czy warto walczyc o zajetego chlopaka? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 20:36   #181
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Singielkaodjutra, zmieniam zdanie, doszłam do wniosku, że jednak masz rację.
On ci się podoba, jest chętny na spotkanie, więc cóż właściwie stoi na przeszkodzie, żebyś odczepiła ten wagon?
A no, tylko jego dziewczyna.
Dlatego uważam, że powinnaś do niej zadzwonić i jej o wszystkim powiedzieć (takiej rady chyba jeszcze nikt w tym wątku nie udzielił? )
Prawie mogę zagwarantować, że po takim newsie ona go rzuci i wrota do twojego szczęścia staną otworem.
A co, w końcu co cię obchodzi jakaś laska, ty też masz prawo być szczęśliwa.

popieram. i nawet gdzies wspomniałam co by jej nakreslic sytuacje. I to jest wyjscie
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:39   #182
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

1. Skoro te posty są takie przewidywalne to chyba o czymś świadczy?
2. To ,że ktoś ma zasady , tzn ,że jest instytucją charytatywną?
OMG
3. O jakich przedpotopowych przekonaniach piszesz? bo tego to już nie wiem jakbym się starała , to nie dostrzegam.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:40   #183
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Dokadnie, skoro on jest z ta kobieta a pisze do Ciebie i pragnie spotkania, tzn ze nie jest szcesliwy w obecnym zwiazku. w zwiazku z tym napisz do tej dziewczyny i nakresl jej cala sprawe. A chlopaczek na pewno nie bedzie zly, przyjdzie mu tylko podziekowac ze odwalilas za niego trudna rozmowe
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:42   #184
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
popieram. i nawet gdzies wspomniałam co by jej nakreslic sytuacje. I to jest wyjscie
Cieszę się, że choć raz się zgadzamy

Jeszcze dobry uczynek autorka wątku spełni i uwolni biedną dziewczynę od takiego chłopaka
Im szybciej tamta dziewczyna się dowie, tym lepiej.
Pomyśleć zresztą, że tu z autorką wątku flirty urządza, a tam swoją dziewczynę przytula, całuje, mówi, że kocha i kto wie jeszcze, co razem robią...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:44   #185
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Cieszę się, że choć raz się zgadzamy

Jeszcze dobry uczynek autorka wątku spełni i uwolni biedną dziewczynę od takiego chłopaka
He he fajnie sie z Toba dyskutuje choc po przeciwnej stronie barykady zwykle.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:45   #186
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
to wg Ciebie kto jest bardziej nie fair? ja spotykajac sie z zajetym chlopakiem czy chlopak ktory spotyka sie za plecami swojej Panny?
I ty i on!
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 20:48   #187
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
He he fajnie sie z Toba dyskutuje choc po przeciwnej stronie barykady zwykle.
Z Tobą też (ale to chyba dlatego, między innymi, fajnie, że po przeciwnej strony barykady właśnie )
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 21:24   #188
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Szczerze to ja już nie do końca ogarniam o co chodzi? Zakładając, że chłopak ma zamiar umawiać się z innymi kobietami, mając swoją własną w domu( bo wy wszystkie tak zakładacie, teoria spisku, bo jakże by mógł istnieć taki, który ma ochotę tylko się spotkać i pogadać... i jeszcze inna sprawa, że wyobrażenia autorki wątku o ich relacjach mogą znacznie odbiegać od rzeczywistości), chce oszukiwać i zdradzać swoją dziewczynę jest łajzą ( bywają wyjątki i różne sytuacje w życiu, ale o tym już pisał ktoś inny). Mam wrażenie, że do niektórych nie dociera, że wszystko zależy od charakteru, znam takich mężczyzn, pracuję z nimi żonaci z dziećmi, nie raz imprezowaliśmy razem, byli sami, żony w domu i mogę wam powiedzieć, że gdyby nawet baba z goła d... przed nimi zatańczyła to jej nie dotkną, nawet po pijaku. Nie raz byłam świadkiem jak dziewczyny zaginały parol i co???????????? i nic!! Pytałam co myślą o takich dziewczynach. Ich odpowiedz była: słuchaj w domu czeka moja kobieta, matka mojego dziecka, zbyt ją szanuję na takie numerki. i tyle w temacie. Łajza zawsze pozostanie łajzą, dziewczyna zostanie oszukana wcześniej czy później. Jak facet się nie umówi z autorką, to umówi się z inną. Taki już jest, niestety... ale przecież wywnioskować można ze on taki dobry. to po co niszczyć ten idealny związek. facet jest "wierny", tylko te "wredne s..." się pakują mu do łóżka i niszczą związek. W zasadzie zgadzam z diamentową w życiu trzeba walczyć o swoje. Wyjątkiem są dla mnie żonaci mężczyźni. Nigdy bym nie skrzywdziła rodziny. Strasznie jest być tak podłym. Zonaty facet podejmował konkretne zobowiązanie. Składał przysięgę. W innym przypadku ludzie są wolni i odpowiedzialni za własne postepowanie. Gdyby tak było to każdy by pozostawał do końca życia ze swoim pierwszym partnerem, nawet jakby go nie kochał, bo przecież nie może go/jej skrzywdzić...i byc szczęśliwym z kimś innym kogo kocha...

