Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 14:55   #571
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Aniela88, a jakie retinoidy stosujesz? Coś mocnego?
Bo teraz szykuję się na kurację Differinem - nie mam już dużych problemów trądzikowych (tfu, tfu, tfu), ale boję się zostawić skórę samopas, a dobrze reaguję na adapalen.
Zastanawiam się, czy mogę Differin kłaść pod oczy
Locacid (tretinoina). Szczerze to nie wiem jakie jest działanie adapalenu na zmarszczki. Wydaje mi się, że on jest jednak lepszy na trądzik, a na zmarszczki to tretinoina i tazaroten.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 09:13   #572
curlier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Hej, który zestaw będzie lepszy dla dojrzałej osoby, aby wykładzić zmarszczki:
https://www.biochemiaurody.com/sklep...elpeptide.html
czy
https://www.biochemiaurody.com/sklep...elflowery.html ?
Bardzo proszę o odpowiedź
curlier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 13:46   #573
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Znalazłam u siebie w mieście sklep ekologiczny z różnymi olejkami. Interesuje mnie Wasza cena i pojemność oleju arganowego, ktoś się podzieli informacjami? Bo trochę mnie zszokowało, że taka MALEŃKA buteleczka kosztuje niecałe 40 zł (miałam przy sobie w portfelu 20 ). Żałuję, że ostatnio jestem taka zabiegana, nie mam czasu poczytać o tym wszystkim, kwasach doustnych i na skórę, olejach itd. Mam nadzieję, że niebawem nadrobię, fatalnie się czuję z takimi okolicami oczu... Jestem raczej oszczędna, a tu nagle: inwestować w dobre filtry apteczne, drogie olejki, tabletki, drogie okulary z konkretnym filtrem... jak żyć dziewczyny, ja, z najniższą krajową?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:01   #574
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Znalazłam u siebie w mieście sklep ekologiczny z różnymi olejkami. Interesuje mnie Wasza cena i pojemność oleju arganowego, ktoś się podzieli informacjami? Bo trochę mnie zszokowało, że taka MALEŃKA buteleczka kosztuje niecałe 40 zł (miałam przy sobie w portfelu 20 ). Żałuję, że ostatnio jestem taka zabiegana, nie mam czasu poczytać o tym wszystkim, kwasach doustnych i na skórę, olejach itd. Mam nadzieję, że niebawem nadrobię, fatalnie się czuję z takimi okolicami oczu... Jestem raczej oszczędna, a tu nagle: inwestować w dobre filtry apteczne, drogie olejki, tabletki, drogie okulary z konkretnym filtrem... jak żyć dziewczyny, ja, z najniższą krajową?
Ja za swój olej arganowy, pojemność 100 ml. zapłaciłam około 70-80 zł, jednak jeśli będziesz go używać tylko do twarzy nie radzę inwestować w aż tak duże opakowania, z tego co czytałam olej można używać po otwarciu opakowania 4-6 miesięcy, a jeśli będziesz używać tylko do twarzy i na noc, możesz go nie zużyć w tym czasie. ja swój dodaję do wszystkich balsamów, więc w tym czasie spokojnie mi ,,wyjdzie". Za olej makadamia zapłaciłam chyba 50 kilka zł, a jojoba w podobnej cenie do arganowego. Oczywiście nie namawiam Cię do kupowania wszystkich olejów na raz, najpierw wypróbuj jak na Ciebie działają i potem raz na jakiś czas możesz sobie wymieniać lub dodawać inny do pielęgnacji. Niestety filtry też do najtańszych nie należą, a warto je używać całym rokiem, nie tylko w okresie letnim, ja za obecny zapłaciłam 60 zł (wystarcza na około miesiąc), tutaj również trzeba się liczyć z kosztem 40-60 zł. Warto sprawdzać promocje na stronach aptek i wtedy sobie robić zapasy.
Myślę, że najgorzej będzie Ci rozpocząć bo na początek to będzie kilkaset złotych, później wydatki się rozłożą w czasie bo olejów, czy okularów nie kupujesz co miesiąc, jedyne co by co miesiąc wypadało to filtry.
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 08:37   #575
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Znalazłam u siebie w mieście sklep ekologiczny z różnymi olejkami. Interesuje mnie Wasza cena i pojemność oleju arganowego, ktoś się podzieli informacjami? Bo trochę mnie zszokowało, że taka MALEŃKA buteleczka kosztuje niecałe 40 zł (miałam przy sobie w portfelu 20 ). Żałuję, że ostatnio jestem taka zabiegana, nie mam czasu poczytać o tym wszystkim, kwasach doustnych i na skórę, olejach itd. Mam nadzieję, że niebawem nadrobię, fatalnie się czuję z takimi okolicami oczu... Jestem raczej oszczędna, a tu nagle: inwestować w dobre filtry apteczne, drogie olejki, tabletki, drogie okulary z konkretnym filtrem... jak żyć dziewczyny, ja, z najniższą krajową?
Witaj z klubie ludzi zarabiających najniższą krajową.
Ja swój olej arganowy kupiłam w Helfy. Tam jest cena 32 zł/50 ml lub 49 zł/100 ml, wzięłam większy bo się bardziej opłaca. Rozważałam też BU (28,5 zł/50 ml). Jak jesteś z Wrocławia to masz stacjonarne sklepy Helfy i zawsze możesz pójść, podotykać, powąchać.
Filtry wcale nie muszą być bardzo drogie. Ja za mój ostatni dałam 29 zł/150 ml. Zawsze szukam wśród tych tańszych, bo nie mam kasy.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 09:58   #576
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, jesteście niezawodne. Ja zamknęłam sesję, teraz mam więcej czasu, żeby poczytać o kwasach i dobrych filtrach. Na dniach powinnam mieć przypływ gotówki, więc się zaopatrzę (na razie w olejek i filtry). Do tej pory używałam LRP (miałam próbkę):

