Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-27, 20:49   #2011
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Dzięki dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Świetny zbiorek jak oceniasz filtr solecrin nie zapycha ? co to za masełka do ust coconut i mango ?
Filtr jest w porządku, trochę bieli i jest dość tłusty także częste matowienie jest obowiązkowe. Mnie nie zapchał, ale odkąd używam lirenki to raczej jej będę wierna - tańsza, lżejsza i bardziej wydajna.
Masełka do ust ślicznie pachną i ładnie nabłyszczają usta ale do zdobycia tylko w Primarku niestety.

Cytat:
Napisane przez chemiczka21 Pokaż wiadomość
Piękny zbiór , aż Ci zazdroszczę . Jak oceniasz maskę zwężającą pory ziaji pro??
Akurat ta maska mnie najbardziej rozczarowała. Reszta kosmetyków z tej serii na plus ale wydaje mi się że oprócz fajnej, lekkiej, żelowej i chłodzącej konsystencji maseczka cudów nie działa - buźka jest gładka, świeża ale takiego "wow" po użyciu nie ma Poza tym rzadko jej używam bo za pierwszym razem mnie uczuliła potem już okej ale uraz pozostał

Cytat:
Napisane przez cuciola Pokaż wiadomość
Demandi..twoj zbiorek jest sliczny ale jesli przygniata cie nadmiar kosmetykow do dolacz do nas na odwyk: tutaj:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...59805&page=151
Dziękuję za skierowanie do grupy wsparcia może faktycznie czas o tym pomyśleć, przyjrzę się Waszym zmaganiom tylko że te kosmetyki sprawiają mi tyle radości, ich oglądanie, planowanie zakupów, cieszenie się nimi w domu

Cytat:
Napisane przez fairlight Pokaż wiadomość
świetny zbiór
jak się spisuje krem mleczy?
Jest boski w zasadzie mogłabym używać go na okrągło bo odpływam przy tym słodkawo mleczno-kokosowym zapachu
Włosy po tej masce są miękkie, lepiej się układają i ciągle niesamowicie pachną

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
świetny zbiór , gdzie upolowalaś żel pod prysznic waniliowe ciasteczka
Dorwałam go w UK, w Bootsie, muuusiałam go przywieźć ze sobą, pierwszy raz spotkałam się z tak cudownym, naturalnym i przesłodkim zapachem ciasteczka używam go na specjalne okazje bo jest moim prysznicowym faworytem

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Cuuudny zbiór.

Jesteś zadowolona z kosmetyków Palmer's? Jaką ma konsystencję? Ładnie pachną? Dobrze nawilżają?
Jakie ma właściwości księżniczkowy krem w tubce Rossmanna? Czy to raczej zabaweczka? Jak pachnie? Do czego go stosujesz? Możesz go porównać z malinowym kremem Rossa ze smokiem na tubce?
Jesteś zadowolona z oliwki Hipp? Zapycha skórę? Pytam, bo oliwka Johnsona, którą masz na zdjęciu mnie zapchała i miałam istną wysypkę na ciele.
Ślinię się na sam widok żeli pod prysznic. Co to za żel Vanilla Biscuit? Jesteś zadowolona z olejku kawowego Joanny? Sztucznie pachnie?
Mogłabyś porównać peeling Isany do peelingu Eris? W którym przeważa żel, czy drobinki ścierające są duże, dobrze "drapie"?
W kosmetykach Palmer'sa jestem zakochana, pachną obłędnie i są idealne do suchej skóry. Konsystencja jest w porządku, krem do rąk jest dość tłusty ale balsam w sam raz - w miarę szybko się wchłania, dobrze rozprowadza i jest wydajny.
Księżniczkowy krem kupiłam z ciekawości mi zapach się podoba, kojarzy mi się z morelami. Noszę go jako torebkowy krem do rąk, bo szybko się wchłania, ma lekką konsystencję i sprawdza się jako kremik wcierany po myciu rąk. Ogólnie oceniam go na plus ale jednak to nie to samo co krem smokowy Żałuję że go wycofali bo to był jedyny krem który stosowałam do wszystkiego, nawet na buzię
Oliwka Hipp mnie nie zapycha i świetnie się sprawdza jako dodatek do żeli, balsamów, nakładana na twarz, włosy czy bezpośrednio na ciało. I ślicznie pachnie - w mojej ocenie pobija Jonhsona.
Olejek kawowy skusił mnie i wyglądem i zapachem, pachnie cudnie - taką prawdziwą kawą... ale jest dość rzadki i zapewne będzie niewydajny.
Żel Vanilla Biscuit jak pisałam dostępny w UK, to jakaś mało znana, tania firma
A jeśli chodzi o peelingi to o wiele lepszy jest Eris, Isana ma taki mdły mydlany zapach, i prawie nie ma drobinek ścierających, chociaż jest dość gęsty kosztuje grosze ale pozostanę wierna peelingowi Eris
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 23:27   #2012
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

