Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.18! - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-01, 15:51   #1351
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Jeszcze raz gratuluję



No to się teść nie popisał



Ejjj dobre....ślinka mi pociekła



no niestty tak i tak mam dzien w dzien po te gipsoscianki jedzie juz od 3 tygodni jak nie lepiej
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:51   #1352
Marionette18
Raczkowanie
 
Avatar Marionette18
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kopenhaga/ Łowicz
Wiadomości: 399
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez idzia111 Pokaż wiadomość
aaa jaki piesio, ale bym wytuliła



super, gratuluję



Dziewczyny ktore macie alles mama: jakie rozmiary pokupowalyscie i ile cm macie w obwodzi pod i w piersiach. Chciałabym kupic sobie ze dwa biustonosze, ale nie wiem jaki rozm brac. W normalnych allesach rozmiarowka jest ciut wieksza
Ja mam pod biustem 102cm. Rozmiar stanika 85E


SURKA sliczna malutka!!!
__________________
Synek

Nie opuszcze az do smierci

Aparatka :
gora: 09. 2011
dol: 01. 2012

Dietkuje!!!
Marionette18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:54   #1353
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Buuu następna co rodzić nie chce to ile masz do szpitala od siebie??
Do tego w ktorym chce rodzic mam od siebie jakies 2.5-3godz komunikacja podmiejska i miejska,a samochodem ok.1godz. Ale samochodem mam opcje tylko wieczorem lub w nocy. A od znajomych mam jakies 15-20min,dlatego niedlugo zostane u nich na te kilka dni do 10.07,w razie jakby Gabi chciala szybciej wyjsc.

Zaliczylam dzis IP Wiem,jestem panikara,ale kapa mnie od rana tak napier***nicza,ze juz nie daje rady, szczegolnie kluje i boli jak chodze,do tego brzuch nonstop twardnieje i to nieprzyjemne uczucie,ze cos mi w nim mocno dretwieje... Zrobili ktg (drugie juz dzis), badanie ginekologiczne i nadal nic. Szyjka dluga,zamknieta. Mialam gadke o wywolywaniu porodu sn jakims wziernikiem jak przyjde 10 ale nie zamierzam sie i tak na to zgadzac. Powiedzieli ze te dolegliwosci mam bo ciaza jest duza i ze musze wytrzymac jeszcze troche
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 15:59   #1354
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
u nas przeniesc babcie do tescia . umalowac Wiktorii pokój i przeniesc ja pozniej u nas pomalowac i ustawic niby u nas nie duzo ale zamin przeniesie sie babcie tesc musi u siebie lazienke skaczyc a lazienka u niego kompletnie nie przygotowana bo nawet nie ma plyty dzielacej lazienki od kuchni . pozniej musi kafelki polozyc , zamontowac kabine do prysnica i kibelek zlewozmywak . zamontowac drzwi do lazienki . I dopiero moze babcie wprowadzac (babcia to tescia matka ja z nia juz tez dluzej nie wytrzymam )
oj to sporo ma do zrobienia u siebie, nasz fachowiec robił to w 1,5-2 tygodnie. Może niech twój tz pogada z nim, ze czas was nagli
Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Surka gratulacje!!!
Mała nie wygląda na malutką-jest idealna

A mnie tak zmogło, że wyprawiłam męża do pracy, a sama wcisnęłam się pod kocyk i sobie spałam. Czuję się teraz o niebo lepiej
Sprawdziłam jeszcze dzisiejsze wyniki krwi i moczu i są idealne Hemoglobina przez ostatni miesiąc mi nawet podskoczyła, choć i tak była wysoka

Idę nadrabiać-teraz na serio
za wyniki
Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Do tego w ktorym chce rodzic mam od siebie jakies 2.5-3godz komunikacja podmiejska i miejska,a samochodem ok.1godz. Ale samochodem mam opcje tylko wieczorem lub w nocy. A od znajomych mam jakies 15-20min,dlatego niedlugo zostane u nich na te kilka dni do 10.07,w razie jakby Gabi chciala szybciej wyjsc.

