Zwiazek ze starszym mezczyzna... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 15:22   #1
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Unhappy

Zwiazek ze starszym mezczyzna...


Witajcie Drogie Wizazanki. Prosze Was o szczere opinie... Otoz... Niedawno poznalam bardzo ciekawego mezczyzne. Jest bardzo madry, odpowiedzialny, wesoly, opiekunczy i... dojrzaly... No wlasnie - niedlugo skonczy 30 lat, a ja mam 17,5... Jestem bardzo ladna dziewczyna, zdolna i inteligentna - zdaje sie, ze moglabym miec kazdego chlopaka w moim wieku (to nie przeszkadzaloby rodzicom, nie wzbudzalo sensacji, itp.), ale chce czegos innego... Po prostu innego zycia.
Zdaje mi sie, ze zyje w naprawde chorym swiecie... Gdy trwa rok szkolny po zakonczeniu zajec nie chce wracac do domu - tego miejsca nie moge raczej nazwac domem - czuje sie tu malo bezpiecznie, wiecznie sa jakies problemy, bo to nie posprzatalam tu, bo nie zjadlam tego, bo przynioslam dwojke z klasowki... Z kolei na wakacjach (obecnie) marze, aby jak najszybciej wrocic do szkoly.
Moja matka zajmuje bardzo wysokie stanowisko w pracy, totez czesto nie ma jej w domu, pozno wraca, a jak juz jest w domu tu robi sobie maraton telewizyjny - "Anna Maria W." > "W11" > itd. (nie wiem w jakiej kolejnosci to leci) - i tak do 21 - pozniej idzie spac. Jak mam jakis problem nie moge sie do niej zwrocic, bo jak mowie to nie slucha, bo oglada te swoje seriale, albo krzyczy, ze jej zawracam glowe glupotami i ona oglada TV, bo tam sa ciekawsze rzeczy. Z kolei moj ojciec ma problemy na podlozu psychicznym. Gdy bylam mala bil mnie i mame za byle co. Teraz juz tego nie robi, ale czasami boje sie jego reakcji na pewne rzeczy (np gdyby sie dowiedzial o takim zwiazku). Po prostu nie wiem co kiedys mu odbije i co moglby nam zrobic. Mam mlodsza siostre, z ktora mam dobre kontakty tylko wtedy kiedy ona czegos ode mnie chce - wtedy jest mila.
Chce skonczyc liceum (jestem w 2 klasie), zdac jak najlepiej mature (za rok) i pojsc na studia - koniecznie do innego miasta (najlepiej stolicy), bo chce byc jak najdalej "domu".
Ale z drugiej strony chcialabym byc naprawde kochana - wiem, ze rodzina mnie mocno kocha, ale... chce, aby to mocniej ktos mi pokazal. I mysle, ze ten facet jest idealny dla mnie. Tylko znowu mam przeszkode...
1) Rodzice gdyby sie dowiedzieli kazali by mi to wybic z glowy;
2) mieszkamy na dwoch roznych kontynentach;
3) dziela nas 4 godziny lotu samolotem;
4) jestem niepraktykujaca chrzescijanka, a on muzulmaninem;
5) nasze swiaty straszine sie od siebie roznia-wartosci, ktore wyznajemy, itp.;
6) nie znam jego jezyka, on nie zna naszego-polskiego, wiec rozmawiamy po angielsku, ale boje sie, ze jak przyjdzie do rozmowy na powazniejsze tematy to po prostu sie pogubie w tym angielskim i nie dogadamy sie...
Mam teraz z nim kontakt telefoniczny, e-mailowy i przez komunikator. Bardzo mu na mnie zalezy.


Wizazanki! Naprawde prosze o pomoc. Co sadzicie o takim zwiazku? Co moge zrobic ze swoim zyciem? Chce sie zmienic, cos zmienic... Nie chce tak zyc.

