Jak usunąć tatuaż? - cz.2 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-14, 10:25   #211
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez zrabna77 Pokaż wiadomość
A po ilu sesjach ci zniknal calkowicie Agata?
Ja chodze co poltora miesiaca srednio -zawsze czekam az sie ladnie zrtegeneruje skora i dopiero ide
Tak samo robiłam,trudno powiedzieć no ale spokojnie wyszło 2 lata,podejrzewam ,ze zalezy od tuszu
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 09:11   #212
patrycjaw1989
Raczkowanie
 
Avatar patrycjaw1989
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 189
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

jeżdze do Wrocławia Ctl, robię co miesiąc i nie wiem co mam dalej robić, z jednej strony boję się covera, a z drugiej już tak bardzo mam dość co miesiąc 10 h w podróży i dzień z życia wyjęty...ahhh
__________________
2.08.2012 Warszawa pięknieją z dnia na dzień 330 uhp 5.7cm x 11cm x 11cm anatomy, jestem kobietą
patrycjaw1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 15:23   #213
ZuzannaGniew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Witam wszystkich , należę również do grona poszkodowanych przez swoje błędy :P
Mianowicie , nie jestem zainteresowana laserem ponieważ mój tatuaż jest zielony i czerwony . Pisałam z wieloma osobami które zajmują się usuwaniem i ten mój nieszczęsny nawet nie drgnie po żadnym laserze . Nawet jeśli to interesuje mnie natychmiastowy efekt , mieszkam za granicą i nie mam czasu aby jeździć na laser i denerwować się na każdej wizycie .
Interesuje mnie usunięcie chirurgiczne tylko .... gdzie ? Znalazłam parę klinik które wyglądają dość zachęcająco jednakże wolałabym kogoś z polecenia .... w tym momencie pieniądze nie grają roli - chce się natychmiastowo pozbyc tatuażu , zdaję sobie sprawę że zostanie blizna ale miejsce jest dość schowane ( pod kością biodrową ) .
Czy ktoś usuwał tatuaż chirurgicznie ? Prosiłabym o informacje !!!
ZuzannaGniew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-31, 10:06   #214
magdabaranowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

tez jestem w trakcie usuwania tatuażu, zdecydowałam się na metodę laserową w derma clinic w częstochowie i jak do tej pory jestem zadowolona. nie jest to najprzyjemniejsze doświadczenie, ale tylko głupota nie boli :P
magdabaranowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 14:29   #215
aricia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ---------

jakim laserem (nazwa, model) usuwano?
rubinowy, tatto star.

byłam już 3 razy . generalnie z bliskiej odległości widać, ze barwnik się wytrąca. w niektórych miejscach nawet jakby zanikł...szkoda, że już z większego dystansu tak dobrze to nie wygląda
na początku boli jak cholera, później już jest trochę lepiej. bąble mam raczej malutkie i w niewielkiej ilości. ostatnia moc strzelania :5,5.
aricia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:13   #216
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

duży masz tatuaż? ile płacisz w Derma Clinic? ja usuwam w Esteticmed w Częstochowie
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 04:10   #217
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Dziewczyny ratujcie bo jestem załamana. Dwa tygodnie temu zrobiłam tatuaż na nadgarstku w profesjonalnym studio i nie mogę na niego patrzeć. Fatalnie się z nim czuje. Ciągle chodzę w swetrach mimo że jest upał 30 stopni. Zapisałam się na piątek na konsultacje do dr Marka Wasiluka. Czy waszym zdaniem istnieje szansa na jego usunięcie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012~2.jpg (57,5 KB, 224 załadowań)
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 09:54   #218
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

