Makijaż do ślubu - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-26, 20:38   #2071
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
oj oj,z oliwką bym uważała zwłaszcza przed slubem nie wskazane są experymenty a oliwka potrafi niezle zapchać...jedynie HIPP nadaje się na twarz a i nie dla wszystkich...lepszy będzie dobry krem nawilżający lub np. emulsja ochronna Cetaphil MD do kupienie w aptece.
Zgadzam się Mnie oliwka zapycha na maksa

Tak samo nie mogę żadnych kremów z wyciągami z oliwy (skojarzyło mi się z oliwką ) czy czymkolwiek podobnym, działa to na mnie tragicznie, świecę się jeszcze bardziej, cerę mam obciążoną i wyskakuje masa 'prezentów'
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:40   #2072
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Alicja1985 Pokaż wiadomość
A ja bym się nie oddała, bo bym się źle czuła jakby ktoś inny mi zrobił makijaż. Już wiele dziewczyn po wizażu mi robiło makijaż i wyglądałam strasznie, także wolę się sama umalować. Moje koleżanki malowały się cieniami perłowymi do ślubu i na zdjęciach wcale nie wyglądały źle, wręcz przeciwnie, zdjęcia bardzo mi się podobały. Ale spróbuję też zrobić sobie makijaż matowymi cieniami i sobie porównam. Makijaż cieniami perłowymi napewno wygląda bardziej efektywnie na moich oczach.
Do Kryolana nie pójdę bo tam wszystko drogie jest, a ja jestem oszczędną osobą :P W sumie to na wszystkim zaoszczędziłam xD I wolę różową szminkę niż beżową, beżowe pasują do kobiet o ciemnej karnacji. Ja wyglądam w tym kolorze źle, jestem latem.
http://www.foto-gala.pl/make-up/
I właśnie dlatego że skończyłam wizaż to wiem że wiele dziewczyn ma swój własny pogląd na dobór kosmetyków, próbując im wciskać coś innego można sprawić że osoba tylko się będzie źle czuła, a to nie o to chodzi. Można doradzić dobór kolorów i sobie pogadać, a kogoś ulubionym kolorem jest co innego i nie przekonasz. Ja osobiście dlatego bym w życiu nie poszła do wizażystki "profesjonalistki" bo by zrobiła ze mnie potwora. Mojej ciotce zrobiła taki makijaż, że w ogóle go nie było widać i czuła się źle. Mówi, że tylko na darmo wyrzuciła pieniądze. A jakoś jak ja malowałam wiele osób to im się bardzo podobało, tak że nie chcieli na noc tego makijażu zmywać. Także proszę nie podkreślać, że jestem po wizażu, bo wiem że jestem i umiem malować, nie koniecznie drogimi kosmetykami tylko tym co mam w swojej kosmetyczce :P Nie zamierzam robić profesjonalnych makijaży i brać za to pieniądze, zrobiłam sobie ten kierunek na boku bo chciałam zrobić sobie dodatkowy zawód i lubię się malować.

Ups... skoro Kryolan jest zbyt drogi, to nie chciałabym wyobrażać sobie jakimi kosmetykami malujesz... ale zamozachwyt przebija wszystko!!! tylko Twoje klientki nie chcą zmywac makijażu i sa zadowolone a inne wizażystki są beznadziejne, nawet te profesjonalne... hmmm
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:30   #2073
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Ups... skoro Kryolan jest zbyt drogi, to nie chciałabym wyobrażać sobie jakimi kosmetykami malujesz... ale zamozachwyt przebija wszystko!!! tylko Twoje klientki nie chcą zmywac makijażu i sa zadowolone a inne wizażystki są beznadziejne, nawet te profesjonalne... hmmm
No a jak Buziaczki Capri
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:37   #2074
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Kolcia... ukłony dla Ciebie za bardzo precyzyjnie naskrobany poradnik ślubny!!!
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:00   #2075
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Kolcia... ukłony dla Ciebie za bardzo precyzyjnie naskrobany poradnik ślubny!!!
Dziękuję bardzo Właściwie powinnam jeszcze cosik doskrobać, ale teraz jakoś mam znowu masę rzeczy na głowie i ciągle mi brak na to czasu Jak się zakończy sezon, ja się obronię to na pewno siądę i na spokojnie dokończę
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 08:32   #2076
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Czekam z niecierpliwością
A tymczasem trzymam kciuki!
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 08:39   #2077
kasiamarkiewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.......
oj oj,z oliwką bym uważała zwłaszcza przed slubem nie wskazane są experymenty a oliwka potrafi niezle zapchać...jedynie HIPP nadaje się na twarz a i nie dla wszystkich...lepszy będzie dobry krem nawilżający lub np. emulsja ochronna Cetaphil MD do kupienie w aptece.
Moniq81, nie daj się robić w "balona". Fatalnie wykonany makijaż. Jeśli nie chcesz wydać dużo mamony na kosmetyki, a pragniesz być długo "matowa", to może spróbuj taki mix (u mnie działa od wielu lat, u mojej siostry również- a ona ma podobną cerę do Twojej): revlon colorstay with softflex (allegro 30 zł)+ puder ryżowy kryolan (95 zł- starcza na rok przy codziennym stosowaniu, niezastąpiony kosmetyk w kosmetyczce kobiety z tłustą cerą) +fix-spray kryolan matujący (ok. 50 zł chyba, bo już dawno kupowałam, bardzo matujący- można go uzywać od czasu do czasu, na wielkie wyjścia, bo przy codziennym stosowaniu zatyka pory). I koniecznie zwróć uwagę na cieniowanie buzi, bo makijaż to nie tylko kolor na oczach. Powodzenia
__________________
kasia
kasiamarkiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 08:53   #2078
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Makijaż do ślubu