Pozdrawiam i dziekuje za lekture i chec pomocy Dziewczyny
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:27   #2
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Myślę ,że Twoje zainteresowanie tak starszym mężczyzną wynika z braku odpowiedniego wzorca jakim jest ojciec. Nie twierdze ,że w tym nie ma uczucia ,ale uważam ,że to jednak związek bez większej przyszłości
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:39   #3
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Uwazam, ze zawsze bylam powazna dziewczyna, inna niz moi rowiesnicy, mama zawsze wspomina, ze w dziecinstwie wolalam robic ciekawsze rzeczy, niz bawic sie z dziecmi w piaskownicy...
Dlatego nie szukam chlopaka w moim wieku. Tylko z drugiej strony wlasnie mam obawy czy 12 lat roznicy to nie za duzo?

wampirek6, bardzo dziekuje za opinie
Postaram sie "uzbierac" tych opinii jak najwiecej i sama wysunac wnioski/postanowienia
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:43   #4
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Taki związek nie ma przyszłości, jak sama napisałaś : różnicie się wyznawanymi wartosciami. Tak naprawdę to żadne uczucie. Jesteś niezrozumiana przez rodziców, dlatego szukasz oparcia poza domem, wśród obcych ludzi.
Spójrz realnie: przeciez go nie znasz, rozmowy przez gg to zabawa, on moze napisać ci o sobie wszystko, tak naprawdę to obcy człowiek.
Jak sobie wyobrazasz ewentualny związek? Skończysz 18 lat i uciekniesz za granicę?

Poza tym on jest muzułmaninem i mam swoje niedobre podejrzenia związane z tą znajomoscią.

Niepraktukująca chrześcijanka - jak to pięknie brzmi. A nie to obłudne "niepraktykujaca katoliczka". Uścisnęłabym ci ręke za te deklarację.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:45   #5
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

12 lat to jest za dużo niestety , a biorąc pod uwagę jeszcze różnice kulturowe jakie zapewne są to już w ogóle.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:45   #6
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Witajcie Drogie Wizazanki. Prosze Was o szczere opinie... Otoz... Niedawno poznalam bardzo ciekawego mezczyzne. Jest bardzo madry, odpowiedzialny, wesoly, opiekunczy i... dojrzaly... No wlasnie - niedlugo skonczy 30 lat, a ja mam 17,5... Jestem bardzo ladna dziewczyna, zdolna i inteligentna - zdaje sie, ze moglabym miec kazdego chlopaka w moim wieku (to nie przeszkadzaloby rodzicom, nie wzbudzalo sensacji, itp.), ale chce czegos innego... Po prostu innego zycia.
Zdaje mi sie, ze zyje w naprawde chorym swiecie... Gdy trwa rok szkolny po zakonczeniu zajec nie chce wracac do domu - tego miejsca nie moge raczej nazwac domem - czuje sie tu malo bezpiecznie, wiecznie sa jakies problemy, bo to nie posprzatalam tu, bo nie zjadlam tego, bo przynioslam dwojke z klasowki... Z kolei na wakacjach (obecnie) marze, aby jak najszybciej wrocic do szkoly.
Moja matka zajmuje bardzo wysokie stanowisko w pracy, totez czesto nie ma jej w domu, pozno wraca, a jak juz jest w domu tu robi sobie maraton telewizyjny - "Anna Maria W." > "W11" > itd. (nie wiem w jakiej kolejnosci to leci) - i tak do 21 - pozniej idzie spac. Jak mam jakis problem nie moge sie do niej zwrocic, bo jak mowie to nie slucha, bo oglada te swoje seriale, albo krzyczy, ze jej zawracam glowe glupotami i ona oglada TV, bo tam sa ciekawsze rzeczy. Z kolei moj ojciec ma problemy na podlozu psychicznym. Gdy bylam mala bil mnie i mame za byle co. Teraz juz tego nie robi, ale czasami boje sie jego reakcji na pewne rzeczy (np gdyby sie dowiedzial o takim zwiazku). Po prostu nie wiem co kiedys mu odbije i co moglby nam zrobic. Mam mlodsza siostre, z ktora mam dobre kontakty tylko wtedy kiedy ona czegos ode mnie chce - wtedy jest mila.
Chce skonczyc liceum (jestem w 2 klasie), zdac jak najlepiej mature (za rok) i pojsc na studia - koniecznie do innego miasta (najlepiej stolicy), bo chce byc jak najdalej "domu".
Ale z drugiej strony chcialabym byc naprawde kochana - wiem, ze rodzina mnie mocno kocha, ale... chce, aby to mocniej ktos mi pokazal. I mysle, ze ten facet jest idealny dla mnie. Tylko znowu mam przeszkode...
1) Rodzice gdyby sie dowiedzieli kazali by mi to wybic z glowy;
2) mieszkamy na dwoch roznych kontynentach;
3) dziela nas 4 godziny lotu samolotem;
4) jestem niepraktykujaca chrzescijanka, a on muzulmaninem;
5) nasze swiaty straszine sie od siebie roznia-wartosci, ktore wyznajemy, itp.;
6) nie znam jego jezyka, on nie zna naszego-polskiego, wiec rozmawiamy po angielsku, ale boje sie, ze jak przyjdzie do rozmowy na powazniejsze tematy to po prostu sie pogubie w tym angielskim i nie dogadamy sie...
Mam teraz z nim kontakt telefoniczny, e-mailowy i przez komunikator. Bardzo mu na mnie zalezy.


