Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 20:32   #2161
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Wakacyjne rozkminy
taaa, to może o polityce pogadamy ? Kto jest za Ruchem Palikota?!
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:34   #2162
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Ja od polityki trzymam się z daleka, śmieszą mnie nasi krajowi posłowie i chyba nie potrafiłabym na nikogo zagłosować, bo jeden gorszy od drugiego.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:37   #2163
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Ja od polityki trzymam się z daleka, śmieszą mnie nasi krajowi posłowie i chyba nie potrafiłabym na nikogo zagłosować, bo jeden gorszy od drugiego.
dobrze gada, polać jej
Ogółem prawie wszyscy tam w sejmie to złodzieje, w dupie mają losy obywateli, nie wspominając już o beznadziejnych reformach w edukacji, system ogłupiania młodzieży, szczególnie tej z rocznika '96 (króliczki doświadczalne )
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:43   #2164
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
dobrze gada, polać jej
Ogółem prawie wszyscy tam w sejmie to złodzieje, w dupie mają losy obywateli, nie wspominając już o beznadziejnych reformach w edukacji, system ogłupiania młodzieży, szczególnie tej z rocznika '96 (króliczki doświadczalne )
Boże, jak ja patrzę na to, jak ucinają z roku na rok materiał, jak drożeją te cholerne podręczniki (dla mnie kpiną jest to, że chyba jedyne dopuszczone jak na razie podręczniki do przyrody są z Operona, które są na dodatek 4 - po jednym na każdy przedmiot. Niech się jeszcze okaże, że każdy z nich kosztuje 30-40 zł to wyśmieję ich w twarz i nie kupię tego.) i jak kłócą się w sejmie o jakieś pierdoły i remontują sobie wszystko, a potem mówią, że pieniędzy nie ma... Śmieszni są.

O, jeszcze jak koleżanka mnie ostatnio straszyła, że podobno maturę w wakacje mamy pisać, to już w ogóle odleciałam. Ale w sumie rzeczywiście w internecie coś pisali, ale to informacje sprzed roku.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:43   #2165
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Ejj no bądźmy za Palikotem.
Nie no dziewczyny nie bądźmy tak negatywnie nastawione. Jeszcze pare lat a młodzi przejmą rząd, bo starzy poschodzą na emerytury, starsze moherki poumierają a coraz młodsze roczniki będą +18 i będą głosowac. Bedzie legalize i bedzie gicior
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:52   #2166
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Ejj no bądźmy za Palikotem.
Nie no dziewczyny nie bądźmy tak negatywnie nastawione. Jeszcze pare lat a młodzi przejmą rząd, bo starzy poschodzą na emerytury, starsze moherki poumierają a coraz młodsze roczniki będą +18 i będą głosowac. Bedzie legalize i bedzie gicior
wiesz, nie byłabym do końca pewna tej legalizacji, ponieważ to może być chwyt wyborczy. Palikot naobiecuje legalizacji marihuany, związków homo i innych rzeczy, a gdy dojdzie do władzy okaże się, że zrobił nas (ładnie mówiąc) w konia i nic z tego nie wypełni, ponieważ to była tylko jego manipulacja.

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Boże, jak ja patrzę na to, jak ucinają z roku na rok materiał, jak drożeją te cholerne podręczniki (dla mnie kpiną jest to, że chyba jedyne dopuszczone jak na razie podręczniki do przyrody są z Operona, które są na dodatek 4 - po jednym na każdy przedmiot. Niech się jeszcze okaże, że każdy z nich kosztuje 30-40 zł to wyśmieję ich w twarz i nie kupię tego.) i jak kłócą się w sejmie o jakieś pierdoły i remontują sobie wszystko, a potem mówią, że pieniędzy nie ma... Śmieszni są.

