dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-25, 21:27   #1
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719

dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!


Witam. Mieszkam w Zabrzu od niedawna do tej pory robiłam pazurki w Gliwicach- ale zupełnie mi to teraz nie po drodze. Bardzo proszę o sprawdzony namiar na salon.Z góry wielkie dzięki.
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 13:23   #2
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Hej ja w Zabrzu robiłam raz i naprawdę wyszły b.ładne---> róg 3 Maja i Szczęść Boże na przeciwko Biedronki jest solarium , w którym jest także tipserka (robi na bazie alessandro) , to jedno miejsce mogę polecić jak coś mogę podać telefon też 370-195-50 odezwię się pani z solarium ale jak powiesz że chcesz z panią od tipsów na pewno poda jej telefon
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 20:01   #3
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Thumbs up Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Cześć Ewuniu.
Sliczne dzięki za namiar na tipsiarkę- napewno sprawdzę, jednak w późniejszym terminie (najpierw muszę wyleczyć chore pazurki ) a pamiętasz może nazwe tego salonu?? Nie było to przypadkiem Acapulco?? Jeśli tak to znam go i jest naprawdę oki. Jeszcze raz dzięki- byc może i ja będę mogła kiedyś pomóc . Pozdrawiam serdecznie
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-28, 06:41   #4
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

hej

solarium nazywa się GOLDEN SUN ul.Szczęść Boże 1 tel. 370-19-50, piszę jeszcze raz bo widzę, że zły nr podałam . Kochana lecz , lecz pazurki a najlepiej to tak wylecz, żebyś nie musiała chodzić już na tipsy.Ja nie mam nic przeciwko temu ale osobiście byłam raz (wesele moje) i więcej nie pójdę.Fakt ładnie wygląda ale jak dla mnie po pierwsze za drogi interes wolę zainwestować w dobrą odżywkę a po drugie ciągłe te uzupełnianie brrrrrr.No i nie ma co się oszukiwać paznokci jak je ściągnęłam pięknych nie miałam , nie chcę Ci odradzać ,ale zachęcać także nie będę na ich ponowne zakładanie. Ale się rozpisałam nie na temat.Powodzenia
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 08:30   #5
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Witaj.
Jeżeli chodzi o paznokcie to od zawsze miałam z nimi problemy..... Podobno to wynik nadmiaru antybiotyków w dzieciństwie (bardzo dużo chorowałam). Każdy dermatolog mówi, że kształt płytki mam bardzo ładny, jednak są okropnie miękkie i słabe- wczoraj byłam na kolejnej wizycie- dostałam bombe witaminową+ jakieś czary mary do smrowania... Sama nie wiem co lepsze: jak mam tipsy to też się łamią (moja płytka jest słaba, więc i tips nie trzyma się dobrze) a kolei swoje połamańce.... okropnie się wstydzę kiedy ktoś patrzy mi na ręce. Jeżeli kiedykolwiek uda mi się wyprowadzić swoje paznokcie na "prostą' to na pewno nie założe tipsów. Jednak jeszcze raz dziękuję za odp. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia. A i jeszce jedna prośba- piszesz, że tipsy robiłaś na ślub... ja wychodzę za mąż w przyszłym roku- zostały ci może jakieś namiary na fajną kapele, fotografa i kamerzystę?? Jeśli tak to proszę prześli, bo my właśnie jesteśmy w dzikiej pogoni za tymi fachowcami.... Pozdrawiam.
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:05   #6
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

zostały ci może jakieś namiary na fajną kapele, fotografa i kamerzystę?? Jeśli tak to proszę prześli, bo my właśnie jesteśmy w dzikiej pogoni za tymi fachowcami.... Pozdrawiam.

