Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 07:49   #2011
Beata_Batumi
Zadomowienie
 
Avatar Beata_Batumi
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Konstancin- Jeziorna
Wiadomości: 1 873
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Hej,

ja biorę od ubiegłej niedzieli czyli od 30.06, 20 mg dziennie, wczoraj zauważyłam poprawę- cały dzień w pracy się nie świeciłam- obyło sie bez chusteczek matujących i pudrowania! Jupi!
__________________


Lilianka już z nami!
http://www.suwaczki.com/tickers/ijpbjw4zsby4rlk8.png
Beata_Batumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 08:12   #2012
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Właśnie łykam pierwszą dawkę Akne - moja dawka to 40 mg dziennie. Trochę się boję
Pierwsza tabletka najgorsza
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 18:18   #2013
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Pierwsza tabletka najgorsza
Zdecydowanie. Najwięcej nerwów i wątpliwości. Jak dzisiaj rano się obudziłam to wypatrywałam skutków ubocznych, ale jak na razie nie mam ochoty popełnić samobójstwa ani nie jestem wysuszona na wiór.
Swoją drogą, te tabletki trzeba przyjmować o tej samej porze? Jeżeli np. wczoraj wzięłam ją o 22 to mogę ją przyjąć wcześniej? Bo w recepcie nie ma nic na ten temat.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:07   #2014
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Zdecydowanie. Najwięcej nerwów i wątpliwości. Jak dzisiaj rano się obudziłam to wypatrywałam skutków ubocznych, ale jak na razie nie mam ochoty popełnić samobójstwa ani nie jestem wysuszona na wiór.
Swoją drogą, te tabletki trzeba przyjmować o tej samej porze? Jeżeli np. wczoraj wzięłam ją o 22 to mogę ją przyjąć wcześniej? Bo w recepcie nie ma nic na ten temat.
nie trzeba przyjmować o tej samej porze bo izo to nie antybiotyk chociaż ja starałam się łykać tabletki o tej samej godzinie.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 14:07   #2015
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witam można dołaczyć? Własnie wróciłem od dermatologa póki co mam ulotkę o izoteku, którą ostro studiuję. Czytałem pobieżnie niektórych osób wypowiedzi i się trochę boję [łysienie, goszmary lęki światłowstręt i inne] pytałem się lekarki o to ona stwierdziła że prócz suchości ust i powiek nie bedzie nic innego ok spokojnie, mówiła tez coś jeszcze że to jest napewno bardziej skuteczne w moim przypadku niż maści i inne tego typu no i tansze bo coś koło 80/mies.
Umówiłem się z nią na 18 dziś jeszcze więc może ktoś podsunąć stad. pytania o jakie mógłbym zapytać?

BTW mówiła że przy mojej wadze okres dawkowania to jakieś 9 miesięcy do roku. To chyba długo jest co nie? :P
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 19:01   #2016
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Witam można dołaczyć? Własnie wróciłem od dermatologa póki co mam ulotkę o izoteku, którą ostro studiuję. Czytałem pobieżnie niektórych osób wypowiedzi i się trochę boję [łysienie, goszmary lęki światłowstręt i inne] pytałem się lekarki o to ona stwierdziła że prócz suchości ust i powiek nie bedzie nic innego ok spokojnie, mówiła tez coś jeszcze że to jest napewno bardziej skuteczne w moim przypadku niż maści i inne tego typu no i tansze bo coś koło 80/mies.
Umówiłem się z nią na 18 dziś jeszcze więc może ktoś podsunąć stad. pytania o jakie mógłbym zapytać?

