Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 15:36   #301
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Karmelka87 Pokaż wiadomość
Prosze o analize:

L`biotica Moc Natury WAX do wlosow suchych i zniszczonych

Skład: Aqua, cetyl alcohol, cetearyl alcohol (and) ceteareth-20, cetrimonium chloride, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, acetylated lanolin, lawsonia inermis extract, cinnamomum zeylanicum extract, mel (honey) extract, methylparaben, propylparaben, parfum, C.I. 16255, C.I.42090, linalool, hexyl cinnamal, benzyl alcohol (and) methylchloroisothiazolino ne (and) methylisothiazolinone, citric acid.

Chcialabym wiedziac jak ten sklad ma sie do tego co pisze o nim producent: "Zawarte w olejku ze slodkich migdalow glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiekczaja i wygladzaja wlosy oraz lagodza podraznienia skory glowy. Ekstrakt z miodu silnie nawilza i odzywia przesuszone wlosy nadajac im piekny polysk. Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposob chroni wlosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodnikow."

A takze czy jest lepszy pod wzgledem skladu od wczesniej analizowanych:
Rainforest WAX
Richards & Appleby - Henna Treatment Wax

a jesli nie to ktory z nich jest nabogatszy skladowo?

Jeśli chodzi o Rainforest WAX czyli tak zwany WAX zagraniczny to to jest totalna klapa pod względem składowym, zawiera SLS no i ubogą zawartość jakichkolwiek składników pielęgnujących i właśnie wiele osob się dziwi skąd zadowolenie z efektów tej odżywki. Może to po prostu autosugestia i głęboka wiara w efekty działają a nie odżywka . Natomiast w polskim WAXie (z którym notabene siedzę właśnie na głowie:P) jest mnóstwo cennych naturalnych składników! Można powiedzieć , że nie ma żadnych zbędnych wypełniaczy. Po wodzie przodują dwa nawilżacze, które występują w większości odzywek, dalej za nimi jest olejek ze słodnich migdałów, który intensywnie odżywia włosy, lanolina nadaje im miękkość, ekstrakt z henny, który ułatwia wszystkim cennym składnikom dokładną penetrację włosa, następnie ekstrakt z cynamonu mający działanie ochronne oraz najważniejszy - ekstrakt z miodu o którego silnie nawilżających i odzywczych właściwościach chyba nie trzeba opowiadać. Przy końcu składu konserwany, barwniki oraz hexyl cinnamal i linalool, odpowiadające za piękny zapach maseczki Maseczka godna polecenia. Ogrom naturalnych składników przodujących w składzie (a nie na szarym końcu!!! bo na niektórych odżywkach producent potrafi rozwodzić się czego tam nie ma, a tu okazuje się, że albo nie ma wcale albo jest tego tak mało, że graniczy z cudem aby cokolwiek zadziałało . Mało która odżywka lub maska może się z nią równać (jeśli w ogóle któraś może). Polecam
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:48   #302
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Rainforest WAX czyli tak zwany WAX zagraniczny to to jest totalna klapa pod względem składowym, zawiera SLS no i ubogą zawartość jakichkolwiek składników pielęgnujących i właśnie wiele osob się dziwi skąd zadowolenie z efektów tej odżywki. Może to po prostu autosugestia i głęboka wiara w efekty działają a nie odżywka . Natomiast w polskim WAXie (z którym notabene siedzę właśnie na głowie:P) jest mnóstwo cennych naturalnych składników! Można powiedzieć , że nie ma żadnych zbędnych wypełniaczy. Po wodzie przodują dwa nawilżacze, które występują w większości odzywek, dalej za nimi jest olejek ze słodnich migdałów, który intensywnie odżywia włosy, lanolina nadaje im miękkość, ekstrakt z henny, który ułatwia wszystkim cennym składnikom dokładną penetrację włosa, następnie ekstrakt z cynamonu mający działanie ochronne oraz najważniejszy - ekstrakt z miodu o którego silnie nawilżających i odzywczych właściwościach chyba nie trzeba opowiadać. Przy końcu składu konserwany, barwniki oraz hexyl cinnamal i linalool, odpowiadające za piękny zapach maseczki Maseczka godna polecenia. Ogrom naturalnych składników przodujących w składzie (a nie na szarym końcu!!! bo na niektórych odżywkach producent potrafi rozwodzić się czego tam nie ma, a tu okazuje się, że albo nie ma wcale albo jest tego tak mało, że graniczy z cudem aby cokolwiek zadziałało . Mało która odżywka lub maska może się z nią równać (jeśli w ogóle któraś może). Polecam
Mylisz sie, Rainforest Wax to cos calkiem innego niz tzw Wax zagraniczny o ktorym piszesz.Wax z SLS jest firmy Richards & Appleby.

