Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-31, 10:31   #3001
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

phine, zrób testy u GP. to może być od pleśni w domu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 10:54   #3002
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
jakas chetna na wyjscie w chinski nowy rok? Bodajze niedziela 14, chociaz pewnie wiekszosc bedzie walentynki swietowac, moj niestety w pracy
U mnie wszystko wskazuje, ze w walentynki bede powiekszac rodzine, czyli jechac odebrac kota od hodowcy
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 10:59   #3003
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Bo Ja Kocham Pokaż wiadomość
a co tam się ciekawego będzie dziać?

nigdy nie bylam, wiem ze sa jakies parady, wystepy etc




http://www.visitlondon.com/things-to...2016-in-london

Myslalam zeby zabrac 3,5 letnia siostrzenice tam, moze ma ktoras z Was corke w podobnym wieku i chce sie wybrac z dzieckiem
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 11:01   #3004
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
U mnie wszystko wskazuje, ze w walentynki bede powiekszac rodzine, czyli jechac odebrac kota od hodowcy
AAAAAA!!!! SUPER!!! foty, obowiązkowo!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 11:04   #3005
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
AAAAAA!!!! SUPER!!! foty, obowiązkowo!
Ta laska na mnie czeka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12565462_10153887091657472_3061028495905697935_n.jpg (57,2 KB, 19 załadowań)
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 11:05   #3006
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ubranko Ci dla niej zrobię na drutach!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 12:13   #3007
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny wiem ze pewnie juz tutaj o tym pisano tysiac razy ale szukam sprawdzonego polskiego sklepu ( najlepiej gdzies centrum albo west ) > Gdy probuje cos wygooglowac to same restauracje sie pojawiaja, albo sklepy oddalone od miasta conajmniej 40 min
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 12:32   #3008
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ubranko Ci dla niej zrobię na drutach!
Awwww, poprosze!

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem ze pewnie juz tutaj o tym pisano tysiac razy ale szukam sprawdzonego polskiego sklepu ( najlepiej gdzies centrum albo west ) > Gdy probuje cos wygooglowac to same restauracje sie pojawiaja, albo sklepy oddalone od miasta conajmniej 40 min
Na zachodzie czyli gdzie dokladniej bys chciala? Przeciez na Ealingu jest wiecej polskich sklepow niz w Warszawie
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 12:37   #3009
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Awwww, poprosze!



Na zachodzie czyli gdzie dokladniej bys chciala? Przeciez na Ealingu jest wiecej polskich sklepow niz w Warszawie
mieszkam w okolicach Clapham wiec mialam nadzieje, ze moze mi ktos polecic cos w okolicy. Na Ealingu nigdy nie bylam wiec niewiem ile tam jest polskich sklepow, ale dzieki za podpowiedz, wiem gdzie mam uderzac
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 12:47   #3010
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
mieszkam w okolicach Clapham wiec mialam nadzieje, ze moze mi ktos polecic cos w okolicy. Na Ealingu nigdy nie bylam wiec niewiem ile tam jest polskich sklepow, ale dzieki za podpowiedz, wiem gdzie mam uderzac
na Tooting jest masa
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 13:21   #3011
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
mieszkam w okolicach Clapham wiec mialam nadzieje, ze moze mi ktos polecic cos w okolicy. Na Ealingu nigdy nie bylam wiec niewiem ile tam jest polskich sklepow, ale dzieki za podpowiedz, wiem gdzie mam uderzac
Clapham to SW, sąsiadko Na Balham jest jeden czy dwa na głównej ulicy, Bartek Express na Streatham blisko St Leonard's Church i zaraz obok jeszcze jeden (ale w Bartku w sumie jest wszystko), bliżej stacji Streatham Hill widziałam jeszcze inny (wszystko na głównej ulicy). Tooting tak jak wyżej wspomniane, plus ogólnie często w tych indiańskich sklepach (nie wiem czy to poprawna nazwa, ale wzbraniam się przed słowem na "c" ) są polskie produkty. W Tesco i Asda też

