Salon Belcanto-Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 19:32   #1
dzudi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17

Salon Belcanto-Kraków


Witam
Mam następujące pytanie:Czy któraś z Was szyła może swoją sknię w salonie Belcanto w Krakowie (ul Długa)?
W styczniu zamówiłam tam suknię i nie znam żadnych opini na temat tego salonu.Martwi mnie to, że nie mam żadnych przymiarek (tyle tylko co Pani "zdjęła miarę"w dniu składania zamówienia).Suknia ma być gotowa 3 tyg przed slubem i ewentualnie wtedy dopiero Panie naniosą poprawki (jeżeli oczywiście bedzie potrzeba).
Co o tym sądzicie?Z tego co czytam,to raczej zawsze są jakieś 3 przymiarki.A może któraś z Was też nie miała żadnych przymiarek?

Pozdrawiam
dzudi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:00   #2
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Hej, ja zupełnie tego salonu nie znam, ale coś mi się wydaje, że oni mogą zamawiać suknię z Chin i potem ją na Ciebie 'dorobią'.. Dlatego nie masz przymiarek, bo te suknie dość długo idą.. Ale może też być zupełnie inaczej więc się nie denerwuj. Tylko to jednak dziwne bez tych przymiarek.
anagat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 08:40   #3
waniliaania2009
Wtajemniczenie
 
Avatar waniliaania2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Malopolskie
Wiadomości: 2 236
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Ja nie znam tego salonu, ale z wlasnego doswiadczenia wiem, ze jak zamowielam suknie i poszlam na 1 przymiarke to suknia byla idealna, mialam tylko malutka korekte przy biuscie bo koronka mi troszke odstawala, ale to taka kosmetyczna poprawka. Mysle ze nie masz sie czym matrwic. Jezeli dobrze wzieli miare i nie schudniesz lub nie utyjesz to bedzie idealna
waniliaania2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:17   #4
dzudi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

DziękujęPostaram się nie martwić.Miejmy nadzieje,ze wszystko bedzie w porządku.
dzudi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 08:43   #5
Madlenw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 67
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

... albo poprostu tam zadzwoniń i zapytaj
Tak najłatwiej
Madlenw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:24   #6
agusia_264
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 543
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Hej
Ja też tam zamówiłam suknię ślub mam 04 wrzesnia. na którą suknię się zdecydowałaś? Mi tez Pani powiedziała ze suknia będzie gotowa na miesiąc przed ślubem i żebym wtedy przyszła i jak trzeba coś będzie przerobić to się przerobi
__________________
Zapuszczam i regeneruje włosy
Odchudzanie w trakcie
20.02.2012 - 93
16.03.2012 - 80,8
17.06.2012 - 73,7
jest : ....
Cel: 55,0
175cm
agusia_264 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:35   #7
dzudi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Zdecydowałam się na "białą hiszpankę",a Ty?
Pani wygląda na dość kompetentną osobę,ale mimo wszystko wkurza mnie ze nie ma tych przymiarekNo ale coż,trzeba mieć nadzieje,że wszystko będzie ok

Pozdrawiam
__________________
NASZ ŚLUB: 10.07.2010
http://s1.suwaczek.com/20100710291117.png
dzudi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 21:05   #8
agusia_264
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 543
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