natomiast Rainforest to nowy Wax, ktory ma bardzo dobry skład, gdyz zawiera wiele cennych skladnikow
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:12   #303
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

nie, nowy wax to polski wax firmy l'biotica moc natury i o nim właśnie się rozwodzę. O zagranicznym napomknęłam tylko i czy to rainforest czy treatment to obydwa są denne i nic w nich nie ma, mają porównywalne składy.


A o waxie firmy l'biotica zapomniałam jeszcze dodać jedno. Otóż cenne uwagi jest to, że niesamowita miękkość, blask, nawilżenie i wyrażna regeneracja włosów, które są efekem stosowania tej maski są wynikiem tylko i wyłącznie naturalnych składników takich jak miód, henna czy olejek ze słodkich migdałów. I jest to efekt stały, nie znikający nagle jak bańka mydlana po umyciu włosów!!! Bo włosy są naprawdę odżywione! Nie to co po innych odżywkach, w ktorych prym wiodą silikony oblepiające i obciążające włosy. Oczywiście dające efekt regeneracji. Ale jest to regeneracja tymczasowa, znikająca wraz z umyciem włosów. A taki produkt odżywką nie powinien się nazywać.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:29   #304
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Olcik18 Pokaż wiadomość
Mylisz sie, Rainforest Wax to cos calkiem innego niz tzw Wax zagraniczny o ktorym piszesz.Wax z SLS jest firmy Richards & Appleby.

natomiast Rainforest to nowy Wax, ktory ma bardzo dobry skład, gdyz zawiera wiele cennych skladnikow


Faktycznie masz rację. Zwracam honor. Myślałam, że to jedno i to samo. Tak więc rzeczywiście miałam na myśli henna treatment WAX a nie ten Rainforest
Ale i tak jestem za polskim WAXem z l'biotica. Rainforest faktycznie nie jest taki zły, bo zawiera wyciągi z orzecha, hennę, ale jednak nie podoba mi się konserwant (wprawdzie działający anystatycznie) na początku składu. Mógłby sobie siedzieć trochę gdzieś dalej i dać działać estraktowi z miodu i bardzo cennej i znajdującej się tu o dziwo żywicy zwanej smoczą krwią - bardzo fajny składnik który świetnie działa na skórę głowy a również zregeneruje włosy (ale czy zadziała będąc na szarym końcu... hmm... - i innym nawilżaczom takim jak panthenol i cetearyl alkohol.

Tak wiec jeśli chodzi o mnie, to na pierwszym miejscu stawiam moc natury l'biotici, gdzieś dalej od biedy jakby nie było tego pierrwszego można spróbować Rainforestu, bo nie jest zły, szkody nie zrobi (Chyba. Achh, ten konserwant na początku :/ wywaliłabym go). Natomiast od henna treatment wax ja trzymałabym się z daleka.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2008-10-23 o 16:31 Powód: błąd wynikający z gapiostwa
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:32   #305
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic



no to juz sie wszystko wyjasnilo
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 16:33   #306
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Przesuwam posty ze składowego, bo wprowadzają lekki nieporządek.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:12   #307
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 222
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Witam
Używam WAX rainforest do włosów ciemnych od lipca i jestem z jego działania zadowolona. Chciałabym wybróbować WAX firmy biotica, ale tu pojawia się problem... Jestem z Zielonki i byłam przygotowana na to, że w mojej wiosce go nie będzie. Wybrałam się więc do stolicy z nadzieją na udany zakup i... się przeliczyłam. Odwiedziłam z 10 aptek i w żadnym go nie było . W związku z tym mam pytania, czy ktoś z Warszawy może mi polecić aptekę, w której dostanę WAX biotica do włosów suchych i zniszczonych? Wiem, że moge go zamówić przez internet, ale to zrobię, jak już nie będzie innej "opcji" Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam cieplutko
vinga9669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 12:08   #308
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Jest też fajna opcja zamównienia przez Internet i odbioru osobistego w aptekach z sieci "Dbam o zdrowie", może ta apteka jest w Twojej miejscowości, to byłoby Ci łatwiej, a jak nie, to możesz w opcjach wybrać jakąś aptekę w Warszawie, do której będzie Ci najbliżej. Poszukaj tego Waxu również w zielarskich, tam też się trafiają.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:15   #309
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 222
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Dziękuje baaaaaaaaaaaaaaaardzo mocno za odpowiedź
vinga9669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 09:58   #310
kaja1914
Raczkowanie
 
