Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz. 19! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 19:13   #2491
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Muszę się Wam pożalić..... Nie zniose już tej zgagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Codziennie ok 19.30 się zaczyna! CODZIENNIE!!! A najgożej w nocy! Jak to jest kurde możliwe? Na samą myśl o spaniu płakać mi się chce
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:15   #2492
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Iwonka, Niunia, Baloniku, En gratuluję porodów i witam wasze pociechy na świecie

En wow jak u Ciebie szybko poszło, szok normalnie
Baloniku ale Gabi się duża urodziła
Katarzynka ślicznego masz synka
Koocur ale fajny Marcelek jest i te włosy
Małaczarnakejt widać, że brzusio się obniżył

idę nadrabiać dalej, dzisiaj bym chciała żeby tz mnie dziabnął ale jakoś widzę nie wykazuje ochoty i zainteresowania
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:17   #2493
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić..... Nie zniose już tej zgagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Codziennie ok 19.30 się zaczyna! CODZIENNIE!!! A najgożej w nocy! Jak to jest kurde możliwe? Na samą myśl o spaniu płakać mi się chce
oh mi od zejscia brzucha w dół zgaga ustała.
ale polecam GAVISKON, dwie łyżki przed snem i na kilka godzin starczało
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:21   #2494
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić..... Nie zniose już tej zgagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Codziennie ok 19.30 się zaczyna! CODZIENNIE!!! A najgożej w nocy! Jak to jest kurde możliwe? Na samą myśl o spaniu płakać mi się chce
oj przytulam ja mam dzisiaj pierwszy raz po melonie, lekko piecze
Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
madi specjalnie dla Ciebie
(tak bezinteresownie wklejam, zeby nie bylo)
nie wiem czy chwaliłam Twój pokój ale jak nie to powiem, że super to wszystko wygląda, Sarcia będzie się w nim pewnie dobrze czuła

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
ogladala ktoras PIEKNE ISTOTY? warto ogladnac? szukam czegos bo nudzi mi sie ...
ja nie oglądałam ale mogę Ci polecic fajny film:
Perks of Being a Wallflower

to taki bardziej melodramat ale bardzo pozytywny, mi się podobał
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek

Edytowane przez stokrotka24
Czas edycji: 2013-07-12 o 19:22
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:21   #2495
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić..... Nie zniose już tej zgagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Codziennie ok 19.30 się zaczyna! CODZIENNIE!!! A najgożej w nocy! Jak to jest kurde możliwe? Na samą myśl o spaniu płakać mi się chce
Postaraj sie nic nie jesc zanim sie polozysz spac (tak z 1-2h przed), sprobuj rennie lub gaviscon. Ktoras z dziewczyn (sorry, nie pamietam ktora ) polecala mi na zgage sode oczyszczona rozpuszczona w wodzie (niewielka ilosc!), potwierdzam, ze pomaga. Sprobuj!
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:27   #2496
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Aaaaale mnie sennosc bierze..............
4,5 h snu na dobe to najwyrazniej nie jest dosc
Ide kapac Lilo, Lala mi zasnela biedna w salonie, potem ją obudzę na mycie.
Normalnie o tej porze lecę na twarz, dobrze, ze En juz urodzila!...
Madi, myslę, ze nie przespię
Domi, no widzisz, to dlatego nie rodzisz jeszcze - Sarenka respektuje Twoje plany na jutrzejsze przedpoludnie
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:31   #2497
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Uwaga!!!!!!!!!!



O 18:42 przyszedl na swiat moj maly Tomus, 54cm 3470g, 10pkt. Bez znieczulenia. Strasznie bolalo, ale juz jest! Ma wloski ciemne i ciagle placze. Kopnelam polozna w trakcie porodu


ale szybko poszlo!!!!
Błyskawicznie

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
madi specjalnie dla Ciebie
(tak bezinteresownie wklejam, zeby nie bylo)
Piękny pokoik!
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 19:33   #2498
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

idę się kąpać
proszę trzymać się kolejki:P
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:33   #2499
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Powiem Wam dla zabicia czasu, ze serce mi pęka z milosci i szczescia. Albo sie rozplaczę albo otworzę okno i wykrzyczę w niebo tę radość!!!

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
o matko to kto dzis urodził?? balonik i niunia?? i en rodzi teraz?
czy ktos jeszcze???
ja juz sie gubie!!!!!!!!!!
ja też dzisiaj się gubię

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
wiecie co !

