbowała jeszcze co nieco namącić wśród naszych znajomych lecz została wyśmiana. Po krótkim czasie "uciekła" do Anglii, bo jej było po prostu wstyd pokazac się ludziom na oczy po tym, co nawyprawiała.
Chociaż dzisiaj z tż nie jesteśmy już razem, czasem wspominamy jej "występy" z duzym rozbawieniem.
Jaki z tego morał?
Żal mi jej. I życzę Ci, zeby nie spotkała Cie taka sama historia
anna jeszcze panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:53   #126
Elcia85
Rozeznanie
 
Avatar Elcia85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 915
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

wg mnie to nie jestw azne czy on chce zaprosic na randke czy na "zwykle spotkanie". wazne jest to ze zamierza oklamac swoja dziewczyne a to juz daje domyslenia. skoro oklamal ja to skad wiesz ze Ciebie w przyszlosci nie oklamie w taki sam sposob jelsi cos by z tego wyszlo? oczywiscie teraz mozemy sie licytowac ze nigdy nie mozna byc pewnym itp ale czasem jednak ta pewnosc moze byc wieksza.

a swoja droga po co sie pchasz w czyjs zwiazek? malo jest wolnych facetow?
__________________
moja pasja
Elcia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:54   #127
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez anna jeszcze panna Pokaż wiadomość
Opowiem wam pewien ciekawy przypadek.
Pewne dziewczątko chciało wejść z buciorami w mój długoletni związek, który wtedy akurat przechodził jeden z kryzysów (dot. głównie odmiennego podejścia do pieniędzy we wspólnym życiu, a nie innej kobiety).
Dzwoniła, próbowała się zaprzyjaźnić, ciągle potrzebowała naszej, a właściwie mojego tż pomocy.
Powiedziałam jej wprost, że mam tego dosyć, że mamy problemy, że nam w ten sposób nie pomaga. Dziewczynina przyznała, ze się zakochała, ze on dawał jej nadzieje, ze będzie o niego walczyć.
Jak to się wszystko skończyło?
Zerwaliśmy z nią kontakty, ona próbowała jeszcze co nieco namącić wśród naszych znajomych lecz została wyśmiana. Po krótkim czasie "uciekła" do Anglii, bo jej było po prostu wstyd pokazac się ludziom na oczy po tym, co nawyprawiała.
Chociaż dzisiaj z tż nie jesteśmy już razem, czasem wspominamy jej "występy" z duzym rozbawieniem.
Jaki z tego morał?
Żal mi jej. I życzę Ci, zeby nie spotkała Cie taka sama historia
A Twój były oczywiście nie dawał jej nadziei i jej nie podrywał? Skoro zerwał z nią kontakt, bardzo mu się to chwali. Jednak zauważ, że chłopak opisany w wątku raczej nie stroni od towarzystwa autorki i to nie ona nalega na spotkanie.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 12:00   #128
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
A Twój były oczywiście nie dawał jej nadziei i jej nie podrywał? Skoro zerwał z nią kontakt, bardzo mu się to chwali. Jednak zauważ, że chłopak opisany w wątku raczej nie stroni od towarzystwa autorki i to nie ona nalega na spotkanie.



Mam wrażenie że ty bys doszła po trupach do celu, nie ma dla Ciebie zbyt dużej wartośći druga osoba. uważasz że w młodości jak najbardziej można sobie poszalec, rozwalić związek!! co to za tok myślenia?
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:07   #129
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Jasne, tak jak jakiś dres może mnie napaść i skatować w parku za krzywe spojrzenie. Dla mnie to ten sam typ człowieka, który uznaje załatwianie spraw siłowo (bo zakładam, że o to Ci chodzi?). Jeśli tak do ze środowiskiem "wrednych s*k" (jak same siebie nazywają) z gimnazjum nie mam zbyt wiele wspólnego. Jeśli chodzi Ci o intrygantyki, które mogą się mścić? Zdaję sobie doskonale sprawę, że takie są. Ale nie boję się, bo to nie robi na mnie wrażenia. Zresztą mam nadzieję, że żadnej kobiecie faceta odbierać nie będę miała potrzeby. Ale życie potrafi zaskoczyć. I naprawdę nie musisz mnie straszyć, bo nie jestem dzieckiem we mgle, wiem jacy są ludzie.
No ja tez mam nadzieje w Twoim imieniu, ze az do takiej desperacji nie dojdzie
A straszyc, coz, czym ja moge straszyc Ciebie kobietko, tym bardziej,ze wolna jestem. Po prostu mozesz sie naciac kiedys swoja postawa i tyle.

