Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 11:08   #61
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

mam ten sam problem, oponka to zmora bo najtrudniej się jej pozbyć. też zaprzestałam A6W bo kręgosłup wysiadał, ale w zamian znalazłam ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej nawet nie wiecie jak to smiesznie wygląda góra prawie same kości a brzuch wielkiiiiiiiiiiiiii nie chce już chudnąć z całego ciała tylko brzucha ale to raczej nie możliwe wczoraj byłam tak zalatana że nie dałam rady poćwiczyć i wiecie brakowało mi czegoś, wieczorem musiałam zrobić serię bo miałam braki!!!
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 12:29   #62
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Ja wczoraj wieczorkiem znowu musowo ćwiczenia, jak nie poćwiczę chociaż jeden wieczór to na drugi muszę podwójnie . Dorwałam gazetkę dla "siłaczy" - odżywki itp dla tych co na siłowni wyciskają. Znalazłam super plan treningowy,po małych zmianach możliwy do wykonania w domu. Wczoraj zaczęłam, zobaczymy czy będą efekty i oponka się zmniejszy. Oby.
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 14:13   #63
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Dołączam!

Krótka historia:
W czerwcu zmobilizowałam się do walki o brzuch, udało mi się zgubić 3cm w talii (z 67cm na 64cm), brzuch po ABS zrobił się twardy (już po 3 tygodniach było widać sporą poprawę w kondycji brzucha). Z tym że potem miałam problem z regularnością ćwiczeń (a to choroba, a to kontuzja i przerwa w bieganiu), zaprzestałam też robienia brzuszków.
Od października biegam regularnie, od k. listopada robię ABS, ale cały czas jestem na poziomie 64cm w talii (no może na głodnego 62cm ). Do ideału trochę brakuję, a mobilizacja słabnie wraz z brakiem widocznych efektów.

Dziewczyny, jak was boli kręgosłup po A6W, to spróbujcie 8min ABS. Ja mam problem z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa (dyskopatia) i ABS mu nie szkodzi.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 13:04   #64
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

hej! Jak po świętach?? u mnie +1 kg ale koniec objadania sie i do ćwiczeń trzeba zgubić ten kg do sylwestra
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 11:25   #65
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

święta to była masakra jedzeniowa
na szczęście zjadłam już wszystkie ciasta
na nieszczęście zastała jeszcze czekolada i dwa ptasie mleczka (w tym jedno xxl)
przez święta nie robiłam ABSów, bo brzuch miałam zbyt pełny

no, ale koniec z tym
dzisiaj 40min biegu (ok. 6km)
a wieczorem 8min abs
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 18:30   #66
Muertil
Raczkowanie
 
Avatar Muertil
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gród cara ;)
Wiadomości: 443
GG do Muertil
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

zastanawiam się, jakie ćwiczenia najlepiej stosować na brzuch. Czy a6w, abs8 minutowe czy cos innego jeszcze? Wiem, ze to nie sprawi, że schudnę, ale chcę wzmocnić mięśnie brzucha
Muertil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:00   #67
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez Muertil Pokaż wiadomość
zastanawiam się, jakie ćwiczenia najlepiej stosować na brzuch. Czy a6w, abs8 minutowe czy cos innego jeszcze? Wiem, ze to nie sprawi, że schudnę, ale chcę wzmocnić mięśnie brzucha
Abs to głównie spalanie, A6W ma w sobie mniej cardio, więc na wzmocnienie mięśni brzucha jest bardziej polecana Życzę powodzenia i owocnych zmagań

