Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-08, 14:58   #2131
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Ale z tą nauczycielką wszystkie klasy mają problemy. Szkoda tylko, że my na tym cierpimy, bo ja się prawie nic na jej lekcjach nie uczę. Żenada, że trzymają kogoś takiego w szkole, a dyrektorka zwolniła nam w tym roku nauczyciela, za którym dosłownie wszyscy płakaliśmy na zakończeniu, bo był tak wspaniały.
a czemu go zwolniła?
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 16:45   #2132
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
a czemu go zwolniła?
Śmieci dla szkoły zdrożały, więc cięcie kosztów było. Dostało się wszystkim nauczycielom, który nie byli mianowani.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:14   #2133
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

To jest właśnie największy bezsens, że zwalniani są dobrzy nauczyciele, a Ci co nie potrafią uczyć zostają. Według mnie dyrekcja powinna zrobić przed zwolnieniem nauczyciela wsród uczniów taką anonimową ankietę, kto według nich nie potrafi uczyć, a który nauczyciel uczy dobrze, ale nie ... oni zawsze sobie tam w pokojach nauczycielskich dogadzają i dyrekcja najczęściej zostawia tych nauczycieli, których lubią. Tak mi się przynajmniej zdaje...
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:26   #2134
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
To jest właśnie największy bezsens, że zwalniani są dobrzy nauczyciele, a Ci co nie potrafią uczyć zostają. Według mnie dyrekcja powinna zrobić przed zwolnieniem nauczyciela wsród uczniów taką anonimową ankietę, kto według nich nie potrafi uczyć, a który nauczyciel uczy dobrze, ale nie ... oni zawsze sobie tam w pokojach nauczycielskich dogadzają i dyrekcja najczęściej zostawia tych nauczycieli, których lubią. Tak mi się przynajmniej zdaje...
To samo jest u mnie w mieście... Dwie bardzo dobre nauczycielki od chemii i fizyki dobijają się o pracę w mojej szkole od lat i nikt ich nie chce przyjąć, mimo, że etat jest Trzymają nędzną nauczycielkę od chemii (jest bardzo fajna, ale nie potrafi nauczyć) i totalnie nieuczącą nauczycielkę od fizyki
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:38   #2135
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
To jest właśnie największy bezsens, że zwalniani są dobrzy nauczyciele, a Ci co nie potrafią uczyć zostają. Według mnie dyrekcja powinna zrobić przed zwolnieniem nauczyciela wsród uczniów taką anonimową ankietę, kto według nich nie potrafi uczyć, a który nauczyciel uczy dobrze, ale nie ... oni zawsze sobie tam w pokojach nauczycielskich dogadzają i dyrekcja najczęściej zostawia tych nauczycieli, których lubią. Tak mi się przynajmniej zdaje...
Coś w tym jest. U nas w gimbazie wywalili świetnego nauczyciel historii, opowiadał z pasja widać, że to kocha. No ale miał kilka drobnych wad poszalał sobie trochę w młodości i grał w zespole metalowym, czasem zdarzało mu się o tych młodzieńczych latach opowiadać. Chociaż też nie o wszystkim. No ale dyrektorka go za to nie lubiła, zatrudniłam go w akcie desperacji bo potrzebowała kogoś na zastępstwo. Pouczył jeszcze później rok i go zwolniła. A nauczycielka której cała szkoła nienawidziła uczy sobie dalej. Nic, że my się na nią skarżyliśmy. Dyrektorka ją lubi to zostaje
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 21:59   #2136
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. U nas w gimbazie wywalili świetnego nauczyciel historii, opowiadał z pasja widać, że to kocha. No ale miał kilka drobnych wad poszalał sobie trochę w młodości i grał w zespole metalowym, czasem zdarzało mu się o tych młodzieńczych latach opowiadać. Chociaż też nie o wszystkim. No ale dyrektorka go za to nie lubiła, zatrudniłam go w akcie desperacji bo potrzebowała kogoś na zastępstwo. Pouczył jeszcze później rok i go zwolniła. A nauczycielka której cała szkoła nienawidziła uczy sobie dalej. Nic, że my się na nią skarżyliśmy. Dyrektorka ją lubi to zostaje
to nie jest wada ja osobiście słucham rocka i metalu i jakąś nie sądzę, żeby słuchanie tego gatunku muzyki wpływało źle na człowieka. Co prawda glanów nie noszę, ale słucham tej muzyki, bo ją lubię. Mam wielu znajomych, którzy grają w zespołach metalowych i nie są wadliwi Co do reszty się zgodzę, bo jak kogoś dyrektorka lubi, bo sobie z tym kimś przy kawusi plotkuje to nie ważne czy nauczyciel dobrze uczy, lubi uczyć, potrafi uczyć i jest nauczycielem z powołania - po prostu go zostawia, żeby móc z kim kawusie popijać i gadać o dupie Maryni. Właśnie przez takie podejście coraz więcej prawdziwych nauczycieli jest bezrobotnych, bo wiadomo jesli nauczyciel potrafi uczyć to znaczy, że jest stanowczy i inteligenty i jest w stanie nawet wejść w dyskusję z dyrektorką, a dyrektorki/dyrektorzy zazwyczaj uważają się za nie wiadomo kogo i nie wolno z nimi dyskutować, bo przecież oni tutaj rządzą. Dochodzi więc do tego, że niepotrafiący uczyć nauczyciele dalej uczą, a nauczyciele z powołania są bezrobotni.