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-01-04 o 12:45 Powód: blad
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 12:31   #130
anna jeszcze panna
Przyczajenie
 
Avatar anna jeszcze panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: w cieniu wysokich bloków
Wiadomości: 15
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
A Twój były oczywiście nie dawał jej nadziei i jej nie podrywał? Skoro zerwał z nią kontakt, bardzo mu się to chwali. Jednak zauważ, że chłopak opisany w wątku raczej nie stroni od towarzystwa autorki i to nie ona nalega na spotkanie.
Dla każdego inaczej wygląda "dawanie nadziei". Dla jednych możne to być poświęcenie chwili uwagi i chęć niesienia pomocy w trudnej sytuacji, a dla innych wspólne spędzanie wolnego czasu, esemesowe zaczepki i propozycja czegoś w rodzaju randki.

Przywołując mój przypadek nie miałam na celu roztrząsać się nad swoim byłym, tylko pokazać autorce, że to ona może być najbardziej pokrzywdzona całą tą niezdrową sytuacją.
Rzadko kiedy chore drzewo wydaje zdrowe owoce.
anna jeszcze panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:50   #131
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

zakladajac watek nie sadzialm ze wywola On taka burze
kazdy ma swoj poglad i nikt nikogo nie przekona, takie mamy prawo.
A ja popieram Diamentowa, mam podobny poglad.
mam wrazenie ze niektore z was "tepo" wierza w idealy, zycie nieraz daje po d*upie niestety
nie krytykuje tych co po mnie "pojechaly". jestem w stanie zrozumiec.tez kiedys mialam takie podejscie. ale jak pisalam w poprzednim poscie kiedys bylam po drugiej stronie i dopiero teraz zdalam sobie sprawe ze moglam postapic inaczej

co do stwierdzenia ze skoro chlopak umawia sie ze mna za Jej plecami, ze potem moze mnie zdradzac czy spotykac sie za moimi plecami. tak racja ale czy jesli znajde wolnego chlopaka mam pewnosc ze tak mi nie zrobi? ryzyko takie same

jeszcze jedno
mowicie ze ma powiedziec swojej dziewczynie ze idziemy na kawe czy gdziekolwiek. Ona jest strasznie zazdrosna. ten chlopak spotyka sie caly czas z moja znajoma a to na kawke a to na spacer. ta znajoma tez ma faceta i facet o tych spotkaniach wie bo sa one czystko KOLEZENSKIE i wiem na 100% ze takie sa, a mimo to On nie moze o nich powedziec,bo raz probowal to Jego panna zrobila wojne i mu zakazala, poprostu On nie moze nawet z kolzenka wyjsc. nie pisze tego zeby go tlomaczyc bo to nie jest tlumaczenie
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 18:01   #132
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
zakladajac watek nie sadzialm ze wywola On taka burze
kazdy ma swoj poglad i nikt nikogo nie przekona, takie mamy prawo.
A ja popieram Diamentowa, mam podobny poglad.
mam wrazenie ze niektore z was "tepo" wierza w idealy, zycie nieraz daje po d*upie niestety
nie krytykuje tych co po mnie "pojechaly". jestem w stanie zrozumiec.tez kiedys mialam takie podejscie. ale jak pisalam w poprzednim poscie kiedys bylam po drugiej stronie i dopiero teraz zdalam sobie sprawe ze moglam postapic inaczej