na pewno zejdzie, bez obaw tylko wybierz dobry gabinet, z dobrym sprzętem i profesjonalnym usuwaczem..
będzie dobrze na szczęście jest czarny
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 22:22   #219
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Mam strasznego doła i nie mogę pojąć jak mogłam wybrać to miejsce na tatuż... Wiem że to standardowe pytanie i może być irytujące ale powiedzcie mi jeszcze proszę czy zostały Wam duże blizny lub obrysy tatuażu. Wiem że to wszystko sprawa indywidualna i zależy od organizmu i rodzaju tatuażu, ale ciekawi mnie jak było w Waszych przypadkach. Boję się że nie będę mogła już ubrać sukienki lub podkoszulka w lato. Człowiek jak nie ma problemów idealnie sam potrafi je sobie stworzyć...
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 06:35   #220
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Mam jeszcze jedno pytanie. Podobno są różne rodzaje laserów q switch. Czy jest jakaś różnica między laserem typu Nd YaG a Medline C6? Który jest lepszy? Zastanawiam się jeszcze nad kliniką Ambroziak w Warszawie żeby tam go usunąć i chciała bym wybrać miejsce gdzie jest najlepszy sprzęt. z gory dzięki za rady
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 11:26   #221
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Medline C6 to nazwa lasera jednego z producentów - to laser Nd:Yag
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 09:21   #222
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez madzia19750 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie. Podobno są różne rodzaje laserów q switch. Czy jest jakaś różnica między laserem typu Nd YaG a Medline C6? Który jest lepszy? Zastanawiam się jeszcze nad kliniką Ambroziak w Warszawie żeby tam go usunąć i chciała bym wybrać miejsce gdzie jest najlepszy sprzęt. z gory dzięki za rady
Mnie też nurtuje to pytanie, czy warto przepłacać..... U Ambroziaka krzyknęli 500zł za zabieg, tatuaż wielkości 6x10cm. Cały czas się waham czy usuwać tam czy w Epi. Klinika Ambroziak to wypas, sprawia wrażenie bardzo nowoczesnej i profesjonalnej, w Epi jeszcze nie byłam ale czytając Wasze posty odnoszę wrażenie, że jest sporo taniej. O laserze Medlice C6 piszą, że to najnowocześniejszy laser ale w czym jego wyjątkowość się objawia to już taki laik jak ja nie wie
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:08   #223
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Sylweryna a byłaś już na konsultacji w klinice Ambroziak? Bo ja jestem umówiona na wtorek do dr Gołębiowskiej. Jeżeli tak powiedz co Ci powiedzieli? Dali nadzieję na całkowite pozbycie się barwnika spod skóry bez przebarwień?
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 18:26   #224
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Tak, byłam już na wizycie konsultacyjnej, stąd wiem jaki mnie czeka wydatek... Również konsultowała mnie dr Gołębiowska, podobno sama też usuwała sobie tatuaż (tak twierdziła). Co do mojego przypadku to jest szczególny bo ja już kiedyś grzebałam przy moim tatuażu i pozostała mi blizna z resztkami barwnika. Nie ma obecnie możliwości usunięcia tego bez śladu. W normalnym przypadku są spore szanse ale nikt na 100% tego nie zagwarantuje. Nawet w klinice Ambroziak....
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 04:35   #225
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

No cóż wiadomo, to nie cudotwórcy... Staram się tylko pocieszać że mój napis był robiony przez naprawdę dobrego profesjonalistę i tusz wydaję się być umieszczony płytko pod skórą. Cały czas pluje sobie w brodę, że wybrałam właśnie przedramię do wytatuowania.... Gdyby ten tatuaż był w okolicach żeber tak jak początkowo planowałam byłabym nim zachwycona. A teraz czuję wstyd za każdym razem kiedy muszę założyć krótki rękawek. Człowiek całe życie się uczy i głupi umrze:/ Już nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 08:50   #226
sylweryna
Raczkowanie
 
Avatar sylweryna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 152
GG do sylweryna
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Zadaj więc jutro pytanie pani dr w czym laser MedlineC6 jest lepszy od tych pozostałych. Jeśli faktycznie jest bardziej nowoczesny i skuteczny to warto zapłacić trochę więcej....
__________________
"Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię".
sylweryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:26   #227
hmresign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 152
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

ja usuwam Medlite C6 w Częstochowie. koleżanka usunęła już częsć tatuażu i nie została jej żadna blizna
hmresign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:39   #228
mar_ek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 8
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Mnie też nurtuje to pytanie, czy warto przepłacać..... U Ambroziaka krzyknęli 500zł za zabieg, tatuaż wielkości 6x10cm. Cały czas się waham czy usuwać tam czy w Epi. Klinika Ambroziak to wypas, sprawia wrażenie bardzo nowoczesnej i profesjonalnej, w Epi jeszcze nie byłam ale czytając Wasze posty odnoszę wrażenie, że jest sporo taniej.

