Liceum we Wrocławiu - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 10:15   #2761
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Jejku, ja tego zupełnie nie rozumiem, inne dziewczyny pytają o większe pierdoły, o zeszłoroczne progi punktowe, które są wypisane na czarno na białym w Internecie. To jest forum, każdy pyta, o co chce, a jeśli dla Was to jest problem, to po prostu nie odpowiadajcie, nie widzę problemu. Nie trzeba na siłę krytykować innych, jacy to niezaradni.
Jeśli chodzi o atmosferę, pytałam o Wasze prywatne odczucia, bo jednak to trochę daje.
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 23:15   #2762
carletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Hej kochani!
Jestem z Wrocławia i tym roku wybieram się do liceum i chciałam się nieco dowiedzieć o tych szkołach ponadgimnazjalnych, które ja sobie wybrałam. Chciałabym poznać waszą opinię na temat:
- LO 4 Dwujęzyczne,
- LO 5,
- LO 9
Kolejność to nie zbieg okoliczności
Pozdrawiam serdecznie!
carletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 19:16   #2763
CaraMaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 81
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez kamis17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, kiedyś już wypowiadałam się bardzo pozytywnie na temat LO XIII, teraz jednak zdecydowanie muszę zmienić swoje zdanie...

Jestem już w klasie maturalnej, za niecałe 3 miesiące matura i muszę wam powiedzieć, że bardzo sie boję o te właśnie przedmioty maturalne...

Bardzo niski poziom języka obcego w mojej klasie (jak do tej pory napisanie tylko jednej matury i ani jednej ustnej) sprawia, ze coraz bardziej stresuję się maturą ustną... W dodatku Pani zamiast patrzeć na podstawę, uczy gramatyki obowiązującej na poziomie rozszerzonym... Już dziś wiadomo, ze nie zdążymy przez to skończyć całego repetytorium, co oznacza, że nie cały materiał zostanie powtórzony i utrwalony...;/

Przedmioty, które wybrałam na rozszerzeniu, z racji, że uczęszczam do klasy ogólnej mam tylko na fakultetach 2h tygodniowo, podczas gdy inne szkoły mają takich przedmiotów po 5-6h...;/ A także prowadzą w klasach 1 i 2 klasy o nieokreślonym profilu.

Jedynym plusem może byc matematyka i język polski. Chociaż bez korków z matmy myślę, ze poziom zalicznia tego przedmiotu też nie byłby za wysoki...;/

Poza tym szczerze mówiąc nie mam nawet kiedy w wolnym czasie zająć się interesującymi mnie przedmiotami, które będę zdawać, ponieważ przedmioty, które są, zebym po prostu siedziała w szkole zabierają mi bardzo dużo cennego w tym momencie czasu... Mówię tu głównie o historii i wosie i drugim języku obcym (nie zdawanym przeze mnie)

Taka sytuacja powtarza się w tej szkole co roku !!! Już 3 lata temu jak wybierałam LO, moja koleżanka (wtedy maturzystka), bardzo mi tą szkołe odradzała, dziś już wiem dlaczego... Szkoda tylko, że wtedy jej nie uwierzyłam...;/
Skończyłam 13stkę rok temu i zastanawiam się, która to klasa 'ogólna'.
Jeśli chodzi o fakultety z przedmiotów, to nie rozumiem Twojego narzekania. Jeśli myślałaś już wcześniej co masz zamiar zdawać na maturze, to trzeba było uczęszczać na fakultety już od drugiej klasy - przecież jest taka możliwość.
13stka jest mega spoko, ale owszem historia to najważniejszy przedmiot ;D
CaraMaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 22:01   #2764
kamcioszka
Raczkowanie
 
