BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-05, 18:51   #2701
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Pomocy! z natury mam ciemny blond, lecz farbuje je od paru lat na jasny blond a raczej mam balejaż lecz zlewa sie na jeden kolor. Ostatni raz bylam u fryzjera w marcu i mam prawie 5 cm odrostu. Dziś kupilam sobie farbe: Schwarzkopf Pallete kolor C10 (platynowy blond)http://www.skapiec.pl/img/443584-140...blond-c10.html
Chciałabym zaczać farbowac na jeden kolor wlosy, ale sie boje...niewiem czy wybralam dobra farbe

Załącznik 2292204
Oj wątpie żeby to coś dało. Kiedyś moja koleżanka też miała jasne blond pasemka na ciemnym blondzie również chciała przejść na jeden kolor jasny blond zafarbowała całe włosy i nie było żadnego efektu. Wydaje mi się, że trudno Ci będzie je zafarbować na jeden kolor. Jedynie pozostaje Ci chyba tylko kupić rozjaśniacz i rozjaśnic całe włoski ale nie jestem pewna. Ale platyna na ciemnym blondzie nie wyjdzie Ci na 100%

Na zdjęciu widać jakbyś miała jeden kolorek tylko odrostu są już b.widoczne

Edytowane przez Blondiexxx
Czas edycji: 2009-06-05 o 18:55 Powód: :)
Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:40   #2702
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Farbnełam troche odrost z pod spodu i wyszedł jasny rudy, taki żolty...beznadzieja!!! co zrobic??? boje sie na calośc walnąc bo bede żolta.... czy coś takiego eh
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 07:33   #2703
Edytkaa1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam was jesli ja moge cos poradzic to jak kolezanka wyzej pisze rozjasnic całosc i potem garnier 111 np.wtedy ci wyjdzie bardzo jasniutki albo u fryzjera albo w domu ale jakis dobry rozjasniacz fryzjerski pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 15:01   #2704
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

tak mi wyszlo na probe farbnełam odrost...i wyszedl żołty

IMG_0844.jpg
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:29   #2705
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hej. Czy któraś z was miała do czynienia z tymi odcieniami i farbami :

Loreal -EXCELL10 Krem Koloryzujacy Nr10. Bardzo Bardzo Jasny Blond. KLIK

Albo tym szamponem koloryzującym: JOANNA Multi Soft Color Szampon Koloryzujący Nr 22 Księżycowy Blond KLIK




Myślę nad tym by mój blondzik jeszcze bardziej rozjaśnić..Mimo iż koleżanki mówią że mój już jest jasny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0098.jpg (147,9 KB, 112 załadowań)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:33   #2706
Blondiexxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 85
GG do Blondiexxx
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
hej. Czy któraś z was miała do czynienia z tymi odcieniami i farbami :

Loreal -EXCELL10 Krem Koloryzujacy Nr10. Bardzo Bardzo Jasny Blond. KLIK

Albo tym szamponem koloryzującym: JOANNA Multi Soft Color Szampon Koloryzujący Nr 22 Księżycowy Blond KLIK




Myślę nad tym by mój blondzik jeszcze bardziej rozjaśnić..Mimo iż koleżanki mówią że mój już jest jasny...
Jak dla mnie Twój kolorek to średni/jasny brąz
Wydaje mi się, że jest ciemniejszy niż na zdjęciu bo lampa błyskowa i słońce robi swoje
Na Twoim miejscu nie używałabym farby ponieważ farba nie rozjaśni Ci włosów ew. może wyjść rudawy. Najlepszym rozwiązaniem jest rozjaśniacz potem farbowanie na wybrany kolor. A jeśli nie chcesz niszczyć włosków rozjaśnianiem to może spróbuj rozjaśnic kolorek blond pasemkami czy balejażem


