Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 21:41   #4621
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;50573368]Co do wymagań, że trzeba znać dania i ceny to uważam za całkowicie normalne, co do reszty - brzmi jak patologia. [/QUOTE]

na rozmowie o pracę moim zdaniem to nie jest normalne. Moja siostra pracowała jako kelnerka w wakacje po maturze. Jak została przyjęta to miała szkolenie z savoir-vivre, czyli komu w pierwszej kolejności podać danie (w sensie jak np przychodzi rodzina z babcią), z której strony itd. itp. Dostałą również menu którego miała się nauczyć, włącznie z tym jak danie jest przygotowywane itd.
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 21:58   #4622
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
na rozmowie o pracę moim zdaniem to nie jest normalne. Moja siostra pracowała jako kelnerka w wakacje po maturze. Jak została przyjęta to miała szkolenie z savoir-vivre, czyli komu w pierwszej kolejności podać danie (w sensie jak np przychodzi rodzina z babcią), z której strony itd. itp. Dostałą również menu którego miała się nauczyć, włącznie z tym jak danie jest przygotowywane itd.
Myślałam, że chodzi o wymagania, czego się trzeba nauczyć jak zatrudnią, a nie na rozmowę.
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 23:49   #4623
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

na rozmowie nie trzeba umieć ich menu, ale po kilku dniach już tak i wtedy sprawdzają wiedzę. A co do napiwków to nich się nie rozliczasz, tylko że znam kilka osób, które maja bardzo mało kasy z napiwków. No i jak są kelnerkami to wtedy nie mają 6 zł/h tylko pewien procent od utargu i napiwki.
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-08, 00:26   #4624
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Tak szczerze to zależy jakie napiwki. Moja koleżanki tak pracowały/niektóre nadal pracuję, po 12-13h dziennie, jedna ma 5zł/h, ale napiwki... Generalnie miesięczny ich zarobek w zależności od miesiąca wynosił 5-6 tyś do ręki (z napiwkami oczywiście).
Lol?
5-6 tysiecy na samych napiwkach?
Przy stawce 5 zł/h?
Jak to jest możliwe?

Powiedz jakie miasto i jaki lokal, a jadę tam
Za taką kase moge zapierniczać i po 15 godzin. xD
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-08, 00:49   #4625
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Co ma stawka do napiwków?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:47   #4626
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Lol?
5-6 tysiecy na samych napiwkach?
Przy stawce 5 zł/h?
Jak to jest możliwe?

Powiedz jakie miasto i jaki lokal, a jadę tam
Za taką kase moge zapierniczać i po 15 godzin. xD
Kazde wieksze miasto w knajpie na rynku. Nie widze zwiazku pomiedzy podstawa a napiwkami.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:03   #4627
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Co Ty gadasz.
Gdyby faktycznie można było tyle zarabiać w każdym większym mieście w knajpie na rynku- a ja w takim mieszkam- to by do knajp ludzie walili drzwiami i oknami,byle by tam pracować. Pracować ciężko ale mieć duży zysk.

To jest Polska, tu napiwki zostawiają 2 zł, 3 z. 10 zł a jak obsługa jest bez zarzutu i grupa obsługiwanych jest duża to można dostać napiwek no maks 100 zł, np. 10 osob po 10 zł, daje 100 zł , bo sie na napiwek zrzuclili.
Ale takie grupy są raz na miesiąc, dwa , max kilka razy, ale nie codziennie.
Nie wiem serio, co to za knajpa gdzie kelnerki zarabiają po 5-6 tysięcy.

Temu się pytam co to za knajpa i gdzie, bo serioo nie wierzę.
Pracowałam w takiej knajpie na rynku w swoim mieście a to stolica Podlasia,czyli duże miasto, i gdybym zarabiała 5-6 tysięcy miesiecznie to w życiu bym jej nie rzuciła.

Już pal go licho te 5 zł na godzine.

No chyba,że to klub ze striptizem to sumie jeszcze moge zrozumieć.

