Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz. 20! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-31, 18:40   #3841
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
sammi - trójkącik czemu nie nie wiem tylko co na to dzoan , ale dziewczę ma dobre serduszko to na pewno sie zgodzi
Zatem liczę na Twe dobre serce Dzoan a nawet jeśli się nie zgodzisz, to i tak się wepchnę

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość

Ja też będę szczepiła szczepionkami na nfz

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:53 ----------

Coś mi niedobrze, chyba w ciąży jestem

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Oglądam zdjęcia w klubie i muszę nieskromnie stwierdzić, że piękna są te nasze dzieci wątkowe

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Tyle dziewczyn na pasku, a ja piszę sama ze sobą
no właśnie

Cytat:
Napisane przez jakierka Pokaż wiadomość
O wow, alez mnie zaskoczyla swoim pytaniem i takim stwierdzeniem o tym, nawet doszukiwalam sie w tym sarkazmu, ale chyba powaznie pytasz Jedyne filologiczne studia jakie skonczylam, to filologia rosyjska. Zawsze bylam pewna, ze robie sporo bledow zarowno gramatycznych, jak i stylistycznych Poza tym jezyk polski nie jest dla mnie jezykiem ojczystym, ucze sie go odkad skonczylam 13lat Byc moze fakt, ze jestem dwujezyczna sprawia, ze pisze tak jak pisze. Nie wiem, ale dziekuje Ci za komplement

Ja dzis mialam wizyte u poloznej, wszystko super (nawet wzrosl poziom zelaza we krwi, co mnie jako wegetarianke zdziwilo, ale i uradowalo ). Edziu jak zwykle 'happy baby' (to chyba jedyne okreslenie jakie tu znaja i stosuja odnosnie dziecka w trakcie ciazy ).
Przy okazji kupilam herbatke z lisci malin, pije i nawet mi smakuje
za żelazo

Absolutnie pytanie było pozbawione ironii czy sarkazmu skoro języka polskiego uczyłaś się dopiero w wieku 13 lat to tym bardziej jestem pod wrażeniem Ja jestem typowym fizykiem, taki styl pisania to dla marzenie a czasem napisać coś muszę i męczę się niemiłosiernie

Ale śmiesznie wyszło, Sarna schlebia Oliath, ja Jakierce
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:44   #3842
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz.

Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:47   #3843
sarna405
Zadomowienie
 
Avatar sarna405
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 196
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o jej żadna symulantka przecież były skurcze w sumie masz 2 dni to SIĘ rozkręca dopiero. A nie chcą nic robic bo nie jest po terminie tylko szkoda ciebie
__________________
Tomuś 21,07,2005
Antoś ,6,09,2013
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być
ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego sie
pragnie."
sarna405 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:52   #3844
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szkoda, że nic się nie dzieje, trzymam za skurczyki lub odejście wód, niech się szybko samo rozkręci, żebyś nie musiała tam długo leżeć
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:02   #3845
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Oliath- ale czemu się robiły dwa obozy? Bo nie rozumiem

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Kejt- właśnie przeczytałam Twój ostatni wpis na blogu, ale się poryczałam.... pięknie to napisałaś
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:03   #3846
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
Lachryma- ja mam sterylizator Aventu i szczerze polecam, u nas często w użyciu, ale również staram się oszczędnie z tym, żeby nie sterylizować butelek jak się pokończą, tylko przemywać ciepłą wodą między użyciami, a raz na dzien sterylizuje
masz ten do mikrofali czy elektryczny?
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:09   #3847
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Nudzi mi się to Wam pokażę mój brzuszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00177m - Kopia.jpg (54,0 KB, 41 załadowań)
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 19:09   #3848
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Hejo.. wróciłam od lekarza i rodziców.. ale ze mnie kłamczucha musiałam okłamać lekarkę, że mój gin jest na urlopie i nie może przedłużyć mi L4 i że do szpitala idę w przyszły czwartek, dzięki czemu wypisała mi zwolnienie do środy Tym samym mam więcej czasu na poród, gdybym sama nie urodziła i wywoływanie by trwało No trudno..muszę walczyć o czas z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Cieszę się, że o mnie pamiętałyście Ja już wykąpana, spakowana i jedziemy na ip... mam jednak nadzieję, że to fałszywy alarm i wrócę tu dzisiaj. Trzymajcie kciuki


Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość

Kiss, Dzoan
ja mogę do Was dołączyć! dojrzałam do chwili, w której chciałabym się sparować ewentualnie stworzyć trójkąt. Co prawda chciałam mieć dziecko lipcowe ale 1.08 tez mi odpowiada
spoko może być trójkąt, nawet czworokąt ze stokrotką, moją pierwszą parą coś się nie odzywa od rana i nie wiadomo jak po wywoływaniu... dam jej jeszcze trochę czasu i napiszę smsa...

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
Witamy się z Marcelkiem w 40 Tygodniu

Jesteśmy po wizycie u gin i ...

Rozwarcie na palec,
Szyjka zgładzona,
Czop odszedł prawie cały,
Mały dość nisko,
Tylko ta waga mnie przeraża bo wyszło wg USG prawie 3900, no i główka dośc duża... więc będzie ciekawie...

Dziewczyny czy wy po wizytach u gin, plamiłyście???
Bo jakieś dziwne plamienie mam po badaniu na samolocie...
fakt lekarz mówił że po badaniu akcja może szybko nabrać tempa, ale mam jechać na IP z tym plamieniem czy poczekać ???
za tydzień i za wizytę

po badaniu bardzo możliwe są plamienia.. jeśli nie leci w sporej ilości czysta świeża krew, to nie martw się..obserwuj... nam ostatnio w szpitalu jedna położna powiedziała, że dopiero jak leci krew jak przy okresie, to wtedy już na światła czerwone nie patrzeć, jak najszybciej do szpitala...

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
my po wizycie u lekarza,kluska wazy 3770)prawie pol kg w tydzien..dobre mleczko))tak to wszystko ok z mala lekarz mowil o charczeniu w nosku ze to przez kurz i mleko bo nieraz wleci do noska czy cos takiego...no i ulewanie normalnr ale odbijac itp wszystko git mamusia zadowolona


Cytat:
Napisane przez Neni1984 Pokaż wiadomość

I jeszcze z nowin radosnych: mój TŻ od poniedziałku ma 2 tygodnie ojcowskiego
super

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
No i przekroczyliśmy w końcu 4 kilo Pan dr pochwalił przyrost wagi i powiedział, że mogę Go przestać karmić sterydami
I pomyśleć, że niewiele by brakło a przeszlibyśmy na mm przez tamtą lekarkę A wystarczyło dać Glutkowi tylko trochę czasu... ech... co za pediatrzy w tym kraju


Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem na skraju załamania... Mam skurcze, ale nic się nie rozkręca... Zjadłam kolację- już nikogo nie pytałam czy mogę. Ale masakra jest.. Chce do domu.
Dziewczynę z mojej sali wypisali i siedzę sama...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Cytat:
Napisane przez kiss12550 Pokaż wiadomość
sammi - trójkącik czemu nie nie wiem tylko co na to dzoan , ale dziewczę ma dobre serduszko to na pewno sie zgodzi
tak tak..mam dobre serduszko się zgadzam
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:13   #3849
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Nudzi mi się to Wam pokażę mój brzuszek
Super Aż pi się płakać chce, bo ja nie mam takich ładnych zdjęć ciążowych, nie zdążyłam

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hejo.. wróciłam od lekarza i rodziców.. ale ze mnie kłamczucha musiałam okłamać lekarkę, że mój gin jest na urlopie i nie może przedłużyć mi L4 i że do szpitala idę w przyszły czwartek, dzięki czemu wypisała mi zwolnienie do środy Tym samym mam więcej czasu na poród, gdybym sama nie urodziła i wywoływanie by trwało No trudno..muszę walczyć o czas z dzieckiem
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:14   #3850
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a nie myślałaś by jednak wyjśc do domu? wiem, że zależy Ci na miejscu w tym szpitalu..ale nie lepiej w domu jeszcze spokojnie poczekać na rozwój akcji? masz troszkę czasu jeszcze..


