Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-10, 13:42   #4381
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
spowiedź
wpadło trochę ruskich:
- Planeta Organica balsam turecki Hammam
- Bania Agafii balsam aktywator wzrostu
- Bania Agafii maska blask i elastyczność
- Bania Agafii maska siedmiu sił
Mnie też kuszą ruskie kosmetyki. Wczoraj skarby przeglądałam. Ale mam tyle włosowych ruskich , .
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 13:52   #4382
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Skusiłam się wczoraj na krem do twarzy Ziaja z ceramidami (CND 5,69zł - miałam, używałam, fajny był) i masło Bielendy wanilia i pistacja
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 14:06   #4383
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Skusiłam się wczoraj na krem do twarzy Ziaja z ceramidami (CND 5,69zł - miałam, używałam, fajny był) i masło Bielendy wanilia i pistacja
Jest takie masło? Musi fajnie pachnieć. . .
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 18:40   #4384
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Miałam nie kupować nic juz w tym miesiacu, ale wczoraj trzasnęłam sobie zamówienie, bo postanowiłam zmienić całkiem pielęgnację. I tak wpadło:
- dermedic hydrain 3 peeling enzymatyczny
- 4x dermedic hydrain 3 płyn micelarny 100ml (czyli jakby jedna duza butelka, a cenowo taniej wyszło)
- dermedic normacne krem matujacy na dzień
- dermedic normacne krem na noc
- 4 dermedic normacne żel do mycia twarzy 75ml
- do tego 2 pomadki wibo eliksir nr 5 z cnd (moja ulubiona na jesień i zimę, ciekawe czy wycofują, czy zmieniają to tandetne opakowanie)

W ogóle postanowiłam wrócic do marki dermedic

Niby wpadło dużo, ale płyny micelarne mam 2 z bebeauty - matujacy i łagodzący i oba buble (pójdą na mycie pędzli), żel do twarzy tez mi się kończy a nie mam zapasów, a i kremy się przydadzą.
W ogóle postanowiłam zmienić swoja pielegnację na konkretniejszą. A że zużyć przez dwa miesiace miałam ok 50 to nawet szął zakupów jakiś mało odczuwalny jest. W tym miesiacu też bedzie kilkanaście zużyć, do tego trochę kosmetyków oddam, a sporo wystawiłam (np podkład mua czy bronzer loreala) za śmieszne pieniądze i liczę że szybko znikną. - przejrzałam wczoraj wszystkie kosmetyki i uczciwie wybrałam te, które nie są mi potrzebne i te, których wiem, że nie będę używać.
Mimo zakupów odgruzowywanie idzie pełną parą
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 18:45   #4385
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Mnie też kuszą ruskie kosmetyki. Wczoraj skarby przeglądałam. Ale mam tyle włosowych ruskich , .
no właśnie moje ze skarbów przyjechały a z ruskich nie miałam nic pełnowymiarowego, więc sobie pyknęłam za 22 z groszami wszystkiego.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 19:35   #4386
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Dziewczyny jakies znizki na Bourjois?

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Miałam nie kupować nic juz w tym miesiacu, ale wczoraj trzasnęłam sobie zamówienie, bo postanowiłam zmienić całkiem pielęgnację. I tak wpadło:
- dermedic hydrain 3 peeling enzymatyczny
- 4x dermedic hydrain 3 płyn micelarny 100ml (czyli jakby jedna duza butelka, a cenowo taniej wyszło)
- dermedic normacne krem matujacy na dzień
- dermedic normacne krem na noc
- 4 dermedic normacne żel do mycia twarzy 75ml
- do tego 2 pomadki wibo eliksir nr 5 z cnd (moja ulubiona na jesień i zimę, ciekawe czy wycofują, czy zmieniają to tandetne opakowanie)

