Śluby zimowe (strój) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 20:07   #1
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901

Śluby zimowe (strój)


Dla osób bioracych slub zimą!!!!
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 20:53   #2
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Sluby zimowe

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Dla osób bioracych slub zimą!!!!

widze ze kogos bawi stwarzanie nowych watkow

mam nadzieje ze mod sie tym zajmie
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 06:55   #3
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Sluby zimowe

nie wiem o co chodzi jestem tu nowa. Nie myslałm ze założenie nowego watku wywołuje takie emocje społeczne. nie wiem jak sie kasuje nowy watek bo tej sytuacji mam dosc !!!!!
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:29   #4
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Sluby zimowe

a ja nie widze nic przeciwko temu watkowi
uwazam ze bedzie pomocny dla wielu wizazanek, ktore biora slub w te zimne dni i beda mogly sie podzielic swoimi problemami i radami - dotyczacymi chocby bukietu, o ktory latem nie jest latwo wybrac a co dopiero zima, gdy z kwiatami kiepsko albo co wdziac na suknie by fajnie wygladalo i by nie przemarznac

Moga tez tu cos dla siebie znalezc mlode pazdziernikowe itp

OSOBISCIE ZACHECAM MLODUCHY BY KONTYNUOWALY TEN WATEK DLA WLASNEGO DOBRA
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:36   #5
asi_kol
Raczkowanie
 
Avatar asi_kol
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 86
Dot.: Sluby zimowe

Ja również uważam, że ten wątek może się okazać bardzo bardzo przydatny. Sama biorę ślub zimą i wiem jak niewiele jest informacji dotyczących tej pory roku. A zimowe panny młode mają troszkę utrudnione zadanie, więc pomagajmy sobie wzajemnie
__________________
...YOU are my everything and everything is YOU...
żona mojego męża:
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091229580215.html

asi_kol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 09:57   #6
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Sluby zimowe

Dziekuje wam dziewczyny. troche mnie podbudowałyscie. Biore slub zima i mam wile watpliwosci odnosnie butow bolerka itp itd Wielkie dzieki!!!!!
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 10:09   #7
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Sluby zimowe

No dokladnie poza tym nie uwazam, by ten watek zasmiecal forum, bo nie dotyczy konkretnego roku tylko slubow zimowych forever

dziewczynki-mowcie co macie zalatwione, czego jeszcze nie macie i jakie sukieneczki i okrycia planujecie - bede tu czasem do Was zagladac a mnie najpredzej mozna zlapac na teraz my PM 2009
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 12:33   #8
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Sluby zimowe

Sukienki jeszcze nie. Ale zastanawiam sie i chce miec kozaczki do kosciola i ajkies inne buty na sale ma ktos moze namiary na fajne biale kozaczki
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 12:48   #9
asi_kol
Raczkowanie
 
Avatar asi_kol
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 86
Dot.: Sluby zimowe

Jak miło, że jest wreszcie ktoś, kto podzieli te same problemy Ja mam już załatwioną salę, zespół, fotografa, sukienkę i płaszczyk, dzień skupienia i to chyba na razie na tyle Sukienkę zamówiłam w grudniu, ponieważ były rabaty, a szyta będzie i tak dopiero od września. Płaszczyk znalazłam przypadkiem na allegro i jestem nim zachwycona. Strasznie nie chciałam futerka, bo one wydają mi się jakieś takie zbyt "duże". Wiem, że problem będzie z butami, bo ciężko znaleźć jakieś ładne, wsuwane czółenka, ale ma już jedne na oku. Co do bukietu to myślę nad wiązanką kameliową z czerwonych róż ze złotymi dodatkami. W końcu to okres świąteczny, wiec niech będzie jakiś bożonarodzeniowy akcent Poza tym mamy już obrączki, utwory na pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców. Zaproszenia robię sama, mam już kilka, reszta w wakacje, bo jako ciało pedagogiczne mam wolne . A no i mamy jeszcze zarezerwowaną godzinę w kościele (12.00). A Wy dziewczyny co macie już załatwione? W załączniku mój płaszczyk, a sukienki z pewnych względów pokazać nie mogę, ewentualnie wyślę link na priv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 581451928.jpg (47,5 KB, 753 załadowań)
__________________
...YOU are my everything and everything is YOU...
żona mojego męża:
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091229580215.html