Dziewczyny mam pytanie.. nagle przypałętały mi się myśli, że być może laktator będzie i mi potrzebny.. bo albo do rozbujania laktacji, albo gdybym musiała gdzieś wyjść i zostawić mężowi troszkę mleka dla Lola. I jeśli chodzi o przechowywanie, to muszą to być specjalnie pojemniczki czy wystarczą jakieś plastikowe kubeczki, z tych serii co pojemniki do przechowywania żywności?
__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:17   #3851
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Lila się powoli dobudza, więc zaraz będę szykować kąpiel


Mam pytanie do mamuś rozpakowanych. Lilka ma bardzo wysuszoną skórę po lampach możecie polecić, jakiś krem, który mogę stosować na jej małą buźkę?

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie.. nagle przypałętały mi się myśli, że być może laktator będzie i mi potrzebny.. bo albo do rozbujania laktacji, albo gdybym musiała gdzieś wyjść i zostawić mężowi troszkę mleka dla Lola. I jeśli chodzi o przechowywanie, to muszą to być specjalnie pojemniczki czy wystarczą jakieś plastikowe kubeczki, z tych serii co pojemniki do przechowywania żywności?
Mi się przydał do rozbuja laktacji, a pokarm przechowywałam w butelkach.
surka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 19:27   #3852
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

U mnie był jednak fałszywy alarm, to co się sączyło, to nie były wody, tylko mega dużo wodnistej wydzieliny. Dostałam paseczek lakmusowy i jak następnym razem będzie coś ciekło, to mam sprawdzić tym paskiem i jak się zabarwi na niebiesko, to będą na bank wody. Kubuś się jeszcze nie wybiera na świat, no i dobrze, bo mu brakuje 5 dni do dojrzałości


Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Przykro mi, że się męczysz i zero postępu :/ a nie możesz się wypisać na żądanie?
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:33   #3853
karolajn1987
Wtajemniczenie
 
Avatar karolajn1987
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 378
Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz.

Gratuluje rozpakowanym!

Kejt-biedna sie nameczysz..
Oliath-brawa za odstawienie laktatora!
En-nie przejmuj sie. Ja tez miewam takie mysli i chce zeby ktos ja ode mnie zabral...
Dotka- ja tez rozmawialam z pielegniarka odnosnie szczepien. Niby nie ma roznicy,ale tu chodzi o ilosc wkluc. Male dzieci to jeszcze jakos wytrzymaja,chwile poplacza i koniec ale mowila ze nie ma serca szczepic wiekszych,bo one gorzej znosza. Dlatego my bierzemy 5w1
Ja tez zasypiam juz o 21
Cos czuje ze dzis w nocy Hanka da popalic...
Ustalilismy dzis chrzciny na 25.08
I oznajmiam,ze zostalam dziabnieta p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
23.06.2013
Hanulka
karolajn1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:33   #3854
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam pytanie.. nagle przypałętały mi się myśli, że być może laktator będzie i mi potrzebny.. bo albo do rozbujania laktacji, albo gdybym musiała gdzieś wyjść i zostawić mężowi troszkę mleka dla Lola. I jeśli chodzi o przechowywanie, to muszą to być specjalnie pojemniczki czy wystarczą jakieś plastikowe kubeczki, z tych serii co pojemniki do przechowywania żywności?
Ja kupowałam na allegro specjalne pojemniki na pokarm po ok.2 zł, ale niektóre dziewczyny przechowują nawet w pojemnikach na mocz :P w końcu zwykły pojemnik, z tym że sterylny.
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:39   #3855
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie.. nagle przypałętały mi się myśli, że być może laktator będzie i mi potrzebny.. bo albo do rozbujania laktacji, albo gdybym musiała gdzieś wyjść i zostawić mężowi troszkę mleka dla Lola. I jeśli chodzi o przechowywanie, to muszą to być specjalnie pojemniczki czy wystarczą jakieś plastikowe kubeczki, z tych serii co pojemniki do przechowywania żywności?
mi położna powiedziała, ze moge wysterylizować/wyparzyć słoiczki i nich trzymać. Osobiście trzymam w plastikowych pojemniczkach

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Nudzi mi się to Wam pokażę mój brzuszek
śliczny szkoda, że ja nie mam takiej pamiątki

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
szkoda, że tak wyszło, a może w nocy akcja ruszy

Cytat:
Napisane przez lachryma Pokaż wiadomość
szału nie było


MAMY korzystające z butelek!
wyparzam raz dziennie

Cytat:
Napisane przez Guuusiaa Pokaż wiadomość
Witamy się z Marcelkiem w 40 Tygodniu

Jesteśmy po wizycie u gin i ...

