Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 09:37   #1
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797

Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!


Witajcie,
wychodzę za mąż w połowie sierpnia i chociaż mam wrażenie, że najważniejsze rzeczy mam już "ogarnięte" to niestety kompletnie pogubiłam się w gąszczu ogromu propozycji dodatków ślubnych Nie mam zupełnie wizji "całości"
Do rzeczy:
Moja suknia to Nabla, model Mercedes (w załączniku). Kolor śmietankowa biel.

Buty wybrałam w kolorze nude, delikatnie wpadającym w brudny róż (naprawdę delikatnie, byłam już na przymiarce z butami i wygląda to ok).

Nie czuję się dobrze w welonie, więc zdecyduję się chyba na ozdobę w stylu tej z załączniku.

O mnie:

niska, drobna, ciemne włosy (ciemniejsze niż na zdjęciu z ozdobą), długość włosów - do zapięcia stanika. Karnacja - raczej ciemna, do wakacji jeszcze podłapię trochę słońca, łatwo się opalam.

Moje wątpliwości:

1) Biżuteria? Początkowo byłam przekonana, że chciałabym wystąpić w złotych kolczykach, ale teraz nie jestem przekonana czy złoto będzie pasowało - zwłaszcza, że sukienka ma taki drobny paseczek z cyrkonii...

2) Bukiet i kolor przewodni. Pierwotnie spodobał mi się pomysł bukietu z hortensji niebieskich (przykład na zdjęciu), gdzieniegdzie uzupełniony kwiatami w kolorze brudnego różu + paznokcie w takim samym kolorze. Na przymiarce sukni zostałam trochę odwiedziona od tego pomysłu, bo ponoć ciepły odcień sukni będzie się kłócił z zimnym kolorem kwiatów Do tego rzeczywiście złote kolczyki do takiego zestawu chyba nijak by pasowały;/

I teraz nie wiem Najłatwiej pewnie byłoby pójść w kolorki pastelowe, neutralne, ale ja zupełnie nie widzę się w takich kolorach, zdecydowanie korzystniej wyglądam w bardziej zdecydowanych odcieniach.

Myślałam, żeby ewentulanie kupić bardziej biżuteryjny grzebień do włosów (zamiast kwiatka) + drobne szafirowe kolczyki, tylko wtedy nie wiem co z bukietem (kolorem bukietu)...

Plis, pomóżcie, został mi tylko miesiąc do wyboru koloru przewodniego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mercedes.jpg (10,1 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z-419-630-mercedes0.jpg (26,5 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (123,9 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stroik - 2.jpg (98,5 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hortensje niebieskie.jpg (10,5 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez Martika_
Czas edycji: 2014-05-20 o 18:08
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 16:02   #2
perfectmoments
Przyczajenie
 
Avatar perfectmoments
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 13
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez Martika_ Pokaż wiadomość
Witajcie,
wychodzę za mąż w połowie sierpnia i chociaż mam wrażenie, że najważniejsze rzeczy mam już "ogarnięte" to niestety kompletnie pogubiłam się w gąszczu ogromu propozycji dodatków ślubnych Nie mam zupełnie wizji "całości"
Do rzeczy:
Moja suknia to Nabla, model Mercedes (w załączniku). Kolor śmietankowa biel.

Buty wybrałam w kolorze nude, delikatnie wpadającym w brudny róż (naprawdę delikatnie, byłam już na przymiarce z butami i wygląda to ok).

Nie czuję się dobrze w welonie, więc zdecyduję się chyba na ozdobę w stylu tej z załączniku.

O mnie:

niska, drobna, ciemne włosy (ciemniejsze niż na zdjęciu z ozdobą), długość włosów - do zapięcia stanika. Karnacja - raczej ciemna, do wakacji jeszcze podłapię trochę słońca, łatwo się opalam.

Moje wątpliwości:

1) Biżuteria? Początkowo byłam przekonana, że chciałabym wystąpić w złotych kolczykach, ale teraz nie jestem przekonana czy złoto będzie pasowało - zwłaszcza, że sukienka ma taki drobny paseczek z cyrkonii...

