Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 18:48   #4801
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Skoro tak to oki



Oj dziewczyno- to przeczytaj ten post dokładnie i następny post Mysi- jak widać trochę powagi w tym było, podczas gdy w moim poście nie było jej za grosz
Jak widać chyba odebrałam go dobrze, zresztą Weegirl też.
Zabicie to przesada, ale jak widzisz są podobne przypadki, o których Mysia tu wspomniała. W związku z tym sama dokładnie przeczytaj post jak i odpowiedź na niego a dopiero potem komentuj i posądzaj kogoś o brak myślenia



Na jakim? Sama chętnie poczytałabym o czymś takim...z samej ciekawości


na wątku gdzie dziewczyny powracają do naturalnego koloru włosów
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 18:50   #4802
pati0111
Rozeznanie
 
Avatar pati0111
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 812
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Indios, ale ty masz cudne loki
pati0111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:00   #4803
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o brak myślenia nikogo tu nie posądziłam, każdy interpretuje coś jak chce, wg mnie nie było tu zbyt wiele na poważnie, no ale nie mniej jednak to głupie, żeby facet mówił swojej! kobiecie w czym ma chodzić, jakie mieć włosy itp.
Hmm...no może rzeczywiście nie
Skoncentrowałam się na tym jednym zwrocie: "sama chyba nie za bardzo pomyślałaś..." I dlatego poczułam się posądzona o brak myślenia
Ale co do takich facetów...to niestety w swoim otoczeniu mam kilkoro takich :/
I powiem szczerze, że ja bym nie mogła z takim żyć pod jednym dachem :/
Ech...no comments

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
na wątku gdzie dziewczyny powracają do naturalnego koloru włosów
O kurczę...to będę musiała kiedyś sobie poczytać

Cytat:
Napisane przez pati0111 Pokaż wiadomość
Indios, ale ty masz cudne loki
Oj...dziękuję
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:29   #4804
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Hmm...no może rzeczywiście nie
Skoncentrowałam się na tym jednym zwrocie: "sama chyba nie za bardzo pomyślałaś..." I dlatego poczułam się posądzona o brak myślenia
Ale co do takich facetów...to niestety w swoim otoczeniu mam kilkoro takich :/
I powiem szczerze, że ja bym nie mogła z takim żyć pod jednym dachem :/
Ech...no comments
Wiesz... takich "facetów" to nawet nie można nazwać facetami, bo dla mnie mężczyzna, który nie szanuje kobiety nie jest mężczyzną. Już tutaj nie chodzi o to, żeby zabić za złą fryzurę, gorszy dzień, wygląd, ale strzelać fochy albo kobietę rzucić, "wymienić" na inną, bo ta mu się nie podoba w innej fryzurze to po prostu żenada i właściwie do dla takiej porzuconej kobiety lepiej, bo na co jej ktoś taki
No, ale są kobiety, które nawet mimo takiego traktowania kochają swoich misiaczków i robią wszystko pod dyktando. Kiedyś może przejrzą na oczy.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:13   #4805
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Indios Bravos a moge wiedziec w jakim miescie i salonie sie scinasz? Ja rowniez mam krecone wlosy i lubie wiedziec, ktorzy fryzjerzy znaja sie na kreconych wlosach
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:55   #4806
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
o brak myślenia nikogo tu nie posądziłam, każdy interpretuje coś jak chce, wg mnie nie było tu zbyt wiele na poważnie, no ale nie mniej jednak to głupie, żeby facet mówił swojej! kobiecie w czym ma chodzić, jakie mieć włosy itp.
Ja tylko dokończę offtop Kitkulka, każdy ma jakieś swoje preferencje. Ja kocham mojego TŻta niezależnie od tego, jak wygląda, jednak nie chciałabym, żeby np. nosił coś, co mi się bardzo nie podoba. Jakby nie zważał na moje delikatne sugestie, to nic by się nie stało, jak dla mnie mógłby chodzić w różowej sukience w zielone ciapki i zakładać skarpety do sandałów Ale czy na dłuższą metę dalej bym była taka zachwycona tym wszystkim to ciężko powiedzieć

