Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 15:44   #781
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ale bezsens :/ Przecież jest tam wpisany adres szkoły, a swoje dane moglibyśmy sami wpisywać... Musi być pieczątka i podpis szkoły w tym skierowaniu?
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 17:10   #782
KasSz
Przyczajenie
 
Avatar KasSz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Hej, widzę, że większość wybiera się na KWSPZ. Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, że wybrałam MWSZ

Może wybiera się ktoś też zaocznie na MWSZ ?
KasSz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:43   #783
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
Ale bezsens :/ Przecież jest tam wpisany adres szkoły, a swoje dane moglibyśmy sami wpisywać... Musi być pieczątka i podpis szkoły w tym skierowaniu?
tak,ale jest puste miejsca tam gdzie pisze kto to wystawia(pewno bedzie tam pieczatka szkoly),trzeba najpierw tam jechac ale dobrze,ze mozna doslac poczta to mnie ratuje
moze Twoj lekarz medycyny pracy Cie przyjmie bez tego,u mnie jest wyrazne napisane,ze trzeba meic skierowanie ze szkoly,pewno jak pojdziesz prywatnie to nie bedzie problemow

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-01 o 18:45
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 18:53   #784
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Marzena94 Pokaż wiadomość
tak,ale jest puste miejsca tam gdzie pisze kto to wystawia(pewno bedzie tam pieczatka szkoly),trzeba najpierw tam jechac ale dobrze,ze mozna doslac poczta to mnie ratuje
moze Twoj lekarz medycyny pracy Cie przyjmie bez tego,u mnie jest wyrazne napisane,ze trzeba meic skierowanie ze szkoly,pewno jak pojdziesz prywatnie to nie bedzie problemow
takie buty. dzięki za info jutro się dowiem, bo dzisiaj nikt nie odbierał

Jeszcze muszę zadzwonić do kwspz żeby się upewnić, że można składać papiery w sobotę i do której...

Skąd jesteś i jaki kierunek wybrałaś?


kosmetologia - doczytałam ja dietetyka
__________________
Jestem tu od 2009r.

Edytowane przez klaustynka
Czas edycji: 2013-07-01 o 18:56
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 22:13   #785
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Z papierami składacie oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej czy ksero?
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 09:48   #786
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Jak sie zalogujesz to Ci pisze ze masz zlozyc i oryginal i ksero

Ja juz oddalam papiery we wtorek,wypelnili mi skierowanie do lekarza medycyny pracy,dzisiaj u niego byłam (u mnie akurat jest płatny) i wyslalam poczta to zaswiadczenie

uwazajcie bo na stronie uczelni pisze ze skladac papiery mozna w bibliotece i dziekanacie-nie prawda w bibliotece nie przyjmuja

Klaustynka jestem z Żywca wiec we wtorek jechalam 3h w jedna strone + czekalam na dworcu kolejne 2h na autobus

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-04 o 09:50
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 13:24   #787
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Marzena94 Pokaż wiadomość
Jak sie zalogujesz to Ci pisze ze masz zlozyc i oryginal i ksero

Ja juz oddalam papiery we wtorek,wypelnili mi skierowanie do lekarza medycyny pracy,dzisiaj u niego byłam (u mnie akurat jest płatny) i wyslalam poczta to zaswiadczenie

uwazajcie bo na stronie uczelni pisze ze skladac papiery mozna w bibliotece i dziekanacie-nie prawda w bibliotece nie przyjmuja

Klaustynka jestem z Żywca wiec we wtorek jechalam 3h w jedna strone + czekalam na dworcu kolejne 2h na autobus
Żywiec - piękna miejscowość <3 Będziesz dojeżdżać, czy się przeprowadzasz?

A mnie lekarz przyjął bez podpisu ze szkoły na skierowaniu. Mam nadzieję, że się nie będą w dziekanacie czepiać Nie muszą pamiętać, czy byłam u nich po podpis, czy nie... Z resztą to jest chyba nieważne?
Tobie też się tak lipnie to zaświadczenie wydrukowało, czy moja drukarka jest dziwna? Nazwę szkoły i kierunek ledwo widać, a próbowałam to kserować na milion sposobów.
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-04, 15:21   #788
editkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ja dziś złożyłam na dzienne i muszę tylko donieść badania Szkodaa, że wy nie na dzienne
editkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 18:44   #789
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Smile Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

no ja bede dojezdzac tylko na weekend, bo to zaocznie (jesli ktoras z dziewczyn jest taka mila i bylaby mnie chetna przenocowac to pisac,odwdziecze sie )
chyba nie wazne u mnie u 1 lekarza medycyny pracy chcieli skierowanie,a jak przyszlam to okazalo sie,ze nie badaja studentow, a u 2 to nie trzeba bylo,ale troche mnie skasowala za sam podpis no ale trudno

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez editkaa18 Pokaż wiadomość
Ja dziś złożyłam na dzienne i muszę tylko donieść badania Szkodaa, że wy nie na dzienne
no ja nie mialam takiej mozliwosci,chcac utrzymac sie sama,placac czesne i mieszkanie ;D a strasznie chcialam sie usamodzielnic i jednak nie brac pieniedzy od rodzicow
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 22:56   #790
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Marzena94 haha mnie też skasowali. Nie dość, że człowiek płacił, to jeszcze mi się taka wredna baba trafiła
Też będę dojeżdżać

editkaa18 Może jeszcze się tu ktoś pojawi, kto idzie na dzienne
__________________
Jestem tu od 2009r.