Normalnie nie ogarniam tego co tu się dziś dzieje
ja też

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
A ja koniec koniec końców sama zrobiłam gofry, bo zanim mąż by ruszył dupsko po nie to 2 h by minęły a mnie się nie chciało wychodzić....Nie miałam gofrownicy ale mam opiekacz z nakłądkami na gofry I nieskromnie przyznam, że wyszły mi przepyszne Przepis wzięłam stąd http://smakalajzyt.pl/gofry-przepis/

Wklejam efekt.Załącznik 5323256 Jestem spełniona



ale smakowicie wylądają

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
hejo
na szybkosci opowiesc o powrocie do domu i porodzie:

Marysia zareagowala na brata o w ten sposob.
po czym jak zaczal plakac, mowi "dzidzia pacze" lub jak spi "dzidza piiii" ale musi zajrzec do lozeczka co troche. Chodzi glaska go jak go karmie, lapie za raczki lub nozki. Albo caluje w ta czarna czupryne. Wiec na razie luzik.Teraz widze, jaka marysia jest "dorosla"

Ponadto co do porodu. Tak jak pisalam, cesarka nie jest dla mnie. Pierwsza doba - masakra. Najlepsze dreszcze jak znieczulenie puszczapozniej juz bol, dobrze za daja cos. Jak mnie przyszly posadzic, bol okropny i lzy w oczach. Artek pojechal w tym czasie do domu, byla siostra, wiec powoli zaczelam zbierac nogi za lozko. Jak juz siadlam i spuscilam je na podloge - lzy juz poszly po policzkach. Ale jakos wstalam i zaczelam chodzic. Artek wrocil w tym czasie, poszedl ze mna do wc, a jak sie rozpedzilam po korytarzu, to wjechalam na patologie, do kolezanki troszke ja pocieszyc i zjechalam na dol i doczlapalam do pokoju czulam sie taka WSPANIALA ze dalam rade. Ale z wstaniem z lozka do dzisz dnia mam problem. No ale coz, tak juz bywa, czego sie nie robi dla tak pieknej istotki

Co do szpitala - o ile polozne swietne - naprawde moge im 5 dac za pomoc i wogole, o tyle pielegniarki od noworodkow . Zero pomocy, bo one nie maja czasu... kieliszki z pokarmem bralam, na wszelki wypadek, ale uparlam sie na cyca, jak chcial ssac i juz. Czasem jak juz braklo pokarmu (bo nawalu nie mialam) a dziecko glodne, kieliszek poszedl w ruch, a pozniej i tak przytulal sie do cyca.

Sama cesarka - balam sie okropnie, ale poza jednym momentem gdzie juz prawie odlecialam (dostalam az 3 dawki czegos tam), bylo super. Pani anestezjolog tak fajnie mi opowiadala o porodzie - mowi, pan dr wydobywa dzidzie, o widze pupke i jajka o widze nozki, o nie zaparl sie kolankami, o jedna raczka juz jest ooooo ile on ma wlosow mowi do mnie, pan dr polozyl malego na pani lewym udzie (poczulam, ale o tym zaraz) i maly nadal polaczony z pania pepowina, nagle ciach i slysze krzyk, az mi lezka poszla a za chwile pani anestezjolog mowi, o nie zrobil kupke na pana dr. Pozniej odsunela mi na bok parawan abym patrzyla, jak go tam polozne "oporzadzaja", a ten caly czas robil kupke od razu nasral na swiat - a co sie bedzie. I slysze wage: 3770 g, pozniej tych cm nie bylam pewna, wydawalo mi sie ze 55cm( dopiero pozniej na karteczce przeczytalam 57 cm) i 10 punktow. Dostalam maluszka na klatke piersiowa, dalam buzi i wywiezli go. Pozniej jechalam ja. Artek czekal przy windzie, dostalam soczystego buziaka i mowi ze widzial malego i ze jest sliczny

A z tym moim czuciem. No wiec niby znieczulenie od pasa w dol, prawej nogi nie czulam wogole, natomiast lewa tak. Czulam jak pan dr polozyl narzedzia na moim udzie i jak byly jakies ciezsze zmienial je. nie to ze bo, ale taki "ciezar". Na sali sie okazalo, ze moge juz ruszac palcami u lewej stopy. Nawet Artek sprawdzal mi, czy czuje i prawej wogole, a przy lewej ruszylam palcami jak mnie dotknal. Znieczulenie po 2 h zaczelo ustepowac i w 6 h po juz czulam wszystko.

