fryzjer o 7 rano i makijaż - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-29, 06:47   #1
macleanka3660
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1

fryzjer o 7 rano i makijaż


Drogie dziewczyny
mam pytanie do Was, szczególnie tych po ślubie. Wiem, że zalecane jest by najpierw był fryzjer a potem makijaż. Ciężko mi będzie chyba zrobić taką kolejność. Moja makijażystka nie może później niż w godzinach 8-10 a ma do wymalowania 4 osoby ( ja , świadek i 2 mamy). Pytanie do Was czy to rzeczywiści taki problem, że najpierw jest makijaż ? Mogłabym jeszcze umówić się do fryzjera na 6.30-7.00 rano zależy czy mi fryzjerka się zgodzi otworzyć wcześniej gabinet. W związku z tym kolejne pytanie do Was. Ślub mam na 14.45 myślę ze o 13 trzeba być już gotowym od stóp do głów. Czy to moje szykowanie nie jest trochę za wcześnie? Myśle sobie że w domu przynajmniej będę spokojniejsza jak od rana będę wyszykowana potem na spokojnie się ubrać wypić kawkę i ogarniać gości. Proszę Was dobre rady
macleanka3660 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 17:23   #2
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: fryzjer o 7 rano i makijaż

O mamo. O 7.00 fryzjer? Toż to już fryzurę rozczochrać można przez tyle czasu:P Ja w sumie umówiłam się na 11, ale jedna osoba mnie malowała i czesała. Więc o kolejności się nie wypowiem, a ślub był na 15stą :P .

Wydaje mi się że będziesz zmęczona jak wstaniesz tak wcześnie. Bo wiadomo jakiś prysznic trzeba wcześniej i się ubrać w coś. A co do gości...to przecież masz świadkową i świadka, pogadaj niech oni w razie czego pomogą gościom. Na pewno będziesz miała dużo na głowie tego dnia, ale postaraj się zrobić tak, żeby było jak najmniej. W końcu to Wasz dzień. Goście to dorośli ludzie, poradzą sobie. A Wy już w dzień ślubu powinniście starać się powolutku zrelaksować przed.

Edytowane przez Krolowalasu
Czas edycji: 2017-06-29 o 17:26
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-29 18:23:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.