Załączam fajną inspirację
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (10,3 KB, 18 załadowań)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 10:35   #68
Sylvia0306
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia0306
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 23
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Witam
Wczoraj szperałam po starych gazetkach, w których można znaleźć różne porady co do diet i ćwiczeń. W jednej z gazet VITA znalazłam fajne ćwiczenia na brzuszek.
Efekty widać podobno już po tygodniu, ale jedna zasada-ćwiczymy codziennie lub na zmianę z ćwiczeniami aerobowymi np jazda na rowerze,skakanie na skakance itp. Jest ich mało bo tylko 4 , powtórzenia po 20 w 3 seriach.
Ja dzisiaj mięśnie czuję .
1. Leżąc na podłodze uginamy nogi pod kątem 90 st, ręce krzyżujemy na piersiach,unosimy głowę i podnosimy barki,staramy się aby kręgosłup nie odrywał podłoża,opadając nie kładziemy głowy na podłodze,mamy ją cały czas uniesioną. Liczymy do 20, pamiętamy o oddychaniu.
2. Cały czas leżąc na podłodze,podkładamy ręce pod np kanapę czy fotel i unosimy do góry biodra z podniesionymi nogami. Robimy 15-18 powtórzeń
3. Kładziemy się na boku jedna ręka podpieramy i unosimy biodra w górę podpierając się na stopach, po 15 powtórzeń na każdym boku.
4. Robimy tzw.kołyskę. Nogi ugięte w kolanach podtrzymujemy rękami i kołyszemy się ,napinając mięśnie brzucha. 20 powtórzeń.
Każde robimy jeszcze po 2 serie.

Jak coś niezrozumiałe ,pisać może uda mi się jakoś wkleić zdjęcia z ćwiczeniami.
Sylvia0306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 16:59   #69
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

ćwiczenia podobne do abs, tylko 3 nie zrozumiałam co by się nie robiło trzeba być konsekwentnym po nowym roku kupuję skakankę z wyświetlaczem LCD, może to mnie bardziej zmobilizuje Wiecie 8 min legs działa, ćwiczę dopiero 2 tyg a już widać efekty, szkoda że tak jakoś nierównomiernie chudną mi te nogi, prawa jakoś lepiej wygląda
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 11:45   #70
muminek88
Zadomowienie
 
Avatar muminek88
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 991
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

a ja balam sie ze nie dopne kiecki na sylwka ale rano probowalam i bylo ok,wiec dzis trzeba uwazac co jem zeby mnie nie wywalilo do wieczora i bedzie cacy :P
muminek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 16:44   #71
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

dziewczyny jak tam odchudzanie???? Nic się nie chwalicie postepami!!! mi z brzucha ubyło kolejne 2 cm !! no i przybyło mi mięśni!!!!!!!!!!!!!!!!!
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 22:35   #72
paranoidalna1
Raczkowanie
 
Avatar paranoidalna1
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 153
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Ja chyba do Was dołączę, bo straszną oponkę na brzuchu... przez tą zimę ciągle bym jadła i jadła w sumie nie wiem dlaczego tak się dzieje. moje postanowienia to:
1. zero słodyczy
2. zero fast-foodów
3. zero napojów gazowanych
4. 3 posiłki w ciągu dnia (1 obiad i 2 mniejsze)
5. brzuszki, skłony i tego typu ćwiczenia
myślicie, żeby zrzucić tłuszczyk z brzucha pomoże?
paranoidalna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 15:21   #73
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez pAulinaa25 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak tam odchudzanie???? Nic się nie chwalicie postepami!!! mi z brzucha ubyło kolejne 2 cm !! no i przybyło mi mięśni!!!!!!!!!!!!!!!!!
coraz bardziej widoczny zarys mięśni, ale centymetrowo bez zmian. Do końca stycznia robię 8min abs, a od lutego zabieram się za A6W.
Gratuluję zgubienia 2cm!

Cytat:
Napisane przez paranoidalna1 Pokaż wiadomość
Ja chyba do Was dołączę, bo straszną oponkę na brzuchu... przez tą zimę ciągle bym jadła i jadła w sumie nie wiem dlaczego tak się dzieje. moje postanowienia to:
1. zero słodyczy
2. zero fast-foodów
3. zero napojów gazowanych
4. 3 posiłki w ciągu dnia (1 obiad i 2 mniejsze)
5. brzuszki, skłony i tego typu ćwiczenia
myślicie, żeby zrzucić tłuszczyk z brzucha pomoże?
oj, coś słabe te twoje postanowienia:

