Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-04, 12:25   #91
oljaa
Zakorzenienie
 
Avatar oljaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 745
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Jestem na kosmetyce w Cosinusie w Lublinie. Mam bardzo mieszane uczucia. Zrezygonowałabym już dawno, ale szkoda mi semetru. Na stronie Cosinusa napisane było, że zajęcia odbywają się co dwa tygodnie w godz. 8-16. Tak naprawdę zjazdy są cześciej, weekendy są wolne raz w miesiącu (studiuję, co sprawia że w domu jestem raz w mcu ;/). Nauczyciele do zajęć podchodzą konkretnie. Pracownia średnio wyposażona, często brakowało kosmetyków.
oljaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 13:29   #92
Paulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Paulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 270
GG do Paulkaa
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Jest tu może ktoś kto uczęszcza/uczęszczał na KKZ po którym mozna uzyskac tytul technik cukiernik w Chorzowie, Katowicach bądź gdzieś na śląsku?

Pani napisala mi, ze zajecia odbywaja sie w liceach/gimnazjach.. Jak jest zatem z wyposażeniem? W ramach zajęć praktycznych zapewne potrzebne sa miksery, piekarniki itd itp a mam wątpliwość co do ich dostępności w standardowych klasach w szkołach publicznych. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje proszę o podzielenie się nimi

Chetnie dowiem się też czy jestescie zadowolone/zadowoleni z kształcenia na tym kierunku
__________________

Odpisz w moim wątku!
Paulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 10:16   #93
Emilka_92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 17
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

ktoś wcześniej pytał o roznice miedzy kkz a policealka. kazdy zawod jest podzielony na rozne kwalifikacje - po kazdej z nich tak w przypadku policealki jak i kkz zdaje sie egzamin zawodowy. Róznica polega na tym, że w policealce kolejnosc zdobywania kwalifikacji jest narzucona, w kkz mozna robic w dowolnej kolejnosci. Poza tym niektore zawody maja wspolne kwalifikacje i mozna je kombinowac i np moga byc 2 zawody z 2 kwalifikacjami, z ktorych kazda trwa rok. Jesli jedna z kwalifikacji jest wspolna - mozna w 3 lata zdobyc 2 tytuly technika oprocz tego po uzyskaniu kwalifikacji juz ma sie tytul specjalisty. a po zdaniu wszystkich kwalifikacji z danego zawodu ma sie tytul technika mam nadzieje, ze nie zamotalam

chodze do omegi na kosmetyke i Panie w sekretariacie dokladnie wyjasnily mi o co chodzi, bo wlasnie chcialam sobie zrobic kkz z fryzjerstwa dodatkowo - z racji tego ze to drugi kierunek, bede placic za kkz o polowe mniej
Emilka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-28, 07:48   #94
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

A czy któraś z was wybrała się na technika rachunkowości do AP ?
Jestem ciekawa jak to wygląda z praktycznej strony, czy faktycznie uczą praktycznych rzeczy
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 10:49   #95
d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 43
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej dziewczyny!
Prawdopodobnie będę od września 2013 uczęszczać na zajęcia z kosmetologii w COSINUSie we Wrocławiu , jeszcze nie złożyłam wniosku bo doszły mnie słuchy że ten kierunek ma być zlikwidowany . Wiecie coś o tym, mam nadzieję że to jakieś plotki bo gdzie ja znajdę druga bezpłatna taką szkołę

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Hej dziewczyny!
Prawdopodobnie będę od września 2013 uczęszczać na zajęcia z kosmetologii w COSINUSie we Wrocławiu , jeszcze nie złożyłam wniosku bo doszły mnie słuchy że ten kierunek ma być zlikwidowany . Wiecie coś o tym , mam nadzieję że to jakieś plotki bo gdzie ja znajdę druga bezpłatna taką szkołę

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Hej dziewczyny!
Prawdopodobnie będę od września 2013 uczęszczać na zajęcia z kosmetologii w COSINUSie we Wrocławiu , jeszcze nie złożyłam wniosku bo doszły mnie słuchy że ten kierunek ma być zlikwidowany . Wiecie coś o tym , mam nadzieję że to jakieś plotki bo gdzie ja znajdę druga bezpłatna taką szkołę
d1036f896ec105ba8bb78433715a5d2dd51fc033 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-14, 10:53   #96
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Honey7 Pokaż wiadomość
A czy któraś z was wybrała się na technika rachunkowości do AP ?
Jestem ciekawa jak to wygląda z praktycznej strony, czy faktycznie uczą praktycznych rzeczy
w zeszłym roku skończyłam technika w Wawie, ogólnie uczą różnych rzeczy, sporo było (u nas) teorii, trochę za mało praktyki, do egzaminu na technika nie czułam się dobrze przygotowana, sporo sama się douczałam
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-04, 09:47   #97
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Dziewczyny, chodziła któraś z Was na roczną filologię niemiecką w AP Edukacja? Jak wrażenia, warto iść?