Moniq81:
Nie wysuszasz za bardzo skóry?
Też kiedyś miałam problem z bardzo przetłuszczającą się cerą. Pomogło intensywne nawilżanie, natłuszczanie, a zdecydowanie rzadsze używanie preparatów matujących, wysuszających.
Polecam zastąpić tonik antybakteryjny - nawilżającym (antybakteryjnego używać np. 1 raz w tygodniu), często używać maseczek nawilżających czy odżywczych (na początku nawet co drugi dzień) a ograniczyć matujące, oczyszczające.
Byłam pod wrażeniem, gdy początkowo tłusty krem (Ziaja Calma biolipidowy) wchłaniał się do matu Dopiero po 2-3 miesiącach skóra wróciła do równowagi
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:11   #2079
Moniq81
Raczkowanie
 
Avatar Moniq81
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 54
Dot.: Makijaż do ślubu

A mi i tak się podoba
Kilka poprawek i bedzie ok.

Dziękuję za opinie.
Wrzucę fotkę jak będzie po wszystkim..
Moniq81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 06:57   #2080
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny, a może macie jakiś ciekawy w beżach, lekkich, albo fioletach z kreską i sztucznymi rzęsami?

Po kilku wizytach na makijażach w salonach, stwierziłam, że sama się potrafię równie dobrze, jak nie lepiej w niektórych przypadkach umalować (i to jest zdanie całej mojej najbliższej rodziny i znajomych, włącznie z moim przyszłym mężem ). Moje kosmetyki doskonale się trzymają (znacznie lepiej niż niektóre użyte w salonach, no może oprócz MAC-a).

Ślub za kilka tygodni, więc muszę więcej inspiracji zebrać (oprócz mojej ukochanej, KatOsu )
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 11:58   #2081
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

kolciag: widze ze jestes profesjonalistka w tej dziedzinie i w zwiazku z tym kilka pytan
pisalas duzo o bazie Smashbox... ja mam dziwna cere - w sumie nie potrafie jej sama okreslic...
po umyciu jest scuha, czesto czuje jak mnie tak "sciaga" jak nie uzyje kremu. czasami pojawiaja sie tez wstretne skorki, takieluszczace sie w niektorych miejscach. nie mam idealnej cery bo po odstawieniu tabletek anty wychodza mi wypryski.. roznej masci:/ zaskorniki, pryszcze itd. nie jest tego duzo ale mnie to niesamowicie wkurza bo zawsze marzylam o cerze idealnej. do tej pory nie uzywalam mega drogich kosmetykow. zawsze po ok. 1h cera zaczyna sie juz swiecic. robi sie tlusta. nawet jak nie naloze makijazu to po jakims czasie czuje juz to sebum (tak to sie chyba nazywa). i teraz pytanie... co bys mi polecila? czy ta baza bedzie dobra? i ile ona kosztuje?
swoj slub mam za niecale 2 lata - wiem, kawal czasu ale wpadlam juz w ten caly szal zastanawiam sie czy isc do makijazystki czy jednak nie, a znajac ja to bede sie musiala zapisac z rok wczesneij chyba:/ malowala mnie juz raz i bardzo mi sie podobalo ale nad cera nie zapanowala bo i tak po godzinie sie swiecilam. i nie wiem jaka mi cene wywali... 2 lata temu palcilam 50zl wiec za kolejne dwa lata ta cena moze juz dwukrotnie wzrosnac:/
ale nawet gdybym do niej poszla to chcialabym jakis dobry kosmetyk zeby ta bzuai sie nie blyszczala. ona z tego co wiem pracuje na inglocie... co tym bardziej budzi we mnie wielkie rozczarowanie jesli chodzi o cene a jakosc kosmetykow.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:15   #2082
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