A możesz ją opisać ona była w salonie czy sama wymyśliłas ja jako szablon wybrałam taką która wisiała zaprojektowana przez tą kobiete. Tylko dodałam mnóstwo swoich przeróbek. Więc będzie na kole biała gorset bez ramiączek troche zmarszczany z wzorem z koronek i diamencików dół będzie podpinnany tzn tak drapowany ale z nieco większych drap ni zie zazwyczaj widuje ale bez przesady czy będzie drapowana do samego końca to zadecyduje jak będzie uszyta i pani mi pokaże taką wersje i taką żeby troche było zostawione bez drap u doły i normalnie puszczone. Oprócz tego dodałam żeby pod niektórymy upięciami były małe aplikacje z koronki i diamencików. Dodatkowo zażyczyam sobie tren też drapowanyok 0,7m. Suknia jest z organtyny. Co więvcej na dole jest też kwiat zrobiony z organtyny. Całośc wygląda bajeczniedo tego bolerko z satyny pokrytej organtyną z naszytą aplikacją taka jak na gorsecie i dole sukni. Welon do bioder z tiulu z ozdobną tasiemką Kobieta jest super dziś do niej dzwoniłam bo chciałąm dodać żeby drapy były mniejsze i do samego dołu ona zaproponowała ze zostawią trochę dłuższą suknie żebym zobaczyła dwie wersje. PO prostu super jak tam byłam to też moje zdanie było najważniejsze one bardzo dobrze doradzają ale nie zmuszają klientekj do swojego zdania bardzo mi sie to podobało. Wogóle mi sie wydaje ze ona jest super. Mnie tez zsastanawia ta jedna przymiarka ale ona powiedziałą ze jak przymierze to później ide na 2 godziny a one poprawiają to co trzeba pprawić w sumie mi sie wydaje ze ta suknie zostanie jeszce u niej bo przeciez w miesiąc można jeszcze schudnąc albo zgrubnąc dowiemy sie na miejscu kiedy masz ślub? ja 4 wrzesnia
__________________
Zapuszczam i regeneruje włosy
Odchudzanie w trakcie
20.02.2012 - 93
16.03.2012 - 80,8
17.06.2012 - 73,7
jest : ....
Cel: 55,0
175cm
agusia_264 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 09:06   #9
dzudi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Tak jak już pisałam,sukienka to biała hiszpanka i jest ona również zaprojektowana przez Panią z salonu.Szczerze mówiąc,to nie zwróciłam na nią początkowo żadnej uwagi.Zakochałam się w niej dopiero po przymierzeniu za namową Pani z salonu
W sukience urzekło mnie przede wszystkim to,że doskonale podkreśla figurę,wysmukla,nie jest też sukienką typu "księżniczka",ani też zbyt skromna(takiej właśnie szukałam)
Góra jest raczej prosta,dopasowana,pokryta z jednej strony koronką.Od bioder sukienka delikatnie się"rozkloszowuje",pokryw a ją koronka schodzącą po skosię w dół,spod reszty wychodzi warstwa tiulu.
Nie wiem jak Ty,ale ja dostłam w cenie sukni(2100zl)dwa welony,jeden długi,drugi krótki oraz moja kochana mama,mająca zdolności negocjacyjne,dogadała się z Panią i również w tej cenie dostanę bolerkoTakże uważam,że wcale nie tak drogo w porównaniu do innych salonów.
Ślub mam 10 lipca 2010 i miesiąc wczesniej mam przyjechać po suknię i wtedy ewentualnie nastąpią poprawki.Napewno suknia będzie trochę dłuższa bo jak ja zamawiałam to nie maiłam jeszcze butów,więc Pani musiała zostawić pewnien "zapas"
Jeżeli masz jakieś zdjęcia swojej sukinki,to poślij.Z opisu wydaję sie być bardzo interesująca

Pozdrawiam
__________________
NASZ ŚLUB: 10.07.2010
http://s1.suwaczek.com/20100710291117.png
dzudi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:47   #10
ewelina_2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Witam,

Moja opinia dotycząca salonu Belcanto: PROFESJONALIZM w 100%. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej. Pani, która tam z nami rozmawia jest bardzo miła, potrafi świetnie doradzić i nie ukrywa kiedy coś nie jest OK. Po za tym atmosfera jaka tam panuje, nastraja bardzo pozytywnie. Panie Traktują Cię bardzo indywidualnie, jak byś była jedyną klientką.