Rozwarcie na palec,
Szyjka zgładzona,
Czop odszedł prawie cały,
Mały dość nisko,
Tylko ta waga mnie przeraża bo wyszło wg USG prawie 3900, no i główka dośc duża... więc będzie ciekawie...

Dziewczyny czy wy po wizytach u gin, plamiłyście???
Bo jakieś dziwne plamienie mam po badaniu na samolocie...
fakt lekarz mówił że po badaniu akcja może szybko nabrać tempa, ale mam jechać na IP z tym plamieniem czy poczekać ???
waga sporawa dasz radę

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
My po szczepieniu... czekamy na reakcje organizmu
Musieliśmy długo stać w kolejce bo się Dotce zachciało przyjść z Zuzinką na wizytę akurat dzisiaj he he he

No i przekroczyliśmy w końcu 4 kilo Pan dr pochwalił przyrost wagi i powiedział, że mogę Go przestać karmić sterydami
I pomyśleć, że niewiele by brakło a przeszlibyśmy na mm przez tamtą lekarkę A wystarczyło dać Glutkowi tylko trochę czasu... ech... co za pediatrzy w tym kraju
nieczuły ten Twój chłopaczek

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
my po wizycie u lekarza,kluska wazy 3770)prawie pol kg w tydzien..dobre mleczko))tak to wszystko ok z mala lekarz mowil o charczeniu w nosku ze to przez kurz i mleko bo nieraz wleci do noska czy cos takiego...no i ulewanie normalnr ale odbijac itp wszystko git mamusia zadowolona

Margos Piotrus bardzo plakal?


---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Lila się powoli dobudza, więc zaraz będę szykować kąpiel


Mam pytanie do mamuś rozpakowanych. Lilka ma bardzo wysuszoną skórę po lampach możecie polecić, jakiś krem, który mogę stosować na jej małą buźkę?

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



Mi się przydał do rozbuja laktacji, a pokarm przechowywałam w butelkach.
u nas tylko czółko się suche zrobiło, a na buźce wyskakują te 'krosteczki' położna na to poleciła nam balsam do kąpieli jak i po.


Życzę miłej i spokojnej nocy A dla naszych dwupaków, dla tych które chcą aby się akcja rozkręciła i noc byla niespokojna
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12

Edytowane przez ona8686
Czas edycji: 2013-07-31 o 19:41
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:46   #3856
Asiunia1230
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 467
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cześć dziewczyny

Podczytuje Was. Widzę, że na razie cisza i za wiele się nie dzieje.
Moje dziecko chyba nie chce się urodzić w lipcu... No cóż, czekam w takim razie do sierpnia.
Najgorsze te upały, a w szpitalu to można pomarzyć o chłodzie. Modlę się by rodzić w chłodny dzień.

Dzisiaj mocno twardnieje mi brzuch

Kupiłam stacje pogody i wreszcie wiem jaka jest temperatura na zewnątrz i wewnątrz domu

Tż znów poszedł na 12h do pracy, wróci o 2 w nocy Ale piątek i sobotę ma wolną, a od poniedziałku 2 tygodnie urlopu
Asiunia1230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:47   #3857
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

kejt ne jesteś żadna symulantka i dobrze to wszystkie wiemy! Nawet dzisiaj dawalas zdjęcie z ktg gdzie skurcze regularne! Mam nadzieje, ze sie szybko u Ciebie ruszy samo z siebie!

lachryma mam sterylizator do mikrofalowki

dzoan no to za umiejętność mijania sie z prawda

karolajn za dziabniecie! Ja mam taka ochotę, a tu 3tyg trzeba czekać jeszcze, aaaaa

arrabiata dobrze ze dali Ci ten papierek i jak coś to będziesz mogła to sprawdzić następnym razem. Niech maluszek jeszcze grzecznie posiedzi