BTW mówiła że przy mojej wadze okres dawkowania to jakieś 9 miesięcy do roku. To chyba długo jest co nie? :P
a skąd ona może Ci to zagwarantować? ja też myślałam, ze włosy mi nie będą wypadać bo nigdy nie miałam z nimi najmniejszego problemu a okazało się inaczej. A co do czasu trwania to zależy jaką bierzesz dawkę ja przy wadze 53-54 kg brałam izo 7 miesięcy więc też dosyć długo. W każdym razie powodzenia
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-11, 19:06   #2017
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez allex11 Pokaż wiadomość
a skąd ona może Ci to zagwarantować? ja też myślałam, ze włosy mi nie będą wypadać bo nigdy nie miałam z nimi najmniejszego problemu a okazało się inaczej. A co do czasu trwania to zależy jaką bierzesz dawkę ja przy wadze 53-54 kg brałam izo 7 miesięcy więc też dosyć długo. W każdym razie powodzenia
No niby zdaję sobie sprawę z tego że co innego ona mi mówi i obiecuję co innego pisze a co innego ja bedę miał. Mam takie pytanie te włosy to wypadały ci bardzo dużymi ilościami? Nie chcialbym żebym po roku chodzil lysy lub miał jakieś placki
Zreszztą zdaje sobie też sprawę że leki mogą mi wogóle nie pomóc.
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-11, 19:20   #2018
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
No niby zdaję sobie sprawę z tego że co innego ona mi mówi i obiecuję co innego pisze a co innego ja bedę miał. Mam takie pytanie te włosy to wypadały ci bardzo dużymi ilościami? Nie chcialbym żebym po roku chodzil lysy lub miał jakieś placki
Zreszztą zdaje sobie też sprawę że leki mogą mi wogóle nie pomóc.

na to, że pomogą szansa jest duża, mi od zakończenia kuracji (niedługo stuknie 9 miesięcy jak nie biorę izo) pojawiło się może 5 pryszczy i to były malutkie krosteczki a nie jakieś ropne potwory. Teraz wyglądam jakbym nigdy nie miała trądziku z tym, że ja nie miałam jakiejś katastrofy, nie wiem jak u Ciebie to wygląda.

a co do włosów to wypadają nadal... oczywiście duuużo mniej ale wypadają. I przez to wysuszenie zrobiły się dużo cieńsze i zniszczone ale bardzo o nie dbam i jakoś wyglądają. Na początku wypadały mi wielkimi kłębami, wszędzie były moje włosy. Przy myciu też odpływ cały zatkany. I jakimś cudem nie jestem łysa, nawet żadnych prześwitów nie mam pewnie dlatego, ze przed kuracją miałam bardzo dużo włosów i to mnie uratowało. No i już mi sporo odrosło, bo baby hair mi odstają na całej głowie. Ale jak szukałam wątków o wypadających włosach to przeważnie pisały o tym dziewczyny więc facetów to może rzadziej spotyka. W ogóle jeśli nie znasz to polecam forum izotek.pl, tam znajdziesz wszystko na temat kuracji
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 02:06   #2019
Podlizna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 79
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Witajcie
Ja na razie trzymam się twardo i nie skusiłam się na kuracje retinoidami,najbardziej boje się stanów depresyjnych na które jestem podatna bez stosowania leku i wypadania włosów.
Byłam pewna,że przyczyna mojego trądziku to hormony. Dostałam skierowanie do szpitala na badania hormonalne i wszystko wyszło ok,lekarz dodatkowo, odpłatnie niestety wypisał mi jeszcze skierowanie na testosteron wolny,DHEA i progesteron,teraz czekam na wyniki. Jeżeli okaże się,że wszystko ok to pozostaje szukać dalej skąd to dziadostwo się bierze ,jakaś przyczyna musi być te nacieki nie biorą się z niczego.
Teraz stosuje tylko maści zew. na twarzy jest znośnie choć ostatnio wyskoczyła mi wielka gula na żuchwie ,wygląda jakby mnie coś ugryzło jest ślepa więc nie pęka,muszę ją ichtiolem potraktować PASKUDA WSTRĘTNA!!! po siolere takie coś żyje!? Kiedyś miałam tragedie na twarzy a teraz przeniosło się na skóre głowy,normalnie plantacja pryszczy,rozsiewają się jak grzyby po deszczu,jeden obok drugiego. Na szczęście nie wywalają się na ramionach i dekoldzie bardzo uważam na to co jem więc tam nie goszczą.
No to się wypisałam.
Powodzenia w walce z ciężkim przeciwnikiem,trzymam kciuki.
Podlizna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 16:08   #2020
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