Zaliczylam dzis IP Wiem,jestem panikara,ale kapa mnie od rana tak napier***nicza,ze juz nie daje rady, szczegolnie kluje i boli jak chodze,do tego brzuch nonstop twardnieje i to nieprzyjemne uczucie,ze cos mi w nim mocno dretwieje... Zrobili ktg (drugie juz dzis), badanie ginekologiczne i nadal nic. Szyjka dluga,zamknieta. Mialam gadke o wywolywaniu porodu sn jakims wziernikiem jak przyjde 10 ale nie zamierzam sie i tak na to zgadzac. Powiedzieli ze te dolegliwosci mam bo ciaza jest duza i ze musze wytrzymac jeszcze troche
na tym etapie ciąży jak coś cię niepokoi to myślę, ze trzeba jechać na IP, teraz będziesz spokojniejsza, oby dolegliwości przeszły w postaci szybkiego porodu

a ja jeszcze nigdzie nie byłam dzisiaj, przygotowane wszystko dla małego i zaczyna mi się trochę nudzić. Jeszcze dwa tygodnie i fajnie by było żeby się urodził
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:01   #1355
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Tysia dla Tż

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
A mnie tak zmogło, że wyprawiłam męża do pracy, a sama wcisnęłam się pod kocyk i sobie spałam. Czuję się teraz o niebo lepiej
Sprawdziłam jeszcze dzisiejsze wyniki krwi i moczu i są idealne Hemoglobina przez ostatni miesiąc mi nawet podskoczyła, choć i tak była wysoka

Idę nadrabiać-teraz na serio
A ja nie potrafię spać w dzień, a dzisiaj tak mi tego było trzeba brawa za wyniki

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Do tego w ktorym chce rodzic mam od siebie jakies 2.5-3godz komunikacja podmiejska i miejska,a samochodem ok.1godz. Ale samochodem mam opcje tylko wieczorem lub w nocy. A od znajomych mam jakies 15-20min,dlatego niedlugo zostane u nich na te kilka dni do 10.07,w razie jakby Gabi chciala szybciej wyjsc.

Zaliczylam dzis IP Wiem,jestem panikara,ale kapa mnie od rana tak napier***nicza,ze juz nie daje rady, szczegolnie kluje i boli jak chodze,do tego brzuch nonstop twardnieje i to nieprzyjemne uczucie,ze cos mi w nim mocno dretwieje... Zrobili ktg (drugie juz dzis), badanie ginekologiczne i nadal nic. Szyjka dluga,zamknieta. Mialam gadke o wywolywaniu porodu sn jakims wziernikiem jak przyjde 10 ale nie zamierzam sie i tak na to zgadzac. Powiedzieli ze te dolegliwosci mam bo ciaza jest duza i ze musze wytrzymac jeszcze troche
A nie wywoływanie cewnikiem? bo tak mi się coś kojarzy no to rzeczywiście, lepiej u znajomych posiedzieć skoro dojazd taki problemowy

Edytowane przez sammi24
Czas edycji: 2013-07-01 o 16:05
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:02   #1356
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
a oto moja kluska

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jaki dziubek!

Ja poprasowałam wszystkie ciuszki na 56 cm
A teraz lecę robić obiad...

Przepraszam, że mało się udzielam, ale jakoś tak... nie wiem co pisać.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:05   #1357
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Przepraszam, że mało się udzielam, ale jakoś tak... nie wiem co pisać.


Patrzcie ją jaka nieśmiała się nagle zrobiła
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 16:06   #1358
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


Patrzcie ją jaka nieśmiała się nagle zrobiła


Kejt lepiej było napisać, że nie masz czasu albo że Ci się nie chce

Edytowane przez sammi24
Czas edycji: 2013-07-01 o 16:08
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:09   #1359
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Dobra, to ja się znowu muszę przemieścić

__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:11   #1360
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


Patrzcie ją jaka nieśmiała się nagle zrobiła
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:13   #1361
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Surka- gratulacje!!!! Malutka śliczna!

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
a mnie sie wlasnie przypomnialo, ze zaczynam dzis 40 tc!!!!!!!!!![COLOR="Silver"]


Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Apajat mi się naładował, tzn baterie więc wrzucam Wam tę kołyskę od teściów. Wymiary coś ok 40x90. Buja się na boki ale można to zablokować i jest sztywna. Jest na kółeczkach, które też można zablokować na sztywno. Nie ma materaca - pewnie ładniej by się prezentowała - ale Tż w tym całym wczorajszym "szczęściu" już nie ryzykował ponownego wyjścia z mieszkania do samochodu po niego Póki co łóżeczka nie wstawiamy, jak mały zacznie się podnosić to wtedy zrobimy cyk myk. Ogólnie to jesteśmy z Tż zachwyceni bo strasznie poręczna ta kołyska. W zasadzie kołysko-łóżeczko

