Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-30, 10:34   #3871
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
zywieczdroj, pozytywne peelinguje ładnie, jakiegoś ogromnego oczyszczenia nie zauważyłam, ale skóra jest gładka i odstające skórki gdzieś też się da zlikwidować. Mimo to jednak pozostaję przy swoim peelingu-pewniaku

Dzięki za opinię Jaki peeling to Twój pewniak?

Zużyłam przed chwilą Bielenda, Afryka SPA, Odmładzający peeling cukrowy do ciała 200g


Przez najbliższy tydzień planuję jeszcze ok. 10 zużyć.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:37   #3872
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię Jaki peeling to Twój pewniak?

Przez najbliższy tydzień planuję jeszcze ok. 10 zużyć.
Bingo z kwasami owocowymi

ładnie


ooo, widzę, że ktoś się obraził na ten temat i pousuwał treści postów
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA

Edytowane przez Inspire
Czas edycji: 2014-08-30 o 10:43
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:47   #3873
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

ja pomału zużywam stos swoich próbek, trochę jeszcze tego mam, ale nawet do bilansu nie wpisuje. Najszybciej idą żele pod prysznic- jedna próbeczka, jedno użycie
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:50   #3874
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
zywieczdroj, pozytywne peelinguje ładnie, jakiegoś ogromnego oczyszczenia nie zauważyłam, ale skóra jest gładka i odstające skórki gdzieś też się da zlikwidować. Mimo to jednak pozostaję przy swoim peelingu-pewniaku
o tyle co mnie pasta nie zachwyciła to reduktor zmian potrądzikowych jest genialny. Miałam na brodzie takie zaczerwienienia po syfach, "blizny" potradzikowe itp. po tygodniu stosowania nie ma ani śladu. zachwycona jestem tym kosmetykiem. Udana seria kosmetyków dla problematycznej skóry.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:55   #3875
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Bingo z kwasami owocowymi

ładnie


ooo, widzę, że ktoś się obraził na ten temat i pousuwał treści postów
Kogo masz na myśli?

Też mam ten peeling z Bingo, ale mnie nie zachwyca niestety, taki zwyklak.

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
o tyle co mnie pasta nie zachwyciła to reduktor zmian potrądzikowych jest genialny. Miałam na brodzie takie zaczerwienienia po syfach, "blizny" potradzikowe itp. po tygodniu stosowania nie ma ani śladu. zachwycona jestem tym kosmetykiem. Udana seria kosmetyków dla problematycznej skóry.
O dzięki za opinię, właśnie się zastanawiam nad czymś punktowym, bo acnefan mi się kończy, miałam go kupić znowu, ale się jeszcze raz zastanowię
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:58   #3876
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Tak, muszę przyznać, że się cieszę. Ale pewnie zmienię zdanie, gdy zacznie się poranne wstawanie. Moja mała od wczoraj zaczyna stawiać pierwsze kroczki. Cieszę się, że mnie to nie ominęło! Jest już bardziej samodzielna, ma swoj rytm dnia, dlatego nie jest mi aż tak przykro ją zostawić, niż jakby miała te 4 czy 5 m-cy.

Praca dodaje mi więcej pewności siebie, a to mi bardzo potrzebne, bo jestem raczej nieśmiała.

Zamawiałam dziś Avon, wzięłam 2 diamentowe kredki, brown sugar, moją ulubioną na zapas i granat. Odpuściłam balsam Femme, choć był w dobrej cenie i miałam go na liście do kupienia z tego katalogu.

Parole,
trzymam kciuki!
Ja mam jutro cały dzień załatwiania, bo jadę do pracy, potem zakupy na sobotnią imprezę urodzinową córy i do rodziców.
Dzięki Czekam teraz na daty kolejnych etapów rekrutacji.
Ale zleciało. Dopiero pisałaś, że przedłużasz sobie urlop a tu już wracać trzeba.

Ja sobie z planet spa z Avonem poszalałam. Siostra teź pare rzeczy chciała z tej serii i wyszło. Dobrze, że promocja jest.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 11:05   #3877
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4792677 0]Mam rozumieć że wywaliłaś 3 opakowania?

Ja staram się kupować produkty nieznane ostrożnie, najlepiej małe opakowana, próbki. Nigdy kilka sztuk.[/QUOTE]

Wyrzuciłam 3 całe pomadki.