Edytowane przez euforia112
Czas edycji: 2009-01-04 o 21:26
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:40   #189
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
to wg Ciebie kto jest bardziej nie fair? ja spotykajac sie z zajetym chlopakiem czy chlopak ktory spotyka sie za plecami swojej Panny?
Oboje jestescie siebie warci.On - bo ma sklonnosci do zdrady.Zdrada to nie tylko kontakt fizyczny, ale tez wlasnie cos takiego jak robi ten facet.Ty - bo wchodzisz pomiedz niego a jego dziewczyne.Bardzo do siebie pasujecie, oboje nie macie zasad.

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Singielkaodjutra nie daj się tu zajechać. Euforia112 napisała bardzo mądrze, jednak do dziewczyn, dla których posiadanie faceta jest jak "złapanie Pana Boga za nogi" i chodźby podrywał inne, zdradzał to i tak będą go trzymać i nie puszczą, a wszystkie potencjalne rywalki pozabijają- nie dotrzesz. O ile nie zgodzisz się na układ 2/1, a jedynie wybadasz faceta i jego plany co do Ciebie- nie robisz nic złego i nie daj się namawiać na przedkładanie cudzego szczęścia nad własne. Nie jesteś matką Teresą ani instytucją charytatywną.
Diamentowa, nie odnioslam wrazenia ze dziewczyny ktore sa w zwiazkach uwazaja ze zlapaly Pana Boga za nogi.Jezeli facet podrywa inne - to co to za facet w takim razie?Ja bym takiego puscila z torbami.Z mojego punktu widzenia zdrada to automatycznie koniec zwiazku.W tym watku akurat facet to podstepny tchorz bez zasad.Bo jak inaczej nazwac kogos, kto za plecami swojej partnerki szuka przygod?Pocieszajacy jest fakt, ze jednak sa na swiecie jeszcze porzadni faceci, ktorzy taka lafirynde ktora sie do niego przystawia, splawia jednym slowem albo gestem.Tak, sa faceci ktorzy maja zasady i kochajac swoja kobiete, maja gdzies wszystkie inne.Przedkladanie cudzego szczescia nad wlasne, hm, ciekawie to ujelas.Mam wrazenie ze jestes oportunistka.Czy rozumiesz przez to, ze mozesz po prostu wchodzic pomiedzy mezczyzyne a jego kobiete, tylko dlatego, ze 'nie jestes matka Teresa ani instytucja charytatywna'? Takie osoby jak Ty i autorka watku zasluguja tylko na takich facetow, ktorzy zdradzaja.Bo jezeli zrdazil raz to zdradzi i drugi i dwudiesty drugi.Ale sa faceci ktorzy kochaja swoje partnerki i tacy NIGDY nie pojda z jakas inna babka na kawke ukrywajac to przed swojaja ukochana.Po prostu.Ale porzadni faceci z zasadami sa dla porzadnych kobiet z zasadami.Czyli nie dla Was kochana.


Singielkaodjutra - po co Ty wogole zalozylas ten watek?Przeciez i tak nie zamierzalas brac pod uwage porad tutaj zebranych.Raczej chcialas chyba cos nam tu udowodnic.Ale sie nie udalo.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:43   #190
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Singielkaodjutra, zmieniam zdanie, doszłam do wniosku, że jednak masz rację.
On ci się podoba, jest chętny na spotkanie, więc cóż właściwie stoi na przeszkodzie, żebyś odczepiła ten wagon?
A no, tylko jego dziewczyna.
Dlatego uważam, że powinnaś do niej zadzwonić i jej o wszystkim powiedzieć (takiej rady chyba jeszcze nikt w tym wątku nie udzielił? )
Prawie mogę zagwarantować, że po takim newsie ona go rzuci i wrota do twojego szczęścia staną otworem.
A co, w końcu co cię obchodzi jakaś laska, ty też masz prawo być szczęśliwa.

