Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 13:46   #3061
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
W przypadku, kiedy te 900f wypłacą Ci po 5 tygodniach? (1 tydz trening i wypłata po miesiącu). Nie będę się tłumaczyć, ale mnie w obecnej chwili nie stać żeby zjeść codziennie obiad, a nie jeść smacznie... Z plotką, którą mi na miejscu 5 osób potwierdziło ze zdziwieniem, że nie wiem, bo to norma w UK. Więc dlatego pytam się Was, bo ja nigdy wcześniej o żadnym 'depozycie' nie słyszałam również i się zdziwiłam, informacja wypłynęła przez przypadek, a sam szef o niczym takim nie wspominał. O prawie pracy na pewno poczytam, ale z osób, które tutaj znam i te które mają legalną pracę to dłuuugo się naszukały. Więc może mamy inne targety, ja zasuwam na najniższym szczeblu, więc może dlatego.
jezu, ale przecież w wielu miejscach wypłacają tygodniówki, można się dogadać, żeby pierwsza pensja była inaczej itp w wetherspoonie płacą tygodniowo z tygodniowym opóźnieniem - i wszystko jest legalnie, na napierze. też byłam w sytuacji, gdy nie miałam co do garnka włożyć, co nie zmienia faktu, że umowa to podstawa. na jakim szczeblu byś nie zasuwała, to można pracować legalnie. chcesz pracować w gastro - jest masa sieciówek, do których możesz pójść, gdzie progu kuchni / baru nie przekroczysz, dopóki kontraktu nie podpiszesz. Tu nie chodzi o szczebel, tylko o to, gdzie Ty wybierasz pracować.



Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
Dziękuję MonnieB i travis, to prawdopodobnie to, jeszcze się muszę dopytać, przy pierwszym czeku wyjaśnię o co chodzi i zapytam o umowę, najwyżej się zwolnię, ale tych pieniędzy potrzebuję. Jest to praca w gastronomii, ale na całe szczęście nie zasuwanie po 9-10h w takim ruchu, że nie ma się jak iść wysikać.
z tym, że Ty mówisz o debecie zwracanym przy odejściu może i to to, ale ja się z takim określeniem (debet) nie spotkałam.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 13:49   #3062
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Solideja, przeczytaj swoje posty zamiast mi zarzucac, ze sie probuje dowartosciowac.

Przychodzisz z pytaniem o cos, co powinnas wiedziec po rozmowie z szefem lub przeczytaniu umowy. Narzekasz, ze masz wrazenie, ze wszyscy tu staraja sie wszystkich oszukac. Mowimy Ci, ze bez umowy w ogole nie powinnas pracowac, bo taka jest prawda, zreszta juz byly na forum przypadki jak dziewczyny sie na umowe nie doczekaly. Dajemy do zrozumienia ze z zerowa wiedza na temat swoich praw czy obowiazkow pracodawcy narazasz sie na bycie ofiara, bo taka tez jest prawda.
Zwrocilam uwage na to, ze, w przeciwienstwie do tego, co mowisz, w necie jest masa informacji, ktorych szukasz.

Mowisz, ze bylas wybredna i dluzej juz szukac nie mozesz, z drugiej strony twierdzisz, ze brakuje Ci kasy na jedzenie, nie widzisz w tym jakiejs sprzecznosci?

Twierdzisz tez ze pracy za £900 na reke z umowa o prace nie chcialas, ze pracy w sieciowce zadnej nie chcesz (czemu?) i ze niektore z nas twierdza, ze to juz totalne ubostwo. Przeinaczasz slowa, bo nikt tutaj nigdy nie pisal, zeby nie brac pracy za niska stawke, raczej tylko zeby nie twierdzic, ze ma sie za to zaj.ebiste zycie, ale chyba wszystkie zgodnie uwazalysmy zawsze, ze w czasami od czegos trzeba zaczac.