http://www.apedukacja.pl/filologia-niemiecka,266.html
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-06, 10:27   #98
szokolatte
Zadomowienie
 
Avatar szokolatte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 155
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

KRAKÓW A może ktoś się chodził albo wybiera o AP edukacji na kierunek florysta? jestem ciekawa jak wyglądają zajęcia...
__________________
blogowanie
magiczne kwiatki




szokolatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-12, 17:14   #99
MsDomisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej !
A jest ktoś kto chodzi lub chodził do Ap edukacja w Lublinie na technik usług kosmetycznych ?? jesli tak prosze o opinie
MsDomisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-14, 14:38   #100
Kajula24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Chciałabym się zapisać do Ap Edukacja w Gorzowie na kierunek technik weterynarii ale nie wiem czy na ten kierunek będą chętni. Mam pytanie czy w ApEdukacja za dwuletnią szkołę policealną się płaci? Czy ktoś był kiedyś lub jest na tym kierunku i mógłby napisać jak to wygląda?
Kajula24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 14:03   #101
nadianike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 16
Talking Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej
ja się tam wybieram i nawet na ten sam kierunek od tego roku i jeszcze nie mogę ocenić chociaż zapisywałam się przez internet to pani która odpisywała bardzo miła była

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nadianike Pokaż wiadomość
hej
ja się tam wybieram i nawet na ten sam kierunek od tego roku i jeszcze nie mogę ocenić chociaż zapisywałam się przez internet to pani która odpisywała bardzo miła była
do ap edukacja lublin na technik usług kosmetycznych
nadianike jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 20:51   #102
chaba92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej
Szukam jakiś informacji na temat kierunku technik usług kosmetycznych w APEdukacja w Legnicy lub w Teb Edukacja w Lubinie. W necie nie mogę nic znaleźć o kierunkach w tych miastach. Pomocy!
chaba92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 22:23   #103
annettka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej, uczył się ktoś w Cosinusie w Białymstoku na kierunku technik geodeta? Planuję od tego roku zacząć i nie wiem czy warto.
annettka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 15:37   #104
AneN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 11
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

A jak kwestia finansowa w AP Edukacja? Na stronie pisze ze mozna odbywac zajecia zaocznie lub stacjonarnie, jak to wyglada?
AneN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 10:36   #105
MsDomisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 92
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

ja w Lublinie mam do zapłaty 250 zl co semestr w Ap edukacja.
MsDomisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 16:07   #106
chaba92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Ja na techniku usług kosmetycznych w TEB Edukacja w Lubinie będę płaciła 120 zł za miesiąc Wszystkiego już się dowiedziałam, panie sekretarki były miłe i bardzo kompetentne, pokazały nam pracownie kosmetyczną i opowiedziały co i jak Teraz z niecierpliwością czekam na wrzesień :P
chaba92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 15:25   #107
koteczek711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

hej mam pytanie do ludzi z Gdańska, jaką polecacie szkołę policealną najlepiej darmową ale aby miała dobre zaplecze do praktyki. chodzi o technika usług kosmetycznych. dzięki z góry za pomoc
koteczek711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 13:13   #108
just_love
Przyczajenie
 
