wizażystka - Białystok - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 11:47   #1
zumu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14

wizażystka - Białystok


Witam,

Czy ktoś mógłby mi polecić dobrą wizażystkę bądź kosmetyczkę w Białymstoku, która profesjonalnie wykona mi makijaż ślubny? To bardzo ważne dla mnie. Z góry dziękuję.
zumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 21:22   #2
zumu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: wizażystka - Białystok

Nikt nie wie To może zapytam inaczej: czy ktoś miał do czynienia z panią Anną z www.studioanna.pl? Czy to dobry salon kosmetyczny? Warto tam pójść?
zumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 13:26   #3
magda2482
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 37
Dot.: wizażystka - Białystok

Byłam w tym salonie na depilacji i byłam bardzo zadowolona. Ale jak z makijażem, niestety nie wiem. Też szukam dobrej wizażystki-makijażystki w Białymstoku...
magda2482 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:54   #4
zumu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: wizażystka - Białystok

Cytat:
Napisane przez magda2482 Pokaż wiadomość
Byłam w tym salonie na depilacji i byłam bardzo zadowolona. Ale jak z makijażem, niestety nie wiem. Też szukam dobrej wizażystki-makijażystki w Białymstoku...
Skoro też szukasz, to się podzielę, bo chyba już znalazłam Jedna z Wizażanek podała mi namiary na Salon As na ul. Zwierzynieckiej 11/1 do pani Tamary Łazowskiej. Jeszcze tam nie byłam, ale pewnie się wybiorę niebawem na próbny makijaż. A i jeszcze telefon: 085 742 74 67
zumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 09:01   #5
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: wizażystka - Białystok

Cytat:
Napisane przez zumu Pokaż wiadomość
Skoro też szukasz, to się podzielę, bo chyba już znalazłam Jedna z Wizażanek podała mi namiary na Salon As na ul. Zwierzynieckiej 11/1 do pani Tamary Łazowskiej. Jeszcze tam nie byłam, ale pewnie się wybiorę niebawem na próbny makijaż. A i jeszcze telefon: 085 742 74 67
Hmm wiesz ja tez szukam bo miałam juz makijaż próbny ale wyszedł bardzo bardzo źle. Zle dobrany podkład ciemne usta.. postarzylo mnie o 10 lat. O Asie słyszałm rożne opinie. Mówią ze to fabryka snów i kazda z dziewczyn wychodzi tak samo umalowana... Ja chyba wybiore sie do kamelona (nie słyszłaam złych opini) bo juz tez mi sił nie starcza na szukanie i proszenie zeby ktoś pomógł. Tu na wizażu chyba mało dziewczyn z Białego.. Napisz proszę jak było na makijazu Moze i ja się tam wybiorę?
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 21:45   #6
zumu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: wizażystka - Białystok

A mogłabyś podać namiary na tego Kameleona? Mój ślub co prawda będzie w Białymstoku (a w zasadzie pod Białym), ale nie pochodzę stamtąd ja, tylko mój narzeczony. Nietypowo trochę, ale jakoś tak wyszło W każdym razie gromadzę namiary na salony kosmetyczne w Białymstoku, żeby kiedy w końcu będę mogła tam pojechać, przetestować te najlepsze za jednym zamachem Pewnie dopiero wybierzemy się do Białego w połowie lipca, więc jeśli masz tyle czasu, to mogę wtedy zdać relację A i napisz też może, gdzie tak kiepsko wyszedł Twój próbny makijaż, żebym ja też omijała to miejsce szerokim łukiem
zumu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 21:39   #7
Brenda
Raczkowanie
 
Avatar Brenda
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Wieś
Wiadomości: 122
Dot.: wizażystka - Białystok

Kamelon mieści się na białówny 4 zresztą podaję Ci ich stronę to sobie zerkniesz. Moja siostra miała tam makijaż przy okazji własnie pokazu sukien ślubnych ona była pod wrażeniem makijażu (gorzej z fryzurami choc dziewczyny inne chwalą) jak przyszła do domu też byłam pod wrażeniem. Doskonale podkreślone piękne oczy siostry.. ach.. O próbnym nie moge napisać tutaj bo zrobię nieporzrebnie zła opinię a dla niektórych moze się taki akurat makijaż podobać, dla mnie spaliło tę osobę bardzo złe dobranie podkładu do skóry, brak jej modelowania, co przy takiej klasie i tylu szkoleniach i certyfikatach nie powinno mieć miejsca! Wyglądałam jak trupek!! Jeśli bardzo chcesz mogę Ci wysłać wiadomość z informacją kto to na priva.