O, jeszcze jak koleżanka mnie ostatnio straszyła, że podobno maturę w wakacje mamy pisać, to już w ogóle odleciałam. Ale w sumie rzeczywiście w internecie coś pisali, ale to informacje sprzed roku.
Ja im kur....de dam maturę w wakacje i co jeszcze sobie wymyślą ? Niech przywrócą stary system nauczania w liceum, niech przedmioty będą normalnie, a nie ciągle ucinają materiał i robią z nas coraz większych debili. Najlepsze jest to, że materiału dają mało, a maturę pewnie dowalą jakąś kosmicznie trudną tak, by co najmniej połowa nie pozdawała i jaki jest w tym sens ? Wgl zauważyłam, że ludzie w tym kraju, którzy są humanistami mają kiepskie szanse na to by mieć pracę. Lubią język polski, studiują filologię polską i kończą w macdonaldzie...
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 20:56   #2167
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Ejj no bądźmy za Palikotem.
Nie no dziewczyny nie bądźmy tak negatywnie nastawione. Jeszcze pare lat a młodzi przejmą rząd, bo starzy poschodzą na emerytury, starsze moherki poumierają a coraz młodsze roczniki będą +18 i będą głosowac. Bedzie legalize i bedzie gicior
Ja akurat jestem przeciwna legalizacji marihuany czy aborcji.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 20:58   #2168
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem przeciwna legalizacji marihuany czy aborcji.
A Palikot gadał też o aborcji ? W takim razie też jestem tym bardziej przeciwna. Te nienarodzone dzieci nie zasługują na śmierć, bo one nie są niczemu winne ...
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:01   #2169
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
wiesz, nie byłabym do końca pewna tej legalizacji, ponieważ to może być chwyt wyborczy. Palikot naobiecuje legalizacji marihuany, związków homo i innych rzeczy, a gdy dojdzie do władzy okaże się, że zrobił nas (ładnie mówiąc) w konia i nic z tego nie wypełni, ponieważ to była tylko jego manipulacja.
Ale Palikot był na wielu marszach itp i widac ze mu na tym zależy, bo patrzy pod względem młodych ludzi. Tylko jest błąd, jak ja czytałam te jego ustawy, to przy legalizacji marihuany jest od razu legalizacja amfy, lsd, koki i tych innych specyfików, a po cholere nam to ? ludzie chca tylko ganji i tu o to chodzi a oni robią błąd, bo ganja nie szkodzi, a twardych legalizacji mało kto chce .. a do legalizacji i tak dojdzie bo jak pisałam rząd chwila moment wymieni sie na młodszy, we Francji i na Słowacji weszła legalizacja w tym roku, w Niemczech jest częściowa, w Holandii całkowita, chociaz dla turystów zakazali 2 lata temu a w tym to znoszą już.. W Czechach też legal. No to u nas też to w końcu nadejdzie. I otworzę swojego coffe shopa <3
Za związkami homo jestem, bo mam duzo kolezanek less i mi nie przeszkadzaja, tylko zeby nie mieli dzieci.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Ja akurat jestem przeciwna legalizacji marihuany czy aborcji.
Przeciwko aborcji to i ja jestem a przeciwna ganji czemu ?
Alkohol jest 100 razy bardziej szkodliwy od niej
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:06   #2170
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Ale Palikot był na wielu marszach itp i widac ze mu na tym zależy, bo patrzy pod względem młodych ludzi. Tylko jest błąd, jak ja czytałam te jego ustawy, to przy legalizacji marihuany jest od razu legalizacja amfy, lsd, koki i tych innych specyfików, a po cholere nam to ? ludzie chca tylko ganji i tu o to chodzi a oni robią błąd, bo ganja nie szkodzi, a twardych legalizacji mało kto chce .. a do legalizacji i tak dojdzie bo jak pisałam rząd chwila moment wymieni sie na młodszy, we Francji i na Słowacji weszła legalizacja w tym roku, w Niemczech jest częściowa, w Holandii całkowita, chociaz dla turystów zakazali 2 lata temu a w tym to znoszą już.. W Czechach też legal. No to u nas też to w końcu nadejdzie. I otworzę swojego coffe shopa <3
Za związkami homo jestem, bo mam duzo kolezanek less i mi nie przeszkadzaja, tylko zeby nie mieli dzieci.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