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Ta laska na mnie czeka
I tym sposobem naraziłaś się na niespodziewane odwiedziny wątkowych kociar Cudowna
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 14:15   #3012
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Clapham to SW, sąsiadko Na Balham jest jeden czy dwa na głównej ulicy, Bartek Express na Streatham blisko St Leonard's Church i zaraz obok jeszcze jeden (ale w Bartku w sumie jest wszystko), bliżej stacji Streatham Hill widziałam jeszcze inny (wszystko na głównej ulicy). Tooting tak jak wyżej wspomniane, plus ogólnie często w tych indiańskich sklepach (nie wiem czy to poprawna nazwa, ale wzbraniam się przed słowem na "c" ) są polskie produkty. W Tesco i Asda też

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------


I tym sposobem naraziłaś się na niespodziewane odwiedziny wątkowych kociar Cudowna
tak, o Bartku na streatham zapomniałam, bardzo go lubię


będzie najazd jak nic!
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 14:52   #3013
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny które mają koty. Co im dajecie jeść? Moje ostatnio na prawdę nie chcą nic oprócz Gourment w tych małych puszkach ale jest potwornie drogi i jakoś nie uśmiecha mi się go kupować cały czas. Whiskas nie chcą jeść, Felix może być ale tylko gravy selection, kiedyś uwielbiały Tesco gravy selection ale już też nie chcą tego jeść. Suchego prawie żadnego, jedynie Lidl premium ale nie wiem czy to dobre dla kotów? Nic innego nie tkna a najbardziej to lubią surowego kurczaka, normalnie wspinaja mi się po nogach jak go kroje. Chyba rozpieszczone są za bardzo...
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 15:19   #3014
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Mojemu kiedyś przywoziłam z UK Lily's Kitchen (miny pań na lotnisku, kiedy jedna drugiej pytała co ma zrobić z kocim żarciem, oraz pasażerów - bezcenne ). Kupowałam to w Wholefoods Market i Waitrose. Ceny nie pamiętam, ale smakowało, a moje kocie też było wybredne i też najchętniej jadł Gourment. Plus zawsze szalony na punkcie świeżych rybek
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:06   #3015
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez phine Pokaż wiadomość
ja jem owsianke w Prettcie i jest super

Dawno mnie nie bylo, wymienialam w zyciu wszystko - poczawszy od skarpetek a skonczywszy na laptopie... - zero hasel, tysiac malware apps i innego gowna, zanim doszlam do ladu minelo chyba 1000 lat. Ale ale ... welcome back.

Dziewczyny, o wlosach wiecie wszystko.... a o nogach?
Swédza mnie lydki do granic wytrzymania - oczywiscie kontakt z woda nasila. Zyciowo alergii brak, balsamy testowalam wszelkie - od tanich po drogie as hell i swedzi dalej. Czasem drapie sie tak konkretnie, ze nogi wygladaja jakbym biegala codziennie po krzakach z malinami...