Edytowane przez klaustynka
Czas edycji: 2013-07-04 o 22:57
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 08:38   #791
editkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

No ja mam przyznane przez sąd pieniądze na szkołe od ojca
Więc dlatego mam możliwość studiować na prywatnych;p Ale zamierzam zmienić tryb pracy od października na weekendowy, żeby mieć, też pieniądze dla siebie
editkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 09:17   #792
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez editkaa18 Pokaż wiadomość
No ja mam przyznane przez sąd pieniądze na szkołe od ojca
Więc dlatego mam możliwość studiować na prywatnych;p Ale zamierzam zmienić tryb pracy od października na weekendowy, żeby mieć, też pieniądze dla siebie
no ja nie wiem czy bede pracowac podczas studiow ciezko o cos w moim miescie, a po 2 nie mam potrzeby ale zobaczymy jak to bedzie
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 16:36   #793
kok0szanel
Przyczajenie
 
Avatar kok0szanel
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Hej dziewczyny, orientujecie się może czy dziekanat jest czynny w soboty? I w jakich godzinach w tygodniu?
kok0szanel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 17:47   #794
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez kok0szanel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, orientujecie się może czy dziekanat jest czynny w soboty? I w jakich godzinach w tygodniu?
zadzwon tam to wszystkiego sie dowiesz soboty chyba nie czynne
a od pon-pt 10-14,i cos mi sie wydaje,ze w srody nie czynny? ale nie wiem czemu tak mysle ;D

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-05 o 17:54
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 22:16   #795
editkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Marzena94 Pokaż wiadomość
no ja nie wiem czy bede pracowac podczas studiow ciezko o cos w moim miescie, a po 2 nie mam potrzeby ale zobaczymy jak to bedzie
to już trochę nie rozumiem, bo napisałaś, że chcesz iść na zaoczne bo chcesz utrzymać się sama i nie ciągnąć kasy od rodziców, a teraz piszesz, że nie wiesz czy bedziesz pracować a po drugie nie masz potrzeby :P
editkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 06:20   #796
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez editkaa18 Pokaż wiadomość
to już trochę nie rozumiem, bo napisałaś, że chcesz iść na zaoczne bo chcesz utrzymać się sama i nie ciągnąć kasy od rodziców, a teraz piszesz, że nie wiesz czy bedziesz pracować a po drugie nie masz potrzeby :P
Idac na studia DZIENNE musialabym brac od rodzicow pieniadze (czesne+mieszkanie+jedzen ie ), a idac na studia ZAOCZNE, bez pracy moge sobie pozwolic na oplacenie ze SWOICH pieniedzy czesnych i reszty rzeczy wiec nie musze pracowac

Uprzedzajac Twoje kolejne domysły,moich rodzicow stac, zeby mnie utrzymac na dziennych,sami mnie do tego mocno namawiali,utrzymuja moja siostre,lecz nigdy nie zgodzilabym sie na to,bo mam jednak swoje zdanie na ten temat

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-06 o 07:15
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 09:15   #797
editkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

o to zazdroszczę, też chciałąbym mieć swoją kase nie pracując i nie ciągnąć od rodziców, w wieku 19lat, ale nie mam pojęcia jak ją wziąć No cóż powodzenia
editkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 10:10   #798
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez editkaa18 Pokaż wiadomość
o to zazdroszczę, też chciałąbym mieć swoją kase nie pracując i nie ciągnąć od rodziców, w wieku 19lat, ale nie mam pojęcia jak ją wziąć No cóż powodzenia
wystarczy miec głowe na karku i byc obrotnym,trzeba umiec w zyciu sobie radzic nie twierdze,ze nic od rodzicow nie biore,bo swoje pieniadze jakies dostaje,ale napewno nie wezme na studia
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 00:29   #799
editkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Wydaje mi się, że mam głowe na karku zapieprzam po 11 godzin za 7zł na godzine, żeby móc mieć chociaż na swoje wydatki, więc stąd moje zdziwienie jak bez pracy można obrócić ponad tysiaka :P Bo chyba pieniądze biorą się z pracy, no chyba, że się mylę :P
editkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 12:09   #800
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez kok0szanel Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, orientujecie się może czy dziekanat jest czynny w soboty? I w jakich godzinach w tygodniu?
Jest czynny w soboty, do 14 Ja byłam w tą sobotę złożyć papiery
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 07:56   #801
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez editkaa18 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mam głowe na karku zapieprzam po 11 godzin za 7zł na godzine, żeby móc mieć chociaż na swoje wydatki, więc stąd moje zdziwienie jak bez pracy można obrócić ponad tysiaka :P Bo chyba pieniądze bior
Dzą się z pracy, no chyba, że się mylę :P
DZIEWCZYNO to jest watek na temat szkoly,a nie Twoich wywodow na temat pracy! Ty zapieprzasz za marne grosze, a moje kolezanki za najnizsza krajowa w Angli-35zł/h da sie? wszystkie pojechaly w ciemno i pracuja przez agencje pracy TRZEBA TYLKO CHCIEC!Mieszkania szukaly na miejscu tego samego dnia,wiem bo sama bylam na wakacjach w Anglii w tym czasie. Mowilam o 500zl, a nie tysiacuTrzeba miec plan na siebie Znam osoby,ktore w moim wieku,dorobily sie juz wiekszej kasy,i uwazaj NIE KRADNY I NIE WZIELY JEJ Z NIKAD Wyobraz sobie,ze niektorzy umieja tak zagospodarowan pieniadze,ze maja swoje oszczednosci + dodatkowe zarobki i moga zyc bez wiekszych ograniczen duzo nie robiac. Skoncz juz swoje domysly i gadanie, bo sie nudna robisz