I chciałam Wam jeszcze napisać, że mój mąż odczuwa ciśnienie . Jak wczoraj na tę kołyskę sobie położyłam przewijak sztywny to mówię do niego, że wygodnie mi będzie, na co on mi "no ale ja też małego będę przewijał". I to z takim wyrzutem, jakbym mu zabroniła w tym jednym zdaniu w sobotę leżymy rano w łóżku i Tż mówi, że w tym tygodniu to chyba trzeba będzie podokupywać resztę rzeczy co mówiłaś, parę flanelek, pampersy, zobaczyć te nawilżacze powietrza,... ja byłam w szoku, bo co jakiś czas mu napomknęłam o jakiejś pojedynczej rzeczy, a on to wszystko pamięta i mówił, że zasnąć nie mógł, bo myślał o mnie i dziecku, o pracy i ogólnie ciągle chodzi za mną i mnie przytula, mówi, że kocha (na co dzień kilka razy u nas pada to słowo ale teraz to jest jak nieraz u nas na wątku, tak słodkopierdząco do przesady ). No i przed rodzicami tak się fajnie mądrował, ja nie dałam rady nic powiedzieć, bo on wyjaśniał, że mały kopie o swoich porach, że po słodkim się przewala najbardziej, że to, że tamto śmiesznie Wam powiem. Ale i uroczo
Bardzo ładny ten bujaczek. Nie dziwię się że Cię nim kupili teściowie

Teraz może nadrobię zaległości
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 16:14   #1362
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Moja cora wrocila z przedszkola z obrazkiem malowanym wlasnorecznie na dzien mamy i taty. Mieli dzien abstrakcji i dziwne te kwiatki, ale prezent fajny (nie wiem czy sie zdjecie zal). A z tylu wierszyk i sie znow poryczalam jak przeczytalam: "Sa dwie osoby bardzo mi znane i calym sercem przeze mnie kochane. To dzieku Wam zyje i za to dzis dziekuje (...)
Wiedziec kazde z was musi, Moje serce nalezy do tatusia i mamusi" itd.
Mnie te hormony wykoncza!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
O Mela, ja w dniu porodu bylam na wystepach w przedszkolu, dali mi normalne duze krzeslo zamiast tego mikroskopijnego krzeslatka, wiec gorowalam nad wszystkimi, zewszad swietnie widoczna, i wylam i smarkalam przez godzine ze wzruszenia przez te hormony no komedia, maz nie wiedzial, gdzie oczy podziac, tusz mi splynal z rzes, nos czerwony, ogolnie obciach
A nerwowa tez ostatnio bylam na maksa... maz juz nie wyrabial ze mna.
Tak ze widac, ze Twoj dzien sie zbliza, babiszonie
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
pochwałę się tylko , że Lilka jest już z nami. poród sn i waży 2300. ją jeszcze jestem na sali porodowej, a mała zabrali na lampy, bo jest jeszcze za malutka


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
a oto moja kluska

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
OMG, jaka slodzinka malenka !!! cudna buziunia drobna Kciukuje, zeby szybko Ci ja oddali, Kochana!!!
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:21   #1363
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
oj to sporo ma do zrobienia u siebie, nasz fachowiec robił to w 1,5-2 tygodnie. Może niech twój tz pogada z nim, ze czas was nagli
kochaniutka nawet jego partnerka siedziala i rozmawiala z nim ja tez siadlam i rozmawialam tz tez i du..a z tego Tesciowa rozmawiala tez i powiedzial ze do konca czerwca bedzie to skaczone (i widzisz sama ) (Tesciwa miesiac temu rozmawiala z nim )

ja juz siedze i wyje chyba mi juz hormony szaleja znowu
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:26   #1364
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
kochaniutka nawet jego partnerka siedziala i rozmawiala z nim ja tez siadlam i rozmawialam tz tez i du..a z tego Tesciowa rozmawiala tez i powiedzial ze do konca czerwca bedzie to skaczone (i widzisz sama ) (Tesciwa miesiac temu rozmawiala z nim )

ja juz siedze i wyje chyba mi juz hormony szaleja znowu
o jejku przytulam, szkoda, ze musisz się przez to denerwować na końcówce, oby jednak teściu wziął się ostro do roboty

cały dzień coś jem dzisiaj już jestem pełna a jeszcze inkę z wafelkiem wciągam, coś bym porobiła ale nie wiem co chyba na jakiś spacer pójdę
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:30   #1365
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Dodalam Lilo do Klubu wszystkie foteczki, ktore ladowalam na Forum.
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:32   #1366
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
o jejku przytulam, szkoda, ze musisz się przez to denerwować na końcówce, oby jednak teściu wziął się ostro do roboty