I tak na koniec dodam takiego nawet w temacie kwejka http://kwejk.pl/obrazek/1848104/szkola.html
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 22:15   #2137
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
I tak na koniec dodam takiego nawet w temacie kwejka http://kwejk.pl/obrazek/1848104/szkola.html
Genialny kwejk

Kupiłam sobie właśnie rozjaśniacz w sprayu z Joanny i boję się go użyć.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-08, 23:22   #2138
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Genialny kwejk

Kupiłam sobie właśnie rozjaśniacz w sprayu z Joanny i boję się go użyć.
Jak ja się bałam użyć rozjaśniacza... I słusznie Włosy mi się łamią przy zwykłym związaniu gumką...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 23:23   #2139
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
To jest właśnie największy bezsens, że zwalniani są dobrzy nauczyciele, a Ci co nie potrafią uczyć zostają. Według mnie dyrekcja powinna zrobić przed zwolnieniem nauczyciela wsród uczniów taką anonimową ankietę, kto według nich nie potrafi uczyć, a który nauczyciel uczy dobrze, ale nie ... oni zawsze sobie tam w pokojach nauczycielskich dogadzają i dyrekcja najczęściej zostawia tych nauczycieli, których lubią. Tak mi się przynajmniej zdaje...
Może bali się, że uczniowie wybiorą bardziej "lajtowego" nauczyciela, a nie tego, który ciśnie, żeby uczniowie dużo umieli. Dla mnie w sytuacji kiedy zwalniają nauczyciela z racji redukcji etatów powinni się skonsultować z uczniami.
Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
to nie jest wada ja osobiście słucham rocka i metalu i jakąś nie sądzę, żeby słuchanie tego gatunku muzyki wpływało źle na człowieka. Co prawda glanów nie noszę, ale słucham tej muzyki, bo ją lubię. Mam wielu znajomych, którzy grają w zespołach metalowych i nie są wadliwi
Też mnie zawsze dziwiło, że metal tak wielu osobom kojarzy się ze złem wcielonym. Jakby był tylko o satanizmie, a główną atrakcją na wszystkich koncertach byłoby darcie Biblii.
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 00:41   #2140
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Też mnie zawsze dziwiło, że metal tak wielu osobom kojarzy się ze złem wcielonym. Jakby był tylko o satanizmie, a główną atrakcją na wszystkich koncertach byłoby darcie Biblii.
Mam kolegę, który mnie niesamowicie nielubi, odkąd zobaczył mnie w glanach i dowiedział się, że słucham metalu. A jak jeszcze doszła do niego wiadomość, że nie jestem wierząca, to w ogóle zaczął mówić, że jestem pomiotem szatana.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 01:33   #2141
mc266
Zakorzenienie
 
