Pielęgnacja skóry wokół oczu - ZBIORCZY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-15, 09:18   #61
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Co pod oczy??????

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja poluję na krem - ROC - Retin OX Multi correction
w czwartek wybieram się do naszych zachodnich sąsiadów - mam nadzieję, ze się nie rozczaruję
Karolinko, nie rozczarujesz na pewno.
Pisałam na strone atredermowej o ROC-u. Krem jest absolutnie re-we-la-cyjny!!
Ja mam wersję uniwersalną - na dzień/na noc. Z założenia nie jest jest to krem typowo pod oczy, ale ja nie stosuję takiego podziału, maziam nim całą facjatę i jest to najlepszy krem jaki mialam. Piszę to z pełną odpowiedzialnością.

Stosuję go od ponad miesiąca i mam jeszcze na conajmniej 2,5; jest niezwykle wydajny.
Zauważalnie wspomógł Atrederm i filtry i pięknie wyprasował mi "zmarszczki zastanawiaczki" czyli pionowe między brwiami i okołoczne kreski.

Swoj kolejny ROC RetinOX będę kupowała na ebayu niestety, bo u nas nie do dostania
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 19:49   #62
annus89
Raczkowanie
 
Avatar annus89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 121
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Sa specjalne maski które zakłada sie na jakiś czas i one likwidują sińce. Mi z czasem pomogły... a kosztują ok 7-8 zł.
__________________

"Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce jeszcze nie wyschło i nie stało się pustynią..."

Całkowite zaćmienie serca ...

Anuś
annus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 20:51   #63
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Współczuję i łączę się w bólu.

Przetestowałam w tej sprawie masę kremów - nic nie działa. Dowiadywałam się też o specjalne maski* i płatki kolagenowe i usłyszałam, że stosuje się je po zabiegach typu drenaż limfatyczny, które robi się w gabinetach kosmetycznych i że w domu ot tak nałożyć i mieć efekt to się nie da.
Nie wiem czy to taka gadka żeby nic nie wydumać samodzielnie, jak z peelingami kwasami, czy faktycznie to prawda.
W każdym razie cienie mam jak byk i też się chętnie dowiem czy jest na to metoda...

*Jedna z nich nazywała się Collagen Eye Mask and Elastin.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 07:55   #64
marta78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
W każdym razie cienie mam jak byk i też się chętnie dowiem czy jest na to metoda...
Widzę,że nie jestem sama w moim utrapieniu. Kiedyś pani w Sephorze proponowała mi Strivectin, podobno:"naprawdę działa,rewelacja" itd...Dużo bym dała żeby pozbyć się tych cieni, ale nie aż tyle ile kosztuje ten krem
Od dłuższego czasu używam serum z wit.C Lumene i niestety żadnej poprawy nie widzę.
marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 08:01   #65
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Mam ten sam problem.

Polecam krem ze świetlika, ale ostatnio mam problem go zdobyc

Sama uzywam nivei- w takim malutkim słoiczku, troche zmniejsza cienie Ale taka nasza uroda
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 10:29   #66
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez marta78 Pokaż wiadomość
Widzę,że nie jestem sama w moim utrapieniu. Kiedyś pani w Sephorze proponowała mi Strivectin, podobno:"naprawdę działa,rewelacja" itd...Dużo bym dała żeby pozbyć się tych cieni, ale nie aż tyle ile kosztuje ten krem
Od dłuższego czasu używam serum z wit.C Lumene i niestety żadnej poprawy nie widzę.
A to wit. C ma tu coś do powiedzenia niby? Sprawdzę. Akurat używam Active C to się okaże.

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem.
Polecam krem ze świetlika, ale ostatnio mam problem go zdobyc
Sama uzywam nivei- w takim malutkim słoiczku, troche zmniejsza cienie Ale taka nasza uroda
No i to mnie wkurza. Ale coś w tym jest, bo mam tak od urodzenia, bez względu na dietę, spanie czy co tam jeszcze.
A kremik ze świetlika często widzę w aptekach, parę groszy kosztuje, ale nie pomyślałabym, że to naprawdę działa... Działa?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 11:55   #67
marta78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 46
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Ja też mam cienie od zawsze,używam korektora oczywiście ale i tak widać.Pamiętam że kiedyś koleżanka myślała ze tusz do rzęs mi się rozmazał a mi po prostu spłynął korektor
Kropka ja używam kremu Redermic. Używałam go juz w zeszłym roku i byłam zadowolona,ale akurat wtedy miałam opaloną twarz i może dlatego też sińców nie było tak widać. Teraz znowu mam nadzieję na lekkie rozjaśnienie, na spektakularne efekty nie liczę.
marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 12:57   #68
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