ktos ma podobne problemy?
help
Najlepiej idź do GP, ja mam podobny problem z ramionami i to wszystko od wody, jak Ci się pojawiają też malutkie suche placki to tłuste kremy doraźnie pomagają...
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:09   #3016
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają koty. Co im dajecie jeść? Moje ostatnio na prawdę nie chcą nic oprócz Gourment w tych małych puszkach ale jest potwornie drogi i jakoś nie uśmiecha mi się go kupować cały czas. Whiskas nie chcą jeść, Felix może być ale tylko gravy selection, kiedyś uwielbiały Tesco gravy selection ale już też nie chcą tego jeść. Suchego prawie żadnego, jedynie Lidl premium ale nie wiem czy to dobre dla kotów? Nic innego nie tkna a najbardziej to lubią surowego kurczaka, normalnie wspinaja mi się po nogach jak go kroje. Chyba rozpieszczone są za bardzo...
Jedzenie, o ktorym mowisz, to jedzenie naprawde kiepskiej jakosci.
Ja mojej daje troche suchego Applaws, poza tym dostaje sporo mokrego complete food: Applaws, Animonda Carny.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:15   #3017
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
A przy okazji- gdzie mogę zjeść coś dobrego w Londynie na śniadanie? Mam w planach jednodniowy wypad ale autobus wcześnie rano, więc bez śniadania
The Breakfast Club! Zawsze chodzę albo tam, albo biorę wrapa z Wrap It Up! na London Bridge, albo do takiej "stołówki" na Clapham rodem z lat '90 (a przynajmniej tak mi się kojarzy :p) - absolutnie nic wykwintnego, ale uwielbiam ich.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:37   #3018
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Jedzenie, o ktorym mowisz, to jedzenie naprawde kiepskiej jakosci.
Ja mojej daje troche suchego Applaws, poza tym dostaje sporo mokrego complete food: Applaws, Animonda Carny.
Nie chcą jeść nic innego, kupowalam im suche z Puriny to nawet nie tknely, szczerze mówiąc nie stać mnie na żadne specjalistyczne jedzenie.

A Lily's kitchen to chyba widziałam w Tesco, zobaczę czy będzie im smakowało.

a dajecie czasami kotom np. szynkę albo parowke albo coś takiego? bo ja raczej nie lubię ich karmić takim jedzeniem ale sama nie wiem, może nie szkodzi kotom ?
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 16:52   #3019
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Nie chcą jeść nic innego, kupowalam im suche z Puriny to nawet nie tknely, szczerze mówiąc nie stać mnie na żadne specjalistyczne jedzenie.

A Lily's kitchen to chyba widziałam w Tesco, zobaczę czy będzie im smakowało.

a dajecie czasami kotom np. szynkę albo parowke albo coś takiego? bo ja raczej nie lubię ich karmić takim jedzeniem ale sama nie wiem, może nie szkodzi kotom ?
Hmm, zdarza mi sie sporadycznie kupic Purine jak zabraknie mi Applawsa i wg. zalecen producenta trzeba jej dawac prawie 2x wiecej - co oznacza, ze wcale wiele tansza nie jest. Z kolei Whiskas i Felix to chyba najgorsze, czym mozna karmic kota.
Animonda Carny jest relatywnie tania z mokrego zarcia, moja kotka jest wybredna, ale ja lubi.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-31, 16:55   #3020
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja dawałam sporadycznie wędliny, K. szalał tez za ogórkiem (oczywiście to wszystko w ramach "odczep się i nie wyłudzaj, kiedy człowiek je" a nie normalnych posiłków). Dostawał to przez chyba większość swojego życia, przez ostatni rok jednak przestawiliśmy się na typowe kocie jedzenie. Plus był kotem wychodzącym, więc co złapał to tez było jego. Przeżył 10 lat i w zeszłym miesiącu mama musiała go uśpić, bo juz nie dało się kontrolować napadów padaczkowych..
Teraz jak tak patrzę na listę trujących pokarmów, to tylko surowym jajkiem parę razy zawiniliśmy w młodości, ale nie było nigdy problemów z jego sierścią/skórą.
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:12   #3021
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Musze jeszcze popróbować chyba metoda prób i błędów, bo jak im będę Gourmenta dawać cały czas to się znudza i wtedy znowu będę musiała szukać czegoś innego. Whiskasa nie tkna, niczego, ani jelly, ani gravy, nic kompletnie, kitten selection to w ogóle mogę zapomnieć ze będą jadły.