Przeciwko aborcji to i ja jestem a przeciwna ganji czemu ?
Alkohol jest 100 razy bardziej szkodliwy od niej
No właśnie, niech sobie śluby biorą, niech się całują publicznie, ale żadnego adoptowania dzieci. Nic do osób homo nie mam, ale dziecko by wychować się zdrowo potrzebuje rodziców obojga płci

Ganja w małych ilościach nie jest zła, weselej się robi z czego wiem z doświadczenia znajomych
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:09   #2171
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
No właśnie, niech sobie śluby biorą, niech się całują publicznie, ale żadnego adoptowania dzieci. Nic do osób homo nie mam, ale dziecko by wychować się zdrowo potrzebuje rodziców obojga płci

Ganja w małych ilościach nie jest zła, weselej się robi z czego wiem z doświadczenia znajomych
tak własnie

Gandzia w zadnej ilosci Ci nie zaszkodzi i w zadnej ilosci Cie nie zabije.
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:11   #2172
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Przeciwko aborcji to i ja jestem a przeciwna ganji czemu ? Alkohol jest 100 razy bardziej szkodliwy od niej
Jak ktoś koniecznie chce to i tak zdobędzie, a jak zrobi się legalne to wiele ludzi zacznie próbować. Mi już wystarczająco przeszkadzają palące albo pijane przyjaciółki, nie mam ochoty jeszcze ogarniać naćpanych ludzi Może gdyby były inne czasy niż są to miałabym inne zdanie. Bo na razie strach patrzeć na to, jak dzieci zaczynają sięgać po używki.

Cytat:
A Palikot gadał też o aborcji ? W takim razie też jestem tym bardziej przeciwna. Te nienarodzone dzieci nie zasługują na śmierć, bo one nie są niczemu winne ...
Czy gadał to nie wiem, napisałam na zaś

Edytowane przez uncherry
Czas edycji: 2013-07-09 o 21:13
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:15   #2173
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Jak ktoś koniecznie chce to i tak zdobędzie, a jak zrobi się legalne to wiele ludzi zacznie próbować. Mi już wystarczająco przeszkadzają palące albo pijane przyjaciółki, nie mam ochoty jeszcze ogarniać naćpanych ludzi Może gdyby były inne czasy niż są to miałabym inne zdanie. Bo na razie strach patrzeć na to, jak dzieci zaczynają sięgać po używki.



Czy gadał to nie wiem, napisałam na zaś
Zauważyłyście tak wgl, że coraz młodsze gówniary (z podstawówki) pchają się do używek i łóżka ? Ja rozumiem gimbaza, tam wszystkiego się próbuje, ale tego, że u nas w mieście jakoś rok temu dziewczyna z 6 klasy podstawówki urodziła dziecko, to nie ogarniam
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:21   #2174
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście tak wgl, że coraz młodsze gówniary (z podstawówki) pchają się do używek i łóżka ? Ja rozumiem gimbaza, tam wszystkiego się próbuje, ale tego, że u nas w mieście jakoś rok temu dziewczyna z 6 klasy podstawówki urodziła dziecko, to nie ogarniam
Ja zauważyłam, że dzieje się z dzieciakami coś niedobrego, gdy miałam bodajże 14 lat i klął do mnie jak szewc i wygrażał się 5-letni chłopiec. Strasznie to jest żałosne, gdy widzę świeże nastolatki zataczające się w drodze do domu a potem chwalące się ile to one wypiły.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:25   #2175
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Zauważyłyście tak wgl, że coraz młodsze gówniary (z podstawówki) pchają się do używek i łóżka ? Ja rozumiem gimbaza, tam wszystkiego się próbuje, ale tego, że u nas w mieście jakoś rok temu dziewczyna z 6 klasy podstawówki urodziła dziecko, to nie ogarniam
No bez kitu. Moja koleżanka w 5 albo 6 klasie podstawówki (nie pamiętam dokładnie) się tak napiła, że urwał jej się film
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:28   #2176
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
No bez kitu. Moja koleżanka w 5 albo 6 klasie podstawówki (nie pamiętam dokładnie) się tak napiła, że urwał jej się film
Rany, dla mnie w 5 klasie powiedzenie "kurde" to był szczyt przestępstwa i świadczyło o patologii
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:31   #2177
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