Avatar just_love
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cześć dziewczyny. zapisałam sie do ap edukacji na studium kosmetyczne w Kielcach jednak mam pewne obawy co do jakości nauki. Miał ktoś może styczność z tą szkołą i mógłby opowiedzieć czy warto sie tam uczyć???
just_love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 19:15   #109
justyna3mk1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Question Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Hej dziewczyny!
Właśnie dzisiaj jetem po pierwszym zjeździe w szkole Ap edukacja. Chciałam się podzielic moimi wrażeniami, choć to dopiero początki nauki, mam już pewne obserwacje.
Przede wszytskim jestem osobą, która posiada tytuł magistra administracji- ukończyłam studia (zaocznie), zapewne tutaj będziecie zdziwione. Szczerze nie pomogło mi to za bardzo w znalezieniu jakiejś fajnej, dobrze płatnej pracy. Niestety takie są realia, że taki magister ma papier, którym może sobie podetrzeć tył... Niestety, to rzeczywistość.
Nie chcialam iść na kosmetologie na kolejne studia, wydawać znów kupe kasy tylko dla papierka wyżej uczelni- juz mi na tym nie zależy!
Uznałam, że ważniejsze będą umiejętności i przede wszystkim moje chęci do nauki praktycznej zawodu. Kilka słów o samej atmosferze- nauczyciel przedstawia temat "na sucho" więc przyjęcie tej wiedzy jest nieco trudne jeśli ktoś w ogóle nie ma pojęcia co z czym, nie mają żadnych podstaw, nie interesowały się tematem kosmetyki.. a takie też dziewczyny są na zajęciach.Generalnie dziewczyny są bardzo rożne- od wyfiołkowanych, poprzez dziewczyny ciut zaniedbane, młode matki, do dziewczyn nieco "bardziej agresywnych". Interpretacja dowolna szczerze to mnie nieco zdziwił taki rozrzut! Ale to nie jest najważniejsze..
Jestem jeszcze przed zajęciami praktycznymi, które będą dla mnie wyznacznikiem czy w ogóle kontynuować tam naukę..

Zobaczymy, na razie jest ciężko wiadomo- nowe miejsce, nowi ludzie itd... Na razie po mojej poprzedniej szkole to czuję się tam trochę obco, nieswojo, niekiedy jak jakiś kosmita...

Jak będę po zabiegach to dam natychmiast znać...
Może komuś to sie przyda
papa
justyna3mk1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 10:52   #110
ThinSpire
Raczkowanie
 
Avatar ThinSpire
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 174
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

W czerwcu skończyłam 2-letnie finanse i rachunkowość w AP Edukacji (ŁÓDŹ). Egzaminy zdałam bardzo dobrze.
- pisemny (test) : 75% i 80%
- praktyczny : 94%
Miałam na prawdę świetnych wykładowców przedmiotów teoretycznych i praktycznych.

Teraz jestem na prawie i administracji, też w AP i również jestem jak na razie zadowolona.
__________________

ThinSpire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:40   #111
LookingFor
Raczkowanie
 
Avatar LookingFor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 30
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Dziewczyny moje pytanie to czy warto iść na kierunek KUCHARZ w AP Edukacja w Krakowie?
Czy ktoś z Was skończył ten kierunek?

__________________
www.modacafe.pl

Moja ulubiona strona internetowa.
LookingFor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 09:18   #112
maciejka250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez VogueBeauty Pokaż wiadomość
Ja skończylam Cosinusa w Częstochowie i mogę polecić szkołę. Z pewnością wielu rzeczy się nauczysz, jednak prawdziwa szkoła - tak jak w każdych innych - zaczyna się na praktykach w gabinecie kosmetycznym.

Ja tez polecam, kończę właśnie we Wrocławiu, mają świetnie wyposażone sale. Ogólnie w Cosinusie skończyłam LO i teraz kosmetykę, nie ma opłat tak jak niektórzy piszą, to brednie jakieś. Cosinus we Wrocławiu jest ok
maciejka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 12:41   #113
maciejka250
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Anastazka1 Pokaż wiadomość
też mam mieszane uczucia nt Cosinusa... wszystkie kosmetyczne są na troche gorszym poziomie. Słyszałem że najlepiej iść do Cosinusa na jakieś informatyczne bo to jeszcze dobrze stoi ale to dla facetów.
ja tam jestem zadowolona z kosmetyki w cosinusie, a informatyka dlaczego nie, to nie tylko dla facetów. Moja głowa nie pojmie informatyki, ale mam kumpelki które są niezłe w tej dziedzinie, jedna skończyła ją w cosinusie we Wrocku, ale już 2 lata temu i nawet pracuje w zawodzie.
maciejka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 21:51   #114
inskrypcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Wygrałam konkurs wrocławskiej AP Edukacji - 2 lata nauki za darmo. Studiuję dziennie i nie miałabym czasu zrealizować nagrody. Jakby któraś z Was była zainteresowana tanim odkupieniem takiego kursu, dajcie proszę znać, bo jest mało czasu