Avatar kaja1914
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 111
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Uzywam polskiego Wax'u od niedawna, ale chcialabym połączyć go z jakimiś tabletkami, ktore tabletki na Was najlepiej działają? Które sa najlepsze? Mam mętlik w głowie, bo tyle tego jest, że cięzko się na ktoreś zdecydować ^^;
__________________
anywhere is possible
Mój deviantArt
kaja1914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 10:42   #311
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez kaja1914 Pokaż wiadomość
Uzywam polskiego Wax'u od niedawna, ale chcialabym połączyć go z jakimiś tabletkami, ktore tabletki na Was najlepiej działają? Które sa najlepsze? Mam mętlik w głowie, bo tyle tego jest, że cięzko się na ktoreś zdecydować ^^;
Tutaj masz cały wątek o tabletkach - może znajdziesz coś dla siebie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=76551
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-25, 11:02   #312
kaja1914
Raczkowanie
 
Avatar kaja1914
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 111
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

musiałam go niezauważyć szukając ^^; dziekuje bardzo
__________________
anywhere is possible
Mój deviantArt
kaja1914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 11:35   #313
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez kaja1914 Pokaż wiadomość
musiałam go niezauważyć szukając ^^; dziekuje bardzo
A nie ma za co
__________________
Moja biżuteria z sutaszu i nie tylko, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post26092774
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:21   #314
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Mam małe pytanie. Dziś przeszłam się po kilku aptekach, ale niestety nie dostałam nigdzie tego waxa brązowego, więc wzięłam dwie saszetki Wax Rainforest na spróbowanie. W sposobie użycia jest napisane, aby używać na umyte i osuszone włosy. I tu moje pytanie: osuszone oznacza osuszone ręcznikiem, aby nie kapała z nich woda czy wysuszone całkowiecie? Myślałam, że używa się go jak zagranicznego waxa, a przeczytałam instrukcj e i się zdziwiłam...
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:44   #315
kaja1914
Raczkowanie
 
Avatar kaja1914
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 111
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja uzywam go na osuszone ręcznikiem, żeby nie kapała woda właśnie, zresztą, wyszuszone włosy mają pozamykane łuski i odżywki słabiej działaja, zresztą myślę, że skoro pisze 'osuszone' a nie 'wysuszone' to chyba własnie o to im chodzi ^^;
__________________
anywhere is possible
Mój deviantArt
kaja1914 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 14:46   #316
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez kaja1914 Pokaż wiadomość
Ja uzywam go na osuszone ręcznikiem, żeby nie kapała woda właśnie, zresztą, wyszuszone włosy mają pozamykane łuski i odżywki słabiej działaja, zresztą myślę, że skoro pisze 'osuszone' a nie 'wysuszone' to chyba własnie o to im chodzi ^^;
Dziękuję za odpowiedź Też tak myślałam, ale wolałam się upewnić
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 08:41   #317
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja jestem mega fanką Waxów - Moc Natury czyli naszych polskich.
Co zresztą widać:
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1224334839

Te polskie Waxy świetnie, długo pachną, ale co najważniejsze doskonale wzmacniają włosy. Nie brudzą. Nie zamienię tych odżywek na nic innego!

Szkoda tylko, że jeszcze jest je tak ciężko dostać w aptekach - farmaceutki są przyzwyczajone do starych Waxów i nawet nie chcą słyszeć o nowych. Szkoda...

Jeśli chodzi o Rainforest - nie polecam - powstały na wzór Moc Natury, ale efekt nie zbyt zadowalający!