Też tego nie lubię i raczej nie robię ale nie dało się w tym wypadku inaczej.
Kupiłam je w Lidl jako komplet za kilka złotych miały być tanią pomadką na plaże bo miały filtr, ale straszliwie bieliły co robiło jakąś tragedia z moich zębów dodatkowo miały bardzo nieprzyjemny zapach starej taniej szminki. Leżały u mnie dość długo i w końcu trzeba było przestać mieć sentymenty
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 12:51   #3878
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez MOgrama Pokaż wiadomość
Wyrzuciłam 3 całe pomadki.

Też tego nie lubię i raczej nie robię ale nie dało się w tym wypadku inaczej.
Kupiłam je w Lidl jako komplet za kilka złotych miały być tanią pomadką na plaże bo miały filtr, ale straszliwie bieliły co robiło jakąś tragedia z moich zębów dodatkowo miały bardzo nieprzyjemny zapach starej taniej szminki. Leżały u mnie dość długo i w końcu trzeba było przestać mieć sentymenty
a skoro były w trójpaku to nie dało się inaczej. też bym wywaliła. i dzięki za info- nie kupię tego nigdy.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:22   #3879
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Bingo z kwasami owocowymi

ładnie


ooo, widzę, że ktoś się obraził na ten temat i pousuwał treści postów
Oj ja go wzielam teraz za darmo ale zaluje, pasta ziai fajniejsza, i tak wole korund ale na wyjazdy sie nie nadaje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 14:57   #3880
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Bingo z kwasami owocowymi

ładnie


ooo, widzę, że ktoś się obraził na ten temat i pousuwał treści postów
Cosmetix? widziałam, ze zedytowala jak dziewczyny zwróciły uwagę, ze bez sensu jest kupowanie, zeby potem wydać i wpisywanie to do bilansu.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 15:08   #3881
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Posprzątałam troche w swoich zapachach. I kurcze mama kiedyś dostała dwie edp 15ml Outspoken intense by Fergie od swojej siostry. Jedna mi dała i już mi malutko zostało. Z ciekawości sprawdziłam cene katalogową a tam 77 zł. Masakra. Nie sądziłam, źe one takie drogie.

W ogóle wszyscy rzucili sie na c-thru w biedronce. Na necie bardziej się opłaca kupić. Według mnie od momentu w ktorym zmienili nazwe i pojemność buteleczki zapach też jakiś inny. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-30, 15:25   #3882
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Posprzątałam troche w swoich zapachach. I kurcze mama kiedyś dostała dwie edp 15ml Outspoken intense by Fergie od swojej siostry. Jedna mi dała i już mi malutko zostało. Z ciekawości sprawdziłam cene katalogową a tam 77 zł. Masakra. Nie sądziłam, źe one takie drogie.

W ogóle wszyscy rzucili sie na c-thru w biedronce. Na necie bardziej się opłaca kupić. Według mnie od momentu w ktorym zmienili nazwe i pojemność buteleczki zapach też jakiś inny. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Ale one sa ładne w katalogach po 55zl często sa, one niedługo maja być juz wycofywane, tak slyszalam. Szkoda, ze juz nie ma tych perfumetek bo bym przytulila jedna, ale zeby cala butle kupować to nie. za dużo juz tego
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 15:34   #3883
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

W ogóle wszyscy rzucili sie na c-thru w biedronce. Na necie bardziej się opłaca kupić. Według mnie od momentu w ktorym zmienili nazwe i pojemność buteleczki zapach też jakiś inny. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem jak w innych biedronkach ale u mnie był jeden zapach i tylko kilka buteleczek. Wygląda na to że to nie taki popyt na te perfumy, ale raczej mało sztuk "na sklepie"
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 15:39   #3884
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ale one sa ładne w katalogach po 55zl często sa, one niedługo maja być juz wycofywane, tak slyszalam. Szkoda, ze juz nie ma tych perfumetek bo bym przytulila jedna, ale zeby cala butle kupować to nie. za dużo juz tego
o to muszę polować jak taniej będą. Czemu mają być wycofane? szkoda. . .

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4793021 6]Nie wiem jak w innych biedronkach ale u mnie był jeden zapach i tylko kilka buteleczek. Wygląda na to że to nie taki popyt na te perfumy, ale raczej mało sztuk "na sklepie"[/QUOTE]

w moich dwóch było dużo kartonów po nich. Nawet miałam je przez chwilę w koszyku. ale wolę na allegro kliknąć je. Mamie zamawiałam z miesiąc temu to za 75 ml wyszło 37 zł z wysyłka kurierem. . .