A tak w ogóle to mam pytanko
Znacie może dziewczyny jakieś dobre sposoby na to, aby kolor włosów się tak szybko nie wypłukiwał ? moje włosy są koloru b.jasny blond wpadający w biały ale ... po każdym farbowaniu cieszę sie tym kolorem NAJWYŻEJ tydzień może to dlatego, że mam bardzo zniszczone włosy i farba szybciej się wypłukuje ale czy mimo tego są jakieś sposoby aby to spowolnić ?
Pozdrawiam
Blondiexxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:56   #2707
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Smile Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witajcie Prosze poradźcie... mam swoje naturalne ciemne włosy (taki szary myszowaty brąz) farbuje obecnie na bardzo jasny brąż prawie blond, chciałabym całkiem przejść do koloru blond (taki średni nie za jasny) ale czym lepiej uzyskać taki kolor... farbą z określonym odcieniem blond czy samym rozjaśniaczem ? Kilka lat temu używałam fabry blond (w salnie fryzjerskim był to chyba Revlon i Loreal) ale po pewnym czasie bardzo włosy żółkły, używałam profesionalnych szamponów do włosów blond płukanek ale mimo wszystko kolor zmieniał się, były bardziej zółty a od spodu ciemniejszy, niejednolity może lepiej używać samego rozjaśniacza bez farby ? Może rozjaśnione włosy nie będą tak szybko zmieniać koloru ? Mam mocne włosy, nie wypadają, używam odżywek tak, że nie boje się rozjaśniania. Chcę aby włosy wyglądały ładnie, nie zmieniały koloru
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 09:07   #2708
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
tak mi wyszlo na probe farbnełam odrost...i wyszedl żołty

Załącznik 2293669




polecam szampon rozjaśniający włosy, kupisz go w każdym sklepie fryzjerskim, ma fioletowy kolor i super rozjaśnia pasma, w gamie są też pianki pomagające pozbyć się tego żółtego odcienia.

http://www.allegro.pl/item647645270_...eal_wlosy.html
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 16:43   #2709
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy ma któraś z Was dobre doświadczenie z sprzedawcą na allegro (godny polecenia, uczciwy) chcialabym kupic produkty kerastase i sa one drogie, a slyszalam ze niektorzy probuja oszukiwac i dolewac cos do nich, albo potrafia napoczete wyslac. Jezeli mozecie kogos polecic, to moze jakies namiary, nick??

pozdrawiam
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:36   #2710
moss33
Przyczajenie
 
Avatar moss33
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

witam.to znowu ja...wiem, ze moje wczwsniejsze pytanie bylo nie za madre i pewnie nikt nie chcial sie podjac odpowiedzi na nie...hehhe.
ale teraz mam zupelnie inne pytanie.czy ktoras z was uzywala moze farby L'Oreal Feria Color Booster-Metallic Silver Blonde? pytam poniewaz moja kolezanka poszla do fryzjera chcac zafarbowac sie na blond.tylko nie za jasny ani ciemny.po prostu blond o srebrnym polysku.miala wlosu koloru jasnego blondu (farbowane), fryzjerka polecila jej wlasnie ta farbe tylko ze powiedziala ze przed jej uzyciem musza wlosy przyciemnic na ciemny braz zblizony do jej naturalnego.zrobily tak no i wyszedl przecudny blond!jestem w szoku.co o tym myslicie?
moss33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 17:21   #2711
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

ja mam takie pytanie. pytam na przyszlosc, gdyz niedlugo -n za jakies 2-3 tygnie rozjasnie znow wlosy.
fryzjerka mi robila perlowy bezowy blond i takiego poszukuje, tzn jasnego zimnego bezu

moje propozyje

belle color nr 13 .
na probce włosów byl ciemnawy (jak pokazalam obok, cos w tym stylu) a na op. probnik (i color wlosow) jest jasny

100% color nr 102 - na stronie widnieje ultra jasny bezowy blond(?) a na opakowaniu ultra opalizujacy blond. - nie wyjdzie mi cieply odcien?

czy to samo? co wybrac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg farby.jpg (47,1 KB, 85 załadowań)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 13:41   #2712
moss33
Przyczajenie
 
Avatar moss33
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Agusiamyszka- fryzjerka robila ci wlosy tez farba drogeryjna?z tego co piszesz wydaje mi sie ze nie...podaj swoj kolor wyjsciowy(odrosty) to moze wtedy ktos odpowie ci na twoje pytanieale najlepiej by bylo jakbys ponownie udala sie do fryzjera albo zapytala go o rade...
moss33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 16:23   #2713
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

robila mi jakas farba fryzjerska - chyba w srebrnym opakowaniu z brazowymi napisami - nie pamietam juz?