Myślisz że w Epi Centrum będziesz miała sporo taniej, to raczej się mylisz ja usuwam w epi i za podobną wielkość a nawet mniejszy płace 400zł.
Według mnie pare złoty nie jest tak istotne, cała rzecz polega na tym że nawet jeśli będziesz miała tatuaż "płytki "do usunięcia to i tak lekarz będzie go tak usuwał żeby było przynajmniej 6 zabiegów ,to są moje odczucia z własnego doświadczenia.
Pierwszy zabieg byłem zadowolony że tak ładnie schodzi, drugi również niewiele zostało , już myślałem że jeszcze jeden zabieg i po sprawie.
Niestety się myliłem byłem na trzecim zabiegu i zero efektu myśle że dr. zorientował się że traci zarobek i ustawił słabszy laser.
Przy pierwszym i drugim zabiegu czułem ból, dyskomfort itp. zaś przy trzecim tylko szmeranie i to mnie zraziło do Epi Centrum.

Ekspertem nie jestem ale mój tatuaż powinien zejść po trzech zabiegach
ale dzięki zaradności dr. o swoje interesy muszę się męczyć jeszcze dalej.
Ps. ile kosztuje wizyta konsultacyjna w klinice Ambroziak.

Edytowane przez mar_ek
Czas edycji: 2014-08-11 o 21:37
mar_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 12:24   #229
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Wizyta u dr Ambroziaka i Kwieka kosztuje 250 zł, ale mają odlegle terminy konsultacji (np do dr Kwieka dopiero w październiku). U pozostałych lekarzy - 150 zl
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 09:12   #230
Weronika79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 20
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cytat:
Napisane przez hmresign Pokaż wiadomość
duży masz tatuaż? ile płacisz w Derma Clinic? ja usuwam w Esteticmed w Częstochowie
Ja też usuwam w Derma Clinic. Tatuaż około 6/10 cm , koszt 450 zł za zabieg, ale po 4 zabiegu każdy kolejny ma być 50 % tańszy. Ja miałam dopiero dwa, odpuściłam na czas wakacji ze względu na częste wyjazdy, kąpiele, słońce itp. Umówię się chyba na kolejny zabieg na ostatni weekend sierpnia.
Weronika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 18:35   #231
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Właśnie wróciłam z wizyty z kliniki Ambroziak. Ogólnie jestem bardzo podbudowana. Pani dr powiedziała że tatuaż można usunąć bez śladu, ale wymaga to ok 10-12 zabiegów. Jak zapytałam czy mogą zostać przebarwienia lub kontury tatuażu powiedziała że nie będzie śladu, jeśli nie będę się opalać. Takie rzeczy zostają, jeśli moc lasera jest za wysoka, dlatego lepiej zrobić więcej sesji mniejszą mocą lub właśnie gdy opalamy się. Mi również mówiła że usunęła jeden tatuaż i nie ma najmniejszego śladu. Jeśli chodzi o laser powiedziała, że g switch to technologia, a nie konkretny laser, a medlite c6 to jak mercedes wśród samochodów. Cena za mój napis to 400 zł za zabieg. Najlepsze jest to, że powiedziała żebym zastanowiła się nad usuwaniem, bo tatuaż mam ładny i dobrze zrobiony wiec trochę szkoda by go było
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 09:05   #232
YarzebinaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 7
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Też jestem po 3 zabiegach w EPI i wydaje mi się, że dobrze to robią - głównie Pan doktor. Raczej robi na większej mocy, choć mnie to jakoś w ogóle nie boli. Coś już widać - tatuaż wyraźnie zbladł, strupki odchodzą, nie jest źle. Nie wiem, ile jeszcze zabiegów mnie czeka, mam nadzieję, że już niewiele. U Ambroziaka od razu mówią o 10-12? Tu raczej słyszałam, że 6, może 8. Na pewno mogą ten proces spowalniać, bo na każdym zabiegu ładnie zarabiają, przedmówca ma rację, ale podejrzewam, że wszędzie tak działają. Może faktycznie jak wolniej, to lepiej się wtedy skóra goi...
Dedede, a który laser jest lepszy? - ten u Ambroziaka czy w Epi? Czy porównywalne? Mnie się zawsze zdawało, że jednak jakiś mały ślad/blizna zostaje, ale dziewczyny piszą, że nawet nie...
YarzebinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 18:57   #233
Kotencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 7
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Witajcie, ja swoją przygodę z usuwaniem zaczęłam jakis rok temu. Jestem po 5 zabiegach, przede mną 6 we wrześniu. Przeczytałam cały wątek ale widzę ze nikt sie nie zdecydował na lasermed w Warszawie. Ja tam usuwan laserem tattoostar. Muszę sie zgodzić ze podejście do pacjenta maja osobliwe, ale powoli idzie do przodu. Liczyłam od początku jakieś 10 zabiegów i czuje ze to będzie minimum. Tatuaz jest w części ledzwiowej, jakieś 20 cm/10. Pierwsze 2 zabiegi - efekty były fajne. 2 i 3 niewiele zniknęło. Po piątym znowu ruszyło. Tatuaz to tribal, poprawiany, amatorski, odrazu po zrobieniu chciałam go usunac ale odczekalam pól roku.. Ostatnio dowiedziałam koleżankę której robiła ta sama osoba tatuaz. Już zapomnialAm jaki był czarny.. Robiony tuszem niebieskim i granatowyn. Niestety nie mam zdjęć ale po kolejnym zabiegu sie zmotywuje i moze wrzuce jakieś fotki . Generalnie goi sie dobrze. Po 1 zabiegu były mega bable , pózniej jak już sie zdarzyły to takie malutkie.