U mnie aktualnie 53. dzień.
We wtorek idę do dermy na drugą kontrolę, po 2 miesiącach brania izo.
Po ostatnim wysypie cera znacząco się uspokoiła, mam jedynie niewielką krostkę w kąciku ust. Pewnie zapeszę, ale fakty są takie, że obecnie cera jest w super stanie, samopoczucie też bardzo dobre. Jedyne skutki uboczne jakie odczuwam to wysychające usta. Nic poza tym. W sumie nic dziwnego, bo biorę tylko 20mg/dziennie. Ciekawe czy teraz derma zostawi mi 20 czy przepisze 30.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2013-07-12 o 16:09
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 17:42   #2021
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

a coś do polecenioa na suche zniszczone włosy podczas izo ???
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 19:01   #2022
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
a coś do polecenioa na suche zniszczone włosy podczas izo ???
Moje włosy przeżywały mocny kryzys ostatnio, ale zaczęły odzywać teraz Raz w tygodniu maska na wlosy: oliwa z oliwek, jajko i trochę soku z cytryny. Na to siatka, ręcznik i tak ile wlezie. Potem myjesz. Na to używam olejku arganowego. Wlosy mają się coraz lepiej a był moment, ze przypominały totalne siano.
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 10:53   #2023
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Po 5 dniach brania Akne dostrzegam jak niesamowicie irytuje mnie uczucie wysuszonych ust.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 10:59   #2024
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Po 5 dniach brania Akne dostrzegam jak niesamowicie irytuje mnie uczucie wysuszonych ust.
Też usta mi zaczely wysychac tak po 5 dnich.
Dzisiaj jest moj 13 dzien i strasznie mi sie luszczy skora, szczególnie na brodzie i nosie no i usta tez musze miec ciagle posmarowane czyms.. aaa i tez z nich mi schodzi bardzo skora
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 12:30   #2025
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez ursaliana Pokaż wiadomość
Też usta mi zaczely wysychac tak po 5 dnich.
Dzisiaj jest moj 13 dzien i strasznie mi sie luszczy skora, szczególnie na brodzie i nosie no i usta tez musze miec ciagle posmarowane czyms.. aaa i tez z nich mi schodzi bardzo skora
Mi już się zaczęła łuszczyć, jak się podrapałam po policzku to od razu z przerażeniem musiałam nakładać grubą warstwę kremu. A będzie jeszcze gorzej
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 13:40   #2026
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

dziewczyny trzeba przecierpieć, potem będzie tylko lepiej
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-13, 16:15   #2027
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Mam nadzieję
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 14:52   #2028
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Ja biorę od dwóch tygodnie 40 dziennie (wcześniej przez miesiąc 30) i od tej pory przestały mi się wysychać usta, włosy i oczy nie pieką jak wcześniej. Niestety skóra również się pogorszyła

Mam wrażenie, jakby lek przestał działać. Wcześniej brałam atrotex 30 mg na raz teraz aknenormin 40 mg w dawkach podzielonych. Dziwne... Przestałam też popijać wodą, po prostu połykam z posiłkiem, może to ma jakiś wpływ na wchłanianie się tabletek? Kurcze... Mój dermatolog na urlopie...
maiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:51   #2029
sokinky
Raczkowanie
 
Avatar sokinky
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 245
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

No widzisz a ja od jakiś chyba 2 miesięcy jestem na etapie podtrzymującym, tj. biore tylko 10mg/dobę, a usta ciągle się przesuszają, wlosy też, oczy czasem bardzo lzawią i pieką, zupełnie jak na początku kuracji Za 2 tyg widze się z dermą, zobaczymy co powie, czy to już koniec czy jeszcze z miesiąc pociągnięmy. Buzia jak marzenie
Tylko na jednym policzku mam taką podskórną grudę wyczuwalną palcem, która nie znika od miesięcy
__________________
When I die, bury me upside down, so the world can kiss my ass!
sokinky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 07:57   #2030
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Aknenormin- kto jeszcze?

