Trądzik - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 12:21   #631
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

a skutki uboczne? moja znajoma sie leczyła i co z tego ze buzia gładka?? stawy chore, wzrok jej siadł ( a tam pisze ze wzrok siada), próby samobójcze to normalka było u niej i niestety, ale ona bardzo sie zmieniła..trudno powiedziec ze jest normalna... Przykro mi ze tak musze o niej pisac ale stwierdzam fakty!
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:31   #632
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

ehh też chciałabym brac ten lek, ale na razie to nierealne... a zmiany po braniu tabletek to naprawde zaskakujące. eloktorada, niestety własnie niektórzy tak okropnie reaguja na ten lek i ile trzeba poswiecic zeby miec ładna buzie?

mam strasznego doła, wygladam koszmarnie :/ ;( i jeszcze słonce tak swieci
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:54   #633
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Zdaję sobie sprawę, że skutki uboczne mogą być straszne ale ja już na to nie mam siły Mojej znajomej akurat pomogło i obyło sie bez skutków ubocznych. Dostałam ulotkę od nowej dermatolog i powiedziala, że mam to dobrze przemyśleć, a tymczasem mam stosować leki , które mi zapisała.
Co mnie najbardziej kusi żeby podjać leczenie Izotekiem to to, że w praktycznie wszystkich przypadkach trądzik już nie wraca Jak ja bardzo bym chciała mieć gładką cerę
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:58   #634
mandrake
Raczkowanie
 
Avatar mandrake
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 96
Dot.: Trądzik

Lista skutków ubocznych tego leku jest dłuższa niż "Pan Tadeusz".. Ale najczęstsze z nich to krwawienie z nosa i pękanie ust (mnie dotknęło tylko to ostatnie) - reszta to marginalne przypadki. Poza tym zawsze można przerwać stosowanie, jeśli coś jest nie tak..
Nota bene po 2,5 m-cach brania izoteku dermatolog przepisał mi curacne (to samo, tylko bardziej oczyszczone) i dopiero to zaczęło dawać efekty. Kiedyś trądzik był moim zmartwieniem.. Teraz nie wiem co to takiego.
Tej niewiedzy także i Wam życzę

Pzdr


P.S.

Jeśli ktoś jest z KRK i nie zna dobrego dermatologa to PM
mandrake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 12:59   #635
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

taa... miałabyś piękną cerę a zostałabyś wariatką albo ledwo widzącą wariatką.. ?
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:08   #636
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
taa... miałabyś piękną cerę a zostałabyś wariatką albo ledwo widzącą wariatką.. ?

Tonący brzytwy sie chwyta Muszę to wszystko przemyśleć, poczytać...
Na pewno jeszcze poczekam z tym
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 19:14   #637
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
a skutki uboczne? moja znajoma sie leczyła i co z tego ze buzia gładka?? stawy chore, wzrok jej siadł ( a tam pisze ze wzrok siada), próby samobójcze to normalka było u niej i niestety, ale ona bardzo sie zmieniła..trudno powiedziec ze jest normalna... Przykro mi ze tak musze o niej pisac ale stwierdzam fakty!

Widocznie Twoja koleżanka należy do tej wąskiej liczby osób, które podczas brania izoteku odczuwają poważne skutki uboczne. Ja biorę ten lek już 7 miesięcy. Jedyne skutki uboczne u mnie to suche usta, 3 razy poleciała mi krew z nosa. Skóra jest trochę bardziej wrażliwa, dlatego muszę stosować silnie nawilżające, wręcz natłuszczające kremy.
Depresja? Ja przeżywam euforię, że mogę wyjść do ludzi bez podkładu, że makijaż nie spływa mi po 2 godzinach od momentu nałożenia go, już nie przeszkadza mi silny wiatr, który odsłania moje policzki, lubię patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Po prostu życie stało się dla mnie prostsze.

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
Mojej znajomej akurat pomogło i obyło sie bez skutków ubocznych.
A Twoja znajoma jest już po kuracji? Kiedy ją skończyła?


Cytat:
Napisane przez mandrake Pokaż wiadomość
Kiedyś trądzik był moim zmartwieniem.. Teraz nie wiem co to takiego.

