wizazanka-oszustka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 14:16   #1
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Exclamation

wizazanka-oszustka


Witajcie wizażystki
Zostałam oszukana przez monipolke.
Ponieważ moja sytuacja nie jest najlepsza założyłam wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=283234 w nadziei na to, że uda mi się coś kupić lub dostać dla maluszka za grosze.
Monipolka wydawała się bardzo rzeczową i miłą osobą więc wpłaciłam miesiąc temu na jej konto uzgodnioną sumę. W zamian miałam dostać wybrane przeze mnie ciuszki.
Na początku podobno miała kłopoty z komputerem i nie odpisywała na maile, po kilku dniach zorientowałam się , że na wizażu się loguje itd, a na maile nadal nie odpisuje.
Domyślam się, że pieniędzy nie odzyskam( na szczęście nie była to wielka suma) jednak chciałabym przestrzec przed tą osobą inne wizażystki.
Bardzo mnie zabolało to, że prosząc szczerze o pomoc natrafiłam na Monipolke, która znając moją ciężką sytuację potrafiła mnie bezczelnie oszukać!-byłam naiwna, myślałam że takie osoby już nie istnieją!
Jak można się tak spodlić dla kilkudziesięciu złoty?
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:22   #2
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: wizażystka-oszustka

To przykre że spotkało Cię tutaj coś takiego...

Pozostaje wierzyć, że tacy ludzie jak monipolka to pojedyncze egzemplarze.

Ja przy okazji wymianki też zostałam oszukana bo paczka od jednej z wizazanek idzie do mnie chyba z pół roku, ale jak to mawia mój kolega
"nie żałuj burakowi...".
__________________


Edytowane przez cytrynowo_piaskowa
Czas edycji: 2008-11-25 o 14:23
cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:59   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: wizażystka-oszustka

zglos to do moderatora.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 19:00   #4
Martaa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 251
Dot.: wizażystka-oszustka

Moderator tu nic nie pomoże, musisz to zglosić na policję. Oszustwo obojętnie na jakąkolwiek kwotę jest przestępstwem na które jest konkretny paragraf. Jeżeli puścisz to płazem, Monipolka najprawdopodobniej oszuka jeszcze inne osoby. Tak więc na najbliższy komisariat z jej danymi, dowodem wpłaty na konto i wydrukowanymi Twoimi i jej mailami.
Martaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 23:57   #5
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: wizażystka-oszustka

monix0 przykro mi, że zostałaś oszukana Czytałam tamten wątek (i nawet się udzielałam) i w życiu bym nie pomyślała, że ludzie mogą być tak wredni. Tzn. wiem, że mogą być, ale jak ona się nie wstydzi? W awatarze widać ją i dziecko, po co sobie psuć reputacje? Nie kapuje Chyba faktycznie powinnaś to gdzieś zgłosić I to raczej na policję właśnie. Bo tak jak piszesz, może to i kilkadziesiąt złotych (tylko/aż) , ale dla zasady ja bym to zgłosiła. Niech ma nauczkę

A jak tam, skompletowałaś już troszkę ciuszków? Życzę zdrówka dla ciebie i maluszka (dobrze, ze jeszcze w brzuszku siedzi to chociaż mu cieplutko) i jak najmniej, a najlepiej wogóle kontaktów z takimi ludźmi jak M...

Ps. jeszcze: nie wizażystki tylko Wizażanki
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 00:04   #6
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: wizażystka-oszustka

Przykre...
Powiadom Administrację forum, złóż doniesienie na policji... nie będzie trudno znaleźć winowajczynię - ma trochę postów na wizażu, a pewnie pisała z domu...

Admini powinni zostać poinformowani - bo przecież sam wątek jest dowodem...
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 09:57   #7
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Cytat:
Napisane przez cytrynowo_piaskowa Pokaż wiadomość
To przykre że spotkało Cię tutaj coś takiego...

Pozostaje wierzyć, że tacy ludzie jak monipolka to pojedyncze egzemplarze.

Ja przy okazji wymianki też zostałam oszukana bo paczka od jednej z wizazanek idzie do mnie chyba z pół roku, ale jak to mawia mój kolega
"nie żałuj burakowi...".
Mam nadzieje, że "ów burak" kiedyś poczuje również jakieś oszustwo na swojej skórze

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
zglos to do moderatora.
zgłoszone, dziękuję za radę

Cytat:
Napisane przez Martaa2 Pokaż wiadomość
Moderator tu nic nie pomoże, musisz to zglosić na policję. Oszustwo obojętnie na jakąkolwiek kwotę jest przestępstwem na które jest konkretny paragraf. Jeżeli puścisz to płazem, Monipolka najprawdopodobniej oszuka jeszcze inne osoby. Tak więc na najbliższy komisariat z jej danymi, dowodem wpłaty na konto i wydrukowanymi Twoimi i jej mailami.
Od dłuższego czasu mam problemy z poruszaniem się, a komisariat nie jest blisko.
Nie chce tego puścić płazem, jednak wiem, że to utrudni tylko mi życie.
Będę musiała się wstawić kilka razy na komisariat, a znając tempo naszej policji, zdaze sie przeprowadzic już do innego "miasta", gdzie komisariatu brak.
Zobacze na ile zdrowie pozwali mi na działanie, jednak dziękuję za rady, wiem ze trzeba cos z tym zrobic!