Edytowane przez asi_kol
Czas edycji: 2009-04-10 o 13:03 Powód: dopisek
asi_kol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 13:59   #10
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sluby zimowe

cześć dziewczyny
Chce was uprzedzić za w czasu. Chyba lepiej żebyście nie przyzwyczajały sie za mocno do tego wątku, bo jak moderatorzy będą tak pomysłowi, jak z sierpniowymi pannami młodymi to wrzucą wszystkie wasze posty na ogólny Ślubny 2009. U Was co prawda nie ma roku 2009 w tytule ale nigdy nie wiadomo co komu do głowy przyjdzie.

pozdrawiam
Gosia
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 17:07   #11
Maggie1983
Zakorzenienie
 
Avatar Maggie1983
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 3 113
Dot.: Sluby zimowe

Cytat:
Napisane przez 81gosia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
Chce was uprzedzić za w czasu. Chyba lepiej żebyście nie przyzwyczajały sie za mocno do tego wątku, bo jak moderatorzy będą tak pomysłowi, jak z sierpniowymi pannami młodymi to wrzucą wszystkie wasze posty na ogólny Ślubny 2009. U Was co prawda nie ma roku 2009 w tytule ale nigdy nie wiadomo co komu do głowy przyjdzie.

pozdrawiam
Gosia
TAV (zdaje sie)pisala na pm 2009, ze chodzi o to, by nie bylo watkow typu sierpien 2008, sierpien 2009, sierpien 2010 itd, bo to logiczne, ze jak pm sierpien 2009 wyjda za maz to na nowo beda sie wpisywac pm sierpien 2010 i zamiast 50 watkow jest jeden, tu nie ma konkkretnego m-ca ani konkretnego roku i jak mniema dziewczynom chodzilo glownie o kwestie stroju, wiec utworzyly watek w dziale image co tez jest poprawne

wiec skonczmy dyskusje na ten temat i przejdzmy do meritum

p.s.

asi-kol fajny ten plaszczyk, bo nie jest taki typowo slubny i bedziesz mogla go wykorzystac - juz go sobie wyobrazam z kolorowym szaliczkiem a kamea zloto-czerwona tez super pomysl
__________________
Pod moim sercem,inne bije serce:nieznane,a jakie bliskie i kochane.Pod moim sercem małe rączki dziecka,cichutko pukają do mojego serca.Myślę sobie wtedy:może być wspanialej?Noszę w sobie życie, które Bóg mi daje
Maggie1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 06:28   #12
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Śluby zimowe (strój)

Palszczyk super mi sie podoba tez taki bridala ale nie moge go znalezc....chcialbym miec cos oryginalnego.
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 08:11   #13
asi_kol
Raczkowanie
 
Avatar asi_kol
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 86
Dot.: Śluby zimowe (strój)

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
Palszczyk super mi sie podoba tez taki bridala ale nie moge go znalezc....chcialbym miec cos oryginalnego.
Strasznie trudno znaleźć coś ciekawego... Wszędzie tylko te futerka i to jeszcze średnio ładne. A wiadomo, że to zima i trzeba mieć nie tylko coś co będzie ładne, ale i też troszkę ogrzeje.

Cytat:
asi-kol fajny ten plaszczyk, bo nie jest taki typowo slubny i bedziesz mogla go wykorzystac - juz go sobie wyobrazam z kolorowym szaliczkiem a kamea zloto-czerwona tez super pomysl
Tak płaszczyk na pewno później wykorzystam. Będę mieć pamiątkę ślubną. Nie wiem tylko co teraz z fryzurą i welonem... Chciałam niski kok i welon podpięty od dołu, ale teram myślę, ze ta stójka w płaszzu moze mi przeszkadzać... Będę musiała coś wymyślić
__________________
...YOU are my everything and everything is YOU...
żona mojego męża:
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091229580215.html


Edytowane przez asi_kol
Czas edycji: 2009-04-11 o 08:12
asi_kol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 10:06   #14
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Śluby zimowe (strój)

watek o tej tematyce już jest
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:34   #15
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Śluby zimowe (strój)