Łatwo Tobie powiedziec...Ciekawe jak byś ty się czuła jak bys była na miejscu tej dziewczyny...Też byś chciała zeby twoj facet wolał bardziej sie spotykac z dziewczynami niż z Tobą spedzać czas?Od spotkan towarzyskich ma kolegów!Autorka wątku postępuje nie fair!Nie powinna się wtryniać w czyjiś związek bo chłopak jej się spodobał!Ona kiedyś się doigra...
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:49   #191
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Łatwo Tobie powiedziec...Ciekawe jak byś ty się czuła jak bys była na miejscu tej dziewczyny...Też byś chciała zeby twoj facet wolał bardziej sie spotykac z dziewczynami niż z Tobą spedzać czas?Od spotkan towarzyskich ma kolegów!Autorka wątku postępuje nie fair!Nie powinna się wtryniać w czyjiś związek bo chłopak jej się spodobał!Ona kiedyś się doigra...
Miviki666 ja wyczuwam ironie w poscie Fresy Bardzo udana z reszta.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 21:53   #192
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Miviki666 ja wyczuwam ironie w poscie Fresy Bardzo udana z reszta.
Hehe możliwe
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:55   #193
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Miviki666 ja wyczuwam ironie w poscie Fresy Bardzo udana z reszta.
Masz dobrego nosa
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:57   #194
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Masz dobrego nosa
Heh, po przeczytaniu calego watku mialam ochote napisac cos takiego jak Ty wlasnie Bo inne argumenty tutaj raczej w gre nie wchodza
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:00   #195
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
Łatwo Tobie powiedziec...Ciekawe jak byś ty się czuła jak bys była na miejscu tej dziewczyny...Też byś chciała zeby twoj facet wolał bardziej sie spotykac z dziewczynami niż z Tobą spedzać czas?Od spotkan towarzyskich ma kolegów!Autorka wątku postępuje nie fair!Nie powinna się wtryniać w czyjiś związek bo chłopak jej się spodobał!Ona kiedyś się doigra...
przecież Fresa napisała to ironicznie.
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:02   #196
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Heh, po przeczytaniu calego watku mialam ochote napisac cos takiego jak Ty wlasnie Bo inne argumenty tutaj raczej w gre nie wchodza
Dokładnie, bo jak w większości takich wątków bywa, założycielka oczekuje, że Wizażanki będą utwierdzać ją w przekonaniu, że czyni dobrze (co wcześniejszym uczyniłam), a osoby piszące nie po jej myśli w ogóle jej nie rozumieją
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:03   #197
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

ok ok Fresa zwracam honor
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:06   #198
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
Singielkaodjutra nie daj się tu zajechać. Euforia112 napisała bardzo mądrze, jednak do dziewczyn, dla których posiadanie faceta jest jak "złapanie Pana Boga za nogi" i chodźby podrywał inne, zdradzał to i tak będą go trzymać i nie puszczą, a wszystkie potencjalne rywalki pozabijają- nie dotrzesz. O ile nie zgodzisz się na układ 2/1, a jedynie wybadasz faceta i jego plany co do Ciebie- nie robisz nic złego i nie daj się namawiać na przedkładanie cudzego szczęścia nad własne. Nie jesteś matką Teresą ani instytucją charytatywną.
Całe szczęście mnie to nie dotyczy. Desperatki tak właśnie usprawiedliwiają swoje czyny tym,że te które posiadają chłopa uważają,że złapały Pana Boga za nogi.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:07   #199
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Miviki666 Pokaż wiadomość
ok ok Fresa zwracam honor
Ech, w porządku, nic się nie stało przecież
Mogłaś pomyśleć, że zmieniłam zdanie, bo przecież tylko krowa go nie zmienia, ja nią nie jestem więc mogę
Ale bez obaw, mam swoje zasady, których wcale nie jest łatwo zmienić, z czego się cieszę.
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 22:13   #200
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Dokładnie, bo jak w większości takich wątków bywa, założycielka oczekuje, że Wizażanki będą utwierdzać ją w przekonaniu, że czyni dobrze (co wcześniejszym uczyniłam), a osoby piszące nie po jej myśli w ogóle jej nie rozumieją

