Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 17:10   #181
kassiunia91z
Raczkowanie
 
Avatar kassiunia91z
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 32
Dot.: BARDZO nieudane farbowanie

pewnie wyszły ci takie rudo blond....he też kiedyś tak miałam i odrazu pofarbowałam sobie je na ciemny brąz tylko nie kuypuj farby palette bo niszczy włoski...kup z loreala casting albo londe kolor to ci niezniszczy włosków,....ja od tej pory farbuje tylko włoskii u fryzjera .....i nie oszczędzam na tanich farbach....więc decyzja należy do ciebie.pozdrawiam
kassiunia91z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 15:59   #182
K i t t y
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: -
Wiadomości: 3
Dot.: BARDZO nieudane farbowanie

Chyba piszę trochę za późno,ale jeśli jeszcze nie farbowałaś tych włosów to szczerze mogę ci powiedzieć, że nie polecam dekoloryzacji w tak krótkim odstępie czasu, bo ona może popalić ci włoski, które i tak po tym zbiegu mogą czasem wymagać farbowania w celu ujednolicenia koloru. Szamponetka z kolei spłucze ci się bardzo szybko i problem i tak zostanie. Chyba najlepszy rozwiązaniem będzie zafarbowanie ich farbą bez amoniaku lub szamponem koloryzującym do 24-28 myć (w zasadzie to na to samo wychodzi). Napewno najlepiej byłoby to zrobić u fryzjera, ale jeśli np. nie masz pieniędzy to kup sobie casting loreala- ciemny blond (jaśniejszy nie pokryje ci równo). Od razu ci mówię że mogą wyjść czekoladowe, ale z czasem będą jaśniejsze. Powodzonka!
K i t t y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:33   #183
martynamka
Przyczajenie
 
Avatar martynamka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam
Wczoraj zachciało mi się farbowania włosów... i trafiło na farbę Wellaton - "jesienne złoto". Cóż... miałam wcześniej na głowie bardzo ciemny blond (tudzież jasny brąz) i był to mój naturalny kolor. Teraz mają dosyć dziwny kolor - powstał ciemny blond połączony ze złotem :P Generalnie - nie podoba mi się zbytnio. Nie wyglądam tragicznie wprawdzie, ale chciałabym to zmienić. Moja mama mi odradza - mówi, że przy moim codziennym myciu głowy kolor powinien niedługo zejść. Ale może jednak warto zainwestować w jakiś specyfik żeby trochę je przyciemnić?
Z góry wielkie dzięki za jakąkolwiek odpowiedź
martynamka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-21, 09:59   #184
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Chcę zafarbować włosy na jakiś jasny bądź średni brązik. Aktualnie jestem po dekoloryzacji (nieudanej, a u fryzjera) i mam rude (niektóre blond) włosy oraz brązowe po farbowaniu sprzed dekoloryzacji. Jak myślicie: Czy farbą wellaton wszystko w miare równomiernie chwyci?
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 18:10   #185
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Moze ktos mi pomoze otoz jakies 3 miesiace temu na moich naturalnych wlosach(kolor brązowy) zostaly zrobione refleksy :jasny brąz wpadające w ciemny blond.Fryzjerka początkowo uzyla rozjasniacza a farbą.Teraz mam juz odrosty i chcialabym pozbyc sie tych refleksow-zafarbowac wlosy na swoj naturalny brązowy kolor.Ale powiedziano mi ze te jasniejsze pasma na pewne zabarwia sie na inny kolor?Jak myslicie?Czy ktos juz cos takiego robil?Kupilam farbe clairol-bez amoniaku.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:02   #186
Olivka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

pare dni temu odbyłam wizyte w salonie fryzjerskim. przed farbowaniem miałam włosy jasny braz lekko przyciemniane farba do wlosow (juz nie pamietam nazwy). zaznaczyłam przed farbowaniem, ze chce ton dwa tony jesniejszy odcien byleby bez uzycia rozjasniacza i oby efekt nie był zółtawy bardz rudawy. no coz obecnie moje włosy pod swiatłem sa rude! taki miedziany jasny odcien cos okropnego.mam krecone zadbane włosy...boje sie wszelkich wizyt u fryzjera ale byłam zmuszona teraz chce wziasc sprawy w swoje rece nie chce przyciemniac włosow.jakiej farby uzyc zeby pozbyc sie tej rudzizny??? bardzo prosze o rady z gory dziekuje
Olivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 21:16   #187
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

Przeszukaj forum
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 21:31   #188
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

Szampon niwelujący żółty kolor włosów Niger bodajże się zwie i jeszcze jest taki z Joanny dość taniutki i ponoć różnież dorby,płukanki srebrne bosz wyszukiwarka nie gryzie
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 07:13   #189
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

Rudego koloru nie usunie żadna płukanka. Żółty odcień blondu można zlikwidować płukanką lub specjalnym szamponem. Płukanka musi być niebieska, uzywa sie ją rozcieńczoną wodą. Szampon stosuje się tak samo jak zwykły szampon do mycia włosów.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 15:12   #190
Olivka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

wlasnie to nie jest zołty kolor typowy po rozjasnianiu ale rdzawy ocien (po farbie) zwłaszcza pod słoncem...czy oby plukanka to dobry pomysł myslałam czy nie nałozyc na to farbe ciemny blad lub sredni blad moze to jakos zniweluje
Olivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 19:47   #191
zielonka02
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 690
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