Avatar kamcioszka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 125
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez PrettyLiarr Pokaż wiadomość
Jak dla mnie atmosfera jest w porządku, nauczyciele są bardzo dobrzy przynajmniej ci, na których ja strafiłam. Szkoła jest fajna, ale jest straszny nacisk na historię i trzeba być gotowym na rycie jej non stop to Cię ostrzegam
A to zależy na jakiego nauczyciela się akurat trafi... Jeśli na Grzesia to fakt jest ciężko Od przyszłego roku podobno będę mieć z nim połączoną historię i wos. Już się boimy!
Powracając do wątku na temat IX. Ja jestem z mat-fizu. Matma jest ogólnie na bardzo dobrym poziomie, bo uczy mnie prof. Lis (postrach szkoły). Nie jest tak źle u niego ale 75% klasy musi mieć dodatkowe korepetycje, żeby jakoś wyciągnąć. Bardzo trudno dostać u niego poztywną ocenę ze sprawdzianu... Od przyszłego roku zaczyna mi się rozszerzenie z fizyki i informatyki. Planowane jest też kółko politechniczne i ekonomia. Ogólnie powiem tak: na mat-fizie dużo nauki masz z matmy. Języki są na bardzo dobrym poziomie, szczególnie niemiecki u pewnej Pani Profesor... Hmhm. Moja klasa nie zwraca tak dużej uwagi na inne przedmioty. Najważniejsza jest dla nas matma! Reszta przedmiotów była bardziej lajtowa, naprawdę bez większych starań można dostać 3, czy 4 na koniec roku... Tylko trzeba mieć odpowiednie podejście do nauczyciela.
Polecam lekcje PP, jak dla mnie są bardzo przydatne i interesujące! Wiem, że inne klasy mają gorzej z pozostałych przedmiotów. Na szczęście nam się udało, bo trafiliśmy na normalnych nauczycieli z sercem Nie bój się tez Pana od EDB Na pierwszy rzut oka jest tylko taki groźny a tak to z niego całkiem równy gość
A na jaki profil się wybierasz?
__________________
Zdać CPE i GDS.
Zdać prawko
...
kamcioszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 14:27   #2765
obsessedxddd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 29
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

I jak tam dziewczyny? Dostałyście się tam, gdzie chciałyście?

Dzisiaj są wyniki I wyboru, o ile dobrze jestem poinformowana
Ja to przechodziłam rok temu, pamiętam ten stres.
obsessedxddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 18:57   #2766
MichelleRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cześć dziewczyny!
Starałam się przeczytać wszystkie posty, począwszy od roku bodajże 2006? Od tego pierwszego postu, ale czas mnie goni.
Mało ważne.
Dzisiaj były wyniki rekrutacji. No niestety, ale nie udało mi się dostać do liceum nr 8 ani też 12, chociaż bardzo mi zależało. W poniedziałek II nabór. Mam swoje małe top 4
LO nr 1, LO nr 10, LO nr 6 i LO nr 4. Może mi ktoś coś powiedzieć więcej o tych szkołach? Zwłaszcza o dwóch pierwszych Byłabym wdzięczna!
MichelleRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:12   #2767
Czokou
Zadomowienie
 
Avatar Czokou
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 426
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez MichelleRose Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Starałam się przeczytać wszystkie posty, począwszy od roku bodajże 2006? Od tego pierwszego postu, ale czas mnie goni.
Mało ważne.
Dzisiaj były wyniki rekrutacji. No niestety, ale nie udało mi się dostać do liceum nr 8 ani też 12, chociaż bardzo mi zależało. W poniedziałek II nabór. Mam swoje małe top 4
LO nr 1, LO nr 10, LO nr 6 i LO nr 4. Może mi ktoś coś powiedzieć więcej o tych szkołach? Zwłaszcza o dwóch pierwszych Byłabym wdzięczna!
nie wiem co to za licea 6 i 4, ale z pierwszych dwóch brałabym 10, moim zdaniem nieporównywalnie lepsza od 1
__________________
« Is that what devils do? »
Czokou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 19:17   #2768
MichelleRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Tutaj jest 4 --> http://lo4.wroc.pl/
a tutaj 6 --> http://www.lo6.wroc.pl/lo6www/index.php

Wiem, że 10 jest lepsza od 1, ale jak wygląda to od strony rekrutacji? Bardzo mi zależy, by chodzić do LO we Wrocławiu. Czy łatwo się dostać do 10? Czy łatwiej do 1?
MichelleRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:25   #2769
Czokou
Zadomowienie
 
Avatar Czokou
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 426
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez MichelleRose Pokaż wiadomość
Tutaj jest 4 --> http://lo4.wroc.pl/
a tutaj 6 --> http://www.lo6.wroc.pl/lo6www/index.php