Edytowane przez Barbarella05
Czas edycji: 2015-03-09 o 19:07
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 19:08   #4628
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Naprawdę się nie dziwię pracodawcom, że w knajpach stawki są tak niskie - jeśli kelnerzy nie muszą rozliczać się z napiwków to oczywiste, że ich stawka nie wyniesie 5 zł., tylko co najmniej 10 zł. i pracodawca jest tego świadom. To nie jest tak, że ktoś dostaje 5 zł. i te napiwki lecą mu z nieba, tylko dostaje je tylko i wyłącznie z tego powodu, że pracuje w takim a nie innym miejscu i patrzenie na oficjalne stawki kelnerskie i "olaboga 5 zł. za godzinę!" jest zupełnie bezsensowne. Osoby z predyspozycjami do obsługi klienta naprawdę zarabiają dobre pieniądze, niejednokrotnie studenci nawet nie interesują się szukaniem stażu, bo po prostu kasa z kelnerowania zapewnia im komfortowy standard życia.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:09   #4629
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Ja stolicy Podlasia akurat nie uwazam za duże miasto. Kolezanki pracują w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i tyle zarabiają. Jedna rzucila studia bo stwierdzila ze sie jej nie oplaca. W Rzeszowie w sezonie zarobki wynosza 3-3.5 tys zl.

I bez bieglego obcego jezyka i doseiwdczenia sporego do takich knajp nie przyjmują - i tak, walą do nich drzwiami i oknami.
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:15   #4630
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 075
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Farisss Pokaż wiadomość
Ja stolicy Podlasia akurat nie uwazam za duże miasto. Kolezanki pracują w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i tyle zarabiają. Jedna rzucila studia bo stwierdzila ze sie jej nie oplaca. W Rzeszowie w sezonie zarobki wynosza 3-3.5 tys zl.

I bez bieglego obcego jezyka i doseiwdczenia sporego do takich knajp nie przyjmują - i tak, walą do nich drzwiami i oknami.
Trochę obronię koleżankę z wyższego posty- Farisss - skoro pisałaś, że TAKIE zarobki są W KAŻDYM większym mieście, to znaczy, że w każdym. Nagle okazuje się,że stolica podlasia nie jest dużym miastem (sic!).
Dla mnie każde duże miasto = stolica województwa.
Dlatego też bym się zdziwiła. Gdyby w Lublinie były takie pensje rzędu 5 tysięcy, to zapewne nie widziałabym tylu ogłoszeń o kelnerowaniu, bo ludzie pchali by się oknami, byleby tak pracować...
d59d305dc966be0c36ab0a8090c919b2e67b5ccd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:16   #4631
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Co Ty gadasz.
Gdyby faktycznie można było tyle zarabiać w każdym większym mieście w knajpie na rynku- a ja w takim mieszkam- to by do knajp ludzie walili drzwiami i oknami,byle by tam pracować. Pracować ciężko ale mieć duży zysk.
Walić sobie mogą, ale jeśli nikt nie zwalnia miejsca, bo jest zadowolony ze swoich zarobków, to chyba nie mają gdzie walić, prawda? Od ponad 10 lat bywam na obiedzie albo umawiam się ze znajomymi do knajpy w centrum i od tych 10 lat widuję te same twarze kelnerów. Nie sądzę, żeby ich stawka godzinowa na tyle wzrosła, żeby odpowiadała im po studiach taka praca, tylko że jest zupełnie inny czynnik
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 19:24   #4632
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Czy są tu jakieś dziewczyny szukające pracy w szkole? Albo takie które w szkole pracują/pracowały?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:32   #4633
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Jabluszko9 Pokaż wiadomość
Trochę obronię koleżankę z wyższego posty- Farisss - skoro pisałaś, że TAKIE zarobki są W KAŻDYM większym mieście, to znaczy, że w każdym. Nagle okazuje się,że stolica podlasia nie jest dużym miastem (sic!).
Dla mnie każde duże miasto = stolica województwa.
Duże miasto to też takie, gdzie przejeżdża dużo turystów, przecież nie liczy się sama wielkość w skali Polski czy województwa. Chyba nie ma wątpliwości, że dzięki nim kelnerzy w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu zapewne mają większy utarg?
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:49   #4634
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Chyba trochę przesadziłyście z tymi pensjami kelnerów. Wielu moich znajomych w czasie studiów tak pracowało i to w znanych miejscach w centrum Warszawy i nikt takich kokosów jak 5-6 tys nie zarabiał.
Największa pensja o jakiej słyszałam to ok. 3,5 tys, ale to już w bardzo znanej restauracji.