No i to by bylo na tyle mojego poematu
super, że Marysia tak ładnie zareagowała na braciszka byłaś dzielna, dla Ciebie

Sarna trzymam kciuki, mam nadzieję, że wszystko w porządku u Ciebie

udało mi się dzisiaj zdrzemnąć w dzień niestety po 30 minutach telefon mnie obudził może to i dobrze, bo będę w nocy lepiej spać, a tz teraz zasnął, ten to ma spust do spania
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:33   #2500
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość


Ale się objadałam ruskimi
Ja tez łącznie ulepilam 100, to moj rekord
Ale powoli idę w twoje slady

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
przedstawiam Wam synka kooocurka:
oto Marcel czuprynka:
cuuuuuuuudo

En zartujesz sobie?? Juz urodzilas? chyba przejelas pierwsze miejsce w porodzie ekspresowymkla ski:
Gratuluje synka

Dziewczyny przyznajcie ze te nasze watkowe porody sa mega szybkie
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:34   #2501
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Uwaga!!!!!!!!!!



O 18:42 przyszedl na swiat moj maly Tomus, 54cm 3470g, 10pkt. Bez znieczulenia. Strasznie bolalo, ale juz jest! Ma wloski ciemne i ciagle placze. Kopnelam polozna w trakcie porodu


ale szybko poszlo!!!!
Wow
kolejny ekspres. Też tak chce. Gratuluję




Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Enoooo, cudnie

Mela, mowilam Ci juz, ze uwielbiam Twoj pragmatyzm, dystans i w ogole i szczegole Cie uwielbiam?
Ja sie tu daje uniesc na wyzyny wzruszen, a Ty mi hormonami skrzydla podcinasz
Czynnym wyszła na prostaczke? Ją mam ciężkie poczucie humoru.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 19:36   #2502
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Łoooo matko, En, żartujesz sobie??!!

Ja chciałam właśnie sprawdzi czy już się zbliżasz do 10cm

Gratki ogromne dla was za taki ekspres, ale jestem w szoku
Tomuś chciał, żeby mama dokończyła przeprowadzkę
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:38   #2503
misiaczka555
Wtajemniczenie
 
Avatar misiaczka555
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 842
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
A ja koniec koniec końców sama zrobiłam gofry, bo zanim mąż by ruszył dupsko po nie to 2 h by minęły a mnie się nie chciało wychodzić....Nie miałam gofrownicy ale mam opiekacz z nakłądkami na gofry I nieskromnie przyznam, że wyszły mi przepyszne Przepis wzięłam stąd http://smakalajzyt.pl/gofry-przepis/

Wklejam efekt.Załącznik 5323256 Jestem spełniona



Zrobiłam wlasnie z tego przepisu co wklejalas gofry. Wyszły obledne
Oczywiście u mnie z minimalna ilością cukru ale i tak sa mega pyszne i chrupiace
Wklejam przepis do ulubionych.
__________________

MAJA🍼

23.08.2013
misiaczka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:46   #2504
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
tak bardzo ja kocham,nie jestem w stanie tego oddac slowami. moja mala sliczna kruszynka haha wiem ze spora z niej kobietka ale to dobrze. tz tez zakochany po uszy w naszej gabrysi. sprobuje sie troszke przspac,trzymam kciuki enleve za ciebie i tomusia!
pięknie to napisałaś, utul Gabi od cioć wizazowych
Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
a ja Wam powiem, że mnie dziś cały dzień podbrzusze boli. Ale skurczów nie mam, tylko mnie tak chwyta na dole bez sensu
Filip się wierci, ale coraz celniej trafia w szyjkę, więc może kiedyś przebije pęcherz płodowy i się zacznie :P
Ach, no i zgodnie z zasadą, że po 20 tyg. od poczucia pierwszych ruchów się rodzi, to w tym tygodniu powinnam wykluć małego pisklaczka
wg tej zasady powinnam tydzień temu urodzić
Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Kochane nie mam niestety czasu na razie na opis porodu i jakąkolwiek relację. Walczymy o kp, ale nie jest łatwo. Michaś źle łapie, ja się stresuję. Mąż również. Dziś oboje aż się popłakaliśmy...
Nie poddajemy się jednak. Mąż bardzo mi pomaga i bez niego nie dałabym rady, ale już boję się tego jak będzie musiał wrócić do pracy.
W klubie zostawiłam zdjęcie.
Miłego dnia mamusie
oby z kp było lepiej
Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Lomatko, ENLEVEE, TY RODZISZ!!!!

