AQUA AREOBIK w Gdańsku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 20:58   #1
Merl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20

AQUA AREOBIK w Gdańsku


Witajcie!

Od 10 marca będę szczęśliwą posiadaczką karty Multi sport. Chciałabym zapisać się na zajęcia z areobiku w wodzie. Polecacie jakieś miejca w Gdańsku, które też obejmują takową kartę? Piszcie swoje opinie ! Zastanawiałam się nad Marina Wellness? polecacie? Interesują mnie głównie takie dzielnice jak wrzescz, zaspa, oliwa, żabianka

Pozdrawiam
Merl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:23   #2
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: AQUA AREOBIK w Gdańsku

chyba na Chełmie jest
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:38   #3
Merl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
Dot.: AQUA AREOBIK w Gdańsku

Wiem, wiem, ale zależy mi na opiniach osób, które gdzieś uczęszczały albo nadal uczęszczają i mogą podzielić się wrażeniami I też boje się, że jak pójdę na takie zajęcia to będę ja i reszta starszych kobiet, oczywiście do których nic nie mam,ale wtedy też pewnie inaczej zajęcia wyglądają a mi zależy na takich intensywnych. Do wakacji mało czasu zostało a ja chce zrzucić z 15 kg :-P Dlatego już zapisałam się na siłownie i chodze na różne zajęcia fitness,ale chciałabym troche urozmaicić bo boje się, że szybko mi si,ę znudzi
Merl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 00:27   #4
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: AQUA AREOBIK w Gdańsku

kiedyś słyszałam że jest dobry fitness gdzieś w okolicy ul.dąbrowszczaków, ale czy dalej tam jest basen niewiem. posejdonu nie polecam bo to syfiasty basen.
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.