W związku często jest tak, że jedna osoba, świadomie lub nie, wpływa na inną odnośnie jej wyglądu czy upodobań. I to jest ok tak długo, jak dwie osoby dobrze się w takim układzie czują. A co do jakichś skrajnych przypadków, to nie tylko mężczyźni potrafią zostawić dziewczynę, gdy ta nie wygląda tak, jak by sobie tego życzyli. Często to kobieta narzuca facetowi jak ma się ubierać czy zachowywać. To kwestia szacunku i umiejętności akceptowania drugiej osoby, a tego brak co poniektórym niezależnie od płci

Kończąc mój przydługi post dodam, że dla mnie nie do końca fair jest wprowadzanie w swoim życiu, wyglądzie czy zachowaniu jakichś naprawdę radykalnych zmian bez jakiegoś "uzgodnienia" z partnerem czy poinformowaniu go o tym. Wiadomo, każdy człowiek się zmienia, po prostu wydaje mi się, że na początku związku decydujemy się na bycie z daną osobą i późniejsze wprowadzone przez nią zmiany nie muszą nam odpowiadać Oczywiście, wygląd jest mało istotną kwestią (chociaż to zależy, dla kogo), ale jakbym zgoliła głowę na łyso i zrobiła tatuaż na ramieniu i mój TŻ by stwierdził po jakimś czasie, że nie podobam mu się już taka, to wg mnie miałby do tego prawo. Jakby on się radykalnie zmienił pewnie próbowałabym to zaakceptować albo chociaż tolerować, ale nie wiem, czy by mi się to udało. Wg mnie gorzej, jak się z kimś wiążemy po czym zamierzamy go zmienić by wpasował się w nasze oczekiwania
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 21:38   #4807
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Wiesz... takich "facetów" to nawet nie można nazwać facetami, bo dla mnie mężczyzna, który nie szanuje kobiety nie jest mężczyzną. Już tutaj nie chodzi o to, żeby zabić za złą fryzurę, gorszy dzień, wygląd, ale strzelać fochy albo kobietę rzucić, "wymienić" na inną, bo ta mu się nie podoba w innej fryzurze to po prostu żenada i właściwie do dla takiej porzuconej kobiety lepiej, bo na co jej ktoś taki
No, ale są kobiety, które nawet mimo takiego traktowania kochają swoich misiaczków i robią wszystko pod dyktando. Kiedyś może przejrzą na oczy.
Dokładnie...najgorsze jest to, ze ja zawsze staram się nawrócić, wiesz?
Ale wtedy jestem tą "złą"
Tylko, że jak się z kimś zgadam na temat faceta i opowiem coś o swoim to widzę taki smutek w ich oczach a u niektórych wręcz zazdrość...
W pewnym sensie szkoda mi ich...bo zakochały się durne i nie potrafią się odkochać A faceci robią im piekło w domu

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Indios Bravos a moge wiedziec w jakim miescie i salonie sie scinasz? Ja rowniez mam krecone wlosy i lubie wiedziec, ktorzy fryzjerzy znaja sie na kreconych wlosach
Mieszkam w Legnicy, ale do fryzjera jeżdżę do mojej małej rodzinnej mieścinki- Jawora
Tam jest fryzjerka, która już zna moje włosy i potrafi już czarować Wcześniej ścinała dobrze, ale teraz przeszła samą siebie Myślę, że teraz mój skręt będzie szedł ku lepszemu
Jeśli bedziesz potrzebować konkretnych namiarów- pisz na PW Podam Ci adres, nr telefonu i imię fryzjerki (są tam 2 )

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja tylko dokończę offtop Kitkulka, każdy ma jakieś swoje preferencje. Ja kocham mojego TŻta niezależnie od tego, jak wygląda, jednak nie chciałabym, żeby np. nosił coś, co mi się bardzo nie podoba. Jakby nie zważał na moje delikatne sugestie, to nic by się nie stało, jak dla mnie mógłby chodzić w różowej sukience w zielone ciapki i zakładać skarpety do sandałów Ale czy na dłuższą metę dalej bym była taka zachwycona tym wszystkim to ciężko powiedzieć

