Manicure hybrydowy ? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-22, 10:08   #781
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Manicure hybrydowy ?

na jednym paznokciu mam nałożony żel,ponieważ odrasta mi paznokieć...
no nie ważne,w każdym razie chce sobie zrobić hybrydowe,i teraz nie wiem czy tego kciuka moge pomalować samym lakierem dołączonym do zestawu?bez bazy i utwardzaczy?Głupio troche ,ze wszystkie paznokcie bedą jednego koloru a ten bez...
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-22, 12:56   #782
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ja bym pomalowała

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

zapomniałam dodać, że moje hybrydy od Lady's Nails Cosmetics w ten sposób się sprawdzają.
Moge je kłaść na paznokcie żelowe i akrylowe, oczywiście na naturalne tak samo. Jak bedziesz robiła hybrydę na kciuka żelowego to zastosuj wszystko tak samo jakbyś nie widziała żelu na paznokciu. Jak matuję, potem baza z finishem i kolor dwa razy cienko, potem jeszcze raz B+F i trzyma super.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-24, 19:58   #783
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

LNC kolor Ruby Jewerly

uwielbiam te kolory,lakiery w ogóle nie niszczą płytki aplikują się super i ściągają też
jedynie co to mam zastrzeżenia do pędzelków mogły by być na kształt Joko
dzis aplikując zamieniłam pędzelki z LNC na Joko i rewelacja już tak nie wyjeżdżałam i słoneczka przy skórkach równiejsze jeszcze kilka malowań i dojdę do wprawy
te lakiery to strzał w 10 tradycyjne juz dawno wylądowały w koszu jedynie co to zachowałam pędzelek JOKO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8945_3.jpg (12,8 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07581.jpg (63,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07583.jpg (80,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg find_your_color_pedzel.jpg (12,8 KB, 29 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-25 o 08:22
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 07:40   #784
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy ?

a tu mint z LNC śliczny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1200.jpg (98,1 KB, 68 załadowań)
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 10:16   #785
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez beata_63 Pokaż wiadomość
a tu mint z LNC śliczny kolor
śliczny kolor jeden z moich ulubionych drobinki ślicznie sie mienia w swietle słonecznym i sztucznym
moj happy
ruby dzienne foto

mam pytanie odnośnie aplikacji czy nie masz problemu z samym pędzelkiem zauważyłam ze happy dziwnie sie smużył a gdy zmieniłam pędzelek było ok .... ciekawe czy firma wpadnie na pomysł zmiany pedzelków typu aby jednym pociągnięciem pomalować cała płytkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07509.jpg (59,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07585.jpg (68,2 KB, 38 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-25, 10:28   #786
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
szkoda ze tak późno tu zajrzałam - ominęły mnie zniżki dobrych hybrydów.
Na zdjęciach pokazujesz kolory gdzie wszystkie są perłowe czy mi sie zdaje?
Dostałam właśnie prenumeratę pisma Paznokcie i tam trend kieruje na lakiery z drobinkami. Co o tym myślicie, przyjmie się taki trend? Mam kilka takich perłowych i całkiem fajnie wyglądają.

ojjj takkk promocja trwała bardzo krótko bo ok 2 dni? hmm chyba tak

heh ja miałam rano robić zamówienie a popołudniu weszła promocja i dobrze że poczekałam bo obkupiłam się na ponad 150 zł hihi darmowa przesyłka mnie złapała dodatkowo i teraz ciesze się kolorami

aplikacja u kosmetyczki mojego LNC wynosiła mnie 30 zł wiec lekka przesada bo odchodziły po 3 dniach płatami ( lakier 39zł ja miałam go za 24 bo miałam jeszcze kod z faceebok do znizki ) wiec wziełam sprawe w swoje ręce i robie sama trzymaja się ponad 14dni, doskonale słoneczka i nawet teraz po zmianie pędzelka wychodzi równo


raz miałam u kosmetyczki hybrydy z primerem jakiej firmyy xxxx ooo zgrozo nie mogłam ich ściągnąć tylko piłowanie a w konsekwencji uszkodzona płytka sciagałam u kosmetyczki pozniej się łamały tragedia
LNC ściągam podwadzajac patyczkiem wczesniej mocząc przez ok 2-3 min w płynie z ich sklepu nigdy nie miałam uszkodzonej płytki a paznokcie po ściągnięciu nienaruszone



LNC A touch of beauty piekna intensywna wisnia z brokatem cudownie prezentuje sie na paznokciach
foto z telefonu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2256.jpg (106,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_2255.jpg (106,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.beauty..jpg (19,8 KB, 5 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2012-12-26 o 08:53
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 15:29   #787
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dziewczyny czy manicure hybrydowy sie uzupelnia jakos, czy co 2 tygodnie trzeba sciagac i nakladac nowy?