hmm szanuje to ze macie inne zdanie i nie mam zamiaru nikogo przekonywac. nie musi mnie nikt utwierdzac bo i tak zrobie to co zechce.chcialam poznac Wasze zdanie no i poznalam.
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:19   #201
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
To moze niech i jego dziewczyna sie dowie,ze zwiazek ma nieszczesliwy i dazacy ku upadkowi. Czemu to taicie? Po co wogole pytasz o rade, skoro ?Coz nigdy nie zrozumiem egoizmu pewnych osob.

A poglady Diamentowej- to juz wogole do komentowania sie nie nadaje.

Co racja to racja.


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Jakie szczęście? To jest szczęśliwy związek? Jakby był szczęśliwy to facet nawet by nie spojrzał na inną,a co dopiero w głowie by mu było,żeby się z nią umówić. Więc moim zdaniem ostatecznie autorka może jeszcze dać przysługę dziewczynie tego chłopaka,że ją dalej w bambuko robić nie będzie.
Ok,facet jest nie fer wobec swej dziewczyny,to jest jasne jak slońce,lecz wątek jest o czym innym.
Trzymajcie mnie "mdleje: ona zrobi jej przysługe????Ty chyba kpisz???No jasne,może padnie jej na kolana i podziękuje oh tak dobrze odebralaś mi mego faceta.Litości.



Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A co to jest do zrozumienia? twardo się wpychasz między wódkę i zakąskę , ot i cała filozofia, wszystkie osoby czytające ten wątek to zrozumiały, bez obaw


Haha , dobre
Dokładnie. Zgadzam się.


Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski? Z wyobrazni?
1 Przewidywalna wiekszosc- ciekawe dlaczego
2 Uwarzasz ze uczciwosc i zasady moralne sa przedpotopowe?
Co ty wogole za bajki piszesz
A no.Najwidoczniej ma bujną wyobrażnie.



Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Oboje jestescie siebie warci.On - bo ma sklonnosci do zdrady.Zdrada to nie tylko kontakt fizyczny, ale tez wlasnie cos takiego jak robi ten facet.Ty - bo wchodzisz pomiedz niego a jego dziewczyne.Bardzo do siebie pasujecie, oboje nie macie zasad.



Diamentowa, nie odnioslam wrazenia ze dziewczyny ktore sa w zwiazkach uwazaja ze zlapaly Pana Boga za nogi.Jezeli facet podrywa inne - to co to za facet w takim razie?Ja bym takiego puscila z torbami.Z mojego punktu widzenia zdrada to automatycznie koniec zwiazku.W tym watku akurat facet to podstepny tchorz bez zasad.Bo jak inaczej nazwac kogos, kto za plecami swojej partnerki szuka przygod?Pocieszajacy jest fakt, ze jednak sa na swiecie jeszcze porzadni faceci, ktorzy taka lafirynde ktora sie do niego przystawia, splawia jednym slowem albo gestem.Tak, sa faceci ktorzy maja zasady i kochajac swoja kobiete, maja gdzies wszystkie inne.Przedkladanie cudzego szczescia nad wlasne, hm, ciekawie to ujelas.Mam wrazenie ze jestes oportunistka.Czy rozumiesz przez to, ze mozesz po prostu wchodzic pomiedzy mezczyzyne a jego kobiete, tylko dlatego, ze 'nie jestes matka Teresa ani instytucja charytatywna'? Takie osoby jak Ty i autorka watku zasluguja tylko na takich facetow, ktorzy zdradzaja.Bo jezeli zrdazil raz to zdradzi i drugi i dwudiesty drugi.Ale sa faceci ktorzy kochaja swoje partnerki i tacy NIGDY nie pojda z jakas inna babka na kawke ukrywajac to przed swojaja ukochana.Po prostu.Ale porzadni faceci z zasadami sa dla porzadnych kobiet z zasadami.Czyli nie dla Was kochana.