Bardzo ciężko usunąć rudy odcień z włosów. Kładzenie kolejnego koloru nic nie da a tylko zniszczy włosy. Ja radziłabym kupić płukankę - spróbować, bo jest tania a zmywa sie po jednym myciu włosów, ewentualnie poradzić się w sklepie fryzjerskim i kupić neutralizator - ale ja znam sie jedynie na tych do blondu niestety.
zielonka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 10:54   #192
Gagool21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

hej, mam pewne pytanie
Byłam u fryzjera zafarbować włosy szamponem koloryzującym do 24 myć palette, kolor: kasztan.
Niestety wyszedł mi bardzo ciemny śliwkowy kolor.
Co mam zrobić, aby szybko zmyć ten kolor?
Gagool21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:16   #193
Olivka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 13
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

ratunku ten rdzawy kolor sie pogłebia jest coraz jesniejszy i dalej nie wiem co robic czy nałozenie odciania ciemnego blondu napewno nic nie da? zaznaczam ze to nie jest efekt rozjasniania a farbowania gdzie mozna kupic takowa płukanke?
Olivka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 17:54   #194
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

płukankę można kupić prawie w każdym sklepie kosmetycznym polecam na tę jajecznicę płukankę o wdzięcznej nazwie blask księżyca lub srebrzankę w sumie to prawie to samo
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:39   #195
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: nieudane farbowanie efekt rdzawo-zółte włsoy! ratunku!

srebrna płukanka niweluje żółty odcień
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 10:16   #196
korronka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Ja mam naturalny ciemny brąz. Pofarbowałam je szamponem (do 24 myć) o kolorze tycjanowska miedź. Niestety kolor nie zmył mi się po 24 myciach a zostawił brzydkie odrosty i taki jasno brązowy kolor. Zawsze marzyłam o czarnych więc pofarbowałam je szamponetką o kolorze czerń granatu. I po pierwszym myciu mam teraz takie czarno-szare zielone ! Co mam zrobić? pomóżcie!
korronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:32   #197
buujalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Unhappy pomocy!!! :(

miałam czarne włosy chciałam je rozjaśnić bo moja karnacja do nich nie pasuje, więc rozjaśniłam rozjaśniaczem niestety miałam małe odrosty i mam u góry odcień bardzo jasnego blondu a poniżej rude jak uzyskać jednolity kolor blondu(platyny)???
buujalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 13:43   #198
asiullka103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 77
Dot.: pomocy!!! :(

.

Edytowane przez asiullka103
Czas edycji: 2012-11-26 o 22:53
asiullka103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 16:04   #199
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: pomocy!!! :(

Teraz sama to już niewiele zrobisz w ogóle rozjaśnianie czarnych włosów samemu i to na raz , to nie jest dobry pomysł nie niszcz ich teraz bardziej i poradź się fryzjera.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 17:35   #200
ula414
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 236
Dot.: pomocy!!! :(

lub uzyj pierw rozjasniacza a potem farby platynowy blond
ula414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 07:14   #201
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez ula414 Pokaż wiadomość
lub uzyj pierw rozjasniacza a potem farby platynowy blond
twój pomysł jest tylko skuteczny w przypadku gdy włosy sa koloru naturalnego i nie byly farbowane na czarno
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 07:18   #202
hannie
Raczkowanie
 
Avatar hannie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 57
Dot.: pomocy!!! :(

Cytat:
Napisane przez buujalka Pokaż wiadomość
miałam czarne włosy chciałam je rozjaśnić bo moja karnacja do nich nie pasuje, więc rozjaśniłam rozjaśniaczem niestety miałam małe odrosty i mam u góry odcień bardzo jasnego blondu a poniżej rude jak uzyskać jednolity kolor blondu(platyny)???

sądząc po tym ze rozjasniałas sama włosy, domniemywam ze zrobiłas to joanna.
jak na razie pozostaje ci przecierpiec z tym co masz na glowie conajmniej 3 tygodnie. odżywiaj je tak mocno jak tylko mozesz, mozesz kupic maske wax w aptece
po trzech tygodniach udaj sie do fryzjera, który powinien... ocenic stan twoich wlosów, jesli uzna ze moze je poddac rozjasnianiu wtedy powinien nalozyc rozjasniacz(wyłącznie techniką pasemek) po czym nałożyc odpowiednia mieszanke farb tonujacych

życze powodzenia
hannie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 08:38   #203
Cleopatra1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 9
Pomocy!!!!!!!!

prosze o pomoc...wczoraj pofarbowlam wlosy castingiem (czekoladka)...i wyszly jakies dziwne czerwono-fioletowe..troche rudawe(?) refleksy... przed farbowaniem mialam ciemny blond.... jak sie pozbyc tych refleksow? wlosy wyszly ciemne ale z tym refleksem wstrętnym...jak pozbyc sie tego odcienia nie przyciemniajac wlosow jeszcze bardziej?.....;(
Cleopatra1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 10:23   #204
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Pomocy!!!!!!!!