W ogóle postanowiłam wrócic do marki dermedic

Niby wpadło dużo, ale płyny micelarne mam 2 z bebeauty - matujacy i łagodzący i oba buble (pójdą na mycie pędzli), żel do twarzy tez mi się kończy a nie mam zapasów, a i kremy się przydadzą.
W ogóle postanowiłam zmienić swoja pielegnację na konkretniejszą. A że zużyć przez dwa miesiace miałam ok 50 to nawet szął zakupów jakiś mało odczuwalny jest. W tym miesiacu też bedzie kilkanaście zużyć, do tego trochę kosmetyków oddam, a sporo wystawiłam (np podkład mua czy bronzer loreala) za śmieszne pieniądze i liczę że szybko znikną. - przejrzałam wczoraj wszystkie kosmetyki i uczciwie wybrałam te, które nie są mi potrzebne i te, których wiem, że nie będę używać.
Mimo zakupów odgruzowywanie idzie pełną parą
Ciekawa jestem produktow Dermedic slyszalam o nich duzo dobrego Tez mnie kusi zeby zrobic czystki, poki co umowilam sie z 2 babkami zeby sprzedac im tusze Rimmela
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 21:20   #4387
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Miałam nie kupować nic juz w tym miesiacu, ale wczoraj trzasnęłam sobie zamówienie, bo postanowiłam zmienić całkiem pielęgnację. I tak wpadło:
- dermedic hydrain 3 peeling enzymatyczny
- 4x dermedic hydrain 3 płyn micelarny 100ml (czyli jakby jedna duza butelka, a cenowo taniej wyszło)
- dermedic normacne krem matujacy na dzień
- dermedic normacne krem na noc
- 4 dermedic normacne żel do mycia twarzy 75ml
- do tego 2 pomadki wibo eliksir nr 5 z cnd (moja ulubiona na jesień i zimę, ciekawe czy wycofują, czy zmieniają to tandetne opakowanie)

W ogóle postanowiłam wrócic do marki dermedic

Niby wpadło dużo, ale płyny micelarne mam 2 z bebeauty - matujacy i łagodzący i oba buble (pójdą na mycie pędzli), żel do twarzy tez mi się kończy a nie mam zapasów, a i kremy się przydadzą.
W ogóle postanowiłam zmienić swoja pielegnację na konkretniejszą. A że zużyć przez dwa miesiace miałam ok 50 to nawet szął zakupów jakiś mało odczuwalny jest. W tym miesiacu też bedzie kilkanaście zużyć, do tego trochę kosmetyków oddam, a sporo wystawiłam (np podkład mua czy bronzer loreala) za śmieszne pieniądze i liczę że szybko znikną. - przejrzałam wczoraj wszystkie kosmetyki i uczciwie wybrałam te, które nie są mi potrzebne i te, których wiem, że nie będę używać.
Mimo zakupów odgruzowywanie idzie pełną parą
Gdzie kupowałaś ? W sp?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 21:47   #4388
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No tak, tylko że nie mam pojęcia jaka jest data produkcji, bo nigdzie nie znalazłam "odszyfrowacza" kodów Palmolive czy Fruttini. W sklepie nie koniecznie musieli mieć świeżutki towar
Znalazłam tylko tyle, że Palmolive jest od Colgate, a Fruttini produkuje Trade-Marketing-Service. Ale nie znalazłam niestety na żadnej stronie z kodami tych firm.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakies znizki na Bourjois?
A co potrzebujesz? W SP-40% na podkłady i -30% na róże i cienie.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:10   #4389
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość

Ciekawa jestem produktow Dermedic slyszalam o nich duzo dobrego Tez mnie kusi zeby zrobic czystki, poki co umowilam sie z 2 babkami zeby sprzedac im tusze Rimmela
Kosmetyki mają dobre, skuteczne i co wazne bez parafiny. Tylko trzeba odpowiednio dobrać pielęgnacje. Seria hydrain 3 jest dobra, tyle że jest do skóry suchej, ja mam mieszaną, ale uzywam płynu micelarnego i kremu przeciwzmarszczkowego, który nawilża że hoho(!) ale nakłądam go tylko na noc na czoło (zmarszczka) i policzki i w sumie przez cały następny dzień mogłabym się nie kremować a nawilzenie dalej jest. Z kolei seria normacne jest do mieszanej, ze zmianami wiec to idzie na resztę twarzy niby dużo babrania, ale kosmetyki działają, więc warto się pobawić Tylko niestety do najtańszych też nie należą (mały krem 50g - nie ml) kosztuje 40 zł, ale można wygrzebać promocje

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Gdzie kupowałaś ? W sp?
trochę w stacjonarnej aptece gdzie mają ich kosmetyki, trochę na dozie, i wygrzebałam też z internetu. A kompletowałam też zestaw mamie wiec trochę roboty z tym było. Ale to dobrze, bo tatuaż zaczął mi si goić, swędzi niemiłosiernie, więc chociaż się czymś zajęłam, żeby nie myśleć o drapaniu

Edytowane przez emmmm
Czas edycji: 2014-10-10 o 22:14
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-10, 22:34   #4390
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI


Wreszcie nadrobiłam. Praca i dziecko sprawiają, ze padam o 22. i nie mam już czasu na wizaz.
Wstawiam zaległy bilans wrześniowy:
Kupione:
  1. Avon diamentowa konturówka brown sugar 8,09
  2. Avon Diamentowa konturówka Twilight sparkle 8,09
  3. My secret cien do powiek pearl touch szary nr 105 2,99
  4. Essence lakier do paznokci Effect 01 pixie dust 8,99
  5. My secret perfect matt trwały podkład matujący 5,99 (nie spodobał mi się)
  6. Bell Hypoallergenic cień do powiek 50 wrzos 8,99
  7. Avon Femme edp 50ml 31,99
  8. Avon płyn do kąpieli różowa magnolia 500ml 6,39
  9. Avon Glow żel brązujący 5,99
  10. Avon Planet Spa masło z ekstraktem z kolumbijskiej kawy 0,50
  11. Avon Planet Spa serum ujędrniające z ekstraktem z kolumbijskiej kawy 0,50
+ 2 próbki Avon Luck i Little Pink Dress 1,75
Wydane: 90,26


Zużycia:
  1. Avon Planet Spa mus do ciała tajski kwiat lotosu 200ml
  2. Dove antyperspirant z minerałami Morza Martwego spray 150ml
  3. Avon Planet Spa peeling do ciała oliwa z oliwek i kwiat pomarańczy 150ml
  4. Avon Planet Spa maseczka do twarzy Tajski kwiat lotosu 75ml
  5. Próbka Iwostin Solecrin 3ml
Oddane:
Anew Reversalist krem naprawczy na noc 50ml


W tym miesiącu jak na razie kupiłam dziś Carmex waniliowy do ust w sztyfcie. Poza tym będę zamawiać Avon i kuszą nowe kremy z oferty demo (po 16zł). No i dostałam ofertę wysyłkową z YR. Nigdy u nich nie zamawiałam, a jest So Elixir Purple w gratisie 50ml, na którego poluję od jakiegoś czasu... Trzeba złożyć zamówienie za 49 zł. Darmowa przesyłka od 70 zł, tak więc biję się z myślami. W końcu perfum mam pełno.


Otworzyli w moim mieście sklep z firmowymi skórzanymi polskimi butami (Venezia, Cohnpol Bis, Kordel, Aga) i ceny są o 200 zł niższe niż w innych sklepach czy internecie! Kupiłam sobie piękne botki za 160 zł (cena internetowa 377 w promocji!) Czekam jeszcze na jakies pantofelki.
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:00   #4391
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem produktow Dermedic slyszalam o nich duzo dobrego Tez mnie kusi zeby zrobic czystki, poki co umowilam sie z 2 babkami zeby sprzedac im tusze Rimmela
Jeśli ktoś jest zainteresowany seria Regenist Dermedica, to można ją dostać w prezencie do prenumeraty TS.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 09:52   #4392
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Jak tam piesek?
dziękuję, bardzo dobrze! wróciła już do pełnej sprawności, je z apetytem jak dawniej, ciągle chce się bawić jest super!
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ostatnio co wchodze na jakis watek to sa klotnie. Tutaj jest kulturalnie, ale w innych watkach... Dziewczyny wzajemnie sie obrazaja i kloca nawet o te lidlowskie torebki z Wittchen
oooo, a o co się obrażają w związku z torebkami? sama mam jedną, udało mi się capnąć w sobotę jak wracałam z pracy
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Pospisywałam sobiet terminy ważności żeli pod prysznic. Nie jest źle, tylko na niektórych nie ma żadnych dat, a nie ma też ich na żadnych stronach gdzie można odkodować date produkcji (Palmolive czy Fruttini, Isana). Niby wiem, że jak kosmetyk jest ważny powyżej 30 miesięcy to daty być nie musi i jest za to symbol otwartego słoiczka, ale co? To znaczy że np. taki żel Palmolive może mi stać nieotwierany nawet i 10 lat czy dłuzej?
to może na wszelki wypadek zacznij zużywanie od tych, na których nie ma dat, a potem reszta? bo z tego co pamiętam, to te żele fruttini to chyba z 2 lata temu kupowałaś, jak nie dawniej
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Lazilam dzis po sh w poszukiwaniu swetrow ale tez nie udalo mi sie nic kupic wyszlan za to z piekna czerwona sukienka zary
a ja ostatnio właśnie świetny sweter zimowy kupiłam, taki 'na zakładkę' na brzuchu (nie wiem jak to nazwać) co prawda trochę mi wygląda na ciążowy, ale co tam na zimę będzie super
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 10:28   #4393
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
dziękuję, bardzo dobrze! wróciła już do pełnej sprawności, je z apetytem jak dawniej, ciągle chce się bawić jest super!
To bardzo się cieszę!
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:07   #4394
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Nie wiecie czy nie zbliża się w SP promocja na pielęgnacje twarzy?

