Acne Derm - krótka instrukcja obsługi - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-20, 09:31   #31
ataxia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 23
Acne Derm

Czy Acne Derm to jakiś zamierzchły produkt ? W ubiegłym tygodniu chciałam go kupić zamiast Skinorenu, którego używałam do tej pory i pani w aptece powiedziała cos w stylu "o, ale acne derm to już dawno był" tak jakby go już wycofali ze sprzedaży i nie był dostępny. Zeźliłam się i wyszłam. Mam szukać dalej w innych aptekach, czy nadal Acne Derm jest w sprzedaży? Dodam że nie mieszkam na końcu świata. Będę wdzięczna za odpowiedź.
ataxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 09:41   #32
Bestiaga
BAN stały
 
Avatar Bestiaga
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 217
Dot.: Acne Derm

Acne Derm jest jak najbardziej dostępny na rynku. Poproś "milutką" panią z apteki by go zamówiła!
Bestiaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 11:20   #33
ataxia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 23
Dot.: Acne Derm

Uff, no to mi ulżyło, bo Skinoren mi za bardzo czyści kieszeń ! Dzięki aga !
ataxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 14:02   #34
Dorota-Sokol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Witajcie...
Mam 31 lat i sporo przebarwien niestety...
Zachecona waszymi opiniami na temat ACNE-DERM zakupilam go w aptece(16 zl!),nie jestem tylko pewna jak go uzywac...,czy moge zaczac juz teraz?
czy "mazac" nim cala twarz (profilaktycznie-dla poprawienia kolorytu) czy tylko przebarwienia?
Prosze o rady kogos kto sam uzywal.
Bede wdzieczna za informacje.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Dorota
Dorota-Sokol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 14:08   #35
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

mozesz w lecie i na całą buźke tylko używaj jakiegoś dobrego kremiku na słoneczko ja mam Anthelios 60 i jest fajnie.Niby ten kwas nie jest szkodliwy przy słońcu ale on złuszcza skórke i robi się cieńcza a przy tym bardziej wrazliwa na slońce dlatego stosuj przy nim filtry.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 14:39   #36
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

No wlasnie przy okazji stosowania kwasow najwazniejsze sa filtry..
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 14:58   #37
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Doroto, jezeli twoim problemem są tylko przebarwienia, używaj Acne tylko na plamy. najlepiej wieczorem, po umyciu twarzy na suchą skóre, jeśli będziesz odczuwała wysuszenie po jakims czasie nałóz jakiś nawilzający krem. Nie musi tak byc oczywiście ale sporo osób skarzy się na wysuszanie podczas stosowania kwasu azelainowego. Acne wcieraj delikatnie w skórę. Możesz używac już teraz ale rano obowiązkowo nałóż krem z filtrem, ale o tym juz dziewczyny pisały
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-01, 16:19   #38
Dorota-Sokol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Dziekuje dziewczyny,naprawde -wasze rady sa dosc istotne bo pewnie czesc z Was stosowala ten krem...
Przebarwienia to moja zmora,wygladam jak naznaczona..
Najgorzej jest w okolicach oczu i skroni.Zastanawiam sie czy nie wywolam podraznien w zwiazku z tym?....
Zapomnialam zapytac o czas kuracji..Jak dlugo i ile opakowan musze zuzyc by efekt byl zdecydowanie widoczny?
Dorota-Sokol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 17:04   #39
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

faktycznie skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, musisz poprostu sama ustalić częstotliwośc używania w tygodniu tak aby nie przesuszyć lub podraznić. może zainteresuj się wodnistym serum z wit c własnej roboty (www.biochemiaurody.com, trzeba sie zarejestrowac ale znajdziesz tam gotowe przepisy, wcale nie takie trudnie ) lub jakims gotowym produktem z wit c (np. Active c LRP), ewentualnie czymś z kwasem kojowym (Lierac anti taches lub Mela D), ja sama stosowałam Acne Derm ale na czole, a tam wiadomo skóra nie jest tak delikatna. Jeżeli będziesz systematcznie używac filtrów, wysokich i stabilnych przebarwienia zbledną.

nie liczyłabym na efekt po 4 tyg jak piszą na opakowaniu, raczej nastaw się na 4 miesiące. cierpliwośc bardzo wskazana