(jasny) perlowy bezowy blond

odrosty mam ciemniejszy blond. wlasnie nie chce juz tracic kasy na fryzjera bo wydam 50 zl czy 60 w sumie za nic bo
-mam krotkie wlosy na chlopczyce
- nalozy mi farbe (co ja tez potrafie)
- umyje mi wlosy i zmyje farbe - to chyba kazdy potrafi

- i przytnie - i tak zamierzam isc , ale za 20 zl do fryzjera ktory mi robil krotkie wlosy

i nie jestem do konca pewna ale ta farba sie szybko wyplukala - mialam ja nalozona 3 tygodnie temu, moze tez dlatego ze praktycznie codziennie mylam wlosy (po stylizacje wlosow) ? to tak nie ma sensu w sumie farbowac profesjonalnymi farbami skoro sie wyplukuja

poza pasemkami nie bylam nigdy u fryzjera na pelnym farbowaniu i raz wyjatkowo chcialam pojsc po wstepnym obcieciu. i tak w kolejnym tygodniu scielam sie na chlopczyce wiec nie widze sensu zeby takie krotkie wlosy farbowac za sporawa kase

a ja juz sobie farbowalam wlosy 100% garneria - odcieniem 101 tylko chcialam ja zamienic na jasny bezyk



myslisz ze fryzjer mi za darmo powie co i jak? zapewne mnie namowi zebym usiadla bo chce zarobic
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:14   #2714
moss33
Przyczajenie
 
Avatar moss33
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no wlasnie...i tu jest problemja juz od dluzszego czasu probuje dowiedziec sie jaka farba mozna uzyskac taki blond jak opisalas...prawie wszedzie gdzie nie zapytam tam odpowiadaja mi ze z ciemnego blondu trzeba najpierw uzyc rozjasniacza a dopiero pozniej farby o odpowiednim odcieniu...wg mnie to bez sensuaz strach pomyslec co bym miala na glowie po takich zabiegach!!z tego co sie dowiedzialam to taki odcien daje farba garnier belle colour 111 i nutrisse rowniez 111.ale sama jeszcze ich nie wyprobowalam..wiec ciezko mi powiedziec...rowniez jestem na etapie szukaniamysle o farbie L'Oreal Feria Color Booster-Metallic Silver Blonde, ale ona daje troche ciemniejszy srebrny naturalny blonda tak wogole to najlepiej jakbys juz zdecydowala sie na jakas farbe wyprobowala ja najpierw na pasemkuzeby nie bylo niespodzianek kurczaczkowych.
moss33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:26   #2715
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

mam zmieszane mysli co wziac pod uwage czy odcien na op czy na probniku wlosow....

kurde.. czlowiek ma zmieszane uczucia, bo tez przewinal sie loreal recital. ogladam wlasnie watek gdzie opisane sa odcienie : Viking, Hollywood i Stocholm

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2009-06-16 o 20:39
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:27   #2716
Pusiolinka
Raczkowanie
 
Avatar Pusiolinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 56
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Słyszałam bardzo dużo opinii na temat farbki loreal recital hollywood, ponoć wychodzi na włoskach piękny blond. Sama nigdy nie próbowałam tej farbki. Jak ktoś próbował to proszę o opinię w ramach potwierdzenia
__________________
Pusiolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 13:02   #2717
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

o jej garnier to ja nie ufam bo jestem blondynka.. mi taki kolor zrobilo zeee nie moge sie go pozbyc... taki zolty a tylko pasemnka robila mi fryzjerka nie mozna wogole pozniej go wyrownac... bleee... poszukuje czegos po czym bede miec jasne ladne wloski

Edytowane przez JOY
Czas edycji: 2009-06-17 o 13:03
JOY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 18:19   #2718
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
tak mi wyszlo na probe farbnełam odrost...i wyszedl żołty

