Glinki, maseczki z glinki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-22, 16:06   #391
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

ja już za pierwszym razem zauważyłam efekty, choc pierwszy raz w ogóle nie wyszła, zreszta nie robiłam jej osobiscie, a osoba która mi ja przyżadzała wlała o wiele za dużo wody i zrobiła się taka zupka nie dało sie tego nałożyć na twarz, takie wodniste było. ale nabrałam tego na wacik i wysmarował troszkę twarz, tak przetarłam, a później zmyłam. i już wtedy zauwayłam, żę ślicznie matuje nie wiem jak ta z aa, ja używam algiretz czy jakoś tak.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-22, 17:05   #392
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Cytat:
A ktoraś z Was stosowała może maseczkę z zielonej glinki z AA, z serii do cery wrażliwej?? Zastanawiam się, czy ona jest coś warta.. W ktorymś wątku dziewczyny pisały, jakie mają piękne buźki po uźyciu maseczki z glinki.. A ja nie zauważyłam żadnego efektu.. A może jeden raz to za mało?
jak uzyjesz raz to na efekty wielkie jakis liczy,c nie możesz, cera się wygładzi, polepszy się jej wyglad po jednym razie , ale zadnych wiekszych efektów w postaci wyciszonych na długo naczynek nie będzie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-23, 08:24   #393
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jak uzyjesz raz to na efekty wielkie jakis liczy,c nie możesz, cera się wygładzi, polepszy się jej wyglad po jednym razie , ale zadnych wiekszych efektów w postaci wyciszonych na długo naczynek nie będzie
Właśnie ja nie zauważyłam ani wygładzenia ani polepszenia wyglądu... Teraz planuję kupić dermaglin i zastosować parę razy. Widziałam, że ma dużo pozytywnych recenzji i mam nadzieje, że pomoże.
Dziękuję za odpowiedź
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 16:33   #394
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: maszeczka z glinki......co dalej???

nie ma sprawy
pozdrawiam
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 13:28   #395
kiki.bp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 8
glinka zielona, piling z soli

proszę o informacje dotyczące maseczki z glinki zielonej, dlaczego nie może zaschnąć na twarzy, przygotowuje ją sama - rozrabiam z wodą, i zanim nałożę na całą twarz już w niektórych miejscach wyschnie?
drugie pytanie dotyczy pilingu z soli, jak często można taki piling wykonywać, czytałam kiedyś post dziewczyny która robiła co drugi dzień? czy tak częste ścierania naskórka nie szkodzi twarzy, ewentualnie całemu ciału?
dziękuję za odpowiedz pozdrawiam
kiki.bp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:00   #396
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez kiki.bp Pokaż wiadomość
proszę o informacje dotyczące maseczki z glinki zielonej, dlaczego nie może zaschnąć na twarzy, przygotowuje ją sama - rozrabiam z wodą, i zanim nałożę na całą twarz już w niektórych miejscach wyschnie?
drugie pytanie dotyczy pilingu z soli, jak często można taki piling wykonywać, czytałam kiedyś post dziewczyny która robiła co drugi dzień? czy tak częste ścierania naskórka nie szkodzi twarzy, ewentualnie całemu ciału?
dziękuję za odpowiedz pozdrawiam
peeling z soli robimy tak czesto jak to jest konieczne oraz bierzemy pod uwage rodzaj skór(czy sucha czy tłusta czy wrażliwa) mysle ze przy tłustej 1 raz w tygodniu no góra2 razy jak normalna to raz na 1,5 tygodnia a przy wrazliwej to radze użyc innego rodzaju peelingu bo solny jest bardzo mocny i moze podrażnic (mozesz wykonac próbe uczuleniowa) a co do twarzy to mysle że ten rodzaj peelingu jest zbyt agresywny ale to tylko moje zdanie a z ta maseczka to musisz porpóbowac z proporcjami chociaz z tego co wiem to glinka szybko zasycha
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 14:13   #397
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min Pokaż wiadomość
a z ta maseczka to musisz porpóbowac z proporcjami chociaz z tego co wiem to glinka szybko zasycha
Trochę kiepska rada,bo glinki bardzo rozwodnionej nie nałożysz porządnie na twarz,a glinka i tak czy siak zasycha,bo taka jej specyfika.

Najlepszym sposobem jest albo zakup wody mineralnej w sprayu albo też przygotowanie sobie np. jakiegoś pojemnika z atominzerem i wlanie tam chociażby wody mineralne i spryskiwanie co jakiś czas zasychającej glinki

Co do peelingu z soli słyszałam o stosowaniu na ciało,ale do twarzy Ja osobiście bym nie próbowała,bo rekcja skóry może być niezbyt miła
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 15:11   #398
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Trochę kiepska rada,bo glinki bardzo rozwodnionej nie nałożysz porządnie na twarz,a glinka i tak czy siak zasycha,bo taka jej specyfika.