Ja Acne Derm używałam wraz z żelem Melora Derm D4, duża poprawę widziałam po ok 6 tyg używania obu jednoczesnie, wcześniej ok 3 miesiące smarowałam się samym Acne Derm.
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 22:29   #40
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Acne derm nie ma wlasciwosci fotouczulajacych, wiec uzywanie go nawet w lecie nie grozi niczym strasznym Wlasciwe jest oczywiscie uywanie filtrow, ale nie trzeba chuchac i dmuchac, żeby tylko na skórę nie padl żaden promień słońca
pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 07:02   #41
Dorota-Sokol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Dziekuje palomino...
A swoja droga,Twoja sentencja(pod krecha) jak ulal pasuje do tego ,co teraz dzieje sie ze mna, w moim zyciu...
Dorota-Sokol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-02, 15:32   #42
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez palomino
Acne derm nie ma wlasciwosci fotouczulajacych, wiec uzywanie go nawet w lecie nie grozi niczym strasznym Wlasciwe jest oczywiscie uywanie filtrow, ale nie trzeba chuchac i dmuchac, żeby tylko na skórę nie padl żaden promień słońca
pozdrawiam
Acne Derm zawiera 20% kwasu azelainowego podobnie Skinoren, w ulotce Skinorenu napisane jest aby chronić skórę przed uv poniewaz uwrażliwia ją na uv. Basia Kwiatkowska na swoim forum równiez zaleca szczególną ochronę podczas stoswania kwasu azelainowego. więc jednak trzeba postepowac tak jak w przypadku wszelkich innych kwasów
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:11   #43
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez joanna.t
Acne Derm zawiera 20% kwasu azelainowego podobnie Skinoren, w ulotce Skinorenu napisane jest aby chronić skórę przed uv poniewaz uwrażliwia ją na uv. Basia Kwiatkowska na swoim forum równiez zaleca szczególną ochronę podczas stoswania kwasu azelainowego. więc jednak trzeba postepowac tak jak w przypadku wszelkich innych kwasów
uaa nie chcialam nikogo wrowadzic w błąd Ja tam zawsze używam filtrow nawet przy tych kwasach, ale z moich obserwacji nie są one aż tak agresywne jak inne które stosowałam.
a z innej beczki - możesz dać tutaj linka na forum Basi Kwiatkowskiej? Bede bardzo dźwięczna

pozdrawiam
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:33   #44
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez palomino
uaa nie chcialam nikogo wrowadzic w błąd Ja tam zawsze używam filtrow nawet przy tych kwasach, ale z moich obserwacji nie są one aż tak agresywne jak inne które stosowałam.
a z innej beczki - możesz dać tutaj linka na forum Basi Kwiatkowskiej? Bede bardzo dźwięczna

pozdrawiam
I ja mogę zapodać
http://www.phpbbserver.com/phpbb/ind...5f5019f971c7b1

Acne Derm nie jest fotouczulający ale ja się zgadzam z Asią, że filtry lepiej zawsze jest stosować - świeżo złuszczona twarz jest bardziej podatna na przebarwienia itd (mówię czysto teoretycznie bo ja się filtruję całorocznie).

Uściski!
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:18   #45
Dorota-Sokol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

z wysokimi faktorami mam klopot niestety bo mam paskudna,mieszana cere( z tendencja do cudacznych polyskow..)i najlepiej jej zdecydowanie w lekkich emulsjach.Na poczatku lipca zaopatrzylam sie w aptece w avene60 ale okazal sie przerazliwie tepy i gruby(fee...) wiec stosuje go wylacznie na plazy...
Gdybyscie zechcialay polecic porzadny,zdecydowanie lekki krem-emulsje z wysokim faktorem -bede wdzieczna...
Dorota-Sokol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 20:40   #46
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez Dorota-Sokol
z wysokimi faktorami mam klopot niestety bo mam paskudna,mieszana cere( z tendencja do cudacznych polyskow..)i najlepiej jej zdecydowanie w lekkich emulsjach.Na poczatku lipca zaopatrzylam sie w aptece w avene60 ale okazal sie przerazliwie tepy i gruby(fee...) wiec stosuje go wylacznie na plazy...
Gdybyscie zechcialay polecic porzadny,zdecydowanie lekki krem-emulsje z wysokim faktorem -bede wdzieczna...
spróbuj http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6815

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 21:07   #47
Tuchajbej
Rozeznanie
 
Avatar Tuchajbej
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 858
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

No wlasnie przy stosowaniu jakiegokolwiek kremu z kwasikiem potrzebyny jest filtr...ja dopiero od tego reoku zaczelam byc taka zagorzala filtrofanka ,ale mysle ,ze od teraz beda one niezbednikiem w mojej kosmetyczce...
__________________
"Posiadanie niskiego poczucia własnej wartości jest jak jechanie
przez życie na zaciągniętym hamulcu ręcznym."