Mam cienkie, lamliwe, trudne do zapuszczenia paznokcie, nie wiem czy powinnas zdecydowac sie na hybrydowy czy utwardzanie plytki zelem.
Niestety nie lubie grubysz paznokci, znacie zloty srodek?
(odzywki, witaminy, dieta - odpada)
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 11:47   #788
riri88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 8
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy manicure hybrydowy sie uzupelnia jakos, czy co 2 tygodnie trzeba sciagac i nakladac nowy?

Mam cienkie, lamliwe, trudne do zapuszczenia paznokcie, nie wiem czy powinnas zdecydowac sie na hybrydowy czy utwardzanie plytki zelem.
Niestety nie lubie grubysz paznokci, znacie zloty srodek?
(odzywki, witaminy, dieta - odpada)



nakłada się nowy, nie uzupełnia się. Jeśli idziesz do fachowca to ściąganie hybrydy jest "przyjemne", nie niszczy paznokci. Trudno doradzić przy cienkich paznokciach bo to niby może powodować,że się będzie gorzej trzymała ale nie zawsze, musisz spróbować tylko w profesjonalnym salonie żeby Ci pazurów nie zniszczyli.
riri88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-03, 15:41   #789
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Manicure hybrydowy ?

dokladnie musisz sprobowac...

mozna utwardzic cieniutka warstwe zelem i na to hybryde polozyc musisz przetestowac...

generalnie hybryda nie utwardzi plytki na tyle by zapuscic paznokcie.... tzn nie wiem jak to wyjasnic.... chodzi mi o to ze hybryda jest elastyczna jak lakier i przy uderzeniu paznokcia i tak sie on zlamie....

ja zamowilam mollona hybryde ciekawa jestem czy jest dobra... uzywal ktos moze??
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-05, 10:40   #790
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Dzięki za odpowiedz. A czy hrybrydowy wyronuje nierownosci plytki?
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 10:32   #791
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

LNC red velvet

troszkę słoneczka nie precyzyjne ale zadowolona z koloru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8946_3.jpg (12,8 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07616.jpg (54,7 KB, 46 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 07:02   #792
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
LNC red velvet

troszkę słoneczka nie precyzyjne ale zadowolona z koloru
a czy ten red velvet jest kolorem wiśniowym czy ciemnym czerwonym takim karminowym bo chciałam go zakupić, ale zależy mi na wiśni
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 07:32   #793
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

wiśnie bardzo ładnie prezentuje a touche of beauty dodatkowo ma śliczne drobinki polecam
red velvet to bardziej ciemna czerwień momentami wpadająca w taka dojrzała malinkę


a mam pytanie czy ktos zamawiał moze z LNC kolor Nephrite bardzo jestem ciekawa jak wygląda na paznokciach
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-08 o 07:39
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 13:49   #794
swetona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Manicure hybrydowy ?

kocham hybrydę ;-) za trwałość i piękny połysk ;-) ostatnio miałam brokatowy;-) polecam salon Pani Ani www.annakidawka.pl bo jestem taka zadowolona. Moje pazury są super oł je ;-)
swetona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 06:04   #795
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
wiśnie bardzo ładnie prezentuje a touche of beauty dodatkowo ma śliczne drobinki polecam
red velvet to bardziej ciemna czerwień momentami wpadająca w taka dojrzała malinkę