Avatar mc266
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 479
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

U mnie w gimnazjum to większość osób naśmiewała się z metalu i uważała, że to nie jest muzyka
__________________

mc266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 02:25   #2142
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

o gustach (w tym muzyce) przecież się nei dyskutuje i każdy słucha/czyta/ogląda/robi to co mu się podoba i co chce robić
ja kocham rap i nie wyobrażam sobie życia bez niego i leci on u mnie 24/7 czy w domu, czy gdzieś poza, wszędzie zawsze otaczam się muzą
ale rap to też niekoniecznie to, za co biorą go ludzie...
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 13:41   #2143
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Chodziło mi o to, że to była wada zdaniem dyrektorki. Ja co prawda nie lubię takiej muzyki ale jego kawałków zdarzało mi się słuchać

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
o gustach (w tym muzyce) przecież się nei dyskutuje i każdy słucha/czyta/ogląda/robi to co mu się podoba i co chce robić
ja kocham rap i nie wyobrażam sobie życia bez niego i leci on u mnie 24/7 czy w domu, czy gdzieś poza, wszędzie zawsze otaczam się muzą
ale rap to też niekoniecznie to, za co biorą go ludzie...
To prawda ostatnio gadam z koleżanką o MHHF i przychodzi do nas druga i pyta o czy gadamy no to my, że o rapie i MHHF a ona a no spoko i takie oczy na mnie Magda!Ty też tego słuchasz?;o Nie no jak ktoś lubi bezsensowne gadanie do mikrofonu to spoko.

Edytowane przez M a d z i o s z e k
Czas edycji: 2013-07-09 o 13:45
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 13:46   #2144
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Mam kolegę, który mnie niesamowicie nielubi, odkąd zobaczył mnie w glanach i dowiedział się, że słucham metalu. A jak jeszcze doszła do niego wiadomość, że nie jestem wierząca, to w ogóle zaczął mówić, że jestem pomiotem szatana.
nosisz glany ? ale tak na co dzień nosisz (ciągle) czy też zakładasz inne buty ?
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:57   #2145
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
Też mnie zawsze dziwiło, że metal tak wielu osobom kojarzy się ze złem wcielonym. Jakby był tylko o satanizmie, a główną atrakcją na wszystkich koncertach byłoby darcie Biblii.
Typowy stereotyp ludzi ograniczonych umysłowo głównie komunistycznymi wpływami i zamknięciem się na coś odstającego od reszty.