ostatnio szłam z koleżankami przez miasto, jechali dwaj gówniarze (w wieku tak mniej wiecej 7 lat) i krzyczeli do kogoś " Ty stara dziwko" ... po prostu te dzieci z roku na rok coraz gorsze ...
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:32   #2178
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Rany, dla mnie w 5 klasie powiedzenie "kurde" to był szczyt przestępstwa i świadczyło o patologii
No nie? Ja do dziś pamiętam jak kumple próbowali mnie zmusić do przekleństwa
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:35   #2179
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
ostatnio szłam z koleżankami przez miasto, jechali dwaj gówniarze (w wieku tak mniej wiecej 7 lat) i krzyczeli do kogoś " Ty stara dziwko" ... po prostu te dzieci z roku na rok coraz gorsze ...
Mnie jeszcze przerażają 12-letnie dziewczynki w pełnym makijażu, który raczej zakwalifikować można do zbyt wulgarnego dla dziecięcej twarzyczki. Można znaleźć tak dużo blogów takich dziewczynek, które piszą wszystko o swoim życiu, zamieszczają masę dziwnych zdjęć, które mogą być pożywką dla pedofila, podają swoje adresy (żeby im "fani" prezenty i listy wysyłali) i wydaje im się, że są najpiękniejsze i najmądrzejsze, a wszyscy hejterzy to dzieci, którym rodzice nie pozwalają się malować. Czasami nie wiem czy gorsze są takie "blogerki" czy dziewczynki z YouTube. Na co dzień też mi szczęka opada, jak dziewczyna której daję z 16-17 lat o niskim wzroście okazuje się być ledwo 13-14-latką.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 21:41   #2180
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Mnie jeszcze przerażają 12-letnie dziewczynki w pełnym makijażu, który raczej zakwalifikować można do zbyt wulgarnego dla dziecięcej twarzyczki. Można znaleźć tak dużo blogów takich dziewczynek, które piszą wszystko o swoim życiu, zamieszczają masę dziwnych zdjęć, które mogą być pożywką dla pedofila, podają swoje adresy (żeby im "fani" prezenty i listy wysyłali) i wydaje im się, że są najpiękniejsze i najmądrzejsze, a wszyscy hejterzy to dzieci, którym rodzice nie pozwalają się malować. Czasami nie wiem czy gorsze są takie "blogerki" czy dziewczynki z YouTube. Na co dzień też mi szczęka opada, jak dziewczyna której daję z 16-17 lat o niskim wzroście okazuje się być ledwo 13-14-latką.

Czasem tego nawet makijażem nie można nazwać, te dziewczynki po prostu walą tonę tapety, szpachlą by ściągać można. To ja sie staram mieć jak najlżejszy makijaż, a tu wylatują takie gówniary z kilogramem tapety i kreskami na oku grubszymi niż ich powieka ... i weź jeszcze takiej coś powiedz to usłyszysz jakąś pyskówkę ...
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:43   #2181
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Czasem tego nawet makijażem nie można nazwać, te dziewczynki po prostu walą tonę tapety, szpachlą by ściągać można. To ja sie staram mieć jak najlżejszy makijaż, a tu wylatują takie gówniary z kilogramem tapety i kreskami na oku grubszymi niż ich powieka ... i weź jeszcze takiej coś powiedz to usłyszysz jakąś pyskówkę ...
Te kreski to bardziej krzywe są niż proste
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:44   #2182
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Chciałam je sobie kupić, chociażby na koncerty, ale boję się by potem nie było, że udaję jakiegoś metalowca, bo na koncerty idę w glanach, a do szkoły lecę w balerinkach. Tak BTW ile dałaś za swoje glany ?
Kupiłam używane za 100 zł + przesyłka Trochę szkoda mi było kasy na całkiem nowe, a trafiłam na ofertę gdzie glany poza drobnymi ryskami nie miały większych uszkodzeń Biorąc pod uwagę fakt, że i tak po każdym koncercie zostają jakieś pamiątki, to nie miało dla mnie znaczenia
Takie nowe to lekko 250 zł trzeba dać, za takie najtańsze.

