Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-12, 15:41   #1
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA

Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?


Zazwyczaj częściej czytam posty na forum, niż sama w nich coś naskrobie. Jednak ostatnio mam problem w związku z TŻ... Jesteśmy ze sobą prawie pół roku, mieszkamy ok 60km od siebie, oboje studiujemy w większym mieście, ja zaocznie on dziennie. Więc okazje aby się spotkać zdarzają się zazwyczaj raz czasem dwa w tygodniu. Jednak ostatnio ze względu na sesje, nie widzieliśmy się prawie miesiąc tolerowałam to, że mniej się odzywał(powtarzał rok, więc presja straty możliwości kontynuacji studiów była większa). Ale zmierzając do meritum... Często nie wiedziałam co tak na prawdę czuję(poprzedni związek na prawdę złamał mi serce, a obecnego TŻ poznałam miesiąc po rozstaniu z ex) jednak czas gdy się nie widzieliśmy, tymbardziej teraz taki długi okres uświadomił mi, że bardzo za nim tęsknię... A on jakby się zdystansował, już u niego po sesji, dziś wraca do domu. Napisałam do niego sms'a czy spotkamy się w weekend, a on na to, że myślał, że może jutro bo "sobotę wieczór ma już zajęty"!! A przecież są Walentynki nie wiem co mam o tym myśleć, nie widzimy się tyle czasu a kiedy jest taka wyjątkowa okazja, okazuje się co innego... Na pocieszenie tylko napisał "ale za to mam 2 tygodnie wolne" tylko problem, że ja nie mam, czeka mnie za tydzień ostatni ciężki examin i jeszcze w ciągu tygodnia mam inne obowiązki.
Wcześniej miałam taką sytuacje w Andrzejki, kiedy kumpele wraz ze swoimi TŻ wybierali się na imprezę, i zapraszali nas. Niestety mój partner stwierdził, że rano pomaga ojcu a wieczorem będzie dość zmęczony, więc rano powrót z imprezy do domu wiązał by się od razu z wypadem na studia. Więc również musiałam zrezygnować
Nie wiem czy ja mam taki głupi problem, jednak jeśli jest głupi i błahy to przepraszam. Ale wizażanki powiedzcie mi co ja mam mu dziś napisać? Jak Wy zareagowałybyście gdyby Wasz TŻ po długim niewidzeniu, jeszcze przed Walentynkami, że ma sobotni wieczór zajęty
PS. przepraszam za taki dlugi post, gniew miesza mi się już ze smutkiem...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:49   #2
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Wkurzyłabym się i to ostro. Ja w sumie nie za bardzo przepadam za Walentynkami , nie planuję nic szczególnego ,ale jednak miło by było ten dzień spedzić razem. Zapytaj jeszcze co takiego planuje...bo może to jednak jakaś ważna sprawa i nie ma co się denerwować.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:53   #3
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Wkurzyłabym się i to ostro. Ja w sumie nie za bardzo przepadam za Walentynkami , nie planuję nic szczególnego ,ale jednak miło by było ten dzień spedzić razem. Zapytaj jeszcze co takiego planuje...bo może to jednak jakaś ważna sprawa i nie ma co się denerwować.
Ostatnio nic nie wspominał, że ma sobotę zajętą, Sam nawet się zapytał czy spotkamy się w weekend... Znacie pewnie tą dzwną kobiecą intuicję co męczy Was od środka, gdy macie wrażenie, że coś jest nie tak. Ostatnio często tak mam.
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:55   #4
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

a może on po prostu szykuje dla Ciebie jakąś niespodziankę walentynkową skoro tak długo się nie widzieliście?
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:00   #5
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Wkurzyłabym się i to ostro. Ja w sumie nie za bardzo przepadam za Walentynkami , nie planuję nic szczególnego ,ale jednak miło by było ten dzień spedzić razem. Zapytaj jeszcze co takiego planuje...bo może to jednak jakaś ważna sprawa i nie ma co się denerwować.
dokładnie... dla mnie to też nie jest jakieś ważne "święto", ale nie wyobrażam sobie żebym spędziła ten dzień bez TŻ-ta..