Cytat:
Napisane przez mc266 Pokaż wiadomość
U mnie w gimnazjum to większość osób naśmiewała się z metalu i uważała, że to nie jest muzyka
Bo tak zawsze było. Jesteś metalem = jesteś satanistą, idiotą, brudasem, ćpunem, staczasz się i jesteś podczłowiekiem. Dopiero niedawno zaczęło się to W MIARĘ zmieniać. Ludzie (głównie w naszym wieku) są bardziej tolerancyjni niż jeszcze 10 lat temu. I z jednej strony mnie to cieszy, bo nie muszę już wszystkim tłumaczyć, że na koncertach metalowych wcale nie ćpam i nie zalewam się w trupa a z drugiej strony wkurza, bo jakaś dziwna moda na metal ostatnio zapanowała. Gówniarze nie mający pojęcia czym tak na prawdę jest ta muzyka zaczynają się lansować z koszulkami Metalliki i myślą, że wyglądają groźnie. Wkurza mnie to, bo kreują wizerunek: metal=bunt, zło, coś, żeby się pochwalić przed znajomymi. Na szczęście takich dzieciaczków nie jest tak dużo, a na koncertach jeszcze mniej (prawie wcale )
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 16:36   #2146
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
a z drugiej strony wkurza, bo jakaś dziwna moda na metal ostatnio zapanowała. Gówniarze nie mający pojęcia czym tak na prawdę jest ta muzyka zaczynają się lansować z koszulkami Metalliki i myślą, że wyglądają groźnie. Wkurza mnie to, bo kreują wizerunek: metal=bunt, zło, coś, żeby się pochwalić przed znajomymi. Na szczęście takich dzieciaczków nie jest tak dużo, a na koncertach jeszcze mniej (prawie wcale )
U nas też są takie głupie kindery, co myślą, że gdy założą koszulkę jakiegoś metalowego zespołu i glany to cała szkoła będzie się ich bać, zawsze z takich największą bekę miałam. Albo koleś z 6 klasy podstawówki (chodził ze mną na prywatny angielski), robił z siebie metala, bo nosił torbę z Nirvany, szkoda tylko, że Nirvana to grunge Ogółem denerwujące są takie dzieciaki, które krzyczą "Slayer ku*wa!" a nie potrafią wymienić 5 tytułów piosenek tego zespołu
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:03   #2147
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
U nas też są takie głupie kindery, co myślą, że gdy założą koszulkę jakiegoś metalowego zespołu i glany to cała szkoła będzie się ich bać, zawsze z takich największą bekę miałam. Albo koleś z 6 klasy podstawówki (chodził ze mną na prywatny angielski), robił z siebie metala, bo nosił torbę z Nirvany, szkoda tylko, że Nirvana to grunge Ogółem denerwujące są takie dzieciaki, które krzyczą "Slayer ku*wa!" a nie potrafią wymienić 5 tytułów piosenek tego zespołu
To jest cholernie dziecinne, ale przejdzie im po jakimś czasie. Też kiedyś myślałam, że jak pokażę się w glanach, to będę uznawana za buntowniczkę. No cóż, nie tędy droga. Tą muzykę ma się w sercu (jak i każdą), niekoniecznie trzeba to na zewnątrz pokazywać
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:23   #2148
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
nosisz glany ? ale tak na co dzień nosisz (ciągle) czy też zakładasz inne buty ?
Glany noszę tylko zimą, bo wtedy mogę bez oporów iść po wszystkim i nie bać się, że pobrudzę buty No i na koncerty. Ale tak na co dzień, to wolę chodzić w trampkach, bo są jednak lżejsze i staruszki na mój widok nie robią znaku krzyża, z czym też się spotkałam. Co w sumie jest żałosne, bo na czarno nie chodzę, pentagramu na czole nie mam, a ludzie na widok glanów (nie daj Boże jeszcze koszulka z mhocznym zespołem!) uciekają.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:35   #2149
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
To prawda ostatnio gadam z koleżanką o MHHF i przychodzi do nas druga i pyta o czy gadamy no to my, że o rapie i MHHF a ona a no spoko i takie oczy na mnie Magda!Ty też tego słuchasz?;o Nie no jak ktoś lubi bezsensowne gadanie do mikrofonu to spoko.
omg
porazka...
ja np czasem popierdzielam w dresach i w kapturze, ot los
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 17:50   #2150
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
To jest cholernie dziecinne, ale przejdzie im po jakimś czasie. Też kiedyś myślałam, że jak pokażę się w glanach, to będę uznawana za buntowniczkę. No cóż, nie tędy droga. Tą muzykę ma się w sercu (jak i każdą), niekoniecznie trzeba to na zewnątrz pokazywać
ja właśnie tak mam, że metal i rock mam w sercu, nie koniecznie muszę to pokazywać. Jestem jedyna taka na świecie (drugiej mnie nie będzie ) i jestem sobą Nie będę słuchać czegoś innego, bo jest modne - będę słuchać to, co mi się podoba, czyli metal i rock