[QUOTE=melleczka;29301609]kolciag: widze ze jestes profesjonalistka w tej dziedzinie i w zwiazku z tym kilka pytan
pisalas duzo o bazie Smashbox... ja mam dziwna cere - w sumie nie potrafie jej sama okreslic...
po umyciu jest scuha, czesto czuje jak mnie tak "sciaga" jak nie uzyje kremu. czasami pojawiaja sie tez wstretne skorki, takieluszczace sie w niektorych miejscach. nie mam idealnej cery bo po odstawieniu tabletek anty wychodza mi wypryski.. roznej masci:/ zaskorniki, pryszcze itd. nie jest tego duzo ale mnie to niesamowicie wkurza bo zawsze marzylam o cerze idealnej. do tej pory nie uzywalam mega drogich kosmetykow. zawsze po ok. 1h cera zaczyna sie juz swiecic. robi sie tlusta. nawet jak nie naloze makijazu to po jakims czasie czuje juz to sebum (tak to sie chyba nazywa). i teraz pytanie... co bys mi polecila? czy ta baza bedzie dobra? i ile ona kosztuje?
swoj slub mam za niecale 2 lata - wiem, kawal czasu ale wpadlam juz w ten caly szal zastanawiam sie czy isc do makijazystki czy jednak nie, a znajac ja to bede sie musiala zapisac z rok wczesneij chyba:/ malowala mnie juz raz i bardzo mi sie podobalo ale nad cera nie zapanowala bo i tak po godzinie sie swiecilam. i nie wiem jaka mi cene wywali... 2 lata temu palcilam 50zl wiec za kolejne dwa lata ta cena moze juz dwukrotnie wzrosnac:/
ale nawet gdybym do niej poszla to chcialabym jakis dobry kosmetyk zeby ta bzuai sie nie blyszczala. ona z tego co wiem pracuje na inglocie... co tym bardziej budzi we mnie wielkie rozczarowanie jesli chodzi o cene a jakosc kosmetykow.[/Q
............
tak na marginesie...żebys Ty wiedziała ilu topowych zagranicznych wizazystów chwali i poleca Inglota....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 12:55   #2083
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
kolciag: widze ze jestes profesjonalistka w tej dziedzinie i w zwiazku z tym kilka pytan
pisalas duzo o bazie Smashbox... ja mam dziwna cere - w sumie nie potrafie jej sama okreslic...
po umyciu jest scuha, czesto czuje jak mnie tak "sciaga" jak nie uzyje kremu. czasami pojawiaja sie tez wstretne skorki, takieluszczace sie w niektorych miejscach. nie mam idealnej cery bo po odstawieniu tabletek anty wychodza mi wypryski.. roznej masci:/ zaskorniki, pryszcze itd. nie jest tego duzo ale mnie to niesamowicie wkurza bo zawsze marzylam o cerze idealnej. do tej pory nie uzywalam mega drogich kosmetykow. zawsze po ok. 1h cera zaczyna sie juz swiecic. robi sie tlusta. nawet jak nie naloze makijazu to po jakims czasie czuje juz to sebum (tak to sie chyba nazywa). i teraz pytanie... co bys mi polecila? czy ta baza bedzie dobra? i ile ona kosztuje?
swoj slub mam za niecale 2 lata - wiem, kawal czasu ale wpadlam juz w ten caly szal zastanawiam sie czy isc do makijazystki czy jednak nie, a znajac ja to bede sie musiala zapisac z rok wczesneij chyba:/ malowala mnie juz raz i bardzo mi sie podobalo ale nad cera nie zapanowala bo i tak po godzinie sie swiecilam. i nie wiem jaka mi cene wywali... 2 lata temu palcilam 50zl wiec za kolejne dwa lata ta cena moze juz dwukrotnie wzrosnac:/
ale nawet gdybym do niej poszla to chcialabym jakis dobry kosmetyk zeby ta bzuai sie nie blyszczala. ona z tego co wiem pracuje na inglocie... co tym bardziej budzi we mnie wielkie rozczarowanie jesli chodzi o cene a jakosc kosmetykow.
Do profesjonalistki to mi jeszcze brakuje, ale dziękuję pięknie