Wizazanki! Naprawde prosze o pomoc. Co sadzicie o takim zwiazku? Co moge zrobic ze swoim zyciem? Chce sie zmienic, cos zmienic... Nie chce tak zyc.

Pozdrawiam i dziekuje za lekture i chec pomocy Dziewczyny


kotku, samokrytycyzmu troszke
uroda to nie wszystko, inteligencje dzielimy na dwie, tą zwykłą zdolość uczenia i mentalną, umożliwiającą kontaktów z ludźmi, poziomu rozmów etc.
Troszke niepowazna jestes. Jestes strasznie młoda, ja w sumie też tylko ciut starsza od Ciebie, mam chłopaka 25 letniego i sama sie zastanawiałam czy to juz nie za dużo jak dla 20 latki.. teraz Ci impnuje, a co bedzie potem? w Twoim wieku sie chodzi na imprezy, upija [nie mówie ze to pochwalam ale w młodości tak jest ] a znim co? przedstawisz go kumpelom i pójdziecie razem na melanż? zrezygnuj bo potem bedziesz żałowac.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 15:51   #7
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

xxsmutnaxx - wlasnie nie jestem taka jak inni moi rowiesnicy - nie upijam sie, nigdy w zyciu w ustach nie trzymalam papiersa, czy nie probowalam narkotykow. Po prostu nie zalezalo mi na byciu jak moi "super", "extra" wyluzowani rowiesnicy, ktorym tylko piwo i seks w glowach
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 16:14   #8
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

najlepiej to sama sie zastanów i odpowiedz na pytanie: Jak wyobrażasz sobie Wasz związek?? On jest muzułmaninem. Dzielę Was różnice kulturowe, religijne i światopoglądowe... Nie zna polskiego więc do Polski nie przyjedzie. Ma 30 lat wiec podejrzewam, że ma zonę (bądź kilka) i gromadkę dzieci.

Przez internet można roztoczyć przepiękne wizje wspólnej przyszłości, wysnuć swój nieprawdopodobny obraz, który bardzo lub zupełnie odbiega od rzeczywistości.

Skoro jesteś tak inteligentna za jaką sie uważasz dlaczego nie spojrzysz na to trzeźwym okiem??

Poza tym masz 17 lat i na miłość masz czas... taka prawdziwą, nie internetową

Rozumiem to, że nie masz w domu oparcia i naprawdę bliskiej osoby... ale nie traktuj tego mężczyzny jako jedynej okazji do miłości

P.S. napisałaś, że zalezy Ci na "innym" zyciu. Innym czyli jakim??

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2008-08-01 o 16:19 Powód: P.S. napisałaś, że zalezy Ci na "innym" zyciu. Innym czyli jakim??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:16   #9
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Nie jesteś szczególnym wyjątkiem, zapewniam cię