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakich masz znajomych, ale tak pomyśleliby tylko frajerzy Na koncert glany obowiązkowo, a na co dzień wcale w nich nie trzeba biegać i nikomu nic do tego.
Hahahah kiedyś widziałam dziewczyny w pogo w balerinach Potraciły te buty i znalazły jakieś 10m od miejsca, w którym stały ^^

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
O, jeszcze jak koleżanka mnie ostatnio straszyła, że podobno maturę w wakacje mamy pisać, to już w ogóle odleciałam. Ale w sumie rzeczywiście w internecie coś pisali, ale to informacje sprzed roku.
Też o tym słyszałam, ale mam nadzieję, że to pierdoły same..

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Wgl zauważyłam, że ludzie w tym kraju, którzy są humanistami mają kiepskie szanse na to by mieć pracę. Lubią język polski, studiują filologię polską i kończą w macdonaldzie...
Nie tylko humaniści... Teraz na prawdę ciężko znaleźć kierunek na studiach, który daje ci możliwość pracy. Tzn. wiadomo, że jak ktoś jest uparty, to tak czy siak coś znajdzie. Ale często takim studentom nie chce się pracować za najniższą krajową...

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
ostatnio szłam z koleżankami przez miasto, jechali dwaj gówniarze (w wieku tak mniej wiecej 7 lat) i krzyczeli do kogoś " Ty stara dziwko" ... po prostu te dzieci z roku na rok coraz gorsze ...
Nawet nie gadaj.. Mam siostrę w 2kl podstawówki i wiem co się dzieje z dziećmi w tym wieku.. Porażka.
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:53   #2183
M a d z i o s z e k
Rozeznanie
 
Avatar M a d z i o s z e k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 624
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Kupiłam używane za 100 zł + przesyłka Trochę szkoda mi było kasy na całkiem nowe, a trafiłam na ofertę gdzie glany poza drobnymi ryskami nie miały większych uszkodzeń Biorąc pod uwagę fakt, że i tak po każdym koncercie zostają jakieś pamiątki, to nie miało dla mnie znaczenia
Takie nowe to lekko 250 zł trzeba dać, za takie najtańsze.



Hahahah kiedyś widziałam dziewczyny w pogo w balerinach Potraciły te buty i znalazły jakieś 10m od miejsca, w którym stały ^^



Też o tym słyszałam, ale mam nadzieję, że to pierdoły same..



Nie tylko humaniści... Teraz na prawdę ciężko znaleźć kierunek na studiach, który daje ci możliwość pracy. Tzn. wiadomo, że jak ktoś jest uparty, to tak czy siak coś znajdzie. Ale często takim studentom nie chce się pracować za najniższą krajową...



Nawet nie gadaj.. Mam siostrę w 2kl podstawówki i wiem co się dzieje z dziećmi w tym wieku.. Porażka.
Ja jak patrze na to co się dzieje z tymi dziećmi to boje się o to co będzie z moim dopiero 3 tygodniowym bratem
M a d z i o s z e k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 21:54   #2184
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Te kreski to bardziej krzywe są niż proste
i te ich słit focie w lustrze z podpisem pod fotką, że zaraz wychodzą na wielki melanż i że będzie grubo hahahah

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Kupiłam używane za 100 zł + przesyłka Trochę szkoda mi było kasy na całkiem nowe, a trafiłam na ofertę gdzie glany poza drobnymi ryskami nie miały większych uszkodzeń Biorąc pod uwagę fakt, że i tak po każdym koncercie zostają jakieś pamiątki, to nie miało dla mnie znaczenia
Takie nowe to lekko 250 zł trzeba dać, za takie najtańsze.