cały dzień coś jem dzisiaj już jestem pełna a jeszcze inkę z wafelkiem wciągam, coś bym porobiła ale nie wiem co chyba na jakiś spacer pójdę
mialam nadzieje ze sie ruszy po ostatniej rozmowie jak Tesciowi powiedzialam ze lekarka mi daje miesiac i ze kazda lekarka jest pewna ze urodze wczesniej a tu lipa
szkoda gadac

sorki dziewczyny ale juz nie moglam wytrzymac
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2013-07-01 o 16:33
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:36   #1367
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

od rana chodze i wyje
najpierw w klubie przy Trudnych sprawach En
potem przez Tzta
potem przy obrazku i wierszyku z laurki od córki Meli
a teraz sie wzruszylam przy zdjeciu córeczki Surki
mam juz głowe jak po jakims boksowaniu

bez ciazy bym sie zastanawiała czy czasem pscyhologa nie porzebuje ale w tym stanie to chyba nie ma tragedi co?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
mialam nadzieje ze sie ruszy po ostatniej rozmowie jak Tesciowi powiedzialam ze lekarka mi daje miesiac i ze kazda lekarka jest pewna ze urodze wczesniej a tu lipa
szkoda gadac

sorki dziewczyny ale juz nie moglam wytrzymac
oj rozumiem ten problem doskonale
tylko u mnie tak pracował Tzt a nie teściu, ile nerwow poszło
i nic nie poradze Ci na to niestety...

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Dodalam Lilo do Klubu wszystkie foteczki, ktore ladowalam na Forum.
juz pedze sie powzruszać, powzdychac i powytrzeszczać oczka na piękności
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:37   #1368
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Witajcie mamusie,
rzadko do Was zaglądam, bo trochę nie mam czasu. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom i życzę cierpliwości pozostałym

U mnie zaczął się 34tc. Dzisiaj wypadła ze mnie spora ilość (około łyżka) gęstego, zbitego śluzu (coś jak białko kurze), w kolorze biało-przezroczystym i zastanawiam się czy to nie czop śluzowy? Wiem, że trochę za wcześnie więc pytam czy to może być to?
Maleństwo się wierci niesamowicie

No i zaczął się lipiec, teraz to nam się wysypie dzieciaczków
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:37   #1369
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
od rana chodze i wyje
najpierw w klubie przy Trudnych sprawach En
potem przez Tzta
potem przy obrazku i wierszyku z laurki od córki Meli
a teraz sie wzruszylam przy zdjeciu córeczki Surki
mam juz głowe jak po jakims boksowaniu

bez ciazy bym sie zastanawiała czy czasem pscyhologa nie porzebuje ale w tym stanie to chyba nie ma tragedi co?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------


oj rozumiem ten problem doskonale
tylko u mnie tak pracował Tzt a nie teściu, ile nerwow poszło
i nic nie poradze Ci na to niestety...

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------


juz pedze sie powzruszać, powzdychac i powytrzeszczać oczka na piękności

o to widze ze dzisiaj we dwie wyjemy caly dzien . co jest
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-01, 16:39   #1370
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Z nadrabiania:
Enlevee - a jakiegoś sweterka za tyłek nie masz? Bo ja oprócz szlafroka zapakowałam do torby takowy Jak nie masz to Ci pożyczę
Domciątko gratuluję donoszonej i zanoszonej Sary
Kathe brawa za 40 tydzień!
Katarzynkajg - z jedzeniowych rzeczy zapakowałam biszkopty, herbatniki i sok jabłkowy. Myślę, że styknie na mały głód Liczę na to, że TŻ będzie mnie poza tym trochę dokarmiał A jak nie będzie chciał to będę do Ciebie dzwoniła-masz tak blisko do szpitala przecież

A co do sprawy na allegro-napisz dziewczynie, że albo zwraca kasę albo wystawiasz jej negatywa
Ewusia trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do domku
Strawberry- witaj ponownie A TŻ powiedz, że Ty tu niemalże na korepetycjach jesteś Ja swojemu zawsze mówię, że ja nie plotkuję-ja zdobywam wiedzę No i przecież nie kłamię
Tweedle brawa za sobotnie zakupy I nie gryź ludzi, bo nieładnie
Ita tym lekarzom to na łeb padło Niech sobie sam pracuje
Paulinka to trzymam kciuki już dziś za jutrzejsze KTG
Oliath nie dziwię się, że jesteś dumna z Izy! Brawa dla Ciebie za wychowanie takiej mądrej dziewczyny
Mela Twoja córcia też jest przewspaniała