W związku często jest tak, że jedna osoba, świadomie lub nie, wpływa na inną odnośnie jej wyglądu czy upodobań. I to jest ok tak długo, jak dwie osoby dobrze się w takim układzie czują. A co do jakichś skrajnych przypadków, to nie tylko mężczyźni potrafią zostawić dziewczynę, gdy ta nie wygląda tak, jak by sobie tego życzyli. Często to kobieta narzuca facetowi jak ma się ubierać czy zachowywać. To kwestia szacunku i umiejętności akceptowania drugiej osoby, a tego brak co poniektórym niezależnie od płci

Kończąc mój przydługi post dodam, że dla mnie nie do końca fair jest wprowadzanie w swoim życiu, wyglądzie czy zachowaniu jakichś naprawdę radykalnych zmian bez jakiegoś "uzgodnienia" z partnerem czy poinformowaniu go o tym. Wiadomo, każdy człowiek się zmienia, po prostu wydaje mi się, że na początku związku decydujemy się na bycie z daną osobą i późniejsze wprowadzone przez nią zmiany nie muszą nam odpowiadać Oczywiście, wygląd jest mało istotną kwestią (chociaż to zależy, dla kogo), ale jakbym zgoliła głowę na łyso i zrobiła tatuaż na ramieniu i mój TŻ by stwierdził po jakimś czasie, że nie podobam mu się już taka, to wg mnie miałby do tego prawo. Jakby on się radykalnie zmienił pewnie próbowałabym to zaakceptować albo chociaż tolerować, ale nie wiem, czy by mi się to udało. Wg mnie gorzej, jak się z kimś wiążemy po czym zamierzamy go zmienić by wpasował się w nasze oczekiwania
Masz dokładnie to samo podejście co ja i mój TŻ
Miałam mu za złe ostatnio trochu, gdy namawiał mnie na ścięcie włosów...
Powiedział, że brak im życia, są przyklapnięte i troszku się niestety przerzedziły. Że może jak zetnę to wrócą do siebie i jeszcze uda mi się zapuścić taką długość a nawet dłuższe i będą wygladały bardziej efektownie...
Dłuższy czas minął zanim sama do tego doszłam i jak wiecie- jestem bardzo zadowolona z efektu
Czasem wiec warto tych TŻtów posłuchać
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 09:09   #4808
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Mieszkam w Legnicy, ale do fryzjera jeżdżę do mojej małej rodzinnej mieścinki- Jawora
Tam jest fryzjerka, która już zna moje włosy i potrafi już czarować Wcześniej ścinała dobrze, ale teraz przeszła samą siebie Myślę, że teraz mój skręt będzie szedł ku lepszemu
Jeśli bedziesz potrzebować konkretnych namiarów- pisz na PW Podam Ci adres, nr telefonu i imię fryzjerki (są tam 2 )
O kurcze, liczylam na to, ze mieszkasz we Wroclawiu hehe To musicie miec tam dobrych fryzjerow, bo mam kolezanke w grupie na studiach, ktora tez jest z Jawora i tam chodzi do fryzjerki i ona jej robi piekny blondzik
Ale dziekuje za info
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:20   #4809
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
O kurcze, liczylam na to, ze mieszkasz we Wroclawiu hehe To musicie miec tam dobrych fryzjerow, bo mam kolezanke w grupie na studiach, ktora tez jest z Jawora i tam chodzi do fryzjerki i ona jej robi piekny blondzik
Ale dziekuje za info
Widzisz- musisz się wyrwać choć an jeden dzień z Twojej metropolii i ciachnąć włosy w małym Jaworku
Ale tak na poważnie- wiele fryzjerów ścinało moje loki. Loreal robił z tego wielką filozofię i bral za małe ścięcie ponad 70 zl
Trafiłam w końcu do mojej Pani Moniki Tnie mnie w pół godzinki i za wszystko bierze 30 zł
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:56   #4810
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:03   #4811
juliem
Raczkowanie
 