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...gel-cream.html

i gorąco polecam! Myślę, że się w niego zaopatrzę. Zero błyszczenia, wybielania, nic z tych rzeczy.
Z powodu obecnej obsesji na punkcie zmarszczek pod oczami, zaczęłam się uważnie przyglądać ludziom z mojego otoczenia (rówieśnikom). Okazało się, że aż tak drastycznie od nich nie odstaję, trochę mnie to pocieszyło, choć mam kilka bladych koleżanek (nigdy się nie opalają), które nie mają żadnych zmarszczek.
Rozumiem, że Wy się w ogóle nie opalacie, zaakceptowałyście jasną skórę? Ja uwielbiam bladość, ale na sobie nieszczególnie, podkreśla zmarszczki . Dlatego do niedawna nie szczędziłam skórze słońca...
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 12:13   #577
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Częśc dziewczyny, mam pytanie. Moja skóra pod oczami chyba jest jędrna, bo po ściśnieciu palcami rozprostowuje sie od razu. Ale niestety mam pod kazdym okiem po dwie poziome linie, których nie moge zlikwidowac sposobami, które kiedys działały. Mam 32 lata, od 3 stosuje derma roller, od roku ultradźwieki.
Byc może problem lezy w tym, ze prawktycznie caly czas uzywam tych samych półproduktów, mazidla na bazie oleju. Niestety boje sie cos zmienic, bo ostatnia taka próba skończyła sie tym, że pod oczami pojawila sie cala siatka a nie tylko linie. Czy to mozliwe, zeby z jakiegos powodu skora byla za sucha? Czy moze to "przesycenie" zabiegami? Reakcja na ciagle dostarczanie tych samych składników?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-03, 21:31   #578
Aniela88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 715
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi, jesteście niezawodne. Ja zamknęłam sesję, teraz mam więcej czasu, żeby poczytać o kwasach i dobrych filtrach. Na dniach powinnam mieć przypływ gotówki, więc się zaopatrzę (na razie w olejek i filtry). Do tej pory używałam LRP (miałam próbkę):