Prosze Cie, nie zarzucaj mi, ze probuje sie dowartosciowac, bo naprawde nie mam potrzeby, po prostu nie mialam sily filtrowac swoich mysli zeby byc super uprzejma.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 13:53   #3063
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Przyznaje szczerze, ze nie mam pojecia o co chodzi z tymi depozytami i cut off date. Zyje w blogiej nieswiadomosci
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 14:00   #3064
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Przyznaje szczerze, ze nie mam pojecia o co chodzi z tymi depozytami i cut off date. Zyje w blogiej nieswiadomosci

Ja też i SMSa zawsze dostaję gdy zlecają moj przelew ?
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 14:01   #3065
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez solideja Pokaż wiadomość
O prawie pracy na pewno poczytam, ale z osób, które tutaj znam i te które mają legalną pracę to dłuuugo się naszukały.
Zawsze mnie to fascynuje
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 14:06   #3066
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Przyznaje szczerze, ze nie mam pojecia o co chodzi z tymi depozytami i cut off date. Zyje w blogiej nieswiadomosci
jak jesteś rozliczana tygodniowo, to bardzo często jest tak:

pracujesz pierwszy tydzień w firmie, od 1 do 7 - nic za to nie dostajesz 7.

drugi tydzień, 8-14 - pod koniec dostajesz wypłatę za pierwszy tydzień, bo ten tydzień dopiero się skończył i trzeba go podsumować.

pod koniec trzeciego tygodnia dostajesz wypłatę za drugi tydzień - i tak dalej.

jeśli tygodniówka jest stała, to można powiedzieć, że ta pierwsza wypłata jest 'depozytem' i dostajesz ją, jak skończysz pracę - choć nigdy się z określeniem 'depozyt' nie spotkałam.

w firmie ja mam tak, że wypłatę mam za dany miesiąc, czyli od 1. do 30/31. ale wypłatę dostaję dopiero 7, bo trzeba przeliczyć itp. czyli teoretycznie za 7 dni nie dostaję przy miesięcznej mniej to widać, przy tygodniowej często jest to opóźnienie ze względu na administrację.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 14:07   #3067
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jezu, ale przecież w wielu miejscach wypłacają tygodniówki, można się dogadać, żeby pierwsza pensja była inaczej itp w wetherspoonie płacą tygodniowo z tygodniowym opóźnieniem - i wszystko jest legalnie, na napierze. też byłam w sytuacji, gdy nie miałam co do garnka włożyć, co nie zmienia faktu, że umowa to podstawa. na jakim szczeblu byś nie zasuwała, to można pracować legalnie. chcesz pracować w gastro - jest masa sieciówek, do których możesz pójść, gdzie progu kuchni / baru nie przekroczysz, dopóki kontraktu nie podpiszesz. Tu nie chodzi o szczebel, tylko o to, gdzie Ty wybierasz pracować.





z tym, że Ty mówisz o debecie zwracanym przy odejściu może i to to, ale ja się z takim określeniem (debet) nie spotkałam.
No to właśnie z szybkiego przeszukania prawa pracy w UK znalazłam, że jak się nie podpisuje umowy pierwszego dnia pracy to obowiązuje umowa ustna i pracodawca ma obowiązek taką umowę z warunkami pracy dostarczyć po miesiącu pracy do 2 miesięcy.

W gastronomii jest obecnie kiepski okres i nie dostałam odzewu z dużych sieciówek (chociaż nie lubię, to aplikowałam). Z określeniem depozytu już się spotkałam - kilka dni po przylocie do Anglii i obu prac nie podjęłam. Wydało mi się mocno nie teges mówienie, że będą mi zabierać z każdej wypłaty depozyt przez miesiąc jako zabezpieczenie żebym się nie zwolniła z dnia na dzień

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Solideja, przeczytaj swoje posty zamiast mi zarzucac, ze sie probuje dowartosciowac.

Przychodzisz z pytaniem o cos, co powinnas wiedziec po rozmowie z szefem lub przeczytaniu umowy. Narzekasz, ze masz wrazenie, ze wszyscy tu staraja sie wszystkich oszukac. Mowimy Ci, ze bez umowy w ogole nie powinnas pracowac, bo taka jest prawda, zreszta juz byly na forum przypadki jak dziewczyny sie na umowe nie doczekaly. Dajemy do zrozumienia ze z zerowa wiedza na temat swoich praw czy obowiazkow pracodawcy narazasz sie na bycie ofiara, bo taka tez jest prawda.
Zwrocilam uwage na to, ze, w przeciwienstwie do tego, co mowisz, w necie jest masa informacji, ktorych szukasz.