[QUOTE=Demandi;14953835]Dorwałam go w UK, w Bootsie, muuusiałam go przywieźć ze sobą, pierwszy raz spotkałam się z tak cudownym, naturalnym i przesłodkim zapachem ciasteczka używam go na specjalne okazje bo jest moim prysznicowym faworytem

dzięki za odpowiedź, ja jestem obecnie w Irlandii i też mam bootsa ale nie widziałam tam takiego żelu a na pewno bym się skusiła na niego
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 09:57   #2013
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Też dziś go kupiłam, ale zdążyłam przetestować - pachnie świetnie, takim wieloowocowym jogurtem, jest dość leciutki, szybko się wchłania U mnie zawsze jest kolorowo, sroka ze mnie
Dziękuję za odpowiedź .
Pewnie uzyłaś już go wiecej razy, jestem ciekawa jak sobie radzi z nawilżaniem skóry ?

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam do grona maniaczek kosmetycznych i prezentuję swój dobytek
Bardzo fajny zbiorek
Jesteś zadowolona z musu do ciała Farmony i odżywek Aussie?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:13   #2014
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
W kosmetykach Palmer'sa jestem zakochana, pachną obłędnie i są idealne do suchej skóry. Konsystencja jest w porządku, krem do rąk jest dość tłusty ale balsam w sam raz - w miarę szybko się wchłania, dobrze rozprowadza i jest wydajny.
Księżniczkowy krem kupiłam z ciekawości mi zapach się podoba, kojarzy mi się z morelami. Noszę go jako torebkowy krem do rąk, bo szybko się wchłania, ma lekką konsystencję i sprawdza się jako kremik wcierany po myciu rąk. Ogólnie oceniam go na plus ale jednak to nie to samo co krem smokowy Żałuję że go wycofali bo to był jedyny krem który stosowałam do wszystkiego, nawet na buzię
Oliwka Hipp mnie nie zapycha i świetnie się sprawdza jako dodatek do żeli, balsamów, nakładana na twarz, włosy czy bezpośrednio na ciało. I ślicznie pachnie - w mojej ocenie pobija Jonhsona.
Olejek kawowy skusił mnie i wyglądem i zapachem, pachnie cudnie - taką prawdziwą kawą... ale jest dość rzadki i zapewne będzie niewydajny.
Żel Vanilla Biscuit jak pisałam dostępny w UK, to jakaś mało znana, tania firma
A jeśli chodzi o peelingi to o wiele lepszy jest Eris, Isana ma taki mdły mydlany zapach, i prawie nie ma drobinek ścierających, chociaż jest dość gęsty kosztuje grosze ale pozostanę wierna peelingowi Eris
Dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź.

W takim razie muszę dopisać Palmer's do mojej wishlisty, którą staram się krok po kroku realizować.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:25   #2015
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zbiorek
Jesteś zadowolona z musu do ciała Farmony i odżywek Aussie?
Mus oczywiście musiałam mieć ze względu na karmelowo - cynamonowy zapach właściwości pielęgnacyjne ma dobre, ma fajną konsystencję takiego gęstego budyniu, już samo wsmarowywanie jest niezłą zabawą dobrze nawilża. Muszę ostrzec przed intensywnością zapachu - utrzymuje się na ciele przez kilka godzin, ubrania nim przesiąkają, gryzie się z perfumami. Stosowany na noc może odbarwić jasną pidżamę lub pościel niestety Mimo to mam do niego słabość, świetnie się sprawdza na zimowe, chłodne wieczory