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 16:25   #3885
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Dzięki Czekam teraz na daty kolejnych etapów rekrutacji.
Ale zleciało. Dopiero pisałaś, że przedłużasz sobie urlop a tu już wracać trzeba.

Ja sobie z planet spa z Avonem poszalałam. Siostra teź pare rzeczy chciała z tej serii i wyszło. Dobrze, że promocja jest.
Promocja dla konsultantek
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 17:32   #3886
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4792697 7]ja pomału zużywam stos swoich próbek, trochę jeszcze tego mam, ale nawet do bilansu nie wpisuje. Najszybciej idą żele pod prysznic- jedna próbeczka, jedno użycie[/QUOTE]

Ja nawet o probkach nie mysle. Zeli jeszcze zuzyje, ale kremow leza. Z tym, ze teraz nie zbieram wszystkich tylko te ktore wygladaja jak cos dla mnie odpowiedniego.

Pozuzywam wiecej pelnowymiarowych to bede myslec o probkach.

A lidl mial kiedys takie super pomadki, ze 3 lata temu jak byly pakowane pojedynczo:[
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2014-08-30 o 17:40
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:43   #3887
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kobietasukcesu Pokaż wiadomość
Ja nawet o probkach nie mysle. Zeli jeszcze zuzyje, ale kremow leza. Z tym, ze teraz nie zbieram wszystkich tylko te ktore wygladaja jak cos dla mnie odpowiedniego.

Pozuzywam wiecej pelnowymiarowych to bede myslec o probkach.

A lidl mial kiedys takie super pomadki, ze 3 lata temu jak byly pakowane pojedynczo:[
Witam się na wątku, podczytuję już trochę Was bez udzielania się na razie.
Też mam pewne zapasy kosmetyczne i czasami kosmetyki zużywam a nie używam.
Mój zapas próbek różnych kremów, które mi nie pasują zużywam na stopy. Ostatnio tak wysmarowałam takie żółte mini Clarinsy w tubkach, zapach miały zbyt intensywny i ostry jak na twarz, ale na stopach mi nie przeszkadzał.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:48   #3888
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Wypatrzylam sobie dzisiaj kremy dla siebie, jakies makemebio. Jeszcze nie zamawiam, bo mam inny jeszcze jeden do zuzycia, ale wrzucilam do zakladek i kiedys kupie.
Kiedy ja bede mogla kupowac na biezaco

Akurat jesli chodzi o kremu do twarzy tragedii nie ma(nie liczac 4 identycznych kupionych, bo sklad sie zmienil na sporo gorszy, a dorwalam jeszcze te ze starym) ale musze teraz zuzyc jeden alverde bo date ma juz dosc krotka.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3

Edytowane przez kobietasukcesu
Czas edycji: 2014-08-30 o 19:49
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 07:36   #3889
AniaKW
Zadomowienie
 
Avatar AniaKW
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiadomości: 1 570
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Nie wklejam bilansu, bo znowu się ktoś przyczepi ale w tym miesiącu wielki plus, bo oddałam siostrze lwią część zapasów, nie kupiłam nic w esklepie YR. Nadprogramowo wpadł balsam, ale to za darmo i mini zestaw z clinique, którym ratuję czoło, więc zakup przemyślany. Plus kilka prezentów, ale akurat pójdą na bieżąco. Powstrzymałam zakupy kompulsywne
__________________
AniaKW jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 09:09   #3890
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Różne są przyczyny-skutki naszego zakupoholizmu, ale mianownik jest wspólny, każdej z nas on przeszkadza.
Bardzo mądre zdanie.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Cosmetix? widziałam, ze zedytowala jak dziewczyny zwróciły uwagę, ze bez sensu jest kupowanie, zeby potem wydać i wpisywanie to do bilansu.
Nie obraziłam się, bo każdy ma prawo do swojego zdania. To forum odwykowe to moje drugie podejście. Zdarzyło mi się już wkleić na jakieś forum kolekcję perfum, gdzie zostałam wyśmiana (a to była tylko część kolekcji). Jednak ja kocham kosmetyki i nic tego nie zmieni.Czasem myślę, że fora wywołują odwrotny skutek. Polecają różne produkty, raczej zachęcają do kupowania niż zniechęcają, i dlatego zdecydowałam o ograniczeniu czytania postów. Zawsze znajdzie się coś fajnego, czego jeszcze nie używałyśmy.