I może wiecie gdzie w Warszawie dostanę tribiotic w normalnej cenie (wizaz pokazuje mi cene 15-20zł a jak poszłam do apteki to 38 mi krzyknęli)


Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość

oooo, a o co się obrażają w związku z torebkami? sama mam jedną, udało mi się capnąć w sobotę jak wracałam z pracy


a ja ostatnio właśnie świetny sweter zimowy kupiłam, taki 'na zakładkę' na brzuchu (nie wiem jak to nazwać) co prawda trochę mi wygląda na ciążowy, ale co tam na zimę będzie super
a były jakieś tam rozważania na temat tego, ze ludzie sie poniżają kupując w takich warunkach Ja wczoraj kulturalnie poszłam do Lidla zapytałam czy są torebki i mi przynieśli z zaplecza


a co do swetrów, to kupiłam jeden za 15 zł w Mangooutlet byleby jakiś był, ale nie tak że wybitnie mi odpowiada;/ mam jeden sweter który lubie, ale niestety zrobiła mi się dziura nie do naprawienia a kupiony był w sh, więc drugiego nie kupie;/ Nie znosze zimy, nie dlatego że zimno, tylko dlatego, że nigdy nie mam się w co ubrać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:55   #4395
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie wiecie czy nie zbliża się w SP promocja na pielęgnacje twarzy?
Dzisiaj i jutro w SP rabat 30% na dermokosmetyki z TS.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 12:19   #4396
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Dzisiaj i jutro w SP rabat 30% na dermokosmetyki z TS.
dzieki
ale mi chodzi o tą akcje -40% na pielęgnacje twarzy, która i w tamtym roku była jakoś w październiku listopadzie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 13:51   #4397
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
to może na wszelki wypadek zacznij zużywanie od tych, na których nie ma dat, a potem reszta? bo z tego co pamiętam, to te żele fruttini to chyba z 2 lata temu kupowałaś, jak nie dawniej
Tak, dwa lata temu, zostały mi 3.

Na razie zużyć nie mam, ale szykuje się ponad 10.

Do tej pory kupiłam Pumę Flowing 20ml, Tesorri piżmowe i dzisiaj 3 kredki Nyx w Douglasie

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Kosmetyki mają dobre, skuteczne i co wazne bez parafiny. Tylko trzeba odpowiednio dobrać pielęgnacje. Seria hydrain 3 jest dobra, tyle że jest do skóry suchej, ja mam mieszaną, ale uzywam płynu micelarnego i kremu przeciwzmarszczkowego, który nawilża że hoho(!) ale nakłądam go tylko na noc na czoło (zmarszczka) i policzki i w sumie przez cały następny dzień mogłabym się nie kremować a nawilzenie dalej jest. Z kolei seria normacne jest do mieszanej, ze zmianami wiec to idzie na resztę twarzy niby dużo babrania, ale kosmetyki działają, więc warto się pobawić Tylko niestety do najtańszych też nie należą (mały krem 50g - nie ml) kosztuje 40 zł, ale można wygrzebać promocje

trochę w stacjonarnej aptece gdzie mają ich kosmetyki, trochę na dozie, i wygrzebałam też z internetu. A kompletowałam też zestaw mamie wiec trochę roboty z tym było. Ale to dobrze, bo tatuaż zaczął mi si goić, swędzi niemiłosiernie, więc chociaż się czymś zajęłam, żeby nie myśleć o drapaniu
Na gemini seria Hydrain3 ma całkiem fajne ceny http://www.aptekagemini.pl/search?st_search[search]=hydrain+3&st_search[and_search]=1&st_search[detail]=
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-10-11 o 13:47
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 19:09   #4398
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Mam 3 denka i kilka zakupów: Pupa - balsam ujędrniająco-modelujący, Fenjal - żel pod prysznic, Douglas - box of beauty, Biały Jeleń - HI.
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:17   #4399
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

otworzyli u mnie sklep yves rocher ale powstrzymałam się i nawet tak nie wchodziłam.
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 20:52   #4400
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Jest takie masło? Musi fajnie pachnieć. . .
Możliwe, u mnie poszedł nieotwierany w zapasy
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:03   #4401
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

mam pierwsze grzechy na koncie:
Bioderma hydrabio riche - i tak miałam kupić ten lub z LRP, a ze akurat trafił się za 17 zł
lactacyd pharma-w sumie nic bardzo potrzebnego ale zapasów zadnych nie mam poza jednym żelem w użyciu


