Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-24, 23:20   #931
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez God_give_me_truth_in_me
Biedna
dobrze Cie rozumiem,obecnie przezywam podobny koszmar z HS.
co dziwne,rok temu tez go uzywalam i nie mialam takich numerow
ale teraz-niestety.
tragedia.
to,co sie dzieje na mojej szyi, dekolcie, pomiedzy piersiami i w okó³ pêpka to jeden wielki koszmar

zbuntowalam siê i dzis kupilam sobie kolastyne.
racja,leciutko br±zuje,nieznacznie,
ale dzis potanowilam,ze wole byc mniej opalona ale bez takich mêczarni,niz mocno opalona przez tydzien,dwa,a potem biala jak sciana ,miejscami brunatna


powodzenia w czyszczeniu..

ja zaraz tez ide zdzierac dalsza czesc,
rano juz sie tak tarlam,ze cala czerwona bylam:/


pozdrawiam.
God i Sandija dokladnie tak samo ja mialam, buuuuu. Juz mi prawie zeszlo. Teraz boje sie cokolwiek nalozyc A juz kupilam jakies brazujace swinstwo w sprayu. Nic o nim nigdy nie slyszalam, i sie boje uzyc. W dodatku jest do cery ciemniejszej i normalnej, bo do jasnej bylo wykupione i poza tym sporo drozsze.Ale ja teraz biala jestem Zwlekam z wyprobowaniem tego, bo nie wiem, czy nie skoncze tak, jak po HS, i czy w ogole bede umiala ten spray nalozyc.

Moze te miejsca m.in. miedzy piersiami, wokol pepka, w zgieciach rak i inne, ktore wymienila God, jakos bardziej sie poca? Ja zuzylam 3 butelki (oczywiscie codziennie bralam prysznic) i wszystko bylo cacy, a jak sie akurat pogoda poprawila, to zauwazylam takie rewelacje, a potem tylko gorzej juz bylo. Na szczescie zeszlo latwo prawie cale zwykla gabka, ale teraz mam jakas straszna alergie skorna a zaznaczam, ze nigdy nie mialam alergii! Chyba bede musiala pojsc z tym do lekarza.

A ja naiwnie myslalam, ze bylam opalona...

Zastanawiam sie nad uzywaniem HS ale w wersji jasniejszej, podobno te jasniejsze wersje nie schodza??? Choc nie wiem, czy chce mi sie w to znowu bawic, by w dodatku uzyskac baaardzo delikatny efekt.
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-24, 23:29   #932
zetzet
Raczkowanie
 
Avatar zetzet
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Posen
Wiadomo¶ci: 172
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Chcia³am ponarzekac: pó³torej godziny moczy³am siê w wannie pe³nej ró¿nych chemikaliów, pillingowa³am siê chyba ca³± wieczno¶æ, g±bk± szorowa³am dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl±dam jakby mia³a awersjê do mycia pewnych miejsc - one wodró¿nieniu od reszty cia³a s± prawie czarne, bowiem, jak ju¿ pisa³am nie raz, HS piêknie opala. Szkoda wielka, ¿e schodz równie piêknie - artystycznie i z polotem. Nie mogê siê doszorowaæ.

Dobrze, ze dzi¶ siedzê w domu i chorujê, to siê za bardzo nie przejmujê, ¿e wygl±dam w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem muszê siê na nowo opaliæ, no
gdzies czytalam, ze na przebarwienia po samoopalaczu dzialaja kremy do depilacji...
co prawda nie wiem, ile by to trzeba trzymac, bo za dlugo, to przeciez spali skore... troche drastyczne, taka ilosc chemii

a i wybielajaco ale bardzo dziala sok z limonki
powodzenia
zetzet jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 00:12   #933
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez zetzet
gdzies czytalam, ze na przebarwienia po samoopalaczu dzialaja kremy do depilacji...
co prawda nie wiem, ile by to trzeba trzymac, bo za dlugo, to przeciez spali skore... troche drastyczne, taka ilosc chemii

a i wybielajaco ale bardzo dziala sok z limonki
powodzenia
U mnie podzialal bardzo wosk do depilacji. Mialam biale prostokaty na nogach tam, gdzie polozylam plaster do depilacji, ale nie widac juz, bo cale nogi wydepilowalam, tylko na gornej czesci nog widac troche czesc prostokata