Tak sie ciesze!!!

Bede za Was moooocno kciuowac az do skutku

Koniec meczarni z łonem, Bezik on his way!!!


A ja dzis mam dobry dzien, oprocz siersci, obiadu i kuchni zdolalam ogarnac karuzelkę Lili i bujaczek, wszystko pieknie hula, co oznacza, ze trafilam z typem baterii

Dzis moj maz rejestruje Lili w USC - za 30 minut

A my na spacerek za troszke.

Tymczasem wrzucam zdjecia zabawkowego krolestwa Lilo oraz chwalę sie brzuchem i biustem (... ja, Wasza krówka łaciata)
ale masz super brzuszek, ja nawet takiego płaskiego przed ciążą nie miałam, Lilo śliczna jak zawsze

misiaczka fajnie, że odpoczęliście

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaczka555 Pokaż wiadomość
Ja tez łącznie ulepilam 100, to moj rekord
Ale powoli idę w twoje slady


cuuuuuuuudo

En zartujesz sobie?? Juz urodzilas? chyba przejelas pierwsze miejsce w porodzie ekspresowymkla ski:
Gratuluje synka

Dziewczyny przyznajcie ze te nasze watkowe porody sa mega szybkie
na prawdę szybko idą te porody, ja się boję, że pula szybkich porodów zostanie już wykorzystana i dla mnie zostanie długaśny poród
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:54   #2505
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Kurde, ale mnie gniecie pod biustem..nie wiem czy nacisk na żebra czy co.. usiedzieć nie mogę.. już sobie stanik rozpięłam, żeby trochę luzu zrobić.
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:57   #2506
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Kejt, Twoj brzuszek jest pewnie nie duzy, ale ma sie wrazenie, ze jest spory tylko dlatego, ze nic nie przytylas Bardzo zgrabna figurka
Jak dla kogo - 104 cm przy 160 cm wzrostu, to nie wiem, czy taki mały
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 19:58   #2507
roxi1980
Zakorzenienie
 
Avatar roxi1980
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 832
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Uwaga!!!!!!!!!!



O 18:42 przyszedl na swiat moj maly Tomus, 54cm 3470g, 10pkt. Bez znieczulenia. Strasznie bolalo, ale juz jest! Ma wloski ciemne i ciagle placze. Kopnelam polozna w trakcie porodu


ale szybko poszlo!!!!
no i dupa, chciałam być twarda, a się popłakałam... Zuzia - GRATULACJE - spisałaś się na medal

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
En,

Musze to wkleic na przywitania Tomusia

http://www.youtube.com/watch?v=DhecpGGOP40


Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
nie śmiem tak..zaraz po Prezesowej.. po niej dla uczczenia porodu powinien być tydzień przerwy
uważaj, bo jak wykrakałaś, to przeterminowane Cię znajdą i zadziobią


SMS od Niunia20:
"Mały waży 3860, długi 56. Ja nie umiem go przystawić a żadna położna nie chce mi pomóc Jestem bardzo pozszywana, ledwo się ruszam. Mąż był przy mnie, gdyby nie on. to bym nie urodziła, zero pomocy od położnej. Mocnych skurczy dostałam o 2 w nocy, urodziłam o 10:20"
__________________

roxi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:02   #2508
paulinka777
Raczkowanie
 
Avatar paulinka777
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazury/ Warszawa
Wiadomości: 414
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Uwaga!!!!!!!!!!



O 18:42 przyszedl na swiat moj maly Tomus, 54cm 3470g, 10pkt. Bez znieczulenia. Strasznie bolalo, ale juz jest! Ma wloski ciemne i ciagle placze. Kopnelam polozna w trakcie porodu


ale szybko poszlo!!!!