Miałam brać flavo C bo jest -35% w SP, ale chyba ta cena po obnizce to normalna na necie więc sie wstrzymam.

Potrzebuje jeszcze jakiejś mega okazji na Redermic R i dobrego kremu pod oczy i będę zaspokojona zakupowo
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:26   #4402
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
mam pierwsze grzechy na koncie:
Bioderma hydrabio riche - i tak miałam kupić ten lub z LRP, a ze akurat trafił się za 17 zł
lactacyd pharma-w sumie nic bardzo potrzebnego ale zapasów zadnych nie mam poza jednym żelem w użyciu


Miałam brać flavo C bo jest -35% w SP, ale chyba ta cena po obnizce to normalna na necie więc sie wstrzymam.

Potrzebuje jeszcze jakiejś mega okazji na Redermic R i dobrego kremu pod oczy i będę zaspokojona zakupowo
W SP ciagle sa jakies promocje, na pewno za niedlugo cos znow bedzie, trzeba tylko sledzic ich FB i odbierac smski
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 23:10   #4403
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Kupiłam cien MUA, korektor Collection, róże z MUA i z Natural Collection, 3 masła Soap & Glory. Poszalałam, że ostatnie mieisące odwyku.

Potwierdzam, że płyn micelarny Bebeauty jest beznadziejny- zupełnie nie nadaje się do zmywania makijażu oczu, bo potem tak szczypią, że nie da się wytrzymać.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 00:13   #4404
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Zużyłam olejek pod prysznic SSS Avon
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 11:35   #4405
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

u mnie sporo zakupów głównie kolorówka ale tego mam mało
lovely cienie nude- 12,49
my secret trio cienie- 3,49
my secret trio cienie- 3,49
pomadka sensique- 3,99
pomadka sensique- 3,99
olejek do włosów green pharmacy- 5,99

AnCo pilnik szklany- 9,99
patyczki cleanic- 2,19

zuzycia:
mydło Himalaya
płatki carea 120 szt
maść na odciski aflofarm 10 g
lakier Wibo express growth- oddany
mydło w płynie Isana 500ml

Wszystkie zakupy potrzebne
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 12:29   #4406
gabipati
Zadomowienie
 
Avatar gabipati
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 265
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Kupiłam cien MUA, korektor Collection, róże z MUA i z Natural Collection, 3 masła Soap & Glory. Poszalałam, że ostatnie mieisące odwyku.

Potwierdzam, że płyn micelarny Bebeauty jest beznadziejny- zupełnie nie nadaje się do zmywania makijażu oczu, bo potem tak szczypią, że nie da się wytrzymać.
Polecam płyn micelany 3w1 z Garniera, jest zdecydowanie skuteczniejszy ale łagodniejszy dla skóry niż micel z Biedronki.Bebeauty zużyłam sporą ilość ale ostatnio coś się popsuł, też mnie szczypał i miałam sciągniętą skórę.Zmieniłam na Garniera i jest o niebo lepiej.

u mnie bilans październikowy to prawdziwa zakupowa klęska , przede wszystkim skusiły mnie nowości avonowe i się nazbierało.Na minus jest 10 produktów i szykują się kolejne zużycia ale też korci Roszer.
__________________
w 2021- 7
2020-38 / 2019-31 / 2018 - 57 / 2017-74 / 2016-91


gabipati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:12   #4407
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Poszedl zmywacz essence i balsam po goleniu Isana
Na plus korektor rozswietlajacy Avon
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:18   #4408
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Pierwsze zużycie października ale za to z przytupem:
Yves Rocher, Comme une Evidence EDP 50ml
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 18:33   #4409
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

Zużyłm zmywacz i muszę kupić nowy bo nie mam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 22:40   #4410
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych (grupa wsparcia) - część XI

gdzie stacjonarnie mozna kupic ten peeling?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-19 14:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.