Singielkaodjutra - po co Ty wogole zalozylas ten watek?Przeciez i tak nie zamierzalas brac pod uwage porad tutaj zebranych.Raczej chcialas chyba cos nam tu udowodnic.Ale sie nie udalo.
Nic dodać nic ująć.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:22   #202
irethi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: --
Wiadomości: 101
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

pogadaj z jego dziewczyna..
__________________
Nie ma jak to spacerek po cienkiej linii !!


irethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:30   #203
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez irethi Pokaż wiadomość
pogadaj z jego dziewczyna..
na spotkanie napewno pojde, jesli bede czula ze moze cos z tego byc napewno tak zrobie ale narazie chyba nie ma sensu
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:33   #204
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
na spotkanie napewno pojde, jesli bede czula ze moze cos z tego byc napewno tak zrobie ale narazie chyba nie ma sensu
I co jej powiesz?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:35   #205
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
I co jej powiesz?
dokladnie to co mi wszystkie radzicie
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:36   #206
singielkaodjutra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
I co jej powiesz?
dokladnie to co mi radzicie
singielkaodjutra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:37   #207
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Możesz pójść, ale jeśli chodzi o odbijanie, to nie polecam. Sama kiedyś byłam tą, której odbito faceta. Nie będę tu pisać o moich odczuciach wobec faceta i laski, która się nim "zaopiekowała". Nadmienię tylko, że to było świństwo dla mnie (pół roku depresji) i dla jej eksa (byli para 4 lata). Otóż - mojemu odbitemu eks tak spodobało się, że laski o niego walczą, ze zwyczajnie stał się obiektem do odbijania. O co mi chodzi - odbity facet może być potem znowu odbity. Jak ten "mój". Jak można zaufać kolesiowi, który da się odbić jakiejś fajniejszej dziewczynie, a zapomni o byłej, z która może stworzył coś wspaniałego? Ja biorę się tylko za wolnych. Skoro ja kogoś odbiję, to inna też może odbić mojego faceta. Ale spotkanie przy kawie jest ok
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:40   #208
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
dokladnie to co mi radzicie
Czyli, że co? że się kochacie?
A ciekawe co ON na to by powiedział. Wątpię, żeby był szczęśliwy, bo pewnie chce na dwa fronty kręcić (a jego dotychczasowe zachowanie na to właśnie wskazuje) i wyjdzie tak, że ani ona ani ty nie będziecie go miały, w myśl przysłowia:
- gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta
inna go sobie weźmie (bo ona rzuci jego, on rzuci ciebie i znowu będzie wolny)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:41   #209
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

madmuazelle:Ok,facet jest nie fer wobec swej dziewczyny,to jest jasne jak slońce,lecz wątek jest o czym innym.
Trzymajcie mnie "mdleje: ona zrobi jej przysługe????Ty chyba kpisz???No jasne,może padnie jej na kolana i podziękuje oh tak dobrze odebralaś mi mego faceta.Litości.







Dziewczyny rozumiem, i zgadzam się, że podrywanie faceta, który wydaje się być szczęśliwy w związku, kłamstwa, intrygi, żeby go zdobyć, po trupach do celu.I takie próby rozbicia związku, gdzie dziewczyna próbuje wykorzystać każdą słabośc, każdą możliwość zeby doprowadzić do rozstania.Niezależnie od tego czy facet ją chce czy nie, byle by osiągnąć cel. Wiadomo, dziewczyna do odstrzału. Ale jak w ogóle można mówić o odebraniu komuś faceta??? Nie mogę tego pojąć?W dodatku faceta który sam jest chętny do takiej zabawy?? Który w zasadzie się o to prosi...To tak jakby mężczyzna przedmiotem, który można sobie wziąć w zależności od siły. To on decyduje, czy chce być uczciwy czy nie. To nie ona odbiera tylko on się oddaje. Dla mnie to różnica.

Edytowane przez euforia112
Czas edycji: 2009-01-04 o 22:43
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:43   #210
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: czy warto walczyc o zajetego chlopaka?

Cytat:
Napisane przez singielkaodjutra Pokaż wiadomość
na spotkanie napewno pojde, jesli bede czula ze moze cos z tego byc napewno tak zrobie ale narazie chyba nie ma sensu
Dla mnie jesteś beszczelna.....Rzycze Ci zeby jakiś facet też wywinoł taki numer z inną dziewczyną...zobaczysz jak to boli....
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...

Edytowane przez Miviki666
Czas edycji: 2009-01-04 o 22:55
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.