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Glany noszę tylko zimą, bo wtedy mogę bez oporów iść po wszystkim i nie bać się, że pobrudzę buty No i na koncerty. Ale tak na co dzień, to wolę chodzić w trampkach, bo są jednak lżejsze i staruszki na mój widok nie robią znaku krzyża, z czym też się spotkałam. Co w sumie jest żałosne, bo na czarno nie chodzę, pentagramu na czole nie mam, a ludzie na widok glanów (nie daj Boże jeszcze koszulka z mhocznym zespołem!) uciekają.
A jakieś inne buty oprócz trampek zakładasz czy raczej nie interesujesz się noszeniem butów modnych w różnych sezonach ?
Mohery są właśnie najgorsze. Uważają się za takie, co to Boga wielbią i postępują tak jak on nakazuje, a młodej osoby w glanach nie tolerują. Być może niektóre z was stąd nie wierzą w Boga, ja wierzę i sądzę, że jeśli te starsze panie, które non stop chodzą do kościoła i sądzą, że zachowują się na wzór Boga to powinny tolerować osoby które np. w glanach chodzą. Przecież Bóg kocha wszystkich, czyż nie ?
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 17:55   #2151
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

jam ateistka
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:00   #2152
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
jam ateistka

no to Ty patrzysz na to inaczej ale jakby spojrzeć z perspektywy takiego moherka, który chodzi ciągle do kościoła, wie, że Bóg kocha wszystkich i chce postępować na jego wzór... dziwna ta logika moherów ale spoko
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:02   #2153
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Reve ja nie patrzę na to inaczej, ja po prostu na to zlewam
ale znam myślenie moherów, bo moja babcia chciała mnie zabić jak nie poszłam do bierzmo
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:08   #2154
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
A jakieś inne buty oprócz trampek zakładasz czy raczej nie interesujesz się noszeniem butów modnych w różnych sezonach ?
Mohery są właśnie najgorsze. Uważają się za takie, co to Boga wielbią i postępują tak jak on nakazuje, a młodej osoby w glanach nie tolerują. Być może niektóre z was stąd nie wierzą w Boga, ja wierzę i sądzę, że jeśli te starsze panie, które non stop chodzą do kościoła i sądzą, że zachowują się na wzór Boga to powinny tolerować osoby które np. w glanach chodzą. Przecież Bóg kocha wszystkich, czyż nie ?
Posiadam również buty do biegania, dwie pary sandałów i za małe obcasy, które męczę na szkolne uroczystości. Nie lubię kupować butów, bo wszystkie są na mnie za duże/za małe i większość mi się nie podoba, więc moja szafa jest w nie uboga
Mam w klasie kolegę, który jest wierzący, a jest tak niesamowicie nietolerancyjny wobec innych np. gejów/lesbijek, który tak nachalnie "szerzy wiarę", że czasami nie mogę uwierzyć w to, że tacy ludzie śmią nazywać się chrześcijanami.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 19:56   #2155
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Reve ja nie patrzę na to inaczej, ja po prostu na to zlewam
ale znam myślenie moherów, bo moja babcia chciała mnie zabić jak nie poszłam do bierzmo
moja babcia (również moherowa) zrobiła mi awanturę o to, że w środę dnia powszedniego (nie było w tym dniu żadnego święta kościelnego) nie chciałam iść do kościoła. Zaczęła jakieś fochy i głupie kłótnie robić, że zamiast iść do kościoła poszłam z koleżanką na rolkach pojeździć. No sorry, miałam wtedy wakacje i miałam prawo robić co chcę.