polecam gorąco! Duży wybór oryginalnych sukien!
pozdrawiam
E.
ewelina_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 14:15   #11
agusia_264
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 543
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Ja za moją zapłace 2500 w tym welon i bolerko Pani z salonu proponowała mi długi welon ale ja mam dość długi tren który sama wymyślilamdodatkowo , bo zawsze marzyłam o takim więc długi welon nie będzie pasował Ja też nie chciałam skromnej sukni dla tego tyle dodatków zamówiłam (typu koronki pod upięciami i diamenciki)żeby była nie skromna ale tez nie przesadzona Rękawiczki kupie sama bo Pani z salonu proponowala mi rękawiczki za łokieć a ja osobiście wolę przed łokieć
__________________
Zapuszczam i regeneruje włosy
Odchudzanie w trakcie
20.02.2012 - 93
16.03.2012 - 80,8
17.06.2012 - 73,7
jest : ....
Cel: 55,0
175cm
agusia_264 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 17:15   #12
dzudi87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 17
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

A mi zdecydowanie odradziła zakup rękawiczek
__________________
NASZ ŚLUB: 10.07.2010
http://s1.suwaczek.com/20100710291117.png
dzudi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 21:45   #13
aluska920
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

hej, ja też mam zamówioną suknie w salonie BELCANTO, zamiawiałam ją jeszcze w ubiegłym roku,dzieki temu tez dostałam spory upust. A to była pierwsza na która spojrzałam i mimo że chodziłam pozniej po roznych salonac h to jednak wróciłam do tej, PAni odrazu powiedziała mi ze wybrałam idealna suknie dla siebie, a zeby mi to udowodnic przymierzyłam jeszcze inne suknie i to potwierdziło mój wybór. Pani jest naprawde profesjonalistką, ma wprawne oko, umie doradzić. Suknie są szyte, a nie sprowadzane z chin tego jestem pewna!!! polecam wszystkim pannom młodym bo naprawde warto, w zadnym innym salonie nie spotkałam sie z takim profesjonalizmem, a co do tego ze przymiarka jest jedna to bardzo dobre, zaoszczedza czasu a długie oczekiwanie tez ma swój urok ja się z paniom umówiłam ze na przymiarke przyjde niecałe 3 tyg przed slubem, a odbiore suknie tydzien przed slubem bo niemam jej gdzie trzymac, po za tym to zawsze korci pozdrawiam i gorąco polecam
Ps. jesli ktos zamowi tak jak ja suknie rok wczesniej i podpisuje się umowe to Pani pozwala spłacać w ratach i daje spory upust co napewno ułatwia sprawe.

Edytowane przez aluska920
Czas edycji: 2010-04-29 o 22:10
aluska920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:15   #14
malenkaMi
Raczkowanie
 
Avatar malenkaMi
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 119
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Ja wczoraj zamówiłam sukienkę w Belcanto - obsługa naprawdę świetna, cudowna atmosfera, a poza tym spory upust - gdyż zamówiłam rok wcześniej... w cenie 1700 mam sukienkę oraz welon 2m. , zamiast bolerka będę miała puszczone szarfy z woalu... Sukienka jest naprawdę cudna zakochałam się od pierwszego wejrzenia , a jak przymierzyłam to wiedziałam , że żadnej innej nie chcę... Styl grecki..

Polecam wszystkim salon , a w szczególności właścicielkę - Panią Alicję...
__________________
razem od
30 lipca 2003

zaręczeni
30 lipca 2009

zaślubieni
30 lipca 2011


http://www.abcslubu.pl/suwaczki/2011_07_30_101_1.png
malenkaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 16:15   #15
malgorzatakrakow
Przyczajenie
 
Avatar malgorzatakrakow
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Magiczny Kraków;)
Wiadomości: 5
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

szłam do ślubu w sukni z salonu Belcanto (model Biała Hiszpanka) i czułam się w niej rewelacyjnie. Jest lekka, idealnie dopasowuje się do ciała, tył sukni zdobi wiązanie. Ogromne wrażenie na gościach weselnych zrobił zakupiony z suknią bardzo długi welon..
malgorzatakrakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 07:12   #16
dropit
Zadomowienie
 
Avatar dropit
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Górki
Wiadomości: 1 304
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Absolutnie nie!!! ja szyłam w belcanto i jestem bardzo zadowolona
__________________