Wydaje mi się, że możesz mieć suchą cerę, która się świeci, bo wytwarza nadmiar sebum aby się chronić, a co za tym idzie są też wypryski bo sebum zatyka pory... jest to problem wielu osób. Jeżeli tak, to zamiast wysuszać, przede wszystkim postaw na nawilżanie Tylko podkreślam - nawilżanie, nie natłuszczanie (choć możliwe, że też by się przydało, żeby odbudować płaszcz hydrolipidowy... ale tak to ja się nie znam niestety i nie chcę Ci pisać głupot ). Ja proponuję się wybrać do dobrego dermatologa czy kosmetyczki żeby pomogła określić stan cery, a kosmetyki to już co lubisz i co Ci odpowiada

Ta baza jak najbardziej się sprawdzi tego jednego dnia, ale na co dzień nie polecam, bo może Ci jeszcze bardziej wysuszyć cerę (musiałabyś być pewna że masz cerę bardzo tłustą, a nie suchą czy mieszaną aby używać jej codziennie).

Ja za inglotem nie przepadam, wręcz nie cierpię Ale to moje widzimisię Jakoś nie układała nam się współpraca (osypywanie, nie podobała mi się pigmentacja, nakładanie i inne), inne kosmetyki zdecydowanie lepiej lubią ze mną współpracować

Dodam, że 50 zł za makijaż to nie dużo moim zdaniem, ale jeżeli pracuje tylko na Inglocie... mimo wszystko wydaje mi się, że to mało Ja bym poszła z torbami biorąc tyle za makijaż.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:01   #2084
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Do profesjonalistki to mi jeszcze brakuje, ale dziękuję pięknie

Wydaje mi się, że możesz mieć suchą cerę, która się świeci, bo wytwarza nadmiar sebum aby się chronić, a co za tym idzie są też wypryski bo sebum zatyka pory... jest to problem wielu osób. Jeżeli tak, to zamiast wysuszać, przede wszystkim postaw na nawilżanie Tylko podkreślam - nawilżanie, nie natłuszczanie (choć możliwe, że też by się przydało, żeby odbudować płaszcz hydrolipidowy... ale tak to ja się nie znam niestety i nie chcę Ci pisać głupot ). Ja proponuję się wybrać do dobrego dermatologa czy kosmetyczki żeby pomogła określić stan cery, a kosmetyki to już co lubisz i co Ci odpowiada

Ta baza jak najbardziej się sprawdzi tego jednego dnia, ale na co dzień nie polecam, bo może Ci jeszcze bardziej wysuszyć cerę (musiałabyś być pewna że masz cerę bardzo tłustą, a nie suchą czy mieszaną aby używać jej codziennie).

Ja za inglotem nie przepadam, wręcz nie cierpię Ale to moje widzimisię Jakoś nie układała nam się współpraca (osypywanie, nie podobała mi się pigmentacja, nakładanie i inne), inne kosmetyki zdecydowanie lepiej lubią ze mną współpracować

Dodam, że 50 zł za makijaż to nie dużo moim zdaniem, ale jeżeli pracuje tylko na Inglocie... mimo wszystko wydaje mi się, że to mało Ja bym poszła z torbami biorąc tyle za makijaż.
dziekuje za informacje
ja na co dzien uzywam kremu sorayi do cery suchej i wydaje mi sie ze on fajnie nawilza. ale uzywam tylko na dzien... wiem ze robie wielki blad bo na noc nie uzywam zadnego kremu...