Wiem, że 10 jest lepsza od 1, ale jak wygląda to od strony rekrutacji? Bardzo mi zależy, by chodzić do LO we Wrocławiu. Czy łatwo się dostać do 10? Czy łatwiej do 1?
1 jest słabszym liceum, a co za tym idzie łatwiej się do niego dostać
z tego co ja pamiętam (to było z trzy lata temu, ale coś tam pamiętam): sama chciałam się dostać do 10 do dwujęzycznej, do tej klasy był najwyższy próg i wynosił bodajże 69 pkt. Do 1 było chyba 55 albo 53pkt... No nie ważne. Ja miałam 63pkt i się do 10 nie dostałam. Jak Ci brakuje pkt czy dwóch to zawsze możesz złożyć podanie.
__________________
« Is that what devils do? »
Czokou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 19:30   #2770
MichelleRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez Czokou Pokaż wiadomość
1 jest słabszym liceum, a co za tym idzie łatwiej się do niego dostać
z tego co ja pamiętam (to było z trzy lata temu, ale coś tam pamiętam): sama chciałam się dostać do 10 do dwujęzycznej, do tej klasy był najwyższy próg i wynosił bodajże 69 pkt. Do 1 było chyba 55 albo 53pkt... No nie ważne. Ja miałam 63pkt i się do 10 nie dostałam. Jak Ci brakuje pkt czy dwóch to zawsze możesz złożyć podanie.
To znaczy mi zależy na klasie (w 10) z rozszerzonym angielskim, polskim i historią Mam ok. 62 lub 64 pkt (włączając w to pkt z ocen rekrutacyjnych i testu gimnazjalnego), mam jeszcze wzorowe zachowanie, no i świadectwo z paskiem
Czyli do 1 by mnie przyjęli... W sumie mnie pasuję. Elementy dziennikarstwa, podstawy retoryki... Podoba mi się!
MichelleRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 16:21   #2771
summer_wine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

No dziewczyny chwalcie się, gdzie się dostałyście
Ja idę do IX

Ach i bym zapomniała. Znacie może jakieś dokładne progi punktowe ?
summer_wine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-20, 19:41   #2772
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez summer_wine Pokaż wiadomość
No dziewczyny chwalcie się, gdzie się dostałyście
Ja idę do IX

Ach i bym zapomniała. Znacie może jakieś dokładne progi punktowe ?
jaka klasa? może human z hiszpańskim?
ja do XII się dostałam, ale tam i tak nie wiadomo jeszcze z kim w klasie
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 21:47   #2773
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
jaka klasa? może human z hiszpańskim?
ja do XII się dostałam, ale tam i tak nie wiadomo jeszcze z kim w klasie
No to witam w progach mojego liceum
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 18:36   #2774
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez uncherry Pokaż wiadomość
No to witam w progach mojego liceum
oby było fajnie
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 12:39   #2775
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

W tej szkole nie może nie być fajnie
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-22, 23:57   #2776
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

serio czy może to była ironia? ale ogólnie lajtowo jest? ja już bym chciała wiedzieć, z kim w klasie będę, czy ze znajomymi uda się trafić, a tu kazali się zgłosić pod koniec sierpnia dopiero
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 09:04   #2777
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

To nie była ironia Czy lajtowo jest? Na pewno nie pod względem nauki.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 09:48   #2778
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Lajt zależy od profilu i nauczycieli, na których trafisz
No i oczywiście od genialności kolejnych pomysłów Pani Dyrektor
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:29   #2779
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Większość wychowawców w tym roku jest genialna.
O rany, w tym roku jest o jedną klasę więcej?! ;o Tłok w szatni to niedługo osiągnie apogeum w takim razie xD

Edytowane przez uncherry
Czas edycji: 2013-08-23 o 11:34
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-24, 00:09   #2780
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