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...gel-cream.html

i gorąco polecam! Myślę, że się w niego zaopatrzę. Zero błyszczenia, wybielania, nic z tych rzeczy.
Z powodu obecnej obsesji na punkcie zmarszczek pod oczami, zaczęłam się uważnie przyglądać ludziom z mojego otoczenia (rówieśnikom). Okazało się, że aż tak drastycznie od nich nie odstaję, trochę mnie to pocieszyło, choć mam kilka bladych koleżanek (nigdy się nie opalają), które nie mają żadnych zmarszczek.
Rozumiem, że Wy się w ogóle nie opalacie, zaakceptowałyście jasną skórę? Ja uwielbiam bladość, ale na sobie nieszczególnie, podkreśla zmarszczki . Dlatego do niedawna nie szczędziłam skórze słońca...
Mnie się jasna cera bardzo podoba, nie musiałam więc akceptować. Zawsze mi się wydawało, że to właśnie opalenizna dodaje lat, a jasna wygląda młodziej .
A co do wyglądu to znam osoby starsze ode mnie, które wyglądają młodziej i np. 20-latków, którzy wyglądają kilka lat starzej. U rówieśników i u siebie obserwuję raczej zmarszczki mimiczne. Nie wiem czy na widoczne zmiany od słońca nie jest jeszcze za wcześnie.
Aniela88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 12:02   #579
sasanka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 168
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Mam zaledwie 22 lata a już delikatne kreseczki pod oczami. Skąd to się bierze? Jak powinnam z tym walczyć? Macie jakieś pomysły? Wydaje mi się, że to jest od spania na boku, bo wtedy policzek podjeżdża do góry i tworzą się te kreski, ale... wątpię, by wszystkie kobiety spały na plecach. O skórę dbam. Nawilżam, natłuszczam, stosuję filtry.
Jak wy śpicie? Na boku? Na plecach? Nie macie problemów z zagniecieniami po nocy?
sasanka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:17   #580
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Ja mam problem z cieniami pod oczyma odkąd nie sypiam codziennie 22-7 czyli jakoś od 2 lat (chyba każdy kto idzie na studia to przechodzi -> szkoła średnia: zajęcia od 8-9 do 14-15 czyli zawsze mniej więcej o tej samej godzinie trzeba wstać, a studia: czasem zajęcia na 7, czasem na 10, czasem na 13 i weź tu sobie ureguluj biologiczny zegar...), do tego jestem alergikiem więc w okresie maj-lipiec codziennie trę oczy bo niemiłosiernie swędzą. Próbowałam masę kosmetyków pod oczy i jak na razie jedyne, jakiekolwiek pozytywne efekty zauważyłam po żelu flosleku ze świetlikiem, tym w tubce (bo ten w pudełeczku wysuszał mi skórę i nie pomagał). Kosztował około 7 zł, także warto spróbować -> skład ma całkiem niezły, kilka estraktów, bisabolol i minimalne ilości tej tzw. chemii.

Edytowane przez 201605161006
Czas edycji: 2014-06-06 o 10:23
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 17:33   #581
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Krem pod oczy dla 20-latki??

Czy ktoś z was stosował maśc arnikową pod oczy?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 00:49   #582
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Krem pod oczy dla 20-latki??

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Czy ktoś z was stosował maśc arnikową pod oczy?
Ja kiedyś tam,na początku byłam pamiętam bardzo zadowolona,spojrzenie było jaśniejsze,a skóra nawilżona,ale w sumie potem jakoś zaprzestałam stosowania nie wiem czemu.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 14:55   #583
xdemont
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 38
Krem pod oczy oraz UV przy stosowaniu ratinol

Witajcie, korzystam z ratinolu 0.3 i szukam jakiegoś dobrego fluidu/kremu uv pod skóre trądzikowata oraz krem pod oczy na czarne obwódka poniżej 20 roku życia.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

reff
xdemont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 18:35   #584
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Krem pod oczy dla 20-latki??

ktos to testował? http://www.youtube.com/watch?v=5suKsyMlTKA
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:29   #585
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Krem pod oczy oraz UV przy stosowaniu ratinol

Nie do koca rozumiem drugą część pytania ale mimo wszystko wydaje mi sie że pytanie bardziej na biochemię.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:12   #586
xdemont
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 38
Dot.: Krem pod oczy oraz UV przy stosowaniu ratinol

Chodzi mi o krem pod oczy który usunie ciemne obwódki pod oczami.
xdemont jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-15, 19:18   #587
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Krem pod oczy oraz UV przy stosowaniu ratinol

Krem Ci cieni raczej nie usunie, ale może zmniejszyć. Szukaj czegoś z witaminą C, wyciągiem z arniki, świetlika, kasztanowca. A może te cienie są od niewyspania?
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 14:02   #588
Celine5
Raczkowanie
 