.
.
dropit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 07:48   #17
PannaAgnieszka
Rozeznanie
 
Avatar PannaAgnieszka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków/ Krzeszowice
Wiadomości: 641
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Cytat:
Napisane przez dropit Pokaż wiadomość
Absolutnie nie!!! ja szyłam w belcanto i jestem bardzo zadowolona
A jak wczesnie zamawialas? szylas wedlug swojego projektu?
__________________
01.12.2012
31.12.2013
YES YES YES 29.08.2015
PannaAgnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 18:58   #18
becia__15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Spytkowice
Wiadomości: 72
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Dziewczyny!
Trochę odświeżę temat, bo jestem na etapie szukania sukni ślubnej i Pani z Bolcanto zaproponowała, że uszyje mi sukienkę ze zdjęcia, które przyniosę. Czy ktoś już kupował tam "wymyśloną" kreację, nie z kolekcji Pani Alicji? Byłyście zadowolone z efektu?

Pozdrawiam
becia__15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 19:19   #19
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Cytat:
Napisane przez becia__15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Trochę odświeżę temat, bo jestem na etapie szukania sukni ślubnej i Pani z Bolcanto zaproponowała, że uszyje mi sukienkę ze zdjęcia, które przyniosę. Czy ktoś już kupował tam "wymyśloną" kreację, nie z kolekcji Pani Alicji? Byłyście zadowolone z efektu?

Pozdrawiam
gdzie znajduje się ten salon?
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-21, 19:33   #20
becia__15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Spytkowice
Wiadomości: 72
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Długa 22/4, na I piętrze
becia__15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 22:08   #21
predziowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Odświeże temat! Ja kupowałam suknie w tym roku. Panie wzięły wymiary w styczniu i umówinona bylam na przymiarke i odbiór w lipcu tydzień przed ślubem bo dopiero wtedy przylatywałam do Poslki. Obsługa cudowna, suknia idealnie dopasowana, gdyby wymiary się w tym czasie zienily wystarczy dac im znac i wezma to pod uwagę i będzie wszystko ok. Kupiona u nich suknia przeszla naprawdę wiele tzn ubrałam ja o 12 w południe i sciagnelam o 8.30 rano do tego plener! - lezenie na murawie stadionu plus pływanie w wodzie. Panie w sklepie bardzo mile i potrafią swietnie doradzić. POLECAM!
Poza tym serdecznie mogę polecić nasza fotograf Małgorzate Brylle - gdyby ktoś chciał nasza sesje - piszcie
predziowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-24, 17:00   #22
Pchelkia
Raczkowanie
 
Avatar Pchelkia
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 244
Dot.: Salon Belcanto-Kraków

Cytat:
Napisane przez predziowa Pokaż wiadomość
Odświeże temat! Ja kupowałam suknie w tym roku. Panie wzięły wymiary w styczniu i umówinona bylam na przymiarke i odbiór w lipcu tydzień przed ślubem bo dopiero wtedy przylatywałam do Poslki. Obsługa cudowna, suknia idealnie dopasowana, gdyby wymiary się w tym czasie zienily wystarczy dac im znac i wezma to pod uwagę i będzie wszystko ok. Kupiona u nich suknia przeszla naprawdę wiele tzn ubrałam ja o 12 w południe i sciagnelam o 8.30 rano do tego plener! - lezenie na murawie stadionu plus pływanie w wodzie. Panie w sklepie bardzo mile i potrafią swietnie doradzić. POLECAM!
Poza tym serdecznie mogę polecić nasza fotograf Małgorzate Brylle - gdyby ktoś chciał nasza sesje - piszcie
Odswiezam temat bo sama jestem zainteresowana tym salonem.

Czy ktos ma jakies nowe doswiadczenia?
__________________
21 wrzesnia 2013 - pierwsza randka
21 grudnia 2016 - zareczyny

12 sierpnia 2017
Pchelkia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-24 18:00:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.