2) Bukiet i kolor przewodni. Pierwotnie spodobał mi się pomysł bukietu z hortensji niebieskich (przykład na zdjęciu), gdzieniegdzie uzupełniony kwiatami w kolorze brudnego różu + paznokcie w takim samym kolorze. Na przymiarce sukni zostałam trochę odwiedziona od tego pomysłu, bo ponoć ciepły odcień sukni będzie się kłócił z zimnym kolorem kwiatów Do tego rzeczywiście złote kolczyki do takiego zestawu chyba nijak by pasowały;/

I teraz nie wiem Najłatwiej pewnie byłoby pójść w kolorki pastelowe, neutralne, ale ja zupełnie nie widzę się w takich kolorach, zdecydowanie korzystniej wyglądam w bardziej zdecydowanych odcieniach.

Myślałam, żeby ewentulanie kupić bardziej biżuteryjny grzebień do włosów (zamiast kwiatka) + drobne szafirowe kolczyki, tylko wtedy nie wiem co z welonem...

Plis, pomóżcie, został mi tylko miesiąc do wyboru koloru przewodniego
W ogóle nie słuchaj pań z salonu, to TWÓJ DZIEŃ )))
Czym innym może byc kolor przewodni wesela a czym innym kolor, w którym Tobie jest dobrze.
Wybieranie 1 koloru przewodniego już raczej jest passe....najlepiej jak wybierzesz 2-3 kolory albo nawet więcej.
Oczywiście wiązankę i wszelkie dodatki wybieraj takie w jakich Ty sama się najlepiej czujesz, kolory do dekoracji i papeterii ślubnej oraz tortu dobierz takie aby zgrywały się z lokalem, w którym to przyjęcie się odbywa...
Jesli podobają Ci się niebieskie hortensje to kolory, które fajnie razem wyglądają to np. żółty albo czerwień i mocna zieleń ( wspominałaś, że lubisz zdecydowane kolory ). Moga być 3 kolory: niebieski, szary i pomarańczowy/żółty Popróbuj sobie różnych wersji, poszukaj w internecie inspiracji. Ja załaczam kilka przykładów jak łączyć kolory i zrobić z nich motyw przewodni
Aha i możesz mieć np. paznokcie w kolorze czerwonym, buty w niebieskim a przy wiązance wstążkę z jeszcze innym kolorze...jak to się będzie powtarzać na sali, w torcie, w papeterii ( winietki, tablica itd. ) to będzie naprawdę bardzo elegancko!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wiola & Will (4).jpg (69,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (91,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img-10895.jpg (68,8 KB, 24 załadowań)
__________________
Kocham i jestem kochana
Pełnia szczęścia!!!
perfectmoments jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-13, 11:49   #3
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Martika witaj!! Wybralam taka sama suknie i tez mam slub w polowie sierpnia Podoba mi sie koncepcja, ktora wybralas. Na co ostatecznie sie zdecydowalas? Uwazam, ze do naszej sukni nie pasuje za bardzo welon. Niby ladnie, ale cos jest nie tak i tez mam ochote wlozyc sobie cos we wlosy...
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 19:15   #4
NonaNona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków-mamuśki z Krakowa odezwijcie się :-)
Wiadomości: 73
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Piękne buty, piękna suknia, ale ta ozdoba do włosów jak dla mnie kiczowata... Może upięcie + kwiaty w kolorze mocnej fuksji?
NonaNona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 21:28   #5
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
Martika witaj!! Wybralam taka sama suknie i tez mam slub w polowie sierpnia Podoba mi sie koncepcja, ktora wybralas. Na co ostatecznie sie zdecydowalas? Uwazam, ze do naszej sukni nie pasuje za bardzo welon. Niby ladnie, ale cos jest nie tak i tez mam ochote wlozyc sobie cos we wlosy...
No to pewnie ślubujemy w tym samym dniu!

Ostatecznie zdecydowałam się na biżuteryjny grzebień we włosach (coś takiego jak w załączniku), kolczyki wiszące perełki plus srebro (nie chciałam nic świecącego i dobijającego światło, żeby nie przesadzić z blaskiem;p), kwiaty białe z dodatkiem granatu/niebieskiego.

Z tym welonem dłuuugo się wahałam... przymierzałam różne, niestety nie do końca pamiętam do którego miejsca sięga koronka na plecach w sukience;/ Ale ostatecznie chyba rezygnuję z welonu, zwłaszcza, że sama się w nim nieszczególnie czuję

A Ty zdradzisz na co padł Twój wybór?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grzebien.jpg (69,6 KB, 12 załadowań)
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 13:53   #6
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

suknie odbieram za 3 tygodnie, wiec wtedy bede ostatecznie decydowac co do welonu....ale jesli juz, to zamierzam go podpiac u dolu fryzury Podobaja mi sie ozdobne grzebyki, sama tez sie nad tym zastanawiam Co do kwiatow to jeszcze nie wiem, ale mysle ze bedzie cos deliktanego w rozu i bieli, moze jak w zalaczniku. Z drugiej strony podobaja mi sie tez mocnniejsze kolory takze sama nie wiem, na co sie ostatecznie zdecydowac...