a ile kosztuje ta baza? sa jakies probki? bo na pewno jest droga a na jeden raz nie ma chyba sensu kupowac calego opakowania bo faktycznie moze mnie wysuszyc:/

no te 50zl bylo 2 lata temu wtedy na pewno podklad i puder byl z inglota, tusz rimmela, a cienie to miala chyba na takiej wielkiej palecie wszystkie kolory. za czesanie tez wtedy placilam 50zl u jej meza ale ostatnio slyszalam ze za slubne czesanie wzial 150zl wiec nie wiem ile ona sie podniosla... chociaz chyba warto na TEN JEDEN DZIEN
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:30   #2085
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
dziekuje za informacje
ja na co dzien uzywam kremu sorayi do cery suchej i wydaje mi sie ze on fajnie nawilza. ale uzywam tylko na dzien... wiem ze robie wielki blad bo na noc nie uzywam zadnego kremu...

a ile kosztuje ta baza? sa jakies probki? bo na pewno jest droga a na jeden raz nie ma chyba sensu kupowac calego opakowania bo faktycznie moze mnie wysuszyc:/

no te 50zl bylo 2 lata temu wtedy na pewno podklad i puder byl z inglota, tusz rimmela, a cienie to miala chyba na takiej wielkiej palecie wszystkie kolory. za czesanie tez wtedy placilam 50zl u jej meza ale ostatnio slyszalam ze za slubne czesanie wzial 150zl wiec nie wiem ile ona sie podniosla... chociaz chyba warto na TEN JEDEN DZIEN
Na noc jak najbardziej nawilżaj, ja to w ogóle zawsze polecam aby na dzień stosować jakiś krem ochronny a na noc nawilżający, odżywczy bo w nocy skóra lepiej wchłania i wykorzystuje składniki kremu.

Idź do sephory i na pewno dostaniesz próbkę Cała baza kosztuje chyba 250 zł... nie jestem pewna, bo mam ją już sporo czasu a i ze zniżką kupowałam.

Warto Tak mi się przypomniało... za czasów pracy w Sephorze nieraz miałam takie klientki, które kupowały całe zestawy kosmetyków tylko na 1 makijaż Wydawały po 400-800 zł... po czym kosmetyki lądowały w koncie i na następną imprezę przychodziły po nowy zestaw, bo chciały inną szminkę, inne cieni... z jednej strony fajnie, jak ktoś może tak kasą szastać (ale zdecydowanie mógłby ją lepiej wykorzystać)... z drugiej nie raz chciałam powiedzieć, żeby poszła do wizażystki to wyjdzie ją to dużo lepiej, no ale nie mogłam
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 13:59   #2086
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Na noc jak najbardziej nawilżaj, ja to w ogóle zawsze polecam aby na dzień stosować jakiś krem ochronny a na noc nawilżający, odżywczy bo w nocy skóra lepiej wchłania i wykorzystuje składniki kremu.

Idź do sephory i na pewno dostaniesz próbkę Cała baza kosztuje chyba 250 zł... nie jestem pewna, bo mam ją już sporo czasu a i ze zniżką kupowałam.

Warto Tak mi się przypomniało... za czasów pracy w Sephorze nieraz miałam takie klientki, które kupowały całe zestawy kosmetyków tylko na 1 makijaż Wydawały po 400-800 zł... po czym kosmetyki lądowały w koncie i na następną imprezę przychodziły po nowy zestaw, bo chciały inną szminkę, inne cieni... z jednej strony fajnie, jak ktoś może tak kasą szastać (ale zdecydowanie mógłby ją lepiej wykorzystać)... z drugiej nie raz chciałam powiedzieć, żeby poszła do wizażystki to wyjdzie ją to dużo lepiej, no ale nie mogłam
to w takim razie musze zaczac korzystac z twoich rad
no to na pewno mnie nie stac na ta baze
jak pojde do sephory i nic nie kupie a po prostu poprosze o probke to mi dadza?
bo ja bardzo rzadko kupuje cos w sephorze ale jak kupuje to zawsze dostaje kilka probek
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 14:28   #2087
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
to w takim razie musze zaczac korzystac z twoich rad
no to na pewno mnie nie stac na ta baze
jak pojde do sephory i nic nie kupie a po prostu poprosze o probke to mi dadza?
bo ja bardzo rzadko kupuje cos w sephorze ale jak kupuje to zawsze dostaje kilka probek
Dostaniesz dostaniesz Powiedz, że bardzo chciałaś wypróbować
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 11:57   #2088
krystynka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Makijaż do ślubu