1. ogranicz, ale nie likwiduj do zera, żebyś po tej swojej diecie od razu się na nie nie rzuciła
2. tu ok
3. ok
4. powinno się jeść co najmniej 5 posiłków, pamiętaj że dieta to styl żywienia przez całe życie, a nie przez 2 miesiące po którym jest jojo
5. ok, ale żeby zrzucić tłuszcz z brzucha musisz koniecznie dodać ćwiczenia aerobowe
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:35   #74
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

ja też właśnie zwiększyłabym częstotliwośc, jedz co 2-3 godziny minimalne nawet ilości.. aha, ja nie mam nigdy pomyslu na aeroby, dziewczyny poleccie nam tutaj cos bo rowniez mam cholerny problem z tluszczykiem na brzuchu, masakra! robilam cardio dwa razy (3minutowe) ae to nie wydaje mi sie takie efektywne
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 19:17   #75
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
ja też właśnie zwiększyłabym częstotliwośc, jedz co 2-3 godziny minimalne nawet ilości.. aha, ja nie mam nigdy pomyslu na aeroby, dziewczyny poleccie nam tutaj cos bo rowniez mam cholerny problem z tluszczykiem na brzuchu, masakra! robilam cardio dwa razy (3minutowe) ae to nie wydaje mi sie takie efektywne
nie minimalne, tylko prawidłowe - należy tak komponować posiłki, aby zawierały białko, węgle złożone, witamimy i minerały konieczne dla zdrowia

co do aerobów - żeby efektywnie spalać tkankę tłuszczową należy je wykonywać co najmniej 30min, może to być rowerek, orbitrek, bieganie, pływanie, nordic walking, taniec, aerobic, skakanka
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 20:59   #76
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
nie minimalne, tylko prawidłowe - należy tak komponować posiłki, aby zawierały białko, węgle złożone, witamimy i minerały konieczne dla zdrowia

co do aerobów - żeby efektywnie spalać tkankę tłuszczową należy je wykonywać co najmniej 30min, może to być rowerek, orbitrek, bieganie, pływanie, nordic walking, taniec, aerobic, skakanka
Zgadzam się, niestety żeby zgubić brzuszek trzeba ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć Ja gubię ok 2 cm w obwodzie brzucha miesięcznie a ćwiczę ABS, cardio i spalające tkankę tłuszczową przede wszystkim na brzuchu i nogach, skacze na skakance, do tego tańczę ok 40 min 4 razy w tygodniu. pomału idzie ale idzie. Niestety to nie takie łatwe jak by się wydawało, od września zgubiłam dopiero 8 cm, ale jestem szczęśliwa. wagowo cóż... stoi w miejscu (cały czas 67kg) ale może dlatego że mięśnie sie pojawiły
No i oczywiście porządna dieta, dobrze zbilansowana, 5 posiłków dziennie - przecież jabłko to też posiłek
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:11   #77
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

kochane muszę sie pochwalić że odchudzania nadszedł koniec mam 174 waże 66 kg, i mieszczę sie w sukienki rozmiar 36 mi to wystarczy oczywiście mięsnie brzucha będę ćwiczyć dalej, no i muszę coś wymysleć zeby skóra mi się uelastyczniła i wciągła, bo troche jeszcze jej mam - niestety zwisa mi trochę. Ale kiedy miesciłam sie w przymierzane sukienki na impreze karnawałową (a byo ich 4 i wszystkie w rozm 36) stwierdziłam że cel został osiągnięty teraz zaczynam walkę z moją głową patrząc na siebie wciąż widze wielką babę, z nadmiarem tłuszczu na brzuchu i nogach, byle nie popaść w anoreksje itp... muszę uwierzyć że jestem szczupła, bo zadowoliłby mnie nawet rozmiar 38 -a tu proszę 36!!!!!!!! od września schudłam 12 kg A i nie mam zamiaru wracać do starego nawyku żywieniowego- nadal zero gazowanego, białego chleba, słodyczy w dużych ilościach, przyzwyczaiłam się już do zdrowszego trybu... czego życzę wszystkim paniom, które jeszcze walczą z upartym tłuszczykiem tu i tam Jestem z siebie zadowolona!!!!
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 21:31   #78
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Wielkie gratulacje

ja w rozmiar 36 tez wchodzę, nawet w 34 mi się zdarzyło, ale jeszcze mam co nieco do zgubienia w pasie i oponce, bo marzy mi się taki plasciutki, lekko umięśniony brzuszek Teraz kręcę hulahoopem i cwicze z Mel B, bardzo fajne ma ćwiczenia na brzuch, gorąco polecam
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:24   #79
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