Mam dwie pary butow, mysl, ze zostane raczej przy tych bialych, bo sa baaardzo wygodne Na pewno bede w nich w kosciele. Rozowe/nude mam albo na poprawiny, albo na przebranie. Do slubu jeszcze kilka tygodni, a jeszcze tyle decyzji nie podjetych
Kolczyki mam krotkie, ale wiszace. Srebrne z cyrkoniami, jak w zalaczniku

W zalaczniku tez moja fryzura ( byla na probnej i wyszlo super! Potem mialam mierzenie sukni, wiec wszystko bardzo ladnie sie zgrywa )












ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:26   #7
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
suknie odbieram za 3 tygodnie, wiec wtedy bede ostatecznie decydowac co do welonu....ale jesli juz, to zamierzam go podpiac u dolu fryzury Podobaja mi sie ozdobne grzebyki, sama tez sie nad tym zastanawiam Co do kwiatow to jeszcze nie wiem, ale mysle ze bedzie cos deliktanego w rozu i bieli, moze jak w zalaczniku. Z drugiej strony podobaja mi sie tez mocnniejsze kolory takze sama nie wiem, na co sie ostatecznie zdecydowac...

Mam dwie pary butow, mysl, ze zostane raczej przy tych bialych, bo sa baaardzo wygodne Na pewno bede w nich w kosciele. Rozowe/nude mam albo na poprawiny, albo na przebranie. Do slubu jeszcze kilka tygodni, a jeszcze tyle decyzji nie podjetych
Kolczyki mam krotkie, ale wiszace. Srebrne z cyrkoniami, jak w zalaczniku

W zalaczniku tez moja fryzura ( byla na probnej i wyszlo super! Potem mialam mierzenie sukni, wiec wszystko bardzo ladnie sie zgrywa )
Bardzo fajnie to wgląda

Twoje buty - zwłaszcza te białe pięknie się prezentują, są bardzo subtelne, co moim zdaniem pasuje do tej sukienki.

Co do kwiatów - ja zaczęłam myśleć pragmatycznie Nie chcę wydawać za dużo kasy na wiązanki, a dowiedziałam się, że najtańsze o tej porze roku są róże (mogą być barwione na różne kolorki) albo właśnie hortensje (też kilka kolorów, w tym róż, który Ciebie interesuje). Nie będę więc wymyślała nic innego i pójdę w te kwiaty.

A planujesz coś na rękę (bransoletkę)? Ja teraz jestem w trakcie poszukiwań
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 20:13   #8
ParisParisienne
Rozeznanie
 
Avatar ParisParisienne
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 893
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Te pudrowe nie kupowalam pod suknie, tylko na poprawiny ale nie wykluczone, ze bym je zalozyla zwlaszcza jesli bukiet by pasowal...
Ogolnie do sukni kupilam te biale i jestem bardzo zadowolona. Mialam przymiarke z suknia, fajnie to wyglada.

Z tymi rozami to bardzo sluszna uwaga Bede pamietac.

Co do branzoletki to sie zastanawialm, ale jednak zrezygnowalam. Boje sie, ze moge zachaczyc o suknie i ja uszkodzic. Zreszta gorset sie bardzo ladnie mieni i jest dodatkowo paseczek w talii, takze mysle ze efektowne kolczyki w zupelnosci wystarcza Ale jesli upatrzylas cos sobie to chetnie zobacze
ParisParisienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 11:22   #9
Justa0486
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Biżuteria, bukiet + kolor przewodni - pomóżcie proszę!

Witaj,

biżuteria na ślub musi być sprawdzona. Podpytaj koleżanek jaką biżuterie miały na ślubie. Mi znajoma poleciła kupno przez internet. Nie byłam przekonana ale się skusiłam. Najważniejsze jest to, że w internecie masz inną niepowtarzalną często biżuterię. Jest kilka fajnych sklepów polskich marek. Ja akurat kupiłam tutaj xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-07-22 o 21:43 Powód: Link.
Justa0486 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 12:22:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.