I learned that success and happiness are not values to pursue;
they are values to develop



Sztuka życia polega na tym, by cieszyć się małym, a wytrzymywać najgorsze.
Tuchajbej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 21:19   #48
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez Dorota-Sokol
z wysokimi faktorami mam klopot niestety bo mam paskudna,mieszana cere( z tendencja do cudacznych polyskow..)i najlepiej jej zdecydowanie w lekkich emulsjach.Na poczatku lipca zaopatrzylam sie w aptece w avene60 ale okazal sie przerazliwie tepy i gruby(fee...) wiec stosuje go wylacznie na plazy...
Gdybyscie zechcialay polecic porzadny,zdecydowanie lekki krem-emulsje z wysokim faktorem -bede wdzieczna...
Anthelios Fluide polecony już przez Pal
Bioderma Photoderm Max Fluide http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10610
Najnowszy filtr Vichy http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10857
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 21:28   #49
joanna.t
Raczkowanie
 
Avatar joanna.t
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 208
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez palomino
uaa nie chcialam nikogo wrowadzic w błąd Ja tam zawsze używam filtrow nawet przy tych kwasach, ale z moich obserwacji nie są one aż tak agresywne jak inne które stosowałam.
a z innej beczki - możesz dać tutaj linka na forum Basi Kwiatkowskiej? Bede bardzo dźwięczna

pozdrawiam

Pal, ja także całkiem niedawno dowiedziałam sie o tym na forum Basi
Kwas azelainowy nie działa tak agresywnie jak np. glikolowy ale zawsze coś tam złuszcza, lepiej zaprzyjaźnić się wysokim filtrem i nie mieć powazniejszych kłopotów
Linka do forum Basi kwiatkowskiej widze, że podała ci Ola
__________________
pozdrawiam, Joaś
joanna.t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 19:28   #50
Dorota-Sokol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 13
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Musze podjac do jutra decyzje-co kupic?
do wyboru mam:
emulsje Avene50 lub Anthelios XL fluide exstreme...
PROSZE DORADZCIE!
Mam mieszana cere,czasem paskudnie sie blyszczy..,zaczynam kuracje acne-derm...
SOS
Dorota-Sokol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 10:35   #51
Smallwitch
Raczkowanie
 
Avatar Smallwitch
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Mielec town
Wiadomości: 398
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

uff...jak juz pisałam ja mam Anthelios 60 ten koloryzowany i nie jest za ciemny....a słyszałam od niektorych ze ten z Avene jest ciemny ale ja go nie mialam.
Polecam ci tego z LPR, jest on troszeczke tłustawy w konsystencji ale wcale porow nie zatyka(zauwazyłam nawet że jak chodze z nim na buźce przez cały dzien to pozniej się okazuje ze on ma jakies własciwosci zasuszające moje pryszcze).Zeby się nie swiecic pudruje buźke i jest git.od razu ten kremik działa jako sunblocker i krem nawilzający wiec nie musze na niego kłasc zadnych innych kremów.
Wiadomo ze takie blokery sa przewaznie tłustawe wiec sie tym nie zrazaj.mozna nadmiar usunąc chusteczka chigieniczną i puźniej puderek i nie ma problemu.
__________________
"The true measure of a man is how he treats someone who can do him absolutely no good."
Smallwitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 17:43   #52
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