A to ja też sobie poćwiczę z Mel B. tak dla sprawdzenia bo Abs mam już opanowane coś nowego się przyda..
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 19:28   #80
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Czuć mięśnie po tych ćwiczeniach
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:51   #81
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Czuć mięśnie po tych ćwiczeniach
oj czuć nie tylko po ale i w trakcie A cwiczysz Abs czy trening brzucha?? Ja ćiwczę trening brzucha i nogi, a jaką zadyszke mam po tych cwiczeniach
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 13:44   #82
xxYashaxx
Zadomowienie
 
Avatar xxYashaxx
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 435
GG do xxYashaxx
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Hej dziewczyny Można się przyłączyć? Brzuch to mój największy kompleks Od jutra mam zamiar rano zaczynać od brzuszków, zdrowiej się odżywiać. A i szukam czegoś ciekawego na talię, gdyż u mnie jest ona w zaniku
xxYashaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 00:12   #83
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez pAulinaa25 Pokaż wiadomość
oj czuć nie tylko po ale i w trakcie A cwiczysz Abs czy trening brzucha?? Ja ćiwczę trening brzucha i nogi, a jaką zadyszke mam po tych cwiczeniach
ten 10 min trening brzucha
ja robię tak na przemian ćwiczenia, czyli raz np brzuch i nogi, innym razem brzuch nogi i pupę, albo zamiast pupy ramiona. Zadyszki nie mam, bo cwicze dzień w dzień od polowy października, wiec zdążyłam wyrobić kondycje, ale mięśnie czuje
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:22   #84
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
ten 10 min trening brzucha
ja robię tak na przemian ćwiczenia, czyli raz np brzuch i nogi, innym razem brzuch nogi i pupę, albo zamiast pupy ramiona. Zadyszki nie mam, bo cwicze dzień w dzień od polowy października, wiec zdążyłam wyrobić kondycje, ale mięśnie czuje
wrzucisz link do tego 10min treningu?
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 19:06   #85
pAulinaa25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 32
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
wrzucisz link do tego 10min treningu?
http://www.youtube.com/watch?v=2vqhhaYkDiI - to na trening brzucha, Świetna jest ta babka no ja ćwiczę od początku grudnia(porządnie codziennie) ale ostatnio sobie trochę odpuściłam bo chyba za nudno mi było wciąż z tymi samymi ćwiczeniami, A zadyszkę to miałam zawsze, nie ważne jak długo ćwiczę, chyba mam słabe serce

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
ten 10 min trening brzucha
ja robię tak na przemian ćwiczenia, czyli raz np brzuch i nogi, innym razem brzuch nogi i pupę, albo zamiast pupy ramiona. Zadyszki nie mam, bo cwicze dzień w dzień od polowy października, wiec zdążyłam wyrobić kondycje, ale mięśnie czuje
gratuluję osiągnięcia 2 celu

Edytowane przez pAulinaa25
Czas edycji: 2012-02-09 o 19:05
pAulinaa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 14:50   #86
marti996
Przyczajenie
 
Avatar marti996
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: Płaski brzuch i wspólna motywacja do działania

chyba się do was przyłączę! od 1 marca postanowiłam ćwiczyć jakieś ćwiczenia, co 2-3 dni + chodze 3 razy w tygodniu na ZUMBE i przynajmniej raz na basen. Dodatkowo gdy tylko będzie już na ciepło, zaczynam jeździć na rowerze i biegać. Do tego odkładam moje ukochane naleśniki i inne słodycze (jadam ich na prawdę mało ,jeśli już to właśnie naleśniki lub kanapki z dżemem). Jestem szczuplutka i drobna, ale brzuszek mam pokaźny. Rano płaski, a gdy tylko coś zjem, popiję, robi się jak wielki balon! HELP
marti996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.