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Przepraszam za błędy ale tel czasami tak mi przekreca wyrazy
Kotencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 20:51   #234
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

To, czy zostaje ślad po zabiegach usuwania tatuażu laserem, zależy od wielu czynników ...
- od rodzaju tatuażu (czy "na blachę", gęsto wypełniany, czy cienie)
- od sposobu wykonania tatuażu (czy głęboko/płytko jest wprowadzony pigment)
- od rodzaju lasera (aktualnie używanymi laserami - w dobrych klinikach - zabiegi wykonywane są bardzo podobnie, bo cudów na kiju nikt nie wymyśli, jest taki standard w sprzęcie, jaki jest; laserami starszego typu lub innymi niż q-switch zostają zazwyczaj blizny lub tatuaże po prostu nie chcą schodzić)
- od cech osobniczych (immunologia, koloryt karnacji, grubość/kondycja skóry, to jak się goi na danej osobie itd.)
- tego, czy i jak się goi po zabiegu (czy się nie wda infekcja, co znowu jest uwarunkowane m.in. osobniczo; czy się dba o miejsce po zabiegu, nie dopuszcza do zabrudzenia itd.)
- i można wymieniać dalej ...

Nie prowadziłam nigdy prac badawczych nad tym ale przeczytałam wiele artykułów w bazach EBSCO (polecam, jeśli macie dostęp do tych zasobów - naprawdę jest bardzo dużo materiałów w języku angielskim) i powiem tak: to, co słyszycie od lekarzy, traktujcie jak zapewnienia sprzedawcy używanego samochodu, że nie był walony ...
Zazwyczaj każdy swoje chwali, bo od tego zależy jego być albo nie być na rynku. Lekarze przyjmują różne taktyki, zależnie od targetu, w jaki celują i swoich osobistych umiejętności psychologicznych. Oraz w zależności od swojej - tak, tak - uczciwości i sposobu pojmowania etyki zawodowej.
Jeśli lekarz mówi, że na pewno nie zostanie ślad, to albo jest nieuczciwy, albo jest fantastą, albo tatuaż, o którym się wypowiada jest płytki, ma rzadko tusz a dana osoba ma jasną karnację
Reasumując, bądźcie czujni
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-19, 09:57   #235
madzia19750
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 16
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Z tym że na pewno nie zostanie ślad może przesadziłam, bo u Ambroziaka powiedzieli mi że nie powinien zostać ślad, a to jednak jest różnica. Po prostu psychicznie staram się nastawić że będzie dobrze i bez śladu, a optymistyczne podejście to podobno 50 procent sukcesu przy każdych zabiegach czy nawet chorobach. Przeszukałam cały internet w poszukiwaniu informacji o laserze Medlite i widziałam świetne efekty po zabiegach przy podobnych typach tatuażu. Ma być bez śladu i tego się trzymam
madzia19750 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 19:25   #236
essie1968
Raczkowanie
 
Avatar essie1968
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 192
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