Najważniejsze jest, żeby się nie poddawać.
W tym tygodniu zastosowałam bardziej radykalne środki, sprzedałam z mojej kolekcji 9 flaszek perfum. Poszło też sporo pielęgnacji. I oczywiście parę produktów dla rodziny i znajomych. Oszczędzę Wam czytania listy. Trochę kosmetyków dostałam w gratisach (czasem w pracy ktoś mnie chce zwerbować jako konsultantkę lub przedstawiciela handlowego), ale NIC nie kupiłam, ogólnie jestem na minus, jeśli chodzi o stan zapasów. Jednak mam świadomość, że przede mną sporo pracy.

Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę Wam przyjemnych i szybkich zużyć!
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-08-31 o 10:50
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 09:11   #3891
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Nie wklejam bilansu, bo znowu się ktoś przyczepi ale w tym miesiącu wielki plus, bo oddałam siostrze lwią część zapasów, nie kupiłam nic w esklepie YR. Nadprogramowo wpadł balsam, ale to za darmo i mini zestaw z clinique, którym ratuję czoło, więc zakup przemyślany. Plus kilka prezentów, ale akurat pójdą na bieżąco. Powstrzymałam zakupy kompulsywne
bilans po coś się wkleja. .. Ja lubię wklejać swój bilans. Bo czasami jak juz go napisze tutaj to inaczej się patrzy na niego. A, że ktoś jak piszesz się przyczepi hm mnie się zawsze czepiały jak wrzucałam fotki kosmetyków. Trzeba umieć po prostu przyjąć krytyke.
Ja się ciesze, że juz nowy miesiąc i wróce do robienia bilansów.



zużyłam szampon ogórkowy Natei.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 09:22   #3892
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość

zużyłam szampon ogórkowy Natei.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Ten z biedronki jeśli się nie mylę? No i jak? Tak się zastanawiałam czy sięgnąć po jakiś szampon z biedry.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 09:39   #3893
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Sierpień prezentuje się następująco:

Wyszło:

  1. Original Source, Coconut, żel pod prysznic 500ml
  2. Mel Merio, It's Pool Time EDP 10ml
  3. Vaseline, Aloe Fresh balsam do ciała w sprayu
  4. Odlewka odżywki rosyjskiej niezidentyfikowanej
  5. Yves Rocher, Śródziemnomorskie lato, żel pod prysznic
  6. Playboy, Pin Up EDT 50ml
  7. Timotei, Drogocenne oleje, szampon do włosów
  8. Isana, zmywacz do paznokci 125ml
  9. Kneipp, Totalny relaks, kryształki do kąpieli
  10. Biovax, Naturalne oleje, szampon do włosów
  11. L'Oreal, True Match, podkład (18,70)
  12. Yves Rocher, Moment de Bonheur EDP (29,99)
  13. Luksja Care Pro Enrich, żel pod prysznic z olejem sezamowym
  14. Yves Rocher, Beaute des Pieds, lawendowy peeling do stóp
  15. Ziaja, liście manuka, pasta głęboko oczyszczająca do twarzy
Przyszło:
  1. Luksja Care Pro Enrich, żel pod prysznic z olejem sezamowym (3,29)
  2. Vaseline, Intensive Care™, balsam do ciała, Aloe Soothe
  3. Laura Conti, olejek do paznokci, arganowy
  4. Bielenda, Delikatna Róża, wazelina do ust, natłuszczająca
  5. Kolastyna Young, Young, płyn micelarny
  6. Mel Merio, it’s Candy Time EDP 30ml
  7. Wibo, lakier do paznokci, WOW Mix Sand, nr 1
  8. Kneipp, Totalny relaks, kryształki do kąpieli
  9. Garnier, NEO, dezodorant antyperspiracyjny, Fragrance Free
  10. Świt, SPA, serum do paznokci, hialuronowe
  11. Sensique, zmywacz do paznokci 50ml (1,99)
  12. Joanna, Naturia, szampon do włosów z pokrzywą i zieloną herbatą (4,49)
  13. Meow, podkład mineralny Flawless Feline full size (69,74)
Wydałam 79,51
ogólny bilans -30,82


Jestem zadowolona, bo w tym miesiącu nie było żadnej zachcianki, kupiłam tylko potrzebne rzeczy trzeba mi było jednak wrócić do minerałów, kompletnie nie mogę sobie dać rady teraz z tradycyjnym podkładem.