Dziala tez sok z cytryny.
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 00:39   #934
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sylwia, dziêki za pocieszenie
U mie robi± sie plamy zw³aszcza na rêkach (wiadomo, myjê najczê¶ciej), wewnêtrzna strona ³okci (zginam, zginam), okolice popiersia - filtrujê siê tam szaleñczo i w dodatku idzie tam wit. C, wiêc to wiele tlumaczy. A, no i stopy - tam mi siê odciskaj± paseczki syækich butków Ajajaj, pierwszy raz w ¿yciu jaki¶ br±zownik zrobi³ mi takie kuku, a szkoda, bo odnó¿a i plecki i brzuch mia³am piêknie opalone, trzyma³a siê menda jak szalona, a¿ mi by³o szkoda tu szorowaæ.

Tak sie zastanawiam, czy mimo wszystko nie zaryzukuje ostatniej tylko jednej (i cienkiej) aplikacji a potem pilling. Zobaczê, jak siê spisze

Tyle lat sie samoopalam, ale takie wzory to mi siê pierwszy raz pojawi³y - cudny ten HS, nie ma co.

Zetzet dziêki za radê, ale chyba nie skorzystam - jako¶ nie pa³am wielk± mi³o¶ci± do kremów depiluj±cych, one mnie te¿ nie wielbi± i ba³abym siê o efekt koñcowy mojej biednej zmasakrowanej HS i pillingiem/g±b± skórki.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 10:08   #935
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sandija Ja na Twoim miejscu bym drugi raz nie ryzykowala. Nigdy nie wiadomo co mu odbije i znów bêdziesz w ciapki.

Mnie dzi¶ czeka wyj¶cie na s³oneczko. Zobowi±za³am siê i¶æ na basen z siostrzyczk±. I znów bêdê mieæ brzydkie rami±czka bia³e
100 razy wole samoopalanie
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 10:28   #936
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 472
Dot.: Opalamy siê!!!!

Karolinkooo mi³o mi to s³yszeæ, ¿e balsam sprawuje sie ca³kiem dobrze - ja jeszcze swojego nie otworzy³am

Ciekawa jestem jak siê bêdzie zmywa³, czy równomiernie, bo to te¿ bardzo istotne. Ja po Garnierze nie mog³am sie doszorowaæ dos³ownie, plamy, plamy, plamy tak jak u Sandji.
Basia39 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 11:07   #937
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Jak u Was wygl±daj± te plamy? Dzisiaj zauwa¿y³am, ¿e po HS pojawi³o siê na mojej skórze co¶ w rodzaju przebarwieñ, wygl±daj±cych mniej wiêcej tak, jak dekolty starszych kobiet nadu¿ywaj±cych k±pieli s³onecznych. Nie wygl±da to jak jednolita plama, ale ciemniejszy placek, który dodatkowo jest "nakrapiany" bia³ymi plamkami o ¶rednici ok. 2 mm
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 11:20   #938
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Opalamy siê!!!!

Sandija- prosze :P nie rob mi tego nie proboj jeszcze raz,bo bedziesz miala klopoty,a taka ³adna pogoda, ja teraz siedze w kostiumie,wysmarowalam sie filtrem i zaraz ide na lezak,ale poprostu wygladam nadal tragicznie, smiesznie, pomiedzy piersiami,wew.str lokci, szyja, dekolt..
uh

ja tez uwazam,ze HS nie jest dobry na lato, bo poprostu od potu to bardzo schodzi.

trudno-postawie na slonko ,opale sie latem a caly rok bede uzywala kolastyny, zeby trzymala ta opalenizne.
do solarium sie nie zblizam juz.

moze jakos to bedzie..
narazie cieszmy sie slonkiem

--------------
Vretka - mam dokladnie te same objawy..

__________________
Uwa¿aj jak tañczysz-bo ¿yciowy parkiet bywa ¶liski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 11:52   #939
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 78
GG do Agi.TH
Dot.: Opalamy siê!!!!

