Mgła na oku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 07:57   #1
princeska0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2

Mgła na oku


Na sam początek uprzedzam, że jestem tu nowa i nie wiem czy taki wątek już się pojawił, więc jeśli tak, to tylko nie krzyczeć

Otóż od jakichś 2-3 dni mam problemy z jednym okiem, widzę przez nie tak jakby przez mgłę, już kiedyś tak mi się zdarzało, ale nie było to aż tak strasznie intensywne jak teraz... Najpierw przed tą "mgłą" miałam wrażenie jakby coś mi wpadło do oka, myślałam, że to włos czy coś, ale nic nie było, poszłam spać, no i od wczoraj po nocy mam tą mgłę
Czy miała któraś z Was coś takiego? Robiłyście coś, żeby to znikło, czy samo z czasem przeszło?
princeska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 09:14   #2
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Mgła na oku

Cytat:
Napisane przez princeska0 Pokaż wiadomość
Na sam początek uprzedzam, że jestem tu nowa i nie wiem czy taki wątek już się pojawił, więc jeśli tak, to tylko nie krzyczeć

Otóż od jakichś 2-3 dni mam problemy z jednym okiem, widzę przez nie tak jakby przez mgłę, już kiedyś tak mi się zdarzało, ale nie było to aż tak strasznie intensywne jak teraz... Najpierw przed tą "mgłą" miałam wrażenie jakby coś mi wpadło do oka, myślałam, że to włos czy coś, ale nic nie było, poszłam spać, no i od wczoraj po nocy mam tą mgłę
Czy miała któraś z Was coś takiego? Robiłyście coś, żeby to znikło, czy samo z czasem przeszło?

Idź do okulisty.
Nosisz soczewki? Może to być od nich. Albo jakieś zapalenie. Nikt ci z fusów nie wywróży, lekarz musi obejrzeć i zrobić badania.
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:41   #3
princeska0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Dot.: Mgła na oku

Najgorzej, że zanim dopcham się do okulisty to będę musiała czekać co najmniej 2tygodnie w kolejce, miałam nadzieję, że sama to jakoś może wyleczę za ten czas.

Mimo, że mam wadę wzroku soczewek nie noszę, kiedyś nosiłam i rzeczywiście bardzo często miałam wtedy tak jak teraz, dlatego zaprzestałam. A teraz ni stąd ni zowąd znów coś takiego mi się pojawiło :/
princeska0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 14:19   #4
SofiaPrunikos
Rozeznanie
 
Avatar SofiaPrunikos
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 651
Dot.: Mgła na oku

Cytat:
Napisane przez princeska0 Pokaż wiadomość
Najgorzej, że zanim dopcham się do okulisty to będę musiała czekać co najmniej 2tygodnie w kolejce, miałam nadzieję, że sama to jakoś może wyleczę za ten czas.

Mimo, że mam wadę wzroku soczewek nie noszę, kiedyś nosiłam i rzeczywiście bardzo często miałam wtedy tak jak teraz, dlatego zaprzestałam. A teraz ni stąd ni zowąd znów coś takiego mi się pojawiło :/
Pewnie zapalenie spojówki. Lepiej idź do okulisty, nawet prywatnie, bo to może się źle skończyć.
SofiaPrunikos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 15:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.