Hahahah kiedyś widziałam dziewczyny w pogo w balerinach Potraciły te buty i znalazły jakieś 10m od miejsca, w którym stały ^^




Nie tylko humaniści... Teraz na prawdę ciężko znaleźć kierunek na studiach, który daje ci możliwość pracy. Tzn. wiadomo, że jak ktoś jest uparty, to tak czy siak coś znajdzie. Ale często takim studentom nie chce się pracować za najniższą krajową...



Nawet nie gadaj.. Mam siostrę w 2kl podstawówki i wiem co się dzieje z dziećmi w tym wieku.. Porażka.
Kupić używane to też dobry pomysł, zaraz looknę na allegro. Weź to głupota iść w pogo w balerinach hahaha ja w trampkach w pogo to jeszcze wytrzymywałam, ale w balerinach ? Tego nie ogarniam

Ale pomyślmy też o tym, że np. ja nie chcę robić czegoś, czego nie lubię. Przecież nie pójdę na medycynę czy inny kierunek ścisły, nie nadaję się do ścisłych zbytnio i wolę kierunki humanistyczne i wiem, że w tym kraju mam tylko szanse na cud lub robotę w macdonaldzie -.- Jeśli nie będzie roboty to będę zmuszona do wyjazdu za granicę. Nie będę robiła czegoś, czego nie lubię i się nie nadaję.

Nie wiem, czy tym dzieciom brakuje rodziców, miłości czy po prostu kopa w d.... , z roku na rok coraz gorsze i coraz bardziej rozwydrzone .
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:00   #2185
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez M a d z i o s z e k Pokaż wiadomość
Ja jak patrze na to co się dzieje z tymi dziećmi to boje się o to co będzie z moim dopiero 3 tygodniowym bratem
Najlepiej załatwić domowe nauczanie A tak na poważnie to cóż... Jeśli dziecko inteligentne, to nie podłapie tej zbiorowej głupoty od innych dzieci

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
Kupić używane to też dobry pomysł, zaraz looknę na allegro. Weź to głupota iść w pogo w balerinach hahaha ja w trampkach w pogo to jeszcze wytrzymywałam, ale w balerinach ? Tego nie ogarniam

Ale pomyślmy też o tym, że np. ja nie chcę robić czegoś, czego nie lubię. Przecież nie pójdę na medycynę czy inny kierunek ścisły, nie nadaję się do ścisłych zbytnio i wolę kierunki humanistyczne i wiem, że w tym kraju mam tylko szanse na cud lub robotę w macdonaldzie -.- Jeśli nie będzie roboty to będę zmuszona do wyjazdu za granicę. Nie będę robiła czegoś, czego nie lubię i się nie nadaję.
Sprawdź też na vinted, jest wiele fajnych ofert
Och baleriny to jeszcze luz, miałam też zaszczyt poznać kobitę w obcasach, która dzielnie pogowała To jest prawdziwy hardcor ^^ Wysokie nie były, no ale osobiście i tak podziwiam


Dlatego można studiować to co się chce i lubi, ale trzeba się liczyć z tym, że takim humanistom na pewno będzie trudniej ze znalezieniem pracy, niż chociażby studentom po kierunkach ścisłych... Niestety, taka prawda.
Szczerze? Najbardziej opłacalna jest teraz zawodówka
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:08   #2186
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Black_Eyes Pokaż wiadomość
Sprawdź też na vinted, jest wiele fajnych ofert
Och baleriny to jeszcze luz, miałam też zaszczyt poznać kobitę w obcasach, która dzielnie pogowała To jest prawdziwy hardcor ^^ Wysokie nie były, no ale osobiście i tak podziwiam