Mowisz, ze bylas wybredna i dluzej juz szukac nie mozesz, z drugiej strony twierdzisz, ze brakuje Ci kasy na jedzenie, nie widzisz w tym jakiejs sprzecznosci?

Twierdzisz tez ze pracy za £900 na reke z umowa o prace nie chcialas, ze pracy w sieciowce zadnej nie chcesz (czemu?) i ze niektore z nas twierdza, ze to juz totalne ubostwo. Przeinaczasz slowa, bo nikt tutaj nigdy nie pisal, zeby nie brac pracy za niska stawke, raczej tylko zeby nie twierdzic, ze ma sie za to zaj.ebiste zycie, ale chyba wszystkie zgodnie uwazalysmy zawsze, ze w czasami od czegos trzeba zaczac.

Prosze Cie, nie zarzucaj mi, ze probuje sie dowartosciowac, bo naprawde nie mam potrzeby, po prostu nie mialam sily filtrowac swoich mysli zeby byc super uprzejma.
Nie widzę, miałam trochę oszczędności, ale wpadły mi zdrowotne wydatki i oszczędności zniknęły. Poza tym zdarzyła mi się skomplikowana sytuacja osobista i naprawdę nie będę się z mojego osobistego życia tłumaczyć. Jeśli byś przeczytała dokładnie to ta praca £900 z wypłatą po 5 tyg i rozmawiałam, nie, nie ma opcji wypłaty tygodniowej na co nie mogłam sobie pozwolić. Gdybym miała inną sytuację to chętnie bym wzięła, bo poza niskim wynagrodzeniem praca była bardzo fajna.

Ja się nie bronię, może jestem ciemna jak tabaka w rogu, ale przykro jest słuchać dodatkowo złośliwości. I tak wystarczająco czuję się wściekła na siebie, że być może znowu daję się robić w trąbę i nie jestem wystarczająco mądra/wykształcona/ogarnięta żeby znaleźć normalną pracę.
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 14:22   #3068
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

ale to nie są złośliwości, tylko kubeł zimnej wody.

zaaplikuj do wetherspoona. tam pensje są co tydzień, zawsze przyjmują nowych i masz kontrakt na wejściu.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:38   #3069
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Kiedyś praca bez umowy zdarzała się często, bo imigrantów było mniej, bo nie znają języka i chcą jakąkolwiek prace a najczęściej tez brali cash in hand bo nie mieli otwartego konta w banku, insurance. Teraz czasy się zmieniły i jakiekolwiek miejsce które proponuje prace bez umowy skreślilabym od razu bo takie praktyki nie są normalne i od razu by mi się zapaliła lampka ostrzegawcza ze coś jest nie tak. Każda szanująca się firma da pracownikom kontrakt, zapewni im ten komfort ze nie będą się martwić co się stanie jak będą chorzy, co się stanie jak firma splajtuje itd. Umowa to obecnie podstawa i ja w obecnych czasach nawet nie spojrzałabym na prace gdzie nie dają umowy. Może jakieś 7 lat temu jeszcze tak, ale nie teraz. Jest dużo pracy ale na prawdę trzeba szukać. Ja obecnie jestem w Warrington i na recepcji mam dziewczynę Polke, 23 lata, W Anglii jest 6 miesięcy i jak na pierwszą pracę to na prawdę super. Wiec można znaleźć ale trzeba dobrze szukać i umieć sprzedać swoją osobę.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:59   #3070
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez eevone Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to fascynuje
Czasami mam wrazenie ze mi sie pomylily watki i zyje w innym kraju.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-06, 11:30   #3071
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
jak jesteś rozliczana tygodniowo, to bardzo często jest tak:

pracujesz pierwszy tydzień w firmie, od 1 do 7 - nic za to nie dostajesz 7.

drugi tydzień, 8-14 - pod koniec dostajesz wypłatę za pierwszy tydzień, bo ten tydzień dopiero się skończył i trzeba go podsumować.

pod koniec trzeciego tygodnia dostajesz wypłatę za drugi tydzień - i tak dalej.