Nadal mam zapasy tuszów do rzęs (pięć sztuk, w tym dwie w użyciu), płynów micelarnych (dwa, w tym jeden w użyciu) i dezodorantów (trzy, w tym jeden w użyciu), ale liczę, że jakoś sobie z tym poradzę.
W tym roku czekają mnie jeszcze dwa większe zakupy, czyli dobrze wyglądający krem z filtrem (bo od października startuję z kwasami) i sypki puder.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 10:51   #3894
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;4793640 0]Ten z biedronki jeśli się nie mylę? No i jak? Tak się zastanawiałam czy sięgnąć po jakiś szampon z biedry.[/QUOTE]
tak ten. Jak dla mnie bardzo dobry. Często do niego wracam.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 11:41   #3895
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
tak ten. Jak dla mnie bardzo dobry. Często do niego wracam.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
Ja uzywam czasem tego do suchych wlosow i jest dziwny- czasem włosy sa takie fajne, mieciuutkie i nawilzone a czasem tak mi podrazna skore głowy ze nie mogę używać dopóki nie doprowadze jej do porządku i potem znów jest fajny
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:08   #3896
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Sierpień 2014- voila!

Nadużycia -
- Vichy Dercos szampon przeciwłupieżowy do skóry wrażliwej 200 ml 42
- BeGlossy 49
- Ziaja mydło do rąk w żelu grapefruit i mięta 5,99
- Ziaja peeling gruboziarnisty Rebuild 13,90
- Organique cukrowa pianka peelingująca mrożona herbata 19,99
Dary losu:
- Bioderma Sensibio Tolerance micelarny płyn do demakijażu 250ml
- Yves Rocher żel pod prysznic Śródziemnomorskie Lato 200ml
- 2x tusz Rimmel Wonder’full
- Nivea Krem przeciwzmarszczkowy na dzień Q10 Plus 50ml
- Nivea Płyn micelarny Sensitive 3w1 200ml
- Nivea Pomadka do ust Fruity Shine Watermelon 5,5ml
- Nivea Krem Nivea Creme 75ml
- Nivea Wygładzający balsam do ciała pod prysznic 250ml
- Nivea Antyperspirant damski spray Stress Protect 150ml
- Nivea Szampon do włosów Diamond Volume 250ml
- Nivea Żel pod prysznic Creme Care250ml


Zużycia –
- Ziaja dwufazowy płyn do demakijażu oczu 120ml
- Benefit baza pod makijaż Porefessional 3ml
- Luksja żel pod prysznic Lush Dragon Fruit 250ml
- Ultra Doux odżywka do włosów Siła 5 roślin 200ml
- Ziajka żel do mycia ciała i włosów (razem z córką) 400ml
- Prestige Creme D'Escargot BB 10ml
Wydane dalej:
- Nivea Krem przeciwzmarszczkowy na dzień Q10 Plus 50ml
- Nivea Krem Nivea Creme 75ml
- Nivea Szampon do włosów Diamond Volume 250ml
- Nivea Żel pod prysznic Creme Care250ml
- Artego szampon nawilżający 300ml
Reasumując: 17 na plus, 11 na minus, wydane 130,88 hmmmmm

Edytowane przez mimbi
Czas edycji: 2014-08-31 o 21:14
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:15   #3897
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Fajna ta odzywka z roślinami? Miałam szampon i pięknie pachniał zielona herbata
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 21:49   #3898
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Wklejam swój bilans. Skromny, bo sporo pokończyło mi się w lipcu, ale wychodzę na zero

Kupione:
1. Lakier do paznokci Avon Metallic icy purple 7,49
2. Szampon Schauma Fresh it up 6,49
3. Pasta Colgate Max White One Active 6,99
4. Perfumy Avon Perceive Soleil 30,34
5. Odżywka do włosów zniszczonych Argan Profesionnal 4,99

Wydane: 56,30

Zużycia:
1. Avon SSS żel pod prysznic "Złocisty blask" 250ml
2. Avon Naturals krem-żel do mycia twarzy "Miód i mleko" 125 ml
3. Farmona Herbal care szampon łopianowy 300ml
4. Blend-a-med 3Dwhite pasta do zębów 100ml
Oddane|:
1.Oriflame |Precious moments - resztka
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:04   #3899
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Ja uzywam czasem tego do suchych wlosow i jest dziwny- czasem włosy sa takie fajne, mieciuutkie i nawilzone a czasem tak mi podrazna skore głowy ze nie mogę używać dopóki nie doprowadze jej do porządku i potem znów jest fajny
ja używałam wszystkich z biedry. I mam wrażenie, że ten migdałowy jak dłużej używałam obciążał włosy. Dlatego myje różnymi.

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 22:25   #3900
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

zużyłam Ziaja, Sopot Sun, Emulsja do opalania wodoodporna
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 14:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.