Duże koszulki - Tak czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-21, 15:31   #1
T1gger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15

Duże koszulki - Tak czy nie?


Witam .

Zacznijmy od tego, że jestem chłopakiem, mam 16 lat i mam pewne pytanie dotyczące głównie koszulek, ale pewnie też wielu innych ubrań. Mianowicie pytanie wywodzi się z powodu iż przeglądałem jakiegoś bloga o modzie ( rzadko wchodzę na take strony ale czasem na coś trawie... ) i znalazłem artykuł zatytułowany: ,, Największe błędy w ubiorze Polaków", czy coś w ten deseń. W jednym z podpunktów ów projektant napisał, że często ludzie ubierają większe ubrania gdy chcą zamaskować swoje niedoskonałości, a tak naprawdę to jeszcze bardziej pogarsza ich wygląd. Czy to prawda?

Jest to dla mnie dosyć ważne, ponieważ w 1 klasie gimnazjum ważyłem 75 kg i byłem wtedy jeszcze niski. Nie ukrywajmy, dużo, bo tyle co dorosły facet i brzuch był naprawdę wielki. Zacząłem ćwiczyć i obecnie ważę 58-60 kg. Niestety po takim schudnięciu została mi skóra i to dużo, jest bardzo brzydka. W dodatku mam lekkie problemy z hormonami podczas dojrzewania i mam takie małe piersi, mimo, że ćwiczę i mam mięśnie które dość widać to odkładają one w bardzo kobiecy sposób... Mam nadzieje, że to tylko tymczasowe problemy a nie jakaś choroba. Z tego powodu od jakichś 3 miesięcy kupuje koszulki większe, w sumie nie specjalnie tylko odruchowo bo się w nich dobrze czuje, a mimo, że źle wyglądam to rzeczywiście jestem dość chudy, a jednak tego kupuje koszulki L / XL.

Czy to prawda, że źle to wygląda? Powinienem zakładać mniejsze koszulki? Myślę, że ten temat jeszcze się komuś przyda. Jak co to mogę wstawić moje zdjęcie.

Edytowane przez T1gger
Czas edycji: 2014-03-21 o 15:34 Powód: Spójność i klarowność tekstu.
T1gger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 18:29   #2
Vectraa
Rozeznanie
 
Avatar Vectraa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Pyrlandia
Wiadomości: 595
Dot.: Duże koszulki - Tak czy nie?

wstaw zdjęcia
__________________
'Odwaga, to nie brak strachu lecz świadomość, że w pewnych sytuacjach potrafisz nad nim zapanować. Odważni nie żyją wiecznie, za to ostrożni nie żyją wcale."






Vectraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 20:26   #3
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Duże koszulki - Tak czy nie?

Zgadzam się, wstaw zdjęcia.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 22:49   #4
T1gger
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 15
Dot.: Duże koszulki - Tak czy nie?

@Vectraa @Carousel
Dobra, to jutro wstanę i z samego rana wstawię .
T1gger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 22:50   #5
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Duże koszulki - Tak czy nie?

Zdjęcia jedyna opcja, żeby ocenić Twój konkretny przypadek. Tak ogólnie to też uważam, że dużo za duże koszulki na chłopkach nie wyglądają dobrze, choć trochę luźniejsze niektórym pasują, szczególnie tym 'przy kości'.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-22 23:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.