Załącznik 2293669
tez tak mialam podobnie, przechodzilam z pasemek na jednolity kolor blond . probowalam tez tak jak ty, jeden kosmyk zafarbowalam i to roznymi farbami ale nic z tego zawsze wychodzily mi zolte odrosty, dodam ze kolor wlosow to ciemy blond. Obecnie stosuje farbe majiblond bardzo jasny blond 900S i jest super, nie wiem jak twoje wlosy reaguja na wode, mozesz uzyc 9 lub 12%, ja jewstm zadowolona kolor taki jak na linku
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D2%26hl%3Dpl
katebury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:13   #2719
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czy odcien opalizujacy znaczy mieniacy czy to cieple refleksy ?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:33   #2720
Dau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 506
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez katebury Pokaż wiadomość
tez tak mialam podobnie, przechodzilam z pasemek na jednolity kolor blond . probowalam tez tak jak ty, jeden kosmyk zafarbowalam i to roznymi farbami ale nic z tego zawsze wychodzily mi zolte odrosty, dodam ze kolor wlosow to ciemy blond. Obecnie stosuje farbe majiblond bardzo jasny blond 900S i jest super, nie wiem jak twoje wlosy reaguja na wode, mozesz uzyc 9 lub 12%, ja jewstm zadowolona kolor taki jak na linku
http://images.google.pl/imgres?imgur...%3D2%26hl%3Dpl
ooo ja w sprawie tego kolloru wlasnie. ja do tej pory stosuje majiblond 901s. ostatnio mieszam do niego majirel 8.1. nie jest moze jakos fatalnie, ale ja nie jestem specjalnie nim zachwycona. ogolnie chcialabym troche ciemniejszy odcien, najchetniej jakis naturalny. myslalam tez wlasnie o tym 900s, moze wlasnie z mala domieszka 8.1 lub 902.
mozesz mi prosze powiedziec, jaki jest ten 900s w naturze na wlosach. jakos tymi zdjeciami na stronie loreala nie umiem sie sugerowac. czy to naturalny kolor? czy daje on taki zoltawy odcien? dziekuje z gory za odpowiedz;-)
Dau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 20:17   #2721
monika22694
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

najlepsza jest plukanka z rumianku ;]
poolecam ;D luub 2 zółtka, dwie lyzki jogurtu naturalnego , łyzeczke oleju , i octu Razem wszystko wymieszac i nalozyc na wlosy ... potem owinac je woreczkiem foliowym i na koniec recznikiem ;] trzymac 30 min nastepnie umyc wlosy szamponem (najlepiej dla dzieci ) bo nie drazni wlosow ;D i na mokre wlosy nalozyc jedwab;D i gotowe ;p efekt rewelacyjny;]
WŁOSY saa piekne miekkie i lsniace ;]
monika22694 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:17   #2722
bierka83
Zadomowienie
 
Avatar bierka83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 734
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czesc Dziewczyny
Mam do Was pytanko:jestem szatynka mam piwne oczy,od kilku lat mam blond pasemka,przyznaje ze od ostatniej wizyty u fryziera zaczelam zastanawiac sie nad calymi blond wlosami-tylko pytanie czy bedzie mi pasowal?? Jaki odcien polecacie?? Bardzo podoba mi sie silver blond tylko czy to kolor dla mnie??
Oczywiscie sama nic nie bede kombinowala z wlosami,mam juz nauczke po ostatnich eksperymentach do konca zycia

Bede bardzo wdzieczna jesli mi doradzicie
Pozdrawiam.

Dodaje zdjecia:
1 kolor jaki mi sie podoba
2 kolor moich wlosow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51yWse91DZL._SS500_.jpg (36,9 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (58,8 KB, 137 załadowań)
__________________
13.01.2012
-oficjalny kierowca-

Edytowane przez bierka83
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:46
bierka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:02   #2723
pysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam wszystkie wizażanki
Dołączam się do zwolenniczek blond włosków. Farbuję włosy od wielu lat, eksperymentuję z różnymi odcieniami blondów. Cóż mogę polecić... Blondy z Garniera wychodzą ładnie lecz szybko kolor się wypłukuje. Loreal ma całą gamę pięknych odcieni blondów, ale wychodzą zawsze trochę ciemniej niż podaje opakowanie, no i cena też jest dosyć wysoka. Obecnie farbuję farbą Londa i jak na razie jestem pozytywnie zaskoczona. Konkretnie to polecam odcień nr18. Jest jaśniutki, nie żółty no i cena też odpowiednia bo ok9zł. Polecam Londę! pozdrawiam
pysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:12   #2724
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam ) Potrzebuje waszej rady .. Chciałabym zafarbowac wlosy na jasny blond ale nie popielaty i nie wiem jaka farbe wybrac ..Moze swietlisty blond wellaton ..Moze ktos juz uzywał ???