Mandrake, a Ty kiedy skończyłaś kurację?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 20:47   #638
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
Depresja? Ja przeżywam euforię, że mogę wyjść do ludzi bez podkładu, że makijaż nie spływa mi po 2 godzinach od momentu nałożenia go, już nie przeszkadza mi silny wiatr, który odsłania moje policzki, lubię patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Po prostu życie stało się dla mnie prostsze.
Jak miło czytać takie rzeczy. Cieszę się, że jest jeszcze (wrazie coś) nadzieja dla mnie, że kiedyś będzie pięknie. Zazdroszczę Ci Też chciałabym stanąć kiedyś przed lustrem i powiedzieć " mam piękna cerę" a nie liczyć co nowego mi przybyło Gratuluję wygranej walki z tym okropieństwem



Cytat:
Napisane przez Gonia1 Pokaż wiadomość
A Twoja znajoma jest już po kuracji? Kiedy ją skończyła?

Nie mam z nią teraz kontaktu, ale jak ją ostatni raz widziałam to była rok po kuracji a twarz jak pupcia niemowlaka
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 11:57   #639
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Laseczki !! koniec z pisaniem mi tu smutnych postów!!
Powinnysmy chwalić się naszą walką z Wulgarnym Akim !!
Piszcie o waszych osiągnięciach o tym jakie leki wam pomagały!
Piszcie ze damy radę!!
Prosze tez o odzew osoby które już pokonaly akiego o kilka słów wsparcia i opisanie swoich metod leczenia.
Cieszmy się życiem a Aki odejdzie sam.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 15:38   #640
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik

no to ja sie pochwale ze ostatnio jest bardzo dobrze ,wiadomo ze nie idealnie aled jak dla mnie jest swietnie. Uzywam kremu bambino i papki do cery tradzikowej jadwiga.
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 16:05   #641
judi87
Raczkowanie
 
Avatar judi87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz/Toruń
Wiadomości: 323
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Laseczki !! koniec z pisaniem mi tu smutnych postów!!
Powinnysmy chwalić się naszą walką z Wulgarnym Akim !!
Piszcie o waszych osiągnięciach o tym jakie leki wam pomagały!
Piszcie ze damy radę!!
Prosze tez o odzew osoby które już pokonaly akiego o kilka słów wsparcia i opisanie swoich metod leczenia.
Cieszmy się życiem a Aki odejdzie sam.

_eLeKtroda_ nie poznałam Cię z nowym avatarem


Ja się strasznie łuszczę po nowych lekach
judi87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 16:22   #642
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Trądzik

Ja od wczoraj mam nowe maści - powróciła kuracja differinem i davercinem, bo one dobrze złuszczają moją skórę. Wcześniej używałam duac, który ładnie usuwa zaskórniki i nic więcej. Także z jednej strony cieszę się na powrót tych żeli, a z drugiej strony martwi mnie to, gdyz one bardzo mocno wysuszaly mi skóre i powodowały pieczenie, ale cóż wytrzymam, gdyż one na prawde mi pomogły swego czasu
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:26   #643
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
_eLeKtroda_ nie poznałam Cię z nowym avatarem

Ano jakaś zmiana jest potrzebna
U mnie tak nijak Ale naprawdę bywało gorzej i to o wiele , więc sie tym faktem pocieszam.
Judi87 czekam na foteczki na gg
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 17:42   #644
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik

Witam Was moje kochane towarzyszki niedoli! Wątek czytam od dawna ale nie wypowiadałam sie jeszcze...Cóz...nie bede opisywac mojej historii bo tak na prawde duzo sie nie różni od pozostałych.
Walcze i walcze juz od 4 lat. I u mnie najgorsze wcale nie są duze,ropne pryszcze(choc tez sie pojawiaja) ale to że c a ł a cera jest zniszczona,masakrycznie tłusta i czasem to mam wrazenie ze kazde miejsce mojej skóry to wągier na wągrze,a do tego baardzo wrażliwa na wszytsko (czerwone policzki).Aha i jeszcze plamy bo wysypie sprzed roku. Żyć nie umierać co? Mam wrażenie ze zamiast cieszyc sie zyciem,szalec to żyje tak z dnia na dzień,oby do jutra...
Czekam cierpliwie,moze mi sie to kiedys wynagrodzi. W dermatologów troche przestałam wierzyc,ale odwiedzam ok. raz na miesiac.
Mam do Was pytanko (a szczególnie do cer własnie tłustych,zaskórnikowych i to mocno) Macie grzyweczkę? Chciałabym sobei sprawic ale baaardzo boje sie ze to spowoduje niesamowita masakre na moim czole. Wypowiedzcie sie na temat tej kwestii jak mzoecie.
Ściskam moocnooo
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 19:34   #645
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
Jak miło czytać takie rzeczy. Cieszę się, że jest jeszcze (wrazie coś) nadzieja dla mnie, że kiedyś będzie pięknie. Zazdroszczę Ci Też chciałabym stanąć kiedyś przed lustrem i powiedzieć " mam piękna cerę" a nie liczyć co nowego mi przybyło Gratuluję wygranej walki z tym okropieństwem
O wygranej będę mogła powiedzieć, jeśli po odstawieniu leki nic nie wróci!
Ty też kiedyś staniesz przed lustrem i powiesz:"mam piękną cerę!".