Użytkowanie - używam termoczepka, który jest dołączany do opakowań Waxów. Za każdym razem trzymam na głowie 30 min - "suszę" suszarką termoczepek przez 10 min, później owijam ręcznikiem na kolejne 10 min i znów ostatnie 10 min szuszę suszarką. Spłukuję letnią, czasem nawet chłodniejszą wodą.
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 11:40   #318
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja kupowałam na allegro. U mnie w aptekach był tylko zagraniczny, a dla mnie nie pachnie zbyt ładnie, no i ma sls.
Z polskiego waxa jestem bardzo zadowolona, używam raz w tyg. po basenie. Włosy są miękkie, lśniące, nie wypadają. Nie farbowałam włosków ok 3 m-ce a mają ładny kolor!
Rainforest nie używałam.
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 13:22   #319
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

betig1975 zawsze na aptece do której zazwyczaj chodzisz można wymusić, żeby Ci zamówiła ten preparat, bo nigdzie nie możesz dostać, a te preparaty są dostępne tylko w aptekach i zależy Ci na tym konkretnym polskim l'biotici.

Bo na Allegro opłaca się tylko przy zakupie kilku opakowań, a tak płacić za przesyłkę za każdym razem?
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 08:24   #320
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Ja zamówiłam dwa opakowania, dostałam do tego czepki i 3 saszetki z produktami seboradinu (balsamy). Byłam zadowolona i na pewno zaoszczędziłam parę zł. Apteki mają wysokie marże niestety...
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 10:26   #321
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

a ile zapłaciłaś? bo ja ostatnio w aptece 12zł 40 gr za taką maseczkę, no i oczywiście do tego czepek i jedwab gratis, a na allegro to z tego co patrzyłam nie mniej niż 25 zł razem z przesyłką. Także zaoszczędziłam na pewno.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 11:46   #322
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
a ile zapłaciłaś? bo ja ostatnio w aptece 12zł 40 gr za taką maseczkę, no i oczywiście do tego czepek i jedwab gratis, a na allegro to z tego co patrzyłam nie mniej niż 25 zł razem z przesyłką. Także zaoszczędziłam na pewno.
A ile gram ma opakowanie?
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 13:37   #323
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

no 250g, każde ma tyle samo. W kartonikowym opakowaniu, z dołączonym czepkiem i jedwabiem.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:11   #324
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
no 250g, każde ma tyle samo. W kartonikowym opakowaniu, z dołączonym czepkiem i jedwabiem.
To rzeczywiści mało płaciłaś, bo ja dawałam 17,50 zł. Zaczynając od tego, że w ogóle nie mogłam tego dostać, bo w żadnej aptece nie było.
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 10:59   #325
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

no ja też własnie. W jednej aptece w moim mieście zapłaciłam 20.50zł. Za tę maskę do suchych (a każda kosztuje tyle samo), potem pojechałam do Warszawy, też nie mogłam nigdzie znaleźć, aż weszłam bez przekonania do apteki 24-h i tam było tego całe mnóstwo, a cena mnie zszokowała, aż patrzyłam, czy może przeterminowane czy cuć, ale skąd, jeszcze pół roku dłuższy termin wazności niż tej za 20.50. :P
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:13   #326
mourie
Zakorzenienie
 
Avatar mourie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 595
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Jejku, ja płacę 13zł za opakowanie, także niezłą przebitkę mają niektóre apteki.
Dla osób z Łodzi polecam kupowanie na Allegro w łódzkich aptekach - mają taniej, a można odebrać osobiście
mourie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 09:59   #327
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

dziewczyny, dzisiaj uzylam pierwszy raz polskiego Waxa do wlosów suchych i zniszczonych.
Obłednie pachnie, a wlosy pieknie sie po nim blyszcza, są miecutkie. Moglby troche lepiej nawilzac, bo koncowki niestety nadal mam napuszone, ale mam nadzieje, ze przy dluzszym stosowaniu bedzie lepiej. Zamierza go uzywac co drugi dzien Dzisiaj probowalam robic parówkę, ale stwierdzilam, ze patent z workiem foliowym i suszarka jest lepszy.
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-11, 12:53   #328
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

A mi moj Wax sie skonczyl i nie mam nawet czasu wybrac sie po nowy :/
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 18:54   #329
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Question Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

A czy wypadają Wam na początku stosowania bardziej włosy? Ja się tego boję strasznie a chciałabym znów zacząć stosować wax bo mam matowe włosy.Jak myślicie pomoże?
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-14, 20:15   #330
Oliwkaaa80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 264
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Mi nie wypadały po tej masce włosy. Zużyłam na razie połowę opakowania i jestem zadowolona z tej maski, nie mam zniszczonych włosów używam zapobiegawczo raz lub dwa razy w tygodniu, poprawiła się ostatnio kondycja moich włosów, ale nie wiem czy to zasługa Waxu.
Oliwkaaa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-04 14:48:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.