Cytat:
Napisane przez Bdebdusia Pokaż wiadomość
monix0 przykro mi, że zostałaś oszukana Czytałam tamten wątek (i nawet się udzielałam) i w życiu bym nie pomyślała, że ludzie mogą być tak wredni. Tzn. wiem, że mogą być, ale jak ona się nie wstydzi? W awatarze widać ją i dziecko, po co sobie psuć reputacje? Nie kapuje Chyba faktycznie powinnaś to gdzieś zgłosić I to raczej na policję właśnie. Bo tak jak piszesz, może to i kilkadziesiąt złotych (tylko/aż) , ale dla zasady ja bym to zgłosiła. Niech ma nauczkę

A jak tam, skompletowałaś już troszkę ciuszków? Życzę zdrówka dla ciebie i maluszka (dobrze, ze jeszcze w brzuszku siedzi to chociaż mu cieplutko) i jak najmniej, a najlepiej wogóle kontaktów z takimi ludźmi jak M...

Ps. jeszcze: nie wizażystki tylko Wizażanki
No właśnie jak można się tak spodlić dla kilkunastu złotych?Też tego nie rozumiem, dlatego też pisałam do niej i prosiłam o wyjaśnienia, ale nastała totalna cisza! Z ciuszkami kłopot, jak i z całą resztą bo muszę leżeć, a nie chce wylądować w szpitalu na 3 miesiące, więc jestem grzeczna i nigdzie się nie ruszam.Liczę jednak na to ze może uda mi się jednak coś skompletować i w końcu poczuje się lepiej
Bardzo przepraszam za pomyłkę wszystkie WIZAŻANKI
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-12-07 o 23:57 Powód: post pod postem
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-27, 13:07   #8
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: wizażystka-oszustka

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
No właśnie jak można się tak spodlić dla kilkunastu złotych?Też tego nie rozumiem, dlatego też pisałam do niej i prosiłam o wyjaśnienia, ale nastała totalna cisza! Z ciuszkami kłopot, jak i z całą resztą bo muszę leżeć, a nie chce wylądować w szpitalu na 3 miesiące, więc jestem grzeczna i nigdzie się nie ruszam.Liczę jednak na to ze może uda mi się jednak coś skompletować i w końcu poczuje się lepiej
Bardzo przepraszam za pomyłkę wszystkie WIZAŻANKI
powinnaś cośz tym zrobić naprawde bo ile taka monipolke oszuka biednych matek? aż przykro sie robi na sercu:-((
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 17:03   #9
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: wizażystka-oszustka

Kiedyś był pdoobny watek na wizażu, rozpetała sie wojna i osoba, któa oszukała oddała pieniądze
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 07:56   #10
monix0
Zakorzenienie
 
Avatar monix0
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 612
Dot.: wizażystka-oszustka

Uwaga Uwaga! dostałam paczke po 44 dniach od wpłacenia pieniążków.

Nie wiem co powinnam myśleć, jednak.....cieszę się że dotarła....myślę, że ów wątek pomógł...
Dostałam nauczkę, teraz będę ostrożniejsza.
Pozdrowienia
__________________
[COLOR="Navy"][B]
cel I 59 - 5.08.2013
cel II 55
monix0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 11:05   #11
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: wizażystka-oszustka

Cytat:
Napisane przez monix0 Pokaż wiadomość
Uwaga Uwaga! dostałam paczke po 44 dniach od wpłacenia pieniążków.

Nie wiem co powinnam myśleć, jednak.....cieszę się że dotarła....myślę, że ów wątek pomógł...
Dostałam nauczkę, teraz będę ostrożniejsza.
Pozdrowienia
No to całe szczęścieMoże Monipolka widziała ten wątek, albo Moderator zadziałał i głupio jej się zrobiło, że wszyscy wiedzą o jej przekrętach No, ale najważniejsze że przysłała. Pozdrawiam przyszłą mamusię
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 14:53   #12
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szkoła/Dom
Wiadomości: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: wizażystka-oszustka

oj kurcze szkoda ze to tylko internetowa osoba i nie mozna z nia zrobic porzadku o_O
straszna dziewczyna jednak musisz uwazac na osoby w internecie ; ) dobrze ze suma nie byla za duza pozdrawiam i zycie zeby taka sytuacja sie nigdy nie powturzyla : ) ; **
muszkaowocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:56   #13
muszkaowocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szkoła/Dom
Wiadomości: 157
GG do muszkaowocowka
Dot.: wizażystka-oszustka

oj kurcze szkoda ze to tylko internetowa osoba i nie mozna z nia zrobic porzadku
straszna dziewczyna jednak musisz uwazac na osoby w internecie ; ) dobrze ze suma nie byla za duza pozdrawiam i zycie zeby taka sytuacja sie nigdy nie powturzyla : ) ; **
muszkaowocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.