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Posiadam również buty do biegania, dwie pary sandałów i za małe obcasy, które męczę na szkolne uroczystości. Nie lubię kupować butów, bo wszystkie są na mnie za duże/za małe i większość mi się nie podoba, więc moja szafa jest w nie uboga
Mam w klasie kolegę, który jest wierzący, a jest tak niesamowicie nietolerancyjny wobec innych np. gejów/lesbijek, który tak nachalnie "szerzy wiarę", że czasami nie mogę uwierzyć w to, że tacy ludzie śmią nazywać się chrześcijanami.
Chodzi mi głównie o to, że chciałabym nosić glany, ale lubię też modne buty, żeby nie było potem, że tylko udaję metala, bo chodzę w glanach tylko czasem, dlatego na razie wstrzymałam się z ich kupnem.
No bo to tak jest, że ludzie mówią, jacy to wierzący nie są, ale innych już nie tolerują i pomimo że kogoś nie znają to oceniają.
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:00   #2156
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Co do wiary - zgadzam się w stu procentach! Dziwią mnie i jednocześnie bawią ludzie, którzy uważają się za katolików, a wyzywają ludzi o nieco odmiennym sposobie bycia.. Śmieszne to jest i jednocześnie żałosne. Bóg kocha wszystkich ludzi, bez względu na to, czy są wierzący, czy nie, czy są homo czy hetero. Jego miłość jest nieograniczona i dziwne, że moherki tak często lubią to powtarzać a jakoś w życiu nie stosują hehe

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Chodzi mi głównie o to, że chciałabym nosić glany, ale lubię też modne buty, żeby nie było potem, że tylko udaję metala, bo chodzę w glanach tylko czasem, dlatego na razie wstrzymałam się z ich kupnem.
No bo to tak jest, że ludzie mówią, jacy to wierzący nie są, ale innych już nie tolerują i pomimo że kogoś nie znają to oceniają.
Ja mam glany i chodzę w nich głównie na koncerty i przez zimę Na ogół chodzę w trampkach, w lato w sandałach.
Moim zdaniem jeśli chcesz kupić, to kupuj. Nikt nie powinien mieć wpływu na twoje decyzje w tej kwestii
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:04   #2157
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

ciężki temat podjęłyście
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:19   #2158
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
ciężki temat podjęłyście
Wakacyjne rozkminy
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:21   #2159
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Co do wiary - zgadzam się w stu procentach! Dziwią mnie i jednocześnie bawią ludzie, którzy uważają się za katolików, a wyzywają ludzi o nieco odmiennym sposobie bycia.. Śmieszne to jest i jednocześnie żałosne. Bóg kocha wszystkich ludzi, bez względu na to, czy są wierzący, czy nie, czy są homo czy hetero. Jego miłość jest nieograniczona i dziwne, że moherki tak często lubią to powtarzać a jakoś w życiu nie stosują hehe

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------



Ja mam glany i chodzę w nich głównie na koncerty i przez zimę Na ogół chodzę w trampkach, w lato w sandałach.
Moim zdaniem jeśli chcesz kupić, to kupuj. Nikt nie powinien mieć wpływu na twoje decyzje w tej kwestii
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią - Bóg kocha wszystkich, a nie tylko zdrowych i wierzących. Mohery to w ogóle lubią wszystko kręcić. Twierdzą, że kochają i innych ludzi, a do krytykowania ateistów, satanistów i innowierców są pierwsze. Skoro Bóg kocha wszystkich to wszystkich, więc to nie ich interes kto w jakiej religii siedzi.

Chciałam je sobie kupić, chociażby na koncerty, ale boję się by potem nie było, że udaję jakiegoś metalowca, bo na koncerty idę w glanach, a do szkoły lecę w balerinkach. Tak BTW ile dałaś za swoje glany ?


Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
ciężki temat podjęłyście
ktoś musi, o wszystkim da się rozmawiać
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:27   #2160
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Chciałam je sobie kupić, chociażby na koncerty, ale boję się by potem nie było, że udaję jakiegoś metalowca, bo na koncerty idę w glanach, a do szkoły lecę w balerinkach.
Nie wiem, jakich masz znajomych, ale tak pomyśleliby tylko frajerzy Na koncert glany obowiązkowo, a na co dzień wcale w nich nie trzeba biegać i nikomu nic do tego.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.