Hej, ja też do was dołączam. Nie mam dużego trądziku, w zasadzie to jest bardzo lekki, ma postać zaskórników i krostek. Ciągle nie wiem czy podjęłam dobrą decyzję... Skończyłam 2-letnią kurację u innego dermatologa własnie i nadal mam trądzik, co 2 dzień na twarzy jest nowa zmiana + szyja regularnie w bolących pryszczach. Niby łudze się, że skoro zmniejszyła sie postać i forma trądzika, wyleczyłam się z podskórnych gul i mam juz tylko krotsty to jest dobrze i tamten lekarz wyleczyłby nmnie do końca, ale z drugiej strony minęły 2 lata leczenia i nie ma żaden prognozy na zakończenie....

Dziewczyny, będę bardzo wdzięczna jeśli odpowiecie mi na pytania.
1. Jak to jest w końcu z tym wysypem? Mój lekarz mówi, ze występuje u 1/3 osób i utrzymuje się max 2 miesiące, tymczasem na formach wysyp ma każdy, a niektórzy mają go przez pół roku, o co chodzi?
2. Czy włosy wypadają u każdego? Czy przy mniejszej dawce można tego uniknąć?
3. Czy przy wysypie zdażyło wam się, że pojawiły się zmiany, których już dawno nie miałyście? Ja boje się , ze pojawią się podskórne gule, których nie mam już od roku...no generalnie boję się, że z dnia na dzień mój zaskórnikowy trądzik zamieni sie w wielkie, bolące gule

Edytowane przez Selavie
Czas edycji: 2013-07-16 o 08:37
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 12:19   #2031
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

1. Ja nie miałam jakiegoś mega wysypu. Po prostu po tygodniu od zaczęcia kuracji zaczęło się pojawiać trochę więcej pryszczy niż zwykle, trwało to może niecały tydzień. Po miesiącu było już coraz lepiej. Zresztą dokładnie nie pamiętam bo minęło już bardzo dużo czasu.
2. Nie wypadają oczywiście u każdego ale chyba dosyć często się to zdarza. Ja pisałam do wieelu dziewczyn żeby zasięgnąć jakiejś porady i pocieszenia i większość pisała, ze też miała z tym problem. A nie wiem czy można tego uniknąć przy mniejszej dawce... musiałabyś zapytać dermatologa. Chociaż ja myślę, ze jak mają wypadać to i tak będą niezależnie od dawki.
3. Mi się nie pojawiały żadne inne zmiany. Chociaż miałam pod okiem i na policzku takie twarde pryszcze, bez ropy które schodziły po 3, 4 miesiącach (ten pod okiem nawet 8 miesięcy). Przed kuracją nie miałam takiego czegoś.

allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 19:35   #2032
palinkaaa13
Raczkowanie
 
Avatar palinkaaa13
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 254
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

ja też wysypu raczej nie miałam bo po prostu nie nazwałabym tego wysypem.... miałam troszkę więcej syfów niż zwykle i tyle.

teraz jest lepiej już ale ciagle wyskakuja jakies i pod skórą tez mam tego sporo jak naciągnę sobie skórę.... a od 2 miesięcy pojawiaja mi się blizny i wglębienia nie wiem po czym serio.....
jeszcze mam przed sobą troche leczenia mam nadzieję, ze to zniknie
palinkaaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:14   #2033
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

No właśnie a co do tych blizn, to jeśli ja nigdy nie miałam takich problemów (mam trądzik zaskórnikowo-krostkowy) to czy mam przygotować się na to, że nagle blizny się pojawią? Najbardziej boję się własnie tego, że podczas leczenia mój trądzik przejdzie transformacje z lekkiej, zaskórnikowej odmiany w jakąś podskórną, ropną, czy coś...
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:16   #2034
ursaliana
Rozeznanie
 