co do stwierdzenia ze skoro chlopak umawia sie ze mna za Jej plecami, ze potem moze mnie zdradzac czy spotykac sie za moimi plecami. tak racja ale czy jesli znajde wolnego chlopaka mam pewnosc ze tak mi nie zrobi? ryzyko takie same

jeszcze jedno
mowicie ze ma powiedziec swojej dziewczynie ze idziemy na kawe czy gdziekolwiek. Ona jest strasznie zazdrosna. ten chlopak spotyka sie caly czas z moja znajoma a to na kawke a to na spacer. ta znajoma tez ma faceta i facet o tych spotkaniach wie bo sa one czystko KOLEZENSKIE i wiem na 100% ze takie sa, a mimo to On nie moze o nich powedziec,bo raz probowal to Jego panna zrobila wojne i mu zakazala, poprostu On nie moze nawet z kolzenka wyjsc. nie pisze tego zeby go tlomaczyc bo to nie jest tlumaczenie
To po co chcesz o niego zawalczyc skoro to czysto kolezenskie spotkanie??? Przeczysz sobie sama.
Ja tez byłam po obydwu stronach, stad moj poglad na sprawe. Nie wierze tępo w ideały, tym bardziej czytajac takie watki.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:01   #133
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Wróci to do Ciebie co zrobisz. Takie jest prawno przyciągania. Decyzja nalezy do Ciebie!Nie popieram.
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:05   #134
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
To po co chcesz o niego zawalczyc skoro to czysto kolezenskie spotkanie??? Przeczysz sobie sama.
Ja tez byłam po obydwu stronach, stad moj poglad na sprawe. Nie wierze tępo w ideały, tym bardziej czytajac takie watki.
narazie chce po poznac. przy pierwszym spotkaniu wywarl dobre wrazenie i jak sie poznamy moze sie okazac ze jest wart uwali ale moze tez okazac sie srednio fajny,narazie nie wiem wiec nie przecze sama sobie.
tutul watku taki a nie inny gdyz jestem optymistka i skoro wywarl dobre wrzenie, mysle ze okaze sie fajnym czlowiekiem.

i jak ktos wyzej napiasal, jesli On by nie chcial to spotkania by nie blo, ja Go przecierz nie zmuszam
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:11   #135
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
narazie chce po poznac. przy pierwszym spotkaniu wywarl dobre wrazenie i jak sie poznamy moze sie okazac ze jest wart uwali ale moze tez okazac sie srednio fajny,narazie nie wiem wiec nie przecze sama sobie.
tutul watku taki a nie inny gdyz jestem optymistka i skoro wywarl dobre wrzenie, mysle ze okaze sie fajnym czlowiekiem.

i jak ktos wyzej napiasal, jesli On by nie chcial to spotkania by nie blo, ja Go przecierz nie zmuszam
PROSTE, ze pierwsze spotkanie bedzie na stopie klezenskiej, wypadnie kolega ok i dalej bedziecie brnac w to. A ty w glebi duszy juz masz go na oku jako potencjalenego swojego przyszlego faceta. Ale powiedz mi, czy ty bys chciala zeby jakas panna wpchala Ci sie z butami do twojego zwiazku. Jestes na jak najlepszej drodze rozwalic to co udalo jej sie zbudowac z nim. I powiem Ci tyle ze nie uda Ci sie zbudowac powaznego zwiazku z nim jesli nawet cos miedzy wami z czasem bedzie. Znam kilka takich przypadkow.
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:17   #136
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
PROSTE, ze pierwsze spotkanie bedzie na stopie klezenskiej, wypadnie kolega ok i dalej bedziecie brnac w to. A ty w glebi duszy juz masz go na oku jako potencjalenego swojego przyszlego faceta. Ale powiedz mi, czy ty bys chciala zeby jakas panna wpchala Ci sie z butami do twojego zwiazku. Jestes na jak najlepszej drodze rozwalic to co udalo jej sie zbudowac z nim. I powiem Ci tyle ze nie uda Ci sie zbudowac powaznego zwiazku z nim jesli nawet cos miedzy wami z czasem bedzie. Znam kilka takich przypadkow.
czyli z troski o jego Panne mam rezygnowac z czegokolwiek? no way. byc fair to jedno ale nie dac SOBIE szansy to co innego
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:20   #137
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
czyli z troski o jego Panne mam rezygnowac z czegokolwiek? no way. byc fair to jedno ale nie dac SOBIE szansy to co innego
No ładnie,kolejna która chce niszczyć czyjeś szczęście,budując i chcąc mieć swoje szczęscie.Żenada.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:23   #138
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Tytul watku brzmi "Czy warto walczyc ozajetegochlopaka?"