Edytowane przez krystynka100
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:27
krystynka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 07:21   #2089
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-09-16 o 12:53
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 06:35   #2090
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Makijaż do ślubu

dziewczyny pomocy!!!! za 10 dni moj slub, bylam na 3 probnych makijazach i kleska - po kazdym z nich mialam na twarzy plamy, placki, 2 rzesy na krzyz, nawet nie mialam podkreslonych cieniem brwi brzydko nalozony cien, nie mowiac juz o tym zerozmazany i żółta!!!! kredka pod okiem - ja naprawde nie oczekiwalam cudow ale wygladalam strasznie
doszlam do wniosku ze pomaluje sie sama, pomozcie mi cos wymyslic prosze
kupilam juz podklad revlon colorstay (skore mam sucha ale mimo to lubi sie po jakims czasie zaswiecic), pomozecie mi skompletowac reszte niezbednych rzeczy?? mysle ze przedluze sobie rzesy i wtedy oko juz bedzie fajne i nie bedzie wymagalo wielkich cudów, mysle ze usta i róz powinny byc w zywej rozowej tonacji bo wiem ze tak mi najladniej, jaki puder?? jaka baza? i jaki fixing spray mozecie mi polecic? jakie kolory cieni?? wklejam swoje zdjecie i czekam na Wasze sugestie dot. kolorów, bede Wam bardzo wdzieczna za pomoc bo powoli wpadam w panike...zostalam bez wizazystki

ps poniewaz nienawidze robic sobie zdjec nie mam nic aktualnego obecnio mam wlosy mniej wpadajace w rudy a bardziej w nijaki cos jak na drugim zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo-0018.jpg (40,9 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg be9853911525b32egen.jpg (93,8 KB, 167 załadowań)
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2011-09-14 o 06:41
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:16   #2091
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy!!!! za 10 dni moj slub, bylam na 3 probnych makijazach i kleska - po kazdym z nich mialam na twarzy plamy, placki, 2 rzesy na krzyz, nawet nie mialam podkreslonych cieniem brwi brzydko nalozony cien, nie mowiac juz o tym zerozmazany i żółta!!!! kredka pod okiem - ja naprawde nie oczekiwalam cudow ale wygladalam strasznie
doszlam do wniosku ze pomaluje sie sama, pomozcie mi cos wymyslic prosze
kupilam juz podklad revlon colorstay (skore mam sucha ale mimo to lubi sie po jakims czasie zaswiecic), pomozecie mi skompletowac reszte niezbednych rzeczy?? mysle ze przedluze sobie rzesy i wtedy oko juz bedzie fajne i nie bedzie wymagalo wielkich cudów, mysle ze usta i róz powinny byc w zywej rozowej tonacji bo wiem ze tak mi najladniej, jaki puder?? jaka baza? i jaki fixing spray mozecie mi polecic? jakie kolory cieni?? wklejam swoje zdjecie i czekam na Wasze sugestie dot. kolorów, bede Wam bardzo wdzieczna za pomoc bo powoli wpadam w panike...zostalam bez wizazystki

ps poniewaz nienawidze robic sobie zdjec nie mam nic aktualnego obecnio mam wlosy mniej wpadajace w rudy a bardziej w nijaki cos jak na drugim zdjęciu
... masz piękne oko!!!
podpowiedz jeszcze jaką będziesz miała suknię, jakie dodatki w sensie biżuterii oraz jaki kolor kwiatów?
nie chciałabym doradzać Ci standardowych brązów... ale może taki kolor na oku będzie najbezpieczniejszy.
Bazę poleciłabym Ci underbase z Kryolan (tylko odczekaj aż się wchłonie przed nałożeniem podkładu) oraz fixing spray także z Kryolan.
Masz jeszcze 10dni... nawilż swoją cerę maseczkami nawilżającymi a na dzień lub dwa przed ślubem zastosuj enzymatyczny peeling. Odpowiednio przygotowana twarz przedłuży trwałość Twojego makijażu.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:31   #2092
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Makijaż do ślubu

suknia bedzie w kolorze ecru, do tego w pasie pas a z tyłu kokarda w kolorze cielistym/cappuccino , buty cieliste co do kwiatów to jeszcze sie waham ale chyba będą róże kremowe i herbaciane albo druga opcja kalie ciemno- brązowe oko mam zielone i taki brąz wpadający w odcienie rudawe , miedziane , złotawe(nie wiem jak to inaczej opisać) wygląda niekorzystanie, ale chłodny brąz wpadający w szarość mi pasuje