Avatar juliem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

otoo moje włoski )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7137.jpg (68,6 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia IMG_7128.jpg (33,4 KB, 412 załadowań)
juliem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 21:11   #4812
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
Ładnie, zdrowo wyglądają
Kolor naturalny?
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:12   #4813
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]

tatty - bardzo ładne


Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
gęste. Super!
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:14   #4814
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Juliem masz chyba najpiekniejsze włosy jakie w życiu widziałam - wprost napatrzeć się nie mogłam - boskie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:20   #4815
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Widzisz- musisz się wyrwać choć an jeden dzień z Twojej metropolii i ciachnąć włosy w małym Jaworku
Ale tak na poważnie- wiele fryzjerów ścinało moje loki. Loreal robił z tego wielką filozofię i bral za małe ścięcie ponad 70 zl
Trafiłam w końcu do mojej Pani Moniki Tnie mnie w pół godzinki i za wszystko bierze 30 zł
Rozwaze rozwaze Oj niestety niewielu fryzjerow potrafi scinac krecone wlosy... Poki co znalazlam jednego
Ale 30 zl, to rzeczywiscie super cena! Ten o ktorego ja sie scinam bierze 60 zl. Sporo, ale poki co jako jedyny wsrod wyprobowanych przeze mnie fryzjerow potrafi sie zajac kreciolkami
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:35   #4816
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]


Śliczne!!!!:l ove: Cudo!!!!:love :
Mój ulubiony kolor i długość.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
Piękniste i zadbane!!!:lo ve:
Macie włosy moich marzeń!
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 21:58   #4817
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]

piękne włosy

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
i te też piękne

obydwu zazdraszczam super włosków (kiedy ja takie będę mieć)
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:02   #4818
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]

Piękne Jak ja bym chciała mieć takie długie włosy, po moim ostatnim cięciu to chyba się nie doczekam

Cytat:
Napisane przez juliem
otoo moje włoski )
Bardzo ładne włoski i długość zapierająca dech
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:16   #4819
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
Piękne
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 09:31   #4820
juliem
Raczkowanie
 
Avatar juliem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490389 0]Ładnie, zdrowo wyglądają
Kolor naturalny?[/QUOTE]

czysta natura
dziękuję wszytskim ,fajnie usłyszeć takie miłe słowa

ostatnio zastanawiałam się nad ścięciem
bo ich sie niczym spiąć nie da jak zrobie kucyka to wieczorem niemiłosiernie cebulki bolą nie mówiąc już o kokach i tym podobnych

Edytowane przez juliem
Czas edycji: 2011-02-07 o 09:42
juliem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 10:47   #4821
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]
Piekne Mam tak samo sciete ale marza mi sie ciecie na prosto
Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
Cudowne jakie geste i blyszcace
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:22   #4822
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
Bardzo ładny kolor
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:47   #4823
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]

Jeszcze chciałam napisać, że mnie się akurat podoba Twoje obcięcie, tzn to że nie są równej długości. Ja akurat jestem zwolenniczką długich włosów cieniowanych, obciętych w półkole/trójkąt - wiem należę do mniejszości ale mnie się tak o wiele bardziej podoba niż na prosto
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:07   #4824
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
Świetny kolor

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
ostatnio zastanawiałam się nad ścięciem
bo ich sie niczym spiąć nie da jak zrobie kucyka to wieczorem niemiłosiernie cebulki bolą nie mówiąc już o kokach i tym podobnych
Spróbuj warkoczy- francuski, holenderski. Sama mam długie włosy i najczęściej pomykam w warkoczach