Cytat:
Napisane przez judi87 Pokaż wiadomość
Nie mam z nią teraz kontaktu, ale jak ją ostatni raz widziałam to była rok po kuracji a twarz jak pupcia niemowlaka
Super!


Cytat:
Napisane przez Ewuska_90 Pokaż wiadomość
tłustych,zaskórnikowych i to mocno) Macie grzyweczkę? Chciałabym sobei sprawic ale baaardzo boje sie ze to spowoduje niesamowita masakre na moim czole. Wypowiedzcie sie na temat tej kwestii jak mzoecie.
Ściskam moocnooo
Ja mam grzywkę od kilku lat. Nie pogorszyło to stanu cery na czole.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:22   #646
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

czesc dziewczyny

dzisiaj byłam u dermy i dała mi differin zel i jakaś paste robioną na zamówienie, bo powiedziałam ze zorac juz mi prawie nic nie daje. Nie chciała mi dać antybiotyku...i tak niezbyt jej ufam bo powiedziała ze differin mam dawac na dzienale teraz nie wiem kompletnie jakiego kremu uzywac bo po tym to juz mi na maksa bedzie zlazic, kazala mi dawac physiogel ale po tym mi sie strasznie skora swieci.

elektroda
, pozytywne myslenie górą

Ewuska, a miałas robione zabiegi oczyszczajace u kosmetyczki? ale nie oczyszczanie mechaniczne tylko np. peeling kawitacyjny?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:19   #647
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
elektroda, pozytywne myslenie górą

A widzisz kochana , tak trzeba
Bo to co w nas siedzi to wszystko ma wielki wpływ.
Homeopatka powiedziała mi,ze wiara w siebie i dobry nastrój przyśpieszy leczenie i naprawdę wyjdzie na dobre
Życze wam z całego serducha <3 żeby się wam udalo
Bo ja mam nadzieje,ze pokonam tego potwora i jesli ja w to wierze to i wy uwierzcie w siebie
Jestescie wspaniałe.Bo my mamy wspaniałe dusze.Wszystko kiedyś się skończy i my damy radę! Nikt nie powiedział że wszystko od razu się zmieni, ale czas, wytwałość i wieczne zadowolenie przyśpiesza nasz bieg za gładką buzią
Ja wiem ,że Bóg dał mi wiele.Naprawdę.Mam cygańską cerę, od razu opalam się na brąz , mam ciemna oprawę oczu więc nie musze ich malować nawet bo nie ma efektu "Jakbym dopiero co wstała z łóżka".
Niestety nie oszczędzono mie w kwestii trądziku.
Zastanawiam się czasem czy to nie była konieczność.
Bo gdybym go nie miała to Bóg jeden wie jakby to było.Peweni nie szanowałabym innych, patrzyła na wygląd i była wielką zimną rybą.
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:49   #648
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik

In_The_Shadows własciwie to do kosemtyczki nie chodze(chociaz oje dermatolozki zazwyczaj sa kosmetyczkami)
Boje sie tez im zaufac bo kiedys wyglądałam na prawde p o t w o r n i e (i to nie przez krótki czas,plamy pozostały do dzisiaj) po oczyszczaniu tradycvyjnym u kosmetczki.
Kawitacyjnego nigdy mi nie proponowano,hmm moze spróbuje z tymze jesli chodzi o wagry to on chyba bardzo delikatny jest.No ale to lepiej dla mojej wrazliwej cery.
Kilka razy natomiast proponowano mi peeling migdałowy( teraz na lato) pirogronowy.LEcz tak na prawde nie wiem w jakis stopniu zaszkodziłoby to moijej czerwonej cerze.Niby migdałowy bardzo delikatny ale ja mam tak ze np jak smarowąłam sie przez rok nadtlenkeim benzoilu to teraz cera jej i tak cała zaróżowiona mimo ze już nie stosuje.Wiec chodzi mi o to czy ten peeling nie pozostawi jakiejs trwałej niespodziewajki w postaci różowej skóry na zawsze.
Nie wiem,musze nad tym pomyslec ale bardzo sie boje bo wydaje mi sie ze to bedzie zabójstwo dla moejj naczynkowej skóry.
Pozdrawiam
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 10:32   #649
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
A widzisz kochana , tak trzeba
Bo to co w nas siedzi to wszystko ma wielki wpływ.
Homeopatka powiedziała mi,ze wiara w siebie i dobry nastrój przyśpieszy leczenie i naprawdę wyjdzie na dobre
Życze wam z całego serducha <3 żeby się wam udalo
Bo ja mam nadzieje,ze pokonam tego potwora i jesli ja w to wierze to i wy uwierzcie w siebie
Jestescie wspaniałe.Bo my mamy wspaniałe dusze.Wszystko kiedyś się skończy i my damy radę! Nikt nie powiedział że wszystko od razu się zmieni, ale czas, wytwałość i wieczne zadowolenie przyśpiesza nasz bieg za gładką buzią
Ja wiem ,że Bóg dał mi wiele.Naprawdę.Mam cygańską cerę, od razu opalam się na brąz , mam ciemna oprawę oczu więc nie musze ich malować nawet bo nie ma efektu "Jakbym dopiero co wstała z łóżka".
Niestety nie oszczędzono mie w kwestii trądziku.
Zastanawiam się czasem czy to nie była konieczność.
Bo gdybym go nie miała to Bóg jeden wie jakby to było.Peweni nie szanowałabym innych, patrzyła na wygląd i była wielką zimną rybą.
z pewnoscia nasz nastrój i nastawienie ma duży wpływ. Z pewnoscia ciagłe dołowanie się nam nie pomoże
No to teraz pomyśl sobie, że jak to zniknie to dopiero będziesz odjazdowo pięknai nie będzie żadnych dołów czy gdzies pójsc czy nie
Już wcześniej było pisane bardzo trafne stwierdzenie że własnie trądzik uszlachetnia i uczy pokory przez to teraz nie oceniam kogoś po wyglądzie, czy będzie on fajny itp. co jak byłam młodsza się zdarzało. Jednak oczywiscie lepiej żeby trądziku nie było

Ewuśka ja też z poczatku chodizłam na oczyszczanie do kosmetyczki. 1 zabieg był ok, ale potem aaaa byłam cała w plamach i zostawiło mi to z pewnościa jakieś tam blizny. Własnie derma mi wczoraj wypominała to moje wyciskanie i nie tylko, mówiła, ze to w gabinecie też może bardzo zaszkodzić, bo bardzo niszczy tym skóre, a ona potem musi to wszystko oczyścić i odbudować :/ Ale oczyszczanie ultradżwiekami to zupełnie inna sprawa. Nie byłam jeszcze na takim zabiegu i kwasami też nie. Jednak nie powinno zostawić to na stałe podrażnionej buzi u Ciebie, jasne, ze może byc taka przez jakiś czas to samo z łuszczeniem, bo o to chodzi, ale to minie Trzeba w tym czasie dbać też o odpowiednią pielęnacje, żadnych drazniącyc rzeczy.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 13:41   #650
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
No to teraz pomyśl sobie, że jak to zniknie to dopiero będziesz odjazdowo pięknai nie będzie żadnych dołów czy gdzies pójsc czy nie
Pytanie czy kiedyś tak będzie?
Mam ku temu wiele wątpliwości
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 08:59   #651
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez _eLeKtroda_ Pokaż wiadomość
Pytanie czy kiedyś tak będzie?
Mam ku temu wiele wątpliwości
ja tez w to nie wierze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:46   #652
She is Minx
Rozeznanie
 
Avatar She is Minx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 502
Dot.: Trądzik

dziewczyny czy któraś z Was spotkała się z kremem zrobionym z Androcuru? Trądzik lecze u ginekologa, bo dermatolog rozlozyl rece i powiedzial, ze on juz nie jeste w stanie nic zrobic z moja cera . Wiec lecze sie hormonami, biore Regulon, jest mała poprawa, a lekarka dodatkowo wspomagająco przepisała mi krem robiony w aptece zawierający androcur. Jesli wiecie cos na ten temat, to prosze podzielcie sie
__________________
She is Minx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 12:08   #653
Ewuska_90
Raczkowanie
 