jeśli tygodniówka jest stała, to można powiedzieć, że ta pierwsza wypłata jest 'depozytem' i dostajesz ją, jak skończysz pracę - choć nigdy się z określeniem 'depozyt' nie spotkałam.

w firmie ja mam tak, że wypłatę mam za dany miesiąc, czyli od 1. do 30/31. ale wypłatę dostaję dopiero 7, bo trzeba przeliczyć itp. czyli teoretycznie za 7 dni nie dostaję przy miesięcznej mniej to widać, przy tygodniowej często jest to opóźnienie ze względu na administrację.
Tak, to jest zwiazane z terminami, potwierdzeniem wyplat przez administracje/szefa i zaplaceniem naleznosci do HMRC.

Ja mam miesieczna i dostaje 1 kazdego miesiaca, ale wszelkie niezgodnosci w wyplacie sa regulowane dopiero w nastepnym miesiacu. Przy tygodniu obsuwy jest wiekszy margines czasu na wniesienie poprawek.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 12:49   #3072
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Czy któraś z was pracuje może na lotnisku albo zna kogoś kto pracuje? Głównie interesuje mnie London City airport, ciekawa jestem ile zarabiają. Nie to ze chce zmienić pracę ale słyszałam że łatwo tam można awansować na head of security dlatego mnie to zaciekawiło.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.

Edytowane przez MonnieB
Czas edycji: 2016-02-06 o 17:09
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 01:57   #3073
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Czy któraś z was pracuje może na lotnisku albo zna kogoś kto pracuje? Głównie interesuje mnie London City airport, ciekawa jestem ile zarabiają. Nie to ze chce zmienić pracę ale słyszałam że łatwo tam można awansować na head of security dlatego mnie to zaciekawiło.
Może łatwo awansować, ale o robote dostać już ciężej
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 08:03   #3074
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Zależy. Oni bardzo chętnie przyjmują osoby z więzienia, szczególnie mojego bo mam najwyższy stopień security clearance a do tego mam też xray training który jest bardziej zaawansowany niż ten który oni maja. Opłaca im się zatrudniać takie osoby bo nie muszą wydawać kasy na ten clearance i na xray training.
Po prostu ciekawa jestem ile płacą, bo nie mogę nic znaleźć w internecie.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 10:02   #3075
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Zależy. Oni bardzo chętnie przyjmują osoby z więzienia, szczególnie mojego bo mam najwyższy stopień security clearance a do tego mam też xray training który jest bardziej zaawansowany niż ten który oni maja. Opłaca im się zatrudniać takie osoby bo nie muszą wydawać kasy na ten clearance i na xray training.
Po prostu ciekawa jestem ile płacą, bo nie mogę nic znaleźć w internecie.
na Gatwick podają pensje, myślę, że City nie będzie się bardzo różnić.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Może łatwo awansować, ale o robote dostać już ciężej
trzeba mieć płynny angielski i no criminal record.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 11:48   #3076
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
na Gatwick podają pensje, myślę, że City nie będzie się bardzo różnić.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------





trzeba mieć płynny angielski i no criminal record.

I 5 lat historii bez żadnych gap. Chociaż mówią, że sprawdzają dogłębnie każde referencje, mojej koleżance nie sprawdzali, tylko list do szkoły w Polsce poszedł.
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 14:13   #3077
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Mam wolną niedzielę (pierwsza od 3 miesięcy) akurat w walentynki i żadnego pomysłu gdzie się podziać. Macie jakieś pomysły?

Wysłane z Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 14:20   #3078
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Mam wolną niedzielę (pierwsza od 3 miesięcy) akurat w walentynki i żadnego pomysłu gdzie się podziać. Macie jakieś pomysły?

Wysłane z Tapatalk

Ja planuje wycieczke do zoo ale jeszcze nie jestem pewna kiedy. Zbieram sie i zbieram i zebrac sie nie moge. Mam wolne w weekendy ale czasami w soboty mamy nadgodziny. :/
Dziewczyny mam pytanie. Chce pojsc na kurs asystentka weterynarza. Kurs kosztuje 300 £ wiec dla mnie to dobra cena i teraz mam pytanie: czy to sie w ogole oplaca? Czy po takim kursie mozna znalezc prace?
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 14:20   #3079
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Mam wolną niedzielę (pierwsza od 3 miesięcy) akurat w walentynki i żadnego pomysłu gdzie się podziać. Macie jakieś pomysły?