A po co sie walczy? Ano po to zeby cos zdobyc.

To po co ta gadka ze chcesz go tylko lepiej poznac? Nie rozumiem.

Piszesz, ze jesli bedzie chcial od ciebie czegos wiecej, natychmiast zakonczysz z nim znajomosc. Bedzie chcial, inaczej nie proponowalby ci spotkania w tajemnicy.



Jesli nie masz wobec niego powaznych zamiarow, to bardzo zle nazwalas watek
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:25   #139
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
czyli z troski o jego Panne mam rezygnowac z czegokolwiek? no way. byc fair to jedno ale nie dac SOBIE szansy to co innego

Na marginesie: gdyby ten facet byl taka toba zauroczony, olał by swoja panne. A wiesz jaki to typ faceta: lubi trzymac dwie sroki za ogon hie hie, o takim facecie marzysz?
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 18:26   #140
Aiiiiiii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 352
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
czyli z troski o jego Panne mam rezygnowac z czegokolwiek? no way. byc fair to jedno ale nie dac SOBIE szansy to co innego

Nooo to ja juz nie mam wiecej pytan
Aiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:29   #141
wiewioora83
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioora83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 090
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
czyli z troski o jego Panne mam rezygnowac z czegokolwiek? no way. byc fair to jedno ale nie dac SOBIE szansy to co innego
A co? Za mało wolnych facetów chodzi po tym świecie, że musisz zarywać zajętych?
wiewioora83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:29   #142
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
zakladajac watek nie sadzialm ze wywola On taka burze
kazdy ma swoj poglad i nikt nikogo nie przekona, takie mamy prawo.
A ja popieram Diamentowa, mam podobny poglad.
mam wrazenie ze niektore z was "tepo" wierza w idealy, zycie nieraz daje po d*upie niestety
nie krytykuje tych co po mnie "pojechaly". jestem w stanie zrozumiec.tez kiedys mialam takie podejscie. ale jak pisalam w poprzednim poscie kiedys bylam po drugiej stronie i dopiero teraz zdalam sobie sprawe ze moglam postapic inaczej

co do stwierdzenia ze skoro chlopak umawia sie ze mna za Jej plecami, ze potem moze mnie zdradzac czy spotykac sie za moimi plecami. tak racja ale czy jesli znajde wolnego chlopaka mam pewnosc ze tak mi nie zrobi? ryzyko takie same

jeszcze jedno
mowicie ze ma powiedziec swojej dziewczynie ze idziemy na kawe czy gdziekolwiek. Ona jest strasznie zazdrosna. ten chlopak spotyka sie caly czas z moja znajoma a to na kawke a to na spacer. ta znajoma tez ma faceta i facet o tych spotkaniach wie bo sa one czystko KOLEZENSKIE i wiem na 100% ze takie sa, a mimo to On nie moze o nich powedziec,bo raz probowal to Jego panna zrobila wojne i mu zakazala, poprostu On nie moze nawet z kolzenka wyjsc. nie pisze tego zeby go tlomaczyc bo to nie jest tlumaczenie
Co on z nią jeszcze robi? Tego troszkę nie rozumiem. To źle, że musi szukać nowej dziewczyny, która da mu ten impuls, aby odejść z - może naprawdę, może rzekomo - złego związku. Czy on umie również być sam, bo ta umiejętność jest dosyć ważna...