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-09 o 08:00
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 09:39   #802
editkaa18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Nudna to Ty sie robisz ze swoim 'zorganizowaniem' i 'glowa na karku' i pieniedzmi ktore wyczarowywujesz. Buziaki ja skonczylam
editkaa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 13:36   #803
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez editkaa18 Pokaż wiadomość
Nudna to Ty sie robisz ze swoim 'zorganizowaniem' i 'glowa na karku' i pieniedzmi ktore wyczarowywujesz. Buziaki ja skonczylam
no pewnie wrozka jestem,skoro jestem nudna to nie trzeba bylo dociekac skad mam pieniadze bo z nikad nagle skomentowalas moj post

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Dziewczyny wiecie kiedy na stronie pojawia sie informacja,ze sie dostałysmy ? Wy tez nie dostalyscie umowy?

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-09 o 13:36
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:06   #804
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Marzena94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiecie kiedy na stronie pojawia sie informacja,ze sie dostałysmy ? Wy tez nie dostalyscie umowy?
Nie mam pojęcia... A to nie jest tak, że przyjdzie pocztą info o przyjęciu?
Ja dostałam umowy do wypełnienia. Może Ty nie dostałaś wtedy, bo nie miałaś kopletu dokumentów, a teraz jak dosłałaś zaświadczenie od lekarza, powinnaś jechać wypisać tą umowę? Nie wiem... Zadzwoń
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 14:27   #805
Tysiiia93
Raczkowanie
 
Avatar Tysiiia93
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 40
GG do Tysiiia93
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ale chodzi o to, że ani ja ani Marzena nie dostałyśmy egzemplarza umowy dla siebie a podpisywałyśmy 2 wersje Ja ją podpisałam w szkole ale szczerze mówiąc nie do końca doczytałam
__________________
*Nigdy nie narzekaj, że masz w życiu pod górę, jeżeli zdecydowałeś, że idziesz na szczyt*
pazurkowo Moje początki:
http://tysiiia.blogspot.com/



Edytowane przez Tysiiia93
Czas edycji: 2013-07-09 o 14:28
Tysiiia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 15:21   #806
Marzena94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 25
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

no wlasnie ;D ja ja przegladlam mniej wiecej dopiero pozniej zorientowalam sie,ze jej przeciez wcale nie dostalam no moze,dosla poczta,nie wiem

Edytowane przez Marzena94
Czas edycji: 2013-07-09 o 15:22
Marzena94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 16:57   #807
klaustynka
Zadomowienie
 
Avatar klaustynka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

aaaaaa to o to chodzi no ja też nie dostałam i rówież mnie to zdziwiło, no ale...
__________________
Jestem tu od 2009r.
klaustynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-09, 19:44   #808
karoo098
Raczkowanie
 
Avatar karoo098
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 365
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Hej, wiem że to wątek o MWS i KWSPZ, ale tutaj stale ktoś się udziela więc jest może ktoś kto studiuje kosmetologię II stopnia na UJ? Chciałam się czegoś więcej dowiedzieć
__________________
. nikt nie będzie mi mówił jak mam żyć, bo nikt za mnie nie umrze .
karoo098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 20:47   #809
agaciorka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 8
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez klaustynka Pokaż wiadomość
aaaaaa to o to chodzi no ja też nie dostałam i rówież mnie to zdziwiło, no ale...

Sie wtrące Zanosiłam w czwartek dokumenty i tak jak Wy podpisałam 2 umowy. Pani powiedziała ze umowa przyjdzie pocztą wraz z decyzją o przyjęciu, o ile się nie mylę to powiedziała mi że to będzie jakoś pod koniec lipca

Pozdrawiam
agaciorka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 12:31   #810
yellowston
Przyczajenie
 
Avatar yellowston
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Właśnie się zastanawiam nad KWSPZ Trochę się martwię, że ciut zbyt późno i nie będzie miejsc.. To jak w końcu z tym skierowaniem do lekarza? Trzeba je mieć ze szkoły czy nie trzeba ? Ktoś wybiera się na dzienna kosmetologię ?
yellowston jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-15 15:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.