To i ja sie podziele moimi do¶wiadczeniami samoopalaj±cymi. Przez wiosnê u¿ywa³am tego balsamiku:http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7668 i musze przyznac, ¿e jest super, kolorek naturalny, równomierny, ³adnie siê zmywa, tylko na lato troszke dla mnie za delikatny efekt - wolê mocniejszy br±zik, gdy przychodzi s³oneczko. Potem podobnie jak niektóre z Was zachwyca³am siê HS do ciemnej (do jasnej nie mialam cieprliwo¶ci), ale po tych koszmarnych plamach jakie zosta³y mi po nim powiedzia³am nigdy wiecêj i skusi³am siê na dove do ciemnej (maj±c jasn± karnacjê-bo lubie szybki efekt) i muszê przyznaæ, ¿e to by³ strza³ w 10-tkê!!! Bardzo lubie efekt jaki daje juz po jednym u¿yciu - fajny, taki mocno "herbatnikowy" kolor opalenizny, aplikacjê powtarzam dopiero po 2-3 dniach, wszystko wygl±da OK, najwa¿niejsze, ¿e nie wyczynia takich historii jak HS a i nawil¿enie ciut lepsze, ale wiadomo balsamów tym nie zast±pisz. Natomiast twarz ostatnio traktuje chusteczk± ale nie wspomnian± chyba jeszcze tutaj z Dax-a (za 1,70) i musze przyznac, ze calkiem fajnie sie sprawuje, ³atwo sie aplikuje, nie jest t³usta, szybko wch³ania, a efekt w sam raz - nie za s³aby i nie za mocny - mi pasuje, no i jest tañsza od tych aptecznych. Uff, ale sie napisa³am, pozdrawiam wszystkie "smaruj±ce siê" i ¿ycze znalezienie tego trafionego sposobu na sw± opaleniznê, bo jak widaæ, czesto jest to d³uuuuga droga
__________________
"My life is brilliant.My love is pure."
Agi.TH jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 11:54   #940
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Agi.TH witaj w Klubie Mi³o¶niczek Dove
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 12:25   #941
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Nati z Nieba mi spad³a¶ Opowiedz wiêcej o efektach, bo siê starsznie napali³am na to cudo Gdzie kupi³a¶, jak to wygl±da w rzeczywisto¶ci i czy jest warte tych 120 z³...?
http://www.airstocking.pl/ --> to jest ich stronka. Ja kupowa³am na targach kosmetycznych,ale z tego co pamiêtam z tej firmy mo¿na kupiæ w Galeriach Centrum oraz Marimound (pewnie co¶ przekrêci³am ale mnie wiêcej taka nazwa ) Widzê,¿e ze stronki mo¿na przej¶æ do sklepu internetowego http://www.kompmar.net.pl/catalog/index.php?cPath=27

Ja mam t± mniejsz± wersjê Air Silk-ponoæ pani na targach twierdzi³a,¿e one s± na 15 zastosowañ,a na opakowaniu pisze,¿e na 6. Nie wiem jak w rzeczywisto¶ci bêdzie

Tak jak pisa³am wcze¶niej mam Coco i one s± bardzo ciemne Jak po wakacjach w tropikach Mia³am te¿ okazjê ogl±daæ kolor light i on niby daje delikatny,opalony kolor,ale mnie siê kojarzy³ z takimi ja¶niutkimi rajstopkami, kolor ecru.

------------------------------------------------------

Co do Dave-wczoraj na³o¿ony, dzi¶ na³o¿ony-koloru brak. Mam wersjê jasn±. Dla mnie to jest fenomen-w Kolastnie DHA jest na 7 czy 8 miejscu i mam natychmiastowy br±z, w Dove jest na 5 i br±zu brak Czekamy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 14:03   #942
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez vretka
Jak u Was wygl±daj± te plamy? Dzisiaj zauwa¿y³am, ¿e po HS pojawi³o siê na mojej skórze co¶ w rodzaju przebarwieñ, wygl±daj±cych mniej wiêcej tak, jak dekolty starszych kobiet nadu¿ywaj±cych k±pieli s³onecznych. Nie wygl±da to jak jednolita plama, ale ciemniejszy placek, który dodatkowo jest "nakrapiany" bia³ymi plamkami o ¶rednici ok. 2 mm
Vreciu no niestety, tak siê w³a¶nie zaczyna masakra hsowa

Nati, God - dziêki za s³owa wsparcia, macie racjê, chyba lepiej nie ryzykowaæ.