kto by nie chciał bez śladu... u mnie z tuszem wyżarło melanine i mam białe placki, plus ciemne (te ciemne z czasem jasnieją) i lekko zgrubialą skórę tam gdzie był tusz, bliznę, która czasami staje sie bardziej nabrzmiała i czerwona (po wysiłku, masowaniu, gorącej kąpieli)

ale i tak jestem zadowolona

teraz najbardziej mi przeszkadzaja te białe placki, ale mysle ze jak zestrzelę juz cały tusz to nie będzie to tak kiepsko wyglądać, teraz troche jak siniak...
essie1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 07:29   #237
Weronika79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 20
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Jestem po trzecim zabiegu, efekty są super. Tusz czarny widoczny jest tylko w kilku punktach więc optymistycznie zakładam że potrzebuję jeszcze 2, 3, góra 4 zabiegów. Oczywiście jest ślad po tatuażu, jakby cień, chyba wiecie o czym piszę. I teraz pytanie - czy jest sens dalej te cienie katować laserami , czy poprawią efekt czy teraz to juz tylko potrzebuję czasu i cierpliwości i cienie staną się mniej widoczne ? Od lekarza usłyszałam że można u nich robić peelingi, ale koszty spore, jeden zabieg około 200-250 zł. O domowych peelingach i masowaniu gąbka wiem
Weronika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 10:29   #238
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Jeśli pisząc "cienie" masz na myśli takie przyciemnienie skóry w miejscu, gdzie był tatuaż (tu jeszcze niewygojone, ale widać o co chodzi)

http://usuwanietatuazy.flog.pl/wpis/...akcie-usuwania

... to u mnie wystarczył czas i regularne masowanie szorstką gąbką w czasie każdej kąpieli (aż do lekkiego zaczerwienienia naskórka)

Aktualnie po tym tatuażu nie ma zupełnie śladu A dość długo (pół roku? do roku?) było przybrązowienie skóry, jakby cień po tatuażu ...
Czas, czas, masowanie i cierpliwość
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:55   #239
agatek20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

Cześć dziewczyny. Pomóżcie.. zrobiłam sobie we wtorek tatuaż który muszę usunąć. Tam gdzie mieszkam wykonują usuwanie Laserem MINOBI nd-yag z technologią q-switch czy to dobry sprzęt? poradzi sobie szybko z takim tatuażem? czy jest jakiś czas kiedy można zacząć usuwać tatuaż czy mogę już się umawiać na wizytę? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatoo.jpg (104,1 KB, 161 załadowań)
agatek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 00:04   #240
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: JAK USUNĄĆ TATUAŻ? - cz.2

A co, boisz się, że jakiś myśliwy zapoluje na nerki lub wątrobę dla klienta z zapotrzebowaniem takiej grupy krwi?
A w pełni poważnie (choć to wyżej to nie tak do końca żart) zacznij usuwanie jak się w pełni wygoi. Niech skóra się odbuduje przed kolejnym katowaniem (zmniejszysz ryzyko blizn). Co do lasera - nie wypowiem się. Nie znam ..
dedede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 19:13:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.