Myj szamponem przeciwłupieżowym co przyspieszy zmywanie się..ale wątpię czy od razu zejdzie
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 10:49   #205
Cleopatra1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy!!!!!!!!

slyszalam ze moze pomoc zastosowanie farby jasniejszej o chlodnym odcieniu...to prawda?....juz nie wiem co robic...prosze o pomoc...nik nic nie wie?

Edytowane przez Cleopatra1984
Czas edycji: 2008-09-19 o 12:27
Cleopatra1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 22:44   #206
figaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

pomogło ? ten szampon przeciwłupieżowy ? a płukanie rumiankiem ?
figaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 00:18   #207
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Szampon przeciwłupieżowy rzeczywiście pomaga zmyć farbę. Stosowałam go kiedy dwa lata temu niechcący zrobiłam sobie włosy na rudo - czerwono. Zmył czerwono rudawą poświatę, potem włosy miałam coś jak ciepły blond. Używałam tego z Garnier. Szkoda, że nie ma takich prostych,czyli nie 'farbowych' sposobów na przyciemnienie zbyt jasnego rozjaśnionego blondu Ja zostawiłam swoje włosy w spokoju po tym jak po rpzyciemnianiu farbą wyszłam szaro-zielono - ścierkowata na głowieLekko je odratowałam kolejnymi dwoma farbami, a teraz latam z majonezem, waxem i jajkami na glowie żeby mi włosy nie wypadły...
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 09:45   #208
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Szampon przeciwłupieżowy rzeczywiście pomaga zmyć farbę. Stosowałam go kiedy dwa lata temu niechcący zrobiłam sobie włosy na rudo - czerwono. Zmył czerwono rudawą poświatę, potem włosy miałam coś jak ciepły blond. Używałam tego z Garnier. Szkoda, że nie ma takich prostych,czyli nie 'farbowych' sposobów na przyciemnienie zbyt jasnego rozjaśnionego blondu Ja zostawiłam swoje włosy w spokoju po tym jak po rpzyciemnianiu farbą wyszłam szaro-zielono - ścierkowata na głowieLekko je odratowałam kolejnymi dwoma farbami, a teraz latam z majonezem, waxem i jajkami na glowie żeby mi włosy nie wypadły...

U mnie nie działa , przynajmniej Head&Shoulders
Dzisiaj idę po Nizoral i mam jeszcze pomysł z szamponem do włosów blond, czytałam że nie polecacie ale ja z właśnego doświadczenia wiem, że pomagał mi już nie raz....Wprawdzie wtedy chodziło mi o nadanie innego odcienia a nie zmycie ale zawsze..........
Ja jestem załamana , miałam piękny blond i fryzjerka namówiła mnie na jesienno-zimowe przyciemnienie i mam piękne przyciemnienie Szaro-buro-zielono-brązowy kolor jak wychodziłam od fryzjerki było ciemno, i mówiła że to kwestia światła dzwinego u nich
Doopa w świetle dziennym też jest porażka, walczę dalej nie mam już pomysłu co robić.........

Chyba blond pasemka na całość
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 11:41   #209
kinieczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Może idź do tej fryzjerki i niech coś z tym zrobi. Chociaż tak się mądrze mówi, a ja tez nie poszłam Ten zielony odcień na pewno Ci się zmyje, mi się zmył przeciwłupieżowym tak mniej więcej po tygodniu,a naprawdę miałam tej zieleni sporo. Co do reszty to na cuda nie ma co liczyć na pewno, że cała farbę uda się zmyć szamponem. Tyle, że odczekaj troche, niech się trochę tego zmyje z głowy, odżyw czymś włosy i wtedy farbnij może pasemka. Tak to jest przynajmniej z rozjaśnianymi włosami, że jak sie chce przyciemnić to potem wychodzą cuda świata Chciałoby sie nieco ciemniejszy, ale żywy kolor a wychodzi sie burym.
kinieczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:56   #210
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kinieczko Pokaż wiadomość
Może idź do tej fryzjerki i niech coś z tym zrobi. Chociaż tak się mądrze mówi, a ja tez nie poszłam Ten zielony odcień na pewno Ci się zmyje, mi się zmył przeciwłupieżowym tak mniej więcej po tygodniu,a naprawdę miałam tej zieleni sporo. Co do reszty to na cuda nie ma co liczyć na pewno, że cała farbę uda się zmyć szamponem. Tyle, że odczekaj troche, niech się trochę tego zmyje z głowy, odżyw czymś włosy i wtedy farbnij może pasemka. Tak to jest przynajmniej z rozjaśnianymi włosami, że jak sie chce przyciemnić to potem wychodzą cuda świata Chciałoby sie nieco ciemniejszy, ale żywy kolor a wychodzi sie burym.
Dokładnie, tak też zrobię, tym razem będzie to premiera u mojej koleżanki, fryzjerki mam nadzieję, że będzie dobrze Bożesz dlaczego ja od razu do niej nie poszłam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.