Odżywki Aussie polecam. Ciężko je zdobyć ale odwalają kawał dobrej roboty. Także mają intensywny zapach ale ja go lubię - jest słodki, trochę mdły. Właściwie są na podobnym poziomie jak maseczka mleczna Kallosa, nawilżają włosy, pomagają w układaniu, doprowadzają moje włosy do ładu po stylizacyjnych torturach
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 10:39   #2016
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Mus oczywiście musiałam mieć ze względu na karmelowo - cynamonowy zapach właściwości pielęgnacyjne ma dobre, ma fajną konsystencję takiego gęstego budyniu, już samo wsmarowywanie jest niezłą zabawą dobrze nawilża. Muszę ostrzec przed intensywnością zapachu - utrzymuje się na ciele przez kilka godzin, ubrania nim przesiąkają, gryzie się z perfumami. Stosowany na noc może odbarwić jasną pidżamę lub pościel niestety Mimo to mam do niego słabość, świetnie się sprawdza na zimowe, chłodne wieczory

Odżywki Aussie polecam. Ciężko je zdobyć ale odwalają kawał dobrej roboty. Także mają intensywny zapach ale ja go lubię - jest słodki, trochę mdły. Właściwie są na podobnym poziomie jak maseczka mleczna Kallosa, nawilżają włosy, pomagają w układaniu, doprowadzają moje włosy do ładu po stylizacyjnych torturach
Dziękuję za wyczerpujące odpowiedzi .
Mus kiedyś miałam razem z żelem pod prysznic i pamiętam że miał obłędny zapach, właśnie w sam raz na jesienno-zimowe wieczory. Niestety jako jedyne smarowidło do ciała uczulił mnie (żel nie wywołał podrażnienia) i z żalem musiałam się z nim pożegnac. Zastanawiam się znowu nad ponownym zakupem . Odżywkę Aussie posiadam (fioletową) i też bardzo mi pasuje, rozważam zakup kolejnych kosmetyków tej firmy, zwłaszcza że wiele osób je sobie chwali .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 11:28   #2017
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam do grona maniaczek kosmetycznych i prezentuję swój dobytek
Zdjęcia zrobiłam z nadzieją iż zgromadzona w jednym miejscu ilość kosmetyków będzie dla mnie terapią szokową i pierwszym krokiem do walczenia z nałogiem - ale gdzież tam, nie podziałało
Najgorsze u mnie jest to że nie uznaję zapasów, korzystam z wszystkiego na raz bo nowe, nieotwarte opakowania ciągle kuszą


1. kremy do twarzy
2. odżywki do paznokci, smarowidła do ust
3. kremy do dłoni, stóp
4. balsamy do ciała
5. żele, peelingi pod prysznic
6. szampony, odżywki do włosów
7. stylizacja włosów
8. peelingi do twarzy, maseczki
9. dzisiaj upolowana seria pomarańczowa Ziaji (nie mogłam się oprzeć bo w zestawach były gratisy - błyszczyk i myjka do ciała )
Piękny zbiór
Czy to z Garnier Fructis (takie zielone) to jest to maseczka wygładzająca??? jak sie spisuje i jaka cena
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 17:50   #2018
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Piękny zbiór
Czy to z Garnier Fructis (takie zielone) to jest to maseczka wygładzająca??? jak sie spisuje i jaka cena
To jest mleczko wygładzające do włosów, stosuję je przed prostowaniem. Sprawdza się całkiem dobrze, wygładza włosy i nie obciąża ich. Cena to mniej więcej 12-14 złotych - opłaca się bo jest bardzo wydajny
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 19:19   #2019
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Jak znajdę wszystkie moje specyfiki porozrzucane po całym domostwie to się pochwalę niezbędnikiem nastolatki
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 19:20   #2020
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Moja ostatnia aktualizacja
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 19:59   #2021
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moja ostatnia aktualizacja
Co myślisz o szamponie dla dzieci? Plącze włosy podczas mycia? Przetłuszcza włosy?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-28, 20:22   #2022
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Co myślisz o szamponie dla dzieci? Plącze włosy podczas mycia? Przetłuszcza włosy?
Mam krótkie włosy i moich włosów nieplącze, ale przy dłuższych kto wie. Z przetłuszczaniem też nie odpowiem, bo myję włosy codziennie, rzadko kiedy co dwa dni. Dobrze się pieni. Ogółem to średniak.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-28, 22:29   #2023
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Wklejam moje zbiory.

Zdjęcia 1-3 rzeczy w użyciu.
Zdjęcie 4 zapasy i jeszcze nie używane specyfiki.