Młody śpi, zaraz sie pewnie obudzi no i kąpiel, karmienie i mam nadzieje na spokojna noc w wykonaniu mojego szkraba
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:50   #3858
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
Ustalilismy dzis chrzciny na 25.08
I oznajmiam,ze zostalam dziabnieta p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Super, że data już ustalona ja też muszę się udać do kancelarii. ile daliście za chrzciny, bo się zastanawiam

i brawa za

Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
u nas tylko czółko się suche zrobiło, a na buźce wyskakują te 'krosteczki' położna na to poleciła nam balsam do kąpieli jak i po
A polecała jakiś konkretny

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

I dodałam Lile do klubu
surka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:50   #3859
mela1234
Zakorzenienie
 
Avatar mela1234
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Pabianice/k. Łodzi
Wiadomości: 4 957
Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz.

Nie nadrabiam bo spać mi się chce i muszę wykorzystać czas kiedy mała nakarmiona.
Gratuluję idzi. Kejt nie możesz zadzwonić do swojego gina?
Dziewczyny po cc jak wy wstawalyscie? Strasznie boli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mela1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 19:50   #3860
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez malaczarnakejt Pokaż wiadomość
Miałam ktg, skurcze się rozeszły. Pytałam poloznej jak tu jest z postępowaniem, powiedziała, że najlepiej jak u mnie samo ruszy. Np wody odejdą... Czuje się jak symulantka, serio. Czyli jutrzejszy dzień może się nie różnic nic od dzisiejszego. :banghead: po co ja tu jechalam...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kurcze, bez sensu...

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
Hejo.. wróciłam od lekarza i rodziców.. ale ze mnie kłamczucha musiałam okłamać lekarkę, że mój gin jest na urlopie i nie może przedłużyć mi L4 i że do szpitala idę w przyszły czwartek, dzięki czemu wypisała mi zwolnienie do środy Tym samym mam więcej czasu na poród, gdybym sama nie urodziła i wywoływanie by trwało No trudno..muszę walczyć o czas z dzieckiem
Grunt, że zwolnienie jest
Na mleko mam 2 pojemniki z Aventu, dokupię jeszcze moczówki w aptece jakby co

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
U mnie był jednak fałszywy alarm, to co się sączyło, to nie były wody, tylko mega dużo wodnistej wydzieliny. Dostałam paseczek lakmusowy i jak następnym razem będzie coś ciekło, to mam sprawdzić tym paskiem i jak się zabarwi na niebiesko, to będą na bank wody. Kubuś się jeszcze nie wybiera na świat, no i dobrze, bo mu brakuje 5 dni do dojrzałości
Dobrze, że pojechałaś i sprawdziłaś. Kubuś niech sobie spokojnie doczeka

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość

Ustalilismy dzis chrzciny na 25.08
I oznajmiam,ze zostalam dziabnieta p.
Aha...czyli dziabnięcie z okazji ustalenia daty chrzcin? podwójne zazdroszczę OBU rzeczy

Ja zmykam spać. Dobranoc dziewczyny
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 19:53   #3861
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Nudzi mi się to Wam pokażę mój brzuszek
Śliczny brzuszek!
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:09   #3862
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość

spoko może być trójkąt, nawet czworokąt ze stokrotką, moją pierwszą parą coś się nie odzywa od rana i nie wiadomo jak po wywoływaniu... dam jej jeszcze trochę czasu i napiszę smsa...
dziewczyny nie zapominajcie o mnie , ja druga w kolejce sierpniówek plissss......
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:11   #3863
dzoan
Zakorzenienie
 
Avatar dzoan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 852
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

info od stokrotki:

Dzisiaj o 16:40 przyszedł na świat nasz syn Łukasz- 3550 g i 53 cm szczęścia poród sn, bolało strasznie, ale od razu zapomina się potem ten ból.

__________________

dzoan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:12   #3864
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez tysia222 Pokaż wiadomość
Nudzi mi się to Wam pokażę mój brzuszek
ślicznie
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:12   #3865
tysia222
Raczkowanie
 
Avatar tysia222
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 490
Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 201

Cytat:
Napisane przez karolajn1987 Pokaż wiadomość
Gratuluje rozpakowanym!

