Witam i prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-19, 07:19   #1
agulkay
Przyczajenie
 
Avatar agulkay
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 4

Witam i prosze o pomoc


Witam wszystkie uzytowniczki Wizaz. Jestem tutaj poniewaz mam przeogromny problem z doborem dla siebie odpowiedniego stroju na wesele przyjaciólki. Nie posiadam odpowiedniego zmysłu w doborze ubrań dla siebie, nie mam wyczucia stylu i dlatego zwracam sie do was o pomoc. Problem jest tym większy dla mnie ,że nie mam idealnej figury, a raczej całkowity jej brak. Wiec błagam o pomoc , poradzcie coś. Mam 167cm i waże 85kg. Jestem typem jabłka z dużym biustem i brzuszkiem. Wesele ma się odbyć w czerwcu. Pozdrawiam i licze na Wasza pomoc
agulkay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:12   #2
Nemesis_Nave
Raczkowanie
 
Avatar Nemesis_Nave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 161
Dot.: Witam i prosze o pomoc

Wstaw jakieś zdjęcie figury, najlepiej razem z twarzą, będzie łatwiej coś doradzić (:
__________________
Anarchitektka

"Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych."
- C.D.Larson
Nemesis_Nave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 08:25   #3
agulkay
Przyczajenie
 
Avatar agulkay
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 4
Dot.: Witam i prosze o pomoc

No nie wygladam ciekawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20130929_054.jpg (141,9 KB, 97 załadowań)
agulkay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 11:17   #4
agulkay
Przyczajenie
 
Avatar agulkay
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 4
Dot.: Witam i prosze o pomoc

Hmmm, chyba nikt mi nie pomoże , wiem że jestem przypadek beznadziejny.....:brzydal :
agulkay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 11:55   #5
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Witam i prosze o pomoc

zdjęcie jest z daleka, słabo na nim Cię widać, wklej lepszej jakości
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 13:35   #6
_niuniek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 12
Dot.: Witam i prosze o pomoc

Nie wiem czy korzystałaś już z porady brafitterki i masz odpowiednio dobrany biustonosz, bo na zdjęciu tego nie widać, ponieważ masz kurteczkę, ale uwierz mi, że jeżeli biust jest na odpowiednim miejscu to wysmukla to sylwetkę, ponieważ biust nie jest na brzuszku. Jeżeli nie masz talii, to mogłabyś wybrać model z panelem bocznym (side supportem) i on optycznie tworzy talię, bo biust nie jest zebrany do środka, co sprawia, że kobieta wygląda wtedy jak kula, tylko lekko na bok. Jeżeli masz rzeczywiście budowę ciała jabłka, to moim zdaniem ten model byłby dla Ciebie najodpowiedniejszy, aczkolwiek nie widziałam Cię na żywo i w tego typu biustonoszu, ale pracowałam z kobietami o takich budowach ciała i w większości taki biustonosz był ok
Masz proporcjonalną figurę (z tego co widzę na zdjęciu), bo ramiona są takiej szerokości co biodra, więc nie narzekaj i ładną masz buzię. Włosy może masz troszeczkę za ciemne, ale to może wina zdjęcia.
Skoro masz duży biust, to znaczy że piersi są Twoim atutem, więc mogłabyś ubrać sukienkę z dekoltem. Jeżeli masz biust blisko osadzony, to tzn. tworzy się taka `kreseczka` w każdego typu biustonoszu jaki nosisz, to nawet będzie ją widać w staniku z side supportem. Jeżeli nie masz biustu blisko osadzonego, wybierz model plunge, np. deco z Freya. Też sprawdza się krój K24 z Dalii. I cena jest o około 100 zł niższa niż Freya. A co do sukienki to musiałabym Cię zobaczyć w dopasowanej koszulce i obojętnie jakich spodniach lub spódniczce. Ważne aby było widać dokładnie Twoje proporcje ciała
_niuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 17:22   #7
agulkay
Przyczajenie
 
Avatar agulkay
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 4
Dot.: Witam i prosze o pomoc

Dziękuje za rady ,,,,napewno skorzystam.
agulkay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-20, 08:37   #8
myszmoni
Zadomowienie
 
Avatar myszmoni
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 666
Dot.: Witam i prosze o pomoc

Przede wszystkim więcej wiary w siebie. Jesteś ładną kobietą! nie możesz mieć takiego złego zdania o sobie...
Idź do sklepu, najlepiej ze szczerą przyjaciółką/siostra/mamą i przymierz kilkanaście fasonów, porób sobie zdjęcia i w domu oceń, w którym kroju ładnie wyglądasz. Fakt - dobrze dobrana bielizna w Twoim przypadku może zdziałać cuda DRuga sprawa - do czerwca możesz zrzucić parę kg, dzięki temu będziesz lepiej wyglądać, a przede wszystkim poprawisz swoją samoocenę i lepiej się poczujesz. Powodzenia! dasz radę
myszmoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-20 09:37:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.