To może mi się jakoś dobrze trafi. Pod względem nauki specjalnie taką szkołę wybrałam, w sumie ważne, żeby zdać XD
o p. dyrektor to ja różne rzeczy słyszałam już, niekoniecznie pochlebne.
btw, macie szafki w szatni?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 19:11   #2781
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Dobry żart Nie ma i nie zapowiada się, żeby były.
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 20:25   #2782
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
To może mi się jakoś dobrze trafi. Pod względem nauki specjalnie taką szkołę wybrałam, w sumie ważne, żeby zdać XD
o p. dyrektor to ja różne rzeczy słyszałam już, niekoniecznie pochlebne.
btw, macie szafki w szatni?
Szafki
Szykuj się na ogromne kolejki w szatni, nikomu niepotrzebne, bo jeden uczeń stwierdził, że uprzykrzy życie siedmiuset innym
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-24, 20:53   #2783
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

jak to nie ma? :C
a w zimie chociaż ciepło jest? bo w mojej poprzedniej szkole autentycznie w kurtkach/polarach grubych się zasuwało.
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 12:18   #2784
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Kaloryfery grzeją cały rok, nawet w czerwcu.
Jedyne szafki jakie mamy są w szatniach od wuefu. Ale z nich i tak klucze pozabierali.
A jako dobrą metodę unikania kolejek w szatni polecam mówienie, że masz pociąg za 15 minut. Zawsze działa
Cytat:
Szykuj się na ogromne kolejki w szatni, nikomu niepotrzebne, bo jeden uczeń stwierdził, że uprzykrzy życie siedmiuset innym
Słynne jednoosobowe referendum, przy którym demokracja nabiera nowego znaczenia Przynajmniej wymówka "byłam w szatni" zaczęła być usprawiedliwieniem na spóźnienie na pierwszą lekcję.

Edytowane przez uncherry
Czas edycji: 2013-08-25 o 12:26
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 17:38   #2785
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

My po prostu dawaliśmy kurtki na parapety, ale są nauczyciele, którzy tego nie tolerują, więc pakowna torba także jest rozwiązaniem W klasie maturalnej baaaaardzo rzadko odwiedzałam szatnię
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 11:53   #2786
summer_wine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

A podpowie któraś jak to będzie z inauguracją roku w IX? Wiem ze odbędzie się na dziedzińcu, ale jak tam się dostać i co będzie potem ? Mamy pisać egzaminy z języków ale czy najpierw pójdziemy do klas, żeby poznać wychowacie i resztę klasy ?
summer_wine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 20:16   #2787
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Callitus, uncherry, czy któraś z Was miała może historię z p. Janiną? Otóż to będzie moja wychowawczyni i chciałabym wiedzieć, czy jest ostra?
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 20:41   #2788
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
Callitus, uncherry, czy któraś z Was miała może historię z p. Janiną? Otóż to będzie moja wychowawczyni i chciałabym wiedzieć, czy jest ostra?
Ja nie, ale mój hist-wos owszem i całkiem dobrze ją wspominali. Akurat na kadrę historyków w tej szkole chyba na jako jedyną nie można narzekać, sporo wymagają, ale przy tym uczą Często śmialiśmy się przez łzy, że jesteśmy na profilu mat-fiz-hist, bo taryfy ulgowej z faktu bycia mat-fizem nie mieliśmy i narze sprawdziany często pokrywały się z tym, co miał hist-wos
Wracając jednak do prof. Grobary, chyba dało się z nią dogadać, bo połowa profilu zamiast historii zdawała matematykę rozszerzoną i nie robiła problemów, żeby uczniowie w czasie historii chodzili na lekcje matematyki A to, że wychowawca jest ogarnięty daje już baaaardzo dużo, bo moja wychowawczyni to
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 15:28   #2789
uncherry
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

Cytat:
Napisane przez bazzy Pokaż wiadomość
Callitus, uncherry, czy któraś z Was miała może historię z p. Janiną? Otóż to będzie moja wychowawczyni i chciałabym wiedzieć, czy jest ostra?
Ja mam z nią historię i jest niesamowitą nauczycielką i zazdroszczę ci, że jest twoja wychowawczynią. Jest baaaardzo wymagająca, ale jednocześnie sprawiedliwa. Prawdę mówiąc, to moja ulubiona nauczycielka

Cytat:
A to, że wychowawca jest ogarnięty daje już baaaardzo dużo, bo moja wychowawczyni to
Skąd ja to znam...
uncherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 18:22   #2790
bazzy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 109
Dot.: Dobre liceum we Wrocławiu [;

no to się cieszę, a słyszałam też, że mojemu przyjacielowi się dobrze trafiło wychowawstwo, ma jakąś p. Agatę od angielskiego, podobno super babka.
bazzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-25 10:41:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.