Avatar ursaliana
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 854
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez palinkaaa13 Pokaż wiadomość
ja też wysypu raczej nie miałam bo po prostu nie nazwałabym tego wysypem.... miałam troszkę więcej syfów niż zwykle i tyle.

teraz jest lepiej już ale ciagle wyskakuja jakies i pod skórą tez mam tego sporo jak naciągnę sobie skórę.... a od 2 miesięcy pojawiaja mi się blizny i wglębienia nie wiem po czym serio.....
jeszcze mam przed sobą troche leczenia mam nadzieję, ze to zniknie
A od ilu juz bierzesz izo?
Ja od tygodnia mam lupiez;/ i pojawily mi sie takie dziwne kropki na ustach
ursaliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:41   #2035
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

mi łupież zniknął odkąd nakładam nawilżacze na skórę głowy
jak sobie przypomnę jak mnie swędziała głowa na początku to aż mną wstrząsa ;/
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 20:46   #2036
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

W końcu nie pojechałam dzisiaj do dermy, bo okazało się, że nie mam jeszcze wyników badań. Przełożyłam więc wizytę na piątek.
Cera z bezwypryskowej trochę się zbuntowała i wyskoczyło mi coś na policzku i na czole, ale tragedii nie ma. Mam nadzieję, że nie pogorszy się do piątku, bo czeka mnie większe wyjście.
Przez to, że nie mam dużych wyprysków, bardziej rzuca się w oczy pofałdowanie całej twarzy. Niestety blizny to ja mam jak.... Mam nadzieję, że izo pomoże mi w jakimś stopniu i po skończeniu kuracji wezmę się za blizny.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:13   #2037
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Olka, a miałaś problem z bliznami tez przed kuracją czy to Izotek Ci je zrobił?

Rany, ja ciągle sie WAHAM, recepta 2 dzień już lezy na stole, a ja ciągle sie zastnawiam czy sobie nie zaszkodze. Po prostu umieram z niepokoju. Czuje się jak Neo który ma wybrać między czerwoną ,a niebieską pigułką.

Edytowane przez Selavie
Czas edycji: 2013-07-16 o 21:18
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 21:26   #2038
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Miałam oczywiście przed. W końcu od 10 lat zmagam się z trądzikiem i mam skłonności do blizn. Nie zauważyłam, żeby izotek w jakiśkolwiek sposób na nie wpłynął, ale biorę go dopiero 2 miesiące (57 dni). Może trochę się zmniejszą?

Jeśli chodzi o twoje wahania - dokładnie rozumiem, ja wahałam się tak "na serio" ponad pół roku. A można powiedzieć nawet, że kilka lat, bo już dawno temu któryś z lekarzy napomknął o izotretinoinie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 08:48   #2039
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Dziewczyny a wiecie może gdzie w Warszawie można kupić Aknenormin najtaniej? Chodzi mi o ten 0.02
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 09:22   #2040
allex11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 436
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Miałam oczywiście przed. W końcu od 10 lat zmagam się z trądzikiem i mam skłonności do blizn. Nie zauważyłam, żeby izotek w jakiśkolwiek sposób na nie wpłynął, ale biorę go dopiero 2 miesiące (57 dni). Może trochę się zmniejszą?

Jeśli chodzi o twoje wahania - dokładnie rozumiem, ja wahałam się tak "na serio" ponad pół roku. A można powiedzieć nawet, że kilka lat, bo już dawno temu któryś z lekarzy napomknął o izotretinoinie.
nie wiem jak z bliznami bo ja ich nie miałam ale pewnie się zmniejszą , dopiero 2 miesiąc bierzesz izo

a ja się w ogóle nie wahałam i nie bałam izo... niestety.
allex11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-19 14:47:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.