Dlatego można studiować to co się chce i lubi, ale trzeba się liczyć z tym, że takim humanistom na pewno będzie trudniej ze znalezieniem pracy, niż chociażby studentom po kierunkach ścisłych... Niestety, taka prawda.
Szczerze? Najbardziej opłacalna jest teraz zawodówka
w obcasach ? Nie ogarniam x2 Na allegro sprawdziłam, lipa trochę więc sprawdzę na tym vinted

i technikum też się opłaca np. budowlane lub informatyczne, po budowlanym możesz iść na budowę, a po informatyku możesz strony internetowe projektować , za taką stronkę można nawet ponad 100 zł zgarnąć, więc źle nie jest ale liceum jest juz mało opłacalne i nie wiem czemu ja głupia poszłam najpierw chciałam iść do technikum budowniczego to nie , musiało mi się w ostatniej chwili odwidzieć i poszłam na humana, super teraz mam za swoje -.-
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:26   #2187
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
No właśnie, niech sobie śluby biorą, niech się całują publicznie, ale żadnego adoptowania dzieci. Nic do osób homo nie mam, ale dziecko by wychować się zdrowo potrzebuje rodziców obojga płci

Ganja w małych ilościach nie jest zła, weselej się robi z czego wiem z doświadczenia znajomych
Mogę spytać skąd te wnioski?

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Ja od polityki trzymam się z daleka, śmieszą mnie nasi krajowi posłowie i chyba nie potrafiłabym na nikogo zagłosować, bo jeden gorszy od drugiego.
Wiesz, że dużo osób tak robi, a później narzeka jaki to rząd jest, a jaki powienien być, bla bla,. A sami pozostają bierni, inicjatywy nie przejmą i mówią o genialnych pomysłach, których tak naprawdę nie można zrealizować, biorąc pod uwagę szerszy aspekt.

Cytat:
Napisane przez patrysiowa_ Pokaż wiadomość
Ale Palikot był na wielu marszach itp i widac ze mu na tym zależy, bo patrzy pod względem młodych ludzi. Tylko jest błąd, jak ja czytałam te jego ustawy, to przy legalizacji marihuany jest od razu legalizacja amfy, lsd, koki i tych innych specyfików, a po cholere nam to ? [COLOR="rgb(139, 0, 0)"]ludzie chca tylko ganji [/COLOR]i tu o to chodzi a oni robią błąd, bo ganja nie szkodzi, a twardych legalizacji mało kto chce .. a do legalizacji i tak dojdzie bo jak pisałam rząd chwila moment wymieni sie na młodszy, we Francji i na Słowacji weszła legalizacja w tym roku, w Niemczech jest częściowa, w Holandii całkowita, chociaz dla turystów zakazali 2 lata temu a w tym to znoszą już.. W Czechach też legal. No to u nas też to w końcu nadejdzie. I otworzę swojego coffe shopa <3
Za związkami homo jestem, bo mam duzo kolezanek less i mi nie przeszkadzaja, tylko zeby nie mieli dzieci.Not true.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------


Przeciwko aborcji to i ja jestem a przeciwna ganji czemu ?
Alkohol jest 100 razy bardziej szkodliwy od niej
Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
i te ich słit focie w lustrze z podpisem pod fotką, że zaraz wychodzą na wielki melanż i że będzie grubo hahahah



Kupić używane to też dobry pomysł, zaraz looknę na allegro. Weź to głupota iść w pogo w balerinach hahaha ja w trampkach w pogo to jeszcze wytrzymywałam, ale w balerinach ? Tego nie ogarniam

Ale pomyślmy też o tym, że np. ja nie chcę robić czegoś, czego nie lubię. Przecież nie pójdę na medycynę czy inny kierunek ścisły, nie nadaję się do ścisłych zbytnio i wolę kierunki humanistyczne i wiem, że w tym kraju mam tylko szanse na cud lub robotę w macdonaldzie -.- Jeśli nie będzie roboty to będę zmuszona do wyjazdu za granicę. Nie będę robiła czegoś, czego nie lubię i się nie nadaję.

Nie wiem, czy tym dzieciom brakuje rodziców, miłości czy po prostu kopa w d.... , z roku na rok coraz gorsze i coraz bardziej rozwydrzone .
A za granicą co, zbieranie truskawek czy inne prace fizyczne? Chyba że maz inne propozycje
Tylko czemu w Polsce niektóre osoby nie godzą się na taką pracę a zagranicą jest ona już całkiem ok?