Wszystko do twarzy, rzeczy prysznicowe często zmieniam (oprócz ukochanego mydła Dove pro age), więc bywają lepsze przypadkowe kosmetyki i gorsze. Te do twarzy używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolna z ich działania.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:08   #2024
Nadine94
Raczkowanie
 
Avatar Nadine94
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 315
GG do Nadine94
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Też mam Bebe tylko Vanilia Silky. Jak oceniasz tonik Shine control ten zielony? Działa troche czy wcale?
__________________

* Przyzwyczajam się do bycia Maleństwem...


* Bloguję... czasami >klik<
Nadine94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:11   #2025
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Dziewczyna - jak oceniasz zele YR? Ostatnio się nad nimi zastanawiam Jak zapachy, wydajność?
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:28   #2026
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
9. dzisiaj upolowana seria pomarańczowa Ziaji (nie mogłam się oprzeć bo w zestawach były gratisy - błyszczyk i myjka do ciała )
Gdzie dorwałaś taki zestaw?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:36   #2027
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Moja ostatnia aktualizacja
Fajne te żele z YR, bardzo je lubię .

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wklejam moje zbiory.

Zdjęcia 1-3 rzeczy w użyciu.
Zdjęcie 4 zapasy i jeszcze nie używane specyfiki.

Wszystko do twarzy, rzeczy prysznicowe często zmieniam (oprócz ukochanego mydła Dove pro age), więc bywają lepsze przypadkowe kosmetyki i gorsze. Te do twarzy używam od jakiegoś czasu i jestem zadowolna z ich działania.
To się dopiero nazywa prawdziwy minimalizm .

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dziewczyna - jak oceniasz zele YR? Ostatnio się nad nimi zastanawiam Jak zapachy, wydajność?
Nie jestem dziewczyną ale wtrącę swoje 3 grosze . Żele YR kocham i mam je stale w swojej łazience. Zapachy bardzo naturalne, zero sztuczności, zapach czuc w całej łazience a nierzadko też na skórze (zależy od wersji), pienią się bardzo ładnie i mocno, są wydajne. Jedyne co mogę im zarzucic, a właściwie to opakowaniom, że ciężko otwierają się kapsle butelek, a otwarcie mokrą ręką to nie lada wyczyn .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 09:38   #2028
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Nadine94 Pokaż wiadomość
Też mam Bebe tylko Vanilia Silky. Jak oceniasz tonik Shine control ten zielony? Działa troche czy wcale?
Działa według mnie. Poza tym, że trochę zmiejsza błyszczenie to z czasem usuwa zaskórniki i pory stają się mniej widoczne. Myślę, że w zestawie z Dermalogica Daily Microfoliant działa skuteczniej niż sam (jeśli chodzi o oczyszczanie skóry). Generalnie jestem z niego bardzo zadowolona.

Jeśli chodzi o błyszczenie to zauważyłam, że skóra o wiele mniej się przetłuszcza gdy unikam jedzenia: potraw mączastych (wszelkie wypieki, chleb, makarony itp.), słodkich (czekolada, ciasta itp.), ziemianków, ryżu białego, płatków kukurydzianych, napojów gazowanych, soków owocowych z kartonu, ociekających tłuszczem potraw. Oczywiście odpadają fast-foody. Gdy zupełnie wykluczam większość z tych rzeczy to nawet nos przestaje mi się przetłuszczać i cera staje się normalna.

Czasem trudno zrezygnować, ale lepsze są: pełnoziarniste pieczywo zamiast białego, płatki owsiane zamiast kukurydzianych, kasza gryczana i jęczmienna zamiast ziemniaków, brązowy ryż zamiast białego, sok świeżo wyciskany lub cały owoc zamiast tych z kartonu.