Gdzie????? to tam przejdziemy
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:52   #16
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Sluby zimowe

Cytat:
Napisane przez asi_kol Pokaż wiadomość
dziewczyny co macie już załatwione? W załączniku mój płaszczyk, a sukienki z pewnych względów pokazać nie mogę, ewentualnie wyślę link na priv
Ja juz po slubie ale powiem jedno - super plaszczyk. Bardzo mi sie podoba a i moj maz stwierdzil ze super wybor. Niski kok moze byc problemem ale moze jeszcze zmienisz fryzurke lub poradzisz sie fryzjerki . Powodzenia
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 13:31   #17
asi_kol
Raczkowanie
 
Avatar asi_kol
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 86
Dot.: Sluby zimowe

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Ja juz po slubie ale powiem jedno - super plaszczyk. Bardzo mi sie podoba a i moj maz stwierdzil ze super wybor. Niski kok moze byc problemem ale moze jeszcze zmienisz fryzurke lub poradzisz sie fryzjerki . Powodzenia
Dziękuję! Ale mi się miło zrobiło Fryzura już chyba wymyślona. Jednak mieć stałą fryzjerkę - rzecz niezastąpiona. Teraz zaczynam sie zastanawiać nad butami. Dziewczyny, jakie planujecie mieć buty tą zimową porą?
__________________
...YOU are my everything and everything is YOU...
żona mojego męża:
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20091229580215.html

asi_kol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 05:52   #18
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Śluby zimowe (strój)

hej suknie juz mama chciłabym miec srebrne kozazki i srebrne czólenka. bo tak mi bedzie pasowac!!!!!!!mnmysle nad płaszcykiem własnie cos zupełnie nistandardowego........ws zedzie w salonach kroluja misie

a oto cos co mi sie podoba z długich wariantów

mam pytanie do asi_kol jaki plener robicie zima jesli chodzi o zdjecia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brud10_front_stor.jpg (23,1 KB, 1068 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2009-09-13 o 08:51 Powód: proszę nie pisać post pod postem!
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-08, 22:54   #19
Guccirushi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Sluby zimowe

jaki śliczny ten płaszczyk...skąd jest to zdjęcie? jaka to firma...biore slub 26 grudnia i szukam wszystkiego...
Guccirushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-09, 21:30   #20
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Śluby zimowe (strój)

hej, bardzo fajny wątek, szkoda że dopiero teraz znalazłam. Ja ślub biorę 21.11.2009 więc nastawiam się że może być zimno, może padać deszcz, lub śnieg... w załączniku pokazuję sukienkę i buty ( niestety takie pasowały do sukienki, podobały mi się najbardziej - poza tym nie mogę wybrzydzać bo mam rozmiar 34). Niestety do kościoła coś mieć trzeba, co ogrzeje. A w salonach same miśki - bolerka. Nie za bardzo mi się to podoba. Myślałam o płaszczu. Co myślicie? czy do tej suknie będzie pasował?

Cytat:
Napisane przez asi_kol Pokaż wiadomość
Jak miło, że jest wreszcie ktoś, kto podzieli te same problemy Ja mam już załatwioną salę, zespół, fotografa, sukienkę i płaszczyk, dzień skupienia i to chyba na razie na tyle Sukienkę zamówiłam w grudniu, ponieważ były rabaty, a szyta będzie i tak dopiero od września. Płaszczyk znalazłam przypadkiem na allegro i jestem nim zachwycona. Strasznie nie chciałam futerka, bo one wydają mi się jakieś takie zbyt "duże". Wiem, że problem będzie z butami, bo ciężko znaleźć jakieś ładne, wsuwane czółenka, ale ma już jedne na oku. Co do bukietu to myślę nad wiązanką kameliową z czerwonych róż ze złotymi dodatkami. W końcu to okres świąteczny, wiec niech będzie jakiś bożonarodzeniowy akcent Poza tym mamy już obrączki, utwory na pierwszy taniec i podziękowania dla rodziców. Zaproszenia robię sama, mam już kilka, reszta w wakacje, bo jako ciało pedagogiczne mam wolne . A no i mamy jeszcze zarezerwowaną godzinę w kościele (12.00). A Wy dziewczyny co macie już załatwione? W załączniku mój płaszczyk, a sukienki z pewnych względów pokazać nie mogę, ewentualnie wyślę link na priv
właśnie coś w tym stylu. Mogłabyś wysłać sukienkę i płaszcz na sobie, jak to wygląda
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-09-12 o 09:11
inutil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 21:05   #21
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Śluby zimowe (strój)