co do swietlika, to kiedys uzywalam roznych kremow z tym skladnikiem, ale zaden nie dal rady - a wiekszosc uczulila. dalam wiec sobie na jakis czas spokoj z likwidowaniem sincow, tym bardziej ze na super-hiper-ekskluzywno-drogie kosmetyki mnie nie stac
poza tym wydaje mi sie, ze swietlik jest bardziej na obrzek i opuchlizne niz na since

a active c najprawdopodobniej niedlugo kupie, wiec zobacze, jak to z ta witamina c naprawde jest
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 12:58   #69
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez marta78 Pokaż wiadomość
Ja też mam cienie od zawsze,używam korektora oczywiście ale i tak widać.Pamiętam że kiedyś koleżanka myślała ze tusz do rzęs mi się rozmazał a mi po prostu spłynął korektor
Kropka ja używam kremu Redermic. Używałam go juz w zeszłym roku i byłam zadowolona,ale akurat wtedy miałam opaloną twarz i może dlatego też sińców nie było tak widać. Teraz znowu mam nadzieję na lekkie rozjaśnienie, na spektakularne efekty nie liczę.
Redermic sobie obiecałam na jesień. Może będzie lepszy od Active C i mniej tłusty.

Problem korektora znam - jeszcze takiego nie wymyślili, który by dał efekt. Radzono mi ArtDeco - muszę sprawdzić przy okazji jak ten działa, choć już wierzyć w korektory przestałam.

W kwestii opalenizny też się z Tobą zgadzam. Co prawda mnie tu przeklinano już z tego powodu ale tak faktycznie jest - cienie pod oczami są bardziej znośne przy opalonej buzi. Do tego moja cera jest oliwkowa i gdy jest blada, a do tego te cienie, wyglądam jak śmierć w dybach.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:23   #70
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Ja uzywałam swego czasu Activ C i mi nie pomógł (smarowałam dzielnie chyba z pół roku).
Poddałam sie i po prostu tuszuję sińce podkładem. Nie korektorem, a podkładem, bo korektory mi po prostu wysuszaja skórę po oczami i wtedy widac zmarszczki, których tak naprawde nie mam...
Mi sińce koryguje numer 100 MaxFactor
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 18:19   #71
Kulfon
Raczkowanie
 
Avatar Kulfon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 174
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Łączę się z wami w bólu. Też mam sińce od urodzenia, dziedziczne . Stosuję korektor - jest nieco lepiej, ale całkiem nie tuszuje. Ostatnio zaczęlam stosować Direseal, ale nie wiem czy nie jest na to za słaby. A tak marzę o pogrubionej skórze pod oczami

Pytanie do "weteranek" biochemicznych: można odważyć się na mocniejsze retinoidy pod oczy? Boję się, że jeszcze pogorszą sprawę (podrażnią naczynka, bo moje sińce to płytko unaczyniona skóra pod oczami).
Kulfon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-17, 13:09   #72
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Sińce pod oczami - jakich składników szukać?

Cytat:
Napisane przez lipiec7 Pokaż wiadomość
od dluzszego czasu stosuje diroseal i bardzo sobie chwale,jednak pod okiem wciaz jeszcze dekadencki klimat i dzisiaj zakupilam creme zones sensibles z filtrem avene i ufam,ze bede miala ochrone i korektor w jednym jak pisza dziewczyny w recenzjach.To moim zdaniem najlepsza opcja skora pogrubia sie,mam mniej zmarszczek i podkowki sa jasniejsze,pozdro
czy chodzi o ten krem?
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...oducts_id=1496
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 12:49   #73
flyleaf
Raczkowanie
 
Avatar flyleaf
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 46
Wink ziemniak pod oczy

Mam malutkie dwa pytanka... zauwazylam, ze bardzo pomaga mi maseczka z ziemniaka na since pod oczkami, ale nieststy nie mam za duzo czasu zeby regularnie ja robic, dlatego chcialam spytac o to czy są jakieś fajne i niedrogie kosmetyki podobnie dzialające jak ziemniak i trudniejsze pytanie jaki skladnik ziemniaczka powoduje rozjaśnienie sinców?
__________________
.: Ominis amans amens :.
flyleaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 16:40   #74
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ziemniak pod oczy

Sklad chemiczny ziemniaka zalezy od jego odmiany ale srednia zawartosc substancji odzywczych to:
- woda - 78%
- skrobia - 19%
- błonnik - 1%
- cukry proste i dwucukry - 1%
- białko -1,5%
- tłuszcze - 0,1%
- składniki mineralne - 1%
ziemniaki zawierają ponadto witaminy: C, D1 i B2 oraz barwniki A- beta karoten.