To ja sobie spokojnie pojechałam do Ikei po biurko dla córki z myślą, że zdążę jeszcze poczytać relacje jak wrócę i oooo.... po porodzie

Gratuluję Ci Kochana serdecznie Witaj Beziku na świecie! Wzruszyłam się ... Czekam na więcej informacji z niecierpliwością!
__________________
Maleństwo
paulinka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:03   #2509
Neni1984
Zakorzenienie
 
Avatar Neni1984
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 698
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Biedna Niunia
Neni1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-12, 20:04   #2510
AgaPlast
Zadomowienie
 
Avatar AgaPlast
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 289
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Witam wszystkie mamusie
ja jak zwykle z doskoku i staram sie byc na bieząco ale jak zwykle z moich planów nici i cały czas jeszcze pracuje
Gratuluje kolejnych maluszków i widze ze bardzo duzo chłopaczków sie rodzi

My z Bianką w dobrej kondycji 2500g w 34 tyg ja 11 kg na plusie i wszystko dobrze sie toczy.
I chce sie poczwalic ze w 32 tyg. pojchalismy z TZ na wycieczke do Włoch samochodem na tydzień i tak mnie ta wyprawa naładowała pozytywną energia ze zabrałam sie po powrocie wreszcie za kacik dziecięcy i szykowanie ciuszków. Wszystko poprane porasowane umyte przykryte i gtowe. Teraz jeszcze projektuje pokuj , uszyje kilka drobiazgów , obfotografuje wszystko i wstawie Wam zdjecia bo widze ze jako jedyna bardzo sie w tej kwestii obijam
Ale jest postep bo mam juz awatar zdjecie zrobione w okolicach 28 tyg.
Lece Was nadrabiac i jeszcze raz gratulacje maluszków i trzymam kciuki za kolejne
AgaPlast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:07   #2511
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość


SMS od Niunia20:
"Mały waży 3860, długi 56. Ja nie umiem go przystawić a żadna położna nie chce mi pomóc Jestem bardzo pozszywana, ledwo się ruszam. Mąż był przy mnie, gdyby nie on. to bym nie urodziła, zero pomocy od położnej. Mocnych skurczy dostałam o 2 w nocy, urodziłam o 10:20"
biedna nacierpiałaś się, a położnym należą się za brak pomocy
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:08   #2512
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Biedna Niunia Aż mi wstyd jak słyszę o takich położnych... masakra
NAjgorsze takie, które się wypalą zawodowo, a pracują na siłę i takie kwiatki wychodzą.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:09   #2513
jakierka
Zadomowienie
 
Avatar jakierka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 148
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Jak dla kogo - 104 cm przy 160 cm wzrostu, to nie wiem, czy taki mały
Specjalnie poszlam zmierzyc brzuch, bo mam 157cm wzrostu, a wiec prawie tak samo jak Ty. I wiesz co, akurat tez mam 104cm Tylko ze ja mam chyba pozniejszy tp. I nadal twierdze, ze to nie jest duzy brzuch

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
SMS od Niunia20:
"Mały waży 3860, długi 56. Ja nie umiem go przystawić a żadna położna nie chce mi pomóc Jestem bardzo pozszywana, ledwo się ruszam. Mąż był przy mnie, gdyby nie on. to bym nie urodziła, zero pomocy od położnej. Mocnych skurczy dostałam o 2 w nocy, urodziłam o 10:20"
Biedna niunia, trzymaj sie tam dzielnie Domyslam sie, ze boli jak cholera Ciekawe dlaczego zadna z poloznych nie pomaga, jakos tak dziwnie
__________________
Edziunio
jakierka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:10   #2514
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
uważaj, bo jak wykrakałaś, to przeterminowane Cię znajdą i zadziobią


SMS od Niunia20:
"Mały waży 3860, długi 56. Ja nie umiem go przystawić a żadna położna nie chce mi pomóc Jestem bardzo pozszywana, ledwo się ruszam. Mąż był przy mnie, gdyby nie on. to bym nie urodziła, zero pomocy od położnej. Mocnych skurczy dostałam o 2 w nocy, urodziłam o 10:20"
łłłuuupssss

Niunia litości co za szpital
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:12   #2515
Olcia1406
Raczkowanie
 