Agi TH witaj u nas fajnie, ¿e podzieli³a¶ siê tym balsamikiem Polleny - nie zna³am go, idê poczytaæ
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 14:28   #943
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomo¶ci: 2 449
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
http://www.airstocking.pl/ --> to jest ich stronka. Ja kupowa³am na targach kosmetycznych,ale z tego co pamiêtam z tej firmy mo¿na kupiæ w Galeriach Centrum oraz Marimound (pewnie co¶ przekrêci³am ale mnie wiêcej taka nazwa ) Widzê,¿e ze stronki mo¿na przej¶æ do sklepu internetowego http://www.kompmar.net.pl/catalog/index.php?cPath=27

Ja mam t± mniejsz± wersjê Air Silk-ponoæ pani na targach twierdzi³a,¿e one s± na 15 zastosowañ,a na opakowaniu pisze,¿e na 6. Nie wiem jak w rzeczywisto¶ci bêdzie

Tak jak pisa³am wcze¶niej mam Coco i one s± bardzo ciemne Jak po wakacjach w tropikach Mia³am te¿ okazjê ogl±daæ kolor light i on niby daje delikatny,opalony kolor,ale mnie siê kojarzy³ z takimi ja¶niutkimi rajstopkami, kolor ecru.

------------------------------------------------------

Co do Dave-wczoraj na³o¿ony, dzi¶ na³o¿ony-koloru brak. Mam wersjê jasn±. Dla mnie to jest fenomen-w Kolastnie DHA jest na 7 czy 8 miejscu i mam natychmiastowy br±z, w Dove jest na 5 i br±zu brak Czekamy
a tak, stronkê widzia³am Trochê siê obawiam, nie wiem jako kolor wybraæ
Co do ilo¶ci zastosowañ - mo¿e zale¿y jak d³ugie kto ma nogi ?
Mo¿e sobie kupiê na próbê ten mniejszy spray...
Dziêki
Marilyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 16:52   #944
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

W³a¶nie te¿ siê zastanawia³am, jak to jest z tym DHA- w niektórych balsamach jest daleeeko, a ¶mierdzi W innych wy¿ej, a nie ¶mierdzi. Ciekawe, czy i co w sk³adnikach balsamu neutralizuje smrodek DHA?

Szczere wyrazy wspó³czucia dla "poszkodowanych przez HS" Z drugiej strony dobrze wiedzieæ, ¿e to nie tylko ja tak mam i wszystko ze mn± w porz±dku , tylko ten balsam jest do kitu. Nigdy przenigdy nie zdarzy³o mi siê cos podobnego z ¿adnym samoopalaczem czy br±zerem. Dove jak na razie, odpukaæ, nie dostarcza takich rewelacyjnych efektów, chocia¿ plami tu i ówdzie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 17:31   #945
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny ja troszkê z innej beczki Przeczyta³am na g³ównej a tej metodzie airbrush i zastanawiam siê czy do niej u¿ywa siê takich aerografów jak np. ten : http://www.allegro.pl/item109973465_...a_faktura.html

Czy specjalnych jaki¶?
Spyta³am ju¿ na kosmetycznym, ale moze wy wiecie co¶ na ten temat?
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 17:41   #946
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

I co, tym "d³ugopisem" psiukam sobie na odnó¿a, czy jak? a jak na dekolt i paszczê? bo ba³abym siê, ¿e w³osy sobie ty¿ zafarbujê

A w ogóle to ja szukam fajnego miejsca z takim opalaniem natryskowym w Warszawie, juz w zes¿³ym roku pisa³am o tym w watku po¶wiêconym tej¿e metodzie i nic siê nie dowiedzia³am
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 17:51   #947
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Marilyn
a tak, stronkê widzia³am Trochê siê obawiam, nie wiem jako kolor wybraæ
Co do ilo¶ci zastosowañ - mo¿e zale¿y jak d³ugie kto ma nogi ?
Mo¿e sobie kupiê na próbê ten mniejszy spray...
Dziêki
Hmm-dark jest bardzo ciemny, coco równie¿, natural to jest kolor ecru,wiêc my¶lê, ¿e chyba lekko opalony to bêdzie ten Terracota. Ja jestem bledzioszek i natural za jasny,a coco za ciemny Nie wiem od czego zale¿y ilo¶æ aplikacji Sama sie zastanawiam

--------
Dove br±zuje A do klubu poszkodowanych przez HS ju¿ siê dawno zapisa³am
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 17:53   #948
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
Dziewczyny ja troszkê z innej beczki Przeczyta³am na g³ównej a tej metodzie airbrush i zastanawiam siê czy do niej u¿ywa siê takich aerografów jak np. ten : http://www.allegro.pl/item109973465_...a_faktura.html