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
To się dopiero nazywa prawdziwy minimalizm .
Dzięki, chociaż mi się wydaje, że za dużo tego mam.
__________________


Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2009-10-29 o 09:40
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 12:14   #2029
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Dziewczyna - jak oceniasz zele YR? Ostatnio się nad nimi zastanawiam Jak zapachy, wydajność?
Mam parę ulubionych zapachów a te kupiłam do wypróbowania, bo była promocja 3za2.
Co do zapachów i wydajności to podpisuje się pod wypowiedzią marty301

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Zapachy bardzo naturalne, zero sztuczności, zapach czuc w całej łazience a nierzadko też na skórze (zależy od wersji), pienią się bardzo ładnie i mocno, są wydajne. Jedyne co mogę im zarzucic, a właściwie to opakowaniom, że ciężko otwierają się kapsle butelek, a otwarcie mokrą ręką to nie lada wyczyn .
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 17:08   #2030
Demandi
Raczkowanie
 
Avatar Demandi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 47
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Gdzie dorwałaś taki zestaw?
To były dwa zestawy: żel pod prysznic + myjka gratis i masło co ciała + balsam do ust gratis kupiłam je w małej, niepozornej drogerii ale z tego co wiem to te zestawy były już jakiś czas w sprzedaży, ja dorwałam ostatnie

dziewczyna czy ta promocja 3 za 2 obejmowała wszystkie rodzaje tych żeli? i czy to długotrwała promocja, dostępna we wszystkich sklepach? te żele mnie intrygują a nigdy nie miałam z nimi do czynienia
Demandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:04   #2031
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Demandi Pokaż wiadomość
dziewczyna czy ta promocja 3 za 2 obejmowała wszystkie rodzaje tych żeli? i czy to długotrwała promocja, dostępna we wszystkich sklepach? te żele mnie intrygują a nigdy nie miałam z nimi do czynienia
Promocja trwa do końca października i chyba we wszystkich sklepach obowiązuje (przynajmniej w 2 w moim mieście). Najprawdopodobniej dotyczy tylko z tej serii co pokazałam, bo przy innych seriach nie stała a ja dokładnie już nie interesowałam się.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:41   #2032
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

co to za kosmetyki firmy Dermatologica? w jakiej są cenie i jak dzialają?
__________________
ODWYK KOSMETYCZNY,mam:
próbki: bylo18,jest 5 dąże do 0
kolorowe: bylo27,jest 28 dąże do 15
pielęgnacja: bylo54,jest 46 dąże do 35

Wkręcam się w mineraly

WYMIANA :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411397
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:18   #2033
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Mała aktualizacja:
- masło Rebuild Ziaja
- glinki Argiletz
- plastry anty-wągrowe Beauty Formulas
- wazelinka poziomkowa Flos Lek
- wazelinka malinowa Anna
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 09:21   #2034
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;14994587]Mała aktualizacja:
- masło Rebuild Ziaja
- glinki Argiletz
- plastry anty-wągrowe Beauty Formulas
- wazelinka poziomkowa Flos Lek
- wazelinka malinowa Anna[/QUOTE]

Gdzie takie smakowe wazeliny można dostac?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:01   #2035
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Całe zamówienie jest z ☠☠☠☠☠☠☠. Poziomkową polecam bez wahania, pachnie bosko. Malinowa też jest ok, ale zapach ma b.delikatny.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 14:14   #2036
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

moje nowości
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 16:41   #2037
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Moje dzisiejsze zakupy
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:39   #2038
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze zakupy
Gdzie kupiłaś masła Farmony? Jak pachną?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 17:53   #2039
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś masła Farmony? Jak pachną?
Masła kupiłam w Rossmanie, robiłam już test zapachowy na ręce i pierwsze skojarzenie odnośnie czekoladowego że pachnie jak puding czekoladowy, jest mocny, intensywny, słodki aż mdły niestety i raczej dość długo będzie je czuć na skórze. Ale to tylko pierwsze wrażenie, mam nadzieję że nastepnym razem mój odbiór tego masła się zmnieni . Waniliowe nie ma już tak mocnego i intensywnego zapachu, wręcz przeciwnie, pachnie słodko, waniliowo. Na chwilę obecną bardziej mi pasuje .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 18:07   #2040
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Masła kupiłam w Rossmanie, robiłam już test zapachowy na ręce i pierwsze skojarzenie odnośnie czekoladowego że pachnie jak puding czekoladowy, jest mocny, intensywny, słodki aż mdły niestety i raczej dość długo będzie je czuć na skórze. Ale to tylko pierwsze wrażenie, mam nadzieję że nastepnym razem mój odbiór tego masła się zmnieni . Waniliowe nie ma już tak mocnego i intensywnego zapachu, wręcz przeciwnie, pachnie słodko, waniliowo. Na chwilę obecną bardziej mi pasuje .
W Rossmannie? To jakaś nowość? Koniecznie muszę sprawdzić, a ile kosztują?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.