Avatar Olcia1406
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 148
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Ja także gratuluję porodów super się czyta że wszystko jest ok, i tak sprawnie idzie- budujące ;-). Mój cykor narasta, torbą mnie przeraża i siedzi w szufladzie. Powodzenia życzę następnym w kolejce oby tak szynko jak u waszej pani prezes, tam się rodzi królewicz i tu tak jakby też królewicz ;-)pozdrawiam.
Olcia1406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:12   #2516
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
Specjalnie poszlam zmierzyc brzuch, bo mam 157cm wzrostu, a wiec prawie tak samo jak Ty. I wiesz co, akurat tez mam 104cm Tylko ze ja mam chyba pozniejszy tp. I nadal twierdze, ze to nie jest duzy brzuch
no to piona!
a tak serio, to 2 tyg. temu na ktg położna z duuużym doświadczeniem powiedziała, że nieduże mam dziecko także może, może... Mi się wydaje, że jest spory,bo idzie mi tylko w brzuch. W biodrach od początku ciąży +2 cm :p także wiesz
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:15   #2517
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Muszę się Wam pożalić..... Nie zniose już tej zgagi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! Codziennie ok 19.30 się zaczyna! CODZIENNIE!!! A najgożej w nocy! Jak to jest kurde możliwe? Na samą myśl o spaniu płakać mi się chce
Mi bardzo pomaga rennie chwila moment i po zgadze.

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość


SMS od Niunia20:
"Mały waży 3860, długi 56. Ja nie umiem go przystawić a żadna położna nie chce mi pomóc Jestem bardzo pozszywana, ledwo się ruszam. Mąż był przy mnie, gdyby nie on. to bym nie urodziła, zero pomocy od położnej. Mocnych skurczy dostałam o 2 w nocy, urodziłam o 10:20"
Ojjj biedna się nacierpiała dobrze, że Tz był przy niej i że już po

Cytat:
Napisane przez AgaPlast Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie
ja jak zwykle z doskoku i staram sie byc na bieząco ale jak zwykle z moich planów nici i cały czas jeszcze pracuje
Gratuluje kolejnych maluszków i widze ze bardzo duzo chłopaczków sie rodzi

My z Bianką w dobrej kondycji 2500g w 34 tyg ja 11 kg na plusie i wszystko dobrze sie toczy.
I chce sie poczwalic ze w 32 tyg. pojchalismy z TZ na wycieczke do Włoch samochodem na tydzień i tak mnie ta wyprawa naładowała pozytywną energia ze zabrałam sie po powrocie wreszcie za kacik dziecięcy i szykowanie ciuszków. Wszystko poprane porasowane umyte przykryte i gtowe. Teraz jeszcze projektuje pokuj , uszyje kilka drobiazgów , obfotografuje wszystko i wstawie Wam zdjecia bo widze ze jako jedyna bardzo sie w tej kwestii obijam
Ale jest postep bo mam juz awatar zdjecie zrobione w okolicach 28 tyg.
Lece Was nadrabiac i jeszcze raz gratulacje maluszków i trzymam kciuki za kolejne
Hej dawno Cię nie było
Gratuluje udanej wycieczki
Super, że wszystko u Was dobrze i Mala ładnie rośnie.
magolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:15   #2518
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

O kurcze, niunia biedaku, to się namęczyłaś
Grunt, że ten koszmar już za tobą

Tak się właśnie zastanawiałam:
Czy jeżeli ja chcę miec tż przy sobie przez całą pierwszą fazę, a na parciu już nie, to to jest poród rodzinny czy jak?


W ogóle coś mi hormony szaleją, bo taaak potwornie chce mi się płakac Nie wiem, o co chodzi, nie mam żadnego powodu, mam ochotę wyc do księżyca jak kojot, trzymam się tylko dlatego, że obok jest tż i nie chcę wyjśc na wariatkę. A on jak na złośc co chwilę pyta czy cos się stało, bo posmutniałam. Ciąża
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:16   #2519
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz.

Niunia gratuluję

Enleveeeeeeeeeeee!!!!!!! Jak szybciutko Ci poszło Super!!! No i faktycznie z naszej trójki została Neni
En gratulacje Jestem strasznie ciekawa Twojej relacji i oczywiście komentarzy TŻa

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 20:19   #2520
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Madi- dobre to było

I jeszcze coś Wam wkleję

http://www.youtube.com/watch?v=Iotqu88tqrM

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez roxi1980 Pokaż wiadomość
SMS od Niunia20:
"Mały waży 3860, długi 56. Ja nie umiem go przystawić a żadna położna nie chce mi pomóc Jestem bardzo pozszywana, ledwo się ruszam. Mąż był przy mnie, gdyby nie on. to bym nie urodziła, zero pomocy od położnej. Mocnych skurczy dostałam o 2 w nocy, urodziłam o 10:20"
Ale się namęczyła biedna
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.