Czy specjalnych jaki¶?
Spyta³am ju¿ na kosmetycznym, ale moze wy wiecie co¶ na ten temat?
A reszta ekwipunku do opalania natryskowego? Bo sam areograf to za ma³o-chyba
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-25, 21:06   #949
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

No w³a¶nie dziewczyny ja nic jeszcze nie wiem o tej metodzie Nati a co jest jeszcze potrzebne do tego opalania? Droga to przyjemno¶æ?
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-26, 09:25   #950
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

W sobotê po po³udniu u¿y³am chusteczki samoopalaj±cej LRP, niestety efekt koñcowy wyszed³ nie do koñca ciekawy Mam sporo przebarwieñ po tr±dziku, niedobitki krostek. W miejscu, gdzie skóra jest w miarê "czysta" br±z by³ delikatny, prawie nie widoczny, natomiast przebarwienia sta³y siê jeszcze bardziej widoczne brudno-czerwone i wysz³y te, których normalnie widaæ nie by³o dobrze, ¿e w miarê szybko schodzi, ale moje marzenie o odstawieniu podk³adów na lato chyba siê nie spe³ni
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 09:49   #951
pEtArdA
Raczkowanie
 
Avatar pEtArdA
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Opalamy siê!!!!

Auryna znam ten ból nie moge sie nawet na buzi samoopalaczem posmarowac po prostu niczym nawet podczas opalania twarzy robi± sie plamy mam juz dosc tych pudrów i podk³adow
__________________
cieszê siê ¿yciem...
pEtArdA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 09:58   #952
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 232
Dot.: Opalamy siê!!!!

kurcze, tez mam problem z samoopalaczami, próbowa³am chusteczek vichy i samoopalacza avene, LRP, loreala i zawsze mam dziwny kolor twarzy (taki ¿ó³to-pomarañczowy) nie wiem juz czego u¿ywaæ. A bladziutka jestem straszliwie. Nie chcem straszyæ ludzi moja Mama ca³y czas twierdzi, ¿e jestem chora. Czego jeszcze mogê spróbowaæ??
kuleczka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 10:00   #953
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sandija
Chcia³am ponarzekac: pó³torej godziny moczy³am siê w wannie pe³nej ró¿nych chemikaliów, pillingowa³am siê chyba ca³± wieczno¶æ, g±bk± szorowa³am dwa razy tyle, a to dziadostwo HS dalej miejscami na mnie jest
Nie ma co, teraz wygl±dam jakby mia³a awersjê do mycia pewnych miejsc - one wodró¿nieniu od reszty cia³a s± prawie czarne, bowiem, jak ju¿ pisa³am nie raz, HS piêknie opala. Szkoda wielka, ¿e schodz równie piêknie - artystycznie i z polotem. Nie mogê siê doszorowaæ.

Dobrze, ze dzi¶ siedzê w domu i chorujê, to siê za bardzo nie przejmujê, ¿e wygl±dam w ciapy. Jutro ciag dalszy szorowania (zdrapywania) i potem muszê siê na nowo opaliæ, no
To ju¿ wiesz co czu³am kilkana¶cie dni temu... Tylko, ¿e ja po Dove Dwa dni siê mêczy³am ze zdzieraniem tego paskudztwa
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 10:03   #954
kuleczka24
Raczkowanie
 
Avatar kuleczka24
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 232
Dot.: Opalamy siê!!!!

ale sie popisa³am - nie chcem, analfabetyzm galopuj±cy, i pomy¶leæ, ¿e dzi¶ siê broniê (¿ebym tylko czego¶ podobnego nie palnê³a)
jejku juz nie wiem, czego u¿ywac, nogi blade i bede musia³a wdziaæ rajstopyw taki upa³
kuleczka24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 11:14   #955
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 933
Dot.: Opalamy siê!!!!