Wysłane z Tapatalk
my się grupą wybieramy na deadpoola
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 14:24   #3080
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Mam wolną niedzielę (pierwsza od 3 miesięcy) akurat w walentynki i żadnego pomysłu gdzie się podziać. Macie jakieś pomysły?

Wysłane z Tapatalk
tez mam wolne, partner w pracy, wiec chetnie gdzies z Toba wyjde w walentyki

chcialam isc na chinska dzielnice bo beda swietowac chinski nowy rok ale jestem chetna na wszelkie inne propozycje!
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 18:57   #3081
Dynaa
Zadomowienie
 
Avatar Dynaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 040
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
tez mam wolne, partner w pracy, wiec chetnie gdzies z Toba wyjde w walentyki



chcialam isc na chinska dzielnice bo beda swietowac chinski nowy rok ale jestem chetna na wszelkie inne propozycje!

A kiedy to bedzie?
Dynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 20:39   #3082
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

14 lutego z tego co mi wiadomo
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 21:28   #3083
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
tez mam wolne, partner w pracy, wiec chetnie gdzies z Toba wyjde w walentyki

chcialam isc na chinska dzielnice bo beda swietowac chinski nowy rok ale jestem chetna na wszelkie inne propozycje!
O super super! Możemy iść na chińską dzielnicę nie mam nic przeciwko

Wysłane z Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 22:11   #3084
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja tez sie tam wybieram z kolezanka ale chetnie dolaczymy jakby co
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 22:39   #3085
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Dynaa Pokaż wiadomość
I 5 lat historii bez żadnych gap. Chociaż mówią, że sprawdzają dogłębnie każde referencje, mojej koleżance nie sprawdzali, tylko list do szkoły w Polsce poszedł.
w moim wypadku musiałam być w UK dłużej niż pięć lat, i tak, każdy gap, chociażby 2 tygodnie gdzie nie pracowałam sprawdzali co robiłam, dlaczego nie pracowałam itd.

nie mam pojęcia czy sprawdzili wszystko z Polski, ciekawa jestem ale pewnie się nie dowiem.


ja właśnie wróciłam z pracy, trudny dzień, poklpcilam się z babka która przyszła na wizytę i mi zepsuła humor

ja kolejne walentynki sama, nawet nie wiem jak pracuje bo od 17 mam urlop. a 18 lecę do polski, w ogóle mi się nie chce szczerze mówiąc.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 22:49   #3086
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
O super super! Możemy iść na chińską dzielnicę nie mam nic przeciwko

Wysłane z Tapatalk
Więc jestesmy umówione
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 17:48   #3087
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

dziewczyny nie znacie kogos kto szuka pracy przy SPRZATANIACh? Okolice BROMLEY.
Siostra TZta ma wlasna firme, dziala juz kilka lat tutaj, i poszukuje nowych dziewczyn.
7 na godzine (ja wiem ze to nie jest jakos super duzo , ale jesli ktos dopiero zaczyna przygode z UK to moze to byc punkt zaczepienia)
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:22   #3088
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja kiedyś koleżance szukałam dziewczyn do sprzątania, weszłam na Londynek i dużo było ogłoszeń ze ktoś szuka pracy i ona dzwoniła. Dużo osób jej się tak udało znaleźć
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 18:38   #3089
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
dziewczyny nie znacie kogos kto szuka pracy przy SPRZATANIACh? Okolice BROMLEY.
Siostra TZta ma wlasna firme, dziala juz kilka lat tutaj, i poszukuje nowych dziewczyn.
7 na godzine (ja wiem ze to nie jest jakos super duzo , ale jesli ktos dopiero zaczyna przygode z UK to moze to byc punkt zaczepienia)
Moja siostra przylatuje tu pierwszy raz w niedziele wiec może byłaby chętna
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-08, 20:35   #3090
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;5536523 1]Moja siostra przylatuje tu pierwszy raz w niedziele wiec może byłaby chętna [/QUOTE]


Jesli mieszka w okolicy Bromley to moge skontaktowac dziewczyny.
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.