Cytat:
Napisane przez Dorota-Sokol
Musze podjac do jutra decyzje-co kupic?
do wyboru mam:
emulsje Avene50 lub Anthelios XL fluide exstreme...
PROSZE DORADZCIE!
Mam mieszana cere,czasem paskudnie sie blyszczy..,zaczynam kuracje acne-derm...
SOS
anthelios dermo pediatrics 60. nalozyc, odczekac 15 minut,troche jeszcze wklepac, potem nalozyc skrobie - matuje na calutki dzien nawet najtlustsza cere. jak sie umiejetnie nalozy to jest komletnie niewidoczna (no poza tym matem).
anthelios fluid extreme wcale nie swieci sie mniej (mimo, ze ma rzadka kansystencje), a jest 2 razy drozszy i jeszcze wlazi do oczu i do ust (lubi sie przemieszczac
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 20:26   #53
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: ACNE-DERM -czy moge uzywac latem??

czy ten acne derm dziala takze na zaskorniki, "dziurki" po porach,i podskorne kropki,bo jest to moja zmora;(
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 11:12   #54
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
ACNE DERM w ogole pomaga????

Wiem ,ze o acne -dermie tematow bylo duzo... ale juz kiedys odnowilam watek i malo osob to 'zauwazylo'...
Kupilam acne-derm wlasciwie tylko na zaskorniki - wagry , poniewaz z pryszczami problemu nie mam cale szczescie. Mam tez kilka malych przebarwien, ale gl. licze, ze acne- derm pomoze mi na zanieczyszczona cere...
Korzystam z niego dopiero 3 dzien.. i jasne, wiem ,ze na efekty czeka sie duuuzo wiecej, ale... juz wczesniej korzystalam sporo ze skinorenu, teraz nie mialam za duzo kasy, wiec postanowilam kupic AD , bo podobno to jego polski odpowiednik...Tyle ze skinoren TYLKO wygladzil mi buzie.. to duzo, ale ja liczylam na wiecej... zaskornikow raczej nie zlikwidowal.. a jezeli nawet to maaalutko.
I tak sie zastanawiam czy komus w ogole na te paskudztwo pomogl??? (chodzi o AD)bo ja juz jestem zalamana z tylu kosmetykow korzystam, a do tej pory, zaden nie okazal sie rewelacja i mi nie pomogl i juz nie wiem co mam robic...
Kiedys myslalam o stosowaniu differinu , bo podobno duzo osob sobie go chwali, ale strasznie boje sie tego wysypu... bo jak zrozumialam te wszystkie 'zaskorniki- wychodza na wierzch w postaci krost, to prawda??? a tego bym chyba nie przezyla...
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 18:54   #55
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

poszukaj na forum watkow o kwasach
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 06:50   #56
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

ja koncze 3 tubke blizn nierozjasnił nadal są ale skóra juz sie niebłuszczy i niewychodzi tradzik zastanawiam sie nad glyco a moze on wybieli mi przebarwienia
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 08:42   #57
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

Cytat:
Napisane przez tula1980
poszukaj na forum watkow o kwasach
Tak tak, poczytaj; wrzuć kwasy w wyszukiwarkę i już - wyskoczy Ci baaardzo dużo wątków - zajęcie na parę wieczorów, a ile materiału do przemyśleń...
PS: u mnie AD działa-po trzech tyg mama pieknie wygładzoną twarz. Na inne efekty (likwidację przebarwień) trzeba czekać dłużej i cierpliwie.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:19   #58
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

W moim przypadku acne derm nie dziala na zaskornikji i wagry, jedynie na pryszcze i przebarwienia
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:44   #59
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

Na mnie Acne-derm podziałał znakomicie, Do tej pory prawie całą jesień smaruje się tylko nim. To fakt na efekty trzeba poczekać pełen cykl odnowy skóry - czyli około miesiąca, ale wg. mnie warto.
U mnie zadziałą na przebarwienia, zaskórniki, rozszerzone pory, prztłuszczającą się skórę, oraz wygładził mi skórę.

Ale powtarzam - to nie jeste ekstra mocny specyfik, więc trzeba poczekać na rezultaty. Ale to może i dobrze, gdyż podaczas kuracji można normalnie funkcjonować.

Pozdrawiam
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:54   #60
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Smile Dot.: ACNE DERM w ogole pomaga????

Cytat:
Napisane przez Kamilanet
Acne Derm to nie jeste ekstra mocny specyfik, więc trzeba poczekać na rezultaty. Ale to może i dobrze, gdyż podaczas kuracji można normalnie funkcjonować. Pozdrawiam
Swięta słowa, Kamila!!!
Wlaśnie za to go cenię!!!
Piti
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.