Z moich osobistych do¶wiadczeñ z HS - wynika, ¿e on zdecydowanie nie lubi byæ nak³adany "du¿o na raz". Fakt ¿e najszybciej ze wszystkich tego typu balsamów br±zuje (prosty sk³ad DHA najbli¿ej pocz±tku sk³adu w porównaniu do innych tasiemców) i to daje apetyt na wiêcej - a nie têdy droga.
Nak³adany cieniutko, tak aby siê ca³y wch³on±³ - nie robi (mi przynajmniej) krzywdy. Na³o¿ony natomiast w takiej ilo¶ci, ¿e conieco zostaje na skórze - nie daj Bóg lepi±ca siê warstewka = plamy murowane. Ma³o tego, ju¿ godzinê po aplikacji potrafi siê w takim przypadku zwa³kowaæ pozostawiaj±c bia³e placki.
Na mojej skórze nie lubi siê te¿ z pomarañczowym peelingiem Lirene - nie wch³ania siê na nim, mazia siê po wierzchu. Natomiast po kawie na pod³o¿u jogurtowym - wch³ania siê bez najmniejszego problemu.
marianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 11:34   #956
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomo¶ci: 8 244
Dot.: Opalamy siê!!!!

wczoraj posmarowa³am siê przy¶pieszaczem opalania z mas³em kakaowym Ziaji i jestem ³adnie opalona na br±zik i to po 1 dniu
smerfeta01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 11:38   #957
karinaaa
Zadomowienie
 
Avatar karinaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Augustów
Wiadomo¶ci: 1 260
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez natii4
http://www.airstocking.pl/ --> to jest ich stronka. Ja kupowa³am na targach kosmetycznych,ale z tego co pamiêtam z tej firmy mo¿na kupiæ w Galeriach Centrum oraz Marimound (pewnie co¶ przekrêci³am ale mnie wiêcej taka nazwa ) Widzê,¿e ze stronki mo¿na przej¶æ do sklepu internetowego http://www.kompmar.net.pl/catalog/index.php?cPath=27

Ja mam t± mniejsz± wersjê Air Silk-ponoæ pani na targach twierdzi³a,¿e one s± na 15 zastosowañ,a na opakowaniu pisze,¿e na 6. Nie wiem jak w rzeczywisto¶ci bêdzie

Tak jak pisa³am wcze¶niej mam Coco i one s± bardzo ciemne Jak po wakacjach w tropikach Mia³am te¿ okazjê ogl±daæ kolor light i on niby daje delikatny,opalony kolor,ale mnie siê kojarzy³ z takimi ja¶niutkimi rajstopkami, kolor ecru.
rozumiem ze juz aplikowalas na nozki te rajstopy? bardzo mi zalezy na odpowiedzi ,jaki efekt one daja,czy faktycznie kryja jakies tam pajaczki ,przebarwienia albo i moze siniaki ? i czy z bladej nozki "zrobia" opalona a efekt bedzie naturalny?
pozdrawiam
karinaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 13:10   #958
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 12 363
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez uskow
No w³a¶nie dziewczyny ja nic jeszcze nie wiem o tej metodzie Nati a co jest jeszcze potrzebne do tego opalania? Droga to przyjemno¶æ?
Ja widzia³am tylko raz takie urz±dzonko i mia³o przymocowane co¶ takiego z barwnikiem-tak± puszkê Tak od do³u tego aerografa jest taki otworek i jeszcze jeden otworek jest i on by³ pod³±czony do czego¶ co na moje oko wygl±da³o jak sprê¿arka W ka¿dym razie by³a to jaka¶ maszyna

Cytat:
Napisane przez karinaaa
rozumiem ze juz aplikowalas na nozki te rajstopy? bardzo mi zalezy na odpowiedzi ,jaki efekt one daja,czy faktycznie kryja jakies tam pajaczki ,przebarwienia albo i moze siniaki ? i czy z bladej nozki "zrobia" opalona a efekt bedzie naturalny?
pozdrawiam
Aplikowa³am je sobie na pó³ ³ydki Kryje,ale bardzo ciemno-br±zowych pieprzyków nie przykry³,ale wszystkie zaczerwienia tak Tak jak wy¿ej pisa³am Coco jaki mam daje bardzo mocn± opaleniznê jak po wakacjach w tropikach i my¶lê,¿e z tej serii Terracota da jasn± opaleniznê
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do ¿ycia

natii4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 14:10   #959
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

No i wykupili mi Dove , na rossmannowskich pó³kach jedyny ¶lad po balsamie to kartka z cen± 12,99 , nawet tego do jasnej karnacji nie by³o. No có¿ chwilowo zostaje mi Eveline, który te¿ lubiê .
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-26, 16:47   #960
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Opalamy siê!!!!

uskow: to co poda³a¶ to aerograf dla plastyków, nie ma nic wspólnego z tym do opalania natryskowego, tego typu sprzêcik jest np tutaj http://sklep.newcosmetics.pl/index.php?cPath=103_107 i kosztuje do¶æ trochê
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.