Moje koty nie wychodzą, są tylko w domu, jak na razie bardzo energiczne, zdrowe, mają śliczna błyszcząca sierść, mały jest bardzo niegrzeczny, strasznie gryzie szczególnie stopy, drapie potwornie. Mama która jest od niego starsza max 8-12 miesięcy jest w miarę spokojnym kotem, nie gryzie, nie drapie, lubi się przytulać, słucha się mnie jak ja wołam. W nadchodzący piątek jednak zabieram ja na sterylizacje, aż się boje.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 17:16   #3022
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Clapham to SW, sąsiadko Na Balham jest jeden czy dwa na głównej ulicy, Bartek Express na Streatham blisko St Leonard's Church i zaraz obok jeszcze jeden (ale w Bartku w sumie jest wszystko), bliżej stacji Streatham Hill widziałam jeszcze inny (wszystko na głównej ulicy). Tooting tak jak wyżej wspomniane, plus ogólnie często w tych indiańskich sklepach (nie wiem czy to poprawna nazwa, ale wzbraniam się przed słowem na "c" ) są polskie produkty. W Tesco i Asda też [COLOR="Silver"]
dzieki wielkie
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 19:12   #3023
phine
Raczkowanie
 
Avatar phine
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 70
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

plesn? no to bede testowac ta koncepcje - jestem w nowym miejscu, nowy budynek, chyba tu plesni jeszcze nie mieli...

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
phine, zrób testy u GP. to może być od pleśni w domu.
plesn? no to bede testowac ta koncepcje - jestem w nowym miejscu, nowy budynek, chyba tu plesni jeszcze nie mieli...
phine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:51   #3024
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Dziewczyny które mają koty. Co im dajecie jeść? Moje ostatnio na prawdę nie chcą nic oprócz Gourment w tych małych puszkach ale jest potwornie drogi i jakoś nie uśmiecha mi się go kupować cały czas. Whiskas nie chcą jeść, Felix może być ale tylko gravy selection, kiedyś uwielbiały Tesco gravy selection ale już też nie chcą tego jeść. Suchego prawie żadnego, jedynie Lidl premium ale nie wiem czy to dobre dla kotów? Nic innego nie tkna a najbardziej to lubią surowego kurczaka, normalnie wspinaja mi się po nogach jak go kroje. Chyba rozpieszczone są za bardzo...
Monnie, WADR, ale żadna z wymienionych przez Ciebie karm nie nadaje się do karmienia kotów. z karm, które polecam, to: Acana, Taste of the Wild, Applaws, Purizon, Orijen. wszystkie do dostania na zooplus, wszystkie bez zbóż. możesz karmić surowym i nie, nie oznacza to, że kot jest rozpuszczony wejdź na koci wątek, tam jest sporo w temacie żywienia.

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Nie chcą jeść nic innego, kupowalam im suche z Puriny to nawet nie tknely, szczerze mówiąc nie stać mnie na żadne specjalistyczne jedzenie.

A Lily's kitchen to chyba widziałam w Tesco, zobaczę czy będzie im smakowało.

a dajecie czasami kotom np. szynkę albo parowke albo coś takiego? bo ja raczej nie lubię ich karmić takim jedzeniem ale sama nie wiem, może nie szkodzi kotom ?
Purina to też kiepska karma. jak kupisz dobrą karmę, to ona starcza na dłużej, bo nie musisz jej tyle dawać - nie jest napompowana.