gdzie mogę kupić kosmetyki Kryolan?
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2011-09-14 o 07:32
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:15   #2093
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
dziewczyny pomocy!!!! za 10 dni moj slub, bylam na 3 probnych makijazach i kleska - po kazdym z nich mialam na twarzy plamy, placki, 2 rzesy na krzyz, nawet nie mialam podkreslonych cieniem brwi brzydko nalozony cien, nie mowiac juz o tym zerozmazany i żółta!!!! kredka pod okiem - ja naprawde nie oczekiwalam cudow ale wygladalam strasznie
doszlam do wniosku ze pomaluje sie sama, pomozcie mi cos wymyslic prosze
kupilam juz podklad revlon colorstay (skore mam sucha ale mimo to lubi sie po jakims czasie zaswiecic), pomozecie mi skompletowac reszte niezbednych rzeczy?? mysle ze przedluze sobie rzesy i wtedy oko juz bedzie fajne i nie bedzie wymagalo wielkich cudów, mysle ze usta i róz powinny byc w zywej rozowej tonacji bo wiem ze tak mi najladniej, jaki puder?? jaka baza? i jaki fixing spray mozecie mi polecic? jakie kolory cieni?? wklejam swoje zdjecie i czekam na Wasze sugestie dot. kolorów, bede Wam bardzo wdzieczna za pomoc bo powoli wpadam w panike...zostalam bez wizazystki

ps poniewaz nienawidze robic sobie zdjec nie mam nic aktualnego obecnio mam wlosy mniej wpadajace w rudy a bardziej w nijaki cos jak na drugim zdjęciu
................
swoją drogą jak mozna sp....artolic makijaż na takiej ślicznej Dziewczynie,to ja sie pytam ...???!!
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 08:36   #2094
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
suknia bedzie w kolorze ecru, do tego w pasie pas a z tyłu kokarda w kolorze cielistym/cappuccino , buty cieliste co do kwiatów to jeszcze sie waham ale chyba będą róże kremowe i herbaciane albo druga opcja kalie ciemno- brązowe oko mam zielone i taki brąz wpadający w odcienie rudawe , miedziane , złotawe(nie wiem jak to inaczej opisać) wygląda niekorzystanie, ale chłodny brąz wpadający w szarość mi pasuje

gdzie mogę kupić kosmetyki Kryolan?
Kryolana możesz zakupić na allegro (jesli preferujesz), nie wiem skąd jesteś, by więcej podpowiedzieć.
Co do cieni... poleciłabym Ci paletkę 5cieni z firmy Make up Atelier Paris nr T22, cienie są niezwykle trwałe, nie zbierają się w załamaniach powiek i przetrwają Ci całą zabawę a są to odcienie brązu, beży i jest nawet popielaty brąz, którym możesz pięknie wycieniować oko.
... a do rozświetlenia spojrzenia w wewnętrznych kącikach oka oraz po łukiem brwiowym widziałabym białe złoto, idealnie skomponuje się z brązowymi cieniami, zielonymi oczami i herbaciano-beżowo-cielistymi dodatkami oraz suknią ecru.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!




Edytowane przez capriart
Czas edycji: 2011-09-14 o 09:03
capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:34   #2095
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Kryolana możesz zakupić na allegro (jesli preferujesz), nie wiem skąd jesteś, by więcej podpowiedzieć.
Co do cieni... poleciłabym Ci paletkę 5cieni z firmy Make up Atelier Paris nr T22, cienie są niezwykle trwałe, nie zbierają się w załamaniach powiek i przetrwają Ci całą zabawę a są to odcienie brązu, beży i jest nawet popielaty brąz, którym możesz pięknie wycieniować oko.
... a do rozświetlenia spojrzenia w wewnętrznych kącikach oka oraz po łukiem brwiowym widziałabym białe złoto, idealnie skomponuje się z brązowymi cieniami, zielonymi oczami i herbaciano-beżowo-cielistymi dodatkami oraz suknią ecru.
.........
noo tak,tylko koleżanka napisała,że slub ma za 10 dni,a z allegro i zakupami w sieci różnie bywa może lepiej poszukać czegoś w drogeriach/perfumeriach,pomacać,pową chać czy nawet poprosić o próbki,zeby sprawdzić reakcje skóry.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 09:45   #2096
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
noo tak,tylko koleżanka napisała,że slub ma za 10 dni,a z allegro i zakupami w sieci różnie bywa może lepiej poszukać czegoś w drogeriach/perfumeriach,pomacać,pową chać czy nawet poprosić o próbki,zeby sprawdzić reakcje skóry.
Czy Twoim zdaniem 10dni to wystarczająco dużo czasu na szukanie, testowanie, wąchanie i denerowanie się?
Gdyby tak było, zapewne koleżanka nie szukałaby pomocy tutaj... na allegro czeka się ok. 3dni, można wybrać kuriera, będzie szybciej, ap rzynajmniej to są kosmetyki sprawdzone i pewne.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:02   #2097
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez capriart Pokaż wiadomość
Czy Twoim zdaniem 10dni to wystarczająco dużo czasu na szukanie, testowanie, wąchanie i denerowanie się?
Gdyby tak było, zapewne koleżanka nie szukałaby pomocy tutaj... na allegro czeka się ok. 3dni, można wybrać kuriera, będzie szybciej, ap rzynajmniej to są kosmetyki sprawdzone i pewne.
........
Moim zdaniem to jest wogóle mało czasu na dobieranie i próbowanie kosmetyków przed m.slubnym,zwłaszcza,że skóra w stresie lubi się buntować.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:06   #2098
capriart
Rozeznanie
 