no chyba, że mówicie o osobach, które pracują po 13-14 h codziennie, ale w restauracjach zazwyczaj jest praca w trybie 2 dni pracy, 2 dni wolne
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 20:46   #4635
SleepingSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 94
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Czy są tu jakieś dziewczyny szukające pracy w szkole? Albo takie które w szkole pracują/pracowały?
Ja pracuje od pół roku. Służę swoją osobą, jeśli masz jakieś pytania
SleepingSun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:09   #4636
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Białystok to nie jest duże miasto. A poza tym tam jest bieda, więc to tez zmienia sytuację.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 21:31   #4637
Apelly
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 392
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

295 tysięcy to nie jest małe miasto. Ale, że biedne to niestety tak.
Apelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:24   #4638
gottsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 77
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Jeśli to jest napisane w złym temacie, proszę serdecznie moderatora o przeniesienie go do innego, właściwego tematu, wpisałem w wizażową wyszukiwarkę "doświadczenie zawodowe" i ten temat wyskoczył mi jako pierwszy.

------------------------------------------

Wszyscy wiemy jak to jest ze zdobywaniem doświadczenia zawodowego w naszym "kochanym" kraju, żeby nie skończyć w Maku na przewracaniu bułek i kotletów, albo np. na pracowaniu fizycznie na 3 zmiany, czy też nie po znajomościach, musimy przynajmniej 2 lata przepracować w tym lub podobnym zawodzie na które stanowisko się ubiegamy, wiemy też, że "legalnymi" metodami w Polsce osiągnięcie tego jest bardzo trudne, tylko garstce osób się udaje, jeśli w ogóle się komuś udaje, i moje pytanie jest takie:
Czy jeśli ktoś zdobywa to doświadczenie za granicą to firmy w Polsce to honorują? Jeśli tak - to dużo? Jeśli nie - czemu?
__________________
Yo amo al
DEFTONES
Sacramento, CA
gottsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 23:27   #4639
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez Apelly Pokaż wiadomość
295 tysięcy to nie jest małe miasto. Ale, że biedne to niestety tak.
Potwierdzam, Białystok to wcale nie takie małe miasto.
Inna sprawa, że w ogóle nie jest to miasto turystyczne, więc marzenia o wielkich zarobkach kelnerów będą dotyczyły osób, które pewnie na palcach dwóch rąk można policzyć.
Co do biedy, to nie do końca się zgodzę, wydaje mi się, że struktura zatrudnienia jest kompletnie inna. Tu nie ma korporacji, oddziałów banków, itp. Są mali i mikro przedsiębiorcy, którzy żyją jak pączki w maśle (i nie zawsze zgłaszają wszystko do urzędu) oraz pracownicy...galerii handlowych. No i jeszcze szkół, szpitali, punktów usługowych, gdzie zarobki, jak wszędzie w kraju.
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 01:03   #4640
semantique
Zadomowienie
 