Ziemniak przede wszystkim jest bogaty w witamine C i przede wszystkim musisz szukac kosmetykow z vit.C lub mozesz sama iukrecic serum;przejrzyj watki,skorzystaj z wyszukiwarki znajdziesz mnostwo informacji.

Najbardziej popularne to Active C LRP;Flavo C Aurigi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 17:24   #75
flyleaf
Raczkowanie
 
Avatar flyleaf
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 46
Dot.: ziemniak pod oczy

Bardzo dziekuje Hexxana za pomoc . Mam nadzieje, ze sie sprawdzi i na moje sinc pomoze wit.C.
__________________
.: Ominis amans amens :.
flyleaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 19:35   #76
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: ziemniak pod oczy

Polecam poczytać sobie http://www.kosmetykanaturalna.pl/kn_twarz_02b.php sa przepisy na cienie pod oczami
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 20:00   #77
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: ziemniak pod oczy

Cytat:
Napisane przez flyleaf Pokaż wiadomość
zauwazylam, ze bardzo pomaga mi maseczka z ziemniaka na since pod oczkami
flyleaf bardzo mnie to zaciekawilo .Tez cos na moje since pod oczami by sie przydalo w jaki sposob z tego ziemniaka ta maseczke zrobic? surowy to ma byc czy gotowany ? ile min trzymac i jakie to dzialanie ma :P mozesz mi odpisac
z gory dziekuje
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 14:08   #78
flyleaf
Raczkowanie
 
Avatar flyleaf
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 46
Smile Dot.: ziemniak pod oczy

Dzieki Nikita_Wawa za stronke na pewno skorzystam.

A maceczka jest z surowego ziemniaczka. Sa dwa sposoby: mozna pokroic obranego ziemniaka na plasterki i polozyc na zamknietych oczkach lub zetrzec ziemniaka na tarce o najmniejszych oczkach i tak nalozyc na zamkniete oczy lub tylko pod oczy bardzo polecam bo mi pomoglo ale nietety trzeba byc regularnym co w moim przypadku nie jest mozliwe
__________________
.: Ominis amans amens :.
flyleaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 14:31   #79
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: ziemniak pod oczy

Cytat:
Napisane przez flyleaf Pokaż wiadomość
Dzieki Nikita_Wawa za stronke na pewno skorzystam.

A maceczka jest z surowego ziemniaczka. Sa dwa sposoby: mozna pokroic obranego ziemniaka na plasterki i polozyc na zamknietych oczkach lub zetrzec ziemniaka na tarce o najmniejszych oczkach i tak nalozyc na zamkniete oczy lub tylko pod oczy bardzo polecam bo mi pomoglo ale nietety trzeba byc regularnym co w moim przypadku nie jest mozliwe
a na ile minut sie kładzie się tą maseczke?
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-13, 16:52   #80
flyleaf
Raczkowanie
 
Avatar flyleaf
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 46
Dot.: ziemniak pod oczy

Czytałam, ze wystarczy około 10, 15 min, ale ja zawsze miałam ją godzinę lub 2 i czytałam książkę
__________________
.: Ominis amans amens :.
flyleaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:22   #81
mimi.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 16
Pod oczy

Dziewczęta piszcie czym traktujecie okolicę podoczną.
Na dzien wiadomo filtr wystarczy, ewentualnie cos odzywczego pod filtr nakladacie czy nie? A nadaje sie kremik z witamina c typu redermic do nalozenia rowniez pod oczy ?

A na noc co i w jakiej kolejności aplikujecie?

I jakie są wasze cele ?

Ja kombinuje juz mocno jak sie uchronic przed perwszymi zmarszczkami i szukam wszelkiej inspiracji...
mimi.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:41   #82
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Pod oczy

Mimi, doczepiam się do wątku, bo chętnie też skorzystam z jakiejś inspiracji .
Ogólnie kremów pod oczy używam już o jakiegoś czasu i o ile najpierw to był zwykły świetlik, to teraz szukam czegoś lepszego. W zasadzie, to chyba przeleciałam już połowę kosmetyków z drogerii (nivea, dermika, l'oreal, AA) i póki co używam Polleny Eva - dlatego, że w wątku o składzie kosmetyków dostała wysoką ocenę
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1207. Krem nawet sympatyczny. Czy są efekty? Trudno powiedzieć.