masz intuicję że dzieje się coś niedobrego?
Jak już będziecie się widzieć kiedy On będzie miał w końcu te 2 tyg. wolnego, porozmawiaj z nim poważnie.. Szczera rozmowa może naprawdę wiele zdziałać
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:00   #6
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Hmmm jeżeli Walentynki mimo wszystko naprawdę spędzisz sama, a on nawet w dzień nie znajdzie czasu ,żeby przynieść Ci kwiatka, nie mówię już o wieczorze skoro ma zajęty, to porozmawiaj z nim szczerze
wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:01   #7
kocinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 59
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Ja na Twoim miejscu zrobiłabym tak, że bym się do niego nie odzywała jako pierwsza. Poczekała kiedy zaproponuje spotkanie, jakby to trwało bardzo długo, a zaproponowałby powiedziałabym że nie da rady bo mam inne plany, a spotkanie hmmm kiedy bede miała czas. Tak kilka razy, jak kocha to podziała, jak nie to olej kolesia. Mój plan podziałał na TŻ, teraz jak się nie pytam kiedy następne spotkanie (a zawsze pierwsza z tym wychodziłam) to mam spokój. Szybko pisze kiedy spotkamy się, kiedy masz wolny weekend albo moge przyjechać do Ciebie.
Jak zrobiłam się obojętna, zimna to na niego podziałało. Ale na nie kazdego to działa.
kocinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 16:04   #8
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez rinoa_woman Pokaż wiadomość
a może on po prostu szykuje dla Ciebie jakąś niespodziankę walentynkową skoro tak długo się nie widzieliście?
Na niespodziankę nie liczę, to niestety nie w jego stylu. Tymbardziej, że dzieli nas pewna odległość
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:06   #9
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez wampirek6 Pokaż wiadomość
Hmmm jeżeli Walentynki mimo wszystko naprawdę spędzisz sama, a on nawet w dzień nie znajdzie czasu ,żeby przynieść Ci kwiatka, nie mówię już o wieczorze skoro ma zajęty, to porozmawiaj z nim szczerze
Jeżeli nie spotkamy się wieczorem, to pewnie raczej w ogóle. Co innego gdybyśmy mieszkali w pobliżu, ale wpakowałam się w związek na odległość...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:09   #10
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Od dziś ma te dwa tygodnie wolnego, ale to nie zmienia rzeczy. Ja mam jeszcze naukę i pracę. Więc następny tydzień odpada, dlatego tak liczyłam na tą sobotę(dlatego nie wiem co mogłoby mu nagle wypaść w ten dzień tymbardziej wieczorem) na dodatek w poniedziałek mam urodziny, beznadziejnie mi się to wszystko układa...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:09   #11
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Może po prostu szykuje Ci niespodziankę, dlatego powiedział, że jest zajęty? Ja uważan walentynki za bezsensowne, ale skoro dla Ciebie to ważne, to on powinien to szanować, poważnie bym się zastanowiła nad tym związkiem, jeśli sobota przejdzie niezauważona...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 16:12   #12
kocinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 59
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Spotykając się w związku na odległość jest ciężko. Z moim dzieli nas koło 30km. Spotykamy się co 1-2 tyg, w zależności od kasy. Bo ja studiuje on nie pracuje. Ciężko jest, ale zawsze staramy się widywac rozmawiać codziennie. Mamy plany jak skoncze studia by razem wyjechać i zamieszkać. A co bedzie to się okaże. Walentynki też sama spędzam, ale to nie problem, bo je odbijemy sobie kiedy indziej.
kocinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:16   #13
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Dzięki kochane, wiem, że to dość komercyjne święto, ale poprostu po takim czasie bardzo chciałam się spotkać ze swoim TŻ, i wspólnie spędzić ten dzień. Może za bardzo wyolbrzymiam, ale w końcu nie dzieli nas tak dużo km, a jednak jest jak jest więc żadnej niespodzianki się nie spodziewam
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:36   #14
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Jeśli niespodzianka to nie w Jego stylu to pewnie raczej nic nie się nie stanie.
Mojego Tzta kolega bardzo bliski zaprosil w walentynki na meski wypad do pubu bo ten kolega ma wtedy urodziny:| Na szczescie moj Tz nawet nie brał tego pod uwagę.