Czesc Dziewczynki my z asionek i tratatata jestesmy na watku: styczniowe panny mlode, kontynuujemy stary watek, choc asionek bierze slub w grudniu a ja z tratatata w styczniu, jesli macie ochote sie dolaczyc to zapraszamy
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 21:28   #22
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Sluby zimowe

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
a oto cos co mi sie podoba z długich wariantów
cudna

edit:coś odemnie
__________________
Sh

Edytowane przez JOANNA16
Czas edycji: 2009-09-10 o 21:30
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 06:30   #23
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Sluby zimowe

nie mogłam nic znalezc wiec szyje taki płaszczyk jest w szccienie ode mnie za daleko 1500 zł.
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 07:24   #24
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Sluby zimowe

Cytat:
Napisane przez rptrbj1978 Pokaż wiadomość
nie mogłam nic znalezc wiec szyje taki płaszczyk jest w szccienie ode mnie za daleko 1500 zł.
ten szyjesz?
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1240656785
cudny jest będziesz wyglądała jak królowa śniegu
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 20:00   #25
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomości: 7 083
Dot.: Śluby zimowe (strój)

ja chyba zdecyduje sie na futerko takie do pasa, bo w krotszym to moze mi byc za zimno, a chce zeby cos mnie lekko pogrubilo, bo jestem za chudaaa, wiec chyba w moim przypadku futerko bedzie w sam raz
jesli chodzi o butki to chyba nie bede kupowac dwoch par, z drugeij strony jesli sie zamocza w sniegu to przeciez nie bede pozniej cala noc w mokrych butach sie bawila, jeszcze pomysle
Dziewczynki jak Wam sie wydaje w ktorym momencie nalezy zdajc rekawiczki w kosciele, bo jesli bede miala takie do lokci to wpierw musialabym zdjac futerko a potem rekawiczki
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 13:16   #26
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Śluby zimowe (strój)

moj slub za niecaly tydzien,ale mam w zbiorach komputerowych takie zdjecia:
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 06:55   #27
rptrbj1978
Rozeznanie
 
Avatar rptrbj1978
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 901
Dot.: Śluby zimowe (strój)

http://www.cms.szczecin.pl/indexpl.html
tu robia płaszcze ok 1500 zł
rptrbj1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 20:20   #28
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Śluby zimowe (strój)

Cytat:
Napisane przez asi_kol Pokaż wiadomość
Strasznie trudno znaleźć coś ciekawego... Wszędzie tylko te futerka i to jeszcze średnio ładne. A wiadomo, że to zima i trzeba mieć nie tylko coś co będzie ładne, ale i też troszkę ogrzeje.



Tak płaszczyk na pewno później wykorzystam. Będę mieć pamiątkę ślubną. Nie wiem tylko co teraz z fryzurą i welonem... Chciałam niski kok i welon podpięty od dołu, ale teram myślę, ze ta stójka w płaszzu moze mi przeszkadzać... Będę musiała coś wymyślić
Płaszczyk śliczny, faktycznie inny od reszty okryć...Wydaje mi się, że welon nie będzie dobrze wyglądał...choć może się mylę. Ja bym Ci radziła woalkę, najlepiej toczek z woalką będzie wspaniale pasował do Twojego płaszcza.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 07:25   #29
wiola25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Śluby zimowe (strój)

ja tez mam zima
wiola25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 12:36   #30
Rzodkieweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 140
Dot.: Śluby zimowe (strój)

I ja tez zima. Mam duze szczescie bo moja super zdolna mamus wyczaruje mi suknie i palszczyk. Tylko nie moge sie zdecydowac na fason... Za duzy wybor. Musze sie zdecydowac szybko bo ona juz chce zaczac szyc. (Slub 9.01)

Najwiekszy problem to buty.... !

Gdzie kupowalyscie buty dziewczeta?
Rzodkieweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 20:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.