Oj kochana mogę Ci polecić super kamerzystę i fotografa w jednym, moi znajomi jak zobaczyli płytkę i album byli zachwyceni, dodatkowo inni znajomi biorący ślub we wrześniu br jak zobaczyli to co on prezentuje wzięli go także choć rozglądali się za kilkoma. W domu mam namiary więc Ci je podam - na pewno będziesz zadowolona, ja brałam ślub w maju więc i promocję miałam jeśli chodzi o cenę.Wszystko do dogadania Kapelę też mieliśmy z polecenia, fajni chłopcy , fajnie grają i wogóle ale jakbym miała jeszcze raz ich to bym powiedziała aby częściej grali bo robili za częste przerwy. To uwaga tylko jedna jeśli chodzi o nich- ogólnie kultura na wysokim poziomie, młodzi, grali i kawałki dla starszych i przeboje.Jeśli będziesz chciała także dam Ci namiary - dowiesz się co i jak tylko o częstotliwości grania będziesz musiała wspomnieć aby goście sie nie rozczarowali bo moi to się bardzo chcieli bawić i mało im było . A sukienkę i tym podobne już masz????
Odnośnie paznokci stosuję kurację alessandro X-TA nail hardener do kupienia w sephorze koszt 55 zł.Rewelacja nie z tej ziemi - ale słyszałam że nie którym nie podchodzi ale to jak ze wszystkim jednym coś pasuje innym nie. Jak coś to pisz
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:31   #7
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Thumbs up Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Jejku z nieba mi spadłaś!!!!!!!!!!
Jak tylko będziesz mogła to napisz mi namiary. Tak naprawdę jeśli chodzi o wesele to na razie mamy zaklepaną salę a cała reszta stoi pod znakiem zapytania... Czekam na porady- w końcu ty już sobie z tym wszystkim poradziłaś!! Czekam na każdą sugestie. Odżywke napewno wypróbuje. Czekam na info od ciebie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-29, 10:36   #8
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Cytat:
Napisane przez NIUNIA***
Jejku z nieba mi spadłaś!!!!!!!!!!
Jak tylko będziesz mogła to napisz mi namiary. Tak naprawdę jeśli chodzi o wesele to na razie mamy zaklepaną salę a cała reszta stoi pod znakiem zapytania... Czekam na porady- w końcu ty już sobie z tym wszystkim poradziłaś!! Czekam na każdą sugestie. Odżywke napewno wypróbuje. Czekam na info od ciebie.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dzionka

Kochana jak będę w domu napiszę Ci namiary, a kiedy wychodzisz za mąż??? gdzie będziecie mieli ślub i w jakim kościele??? Ja mogę wiele doradzić niewiem co chcesz konkretnie, niewiem jedziecie bryczką? autem? wiele rzeczy do załatwiania ale jeszcze czas , najgrubsze rzeczy właśnie załatwia się rok przed czyli sala, kapela, kamerzysta, reszta myślę że pomału 0,5 roku przed.Wizażystkę też miałam z Gliwic pytaj a ja na pewno Ci odpowiem
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 16:19   #9
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Thumbs up Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Ślub odbędzie się 24.06.2006 w Kościele Św.Andrzeja a weselicho (na przeciwko) w restauracji Pod Kasztanami. Tak jak pisałam wcześniej to jak na razie mamy zaklepaną sale i wstępnie zespół Krzyśka Skowrońskiego z Knurowa (ale mamy jeszcze czas do namysłu- nie daliśmy mu jeszcze konkretnej odp.) znaleźliśmy również fantastycznego fotografa, ale.......... w Rybniku a mi zależy na zdięciach w studiuu i plenerze, także Rybnik odpada ze względu na odległość. Nad sukienką jeszcze nie myślałam- napewno będzie inna niż wszystkie!!!!!!!! No i to chyba tyle. Najbardziej zależy mi na namiarach na kamerzystę, zespół i fotografa. Ponadto chętnie przyjmę dobre rady. Mam nadzieję, że nie będziesz miała mi za złe, jeśli zgłosze się do ciebie z pytankami?? Nie bardzo mam się kogo doradzić a czasami mam pewne wątpliwości, albo stanę w miejscu i nie wiem za co się dalej chwycić. Czekam na odp. Acha na ślub chcemy samochód, ale nie z firmy, tylko osobę prywatną z fajną furmanką. Nie dodałam, że wesele liczymy na ok. 100 osób. Napisz coś o twoim weselu- jak wyglądał najpiękniejszy dzień w twoim życiu?? Pozdrawiam serdecznie
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 20:00   #10
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!


Facet kamerzysta-fotograf w jednym jest z katowic, sam dojeżdza więc nie ma problemu z nim- Andrzej Bujacz tel 735-20-42 kom.602 311 984. Jak mu powiesz, że jesteś zainteresowana zobaczeniem próbek tego co robi przyjedzie do Ciebie i wszystko Ci opowie i umówicie się co do ceny. Kapela była z Bytomia i także sama przyjeżdża więc z nimi także nie było problemu ale musze poszukać umowy z nimi bo narazie nie znalazłam namiarów. Ja brałam ślub w św Annie a wesele w Tarnowskich Górach w Gospodzie u Wrochema i każdy z w/w wymienionych przyjechał i odjechał swoim samochodem. Uważam, że te rzeczy o których pisałam wcześniej warto załatwić już teraz i podpisać przedwtępne umowy i ustalić ceny aby potem nie zmienili przypadkiem.Z ciuchami warto poczekać, będą przeceny itd. Jak będziesz chciała pytaj bez problemu naprawdę to żaden kłopot. W zabrzu jest także bardzo nie pozorna kwiaciarnia, która pięknie przystroiła nam auto i zrobiła mi bukiet. Ciasta mieliśmy łącznie z tortem (książka) z Bielszowic - naprawdę robią pyszne kołocze i torty - i wcale nie drogo. Mieliśmy wynajęte busiki do rozwozu - dwaj znajomi-więc jakieś namiary na nich także mam jakbyś chciała .Naprawdę niewiem co Cię interesuje, mogę posłać Ci nasze zdjęcia , jak było auto ustrojone, jaki miałam bukiet ,jaki tort itd. Podasz maila to na pewno coś sklece.To dzien na który czekałam z utęsknieniem bo byłam zmęczona przygotowaniami bo wszystko było na mojej głowie bo mąż był w delegacji i przyjechał 2 tyg.przed ślubem , szybko minęło nawet niewiem kiedy.Jak coś służę pomocą