Nie wiem co bym zrobiła. Pewnie zapytałabym od razu czemu nie chce się spotkac i o co chodzi.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 16:51   #15
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Jeśli niespodzianka to nie w Jego stylu to pewnie raczej nic nie się nie stanie.
Mojego Tzta kolega bardzo bliski zaprosil w walentynki na meski wypad do pubu bo ten kolega ma wtedy urodziny:| Na szczescie moj Tz nawet nie brał tego pod uwagę.

Nie wiem co bym zrobiła. Pewnie zapytałabym od razu czemu nie chce się spotkac i o co chodzi.
Przynajmniej masz pewność, że Twój mężczyzna jest Ci oddany
Ja natomiast coś czuje, że mó TŻ pewnie wybiera się gdzieś na imprezę, bo co można innego robić w karnawałowy sobotni wieczór? Choć inne myśli również kłębią mi po głowie... Podobno skoro ma się wątpliwości, choćby na początku to taki związek nie ma sensu. Już sama nie wiem, wydaje mi się, że los szykuje mi prezent w postaci kolejnego złamanego serca i to jeszcze na urodziny. Nie mogę się już "ocucić" z tego smutku
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:00   #16
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Kurcze, lipa no...
Ja Ci się wcale nie dziwię. No może napisz mu jak bardzo Ci jest przykro, z powodu tych Walentynek?
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:19   #17
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Zadzwon i zapytaj. Ja bym tak zrobila. Jesli nie mozesz spędzic ze mną walentynek Koleś to co tak ważnego robisz?
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 17:49   #18
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Zadzwon i zapytaj. Ja bym tak zrobila. Jesli nie mozesz spędzic ze mną walentynek Koleś to co tak ważnego robisz?
Powinien już być w domu i czekam aż się odezwie, Na razie cisza, ale jeżeli dziś nie otrzymam żadnej wiadomości(choć powiedział, że zgadamy się na necie), to raczej się już do niego nie odezwę. Ile można się prosić?
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:10   #19
kocinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 59
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez NaStazJA Pokaż wiadomość
Powinien już być w domu i czekam aż się odezwie, Na razie cisza, ale jeżeli dziś nie otrzymam żadnej wiadomości(choć powiedział, że zgadamy się na necie), to raczej się już do niego nie odezwę. Ile można się prosić?
Nie odzywaj sie do niego pierwsza, czekaj na rozwój sytuacji, choćby cały tydzień nie odzywał się. Jeśli mu zależy na Tobie będzie starał się, jak go olejesz, jeśli nie zakończ związek, choć napewno trudno będzie
Ale lepiej wiedzieć na czym sie stoi niz brnąć w związek dalej, bo czym dalje tym gorzej
kocinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 18:26   #20
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez kocinka84 Pokaż wiadomość
Nie odzywaj sie do niego pierwsza, czekaj na rozwój sytuacji, choćby cały tydzień nie odzywał się. Jeśli mu zależy na Tobie będzie starał się, jak go olejesz, jeśli nie zakończ związek, choć napewno trudno będzie
Ale lepiej wiedzieć na czym sie stoi niz brnąć w związek dalej, bo czym dalje tym gorzej
innej drogi sama nie widzę, nawet po tej dzisiejszej sytuacji... strasznie mnie to męczy, ale skoro tak mu wygodnie to po co ze mną jest. A ja nie chcę kolejny raz żyć w toksycznym związku. Z ostatnim chłopakiem rozstałam się w dniu jego urodzin. A ja sama mam za kilka dni urodziny i zapowiada się podobna sytuacja, fatum czy co
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:07   #21
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Oj to bym się ostro wkurzyła. Facet wraca po miesiącu rozłąki i rezerwuje sobie sobotę na coś / kogoś innego niż ja ? hallo ? coś jest nie tak .
To może jakaś inna?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:11   #22
Hija
Raczkowanie
 
Avatar Hija
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 344
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Cytat:
Napisane przez NaStazJA Pokaż wiadomość
Z ostatnim chłopakiem rozstałam się w dniu jego urodzin. A ja sama mam za kilka dni urodziny i zapowiada się podobna sytuacja, fatum czy co
Nie zakładaj od razu najgorszego, bo będziesz się martwić, może niepotrzebnie?
Jeśli faktycznie jest to taki toksyczny związek to może lepiej go zakończyć?
Porozmawiaj z chłopakiem jak już się zobaczycie. Ale nie odzywaj się do niego pierwsza, tak jak dziewczyny radzą.
Powodzenia.
Hija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:15   #23
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Już różne myśli kłębią mi się po głowie, sama nie wiem co się dzieje... a z jego strony cichosza, nie wiem czy mam do nie go dzwonić czy napisać, bo lepiej chyba postawić sprawe jasno...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:25   #24
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