a mam pytanie czy ktos zamawiał moze z LNC kolor Nephrite bardzo jestem ciekawa jak wygląda na paznokciach
Ja mam ten kolor, wygląda identycznie jak na zdjęciu takie stare złoto, bardzo ładnie się prezentuje polecam
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 07:08   #796
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Kochane dziewczyny, bardzo Was prosze o pomoc, chciałabym zebyscie polecily mi gdzie kupic lampe i jakie hybrydy.
Zastanawiam sie czy nie lepsze w moim wypadku byloby zrobienie nie takich elastycznych a sztywnych, bo mam bardzo cienkie paznokcie, rozwajajace sie i lamiace. Chcialabym je utwardzic hybryda. Ewentualnie czy mozna wziazc nalozyc warstwe lub dwie wiecej zeby byly minimalnie grubsze? Lub ostatnie czy dobrym pomyslem jest utwardzac je zelem i nanosic hybrydy?
W kazdym razie wczoraj zrobilam hybrydy, nie wiem jakiej firmy, maniciurzystka nie byla za profesjonalna, niedbale opilowala mi paznokcie, hybrydy nalozone nierowno, plus nie na koncowki, wiec odpryskuje juz po dniu. Do salonu chodze do dobrej kosmetyczki wiec wolalam zaplacic i po prostu juz nigdy tam hybryd nie zrobie.
Jestem strasznie zapracowna osoba, staram sie czytac ile moge, ale jest duzo informacji i gdybyscie mi polecily jakie i gdzie kupic, to bede wdzieczna. Ewentualnie jesli ktoras z Was ma doswiadczenie ze nie da sie zapuscic paznokci z hybrydami to tez prosze o rade.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 08:38   #797
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez beata_63 Pokaż wiadomość
Ja mam ten kolor, wygląda identycznie jak na zdjęciu takie stare złoto, bardzo ładnie się prezentuje polecam
a możesz zamieścić zdjęcie ? jesli masz albo gdy pomalujesz paznokcie
niestety te fotki z LNC jakos nie oddaja prawdziwego koloru dla mnie
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:58   #798
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Kochane dziewczyny, bardzo Was prosze o pomoc, chciałabym zebyscie polecily mi gdzie kupic lampe i jakie hybrydy.
Zastanawiam sie czy nie lepsze w moim wypadku byloby zrobienie nie takich elastycznych a sztywnych, bo mam bardzo cienkie paznokcie, rozwajajace sie i lamiace. Chcialabym je utwardzic hybryda. Ewentualnie czy mozna wziazc nalozyc warstwe lub dwie wiecej zeby byly minimalnie grubsze? Lub ostatnie czy dobrym pomyslem jest utwardzac je zelem i nanosic hybrydy?
W kazdym razie wczoraj zrobilam hybrydy, nie wiem jakiej firmy, maniciurzystka nie byla za profesjonalna, niedbale opilowala mi paznokcie, hybrydy nalozone nierowno, plus nie na koncowki, wiec odpryskuje juz po dniu. Do salonu chodze do dobrej kosmetyczki wiec wolalam zaplacic i po prostu juz nigdy tam hybryd nie zrobie.
Jestem strasznie zapracowna osoba, staram sie czytac ile moge, ale jest duzo informacji i gdybyscie mi polecily jakie i gdzie kupic, to bede wdzieczna. Ewentualnie jesli ktoras z Was ma doswiadczenie ze nie da sie zapuscic paznokci z hybrydami to tez prosze o rade.
Najlepszym rozwiązaniem byłby dla Ciebie Gelish. Potrzebujesz bazy, structure i topu. Tym łatwo i samodzielnie utwardzisz paznokcie. Do tego kolory wg gustu. Nawet zwykły lakier będzie Ci trzymał się na tym dwa tygodnie (końcówki tylko się wytrą). Lampa dowolna UV. Polecam LCD ze względu na sensor i "licznik" czasu.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 10:50   #799
SalonBonita
Przyczajenie
 
Avatar SalonBonita
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

e-Urszula jeżeli jesteś bardzo zapracowana to jednak skłaniałabym się do znalezienia dobrej manikiurzystki która zadba o Twoje paznokcie. A robienie Hybrydy w domu odradzam.z tego powodu że t robiąc to samemu baaardzo długo trwa
__________________
Bonita Salon Urody
SalonBonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-09, 11:30   #800
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez SalonBonita Pokaż wiadomość
e-Urszula jeżeli jesteś bardzo zapracowana to jednak skłaniałabym się do znalezienia dobrej manikiurzystki która zadba o Twoje paznokcie. A robienie Hybrydy w domu odradzam.z tego powodu że t robiąc to samemu baaardzo długo trwa
Dzięki . Zapracowana jest Wiszer ...choć ja na nadmiar czasu też nie narzekam. Lepszej manikiurzystki od siebie jeszcze nie poznałam .
Mani hybrydowy robię sobie 30 min., no chyba że z "wodotryskami" wtedy godzinka zleci - wiadomo sobie dwóch rąk równocześnie nie da się robić .
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 12:58   #801
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Tak bo w salonie idzie to szybciej i dojechac tez nie trzeba. W salonie maja magiczne lakiery.
Dzieki e-Urszula za odpowiedz.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 13:32   #802
ania226
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 117
Dot.: Manicure hybrydowy ?