Zamiast zwierzac się mężczyznom zza oceanu, zwierz się nam, jesteśmy blizej. Może znajdziesz tu przyjaciółkę?
Twoim problemem nie jest ten mężczyzna tylko samotność. Masz prawię połowe tego wieku co ja mam. Swojego księcia z bajki poznałam 2 lata temu dopiero. Więc wszystko przed tobą.
Popracuj moze trochę nad relacjami z matką? Dorośli tak mają - praca, dom - rutyna. Zycie traci sens, zaczyna się wegetacja, wszystko cie irytuje, kiedy widzisz jak zycie przecieka ci między palcami.
Podejdz kiedys do matki i ja po prostu przytul i powiedz "kocham cie, cieszę się ze jesteś", tak bez powodu. A po jakims czasie zaproponuj cos wspolnego, w jakis wolny weekend - malowanie paznokci, wspolne gotowanie, zakupy - to co lubi twoja matka.
pokaż jej ze nie jestes tylko dzieckiem, ktore stale czego chce od niej, ale takze przyjaciolka.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:22   #10
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Moje zdanie. Daj sobie z nim spokój. Róznica 12, 13 lat nie jest może dramatyczna, ale w Twoim wieku, wg mnie, owszem, taki związek byłby kompletnie niepoważny.
2. Osobne kontynenty, i do tego muzułmanin. W ogóle widzieliście się w realu? Nie wiem, to jest jakaś znajomośc z wakacji, czy tylko z neta? To jest Algierczyk (chyba nie bardzo, te 4 godziny... ;-) Chociaż), Jordańczyk, Libańczyk (czy też Amerykanin mieszkający w Lizbonie )? Nieważne, zaraz będzie, że podle generalizuję, ale mężczyźni z państw śródziemnomorskich potrafią koncertowo bajerować laski, mają to chyba we krwi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:27   #11
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Ale my sie znamy w "realu", a kontakt poki co utrzymujemy telefoniczny.
Wiekszosc z Was mysli, ze to taka internetowa znajomosc, a to blad.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 16:30   #12
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Pytasz nas o zdanie, ale sama odpierasz to co Ci napiszemy Masz juz wyrobione zdanie na ten temat i już

Przecież Ty już niejako podjęłaś decyzje co do ewentualnego związku, prawda??
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:34   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Ale my sie znamy w "realu", a kontakt poki co utrzymujemy telefoniczny.
Wiekszosc z Was mysli, ze to taka internetowa znajomosc, a to blad.
Heh, jak dla mnie, tym gorzej.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:44   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

"znamy sie" - jak? Spotkałaś go na wakacjach? Czy może on regularnie wizytuje w Polsce?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:51   #15
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

tancerka, bronisz tego związku, okej.. ale nie szukaj u nas aprobaty

bo widze że większość jak ja uważa to za niepoważny związek.
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:52   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Popieram zdanie Elfir, Twoja fascynacja tym mężczyzną wynika z problemów w domu. Szukasz oparcia w jakimś internetowym znajomym, choć sama wymieniasz listę rzeczy, które nie przemawiają za takim związkiem.

Spójrz na to trzeźwo. To dorosły facet, który znalazł nieco zagubioną nastolatkę. Przez gg, telefon można wszystko. Można być kim się chce, tak samo podczas rzadkich spotkań. Wiele można ukryć, wiele przemilczeć, a w wielu sprawach skłamać. Do tego bariera wieku (tak, w Twoim wieku te 12 lat to ogromna różnica), bariera językowa, kulturowa, "geograficzna", religia.

Odpuść go sobie, zdecydowanie. Hultaj, myślę podobnie - południowcy w bajerowaniu są mistrzami (zalatuje stereotypem, ale nader często się sprawdza, a działa na Europejki wyjątkowo skutecznie )
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:54   #17
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Pytasz nas o zdanie, ale sama odpierasz to co Ci napiszemy Masz juz wyrobione zdanie na ten temat i już

Przecież Ty już niejako podjęłaś decyzje co do ewentualnego związku, prawda??
Nie, po prostu dopowiadam to czego nie wiecie
Bo jestescie w bledzie myslac, ze to tylko znajomosc przez internet.