ja bym nie wytrzymała pewnie i juz chciała sprawe wyjaśnić i wiedzieć na czym stoję. Jak będziesz umiała w takiej sytuacji czekać i sie nie odzywać to podziwiam
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:38   #25
renatta19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

wiesz co to naprwde dziwne ze mimo tego ze nie widzieliscie sie juz troche to nawet w walentynki nie ma czasu dla ciebie, ja sama nie przepadam za tym dniem ale nie wyobrazam sobie go spedzac bez mojego faceta. Ja takze jestem bardzo podejrzliwa i juz nie raz przekonalam sie ze przeczucia mnie nie myla wiec jezeli czujesz ze cos moze byc nie tak napisz mu co jest wazniejsze od ciebie w tym dniu, chociazby ja bym tak zrobila pozdrawiam
renatta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:43   #26
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

W końcu nie wytrzymałam i napisałam kiedy pojawi się na necie....
I co z tego, skoro, sprawa została wziąć niejasna. Na początku gadaliśmy o pierdołach, a potem nagle mówi, że zaraz siostra przyjdzie, więc będzie musiał odstąpić jej kompa. I akurat kiedy do w końcu mówiliśmy o spotkaniu, to on mi napisał, że jedynie mu głównie o ten wieczór chodzi, że ma zajęty.... Dalej nic nie wyjaśniając, tylko zniknął. Napisał jedynie, że wróci za kilka minut, w co w tym momencie wątpie. Chyba znalazłam już odp. na pytanie jakie ukrywa się w tytule tego wątku;(
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 21:52   #27
agunia1985
Raczkowanie
 
Avatar agunia1985
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 120
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Moim zdaniem to nawet nie chodzi o walentynki. Nawet jakby to była zwykła sobota, to skoro się tyle nie widzieliście to powienien to jakoś wytłumaczyć, sam z siebie, dlaczego ten wieczór w sobotę ma już zajęty. Ty nie za bardzo możesz od niego oczekiwać, że będzie się tłumaczył, bo niektórzy faceci takiego wypytywania nie tolerują. Moim zdaniem, gdyby bylo wszystko w porządku, to sam miałby potrzebę krótkiego wyjaśnienia takiej sytuacji, po to, aby Cię po prostu uspokoić. Ja zazwyczaj wszystko czarno widzę, ale czy nie masz powodów przypuszczać, że on ten wieczór spędzi z inną dziewczyną? Bo jeśli nie, to radziłabym jedynie na spokojnie porozmawiać i nie robić drastycznych kroków, tylko wyjaśnić co Cię boli.
agunia1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 22:05   #28
kocinka84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 59
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Błąd zrobiłaś, że się do niego odezwałaś. on widzi w ten sposób że tobie ogromnie zależy na nim. A ty musisz okazać obojętność, że masz swój świat, swoje życie.
Może kiedy zrozumie, że może Cię stracić zmieni się. Ale to tylko może......

Ja Ci tak powiem mój TŻ miał zadzwonić jak wróci z biegania. Na gg patrze siedzi prawie 23 nie dzwoni, wkurzyłam się wyłączyłam komórkę.

Teraz włączyłam ją i o dziwo dzwonił 3 razy 10 min temu, 0 sms 0 nic.
Na noc też wyłańczam komórkę, nauczę go dyscypliny. Albo tak albo siak, a nie kłamać w żywe oczy. Mam swoje życie i mogę robić co mi sie podoba.
kocinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 12:19   #29
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

Ja też uważam że tu nawet o Walentynki nie chodzi... Według mnie też powinnaś dać sobie spokój jakim kontaktem z nim. Nawet jeżeli przez to będziesz musiała spędzić kilka lub kilkanaście dni samotnie. Albo się nauczy i sam zacznie spotkania proponować albo będziesz wiedziała że poprostu mu na tym nie zależy...
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 14:56   #30
FoxyC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 189
Dot.: Czy jest sens dalej trwać w niepewnym związku?

NaStazJA ...kochana takiemu facetowi kopa w dupe i niech spada!
FoxyC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.