A wiecie jakie wymyśliłam zdobienie? Nakładam ostatnią warstwę, nabłyszczacz na 5 paznokci u jednej ręki i wracam do pierwszego. Na mokry nieutwardzony nabłyszczacz rozprowadzam sypki, suchy brokat z pudełeczka pędzelkiem od topa. Tak po kolei 5 paznokci i do lampy. Po 2 minutach jeszcze raz top, żeby wygładzić brokat. Cudownie się błyszczy a możliwości nieograniczone. Np taki sam kolor brokatu jak lakieru, czyli czerwony lakier z czerwonym brokatem itd. Albo czarny lakier a na nim srebrny brokat itp. I już nie muszę kupować hybrydy z brokatem tylko sama ją robię. Polecam, świetna zabawa.
ania226 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:05   #803
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez ania226 Pokaż wiadomość
A wiecie jakie wymyśliłam zdobienie? Nakładam ostatnią warstwę, nabłyszczacz na 5 paznokci u jednej ręki i wracam do pierwszego. Na mokry nieutwardzony nabłyszczacz rozprowadzam sypki, suchy brokat z pudełeczka pędzelkiem od topa. Tak po kolei 5 paznokci i do lampy. Po 2 minutach jeszcze raz top, żeby wygładzić brokat. Cudownie się błyszczy a możliwości nieograniczone. Np taki sam kolor brokatu jak lakieru, czyli czerwony lakier z czerwonym brokatem itd. Albo czarny lakier a na nim srebrny brokat itp. I już nie muszę kupować hybrydy z brokatem tylko sama ją robię. Polecam, świetna zabawa.
Moja metoda - brokat na utwardzoną warstwę dyspersyjną koloru, potem top. Zamiast brokatu można "dodawać" masę perłową lub wszelakie pigmenty - nawet cienie do powiek. Ostatnio zwariowałam na punkcie folii lustrzanej na hybrydzie. Coś nowego i tak samo niezliczone możliwości

Edytowane przez e-Urszula
Czas edycji: 2013-01-09 o 17:32
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 17:49   #804
PiekneOko
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 9
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Zapraszam na stronę https://www.facebook.com/ znajdziesz tutaj wiele inspiracji makijażowych jak i manicure'owych. może akurat coś dla Ciebie

Możesz też klikając tutaj :8

Wystarczy, że zarejestrujesz oraz zaprosisz kilka swoich koleżanek. Na prawdę warto, ja już jedno pudełko dostałam

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2013-01-09 o 18:31
PiekneOko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 18:24   #805
SalonBonita
Przyczajenie
 
Avatar SalonBonita
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

e-Urszula jeżeli tak podchodzisz do sprawy to u was jest Euro Fashion w którym można kupić Gelish Harmony i mogę z całego serca polecić te hybrydy.
Wiszer chodziło mi raczej o to, że komuś łatwiej malować niż sobie samemu chociażby właśnie dlatego że idą dwie ręce na raz , równo się maluje i takie tam mało istotne rzeczy żeby ten manicure porządnie wyglądał.
__________________
Bonita Salon Urody
SalonBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:03   #806
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: Manicure hybrydowy ?

W Salonie robią nie raz gorze niż gdy się zrobi samemu.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 20:14   #807
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez SalonBonita Pokaż wiadomość
e-Urszula jeżeli tak podchodzisz do sprawy to u was jest Euro Fashion w którym można kupić Gelish Harmony i mogę z całego serca polecić te hybrydy.
Wiszer chodziło mi raczej o to, że komuś łatwiej malować niż sobie samemu chociażby właśnie dlatego że idą dwie ręce na raz , równo się maluje i takie tam mało istotne rzeczy żeby ten manicure porządnie wyglądał.
Pruszcz to faktycznie prawie u nas . Gelish polecałam Wiszer a konkretnie structure na jej problemy. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką ponad 15 różnych firm (mam duszę badacza). Kupuję za granicą ...bo taniej
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 06:44   #808
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Manicure hybrydowy ?

ten akurat kolor wygląda w realu identycznie jak na zdjęciu w kompie, jak będę miała zdjęcie to je wstawię tutaj
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 09:18   #809
SalonBonita
Przyczajenie
 
Avatar SalonBonita
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Pruszcz to faktycznie prawie u nas . Gelish polecałam Wiszer a konkretnie structure na jej problemy. Ja jestem szczęśliwą posiadaczką ponad 15 różnych firm (mam duszę badacza). Kupuję za granicą ...bo taniej
Prawie
a jeżeli dodasz do tego przesyłkę to też będzie taniej?
tak ostrożnie podchodzę do takich zakupów bo jeżeli coś będzie nie tak to nie wymienię koloru...nie porozmawiam z przedstawicielem...

Wiszer-owszem w salonie robią czasem gorzej niż tragicznie to nie jest wyznacznik, dlatego napisałam żeby poszukać ewentualnie dobrej manikiurzystki
__________________
Bonita Salon Urody
SalonBonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-10, 11:05   #810
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Manicure hybrydowy ?

Cytat:
Napisane przez beata_63 Pokaż wiadomość
ten akurat kolor wygląda w realu identycznie jak na zdjęciu w kompie, jak będę miała zdjęcie to je wstawię tutaj

super , dziękuje
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 07:38:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.