Kejt-biedna sie nameczysz..
Oliath-brawa za odstawienie laktatora!
En-nie przejmuj sie. Ja tez miewam takie mysli i chce zeby ktos ja ode mnie zabral...
Dotka- ja tez rozmawialam z pielegniarka odnosnie szczepien. Niby nie ma roznicy,ale tu chodzi o ilosc wkluc. Male dzieci to jeszcze jakos wytrzymaja,chwile poplacza i koniec ale mowila ze nie ma serca szczepic wiekszych,bo one gorzej znosza. Dlatego my bierzemy 5w1
Ja tez zasypiam juz o 21
Cos czuje ze dzis w nocy Hanka da popalic...
Ustalilismy dzis chrzciny na 25.08
I oznajmiam,ze zostalam dziabnieta p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za dziabnięcie i ustaloną datę
tysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:13   #3866
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
info od stokrotki:

Dzisiaj o 16:40 przyszedł na świat nasz syn Łukasz- 3550 g i 53 cm szczęścia poród sn, bolało strasznie, ale od razu zapomina się potem ten ból.


gratki
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:16   #3867
malaczarnakejt
Zakorzenienie
 
Avatar malaczarnakejt
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 585
Odp: Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniow

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam bo spać mi się chce i muszę wykorzystać czas kiedy mała nakarmiona.
Gratuluję idzi. Kejt nie możesz zadzwonić do swojego gina?
Dziewczyny po cc jak wy wstawalyscie? Strasznie boli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dzwonilam, jest wkurzony, że zwlekają.
Z chęcią poszłabym do domu, ale zostałam przyjęta po znajomości, to już wolę siedzieć i nie zawracać głowy.

Zrobiłam świetną rzecz- wylaczylam czat na facebooku. Jak mi teraz dobrze. Ale znajoma napisała mi na tablicy coś w stylu "wchodzę zobaczyć zdjęcia Filipa, a tu pusto. Jestem rozczarowana"... bez jaj. Rozczarowalam człowieka, bo nie urodziłam jeszcze dziecka... Czujecie to?!

sciagnelam sobie tetrisa i pykam. O 22 jeszcze tetno i ciśnienie, po 22 może lekarz zajrzy.

Przepraszam, że pisze tylko o sobie, ale jakis podly nastrój mam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://280dni.com/

Filipiśko

malaczarnakejt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:22   #3868
aremalgos
Rozeznanie
 
Avatar aremalgos
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 704
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

idąc za radą zjadłam, a właściwie pochłonęłam, chipsiki piri- piri i nic
na mnie nie działa wywoływanie
__________________
Filip
aremalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:27   #3869
czarownica1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: chatka w środku lasu
Wiadomości: 4 189
Odp: Dot.: Odp: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniow

Cytat:
Napisane przez mela1234 Pokaż wiadomość
Nie nadrabiam bo spać mi się chce i muszę wykorzystać czas kiedy mała nakarmiona.
Gratuluję idzi. Kejt nie możesz zadzwonić do swojego gina?
Dziewczyny po cc jak wy wstawalyscie? Strasznie boli.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mela pierwsze pionizowanie bolalo jak diabli ale wstalam. Najlepiej mi sie wstawalo jak lezalam na boku. Powoli podnosilam sie na lokciu prostowalam reke i siadalam. Potem powoli zsuwalam sie z lozka. Nie siadaj z pozycji na wznak bo bardziej pracuja miesnie brzucjha i bol wiekszy. Jak mialam pojedyncza sale to tam byl tapczan i gorzej mi sie wstawalo bo nizej niz lozko szpitalne. Na noc bralam od poloznych czopek dicloberl i nie bolalo. W dzien bylo trocje gorzej ale z moim niskim progiem bolowym i panikowaniem dalam rade. Buziaki.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czarownica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 20:28   #3870
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Raz, dwa, trzy- dzisiaj rodzić będziesz Ty! Mamusie lipcowo-sierpniowe 2013, cz

Cytat:
Napisane przez dzoan Pokaż wiadomość
info od stokrotki:

Dzisiaj o 16:40 przyszedł na świat nasz syn Łukasz- 3550 g i 53 cm szczęścia poród sn, bolało strasznie, ale od razu zapomina się potem ten ból.

Ogromne super, że jednak ruszyło!!
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.