Dodatkowe informacje:
Do wyboru m. in. nauka na jednym z wybranych kierunku w szkole policealnej:
florysta 1 rok
opiekun medyczny 1 rok
technik BHP 1,5 roku
opiekun osoby starszej 2 lata
opiekun w domu pomocy społecznej 2 lata
asystentka stomatologiczna 1 rok
technik sterylizacji medycznej 1 rok
opiekunka dziecięca 2 lata
technik administracji 2 lata
technik archiwista 2 lata
technik geodeta 2 lata
technik informatyk 2 lata
technik masażysta 2 lata
technik ochrony fizycznej osób i mienia 2 lata
technik pojazdów samochodowych 2 lata
technik rachunkowości 2 lata
technik teleinformatyk 2 lata
technik turystyki wiejskiej 2 lata
technik usług kosmetycznych 2 lata
technik weterynarii 2 lata
Wymagane dokumenty:
- dowód osobisty
- oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej (odpis lub odpis notarialny)
- 3 zdjęcia
- zaświadczenie od lekarza medycyny pracy (w dniu zapisu wystawiamy skierowanie na badanie, można dostarczyć w późniejszym terminie).
inskrypcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 08:50   #115
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez Anastazka1 Pokaż wiadomość
o bosz.... wszystkie kierunki wygrałaś, patrz.

no jasne, też znam laski, po informatyce, zazwyczaj grupy wyglądają tak, że jest 20 facetów i 2 laski, takie proporcje .

Ale więcej dziewczyn raczej idzie na grafikę jak już.
hahahaah taaa wygrała

Oj ja nie narzekam, jest trochę dziewczyn, ale raczej mało zainteresowane tematem jak zauważyłam
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-03, 11:47   #116
akur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cześć dziewczyny!
Ja niedawno zakończyłam naukę w AP kierunek florystyka. Podzielę się wrażeniami
Na początku szkoła mi się podobała, nauczycielki miłe, robiły co do nich należało. W większości zajęcia były ciekawe.
Mam jednak zastrzeżenia co do organizacji. Plany zajęć niekiedy dostawałyśmy dzień przed rozpoczęciem zajęć!
Szkoła jest płatna, ponad 150zł/msc. Mnożąc to przez liczbe osób na zajęciach wychodzi spora kwota. I tu zaczynają się moje żale. Pomimo wysokich opłat szkoła ciągle oszczędzała na materiałach. Na początku kiedy nie byłam rozeznana w cenach kwiatów, dodatków itp, nie narzekałam, ale kiedy już zaczęłam się interesować tematem, mogłam śmiało stwierdzić, że na te kwiaty szkoła wydaje może 100-150zł tygodniowo... Zajęcia praktyczne nie odbywały się co tydzień więc to naprawdę niewiele. Mało tego, za te 100zł pracowały na tym samym materiale dwa semestry uczennic. Co ciekawe nigdy zrobionych stroików czy bukietów nie mogłyśmy zabrać, bo zabierała je pani Dyrektor... Uważam, że pazerność tej pani godna jest podziwu!! Naprawdę lepiej iść do bezpłatnej szkoły i się nie denerwować, a za te 150zł na miesiąc można sobie kupić kwiaty do domu i dodatkowo potrenować.
Chodziłam do szkoły AP Edukacja w Krakowie.

Edytowane przez akur
Czas edycji: 2014-04-03 o 11:49
akur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 09:54   #117
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Kajula24 czy rozpoczęłaś naukę w kierunku technika weterynarii?? Jak wrażenia, zastanawiam się czy nie rozpocząć w Szczecinie od września. Jak mogłabyś podzielić się swoimi wrażeniami? A może jest jeszcze ktoś, kto robił ten kierunek??
__________________
Zapraszam na bloga: http://zakatekrozmaitosci.blogspot.com/
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 21:58   #118
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cześć dziewczyny. Wybieram się na kosmetykę w Cosinusie w Łodzi. Bardziej chciałabym się dowiedzieć czy ten kierunek jest bardzo trudny? Wiem że lekko nie będzie ale czy mam się bać? Powiem szczerze że najbardziej mnie przeraża dermatologia i chemia.
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 07:56   #119
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Cytat:
Napisane przez goma1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Wybieram się na kosmetykę w Cosinusie w Łodzi. Bardziej chciałabym się dowiedzieć czy ten kierunek jest bardzo trudny? Wiem że lekko nie będzie ale czy mam się bać? Powiem szczerze że najbardziej mnie przeraża dermatologia i chemia.
Na techniku nie ma chemii

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-27, 12:21   #120
goma1
Raczkowanie
 
Avatar goma1
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 57
Dot.: Cosinus i AP Edukacja. Wasze opinie.

Jest chemia kosmetyczna więc troszkę chemii jest
__________________
http://goma.flog.pl/
goma1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-24 14:43:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.