Dziekuje za wszystkie wypowiedzi.
Musze isc pomyslec
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:55   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To jest Algierczyk (chyba nie bardzo, te 4 godziny... ;-) Chociaż), Jordańczyk, Libańczyk (czy też Amerykanin mieszkający w Lizbonie )?
Sądząc po podpisie, stawiam na Egipt jako miejsce zamieszkania tego pana
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:56   #19
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

czyżby oni się nie znali z Egiptu? ->patrz podpis autorki...
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 16:59   #20
kamyczek89
Zadomowienie
 
Avatar kamyczek89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 309
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Sądząc po podpisie, stawiam na Egipt jako miejsce zamieszkania tego pana
no właśnie
__________________
Konkurs fotograficzny Dziękuję za każdy głos Klik

kamyczek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 17:16   #21
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Mi sie zwiazek z muzułmaninem kojarzy jakby zyc z bomba pod jednym dachem.Za duzo ksiazek przeczytałam i nasłuchałam sie od kolezanek,zeby sie w cos takiego kiedykolwiek wpakowac.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 17:27   #22
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Ha ha. No tak. Podobnież pod latarnią najciemniej , chyba prawda.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 17:32   #23
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

12 lat roznicty to naprawde za duzo.ty jako nastolatka myslis zinaczej o n jest dojrzalym mezczyzna/a twoje zaintereswoanie nim moze wynikac z braku zainteresowania toba ze strony rodzicow...

ps.ta znajomosc to przez internet??
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 17:35   #24
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Zgadzam się z dziewczynami. Niestety w Twoim wieku tyle lat różnicy jest według mnie ogromnym problemem. Wiesz, ja też będąc w liceum uważałam się za rozważną i bardzo, bardzo dojrzałą( chociaż imprezowałam nałogowo), myślę, że jedna się z drugim nie wiąże tzn, to ,że nie pijesz i nie palisz z tym, że jesteś dojrzalsza od innych koleżanek. Zobaczysz jak za kilka lat zmieni Ci się światopogląd. Uważam, że jesteś zbyt młoda, aby przeskoczyć te wszystkie różnice i kilometry między wami. Zgadzam się z dziewczynami, że szukasz kogoś starszego odpowiedzialnego, kto otoczy Cie opieką jednak nie wynika to z Twojej dojrzałości a jedynie braku oparcia i zrozumienia w rodzicach. Boję się ,że możesz sie wplątać w coś czego później będziesz żałowała.
euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 19:42   #25
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

popieram dziewczyny. ejj popatrz na siebie - jestes mloda, cale zycie przed Toba. nie masz 50 lat i nie musisz desperacko szukac faceta zeby juz do konca zycia nie byc sama. wiesz ilu facetow jest na tym swiecie? zaloze sie ze znajdziesz jakiegos blizej wyprowadz sie tylko na studia. poznasz maaase ludzi. uwierz, wiem co mowie
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:28   #26
martiina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kce
Wiadomości: 112
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Wszystko by było ok, bo 12 lat to nie wielkie cuda. Moja kumpela też ma o tyle starszego chłopaka, a jest w Twoim wieku. Świetnie się dogadują Tylko to że nie poznałaś tego mężczyzny wystarczająco dobrze, by podejmować takie decyzje... Nie spotykacie się zbyt często, jak myślę, a gdy juz do tego dojdzie, to idealizujecie te chwile.

Musiałabyś zasmakować zwykłego, codziennego, szarego życia z Nim, by wiedzieć że to TEN i poświęcać mu życie.

Moim zdaniem związek nie ma szans...
__________________
Aa, aa widzę, ja widzę
Jak uśmiech zamieniony w słońce
Wysusza promieniem twe łzy...
martiina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:36   #27
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Taki związek nie ma przyszłości, jak sama napisałaś : różnicie się wyznawanymi wartosciami. Tak naprawdę to żadne uczucie. Jesteś niezrozumiana przez rodziców, dlatego szukasz oparcia poza domem, wśród obcych ludzi.
Spójrz realnie: przeciez go nie znasz, rozmowy przez gg to zabawa, on moze napisać ci o sobie wszystko, tak naprawdę to obcy człowiek.
Jak sobie wyobrazasz ewentualny związek? Skończysz 18 lat i uciekniesz za granicę?