Najlepszym sposobem jest albo zakup wody mineralnej w sprayu albo też przygotowanie sobie np. jakiegoś pojemnika z atominzerem i wlanie tam chociażby wody mineralne i spryskiwanie co jakiś czas zasychającej glinki

Co do peelingu z soli słyszałam o stosowaniu na ciało,ale do twarzy Ja osobiście bym nie próbowała,bo rekcja skóry może być niezbyt miła
chyba nie taka kiepska skoro napisałam ze szybko glinka zasycha
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:14   #399
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
proszę o informacje dotyczące maseczki z glinki zielonej, dlaczego nie może zaschnąć na twarzy, przygotowuje ją sama - rozrabiam z wodą, i zanim nałożę na całą twarz już w niektórych miejscach wyschnie?
własciwie zadna maska nie powinna zasychac (peel off musi)np jakies z błota czy wąłsnie z glinek bo moga podraznic a nawet wysuszyc, nati dobrze pisze z ta woda w sprayu, termalną


Cytat:
drugie pytanie dotyczy pilingu z soli, jak często można taki piling wykonywać, czytałam kiedyś post dziewczyny która robiła co drugi dzień? czy tak częste ścierania naskórka nie szkodzi twarzy, ewentualnie całemu ciału?
sól na twarz? kobieto bój sie Boga, na twarz np z płatków owsianych, natomiast na ciało nie zaszkodzi o ile nie bedzie szczypac, gdyz taka uroda soli, proponowałabym zmienic na cukier czy kawę , i kawe tez jesli nie masz wrazliwej skóry, suchej itp jesli lubisz ziarniste peelingi na twarz mozesz wewntualnie tą kawę, wymieszaj z mleczkiem na przykłąd.
złuszczanie takie "ordynarniejsze" mozesz 2 x w tygodniu, jelsi nie masz podraznien to mozesz co 2 dni , ale 2 razy w tygodniu w zupełnosci wystarczy a zawsze mozesz w przerwach roic enzimate czy gommage, albo tez maseczke peel off, która przeciez tez ma delikatne własciwosci peelingujące
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:36   #400
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min Pokaż wiadomość
chyba nie taka kiepska skoro napisałam ze szybko glinka zasycha
Ja nie neguję tego co napisałaś o zasychaniu,ale tego co napisałaś o do daniu większej ilości wody.

Mnie się zdażało,że za bardzo rozmoczona glinka mi poprostu po szyji spływała Więc wiem z doświadczenia,że to co napisałaś nie zda efektu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 19:09   #401
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ja nie neguję tego co napisałaś o zasychaniu,ale tego co napisałaś o do daniu większej ilości wody.

Mnie się zdażało,że za bardzo rozmoczona glinka mi poprostu po szyji spływała Więc wiem z doświadczenia,że to co napisałaś nie zda efektu
no rozumiem ale tez nie wiemy jak gesta badz żadka miksturke zrobiła nasza wizażanka
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 19:29   #402
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez Chinka-chu-min Pokaż wiadomość
no rozumiem ale tez nie wiemy jak gesta badz żadka miksturke zrobiła nasza wizażanka
Jeżeli przygotowuje to rozrobienie sama to najprawdopodobniej wg jakiegoś przepisu to raz,a dwa glinka w paczce wcale nie jest rzadka

Z tego co pamiętam to chyba dwie łyżeczki wody lub też oleju z oliwek na 10 g proszku.


Kiki-jakiej glinki używasz?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 19:34   #403
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: glinka zielona, piling z soli

ja używałam glinki ale jedna była sproszkowana a druga z tego co pamietam to taka pasta
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 21:54   #404
ewelka111
Raczkowanie
 
Avatar ewelka111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
własciwie zadna maska nie powinna zasychac (peel off musi)np jakies z błota czy wąłsnie z glinek bo moga podraznic a nawet wysuszyc, nati dobrze pisze z ta woda w sprayu, termalną


sól na twarz? kobieto bój sie Boga, na twarz np z płatków owsianych, natomiast na ciało nie zaszkodzi o ile nie bedzie szczypac, gdyz taka uroda soli, proponowałabym zmienic na cukier czy kawę , i kawe tez jesli nie masz wrazliwej skóry, suchej itp jesli lubisz ziarniste peelingi na twarz mozesz wewntualnie tą kawę, wymieszaj z mleczkiem na przykłąd.
złuszczanie takie "ordynarniejsze" mozesz 2 x w tygodniu, jelsi nie masz podraznien to mozesz co 2 dni , ale 2 razy w tygodniu w zupełnosci wystarczy a zawsze mozesz w przerwach roic enzimate czy gommage, albo tez maseczke peel off, która przeciez tez ma delikatne własciwosci peelingujące
Dziewczyny możecie napisać coś więcej na temat tego pilingu z soli, albo kawy. A dokładniej to chodzi mi o to z czym się to miesza i jak stosuje?
ewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 07:12   #405
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez ewelka111 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie napisać coś więcej na temat tego pilingu z soli, albo kawy. A dokładniej to chodzi mi o to z czym się to miesza i jak stosuje?
jest cały watek o tym poszukaj w wyszuukiwarce
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 10:35   #406
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Dziewczyny możecie napisać coś więcej na temat tego pilingu z soli, albo kawy. A dokładniej to chodzi mi o to z czym się to miesza i jak stosuje?
mozesz dowolnie mieszac np sam cukier z baslamem, zelem pod prysznic, modyfikacje polegaja na np dodaniu do cukru kawy, albo oliwki
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 10:37   #407
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona, piling z soli

a jesli chodzi o konsystencje to nie powinna spływac tylko taka nie za lejąca nei za gęsta
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 13:12   #408
ewelka111
Raczkowanie
 