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
w obcasach ? Nie ogarniam x2 Na allegro sprawdziłam, lipa trochę więc sprawdzę na tym vinted

i technikum też się opłaca np. budowlane lub informatyczne, po budowlanym możesz iść na budowę, a po informatyku możesz strony internetowe projektować , za taką stronkę można nawet ponad 100 zł zgarnąć, więc źle nie jest ale liceum jest juz mało opłacalne i nie wiem czemu ja głupia poszłam najpierw chciałam iść do technikum budowniczego to nie , musiało mi się w ostatniej chwili odwidzieć i poszłam na humana, super teraz mam za swoje -.-
Opłaca się, nie opłaca. Informatyków teraz też jest tylu, że to wcale nie takie proste. Technikum wcale nie zapewnie ci tego, że będziesz mieć pracę. Trzeba być elestycznym, ciąglę się dokształcać i na początku chyba jednak zgodzić się na parę kompromisów. Chyba, że jest się naprawdę dobrym w tym co się robi. I wtedy nie zależy to od tego czy jesteś po studiach czy po technikum.
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:33   #2188
Black_Eyes
Zadomowienie
 
Avatar Black_Eyes
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 928
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez Revenge96 Pokaż wiadomość
i technikum też się opłaca np. budowlane lub informatyczne, po budowlanym możesz iść na budowę, a po informatyku możesz strony internetowe projektować , za taką stronkę można nawet ponad 100 zł zgarnąć, więc źle nie jest ale liceum jest juz mało opłacalne i nie wiem czemu ja głupia poszłam najpierw chciałam iść do technikum budowniczego to nie , musiało mi się w ostatniej chwili odwidzieć i poszłam na humana, super teraz mam za swoje -.-
Po technikum też nie jest tak dobrze... Chociażby, jeśli chodzi o praktyki. W technikum są one dopiero w 3 kl najwcześniej i niestety mało.. W zawodówce praktyki masz już od 1 kl dwa lub trzy razy w tygodniu. No i dostajesz normalną wypłatę (wprawdzie lipną, ale zawsze coś). No i przede wszystkim jesteś już przygotowany do tego, jak wygląda praca, przyzwyczajasz się. Ludzie w LO i technikum mają przedłużoną młodość, ale z kolei trudniej im znaleźć pracę.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Tylko czemu w Polsce niektóre osoby nie godzą się na taką pracę a zagranicą jest ona już całkiem ok?
Że się wtrącę..
Różnica jest taka: w PL zarobisz dajmy na to 100 zł (oczywiście nie za zbieranie truskawek ) a w Niemczech także 100 tylko ze Euro.. Jest różnica? Według mnie ogromna.
To tylko jeśli chodzi o zarobki. Różnic jest jeszcze więcej.
Ale bywa i tak, że ludzie jadą za granicę bo myślą, że ta lepiej... Niestety, trzeba znać także drugą stronę medalu
Black_Eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:33   #2189
201605221940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 876
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

blax5 - a mogłaby Pani nie czepiać się ? My tu gadamy sobie o glanach ._.

Edytowane przez 201605221940
Czas edycji: 2013-07-09 o 22:38
201605221940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 22:34   #2190
patrysiowa_
Zakorzenienie
 
Avatar patrysiowa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 25 563
Dot.: Licealistki 2012 - łączmy się! cz. II

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
Jak ktoś koniecznie chce to i tak zdobędzie, a jak zrobi się legalne to wiele ludzi zacznie próbować. Mi już wystarczająco przeszkadzają palące albo pijane przyjaciółki, nie mam ochoty jeszcze ogarniać naćpanych ludzi Może gdyby były inne czasy niż są to miałabym inne zdanie. Bo na razie strach patrzeć na to, jak dzieci zaczynają sięgać po używki.
A niech próbuje, wolałabym spotkać 100 osób zjaranych niż pijanych.
w nocy strach iść gdy tyle pijanych mord wszędzie, a osoba która zajara Ci krzywdy nigdy nie zrobi.
a palenie to nie ćpanie...
__________________
mogę mieć świat u stóp, ja nie przypuszczam - ja to wiem
mogę mieć takie życie, jaki inni mają sen!
patrysiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.