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

http://bi.gazeta.pl/im/3/2571/z2571063X.jpg
WŁasnie taki kolor wloskow mi sie marzy ale nie wiem jaki to odcien (
PozÓzcie
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:16   #2725
pysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Witam ) Potrzebuje waszej rady .. Chciałabym zafarbowac wlosy na jasny blond ale nie popielaty i nie wiem jaka farbe wybrac ..Moze swietlisty blond wellaton ..Moze ktos juz uzywał ???

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

http://bi.gazeta.pl/im/3/2571/z2571063X.jpg
WŁasnie taki kolor wloskow mi sie marzy ale nie wiem jaki to odcien (
PozÓzcie
Witam!
Polecam farby z Londy, nr18 jest jaśniuti, ale nie popielaty, ani też żółty. Wellaton wychodzi troszkę żółto jeśli chodzi o odcień, który napisałaś. Także polecam Londa 18lub19.Pozdrawiam serdecznie
pysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 15:42   #2726
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

A co myslisz o tych farbach z garniera lub revlonu do pasemek???
http://allegro.pl/item668758520_garn...a_pasemek.html
http://allegro.pl/item665667230_revl...h10_tanio.html
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:57   #2727
pysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jeśli chodzi o te produkty do pasemek to nie wiem, nie używałam. Z garniera to pewnie jakością może być porównywalne z farbami garniera, czyli mogą włoski szybko płowieć, a jeśli chodzi o revlon to nie mam pojęcia. Pozdrawiam
pysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 20:56   #2728
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jeszcze ten kolor z garniera belle color bardzo jasny blond superrozjasniajacy jest wlasnie zblizony do koloru na zdjeciu..Tylko nie wiem czy nie wyjdzie zolty
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 08:57   #2729
pysia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

To zależy jaki kolor włosków masz teraz i jak szybko rozjaśniają Ci się włoski. Jeśli masz kolor włosów jsany/średni blond możesz spróbować, a jeśli ciemniejsze to zalecam wcześniejsze rozjaśnienie rozjaśniaczem i dopiero potem farba. Ponoć bardzo chwalą wellaton 12/0 który daje efekt właśnie takich jaśniutkich włosków nie robiąc żółci na głowie. pozdrawiam
pysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 10:33   #2730
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez pysia83 Pokaż wiadomość
To zależy jaki kolor włosków masz teraz i jak szybko rozjaśniają Ci się włoski. Jeśli masz kolor włosów jsany/średni blond możesz spróbować, a jeśli ciemniejsze to zalecam wcześniejsze rozjaśnienie rozjaśniaczem i dopiero potem farba. Ponoć bardzo chwalą wellaton 12/0 który daje efekt właśnie takich jaśniutkich włosków nie robiąc żółci na głowie. pozdrawiam
hej dziewczęta, znam problem koloryzacji z pasemek na jednolity kolor z autopsji. kiedyś dawno temu, przed studniówką zapragnęłam mieć jeden kolorek. poszłam do mojej fryzjerki żeby mi zafarbowała. wzięłam swoją farbę w celu zmniejszenia kosztów. pani fryzjerka zamiast od razu mi powiedzieć, że drogeryjną farbą nic nie zdziałamy, a jedyne co da się osiągnąć to kolor żółty, to nawaliła mi farbę. w trakcie farbowania uświadomiła mnie, że rezultat będzie troszkę rozbieżny z oczekiwanym efektem. tym oto sposobem wyszłam z salonu z żółtymi włosami. musiałam wrócić do pasemek żeby ten żółty zgubić.... no i tak dalej...
dopiero później koleżanka mamy poleciła mi wellaton 12/1 , którego używam konsekwentnie od hm.. 4 lat i jestem naprawdę zadowolona. udało się szybko i skutecznie zejść z pasemek i otrzymać jednolity kolor... wcale nie żółty. ładną platynką cieszę się do dziś!

naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić tę farbę i odcień. to jest bardzo jasny popielaty blond ( włosy nie robią się po nim ani fioletowe ani siwe, więc bez obaw)

wellaton 12/1 POLECAM!
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.