Edytowane przez Neni1984
Czas edycji: 2013-07-01 o 16:45
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:40   #1371
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Asiunia1230 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie,
rzadko do Was zaglądam, bo trochę nie mam czasu. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom i życzę cierpliwości pozostałym

U mnie zaczął się 34tc. Dzisiaj wypadła ze mnie spora ilość (około łyżka) gęstego, zbitego śluzu (coś jak białko kurze), w kolorze biało-przezroczystym i zastanawiam się czy to nie czop śluzowy? Wiem, że trochę za wcześnie więc pytam czy to może być to?
Maleństwo się wierci niesamowicie

No i zaczął się lipiec, teraz to nam się wysypie dzieciaczków
czop nie musi od razu zwiastowac natychmastowego porodu moze bedzie odchodzil powoli
Anulce tez chyba odeszedl czop a nadal nie rodzi
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:44   #1372
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
o to widze ze dzisiaj we dwie wyjemy caly dzien . co jest
ciąża
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:45   #1373
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość
Aaa! Witam się w 38 tygodniu
klask i:

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
o to widze ze dzisiaj we dwie wyjemy caly dzien . co jest
Nie same. Ja dzisiaj chyba pogryzę tż! Mam focha na niego
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:46   #1374
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
czop nie musi od razu zwiastowac natychmastowego porodu moze bedzie odchodzil powoli
Anulce tez chyba odeszedl czop a nadal nie rodzi
Słyszałam, że może odejść nawet na 2 tygodnie przed porodem. Jednakże poród w 36tc to trochę wcześnie...
Chyba, że to coś innego. Choć tak naprawdę nigdy wcześniej "coś takiego" ze mnie nie wypadło
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:50   #1375
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Asiunia1230 Pokaż wiadomość
Witajcie mamusie,
rzadko do Was zaglądam, bo trochę nie mam czasu. Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom i życzę cierpliwości pozostałym

U mnie zaczął się 34tc. Dzisiaj wypadła ze mnie spora ilość (około łyżka) gęstego, zbitego śluzu (coś jak białko kurze), w kolorze biało-przezroczystym i zastanawiam się czy to nie czop śluzowy? Wiem, że trochę za wcześnie więc pytam czy to może być to?
Maleństwo się wierci niesamowicie

No i zaczął się lipiec, teraz to nam się wysypie dzieciaczków
To może być czop. Od odejścia czopa jednak może minąć spokojnie i dwa tygodnie, ale lepiej się oszczędzaj, bo skarżyłaś się też ostatnio na bóle brzucha. Mąż zaczął pomagać? Nie możesz wszystkiego teraz brac na siebie. Jak wynik matury?
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:52   #1376
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.18

Szkoda ze do klubu z apki nie moge wejsc a normalnie z tel to mi sie nie chce.

Ja juz nie wiem czy mam kryzys ciazowo-hornonalny, kryzys zwiazku (pewnie tez) czy kryzys dziada. Aczkolwuek pismarowalam mascia z apteki i go nie czuje (taki plus)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

Oli tak sobie mysle ze poki mam luteine to porod mi nie grozi. 11 lipca wizyta to moze bedzie kazal odstawiac.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:53   #1377
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Skylie, Mela, Barbara idziemy sie nachlać co?? ja mysle ze tego nam teraz potrzeba, potem niezle kazanko dla Tztów i by było gicior
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:56   #1378
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Skylie, Mela, Barbara idziemy sie nachlać co?? ja mysle ze tego nam teraz potrzeba, potem niezle kazanko dla Tztów i by było gicior
oj to chyba nam by pomoglo
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 16:58   #1379
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Raptowna gratuluję!!!!
Surka gratuluję!!! Ślicznotka z Niej
!!!
Dużo zdrówka dziewczyny

kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-01, 17:00   #1380
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Skurcze łapią,czop odchodzi..Tu szykuje się porodzik!Mamusie VII-VIII 2013,cz.1

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


Patrzcie ją jaka nieśmiała się nagle zrobiła
Ja zawsze nieśmiała :P

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość


Kejt lepiej było napisać, że nie masz czasu albo że Ci się nie chce
Chce mi się, tylko jakiś kryzys... motorek w dupci owszem, sprzątam ciągle, piorę, jem i prasuję.
Łydka mnie boli po tym porannym skurczu i boję się jutrzejszej wizyty u prof. w sprawie porodu...
Tak chciałabym wyłudzić u nich usg... z drugiej strony nie mogę powiedzieć, że Fi jest niemierzony na usg, bo prof. i mój dr to znajomi...

Powinnyśmy mieć w klubie temat "co Cię wk***ia?" :P
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.