I jak, pogadaliście przez tele, odezwał się, ustaliliście jakiś termin tego spotkania? Wybadałaś go nieco?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:30   #143
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Marseille Pokaż wiadomość
Na marginesie: gdyby ten facet byl taka toba zauroczony, olał by swoja panne. A wiesz jaki to typ faceta: lubi trzymac dwie sroki za ogon hie hie, o takim facecie marzysz?
Wygląda na to, ze własnie o takim marzy. No cóz, każdemu wg potrzeb
Ci co wierza "tępo" w ideały dostają ideały, ci co nie wierzą, dostają to co zostanie
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2009-01-04 o 18:34
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:30   #144
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez wiewioora83 Pokaż wiadomość
A co? Za mało wolnych facetów chodzi po tym świecie, że musisz zarywać zajętych?
Dokładnie. To się nazywa desperacja na żenującym poziomie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:33   #145
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Celowo idziesz droga, ktora moze zniszczyc komus zycie. Masz to gdzies. Interesuje Cie tylko własne "szczescie". Nie działasz pod wpływem emocji, tylko chłodno kalkulujesz. Tego w ludziach nie znosze"po trupach do celu".
Poza tym "walczyc" o zajetego chłopaka- to juz 'najwyzszy" poziom desperacji.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:34   #146
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Celowo idziesz droga, ktora moze zniszczyc komus zycie. Masz to gdzies. Interesuje Cie tylko własne "szczescie". Nie działasz pod wpływem emocji, tylko chłodno kalkulujesz. Tego w ludziach nie znosze"po trupach do celu".
Poza tym "walczyc" o zajetego chłopaka- to juz 'najwyzszy" poziom desperacji.
Zgadzam się.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:36   #147
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Zero poziomu z Twojej strony, ale za to poziom desperantki sięga zenitu!
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:37   #148
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Poszłabym . Przecież takie spotkanie jeszcze do niczego niezobowiązuje a jesli nie pójdziesz będziesz się zastanawiając czy aby nie straciłaś swojej miłośći.. Tylko na razie badz neutralna, i fair w stosunku do tej drugiej
Jasne.A da sie byc w ogole fair gdy spotykasz sie za plecami dziewczyny z jej chlopakiem i masz wobec niego jakies plany (jak wskazuje tytul watku)? Ciekawe.

Co do autorki watku - nie chcialabym byc na miejscu dziewczyny tego kolesia, ani tym bardziej na Twoim.Co to za facet ktory umawia sie z nieznajoma dziewczyna, oklamujac swoja partnerke?Co to za dziewczyna ktora pakuje sie z butami w cudzy zwiazek?Nie rozumiem.Zostaw go w spokoju bo on jest ZAJETY.Chcialabys zeby jakas laska krecila sie w poblizu Twojego faceta?Nie sadze.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:38   #149
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Jak Ci 3 osoby mówią ,że jesteś pijany to idź i się połóż
A jak Ci tyle Wizażanek mówi ,że nie tędy droga , to nie tędy droga i nie można tak postępować.
To co chcesz zrobić jest nie w porządku i tyle. Zrobisz jak uwazasz ,ale ja jestem za tym ,żeby każdy dostawał , tyle ile sam dał , więc uważaj ,żeby to do Ciebie nie wróciło.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 18:40   #150
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Dokładnie. To się nazywa desperacja na żenującym poziomie.
haha ale jak go poznalam nie wiedzialam ze kogos ma, wiec nie chodzi o to by miec "zajetego"faceta i wolalabym zeby nie mial nikogo.
w desperacji nie jestem.jak pisalam niedawno zakonczylam dlugo zwiazek. i nie musze faceta szukac na sile, dostalam jedno zaproszenie od znajomego na dyskoteke ot tak zeby isc sie pobawic, innemu sie podobam zaprasza na kawe ale zwyczajnie nie chce isc bo do niego nic nie czuje. wiec nie jestem w decperacji. poprostu ten ma takie cos co sprawia ze chce isc z Nim
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.