pytanie do lekarza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-24, 20:35   #1
justyska88
Przyczajenie
 
Avatar justyska88
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: woj. podlaskie
Wiadomości: 27
GG do justyska88
Red face

pytanie do lekarza


uważam że to pytanie do lekarza chyba że któraś z was miała tez podobny problem. otórze lekarz mi przepisał tabletki dopochwowe NYSTATYNA i krem do smarowania CLOTRIMAZOLUM. niedługo dostane okres i nie wiem czy mam to nadal przyjmowac i smarować tym kremem czy przestać. tabletki mam przyjmować najpierw pięć dni a nastepne co 2 dni ale wiem że nie skończe ich do okresu.a krem mam smarować codziennie rano i wieczorem.więc co mam robić. w czasie miesiączki nadal przyjmować to czy nie?? proszę o odpowiedź
__________________
... ...
justyska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 10:56   #2
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: pytanie do lekarza

pytanie do lekarza.
Jestem w 13tc.Na usg zauważono rozpoznanie.Kosmówka jednorodna prawidłowej grubości,w okolicy ujścia wewnętrznego strefa bezechwowa pomiędzy kosmówką a ścianą macicy owym.11x11x26mm
Prosze mi wyjasnic jak długo bedę to leczyć.
Teraz lekarz kazał mi się nie przemęczać i leżeć jestem na l4.Zastanawiam się czy to jest bardzo grozne,czy mogę poronic, i jak długo to się zrasta.biorę luteine50 3x1
I jeszcze jedno pytanie.lekarz podejrzewa u mnie chorobę anizokorię ponieważ mam jedną żrenicę większą od drugiej.co może mi grozic.i czy to się da leczyć.Do okulisty jestem już zarejestrowana.
dziękuję za odpowiedz
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-25, 16:07   #3
msroczka
Raczkowanie
 
Avatar msroczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 209
Dot.: pytanie do lekarza

Cytat:
Napisane przez justyska88 Pokaż wiadomość
uważam że to pytanie do lekarza chyba że któraś z was miała tez podobny problem. otórze lekarz mi przepisał tabletki dopochwowe NYSTATYNA i krem do smarowania CLOTRIMAZOLUM. niedługo dostane okres i nie wiem czy mam to nadal przyjmowac i smarować tym kremem czy przestać. tabletki mam przyjmować najpierw pięć dni a nastepne co 2 dni ale wiem że nie skończe ich do okresu.a krem mam smarować codziennie rano i wieczorem.więc co mam robić. w czasie miesiączki nadal przyjmować to czy nie?? proszę o odpowiedź

zawsze gdy brałam tego typu leki lekarz zalecał przerwanie kuracji na czas miesiączki.
Poza tym takie informacje powinny był w ulotce, wiec przecztaj.
msroczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.