Poza tym on jest muzułmaninem i mam swoje niedobre podejrzenia związane z tą znajomoscią.
: ehem: DOKŁADNIE.hmmm... myślę,że nawet z polakiem trudno byłoby Ci się porozumieć...i tu nie chodziłoby o język ale o potrzeby życiowe, wiesz on 30 latek dom, dzieci bla bla bla Ty, niespełna 18 latka, szkoła, studia, zabawa czyż nie? WIEM CO MÓWIĘ, pomiędzy moim ex a mną było 9 lat różnicy teraz mam 20 lat i gdy patrzę na nasze zdjęcia-wyglądamy jak ojciec z córką albo co najmniej rodzeństwo szkoda na to czasu.
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 20:49   #28
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
xxsmutnaxx - wlasnie nie jestem taka jak inni moi rowiesnicy - nie upijam sie, nigdy w zyciu w ustach nie trzymalam papiersa, czy nie probowalam narkotykow. Po prostu nie zalezalo mi na byciu jak moi "super", "extra" wyluzowani rowiesnicy, ktorym tylko piwo i seks w glowach
ja miałam tak samo jak Ty, ale w pewnym momencie człowke odkrywa potzrebę użycia młodości, szaleństw na wyjazdach pod żaglami, pogaduch, studenckich zabaw - nie musisz się upijać - ważne żebyś się dobrze bawiła. Ja tego chcę a mam 8 lat starszego mężczyznę za którym szaleję, ale ta różnica jest iwelkim problemem, a co dopiero różnice kulturowe. W dodatku muzułmanin... nie pakuj się w to. Ta różnica wieku i kultur jest zbyt wielka. poza tym młodziutk jesteś i stąd to wyobrażenie o sobie i swoim życiu, znam to choć rodziców mam cudownych. Daj się torchę ponieśc, zaszaleje (tylko bez przesady) i przestań się robić na wyrost dorosłą bo nia jeszcze nie jestes a zdążysz jeszcze być.
HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:14   #29
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Wiesz ja związałam się ze swoim tż jak miałam 18 lat a on 30, jesteśmy cały czas razem i planujemy przyszłość, tylko że jesteśy do siebie podobni (przejścia, poglady na życie, wartosci itd). Niestety związek z muzułmaninem w tym wypadku nie ma szans. Jest za duża przepaść w każdej dziedzinie życia między wami. Odczówasz przy nim coś fajnego bo szukasz bliskości której w domu nie dostałaś. A muzułmanie oj potrafią czarować i wiedzą co pisać i mówić, dlatego jesteś idealną 'ofiarą". Hmm dąż do zrealizowania swoich planów, ucz się pilnie, i nie daj się omamić ładnym słówkami, abyś potem niczego nie załowała.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 22:18   #30
littleblackdress
Raczkowanie
 
Avatar littleblackdress
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 45
Dot.: Zwiazek ze starszym mezczyzna...

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
ja miałam tak samo jak Ty, ale w pewnym momencie człowke odkrywa potzrebę użycia młodości, szaleństw na wyjazdach pod żaglami, pogaduch, studenckich zabaw - nie musisz się upijać - ważne żebyś się dobrze bawiła. Ja tego chcę a mam 8 lat starszego mężczyznę za którym szaleję, ale ta różnica jest iwelkim problemem, a co dopiero różnice kulturowe. W dodatku muzułmanin... nie pakuj się w to. Ta różnica wieku i kultur jest zbyt wielka. poza tym młodziutk jesteś i stąd to wyobrażenie o sobie i swoim życiu, znam to choć rodziców mam cudownych. Daj się torchę ponieśc, zaszaleje (tylko bez przesady) i przestań się robić na wyrost dorosłą bo nia jeszcze nie jestes a zdążysz jeszcze być.
...zgadzam się... miałam fatalne dzieciństwo, i fatalną młodość, podświadomie szukałam oparcia...a kiedy już znalazłam- uwolniłam się z jednej pułapki,a wpadłam w drugą;( mimo, że uważam się za osobę z " głową na karku"..
oczywiście- każdy człowiek jest inny, to że dla mnie akurat tak się to zakończyło- nie oznacza, że kogoś innego spotka to samo. każdy z nas jest inny, każde życie toczy się swoim indywidualnym scenariuszem. różnica wieku mnie jakoś specjalnie nie przeraża,-być może dlatego,że między moją mamą, a ojczymem jest 11 lat różnicy, i między moim ojcem- a jego partnerką, również dlatego kwestia wieku mnie nie dziwi. tak naprawdę każdy wie, co dla niego najlepsze.....a nawet jeżeli w praktyce okaże się inaczej- to pozostaje doświadczenie....WŁASNE.
__________________
Kobieta poddaje się, by zostać zwycięzcą...
littleblackdress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.