W innym wątku przeczytałam z kolei opinię, że kremów pod oczy się nie opłaca używać, bo w zasadzie ich skład jest bardzo podobny do składu kremów do twarzy, a tylko więcej kasy się płaci. Ja nie wiem, jak z tymi kremami jest. Jedni stosują, inni nie.
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:59   #83
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pod oczy

Ja nie kupuję specjalnych podocznych kremów, używam tego co do reszty facjaty - ostatnio redermic, active c, hydracid c, ROC z retinem - i chwalę sobie bardzo.
Wcześniej kupowałam specjalne pod oczy głownie ze średniej półki, ale efekty były takie sobie, więc zaniechałam.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 22:25   #84
mycha555
Raczkowanie
 
Avatar mycha555
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 350
Dot.: Pod oczy

Hej dziewczyny
Ja nie używam żadnych kremów specjalnie pod oczy ale właśnie poszukuje jakiegoś skutecznego kremiku pod oczy, który zlikwidował by worki pod oczami i cienie. Znacie coś skutecznego Używała któraś z was Łagodzącego żelu pod oczy - Oriflame??
__________________

Zakochana


mycha555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 07:10   #85
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pod oczy

Jeżeli żele to z Flos-Leku używałam (świetne są, hitem jest ten arnikowy na obrzmienia i siniaki, link poniżej, ale pozostałe w tej kategorii też fajne); z Oriflame nie używałam.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2121
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 07:56   #86
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Pod oczy

Mi na cienie pod oczami nic nie pomaga, nawet wyspanie się i wakacje, więc wychodzę z założenia, że taka moja uroda
Mam jeszcze takie pytanie, czy może pod oczami też posiadacie takie małe krosteczki? Nie jest to nic uciążliwego ani bolesnego, a wygląda to tak jak niewielkie podskórne grudki, akurat w tym miejscu, w którym są na ogół worki pod oczami
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 10:45   #87
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Pod oczy

Ja także zmagam się od zawsze z odwiecznymi cieniami, przetestowałam sporo kremów, żel arnikowy oraz z babką lancetowatą z Flos Leku nie bardzo mi pomagały. Największe rezultaty osiągam dzięki serum z wit. C i kremie Ziaja 100% pielęgnacji pod oczy - zmniejsza sińce i obrzęki.
Ponieważ zużyłam już ze 3 tubki pod rząd szukam czegoś innego, żeby skóra się za bardzo nie przyzwyczaiła.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:21   #88
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Pod oczy

Tez nie kupuje specjalnych kremow pod oczy, uzywam tych samych co na reszte paszczy. Jesli skora reaguje dobrze, to nie ma sensu, moim zdaniem, bo kremy pod oczy zawieraja zwykle mniejsze stezenie skladnikow.

Zazwyczaj uzywam Active C LRP, kiedy jesienia stosuje retinoidy to pod oczy tez klade.

Jedynym wyjatkiem jest tutaj krem Polleny Ewy Ziola Polskie ze swietlikiem, olejem z winogron, maslem Shea i antyoksydantami, kosztuje ok 5zl a skladowo jest bardzo dobry. Lekko natluszcza skore, ladnie ja nawilza i napina. Redukcji cieni nie zauwazylam, ale chyba je genetycznie mam, wiec krem tu nie pomoze. Cienie maskuje kremem Avene z filrem 50+ do szcegolnie wrazliwych okolic ciala z kolorem, dziala jak korektor.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 11:33   #89
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pod oczy

Ja akurat cieni nie mam, raczej "poduszki" (żeby się nie wyrażać - worki :0) od permanentnego niewyspania - na to najlepszy lód w chusteczce, łyżeczki z zamrażarki na chwilę albo żel arnikowy prosto z lodówki.
Z cieniami można i trzeba walczyć, choć ja nie słyszałam, żeby ktoś je pokonał całkowicie; nic nas, kochane, nie ustrzeże przed... dobrym podocznym korektorem. Polecam Heleny Rubinstein Magic Concealer.
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 12:07   #90
mimi.80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 16
Dot.: Pod oczy

ja mam cere mieszaną, ale pod oczami suchą i z cieniami, jeszcze bez zmarszczek ale chce im zapobiegac.
Na dzien uzywam rowniez pod oczy Iwostin Solecrin 40, i na to roche korektora Maybelline (sredniaczek), wieczorem na paszcze jakies kwasy albo lekkie nawilzające kremy ktore bylyby raczej niewystarczajace i pod oczy lubie wtedy cos solidnie odrzywczego, ostatnio Relipid Daxa pod oczy, wczesniej aa eye perfect krem pod oczy z ktorego bylam zadowolona. laduje solidna warstwe , jakby maseczke i skora to pije.

Na cienie przede wszystkim truizm - wysypianie sie.
A na obrzeki picie duzo wody i zeby ta woda w organizmie nie zostawala moze jakies lekkie srodki drenujące np herbatki ziolowe.
mimi.80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-27 14:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.