Avatar Celine5
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 325
GG do Celine5
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Witam

Jaki filtr z spf 50 polecacie pod oczy, mineralne i tonujace odpadaja.... ( by nie powodował łzawienia i nie wysuszał) ? Do twarzy stosuje VICHY CAPITAL matujacy krem do twarzy SPF50.
__________________


__________________
Wymiana :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1156001

Szukam : Balenciaga B edp, Sublime Balkiss The Different Company, BALENCIAGA PARIS EDP
Celine5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 15:13   #589
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
Witam

Jaki filtr z spf 50 polecacie pod oczy, mineralne i tonujace odpadaja.... ( by nie powodował łzawienia i nie wysuszał) ? Do twarzy stosuje VICHY CAPITAL matujacy krem do twarzy SPF50.
Łzawienie to jest bardzo indywidualna sprawa, jak zresztą w ogóle podrażnianie oczu. U mnie emulsja Lirene SPF50 i Pharmaceris hydrolipidowy (bliźniacze składy) czasem lekko podrażniają oczy ale częściej nie. Nie mam pojęcia, czemu tak jest
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 15:23   #590
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Celine5 Pokaż wiadomość
Witam

Jaki filtr z spf 50 polecacie pod oczy, mineralne i tonujace odpadaja.... ( by nie powodował łzawienia i nie wysuszał) ? Do twarzy stosuje VICHY CAPITAL matujacy krem do twarzy SPF50.
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Anessę Shiseido. Używam na całą twarz i bezpośrednio pod oczy i jako jedyna nigdy nie spowodowała u mnie łzawienia ani wysuszenia. To jeden z nielicznoch filtrów które moje oczy tolerują, a ma przy tym dodatkowo nienajgirsze właściwości pielęgnujące (jak na filtr oczywiście )
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 19:40   #591
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

W jakich drogeria kupowałyście krem pod oczy ava mustela?
obleciałam dzisiaj całe miasto i nigdzie nima
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 07:50   #592
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
W jakich drogeria kupowałyście krem pod oczy ava mustela?
obleciałam dzisiaj całe miasto i nigdzie nima
W moim mieście nie ma Avy ani w Rossmanie, ani w Naturze, jest tylko w jednym sklepie zielarskim.
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 08:18   #593
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
W moim mieście nie ma Avy ani w Rossmanie, ani w Naturze, jest tylko w jednym sklepie zielarskim.

u mnie widziałam kremy z ava w rossmanie ale nie pod oczy mustela
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 10:22   #594
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
u mnie widziałam kremy z ava w rossmanie ale nie pod oczy mustela
Popytaj w zielarskich, wydaje mi się, że jest też w DOZ.
A propos, kupowałam go ostatnio chyba w maju, zmienili trochę skład i opakowanie (teraz jest szklane), trochę inna jest konsystencja i mniejsza pojemność. Wolałam poprzednią wersję.

Edytowane przez patricitka
Czas edycji: 2014-10-19 o 10:25
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 17:15   #595
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez patricitka Pokaż wiadomość
Popytaj w zielarskich, wydaje mi się, że jest też w DOZ.
A propos, kupowałam go ostatnio chyba w maju, zmienili trochę skład i opakowanie (teraz jest szklane), trochę inna jest konsystencja i mniejsza pojemność. Wolałam poprzednią wersję.

a działanie się zmieniło?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 19:52   #596
patricitka
Raczkowanie
 
Avatar patricitka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 118
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
a działanie się zmieniło?
Stara wersja chyba lepiej radziła sobie ze zmarszczkami, ale może dlatego, że byłam wtedy trochę mlodsza
patricitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-24, 10:31   #597
Adrianna4991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 77
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

.

Edytowane przez Adrianna4991
Czas edycji: 2015-06-25 o 15:08
Adrianna4991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:38   #598
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY

A z Rossmanna chyba wycoflai Alterry krem pod oczy z orchideą (różowy) . Nawet nie wiem kiedy i nie zdażyłam kupićzapasu. Zamiast tego wprowadzili winogronowy, jest do kitu. Nie tylko nie ma takiego działania, jak orchideowy, ale tez ma okropną konsystencję - rozmazuje się i migruje do oczu.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 14:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:50.