PS Posyłam PW
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 10:26   #11
loti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 10
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Cytat:
Napisane przez NIUNIA***
Witam. Mieszkam w Zabrzu od niedawna do tej pory robiłam pazurki w Gliwicach- ale zupełnie mi to teraz nie po drodze. Bardzo proszę o sprawdzony namiar na salon.Z góry wielkie dzięki.
znam dziewczyne ktora fajnie robi paznokcie... przynamniej mnie i moim przyjaciolkom;-))
bierze 30 dychy, a uzupelnienia za 15
mam do niej tel. jesli cie to jeszcze interesuje
pzdr k
loti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-30, 14:36   #12
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Witaj!
Jak najbardziej proszę o kontakt z tą dziewczyną- nadal jestem w trakcie poszukiwań. Tylko może lepiej wyślij PW. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam i czekam na odp.
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:06   #13
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Cześć!!
Niesamowite, ale chyba mamy podomne gusta!! Nasz pierwszy zamysł (jeśli chodzi o sale) to była właśnie Gospoda u Wrochema, jednak to troszkę daleko no i nie ukrywam, że obawiałam się ich cennika. A tu Kasztany mamy dosłownie pod nosem (choć też nie jest tanio). Ale jestem pod wielkim wrażeniem tej restauracji!! Akurat dziś jedziemy do Bytomia posłuchac jak brzmi pewien zespół, ale jeśli znajdziesz tę umowę to i tak prosiłabym o namiar. Natomiast co do twojej "oferty" to wcale nie odebrałam tego źle- wręcz przeciwnie dziękuję i doceniam. Ja równiez sama zajmuję się przygotowaniami- decyzje podejmujemy wspólnie, jednak ja muszę wszystko ustawić (choć wcale mi to nie przeszkadza). Ale nie jesteś pierwszą osobą, która mówi, że ten Wielki dzień minął tak szybko.... Co do fotek to baaaaaardzo chętnie pooglądam- jestem okropną maniaczką zdięć, dlatego tak duże znaczenie ma dla mnie sprawdzony fotograf.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu.
A to mój e-mail: niunia.mroczko@neostrada. pl
Czekam na fotki i nową wiadomość.
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-30, 15:43   #14
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Niunia jeśli chodzi o gospodę u wrochema to się zdziwisz bo cena za osobę była taka sama jak za kasztany bo także ropatrywaliśmy ten wariant bo mieszkamy blisko , my ogólnie chyba mieszkamy koło siebie .A jak nazywa się ta kapela z Bytomia bo jeszcze się okaże że to ta sama .Wieczorkiem podeślę zdjątka, bo mam je na płytce.A teraz te które mam w kompie , które robili nam znajomi
Jeszcze jedno zdjęcia z "pleneru" mieliśmy parmiarni w Gliwicach, podeślę to zobaczysz je wielka buźka


PS. Właśnie posłałam kilka zdjęć z naszego wesela

Edytowane przez ewunia2
Czas edycji: 2005-07-30 o 16:25
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 00:08   #15
rylique
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

blagam o pomoc-opinie i gospodzie u wrochema!! juz prawie zarezerwowalam a tu czytam ze malo jedzenia i niedobre!!help
rylique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 02:21   #16
karolina02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Nie jest tak źle , byłam tam i świetne byly dania na gorąco , przystawki takie sobie
pozdrawiam
karolina
karolina02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 08:16   #17
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: dOBRA TIPSIARKA W ZABRZU POTRZEBNA NA JUŻ!!!

Cytat:
Napisane przez rylique Pokaż wiadomość
blagam o pomoc-opinie i gospodzie u wrochema!! juz prawie zarezerwowalam a tu czytam ze malo jedzenia i niedobre!!help
Poczytaj dokładnie
2005 rok ....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.