Tatty, mnie się strasznie podoba takie obcięcie na Twoich ślicznych włosach
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 14:42   #4825
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
ostatnio zastanawiałam się nad ścięciem
bo ich sie niczym spiąć nie da jak zrobie kucyka to wieczorem niemiłosiernie cebulki bolą nie mówiąc już o kokach i tym podobnych
Nie rób tego, będziesz żałować. Wiem, bo sama empirycznie to przeżyłam

majreg, SoBitterSoSweet, ankaa86, trihomonas, Narek, dzięki
Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Jeszcze chciałam napisać, że mnie się akurat podoba Twoje obcięcie, tzn to że nie są równej długości. Ja akurat jestem zwolenniczką długich włosów cieniowanych, obciętych w półkole/trójkąt - wiem należę do mniejszości ale mnie się tak o wiele bardziej podoba niż na prosto
Sporo osób mi to mówi.. jednak ja celuję wysoko, a nie wyobrażam sobie włosów do bioder czy do kolan o takiej linii ścięcia. Chociaż, może będę pierwszą taką osobą, jakby co, dam znać
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:49   #4826
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2490338 5]O, tu mnie jeszcze nie było!
Witam!

Nie mam świeżych zdjęć, więc pozwolę sobie wstawić z połowy stycznia.
Jakie włosy - każdy widzi. Staram się zejść z fantazji fryzjerki pod postacią cięcia w strzałkę i cieniowania oraz mojej osobistej fantazji pod postacią grzywki w niebyt drastyczny sposób, więc włosy mam różnej długości.
Załącznik 3724953 Załącznik 3724954
Na pierwszym zdjęciu wyszedł mi jaśniejszy kolor, taki jaki miewam latem. Na drugim zdjęciu jest bardziej zbliżony do mojego obecnego [/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
kolejna z pięknymi gęstymi włoskami
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:00   #4827
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

tatty
dla dziewczyny z moich okolic za piekne wlosy

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
otoo moje włoski )
piekne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:05   #4828
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Tatty, Juliem, macie przepiękne włosy Tatty, nie wiedziałam, że masz takie długie włosy. Juliem, ja się zgadzam z propozycją zaplatania włosy w warkocz(e) rzuconą przez Narka Albo spróbuj robić koczki nie ściskając za bardzo włosów. Szpilka do koka (albo dwie) powinny je ładnie przytrzymać, chociaż widać, że są gładkie i śliskie. Można też sięgnąć po te małe spineczki-żabki do pomocy.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:14   #4829
juliem
Raczkowanie
 
Avatar juliem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Świetny kolor


Spróbuj warkoczy- francuski, holenderski. Sama mam długie włosy i najczęściej pomykam w warkoczach

Tatty, mnie się strasznie podoba takie obcięcie na Twoich ślicznych włosach
warkosz mam gruby jak mój nadgarstek , ciężki .....ale faktycznie właśnie ściągnęłam gumke z włosów po CAŁYM DNIU iii!!!!! nawet nie bolało

dziękuję za radę

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;2491620 6]Nie rób tego, będziesz żałować. Wiem, bo sama empirycznie to przeżyłam [/QUOTE]

chyba zastane przy spinianiu w warkocz. Właśnie odkryłam niebolesną fryzurkę
juliem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 17:35   #4830
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

kitkulka, caskada, weegirl, dzięki wielkie
Aż głupio się robi od nadmiaru komplementów
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tatty
dla dziewczyny z moich okolic za piekne wlosy
A skąd jesteś?
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Tatty, Juliem, macie przepiękne włosy Tatty, nie wiedziałam, że masz takie długie włosy.
Walczę o dłuższe i dłuższe. W sam okres jesienno-zimowy urosło mi ponad 10cm.
Cytat:
Napisane przez juliem Pokaż wiadomość
warkosz mam gruby jak mój nadgarstek , ciężki .....ale faktycznie właśnie ściągnęłam gumke z włosów po CAŁYM DNIU iii!!!!! nawet nie bolało

dziękuję za radę
Wiele długowłosych poleca warkocze
A wybór jest spory - francuskie, holenderskie, "fishbone"...

Takiej gęstości pozazdrościć po prostu.. Bardzo bym chciała, żeby chociaż przy głowie mój warkocz był gruby aż na wielkość nadgarstka..
Tak spytam z czystej ciekawości - zaglądasz na forum LHC? Angielskojęzyczne.
Jestem ciekawa Twojego typu włosów
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.