Edytowane przez Brenda
Czas edycji: 2007-06-19 o 21:40 Powód: Zapomniałam o stronie: http://www.kameleonbialystok.pl/salonyfryzjerskie.html
Brenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-26, 00:19   #8
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: wizażystka - Białystok

Jeżeli chodzi o wybór wiażystki to warto wczesniej odwiedzić jej stronę internetową i zobaczyc portfolio
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 10:58   #9
Bea_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: wizażystka - Białystok

Ja sie malowałam w gabinecie Medest i byłam bardzo zadowolona, dziewczyna ma wyczucie .
Bea_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:35   #10
monia1001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: wizażystka - Białystok

Po kilku nieszczęśliwych wpadkach z białostockimi "wizażystkami" trafiłam do Tamary z Asa na Zwierzynieckiej i od tamtej pory chodzę tylko do niej. ma niesamowity talent, a do tego jest niezwykle ciepłą osobą. Makijaż wytrzymuje do rana, kosztuje 100 zł, może i drogo ale wykonany kosmetykami z górnej półki (chanel, dior etc więc nie ma sie co dziwić)
szczerze polecam! najlepiej dzwonić na komórkę 502 567821
monia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 13:22   #11
aneta_23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: wizażystka - Białystok

Ślub ma się raz w życiu więc nie ma co ryzykować. Wszystkie moje znajome polecały mi Fabrykę Marzeń na św. Rocha.

Właścicielka sama zajmuje się szkoleniem z zakresu wizażu i to od lat. Byłam na ślubie przyjaciółki. Tak wspaniałego makijażu nie widziałam w życiu. Coś wspaniałego.

Zachwycona była przede wszystkim sama młoda.

Jeśli nie chcecie, żeby ktoś wam spieprzył sprawę lub po prostu chcecie czuć się wyjątkowo to śmiało mogę polecić panią Agnieszkę.

Zresztą najlepiej jest sprawdzić osobiście.
aneta_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 15:30   #12
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: wizażystka - Białystok

Cytat:
Napisane przez aneta_23 Pokaż wiadomość
Ślub ma się raz w życiu więc nie ma co ryzykować. Wszystkie moje znajome polecały mi Fabrykę Marzeń na św. Rocha.

Właścicielka sama zajmuje się szkoleniem z zakresu wizażu i to od lat. Byłam na ślubie przyjaciółki. Tak wspaniałego makijażu nie widziałam w życiu. Coś wspaniałego.

Zachwycona była przede wszystkim sama młoda.

Jeśli nie chcecie, żeby ktoś wam spieprzył sprawę lub po prostu chcecie czuć się wyjątkowo to śmiało mogę polecić panią Agnieszkę.

Zresztą najlepiej jest sprawdzić osobiście.

reklama.
axox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:24   #13
moja pasja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: wizażystka - Białystok

Dziewczyny...szukajcie wizażystek, nie każda kosmetyczka jest dobrą wizażystką!Choć w sumie to i tak Wasza decyzja, mogę się mylić. Ja trafiłam na makijaż do pani Marcjanny Gładkowskiej poprzez moją przyjaciółkę i malowałam się już kilka razy. Makijaż trzyma się wyśmienicie całą noc, kosmetyki mnie nie uczulają i co najważniejsze - PODOBAŁO MI SIĘ! A jestem strasznie wybredna. Pani Marcjanna pracuje w szkole wizażu na ul. Krakowskiej, potrafiła mi wszystko doradzić i dostałam nawet błyszczyk i promocję z okazji kolejnego makijażu podaję numer tel. 509 275 880. Szczerze polecam. Magdalena. W.
moja pasja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 18:31   #14
beataaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: wizażystka - Białystok

Hej Kochane, ja mam ślub w tym roku i zapisałam się do pani Agaty Stępnickiej czy słyszałyście o niej? Chciałabym poprosić o opinie.
beataaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 21:45   #15
magda_zawadzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Smile Dot.: wizażystka - Białystok

Ja też polecam p. Marcjanna . Miałam w kilku miejscach makijaże , ale ten był bardzo piękny i trwały. Nie wyglądałam w nim jak w masce, podobał się mojemu mężowi .
magda_zawadzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 10:59   #16
paulinnka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 2
Dot.: wizażystka - Białystok

Dziewczyny z kolei ja mogę polecić Pani Aksanę Łapicką.
Robiła makijaż dla mnie na ślub, moją siostrę i mamę. Wyszło po prostu bosko, choć pierwotnie myślałam o nieco innym makijażu.
Polecam bo również na zdjęciach wyszedł pięknie, a przede wszystkim makijaże wszystkich nas malowanych utrzymały się całą noc! Na pewno jeszcze wrócę do niej. Nie mam numeru bo umawiała siostra, znajdziecie ją na web.facebook.com/Pracownia-Wizerunku-Łapicki-Artroom-131666003533791/
Buziaki))
paulinnka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 18:01   #17
paulinka120482
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: wizażystka - Białystok

Ja polecam Kasię Opara. Maluje w Warszawie i w Białymstoku. Uczyła się u Kasi Sujki i Agi Brody.
Najpierw robiła mi makijaż na imprezę i po pierwszej rozmowie wiedziałam, że jest naprawdę dobra. A efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Ma talent Zresztą od niej również nie można oderwać oczu. Teraz każda impreza nie może się bez niej obejść. Oczywiście na ślub również malowała mnie i moją rodzinkę. Wszyscy byli zachwyceni, a makijaże trzymały się całą noc. Świadkowa nawet wystąpiła w nim na poprawinach!

tel. do niej 602-330-037

instagram
https://www.instagram.com/kasiaopara_makeup/

@kasiaopara_makeup
paulinka120482 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 19:01:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.