nie, szynki ani parówki nigdy nie daję zwierzętom - mają sól i przyprawy, które szkodzą. tylko surowe mięso i ich karma.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 06:49   #3025
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ok zobaczę na tej stronie. I właśnie ja nie daje nigdy żadnych wędlin itd, wiedziałam że to niezdrowo, ale znajomi mówią ze co tam nie zaszkodzi kotom. Wczoraj mi mały przegryzl juz drugie słuchawki w ciągu miesiąca, no myślałam że go zabije. Jadę dzisiaj na ten trening z pracy pociągiem 3 godziny i nie mam słuchawek. Super.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:13   #3026
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziewczyny macie jakieś dobre strony do polecenia z ogłoszeniami o pracę w Londynie ? :p
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:29   #3027
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ok zobaczę na tej stronie. I właśnie ja nie daje nigdy żadnych wędlin itd, wiedziałam że to niezdrowo, ale znajomi mówią ze co tam nie zaszkodzi kotom. Wczoraj mi mały przegryzl juz drugie słuchawki w ciągu miesiąca, no myślałam że go zabije. Jadę dzisiaj na ten trening z pracy pociągiem 3 godziny i nie mam słuchawek. Super.
oh, ile ja kabli straciłam przez mojego kota obecnie chowam każdy kabelek, bo skubana potrafi przegryźć taki gruby, od ładowarki do laptopa, nawet, gdy jest posmarowany wasabi
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:26   #3028
Melissandra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 77
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
a dajecie czasami kotom np. szynkę albo parowke albo coś takiego? bo ja raczej nie lubię ich karmić takim jedzeniem ale sama nie wiem, może nie szkodzi kotom ?
Ja daje szynke od lat i oba koty trzymaja sie dobrze. Do tego stopnia, ze robiac zakupy kupuje jedna szynke dla ludzi i druga dla kotow, one maja swoje ulubione rodzaje, nawet w jednego sklepu potrafia jesc a z innego juz fu, swinstwo.
[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;5490437 6]Dziewczyny macie jakieś dobre strony do polecenia z ogłoszeniami o pracę w Londynie ? :p[/QUOTE]
Zalezy w jakiej branzy szukasz. Zwykle wchodze po prostu na strone firmy, ktora mnie interesuje i tam zwykle jest podstrona z aktualnymi wakatami.
Melissandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:33   #3029
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Melissandra Pokaż wiadomość
Ja daje szynke od lat i oba koty trzymaja sie dobrze. Do tego stopnia, ze robiac zakupy kupuje jedna szynke dla ludzi i druga dla kotow, one maja swoje ulubione rodzaje, nawet w jednego sklepu potrafia jesc a z innego juz fu, swinstwo.

Zalezy w jakiej branzy szukasz. Zwykle wchodze po prostu na strone firmy, ktora mnie interesuje i tam zwykle jest podstrona z aktualnymi wakatami.
"A moj dziadek palil papierosy cale zycie i nie dostal raka".
Szynka i inne takie to nie jest odpowiednie pozywienie dla kota, podobnie zreszta jak te wszystkie nieszczesne Whiskasy. Juz nie chodzi o samo ziarno, bo duzo czytalam o tym i wyglada na to, ze nie szkodzi wcale kazdemu kotu, a o minimalna zawartosc miesa i zle zbilansowane skladniki mineralne.
Szczerze mowiac, denerwuje mnie ze ludzie przygarniaja zwierzeta, a pozniej karmia je byle g.wnem.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:39   #3030
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
"A moj dziadek palil papierosy cale zycie i nie dostal raka".
Szynka i inne takie to nie jest odpowiednie pozywienie dla kota, podobnie zreszta jak te wszystkie nieszczesne Whiskasy. Juz nie chodzi o samo ziarno, bo duzo czytalam o tym i wyglada na to, ze nie szkodzi wcale kazdemu kotu, a o minimalna zawartosc miesa i zle zbilansowane skladniki mineralne.
Szczerze mowiac, denerwuje mnie ze ludzie przygarniaja zwierzeta, a pozniej karmia je byle g.wnem.
jest bardzo niewiele kotów, które nie doświadczą negatywnych skutków jedzenia gór kukurydzy, pszenicy czy soi. więc można założyć, że kotu tego po prostu nie dajemy

też uważam, że jak się ma zwierzaka, to się o niego dba. i nie, dawanie wszystkiego, na co się zwierzakowi oczka zaświecą, to nie jest dbanie moje ogony jedzą dużo lepiej ode mnie, mają zbilansowane diety. czasem dostaną trochę nabiału - tj. pudełko po jogurcie do wylizania, ale poza tym to nie podaję im żadnych przetworzonych produktów przeznaczonych dla ludzi.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:31.