Avatar capriart
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 899
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
Moim zdaniem to jest wogóle mało czasu na dobieranie i próbowanie kosmetyków przed m.slubnym,zwłaszcza,że skóra w stresie lubi się buntować.
Dlatego właśnie ja nie proponuję latania po drogeriach, Douglasach czy Sephorach i branie próbek, tylko podaję gotowe produkty, które na bank nie zawiodą.
__________________

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI


ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!



capriart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 10:09   #2099
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Makijaż do ślubu

Jeśli chcesz się umalować sama i raczej jednorazowo to nie widzę sensu inwestowania w kosmetyki. Podejdź do Sephory i poproś o próbkę bazy Smashboxa (kolciag pisała o niej parę postów wcześniej) - sądzę, ze taka próbka spokojnie wystarczy Ci i na makijaz próbny i na ślubny. Nałóż ją też na powieki, makijaż będzie się długo trzymał (ewentualnie zainwestuj w bazę Artdeco, dostaniesz ją w każdym Douglasie) Co do cieni, to (zakładając, ze nie chcesz inwestować w droższe paletki) podejdź do Inglota (albo Maca jesli masz w pobliżu) i poproś konsultantkę, żeby zrobiła Ci makijaż oczu w wybranym przez Ciebie stylu i kolorystyce, ewentualnie zdaj się na jej porady i kup cienie, którymi Cię umalowała. Podobnie zrób z różem, błyszczykiem itp Powodzenia
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 07:02   #2100
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Makijaż do ślubu

Jestem z Rzeszowa

Ok czyli baza smashbox - zdobędę, baze pod cienie mam ale Kobo, natosmiat Art Deco mialam i nie widze miedzy nimi rozicy, ale mogę kupic AD, podklam mam revlon colorstay ale możecie mi polecić coś innego, też mogę dokupić(na codzien uzywam vichy ale chyba jest zbyt malo trwały na slubny makijaz), puder - brak, na codzien uzywam tylko meteorków ale to za malo , róż - kupie jak zawsze bourjois tylko co z odcieniem - ogolnie lubie siebie w zywych różach, brzoskwiniach - myslicie że to dobry kierunek? błyszczyk to już mały problem...ale też najlepiej mi w odcieniach różowych, nie brązowych ani czerwonych
no i cienie - tu będę musiala się rozejrzeć, ale powinny one być matowe, perłowe czy bardziej satynowe?? Dziekuje Wam bardzo za pomoc

a co do probnych makijaży - już nawet próbowalam sobie wmawiać że sie czepiam, ale miny osób ktore mnie zobaczyly przekonały mnie że tak nie jest, po jednym makijażu mialam twarz różową jak świnka, co najsmieszniejsze mowilam Pani ze naklada mi zbyt różowy odcien podkładu ale nie zareagowala, efektem było to że moja twarz miala zupelnie inny odcien niż szyja


aha ten fixing spray polecacie z kryolana?? czy ewentualnie cos innego do dostania stacjonarnie??

edit: wlasnie kliknelam na allegro podkład MAP wodoodporny w odcieniu 1y myslicie ze odcien będzie ok??
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer

Edytowane przez TsaiNu
Czas edycji: 2011-09-15 o 07:43
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.