Avatar ewelka111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 349
Lightbulb Dot.: glinka zielona, piling z soli

Dzięki za odpowiedz jestem nowa i troche jest mi głupio wcinać się do czyjegoś wątku! Dzis przetestuje jeden z tych pilingów zobaczymy jak zareaguje moja skóra?
ewelka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 16:08   #409
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona, piling z soli

pamietaj ze mechzaniczne przy cerach głubych , które nie reaguja podraznieniem, "lżejsze" dla suchych, trądzikowych , suchych, z reszta mogą byc one stosowane niezaleznie od typu ceery
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 20:18   #410
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Nie zgadzam się, ja często używam peelingu z soli na twarz, ale nie mam skóry przesadni wrażliwej Owszem, wolę peling z kaszki mannej- o wiele delikatniejszy, ale raz na 3 tygodnie masuje skórę twarzy solą wymieszaną z mlekiem, śmietanką, mleczkie kosmetycznym czy po prostu z wodą i nic złego się nie dzieje Oczywiście nie trę buzi jak oszalała
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:06   #411
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
ja często używam peelingu z soli na twarz, ale nie mam skóry przesadni wrażliwej
no własnie , dla kazdego coś innego, ale nie odważyłabym sie solą na twarz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 11:45   #412
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się, ja często używam peelingu z soli na twarz, ale nie mam skóry przesadni wrażliwej Owszem, wolę peling z kaszki mannej- o wiele delikatniejszy, ale raz na 3 tygodnie masuje skórę twarzy solą wymieszaną z mlekiem, śmietanką, mleczkie kosmetycznym czy po prostu z wodą i nic złego się nie dzieje Oczywiście nie trę buzi jak oszalała
ja niestety nie moge użyc takiego peelingu na twarz bo chyba musiałoby mnie pogotowie zebrac z podłogi mam tłusta cera ale cholernie wrazliwa
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 16:39   #413
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: glinka zielona, piling z soli

Po prostu zaznaczyłam, że sól co niektórym się nadaje, a kto ma cerę wrażliwszą, a woli peelingi naturalne, polecam kaszkę mannę, nie znam nic delikatniejszego
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 09:06   #414
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona, piling z soli

w sumiepłatki namoczone tez sa delikatne a kaszka manna, fajny pomysł, jutro wyproobooje
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:34   #415
karszczanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
ziemia wulkaniczna a tradzik

Czy zywa ziemia wulkaniczna rzeczywiscie pomaga w leczeniu tradziku?
karszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:52   #416
Aneta_-
Raczkowanie
 
Avatar Aneta_-
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-
Dot.: ziemia wulkaniczna a tradzik

Podbijam watek chociaz naprewno było o tym na forum.
__________________
Kosmetyki na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post2806637
Spotkanie mielczanek-Mielec/podkarpacie
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...24#post3750424
Aneta_- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:19   #417
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ziemia wulkaniczna a tradzik

tak , dobra jest bardzo , fajne efekty daje , maseczka jest dobra na wypryski de noyle bodajże , nawiet po jedym zabiegu skora jest ładna ,rozjasniona, wygładzona, poleca sie serie w salonie, jednak musze ostrzec ze ona MOZE przyspieszac ziarnionowanie skory , moze podkreslam, nie musi! czyli jak np przy retinoidach czy kwasach moze wypryszczycze tak napisze wiec dlatego moze sie szybko zniechecic i ktos powiedziec ze efekt nie jest długotrwały , a poprostu czasami tak dziala. fanie jest uzyc po niej jakąs bombe witaminowa po ładnie sie wchlania
najlepiej jak nie dopuszcza sie do wysychania i zmacza woda termalna czy mineralna, aha i jeszcze jedno , jest to zabieg WSPOMAGAJĄCY walke z tradzikiem !
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 11:28   #418
czolito
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: glinka zielona???

gdzie mozna w Lodzi kupic ta glinke?w tubie albo w proszku(wieksze opakowanie). w sklepach zielarskich?ale ktorych i za ile?czy ktos sie orientuje?
czolito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 13:55   #419
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: glinka zielona???

najlepiej zamawiac ze stony inernetowej , gdzie w łodzi niestety nie powiem
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 19:21   #420
anga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 12
Ziemia wulkaniczna!!!!!!

Hej, gdzie w Krakowie można dostać ziemię wulkaniczną. Kto wie proszę o informację. Z góry dzięki. Pozdrawiam
anga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-12 19:40:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:56.