Avatar semantique
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 646
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
. Są mali i mikro przedsiębiorcy, którzy żyją jak pączki w maśle (i nie zawsze zgłaszają wszystko do urzędu).
Takie bzdury piszą tylko ci, którzy nigdy nie prowadzili w Polsce firmy. Szczególnie ci mikro przedsiębiorcy na pewno opływają w luksusy
__________________
semantique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 07:27   #4641
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Takie bzdury piszą tylko ci, którzy nigdy nie prowadzili w Polsce firmy. Szczególnie ci mikro przedsiębiorcy na pewno opływają w luksusy
Mówię z autopsji
I z obserwacji otoczenia - jestem z Białegostoku. Moi rodzice, wszyscy znajomi i ich rodzice prowadzą swoje małe działalności i żyje im się bardzo dobrze. Oczywiście pracować muszą, bo kto nie musi? Ale ani myślą o wyprowadzce z tego biednego regionu.
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 09:44   #4642
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Tam jest przede wszystkim ogromny nepotyzm i kolesiostwo. Ja sobie nie wyobrażam szukać tam pracy w swoim zawodzie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 12:48   #4643
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Widziałaś dziś na oknie CCC sklepu obuwniczego -napis pracodawca roku. Jestem ciekawa za co ten tytuł dostali. Co jakiś czas widzę ogłoszenia do nich i przeważnie szukają studentek lub osób z umiarkowanymi stopniami. Ludzi dość często wymieniają. Często kogoś szukają i w pierwszej kolejności patrzą czy ktoś ma doświadczenie w sprzedaży.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 15:21   #4644
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Podłamałam się, wysłałam kilka cv gdzie spełniałam wymagania gdzieś tak w 90-95 % i cisza.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 16:59   #4645
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;4963927 2]Chyba każdy ma swoje wymagania, jeśli chodzi o staże.

A jak dla mnie to zasady ich przyznawania powinny być wszędzie takie same.[/QUOTE]


Z PUP-ami daleko nie zajedziesz, ani jako pracownik, ani jako pracodawca.
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:28   #4646
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Obecnie jestem na stażu (do lipca). Ale szukam nadal pracy w zawodzie. Czy wpisując staż w CV lepiej napisać:
luty - lipiec, czy
luty - obecnie ?

Dodam, że praca w zawodzie(czyli w szkole) to dopiero od nowego roku szkolnego czyli wrzesień...
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 19:31   #4647
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Obecnie jestem na stażu (do lipca). Ale szukam nadal pracy w zawodzie. Czy wpisując staż w CV lepiej napisać:
luty - lipiec, czy
luty - obecnie ?

Dodam, że praca w zawodzie(czyli w szkole) to dopiero od nowego roku szkolnego czyli wrzesień...
Pogrubiona wersja
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:36   #4648
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Cześć!
Witam się z Wami nieśmiało, bo jak sie niedawno okazało też muszę myśleć nad zmianą pracy...
Po 5 latach w bankowości wymiękam... Presja, sprzedaż, plany doprowadzają mnie do szaleństwa.
Jak na zlość na moje CV odpowiadają głównie banki...
Byłam w ubiegłym tyg. na rozmowie do PKO BP, licząc że tam będzie i aczej. Kasa super, wynegocjowałam więcej niż teraz miałam... Ale podałam się i jednak rezygnuję...
Czy jest wśród Was ktoś kto pracował/pracuje/chce pracować w banku?
Nie wiem co robić dalej, czy spróbować jeszcze w innym Banku, czy przebranżowić sie. Myślę nad jakimś kursem, szkoleniem. Bo studia wyże i podyplomowe już mam. W innych dziedzinach brakuje mi praktyki, doświadczenia...
Szukam dalej ;-)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 09:52   #4649
kasia1608
Zakorzenienie
 
Avatar kasia1608
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 17 893
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

dziewczyny, nadal nie dostałam pitu, z tego co wiem do końca lutego powinni mi wysłać a mamy 11marca :/ byłam tydz. temu mówiłam kierowniczce ze pitu nie dostałam .
kasia1608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 10:47   #4650
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. IX

Zawsze możesz poprosić US o kopię i przy okazji zgłosić pracodawcę. Ich obowiązkiem jest dostarczyć ci pit do końca lutego.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 14:50:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.