Avatar Ewuska_90
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Trądzik

Ja osobiscie pierwsze słysze. Tez mi proponowano hormony i szczerze mówiac nie wiem czy sie nie "skusić" ale bardzo sie boje.
.....
Tak w ogole to czuje jak mnie wszytsko co najlepsze omija.Miedzy innymi dlatego ze to na co (jak myslałam) mam wpływ,robi sie tez beznadziejne-charakter (staje sie wredna,osowiała,smutna... .nawet jak jednago dnia jestem mega szczesliwa to i tak zaraz się "budzę'' bo np. spojrze w lustro i wiem ze to głupie,ale wmawim sobie ze jestem nic nie warta i nawet nie mam prawa sie cieszyc.)
Nie dam rady laski
Ewuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:35   #654
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

napisałam posta i mi wcięło :/

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
ja tez w to nie wierze .
ja też już raczej nie wierzę po tym jak sie zobaczyłam w lustrze

She is Minx, też pierwszy raz o tym słyszę. To jakiś antybiotyk?

Ewuska mam to samo. Jednego dnai jestem super szczęsliwa a drugiego po spojrzeniu w lustro - masakra. Charakter już mam zepsuty czesto ejstem oschła, niemiła:/ cyniczna i bez życia...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:05   #655
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Ewuska_90 : I mój charakter się spaskudził. Staje się nie miła, opryskliwa...a najgorsze jest to ,ze jesten nie miła dla najbliższych bez powodu!!

Tak sobie kiedyś wyobrażałam jakby to było jakbym nie miała trądzika już..
Latałabym wszedzie byłoby mnie pełno.
Myśle o tym także za każdym razem gdy odmawiam komuś spotkania albo pójścia gdzieś z rodziną..
Może kiedyś moje marzenia się spełnią i będzie super...
Są chwile zwątpienia bo raz jest lepiej a raz gorzej, ale nadzieja wciąż utrzymuje mnie przy życiu
Tym bardziej że na adoratorów nie narzekam
Pozdrawiam LAseCzki! ;]
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 15:32   #656
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Trądzik

no to się ciesz ja sie czuje nijaka i brzydka.Jeszcze ta pogoda ledwo co w miare ułozyłam włosy byłam w sklepie i mnie zlało
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 16:01   #657
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Trądzik

Witajcie

ja wiele miesiecy walczyłam z trądzikiem dokaldnie od 15 roku zycia teraz mam 20 lat... a zdazaja sie jeszcze czasem jakies wpadki... Chociaz od roku bralam hormony moja cera sie poprawila znacznie ale potem przestalam brac je, to trohe sie pogorszylo, no ale jest ok niebo lepiej teraz znowu biore i cera mi sie robi dobra ..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 16:15   #658
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Trądzik

ja tez tak mam, ze to stan cery wplywa na to jaki mam danego dnia humor . tak jak Wy, jednego dnia potrafie byc najszczesliwsza osoba, a drugiego to albo jestem strasznie zla albo mam stany melancholijne.

ja biore teraz pigulki yasmin i troche mi sie poprawilo. oby nie bylo gorzej .

_eLeKtroda_
ja tez stalam sie domatorka przez ten moj stan cery . gdyby nie to , to takze byloby mnie pelno. pamietam, ze kiedys jak bylo dobrze z buzia, to jak wyszlam w domu to wracalam na wieczor.

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2007-06-30 o 16:38
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 16:59   #659
_eLeKtroda_
Rozeznanie
 
Avatar _eLeKtroda_
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 522
GG do _eLeKtroda_
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
no to się ciesz ja sie czuje nijaka i brzydka.
Kochana na pewno tak nie jest! Na pewno nie jesteś nijaka i brzydka!
Chodź przyznam , że ja się też tak czasem czuje zwłaszcza kiedy mam okres, no wiadomo co sie dzieje, ale nie wolno tak myśleć!
Na pewno jesteś super laską jak każda tutaj w tym topicu tyle że spotkalo nas coś mało przyjemnego..
__________________
28 Czerwiec 2009 - Już tyle razem;*!
_eLeKtroda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:36   #660
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Trądzik

Zabki,a ja mam za 2tygodnie slub i chcialabym aby moja twarz wygladala cudnie,wiadomo,ale jest strasznie Ciagle te blizny i nowe pryszcze a do tego za tydzien mam dostac "@" to juz wogule TZ mowi zebym sie umalowala jak zwykle korektor i sypki puder i pewnie nie bedzie nic widac(tere fere)ale tak to ja moge isc do sklepu po kartofle a nie na swoj slub buuuu
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.